Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy - Strona 120 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-02, 15:43   #3571
Madzialenka21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kowalewice
Wiadomości: 16
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez tamtam Pokaż wiadomość
Ehhh, właśnie jestem po farbowaniu na ciemny blond. Chciałam uzyskać ładny zimny brąz, tak jak wam tutaj wychodził, a wyszło rudo-czerwono-niewiadomo co;/
1. fotka z tego forum- ciemny blond nalożony na sprany rudy brąz- taki efekt chciałam
2. moje przed farbowaniem
3 po farbowaniu z fleszem
4 j.w.
5 bez flesza
6 jw

Jak widać włosy się może tylko odrobinkę przyciemniły. Wcześniej próbowałam ciemnego blondu color&shine garniera i efekt byl podobny. Dlaczego wszystkim te farby wychodzą takie ciemne a moich włosów nie chcą przyciemnić??Poradźcie mi coś proszę jak uzyskać taki brązkik bez rudości? może jasnym brązem? ale wszystkim tu wychodzi prawie czarny a tego nie chcę

Mrożnym kasztanem spróbuj mi wyszedł taki Załącznik 2837757
Madzialenka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 15:45   #3572
Madzialenka21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kowalewice
Wiadomości: 16
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez lalaa496 Pokaż wiadomość
czesc slyszalam wlasnie o tej "cudownej" farbie. ciekawi mnie mrozny kasztan. jesli macie zdjecia jak on wychodzi to prosze oo dodanie z gory wielkie dzieki

mi wyszedł tak na blondzie ciemny Załącznik 2837759
Madzialenka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 19:37   #3573
lhunfeniel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 393
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

A ja dzisiaj nałożyłam sobie na włosy średni blond 'bursztyn'. Nie mogłam nigdzie znaleźć orzecha laskowego a zależało mi na otrzymaniu rudego odcienia. Efekt - zerowy, kolor taki sam jak na początku chociaż postępowałam w zupełnności zgodnie z instrukcjami. Strasznie sie zawiodłam bo tyle kasy wydanej w błoto... Zresztą nawet się nie błyszczą, a przed farbowaniem błyszczały:/ Beznadziejna farba...
lhunfeniel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-06, 07:54   #3574
karolincia911
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 9
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cześć Mam do was ogromną prośbę ! Od paru lat miałam czarne wlosy i niestety ale juz mi sie to znudziło . Chce coś zmienić ale nie wiem co wybrać. pokaże swoje zdjęcia :





Na pierwszych dwóch zdjęciach mialam czarne włosy pózniej róznymi metodami zmienilam i zciełam - 3 zdjęcie , a teraz mam jeszcze jaśniejsze i szukam farby ale nikt nie potrafi mi doradzić w jakim kolorze będzię mi dobrze i jak można znaleźć taka farbe ponieważ nie znam wszystkich odcieni ! a podobają mi się takie :










Proszę pomóżcie
karolincia911 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 09:49   #3575
smiley
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: zachodnia sąsiadka ;)
Wiadomości: 1 137
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Hej!
POfrbowałam sobie moje brązowe włosy castingiem na ciemny brąz i wyszły prawie czarne ;P
pisało ze jest do 28 myc *czy jakos tak*
mama uzywa go jak nie ma jej "trwałej" farby i twierdzi ze sie zmywa a kolezanka (blondynka, tez pofarbowała na ciemny braz)mowi ze jej sie nie chciał zmyć....


czy ta farba sie zmywa w koncu czy nie? mam nadzieje,ze tak
__________________
I don't need a parachute
Baby, if I've got you
smiley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 10:47   #3576
cierra
Raczkowanie
 
Avatar cierra
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 375
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez smiley Pokaż wiadomość
Hej!
POfrbowałam sobie moje brązowe włosy castingiem na ciemny brąz i wyszły prawie czarne ;P
pisało ze jest do 28 myc *czy jakos tak*
mama uzywa go jak nie ma jej "trwałej" farby i twierdzi ze sie zmywa a kolezanka (blondynka, tez pofarbowała na ciemny braz)mowi ze jej sie nie chciał zmyć....


czy ta farba sie zmywa w koncu czy nie? mam nadzieje,ze tak
Wszystko zależy od włosów, bo jednym za nic w świecie nie chce się zmyć, a innym bardzo szybko schodzi, a jeszcze innym stopniowo i normalnie Nie ma reguły Zawsze należy brać poprawkę na farby i wybierac ton, 2 tony jaśniejsze od tego który chcemy uzyskać
__________________
od 10.02.2007 jesteśmy razem
od 04.03.2011 zaręczeni

„Jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził”
cierra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 14:12   #3577
Lili1991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5
Question Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Może mi ktos powiedzieć jaki to kolorek jest ??
Lili1991 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-07, 14:41   #3578
kmb1
Zakorzenienie
 
Avatar kmb1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 417
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

jest pełno wątków o jej kolorze, poszukaj w google, z castinga ciężko osiągnąć coś podobnego, najbardziej zbliżony kolor to bursztyn.

Jak myślicie, na włosach średni blond wyjdzie bursztynowy blond?

I czy ktoś wie jak wychodzi miodowy kasztan 432 ? Bo na początku pewnie czarny, tego się spodziewam , ale po 9 myciach jaki może być? Na włosach brąz.
__________________
Kasia


WYMIANA

WISHLISTA


jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg
kmb1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 18:09   #3579
kmb1
Zakorzenienie
 
Avatar kmb1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 417
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

nikt nie wie?
__________________
Kasia


WYMIANA

WISHLISTA


jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg
kmb1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-08, 09:09   #3580
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

432 czarny na pewno nie wychodzi, ma refleks złocisty ktory nie da czerni
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-08, 09:25   #3581
Madzialenka21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kowalewice
Wiadomości: 16
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

[QUOTE=karolincia911;16993 582]Cześć Mam do was ogromną prośbę ! Od paru lat miałam czarne wlosy i niestety ale juz mi sie to znudziło . Chce coś zmienić ale nie wiem co wybrać. pokaże swoje zdjęcia :





Na pierwszych dwóch zdjęciach mialam czarne włosy pózniej róznymi metodami zmienilam i zciełam - 3 zdjęcie , a teraz mam jeszcze jaśniejsze i szukam farby ale nikt nie potrafi mi doradzić w jakim kolorze będzię mi dobrze i jak można znaleźć taka farbe ponieważ nie znam wszystkich odcieni ! a podobają mi się takie :








Taki efekt uzyskasz mrożny kasztanem mam właśne tak kolorek na głowie
Madzialenka21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-08, 09:56   #3582
karolincia911
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 9
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

dziekuje tylkoo który kolor Ci chodzi ? mam rozjaśnione włosy i interesuje mnie ten kolor http://images46.fotosik.pl/256/6394911bfe2242cd.jpg ale jaka farbe wybrac ? i może ktoś doradzi ktory z tych czterech najbardziej by mi pasował ?
karolincia911 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-08, 12:54   #3583
Madzialenka21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kowalewice
Wiadomości: 16
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez karolincia911 Pokaż wiadomość
dziekuje tylkoo który kolor Ci chodzi ? mam rozjaśnione włosy i interesuje mnie ten kolor http://images46.fotosik.pl/256/6394911bfe2242cd.jpg ale jaka farbe wybrac ? i może ktoś doradzi ktory z tych czterech najbardziej by mi pasował ?

Powiem ci tak ja się farbowałam ze średniego blondu
kolr taki z pasekami
Załącznik 2852498

a po farbowaniu mam taki

Załącznik 2852499
więc sama widzisz efekt... wydaje mi się ż by ci pasował to jest mrożny kasztan casting creme gloss loreal


tak naprawdę to na tych zdjęciach co wrzuciłaś co chciałabyś tak kolor uzyskać to wygląda on tak sao... a skoro w czarnym ci dobrze to mrożny kasztan będzie super

Edytowane przez Madzialenka21
Czas edycji: 2010-02-08 o 12:57
Madzialenka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-08, 13:03   #3584
tamtam
Zadomowienie
 
Avatar tamtam
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 581
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Madzialenka21 Pokaż wiadomość
Powiem ci tak ja się farbowałam ze średniego blondu
kolr taki z pasekami
Załącznik 2852498

a po farbowaniu mam taki

Załącznik 2852499
więc sama widzisz efekt... wydaje mi się ż by ci pasował to jest mrożny kasztan casting creme gloss loreal


tak naprawdę to na tych zdjęciach co wrzuciłaś co chciałabyś tak kolor uzyskać to wygląda on tak sao... a skoro w czarnym ci dobrze to mrożny kasztan będzie super
Mogłabyś wrzucić fotki włosów po kilku myciach? jak szybko się spiera kolor i czy robi sie rudawy?
tamtam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-08, 16:28   #3585
201705071037
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 29
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Mam pytanie dotyczące farbowania
Ok. 2 miesięcy temu farbowałam włosy Castingiem. Kolor zmywa się równomiernie, nie mam widocznych odrostów. W najbliższym czasie zamierzam znów zafarbować włosy również Castingiem . Na ulotce dołączonej do farby napisane jest, że należy trzymać ją tylko 5 minut na farbowanych włosach, a 20 na odrostach. Odrostów nie mam, a włosy juz prawie wróciły do naturalnego koloru. Ile powinnam więc trzymać te farbę na włosach?
201705071037 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-08, 20:05   #3586
kmb1
Zakorzenienie
 
Avatar kmb1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 417
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Visine jeśli odrostów prawie nie ma a kolor się sprał to myślę że powinnaś nałożyć casting sposobem jako włosy niefarbowane czy tam farbowane wcześniej niż 3 miesiące temu (jakoś tak tam pisze) , że na wszystkie równo te 20 czy 25 minut.
Ktoś jeszcze ma opinię na temat miodowego kasztana 432? To będzie złocisty ciemny brąz ? Mroźny kasztan też jest z poziomu 4 i podobno potrafił czarny wyjść. Z tym że jeżeli wyjdzie na początku a później się spierze gdzieś do ciemnego( po kilku myciach) w stronę średniego brązu(półtora miesiąca) to mi by pasowało.
Może jednak ktoś farbował?
Wiem,że na każdych włosach inaczej wyjdzie ale jeszcze nie widziałam opinii o nim.
__________________
Kasia


WYMIANA

WISHLISTA


jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg
kmb1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 09:51   #3587
Madzialenka21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kowalewice
Wiadomości: 16
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez tamtam Pokaż wiadomość
Mogłabyś wrzucić fotki włosów po kilku myciach? jak szybko się spiera kolor i czy robi sie rudawy?

Powiem ci tak po trzech myciach kolor wcale się ne zmył i żadnych refleksów rudawych nie mam...szczerz polecam mrożny kasztan jest super

a tak dla pewności moje włosy obecnie po 6 myciach
Załącznik 2854827
Madzialenka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 15:32   #3588
miziol
Raczkowanie
 
Avatar miziol
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 429
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

ja mam pytanko z innej beczki ! wiem, że castingi słabo rozjaśniają, ale jestem ciekawa czy któraś z was próbowała ciemne włosy zrobić np perłowym blondem ?
__________________
ale o so chosi ? :P
miziol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 18:24   #3589
LustForLife
Zadomowienie
 
Avatar LustForLife
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 085
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Ja farbowałam 2 razy miodowym kasztanem (raz w anglii gdzie ten kolor nazywa sie...rich espresso ) i w zasadzie byłam zadowolona. Kolor dość ciemny, choć jasniejszy od mroźnego kasztana, rude refleksy pojawiaja się dopiero jak sie troche wypłucze. Taki ciepły, dużo osób mówiło mi że ładnie, choć osobiscie wole czekolade...
LustForLife jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-09, 19:53   #3590
kmb1
Zakorzenienie
 
Avatar kmb1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 417
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez LustForLife Pokaż wiadomość
Ja farbowałam 2 razy miodowym kasztanem (raz w anglii gdzie ten kolor nazywa sie...rich espresso ) i w zasadzie byłam zadowolona. Kolor dość ciemny, choć jasniejszy od mroźnego kasztana, rude refleksy pojawiaja się dopiero jak sie troche wypłucze. Taki ciepły, dużo osób mówiło mi że ładnie, choć osobiscie wole czekolade...
a masz może jakieś zdjęcia? Jeśli tak to byłabym wdzięczna za choć jedno...
__________________
Kasia


WYMIANA

WISHLISTA


jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg
kmb1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 20:42   #3591
LustForLife
Zadomowienie
 
Avatar LustForLife
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 085
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kmb1 Pokaż wiadomość
a masz może jakieś zdjęcia? Jeśli tak to byłabym wdzięczna za choć jedno...
Ojej niestety nic nie posiadam z czasów tamtego koloru . A jakie masz włosy w tym momencie? Bo ja farbowałam na spłukana czekolade, czyli dość jasne i rude. No i napisz czego oczekujesz od koloru to może uda mi się wtedy jakoś Ci doradzić czy warto
LustForLife jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-10, 15:55   #3592
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Widzę, że znacie się tutaj dobrze na tym Castingu. Proszę pomóżcie!

Możecie mi doradzić jaki odcień brązu kupić, żeby wyszedł mi ładny ciepły brąz na moich bardzo jasnych blond włosach? (balejaż blond, a później farbowałam już tylko odrosty na blond).
Chcę coś delikatnego co nie zniszczy mi już włosów i o tym szamponie pomyślałam.
Widziałam gdzieś na Wizażu fotki dziewczyny z jasnego bardzo blondu pofarbowałam Mroźnym Kasztanem i bardzo ładny kolor wyszedł. Albo może Caffe Latte? Byleby nie spierał się na wściekły rudy.
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-10, 17:12   #3593
kmb1
Zakorzenienie
 
Avatar kmb1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 417
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

caffe latte na jasnych włosach będzie mocno rudy, przynajmniej tak się spierze. Nugat albo Karmel byłyby odpowiednie, po jakimś czasie sprałyby się na rudawo ale nie mocno. ( tylko nigdzie już ich nie widzę ... )
Jeśli zależy Ci żeby kolor był dość jasny i nie rudy tylko ciepły to proponowałabym ciemny blond albo nawet blond (wbrew pozorom kolory z końcówką 00 wychodzą ciepłe, blond jest śliczny, ale nie są rude) .

Właśnie w ciemniejszych kolorkach nie mam rozeznania.
Lust For Life -aktualnie mam na głowie ciemny rudy farbowany z czekolady farbą palette (inne nie chciały chwycić na rudo).
Chciałam mieć ładny średniociemny kasztan (przez pierwsze 7 myć może być nawet ciemny/czarny byle się sprał jaśniej) o bardzo ciepłym odcieniu.
__________________
Kasia


WYMIANA

WISHLISTA


jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg
kmb1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-10, 22:06   #3594
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Mi KARMEL wyszedl zielony na jasnych wlosach wiec nie polecam. Robilam potem na te zielen MROZNYM KASZTANEM i polecam, ale on jest czerwonawy. Dwa razy nim robilam i spiera sie bardzo szybko wiec wczoraj nalozylam trwala farbe
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 08:45   #3595
karolincia911
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 9
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez miziol Pokaż wiadomość
ja mam pytanko z innej beczki ! wiem, że castingi słabo rozjaśniają, ale jestem ciekawa czy któraś z was próbowała ciemne włosy zrobić np perłowym blondem ?

spójrz na str 119 i moje wypowiedzi z czarnych wlosów przeszlam do rudych i teraz nie weim która strone wybrac nikt nie potrafi pow czy bedzie mi dobrze w blond (ciemny) czy czekoladowe tez ciemne
karolincia911 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 10:56   #3596
LustForLife
Zadomowienie
 
Avatar LustForLife
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 085
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kmb1 Pokaż wiadomość
Lust For Life -aktualnie mam na głowie ciemny rudy farbowany z czekolady farbą palette (inne nie chciały chwycić na rudo).
Chciałam mieć ładny średniociemny kasztan (przez pierwsze 7 myć może być nawet ciemny/czarny byle się sprał jaśniej) o bardzo ciepłym odcieniu.
Faktycznie na początku u mnie był dośc ciemny, później się rozjasnił i też dość ciepły ten kolor. Nie wiem jak wyjdzie na Twoich farbowanych włoskach, ale ja ujme go tak krzywdy mi nie zrobił i na pewno jeszcze go użyje, więc nie odradzam. Daj znac jak sie zdecydujesz Pozdrawiam
LustForLife jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 14:34   #3597
Annaluka
Zakorzenienie
 
Avatar Annaluka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 010
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Ja praktycznie od zawsze farbowałam Jasnym Brązem.
Na początku - w pierwszych miesiącach kolor był faktycznie ładny - jasny brąz.
Z czasem wżarł się we włosy i mam bardzo, bardzo ciemny brąz od ponad dwóch lat.

Teraz kupiłam Ciemny Blond i dzisiaj zamierzam się nim zafarbować.
Domyślam się, że pewnie też wyjdzie ultra ciemno.

Jedyne wyjście to chyba rozjaśnianie takich włosów
__________________
Wszyscy mają bloga - mam i ja
Bella Beauty
Annaluka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 17:11   #3598
gothicnadine
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Casting Creme to pierwsza i jedyna farba jakiej kiedykolwiek używałam, na dodatek byłam wierna jednemu kolorowi - Ciemnej Czekoladzie.
Mam do niej sentyment, zwłaszcza że nie zawiera amoniaku, a kolor jest "zmywalny" (na moich włosach kolor utrzymuje się długo i zmywa się do 50% kloru początkowego ;D) a na dodatek ze względu na firmę, blask i miękkość "po" i stopniowe wymywanie się koloru (co akurat mi przypadło do gustu, bo nie lubię monotonni, a każdego tygodnia mam inny odcień) obawiam sję się zmiany farby.
Ostatnio postanowiłam spróbować czegoś w odcieniach czerwieni, bo spodobały mi się "rudawo-czerwono-brązowe" refleksy jakie w świetle po farbowaniu dawały moje włosy. I teraz pytanie do Was: jak myślicie, jakiego efektu mogę spodziewać się na nieco wypłukanej c.czekoladzie (kolor trochę jaśniejszy niż na pudełku), gdy użyję Burgundu? A może polecacie jakiś inny kolor, aby uzyskać ciemnoczerwono-brązowe włosy? ;D
Jeśli żadna z was nie miała doświadczeń z burgundem zwłaszcza na ciemnych włosach to chyba zdecyduję się na to, co zwykle, ale mam już dość wymywania czerni do 2 tygodni po farbowaniu ;D

Edytowane przez gothicnadine
Czas edycji: 2010-02-11 o 17:15
gothicnadine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 17:49   #3599
kruszyna90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 628
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez gothicnadine Pokaż wiadomość
Casting Creme to pierwsza i jedyna farba jakiej kiedykolwiek używałam, na dodatek byłam wierna jednemu kolorowi - Ciemnej Czekoladzie.
Mam do niej sentyment, zwłaszcza że nie zawiera amoniaku, a kolor jest "zmywalny" (na moich włosach kolor utrzymuje się długo i zmywa się do 50% kloru początkowego ;D) a na dodatek ze względu na firmę, blask i miękkość "po" i stopniowe wymywanie się koloru (co akurat mi przypadło do gustu, bo nie lubię monotonni, a każdego tygodnia mam inny odcień) obawiam sję się zmiany farby.
Ostatnio postanowiłam spróbować czegoś w odcieniach czerwieni, bo spodobały mi się "rudawo-czerwono-brązowe" refleksy jakie w świetle po farbowaniu dawały moje włosy. I teraz pytanie do Was: jak myślicie, jakiego efektu mogę spodziewać się na nieco wypłukanej c.czekoladzie (kolor trochę jaśniejszy niż na pudełku), gdy użyję Burgundu? A może polecacie jakiś inny kolor, aby uzyskać ciemnoczerwono-brązowe włosy? ;D
Jeśli żadna z was nie miała doświadczeń z burgundem zwłaszcza na ciemnych włosach to chyba zdecyduję się na to, co zwykle, ale mam już dość wymywania czerni do 2 tygodni po farbowaniu ;D
moze poprostu czekolada? ona jest jasniejsza i wlasnie taka ruda. ja wlasnie chce uzyc ciemnej czekolady.. czarny wychodzi?
__________________
kruszyna90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 20:02   #3600
zagubiona_w_swoich_snach
Zakorzenienie
 
Avatar zagubiona_w_swoich_snach
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3 477
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

A wiadomo cos o tych nowych kolorach ktore mialy wejsc w marcu? bo w sumie marzec juz niedlugo
__________________
Nie możesz zmienić wszystkiego.
Możesz za to zmienić jedną, małą rzecz.
I tak to działa.
zagubiona_w_swoich_snach jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:41.