Jaka fryzura i makijaż?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-18, 07:44   #1
007kwiatuszek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 9

Jaka fryzura i makijaż??


Witam bardzo serdecznie
Przejrzałam forum i widziałam, jak sprawnie doradzacie jaką fryzurę wybrać, jakie ciuszki nosić i w jakich kolorach się malować więc postanowiłam i ja spróbować. To pierwsze moje tego typu zapytanie, nigdy nie robiłam tego publicznie
Chciałabym coś zmienić, fryzurę, może styl ubierania ale mam obawy i boje się ściąć włoski a może takie są ok, nie wiem
Zdjęcia są robione bez makijażu, temu wyglądam jak wyglądam
Chciałabym też zapytać jaki podkład lepszy - sypki, prasowany a może fluid?
Co do ubrań to lubię kolory m.in takie jak - biel, czerń, żółty, siwy.
Pewnie już macie dość w około tych samych pytań, ale to dla mnie bardzo ważne
Z góry dziękuje za wszelkie porady
007kwiatuszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-18, 09:36   #2
Eowina1818
Wtajemniczenie
 
Avatar Eowina1818
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin/Zamość
Wiadomości: 2 554
Dot.: Jaka fryzura i makijaż??

Witaj

Kilka moich rad w pigułce:
- brwi - zdecydowanie kształt do poprawy, podkreśliłoby to twoje ładne oczy
- grzywka- masz wysokie czoło i proste włoski, pasowałaby Ci grzywka zarówno taka na bok jak i prosta do brwi. Najbardziej bym ci polecała taką półokrągłą
- fryzura - wydaje mi się, że krótsze i pocieniowane włoski nadałyby im objętość
__________________
Nazywam się Emilka i... JestemWŁOSOMANIACZKĄ!

Zapraszam na bloga:
http://eowinymakijaze.blogspot.com/
Eowina1818 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-18, 10:16   #3
karojen24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 439
Dot.: Jaka fryzura i makijaż??

Kochana,po pierwsze brewki do regulacji
Ja widze Cie w ciemniejszym blondzie z grzywka na bok. Skrocilabym nieznacznie wlosy i lekko wycieniowala, aby dodac im puszystosci. Makijaz lekki, bo masz bardzo ladna cere. Jesli nie masz tendencji do blyszczenia sie skory to proponuje lekki podklad, plynny. Na pewno powinien byc lekko opalizujacy, aby nadac koloru cerze (z tych najtanszych, ale wartych polecenia to AA rozswietlajacy; ma takie fajne mieniace sie drobinki). Na policzki standardowo roz, ale nie "krzykliwy". Makijaz oczu w kolorze zlota lub bezu, wrzosu, szarosci. Mozesz poeksperymentowac z szarosciami. Mocno wytuszowane rzesy. Usta-wystarczy delikatny, rozowy blyszczyk.
Jesli moge zwrocic uwage na ubior-koniecznie zrezygnuj z takich nijakich kolorystycznie i przede wszystkim tak obszernych swetrow. Pobaw sie kolorem i podkresl ubraniami swa kobiecosc, bo naprawde jest co.

Ponizej zdjecia:
1.regulacja brwi
2.propozycje koloru i fryzury.Mi podobasz sie na 2 pierwszych, w strone takiego koloru bym poszla. Na ostatnim zdjeciu chcialam pokazac jak wygladasz w jasnm, bezowym blondzie. Wg tez ladnie.
karojen24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-18, 10:18   #4
karojen24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 439
Dot.: Jaka fryzura i makijaż??

Cytat:
Napisane przez Eowina1818 Pokaż wiadomość

Kilka moich rad w pigułce:
- brwi - zdecydowanie kształt do poprawy, podkreśliłoby to twoje ładne oczy
- grzywka- masz wysokie czoło i proste włoski, pasowałaby Ci grzywka zarówno taka na bok jak i prosta do brwi. Najbardziej bym ci polecała taką półokrągłą
- fryzura - wydaje mi się, że krótsze i pocieniowane włoski nadałyby im objętość

he, he, widze, ze w trakcie tworzenia mojego postu juz sie wczesniej kolezanka wypowiedziala i jej wizja jest podobna do mojej....
karojen24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-18, 10:27   #5
007kwiatuszek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 9
Dot.: Jaka fryzura i makijaż??

Hmmm jeśli chodzi o brwi, to najlepiej pójść do kosmetyczki czy sama mam spróbować z nimi pokombinować?
Co do grzywki, to myślałam nad nią ale niestety moje włosy mają dziwną naturę i same się układają w przedziałek, próbowałam mieć grzywkę i też się "rozkładała" na boki
A jakaś rada do makijażu? Próbowałam używać kredki ale kompletnie mi nie pasowała, może dlatego, że czarna?
007kwiatuszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-18, 10:33   #6
Eowina1818
Wtajemniczenie
 
Avatar Eowina1818
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin/Zamość
Wiadomości: 2 554
Dot.: Jaka fryzura i makijaż??

Ładnie Ci w jasnym brązie i w grzywce
__________________
Nazywam się Emilka i... JestemWŁOSOMANIACZKĄ!

Zapraszam na bloga:
http://eowinymakijaze.blogspot.com/
Eowina1818 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-18, 10:33   #7
007kwiatuszek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 9
Dot.: Jaka fryzura i makijaż??

Nie wiedziałam, że dziewczyny tutaj tak pomagają, bardzo miłe zaskoczenie..
Bardzo dziękuje za cenne rady! Zawsze bałam się zmiany koloru, od lat mam jeden i ten sam, jestem do niego przekonana i nie wiem czy kombinować coś innego chociaż Twoje propozycje / karojen24 / mnie zainspirowały
Może poślesz jeszcze kilka innych przykładów, by porównać inne możliwości?
A w czarnym kolorze jak bym wyglądała? Jak myślicie, za ciemny??
Jesteście bombowe!
007kwiatuszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-18, 10:38   #8
007kwiatuszek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 9
Dot.: Jaka fryzura i makijaż??

Tamto zdjęcie było robione po przebudzeniu, szczerze to nie wierzzyłam że ktoś się mną zainteresuje, teraz zaczeło mnie to wciągać i posyłam bardziej realną fotke
Taki ubiór lubię, choć chciała bym spróbować coś w szarych odcieniach, sama nie wiem czemu Ehhh my kobiety
Ps. nie wiem czy się odważę skrócić włosy Powinnam?
007kwiatuszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-18, 10:45   #9
Eowina1818
Wtajemniczenie
 
Avatar Eowina1818
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin/Zamość
Wiadomości: 2 554
Dot.: Jaka fryzura i makijaż??

Do Twojej karnacji pasowałby troszkę ciemniejszy kolorek. Proponowałabym: ciemny blond, karmel, jasny brąz!
Jeśli boisz się radykalnych zmian to lepiej za dużo włosów nie skracaj, możesz je pocieniować i np. dodać grzywkę na bok (jakby ci się nie podobała możesz ją zaczesywać na bok).
A

---------- Dopisano o 11:45 ---------- Poprzedni post napisano o 11:44 ----------

Jak pisałam przez przypadek wysłałam wiadomość...
chciałam jeszcze dopisać, że mogłabyś zaczesywać włosy na rozdziałek na bok. Próbowałaś??
__________________
Nazywam się Emilka i... JestemWŁOSOMANIACZKĄ!

Zapraszam na bloga:
http://eowinymakijaze.blogspot.com/
Eowina1818 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-18, 11:10   #10
007kwiatuszek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 9
Dot.: Jaka fryzura i makijaż??

Do tej pory miałam tylko pasemka, nigdy nie farbowałam całych włosów a powinnam spróbować tak? Z tą grzywką to dobry pomysł, jakby nie pasowała to zawsze można zaczesać - dobra rada
Jeszcze pewnie będę nad tym myśleć, wachac się ale już mam jakąś koncepcję - ciemniejszy kolor i grzywka - DZIĘKUJE
Jak przyjdą jeszcze jakieś pomysły do głowy to proszę piszcie

---------- Dopisano o 12:10 ---------- Poprzedni post napisano o 11:57 ----------

Rozdziałek?? Troszke nie rozumiem heh
007kwiatuszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-18, 16:23   #11
karojen24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 439
Dot.: Jaka fryzura i makijaż??

Rozdzialek? To nowa nazwa tradycyjnego przedzialka
Jesli nie chcesz skracac wlosow to wystarczy im nadac jakis ksztalt. Moze przez cieniwanie i modelowanie (tyl troche podniesc...)
Jesli grzywka "rozchodzi ci sie na boki" to popatrz na zdjecie 2, ktore poprzednio wkleilam i tam kobitka ma taka "rozlozona na boki" grzyweczke.

Nie wiem, czy to wina oswietlenia, ale wydaje mi sie, ze na ostatnim zdjeciu masz zbyt mocny podklad, czy puder. Dalo to efekt nienaturalny.Uzylabym odcienia, ktory ma w sobie zolty pigment.
Jesli boisz sie regulowac brwi-udaj sie do kosmetyczki. Nie wiem, jak tam teraz z cena takiego zabiegu w Polsce, ale "za moich czasow" bylo to ok.5-10 zl, wiec wydatek zaden Nie przesadzalabym tez z przyciemnianiem ich, dopoki nie zdecydujesz sie na przyciemnienie wlosow..
W szarosciach, o ktorych piszesz, byloby Ci ladnie.
Pozdrawiam.
karojen24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-18, 17:47   #12
007kwiatuszek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 9
Dot.: Jaka fryzura i makijaż??

Cytat:
Napisane przez karojen24 Pokaż wiadomość
Rozdzialek? To nowa nazwa tradycyjnego przedzialka
Jesli nie chcesz skracac wlosow to wystarczy im nadac jakis ksztalt. Moze przez cieniwanie i modelowanie (tyl troche podniesc...)
Jesli grzywka "rozchodzi ci sie na boki" to popatrz na zdjecie 2, ktore poprzednio wkleilam i tam kobitka ma taka "rozlozona na boki" grzyweczke.

Nie wiem, czy to wina oswietlenia, ale wydaje mi sie, ze na ostatnim zdjeciu masz zbyt mocny podklad, czy puder. Dalo to efekt nienaturalny.Uzylabym odcienia, ktory ma w sobie zolty pigment.
Jesli boisz sie regulowac brwi-udaj sie do kosmetyczki. Nie wiem, jak tam teraz z cena takiego zabiegu w Polsce, ale "za moich czasow" bylo to ok.5-10 zl, wiec wydatek zaden Nie przesadzalabym tez z przyciemnianiem ich, dopoki nie zdecydujesz sie na przyciemnienie wlosow..
W szarosciach, o ktorych piszesz, byloby Ci ladnie.
Pozdrawiam.
Mogłabyś jeszcze poczarować z tymi zdjęciami i spróbowałabyś dopasować mi czarne włosy? Sama nie wiem jak to się robi ale to fajne "czary"
Co do podkładu, to akurat mam tendencje do nieumiejętnego dopasowania kosmetyków Zawsze albo za ciemny kupię albo za jasny i teraz jak się przyjże to faktycznie wyglądam nienaturalnie.
Czyli powinnam całe włosy zafarbować? Boje się heh
A jak nie będą mi pasować??
Czyli brwi, to podstawa, od tego zacznę bo to nie jest radykalna zmiana a podobno może dużo w wyglądzie zmienić.
Dziękuje serdecznie i czekam na dalsze koncepcje
007kwiatuszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-18, 19:37   #13
mammisia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 5
Dot.: Jaka fryzura i makijaż??

Lepiej byłoby z grzywką, do tego ciemniejszy kolor włosów.
mammisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-18, 20:25   #14
karojen24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 439
Dot.: Jaka fryzura i makijaż??

Nie umiem zrobic z blond wlosow czarnych;-)
Uwazam, ze czarny kolor nie jest dla Ciebie! Poszlabym w strone ciemniejszego blondu w cieplym tonie(taki sredni blond jak Jenifer Aniston).Przyciemnic potem mozna zawsze.Ale na pewno nie farbowalabym na zbyt ciemne odcienie, a zwlaszcza nie! na czarno.
karojen24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-19, 12:17   #15
007kwiatuszek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 9
Dot.: Jaka fryzura i makijaż??

A jaką farbę a może na początek szampon koloryzujący? Jaki kolor i firma??
Wiem, upierdliwa jestem
007kwiatuszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:14.