"wieszaczek" needs help - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-15, 23:12   #1
aussie31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: z domu :P
Wiadomości: 221
Red face

"wieszaczek" needs help


Cześć dziewuszki ja również chciałabym zasięgnąć Waszej porady bo już nie mam pomysłów .... nie chodzi mi jednak ani o fryzurę ani o makijaż... tylko o dobór stroju. Jestem wysoka i baaardzo chuda. Już się przyzwyczaiłam że taka moja "uroda" i niestety nie przytyję ale chciałabym wyglądać bardziej kobieco Zupełnie nie potrafię sobie dobrać takiego stroju który by mnie optycznie trochę "zaokrąglił", bo niemal we wszystkim po co sięgam wyglądam jak kostucha Słowem : mało kobieco :-( może doradziłybyście mi coś niecoś odnośnie stylu i ubrań które pomogą troszkę zatuszować wystające tu i ówdzie kosteczki ? mam 178 cm i ważę ok 56kg
Jestem otwarta na wszelkie sugestie
__________________
_________________________ _________________________

"You're every line, you're every word, you're everything" _________________________ ________________
aussie31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-15, 23:19   #2
Delilah*
Raczkowanie
 
Avatar Delilah*
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 242
Dot.: "wieszaczek" needs help

Mysle, ze przede wszystkim jasne kolory, duze wzory , kokadry ,falbanki i bufki- to wszystko umiejetnie uzyte pomaga zyskac "troche cialka".
Takze materialy satynowe, z polyskiem zaokraglają.
Mysle, ze jak wrzucisz jakies fotki bedzie latwiej cos doradzic
Delilah* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-15, 23:31   #3
aussie31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: z domu :P
Wiadomości: 221
Dot.: "wieszaczek" needs help

Jeśli to ma coś pomóc to bardzo proszę (fotka z wakacji więc mam na sobie byleco :P ) największy problem mam z "górą" bo nogi to od biedy chudo mogą sobie wyglądac
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ja1.jpg (18,4 KB, 404 załadowań)
__________________
_________________________ _________________________

"You're every line, you're every word, you're everything" _________________________ ________________
aussie31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-16, 17:59   #4
noraa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 50
Dot.: "wieszaczek" needs help

masz zgrabne długie nogi, trzeba to podkreślić ! Kup sobie jakieś fajne rurki z podwyższonym stanem, są modne i dodają kształtów . Ciemne kolory wyszczuplają, więc powinnaś chodzić w kolorowych ubraniach , najlepiej w paski i z marszczeniami .
noraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-16, 18:32   #5
aussie31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: z domu :P
Wiadomości: 221
Dot.: "wieszaczek" needs help

no ostatnio staram sie wybierac jakies jasniejsze odcienie i ogolnie bardziej kolorowe ciuchy bo do tej pory stawialam raczej na te ciemne...chodzi mi wlasnie o fason. te spodenki z podwyzszonym stanem nawet mi sie podobaja- widzialam gdzies chyba M. Mołek w takowych i super wygladala. a co jesli chodzi o góre stroju? jasne kolory...marszczenia... może ma ktos jakieś ciekawe zdjęcia???
__________________
_________________________ _________________________

"You're every line, you're every word, you're everything" _________________________ ________________
aussie31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-16, 18:59   #6
InVintage
Przyczajenie
 
Avatar InVintage
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 13
Dot.: "wieszaczek" needs help

Piękne nogi ! Pozazdrościć.
Jeśli nie masz zbyt dużego biustu unikaj dużych dekoltów i szerokich, workowatych koszulek. Masz idealną figurę, żeby nosić śliczne sukienki bombki, które są zwykle odcinane w pasie co optycznie powiększa biust i zaokrągla bioderka (zdjęcie 1) spódnice i wspomniane już spodnie z wysokim stanem (choć już wychodzą z mody). Namawiałabym do pokazywanie nóg ;] Szczuplutkie, długie nóżki są baaardzo kobiece i odwrócą uwagę od niedoskonałości.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2007050422500911989.jpg (64,9 KB, 57 załadowań)
InVintage jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-18, 00:17   #7
pajus123
Raczkowanie
 
Avatar pajus123
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 42
Dot.: "wieszaczek" needs help

a nie lepiej podkreslic jaka sie ma wspaniała figure ? ja tylko na twoim miejscu nosilabym takie bluzki "odkrajane" pod biustem. to optycznie powiększa, nieprawdaż ?
pajus123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-18, 09:47   #8
Queen Doll
Rozeznanie
 
Avatar Queen Doll
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: The city of Angels
Wiadomości: 944
GG do Queen Doll
Dot.: "wieszaczek" needs help

ojj biedna ja ważę tylko odrobinkę więcej niż ty a mam 180cm, wiec rozumiem co czujesz Słuchaj kochana, przede wszystkim noś obcisłe rzeczy, podkreślaj smukłą talię, noś duże, geometryczne wzorki, cekiny, wszystko co przyciąga uwagę, jest bogate i otycznie powiększa. Nie bój się dużych torebek ani dodatków, a przede wszystkim nie bój sie butów na obcasie. Ja cały czas w takich chodzę i niczym się nie przejmuję Zobaczysz, wystarczą obcisłe stroje Oczywiscie bez przesady, ale Ty akurat mozesz sobie na to pozwolic, bo figurę masz jak modelka. Powodzenia!!
__________________
you are never too skinny or rich.
1.06.2009 -> odchudzam się [!]
61 . 60 . 59 . 58 . 57 . 56 . 55
Queen Doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-18, 11:40   #9
aussie31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: z domu :P
Wiadomości: 221
Dot.: "wieszaczek" needs help

dzieki Dziewczyny...co do ciuchów odcinanych pod biustem jestem jak najbardziej na tak - faktycznie troszke pomaga. Postaram sie wypróbowac takze inne wskazówki. Sukienki rowniez bardzo mnie kusza.
Co do bardzo dopasowanych ciuchow to spodnie, spodnice i owszem....ale gora chyba odpada- wystające kosteczki i zero biustu-nie sadze aby to wygladalo razem korzystnie;/
a z butów na obcasie nie zrezygnuje spokojna głowa tez je uwielbiam jeszcze raz dzieki za wszelkie sugestie i czekam na kolejne
__________________
_________________________ _________________________

"You're every line, you're every word, you're everything" _________________________ ________________
aussie31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-18, 16:05   #10
themidnightair
Przyczajenie
 
Avatar themidnightair
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 18
Dot.: "wieszaczek" needs help

nawet nie wiesz, ile osob Ci zazdrosci takiej figury
themidnightair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 20:19   #11
aussie31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: z domu :P
Wiadomości: 221
Dot.: "wieszaczek" needs help

szukalam i szukalam sama i....w sumie ku mojemu zaskoczeniu wychodzi na to ze te dopasowane ubrania to jednak (podobno) cos dla mnie :
http://www.trinnyandsusannah.com/rules/notits/

w ogole polecam stronke bo bardzo fajna , nie tylko dla tych ktorzy uwielbiaja ich programy
__________________
_________________________ _________________________

"You're every line, you're every word, you're everything" _________________________ ________________
aussie31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-21, 20:24   #12
Adriana8
Raczkowanie
 
Avatar Adriana8
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 72
Dot.: "wieszaczek" needs help

Witam, chciałabym się dowiedzieć jakie ubrania będą pasowały do mojej figury i urody. Mam włosy w kolorze ciemnego blondu, oczy nie są brązowe tylko jakies bursztynowe, opalam się na brązowo karnację mam oliwkową. Ponadto mam 166 wzrostu ważę 49kg moja figura to klepsydra. Ulubione kolory no własnie kocham czerwony ale chyba nie wyglądam w nim najlepiej oraz niebieski czarny brązowy ecru. Może macie jakies ciekawe propozycje stroju dla mnie Z góry bardzo dzękuję
Adriana8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:03.