Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-21, 07:00   #1681
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez AguniaL Pokaż wiadomość
Chyba nie bardzo mnie zrozumiałaś. Nie kwestionuję faktu, że nieregularnie wykonywana depilacja przynosi rezultaty. Bo przynosi, jak najbardziej i to bez względu na to czy wykonasz następny zabieg za rok, dwa czy trzy. Bardziej chodzi mi o to, że na danym obszarze ciała włosy znajdują się w różnych fazach wzrostu (anagen, katagen i telogen), a depilacja skuteczna jest jedynie na etapie anagen. Trzymanie się określonych odstępów czasu powoduje, że faza ta ujednolica się i łatwiej jest kontrolować, w której znajdują się aktualnie. W związku z tym za jednym razem można się ich więcej pozbyć, a co za tym idzie potrzebna jest mniejsza ilość zabiegów. Rozciąganie depilacji w czasie powoduje, że etapy wzrostu włosa ponownie się różnicują i dlatego potrzebna jest większa ilość zabiegów, aby je wszystkie "wyłapać" w odpowiedniej fazie.
moja p.dermatolog powiedziała,ze powinno,ale nie ma to wpływu na efekt końcowy i ilość zabiegów.włos jest usuwany tylko w fazie wzrostu,a wzrost włosa jest indywidualny u różnych osób.

jeśli nie masz kasy za 6 tyg. to znajdź za 12 tyg.zawsze to ten sam obieg czasowy tylko podwojiny

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2010-09-21 o 07:07
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-21, 13:59   #1682
klucha2217
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 70
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez asteraki Pokaż wiadomość
dobrze ze mam jeszcze troche czasu na przemyslenie, bo to w koncu wazna decyzja gdzie sie zrobi taki zabieg, to nie malowanie paznokci chcialam zrobic juz w pazdzierniku, ale tak sobie pomyslalam ze poczekam to grudnia, az bede miala na te min 2 zabiegi, zeby potem sie mi nie stresowac ze moze zabraknac.

ile robilas tam zabiegow? mialas np. po 3 taniej o 50%?

Ja miałam na razie 2 zabiegi(efekt super) a od czwartego jest za pól ceny Ja myślę, że tak 5 zabiegów będę potrzebowała.
Więc jak już będę płaciła 50% to jeszcze chyba będę robić łydki bo już też mnie męczy te ciągłe golenie a po wosku lub depilatorze strasznie mi wrastają włoski!!!
klucha2217 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-21, 14:11   #1683
asteraki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 164
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

czyli też maja taką promocje, no teraz to decyzja jest jeszcze cięższa ja też myślę o łydkach, ale to dopiero za rok, bo teraz najwazniejsze dla mnie są pachy i bikini. mam takie same problemy z wrastaniem włosków po depilatorze, a wosk daje u mnie tylko 4 dniowe efekty :/

wiesz może jaki obszar obemuje głowica tego lasera duet? bo z tego co czytałam to ta starsza wersja tylko 1cm2 i pewnie strasznie dlugo trwa ten zabieg. a na stronie ktora mi podalas jest czas trwania glebokiego do 30 min. i ostatnie pytanie jak oni rozumieja linie stringow? miedzy pośladkami też?

pozdrawiam
__________________
było 52
jest 55 znowu!!
cel 48-49

nie palę od 12.03.2011
asteraki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-21, 15:39   #1684
marsselin
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 48
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

zastanawiam się jak wygląda skóra tuz po zabiegu i czy można się pokazać na ulicy? rozważam depilację laserem, ale boję się że zastaną jakieś ślady. słyszałam nawet o przypadkach poparzenia...
marsselin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-21, 16:00   #1685
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez asteraki Pokaż wiadomość
czyli też maja taką promocje, no teraz to decyzja jest jeszcze cięższa ja też myślę o łydkach, ale to dopiero za rok, bo teraz najwazniejsze dla mnie są pachy i bikini. mam takie same problemy z wrastaniem włosków po depilatorze, a wosk daje u mnie tylko 4 dniowe efekty :/

wiesz może jaki obszar obemuje głowica tego lasera duet? bo z tego co czytałam to ta starsza wersja tylko 1cm2 i pewnie strasznie dlugo trwa ten zabieg. a na stronie ktora mi podalas jest czas trwania glebokiego do 30 min. i ostatnie pytanie jak oni rozumieja linie stringow? miedzy pośladkami też?

pozdrawiam
tak,laser ma mały obszar depilacji,aby efekt był dokładniejszy.

Cytat:
Napisane przez marsselin Pokaż wiadomość
zastanawiam się jak wygląda skóra tuz po zabiegu i czy można się pokazać na ulicy? rozważam depilację laserem, ale boję się że zastaną jakieś ślady. słyszałam nawet o przypadkach poparzenia...
nie moża.
skóra jest zaczerwieniona i podrazniona.przez dwa dni jest opuchnięta,a do 2 tyg.wyrastają spalone włoski,które dają efekt czarnych kropek.
do miesiąca skóra dochodzi do siebie.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-21, 16:14   #1686
asteraki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 164
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
tak,laser ma mały obszar depilacji,aby efekt był dokładniejszy.
acha, czyli bikini robia ta mala koncowka ktora jest tez w wersji staszej? czyli tej duzej uzywaja tylko na nogach.

to ciekawi mnie na czym polega roznica bolu miedzy wczesniejszym modelem a duet. z tego co czytalam na stronie lumenisa to roznica miedzy mini polega tylko na tej wiekszej glowicy, ktora ma funkcje zasysania skory przez co bol jest mniejszy, a ta miejsza glowica jest taka sama jak w zwyklym light sheer. moze ktos umie odpowiedziec na to pytanie? im wiecej czytam tym wiecej mam pytan

a tak wogole to bardzo dziekuje za wyrozumialosc i cierpliwosc w odpowiadaniu na moje pytania
__________________
było 52
jest 55 znowu!!
cel 48-49

nie palę od 12.03.2011
asteraki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-21, 17:29   #1687
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez asteraki Pokaż wiadomość
acha, czyli bikini robia ta mala koncowka ktora jest tez w wersji staszej? czyli tej duzej uzywaja tylko na nogach.

to ciekawi mnie na czym polega roznica bolu miedzy wczesniejszym modelem a duet. z tego co czytalam na stronie lumenisa to roznica miedzy mini polega tylko na tej wiekszej glowicy, ktora ma funkcje zasysania skory przez co bol jest mniejszy, a ta miejsza glowica jest taka sama jak w zwyklym light sheer. moze ktos umie odpowiedziec na to pytanie? im wiecej czytam tym wiecej mam pytan

a tak wogole to bardzo dziekuje za wyrozumialosc i cierpliwosc w odpowiadaniu na moje pytania
moje nogi robione były tą małą końcówką.i pierwszy raz starym laserem i teraz nowym (różowym )
na pytanie (płaczący wzrok na końcówkę),dlaczego nie dużą usłyszałam,że mała powierzchnia gwarantuje dokładniejszy dostęp lasera do cebulki.przy większej końcówce wiązka lasera rozprasza się i efekt jest mniej zadowalający.pani znów namalowała mi siatkę na nogach,aby nie pominąć żadnej z powierzchni
nie jestem specjalistą,ale wierzę w słowo fachowca.

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2010-09-21 o 17:31
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-21, 18:20   #1688
klucha2217
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 70
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez asteraki Pokaż wiadomość
czyli też maja taką promocje, no teraz to decyzja jest jeszcze cięższa ja też myślę o łydkach, ale to dopiero za rok, bo teraz najwazniejsze dla mnie są pachy i bikini. mam takie same problemy z wrastaniem włosków po depilatorze, a wosk daje u mnie tylko 4 dniowe efekty :/

wiesz może jaki obszar obemuje głowica tego lasera duet? bo z tego co czytałam to ta starsza wersja tylko 1cm2 i pewnie strasznie dlugo trwa ten zabieg. a na stronie ktora mi podalas jest czas trwania glebokiego do 30 min. i ostatnie pytanie jak oni rozumieja linie stringow? miedzy pośladkami też?

pozdrawiam

Ta duża głowica jest super !!! Właśnie ona praktycznie nie boli!!!
Bikini miałam robione 15min!!! ( tam mają napisane 30 ale myślę, że po prostu zrobili zapas) Duży obszar strzelony został tą dużą głowicą a wargi sromowe i między pośladkami tą małą
Podobno pachy robi się tylko tą dużą głowicą i nie zajmuje to więcej niż 5min czasu
Myślę, że to super rozwiązanie dla osób, które ciągle się śpieszą !!!
Tam gdzie wcześniej robiłam depilację na starszym Light Sheer nogi robili w 3godziny a na tym nowym wyrabiają się do 1 godziny wię powierzchnia strzału musi być pewnie 3 razy większa.

---------- Dopisano o 19:20 ---------- Poprzedni post napisano o 19:15 ----------

Cytat:
Napisane przez asteraki Pokaż wiadomość
acha, czyli bikini robia ta mala koncowka ktora jest tez w wersji staszej? czyli tej duzej uzywaja tylko na nogach.

to ciekawi mnie na czym polega roznica bolu miedzy wczesniejszym modelem a duet. z tego co czytalam na stronie lumenisa to roznica miedzy mini polega tylko na tej wiekszej glowicy, ktora ma funkcje zasysania skory przez co bol jest mniejszy, a ta miejsza glowica jest taka sama jak w zwyklym light sheer. moze ktos umie odpowiedziec na to pytanie? im wiecej czytam tym wiecej mam pytan

a tak wogole to bardzo dziekuje za wyrozumialosc i cierpliwosc w odpowiadaniu na moje pytania

Ja też miałam dużo pytań do Pani robiącej zabieg i róznica polega na tym, że dzięki temu zasysaniu odcina się próg bólu do mózgu (czy jakoś tak) i nie czujemy tego strzału lasera! I podobno dzięki temu, że skóra jest zassana to światło lasera może głębiej penetrować w głąb skóry ( więc mamy lepsze efekty)
Nie wiem ile z tego prawdy! (mam nadzieję, że wszystko) ale ja z moich efektów jestem bardzo zadowolona!!!
klucha2217 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-21, 21:52   #1689
asteraki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 164
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez klucha2217 Pokaż wiadomość
Ta duża głowica jest super !!! Właśnie ona praktycznie nie boli!!!
Bikini miałam robione 15min!!! ( tam mają napisane 30 ale myślę, że po prostu zrobili zapas) Duży obszar strzelony został tą dużą głowicą a wargi sromowe i między pośladkami tą małą
Ja też miałam dużo pytań do Pani robiącej zabieg i róznica polega na tym, że dzięki temu zasysaniu odcina się próg bólu do mózgu (czy jakoś tak) i nie czujemy tego strzału lasera! I podobno dzięki temu, że skóra jest zassana to światło lasera może głębiej penetrować w głąb skóry ( więc mamy lepsze efekty)
no tak, ale wlasciwosc zasysania ma tylko ta duzo glowica, tak? a jak mialas robione wargi ta mala to nie czulas wiekszego bolu?

a pani ktora ci robila jest kosmetologiem lub dermatologiem czy kosmetyczka? pytam tak z ciekawosci, chociaz wiem ze to nie zawsze oznacza lepiej

---------- Dopisano o 22:52 ---------- Poprzedni post napisano o 22:48 ----------

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
moje nogi robione były tą małą końcówką.i pierwszy raz starym laserem i teraz nowym (różowym )
na pytanie (płaczący wzrok na końcówkę),dlaczego nie dużą usłyszałam,że mała powierzchnia gwarantuje dokładniejszy dostęp lasera do cebulki.przy większej końcówce wiązka lasera rozprasza się i efekt jest mniej zadowalający.pani znów namalowała mi siatkę na nogach,aby nie pominąć żadnej z powierzchni
nie jestem specjalistą,ale wierzę w słowo fachowca.
i faktycznie czulas roznice w bolu miedzy starym, a tym nowym? bo w parametrach obu maszyn nie ma zadnej roznicy.

jaka mniej wiecej moca macie robione bikini?
__________________
było 52
jest 55 znowu!!
cel 48-49

nie palę od 12.03.2011
asteraki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 14:11   #1690
klucha2217
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 70
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez asteraki Pokaż wiadomość
no tak, ale wlasciwosc zasysania ma tylko ta duzo glowica, tak? a jak mialas robione wargi ta mala to nie czulas wiekszego bolu?

a pani ktora ci robila jest kosmetologiem lub dermatologiem czy kosmetyczka? pytam tak z ciekawosci, chociaz wiem ze to nie zawsze oznacza lepiej

---------- Dopisano o 22:52 ---------- Poprzedni post napisano o 22:48 ----------



i faktycznie czulas roznice w bolu miedzy starym, a tym nowym? bo w parametrach obu maszyn nie ma zadnej roznicy.

jaka mniej wiecej moca macie robione bikini?

Co do bólu na wargach był większy, ale do zniesienia.
A moc ma każdy indywidualnie ustawianą!! Ja akurat mam bardzo jasną sórę, a laser dobrze na nią reaguje!
Zadzwoń do salonu, który Ci poleciłam i umów się na bezpłatną konsultację!! Nic nie kosztuje, a na pewno będziesz mogła się wszystkiego dowiedzieć i zrobią Ci próbę laserową!
klucha2217 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 14:20   #1691
asteraki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 164
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez klucha2217 Pokaż wiadomość
Co do bólu na wargach był większy, ale do zniesienia.
A moc ma każdy indywidualnie ustawianą!! Ja akurat mam bardzo jasną sórę, a laser dobrze na nią reaguje!
Zadzwoń do salonu, który Ci poleciłam i umów się na bezpłatną konsultację!! Nic nie kosztuje, a na pewno będziesz mogła się wszystkiego dowiedzieć i zrobią Ci próbę laserową!
i tak wlasnie zrobie, umowie sie w nastepnym miesiacu na konsultacje dziekuje bardzo za pomoc
__________________
było 52
jest 55 znowu!!
cel 48-49

nie palę od 12.03.2011
asteraki jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-22, 14:31   #1692
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez asteraki Pokaż wiadomość

i faktycznie czulas roznice w bolu miedzy starym, a tym nowym? bo w parametrach obu maszyn nie ma zadnej roznicy.

jaka mniej wiecej moca macie robione bikini?
nie mogę ci powiedziec,jaka to różnica,bo pierwszy raz miałam robione słabszą mocą (30 ) i bez dodatkow znieczulających.teraz miałam większą moc (40 ) i dmuchawę,jednak boł był zróżnicowany.na miękkich tkankach (łydki,kolana i okolice kolan) były niebolesne ,jednak dolne partie i okolice piszczeli bardzo bolesne,przy ścięgnach stopy musiała mi robić przerwy-feket-jakby ktoś ciął żyletką
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 22:21   #1693
asteraki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 164
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
nie mogę ci powiedziec,jaka to różnica,bo pierwszy raz miałam robione słabszą mocą (30 ) i bez dodatkow znieczulających.teraz miałam większą moc (40 ) i dmuchawę,jednak boł był zróżnicowany.na miękkich tkankach (łydki,kolana i okolice kolan) były niebolesne ,jednak dolne partie i okolice piszczeli bardzo bolesne,przy ścięgnach stopy musiała mi robić przerwy-feket-jakby ktoś ciął żyletką
nie brzmi fajnie dobrze to to nie trwa kilka godzin i bol szybko mija. a ta dmuchwa to jest razem z laserem czy mieli cos dodatkowego?
__________________
było 52
jest 55 znowu!!
cel 48-49

nie palę od 12.03.2011
asteraki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-24, 11:13   #1694
emidab
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 11
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Mam jeszcze jedno pytanie, czy depilacja kremem jest traktowana tak samo jak maszynką do golenia?
emidab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-24, 11:39   #1695
kkosmi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Piaseczno
Wiadomości: 18
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

tak
kkosmi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-24, 12:40   #1696
asteraki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 164
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez emidab Pokaż wiadomość
Mam jeszcze jedno pytanie, czy depilacja kremem jest traktowana tak samo jak maszynką do golenia?
tak, tylko z tego co czytalam trzeba tydzien przed zabiegiem zaprzestac uzywania kremu i golic sie tylko maszynka!
__________________
było 52
jest 55 znowu!!
cel 48-49

nie palę od 12.03.2011
asteraki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-24, 12:43   #1697
domiwes
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Czy któraś z Was wie cos wiecej o studiu Laser De-lux w Łodzi? Bardzo proszę o opinie na temat tego gabinetu i z góry dzięki

Edytowane przez domiwes
Czas edycji: 2010-10-06 o 23:05
domiwes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-24, 12:50   #1698
emidab
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 11
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez asteraki Pokaż wiadomość
tak, tylko z tego co czytalam trzeba tydzien przed zabiegiem zaprzestac uzywania kremu i golic sie tylko maszynka!
Cudowna wiadomość, bo po depilacji woskiem, golenie maszynką doprowadza mnie do szału Dziękuję za pomoc
emidab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 11:28   #1699
stefanell
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez asteraki Pokaż wiadomość
tak, tylko z tego co czytalam trzeba tydzien przed zabiegiem zaprzestac uzywania kremu i golic sie tylko maszynka!

Witam Własnie przygotowuje sie do pierwszego zabiegu laserm na bikini! Troszke sie obawiam bolu ale jakos zapewne dam rade) Praktycznie na kazdej stronie salonu ktory wykonuje depilacje laserowa jest opis przygotowania do zabiegu. Tydzien przed nie mozna uzywac wlasnie kremu depil, peelingów,a przez dwa tyg nie wyrywac wloskow (zero wosku i pęsety tylko maszynka). Zreszta jest wiecej tych wskazowek. Ja ide do Cosmetixu w Warszawie i tam na stronce jest wszysko opisane

http://www.cosmetix.pl/depilacja_las...FUHpzAod3zJ52w

najlepiej jednak pojsc na bezplatna konsultacje bo kazda skora jest inna i najlepiej wszystko wyjasni besposrednia rozmowa z kosmetologiem.
stefanell jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-27, 12:05   #1700
tealea
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez stefanell Pokaż wiadomość
Witam Własnie przygotowuje sie do pierwszego zabiegu laserm na bikini! Troszke sie obawiam bolu ale jakos zapewne dam rade) Praktycznie na kazdej stronie salonu ktory wykonuje depilacje laserowa jest opis przygotowania do zabiegu. Tydzien przed nie mozna uzywac wlasnie kremu depil, peelingów,a przez dwa tyg nie wyrywac wloskow (zero wosku i pęsety tylko maszynka). Zreszta jest wiecej tych wskazowek. Ja ide do Cosmetixu w Warszawie i tam na stronce jest wszysko opisane

http://www.cosmetix.pl/depilacja_las...FUHpzAod3zJ52w

najlepiej jednak pojsc na bezplatna konsultacje bo kazda skora jest inna i najlepiej wszystko wyjasni besposrednia rozmowa z kosmetologiem.

Mam wielka prosbe stefanell!, koniecznie napisz jak było w Cosmetixie , gdyz co nieco juz o nim dobrego słyszalam ale takie informacje zawsze sa na wage zlota! A jak jest sie w fazie poszukiwania i podejmowania decyzji o tym GDZIE zrobic depilacje to tym bardziej Z gory dziekuje i pozdrawiam wizazanki
tealea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 12:31   #1701
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

a ja jestem ciekawa,jak z chodzenie w majtkach po zabiegu głębokiego bikini.
ja z nogami mialam problem ,bo skóra była bardzo podrażniona.az boję się pomyślec o zalożeniu majtek
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 13:34   #1702
klucha2217
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 70
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
a ja jestem ciekawa,jak z chodzenie w majtkach po zabiegu głębokiego bikini.
ja z nogami mialam problem ,bo skóra była bardzo podrażniona.az boję się pomyślec o zalożeniu majtek

Ja jak miałam tym poprzednim Light Sheer to skóra była bardzo podrażniona ale tylko kilka godzin (a ubrałam wtedy specjalnie delikatne figi bezszwowe, które nie uwierają, a na to legginsy )
A teraz jak robiłam tym nowym Duet to skóra wyglądała dużo lepiej
Ale nie powinnaś mieć problemów z noszeniem bielizny po depilacji
klucha2217 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-29, 10:50   #1703
stefanell
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez tealea Pokaż wiadomość
Mam wielka prosbe stefanell!, koniecznie napisz jak było w Cosmetixie , gdyz co nieco juz o nim dobrego słyszalam ale takie informacje zawsze sa na wage zlota! A jak jest sie w fazie poszukiwania i podejmowania decyzji o tym GDZIE zrobic depilacje to tym bardziej Z gory dziekuje i pozdrawiam wizazanki


Byłam, byłam i jakos przezylam Szczerze mowiac to troche sie obawialam ze bedzie bolalo , bikini to w koncu wrazliwe miejsce ale bol byl do zniesienia. Jestem dzielna! Pani kosmetolog bardzo sympatyczna kobieta i taka bardzo skrupulatna. Za 1,5 m-ca kolejna wizyta. Szczerze polecam i nie moge sie doczekac efektu finalnego! Takze Cosmetix naprawde super!
stefanell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-29, 15:09   #1704
chyży
Raczkowanie
 
Avatar chyży
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 137
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Witam, jestem po 12-tym zabiegu na przedramiona - tak duża ilość zabiegów wynikła z tego, że przedtem włosy depilowałem oraz stosowałem rozmaite preparaty mające osłabić i usunąć włosy - teraz po dwóch miesiąch od ostatniego zabiegu włosy ciągle mi odrastają a ja nie wiem gdzie tkwi problem nieskuteczności zabiegów.

50% owłosienia na rękach się pozbyłem albo jest tak jasna, że niemalże niewidoczna ale z resztą ciągle jest ten sam "dramat" - z początku gdy odrastają są bardzo jasne ale gdy osiągną długość 1-2 cm to stają się czarne i całkowicie widoczne. Nie sądzę by były to włoski pozbawione melaniny bo są całkiem czarne [a nie siwe], łacznie z cebulką włosa [wyrwałem kilka by sprawdzić].

Laserowo usuwano mi też zarost z twarzy [b.mocny] i tu efekty okazały się bardzo dobre, jestem też po drugim zabiegu na nogi i również widzę rezultaty.

Za 3 tygodnie planuję zrobić 13 "pechowy" zabieg i ponownie poprosić o zwiększenie siły lasera tylko czy to coś da ? Nie zalezy mi na całkowicie gładkiej skórze ale chciałbym przy takim nakładzie finansowym, czasu [ramiona robię już drugi rok] i nerwów mieć te jasne włoski.
chyży jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-29, 15:57   #1705
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez chyży Pokaż wiadomość
Witam, jestem po 12-tym zabiegu na przedramiona - tak duża ilość zabiegów wynikła z tego, że przedtem włosy depilowałem oraz stosowałem rozmaite preparaty mające osłabić i usunąć włosy - teraz po dwóch miesiąch od ostatniego zabiegu włosy ciągle mi odrastają a ja nie wiem gdzie tkwi problem nieskuteczności zabiegów.

50% owłosienia na rękach się pozbyłem albo jest tak jasna, że niemalże niewidoczna ale z resztą ciągle jest ten sam "dramat" - z początku gdy odrastają są bardzo jasne ale gdy osiągną długość 1-2 cm to stają się czarne i całkowicie widoczne. Nie sądzę by były to włoski pozbawione melaniny bo są całkiem czarne [a nie siwe], łacznie z cebulką włosa [wyrwałem kilka by sprawdzić].

Laserowo usuwano mi też zarost z twarzy [b.mocny] i tu efekty okazały się bardzo dobre, jestem też po drugim zabiegu na nogi i również widzę rezultaty.

Za 3 tygodnie planuję zrobić 13 "pechowy" zabieg i ponownie poprosić o zwiększenie siły lasera tylko czy to coś da ? Nie zalezy mi na całkowicie gładkiej skórze ale chciałbym przy takim nakładzie finansowym, czasu [ramiona robię już drugi rok] i nerwów mieć te jasne włoski.
a czym robisz i co na to mówi kosmetyczna/dermatolog?
bierzesz hormony?
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-29, 16:42   #1706
chyży
Raczkowanie
 
Avatar chyży
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 137
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
a czym robisz i co na to mówi kosmetyczna/dermatolog?
bierzesz hormony?
Niczego nie biorę a depilacja laserowa wykonywana jest laserem diodowym LightSheer firmy COHERENT - ostatnie 3 zabiegi robiono mi laserem ustawionym na moc 40-44 [zaczynałem od chyba 28] co zdaniem Pani wykonującej zabieg powinno ostatecznie wystarczyć, mówiła mi też o tych siwych włoskach i to właściwie tyle.

Może laser tego typu ustawiony na moc 50 [maksymalna z tego co wiem wynosi 60] załatwiłby sprawę - w trakcie zabiegu przy sile 40-44 nie czułem praktycznie żadnych ukłuć i bólu.
chyży jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-29, 16:58   #1707
klucha2217
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 70
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez chyży Pokaż wiadomość
Niczego nie biorę a depilacja laserowa wykonywana jest laserem diodowym LightSheer firmy COHERENT - ostatnie 3 zabiegi robiono mi laserem ustawionym na moc 40-44 [zaczynałem od chyba 28] co zdaniem Pani wykonującej zabieg powinno ostatecznie wystarczyć, mówiła mi też o tych siwych włoskach i to właściwie tyle.

Może laser tego typu ustawiony na moc 50 [maksymalna z tego co wiem wynosi 60] załatwiłby sprawę - w trakcie zabiegu przy sile 40-44 nie czułem praktycznie żadnych ukłuć i bólu.

A w jakim salonie robisz?? Może musisz zmienić miejsce!!!!
A coherent to nie firma lasera Light Sheer !! Coherent to jest Polski przedstawiciel, a firma to Lumenis!
Teraz jest nowy Light Sheer Duet!! Może na nim będą lepsze efekty!! A depilacja jest 3razy krótsza
Sama wypróbowałam i jest super
klucha2217 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-29, 17:02   #1708
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez chyży Pokaż wiadomość
Niczego nie biorę a depilacja laserowa wykonywana jest laserem diodowym LightSheer firmy COHERENT - ostatnie 3 zabiegi robiono mi laserem ustawionym na moc 40-44 [zaczynałem od chyba 28] co zdaniem Pani wykonującej zabieg powinno ostatecznie wystarczyć, mówiła mi też o tych siwych włoskach i to właściwie tyle.

Może laser tego typu ustawiony na moc 50 [maksymalna z tego co wiem wynosi 60] załatwiłby sprawę - w trakcie zabiegu przy sile 40-44 nie czułem praktycznie żadnych ukłuć i bólu.
-zbiaram szczękę z podłogi.
przy mocy 40 czego tam płakałam z bólu .

na twoim miejscy przede wszystkim udałabym się do ENDOKRYNOLOGA- ponieważ laser usuwa tylko włosy,a nie przyczynę ich wyrastania.prawdopodobnie musisz unormowac gospodarkę hormonalną,bo w przeciwnym razie wydasz sporo pieniędzy na darmo,bo włosy będą rosły w innych miejscach.

ja brałam ADROKUR-lek hormonalny,a efekty były genialne
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-29, 19:28   #1709
chyży
Raczkowanie
 
Avatar chyży
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 137
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
-zbiaram szczękę z podłogi.
przy mocy 40 czego tam płakałam z bólu .

na twoim miejscy przede wszystkim udałabym się do ENDOKRYNOLOGA- ponieważ laser usuwa tylko włosy,a nie przyczynę ich wyrastania.prawdopodobnie musisz unormowac gospodarkę hormonalną,bo w przeciwnym razie wydasz sporo pieniędzy na darmo,bo włosy będą rosły w innych miejscach.

ja brałam ADROKUR-lek hormonalny,a efekty były genialne
Zamierzam zrobić tak jak mówisz - mogłabyś napisać trochę więcej tzn. czy najpierw dostałaś skierowanie czy byłaś prywatnie, ile zapłaciłaś i ile trwała kuracja ?

I czy w ogóle bedąc chłopakiem zostanę potraktowany przez lekarza poważnie ? tzn. czy są jakieś preparaty hormonalne na "męski hirsutyzm" ?
chyży jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-29, 19:40   #1710
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez chyży Pokaż wiadomość
Zamierzam zrobić tak jak mówisz - mogłabyś napisać trochę więcej tzn. czy najpierw dostałaś skierowanie czy byłaś prywatnie, ile zapłaciłaś i ile trwała kuracja ?

I czy w ogóle bedąc chłopakiem zostanę potraktowany przez lekarza poważnie ? tzn. czy są jakieś preparaty hormonalne na "męski hirsutyzm" ?
poszło na pw
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:16.