Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-09-19, 22:27   #151
angel of sadness
Zadomowienie
 
Avatar angel of sadness
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 1 498
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
No zapewne miała na mysli biochemię na Wizażu...nie wiem czy juz tam byłaś, ale dziewczyny naprawde mają dobre specyfiki na wszystko.. ..

nie byłam tam jeszcze... i aż się boję wejść dobra weszłam... w którym wątek mam wybrać
angel of sadness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-19, 22:28   #152
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

A dzięki Viol, coraz lepiej W piątek nawet przekonałam klienta, żeby skorzysyała z usług naszej firmy - w korespondencji mailowej po ang.
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-19, 22:35   #153
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez angel of sadness Pokaż wiadomość
nie byłam tam jeszcze... i aż się boję wejść dobra weszłam... w którym wątek mam wybrać
Proponuję biochemiczne Kompedium..jak to przeczytasz , będziesz wiedziała co dalej..Jak gdzieś zabłądzisz..zaraz Cię odeślą w odpowiednie miejsce Chociaż zabłądzić czasami warto..oj warto
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-19, 22:38   #154
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Angel, ciężko CIę znaleźć na NK, bo nawet nie wiem jak masz na imię - napisz PW to CIę szybciutko znajdę
Ja diferin kiedyś stosowałam i chyba też i na dzień i na noc.... ale żadnego działania tego specyfiku nie pamiętam... nie zużyłam go nawet do końca bo właśnie przerzuciłam się na biochemię, po której widziałam poprawe wyglądu cery. POLECAM! Na początek Biochemię Urody, później Mazidła, Naturalne Piękno itp itd
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-19, 22:54   #155
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

A ja nawet nie zauważyłam kiedy raczkować przestałam Dobranoc dziewczyny
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-19, 23:00   #156
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez angel of sadness Pokaż wiadomość
Ściełam sobie włosy na krótko dość nie mogę sie przyzwyczaić, nigdy nie miałam tak krótkich

edit: Kamilawu ostatnio miałam tak zły tydzień, że nie chciałam Wam tutaj smęcić. Na pocieszenie kupiłam sobie buty...więc jest lepiej
dobra, buty widzialysmy(ladne) teraz fryzura
Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Eee tam, robię wrażenie bo wypowiadam sie tylko na temat tego, co znam A dopiero tak naprawdę zaczynam... I to moje zaczynanie jakoś 2 lata się ciągnie... Hmm...

I dlatego ide na japoński Od 6 października jak mi nic na uczelni nie wyskoczy
a jak zaczela sie Twoja fascynacja japonia? Od kiedy sie nia interesujesz..?
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-19, 23:08   #157
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez angel of sadness Pokaż wiadomość
evelinek_r najgorsze jest to, że ja nie znam żadnego dobrego dermatologa. Ten przepisał mi na noc: zindaclin żel, i 2 razy w tygodniu zamiast niego Aknerohid 5 żel, rano: differin. Masz na myśli biochemię na wizażu?
Tak, forum Biochemia Kosmetyczna, ale niżej się wytłumaczyłam

Trochę dużo tego, szczególnie, jeśli masz "coś" nakładać każdego wieczoru. Nie wiem, jak wygląda Twoja cera, ale to jest dość agresywna kuracja, pojedynczo te leki są jak najbardziej ok, ale stosowane razem i non stop spowodują mega przesusz (i spotęgują świecenie paradoksalnie). Ja bym zrobiła tak - zindaclin punktowo na dzień na zaognione zmiany (absolutnie nie na całą buzię, on ma silne działanie wysyszające), 2 razy w tygodniu Aknerohid, a jak ten drugi się skończy (ewentualnie cera się przyzwyczai i nie będzie już tak dobrze działał) zmienić na Differin, też 2 razy w tygodniu. Do tego na dzień lekki nawilżacz i FILTRY. No, ale jak mówię, lekarzem nie jestem, warto by było się skonsultować z kimś sensownym, może jeszcze popytaj znajomych, a nóż widelec kogoś znają? Chodź w sumie, z moją kilkunastoletnią praktyką antytrądzikową: D Trzymam kciuki

Cytat:
Napisane przez angel of sadness Pokaż wiadomość
nie byłam tam jeszcze... i aż się boję wejść dobra weszłam... w którym wątek mam wybrać
No dobra, dawno mnie tam nie było i trochę źle Cię pokierowałam, wątki w których mogłabyś zapytać są już rzadko używane. Ech, a kiedyś tak "domowo" tam było Możesz założyć nowy wątek, ale większość Cię pewnie odeśle do lekarza. Nie wiem, czy się nie wkopię, ale Vril chyba przesiadywała/uje na Biochemii, może coś doradzi?
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-20, 05:57   #158
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Do pracy trzeba iść Miłego Dnia dziewczyny
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 08:15   #159
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Ja BU porzucilam wiele miesiecy temu - kwasowe kuracje, itp. nie spodobaly sie mojej skorze, zdecydowanie bardziej sobie chwale mieszana pielegnacje - mazidla + tanie polskie firmy

Angel zajrzyj tutaj -
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...light=differin
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...light=differin
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 09:26   #160
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
a jak zaczela sie Twoja fascynacja japonia? Od kiedy sie nia interesujesz..?
Zaczęła się od Czarodziejki z Księżyca, aczkolwiek spała uśpiona kilka lat - a potem zaczęły kolejne anime, muzyka, filmy - samo poszło. De facto liczę 2 lata, od kiedy Nanę zaczęłam oglądać.
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 09:43   #161
angel of sadness
Zadomowienie
 
Avatar angel of sadness
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 1 498
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
Angel, ciężko CIę znaleźć na NK, bo nawet nie wiem jak masz na imię - napisz PW to CIę szybciutko znajdę
Ja diferin kiedyś stosowałam i chyba też i na dzień i na noc.... ale żadnego działania tego specyfiku nie pamiętam... nie zużyłam go nawet do końca bo właśnie przerzuciłam się na biochemię, po której widziałam poprawe wyglądu cery. POLECAM! Na początek Biochemię Urody, później Mazidła, Naturalne Piękno itp itd
Zaraz wyślę swoje namiary na PW a co do BU, Mazideł to już sie troche wtajemniczyłam, tylko, że obawiam się, że w moim przypadku to za mało, mam problemy z niedoczynnością tarczycy ..

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
dobra, buty widzialysmy(ladne) teraz fryzura
fryzurę wstawię, ale potem jak uda mi się ogarnąć chociaż trochę moją zmasakrowaną twarz

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Ja BU porzucilam wiele miesiecy temu - kwasowe kuracje, itp. nie spodobaly sie mojej skorze, zdecydowanie bardziej sobie chwale mieszana pielegnacje - mazidla + tanie polskie firmy

Angel zajrzyj tutaj -
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...light=differin
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...light=differin
dziękuję

evelinek_r dzięki za rady, wieczorem jeszcze cosik poczytam na temat tej mojej "fantastycznej" kuracji... a co do tych specyfików to właśnie się strasznie boje, że zrobię sobie przesusz na twarzy... tam nawet nie ma gdzie jakiegos nawilżacza wcisnąć Do dermatologa mam niby pójść za miesiąć do kontroli - tylko po co? Przecież te leki potrzebują trochę dłużej podziałać... będę coś próbować z innym dermatologiem
angel of sadness jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-20, 10:05   #162
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Skoro się rumienisz to i ja muszę przeczytać, lubię pikantne opisy
Violl, skoro lubisz pikantne opisy, to ci powiem, że najbardziej obsceniczną książką, jaką w życiu czytałam, jest "Teleny" Oskara Wilde'a.
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 11:11   #163
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Mariola gratulacje masz większy zapał niż ja z tego co widzę i dzięki Bogu, bo mój jest słomiany

Kamila dzięki, sprawdzę to proszę mnie nie brać za maniaczkę, po prostu czasem fajnie przeczytać coś, przy czym człowiekowi się gorąco robi
chyba będziesz moją książkową wyrocznią
tylko jeszcze masa książek do pracy lic. na mnie czeka

dziś ostateczna rozgrywka z zamówieniem z BU, doczytuję wszystko co się da dopóki nie padnę i zamawiam, bo już się niecierpliwię ale zanim to zrobię, to na pewno będę prosiła o ocenę i radę na wątku o nt.

Właśnie idzie Tom i Jerry na TV Puls
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 11:27   #164
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

hej

jestem zmasakrowana... przeżyłam najgorsza chyba noc w moim życiu. Byłam u kumpla na urodzinach, wróciłam do domu juz o 22 bo mi sie niedobrze zrobiło (nie piłam dużo, jednego drinka) i całą noc od tej 22 do 7 wymioty i drugą stroną też coś strasznego. Tż na szczęście był przy mnie (tak, znowu jesteśmy razem po separacji) i był przekochany, podawał mi rumiankową herabatkę łyżeczką a ja nawet wody nie mogłąm się napić bo od razu chlust i brzuch mnie bolał niesamowicie, ledwo przytomna byłam, leciałam Tżetowi z rąk

myslałam że to może skóra od kurczaka, którą połknęłam przez przypadek-takie rzeczy mi szkodzą, nie mogę ani skóry od kuraka, ani od kiełbasy, ani parówki, pomidora... o 7 nad ranem dopiero sięgnęłam po amol, Tż posmarował brzuszek, zrobił rumiankową i dodał parę kropli amolu do rumianku (tak było na ulotce). wzięlam parę łyków i chlust do kibelka.... dopiero wtedy, o 7 rano wylazło i się okazało, co to... ogórek, którego u kumpla zawsze podają w skórce (co dla mnie ejst dziwne bo u nas sie zawsze obiera). skórka od ogórka takie męczarnie przez takie cos.... jeszcze teraz dochodzę do siebie, jestem słaba i boję się zjeść

wracam do wyrka jak bede miała siłe to wstane i nadrobię. obejrzę sobie blood+, bo mam real playera i działa już wczoraj obejrzałam 2 odcinki
__________________


I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-09-20 o 11:29
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 11:28   #165
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Kamila dzięki, sprawdzę to proszę mnie nie brać za maniaczkę, po prostu czasem fajnie przeczytać coś, przy czym człowiekowi się gorąco robi
chyba będziesz moją książkową wyrocznią
Violl, pochlebiasz mi Zgadza się, czytam dużo, ale nie znam się na literaturze aż tak, żeby być w tej dziedzinie czyjąś wyrocznią W każdym razie zawsze chętnie podzielę się wrażeniami z lektury

Winly , wracaj szybko do formy Dużo pij, żeby się nie odwodnić po nocnych dolegliwościach. A co do jedzenia - przynajmniej kisiel, na pewno nie zaszkodzi.

Edytowane przez kamilawu
Czas edycji: 2009-09-20 o 11:33
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 11:42   #166
angel of sadness
Zadomowienie
 
Avatar angel of sadness
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 1 498
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Winly szybkiego powrotu do zdrowia na ogórki w ogóle trzeba uważać i nie powinno się ich jeść pokrojonych w drobne plasterki, bo się przyklejają do żołądka...

Kamilawu bardzo ładny avek

zgodnie z obietnicą wstawiam zdjęcie... poszłam za nowym trendem i jest bez retuszu - proszę się nie przestraszyć (blyszczę się, bo próbowałam nowy filtr - do bani...a makjażu nie robiłam, bo i tak nie umiem ukryć moich przyjaciół )

evelinek_r widzę, że jesteś z Lublina, znasz tam może jakiegoś dobrego dermatologa? Ostatecznie nie mam tam tak strasznie daleko, a jestem zdesperowana..

Edytowane przez angel of sadness
Czas edycji: 2009-09-20 o 11:45
angel of sadness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 11:45   #167
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez angel of sadness Pokaż wiadomość

Kamilawu bardzo ładny avek

zgodnie z obietnicą wstawiam zdjęcie... poszłam za nowym trendem i jest bez retuszu - proszę się nie przestraszyć (blyszczę się, bo próbowałam nowy filtr - do bani...a makjażu nie robiłam, bo i tak nie umiem ukryć moich przyjaciół )
Angel, dziękuję Przypuściłyście na mnie zmasowany atak, więc w końcu zmieniłam
Ślicznie ci w nowej fryzurze. Nie, żebyś na avku wyglądała źle, ale na tym najnowszym zdjęciu jest lepiej. A w ogóle jak już kiedyś postanowię ściąć włosy, to też zrobię sobie boba
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 11:49   #168
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez angel of sadness Pokaż wiadomość
Dominkob mam pytanie odnośnie korektora Biotherm, widziałam Twoje zestawienie kolorów, ale mój monitor niestety strasznie je przekłamuje. Czy myślisz, że jeżeli używam korektora EDM multi-intensive i jest odrobinke zajasny, to Bioterm kolor 010 będzie ok? W ogóle to czy ten korektor nadaje się tylko pod oczy, czy niespodzianki też w miarę fajnie maskuje?
Ja bym radziła 020 jednak bo 10 za jasna może być On raczej tylko pod oczy się nadaje

A co do Differinu to używałam, ale tylko solo tzn nie miałam do czynienia z resztą wymienionych przez Ciebie leków. Differin jeśli sam to na początku tylko na noc. Można codziennie, ale jeśli skóra się będzie za bardzo przesuszać to co drugi dzień. Mi się skóra potem tak przyzwyczaiła, że dwa razy dziennie potrafiłam używać. Wysyp na początku może być niestety (zazwyczaj jest) , ale potem skóra jest dużo ładniejsza. I nie zrezygnowałam całkiem z kremów, tzn wieczorkiem po Differinie czekałam 15 min. i smarowałam jakimś kremem nawilżającym buźkę.

Winly dla Ciebie. Zdrowiej dziewczyno Może to jakaś grypa żołądkowa

Kamilko no i od razu lepiej O avku mówię jakby coś
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony

Edytowane przez Dominkab
Czas edycji: 2009-09-20 o 11:54 Powód: +
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 11:50   #169
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Winly, zatrucie okropne, ale cieszę się, że już lepiej. Wypoczywaj, dużo pij, a potem jakiś rosołek albo coś równie nieinwazyjnego.

I miłego oglądania Blood+
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-20, 11:56   #170
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Kamilko no i od razu lepiej O avku mówię jakby coś
Domi, dziękuję
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 11:57   #171
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

O rany, biedna Winly musisz mieć strasznie wrażliwy żołądek. Pij dużo, zjedz później kromeczkę bez skórek z samym masłem + gorzka czarna herbata, mnie pomaga po takich rewolucjach (dzięki Bogu że mam je bardzo rzadko, nienawidzę wymiotować brrrr... najgorsze fizyczne doznanie na świecie). Jutro też ścisła dieta. Dobrze, że TŻ o Ciebie zadbał, spisał się. Oby tak dalej!

Kamila - mnie nie potrzebne znawstwo literatury, tylko właśnie opinia kogoś miłego Avek fajniejszy niż tamten, choć i poprzedni miał coś w sobie. Ale nadal będę się upierać, że nie widać na tym nowym tego, co na zdjęciach na nk czyli tych iskierek w oczach, pięknego uśmiechu, żywych kolorów. Liczę że następny spełni w 100% moje "wymagania"

Angel - mnie się najbardziej podoba KOLOR włosów i fryzura oczywiście też sama ścięłabym się na boba gdyby to do mojej twarzy pasowało... ale nie pasuje. Jesteś kolejną do której będę wołać o zmianę avka

z nudów to i ja sobie chyba wymienię...
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 12:02   #172
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Kamilo- sliczny avek

Angel- bardzo mi sie podoba jak wygladasz, a "przyjaciele" wcale sie tak nie rzucaja w oczy wiec sie nie zalamuj rob nowa fote i dawaj na avek

Winly- biedna. ehh... jak to czytam to widze siebie ok 3 lata temu (bylam juz chyba nawet wtedy w ciazy ale jeszcze nie wiedzialam o tym) tez sie tak potwornie zatrulam, akurat pojechalam na weekend do domu, wymiotowalam jak kot, co chwile, glowa pekala, slabo mi bylo. prawie caly czas lezalam albo "obejmowalam sie" z kibelkiem...
a do szkoly nastepnego dnia bylo- znajomi jechali akurat do bialego to mnie wzieli (zimno a okno otwarte mialam- inaczej bym nie dojechala) zajechalam do ciotki i od razu do lazienki biegiem. ciotka akurat wyjezdzala z rodzina i zostalam sama, kazala zjesc kisiel- zrobilam to po ostatnich juz wymiotach (juz nie mialam czym a zoladek chcial wyrzucic to mu lezalo- a to byla skorka od winogron... przez rok ich nie jadlam pozniej) po kisielu poszlam spac i juz bylo lepiej. trzymaj sie

wylicytowalam dzis telefon dla meza
i szukam sobie stanikow na ebay. ale cos mi nie idzie.

dzis mamy pierwsza rocznice slubu- ale nigdzie sie raczej nie wybierzemy bo moja mama podziebiona i wolalabym z nia malej nie zostawiac.
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 12:09   #173
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Kamila - mnie nie potrzebne znawstwo literatury, tylko właśnie opinia kogoś miłego Avek fajniejszy niż tamten, choć i poprzedni miał coś w sobie. Ale nadal będę się upierać, że nie widać na tym nowym tego, co na zdjęciach na nk czyli tych iskierek w oczach, pięknego uśmiechu, żywych kolorów. Liczę że następny spełni w 100% moje "wymagania"
Violl, tobie nie sposób dogodzić

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
Kamilo- sliczny avek
dzis mamy pierwsza rocznice slubu- ale nigdzie sie raczej nie wybierzemy bo moja mama podziebiona i wolalabym z nia malej nie zostawiac.
Paula, dzięki za dobre słowo Gratuluję rocznicy , miłego świętowania!
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 12:33   #174
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Winly , wracaj szybko do formy Dużo pij, żeby się nie odwodnić po nocnych dolegliwościach. A co do jedzenia - przynajmniej kisiel, na pewno nie zaszkodzi.
dziękuję nienawidzę kisielu mój żołądeczek niestety troche bedzie do siebie dochodził po tym wody nawet nie moge teraz tylko orsalit i sucharki

Cytat:
Napisane przez angel of sadness Pokaż wiadomość
Winly szybkiego powrotu do zdrowia na ogórki w ogóle trzeba uważać i nie powinno się ich jeść pokrojonych w drobne plasterki, bo się przyklejają do żołądka...
dziekuję właśnie się mi przykleiły chyba, bo tyle godzin i nie chciały wyjść
ładna fotka, moze na avka?
Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Winly dla Ciebie. Zdrowiej dziewczyno Może to jakaś grypa żołądkowa
dzięki grypa mam nadzieję nie, juz lepiej...
Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Winly, zatrucie okropne, ale cieszę się, że już lepiej. Wypoczywaj, dużo pij, a potem jakiś rosołek albo coś równie nieinwazyjnego.

I miłego oglądania Blood+
dzięki rosołek się gotuje właśnie

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
O rany, biedna Winly musisz mieć strasznie wrażliwy żołądek. Pij dużo, zjedz później kromeczkę bez skórek z samym masłem + gorzka czarna herbata, mnie pomaga po takich rewolucjach (dzięki Bogu że mam je bardzo rzadko, nienawidzę wymiotować brrrr... najgorsze fizyczne doznanie na świecie). Jutro też ścisła dieta. Dobrze, że TŻ o Ciebie zadbał, spisał się. Oby tak dalej!
no właśnie, mój jest wrażliwy... raz na ok dwa lata przytafia mi sie coś podobnego... ale jeszcze nie było aż tak źle

Tż naprawdę się spisał, przynajmniej choć raz poczułam ze mu zależy teraz też jest przy mnie, gra sobie na konsoli i podaje mi wszystko pod nos

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
Winly-trzymaj sie

dzis mamy pierwsza rocznice slubu- ale nigdzie sie raczej nie wybierzemy bo moja mama podziebiona i wolalabym z nia malej nie zostawiac.
dzięki wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy myślałam że jesteś dłużej po ślubie, widocznie pomyliło mi się z kimś innym

ile to juz razy pisałam dziękuję? jesteście kochane a Tż się ze mnie śmieje, ze nawet takimi rzeczami sie z wami dzielę od razu lepiej
__________________


I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-09-20 o 12:35
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 12:44   #175
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Winly Zdrowiej dziewczyno

Angel niestety, nie mam nikogo godnego polecenia. Po 14 latach walki z różniastymi postaciami trądziku kuruję się sama - kwasy i antytabsy, i odpukać, jest dobrze, ba, o niebo lepiej, niż wcześniej. Także trzymam
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 12:51   #176
ulisia1
Rozeznanie
 
Avatar ulisia1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 777
GG do ulisia1
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Ojeeej... to niefajnie...

Mi się też raz tak przydarzyło - na moim wieczorze panieńskim... I też tylko po jednym drinku... Może alkohol był jakiś trefny...?
Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
hej

jestem zmasakrowana... przeżyłam najgorsza chyba noc w moim życiu. Byłam u kumpla na urodzinach, wróciłam do domu juz o 22 bo mi sie niedobrze zrobiło (nie piłam dużo, jednego drinka) i całą noc od tej 22 do 7 wymioty i drugą stroną też coś strasznego. Tż na szczęście był przy mnie (tak, znowu jesteśmy razem po separacji) i był przekochany, podawał mi rumiankową herabatkę łyżeczką a ja nawet wody nie mogłąm się napić bo od razu chlust i brzuch mnie bolał niesamowicie, ledwo przytomna byłam, leciałam Tżetowi z rąk

myslałam że to może skóra od kurczaka, którą połknęłam przez przypadek-takie rzeczy mi szkodzą, nie mogę ani skóry od kuraka, ani od kiełbasy, ani parówki, pomidora... o 7 nad ranem dopiero sięgnęłam po amol, Tż posmarował brzuszek, zrobił rumiankową i dodał parę kropli amolu do rumianku (tak było na ulotce). wzięlam parę łyków i chlust do kibelka.... dopiero wtedy, o 7 rano wylazło i się okazało, co to... ogórek, którego u kumpla zawsze podają w skórce (co dla mnie ejst dziwne bo u nas sie zawsze obiera). skórka od ogórka takie męczarnie przez takie cos.... jeszcze teraz dochodzę do siebie, jestem słaba i boję się zjeść

wracam do wyrka jak bede miała siłe to wstane i nadrobię. obejrzę sobie blood+, bo mam real playera i działa już wczoraj obejrzałam 2 odcinki
__________________
ulisia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 12:53   #177
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez ulisia1 Pokaż wiadomość
Ojeeej... to niefajnie...

Mi się też raz tak przydarzyło - na moim wieczorze panieńskim... I też tylko po jednym drinku... Może alkohol był jakiś trefny...?
To nigdy od alkoholu, zawsze zakąska winna, jak mawia mój TŻ
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 13:02   #178
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

hehe, nie alkohol na pewno nie -bo by chyba inni, którzy wypili dużo więcej niż ja-też chorowali? a nikomu nic nie jest

złożyłam zamówienie EDM próbkowe, to max co byłam w stanie dziś zrobić. Idę do wyra mam nogi jak z waty jakoś tak dziwnie mnie w krzyżu boli i promieniuje na nogi że ledwo chodzę. to chyba odwodnienie
__________________


I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-09-20 o 13:03
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 13:14   #179
angel of sadness
Zadomowienie
 
Avatar angel of sadness
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 1 498
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Dziękuję bardzo za miłe słowa na temat nowej fryzurki.. moje ego zostało połechtane Avka zmienię tylko muszę zrobić sobie zdjęcie w pełnym makijażu Viollet kolor włosów wyszedł po prostu zaje***

Dominikob dziękuję za odpowiedź... ten multi-intensive jest dla mnie tak odrobinkę za jasny... jak się rozetrze dobrze to jest ok.

Winly jesteś po prostu bardzo osłabiona. Możesz sobie jeszcze biszkopty albo sucharki podjadać. Jak będziesz pić herbatę to przy problemach z żołądkiem nigdy nie wolno pić gorzkiej - bardzo podrażnia żołądek, tylko lekko posłodzoną.

Ja od dziecka mam problemy z żołądkiem, więc troszeczkę wiem na ten temat...

Edytowane przez angel of sadness
Czas edycji: 2009-09-20 o 13:18
angel of sadness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 13:14   #180
ulisia1
Rozeznanie
 
Avatar ulisia1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 777
GG do ulisia1
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

No to ładna masakra jak to tylko po ogórku...
__________________
ulisia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:09.