Essence cz. VI - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-05, 19:17   #1021
black-bubu
Zakorzenienie
 
Avatar black-bubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 586
Dot.: Essence cz. VI

Piekny kolor, moje marzenie , od zawsze mi sie chciało takiego koloru lakieru
__________________
Prawda! Sprawiedliwość! Wolność! I Jajko Na Twardo!
Pratchett

black-bubu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 19:23   #1022
lorek1
Rozeznanie
 
Avatar lorek1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 955
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
w pierwszym poście
Kaszko ale chodziło mi o Zabrze, gdzie poza naturą jest
lorek1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 19:38   #1023
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez lorek1 Pokaż wiadomość
Kaszko ale chodziło mi o Zabrze, gdzie poza naturą jest
Pisałam że nigdzie nie ma
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 19:40   #1024
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez lorek1 Pokaż wiadomość
Kaszko ale chodziło mi o Zabrze, gdzie poza naturą jest

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Pisałam że nigdzie nie ma


dlaczego nikt jeszcze gdzieś w leśnych ostepach Gdańska nie znalazł alternatywnej szafy Essence
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 19:41   #1025
Gosiaczek21śl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 315
Dot.: Essence cz. VI

Witajcie dziewczyny! Jejku, już 6-ta część...
Byłam na wakacjach i uwierzyć nie mogę, że tyle napisałyście...
Ale do rzeczy...
Stan na dziś w niemieckich (monachijskich ) drogeriach:
-nowości są wszystkie
-obecna limitowanka: denim wanted (w większych sklepach są i te nalepki na paznokcie ale nie polecam)
-dziś rozdziewiczyłam z dwóch pędzli limitowankę Show off w drogerii DM (jest fajny, nie tak gruby jak moonlight ale myślę, że warto) jutro postaram się porobić fotki porównawcze.

Pozdrawiam serdecznie!
__________________
Razem od... 13.06.2005r.
Narzeczeństwo od... 25.12.2007r.
Małżeństwo od... 08.08.2008r.



Essence...
Gosiaczek21śl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 19:46   #1026
kleopatre
Zadomowienie
 
Avatar kleopatre
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 183
GG do kleopatre
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez ala ma kota Pokaż wiadomość
Chodziło mi o to, że Kefirki są tylko krakowską siecią. Nigdzie indziej ich chyba nie ma, tylko tutaj...
Nie wiedzialam, myślałam, że są wszedzie

Cytat:
Napisane przez black-bubu Pokaż wiadomość
Piekny kolor, moje marzenie , od zawsze mi sie chciało takiego koloru lakieru
Ja z tańszych firm nie spotkałam takiego koloru nigdzie

Cytat:
Napisane przez Gosiaczek21śl Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny! Jejku, już 6-ta część...
Byłam na wakacjach i uwierzyć nie mogę, że tyle napisałyście...
Ale do rzeczy...
Stan na dziś w niemieckich (monachijskich ) drogeriach:
-nowości są wszystkie
-obecna limitowanka: denim wanted (w większych sklepach są i te nalepki na paznokcie ale nie polecam)
-dziś rozdziewiczyłam z dwóch pędzli limitowankę Show off w drogerii DM (jest fajny, nie tak gruby jak moonlight ale myślę, że warto) jutro postaram się porobić fotki porównawcze.

Pozdrawiam serdecznie!
Show off też bym chciala!
Dlaczego nie polecasz nalepek?
__________________
blog
kleopatre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 19:49   #1027
Gosiaczek21śl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 315
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez kleopatre Pokaż wiadomość
Show off też bym chciala!
Dlaczego nie polecasz nalepek?
Podobno maja wytrzymać do 5-ciu dni... Moje zeszły po pierwszym zamoczeniu rąk w wodzie... Ale poza tym bardzo ładne są... Szkoda, że takie nietrwałe
__________________
Razem od... 13.06.2005r.
Narzeczeństwo od... 25.12.2007r.
Małżeństwo od... 08.08.2008r.



Essence...
Gosiaczek21śl jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-05, 20:00   #1028
pasazerka1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 71
Dot.: Essence cz. VI

W Gdańsku w CF nadal nie ma lakierów matujących, szafy pustawe, nowości pojawiły się jakieś, ale w większości już nic po nich nie zostało...

A dzisiaj byłam świadkiem sytuacji, która na chwilę wytrąciła mnie z równowagi. Natura w CF, oglądam szafę E. i to, co pozostało po nowościach, patrzę kątem oka na dziewczynę, która przy drugiej szafie E. otwiera produkt, merda w nim, po czym odkłada. Myślę sobie, że pewnie jakieś testery w dołożyli, zadowolona, że może uda mi się przetestować zestaw do smokey eyes. Podchodzę jeszcze bliżej owej damy i oczom nie wierzę - nie ma żadnych testerów a ten babsztyl otwiera sobie kosmetyki, po czym odkłada go na półeczkę i bierze drugi do wymacania. Zagotowało się we mnie, policzyłam do dziesięciu i myślę sobie, że odejdę na chwilę, żeby się uspokoić, bo do rękoczynów dojdzie. Obeszłam cały sklep, ochłonęłam i podeszłam do owej pani, która w tym czasie zdążyła pól szafy E. pootwierać i odłożyć. Wytłumaczyłam jej, że do sprawdzania kosmetyków służą testery i po tym przydługim wstępie dochodzimy do sedna opowieści: pani miłym głosem powiedziała mi, że ona tutaj pracuje i że zaznajamia się z produktami, aby jak najlepiej obsługiwać klientów. Opadła mi szczęka...

Edytowane przez pasazerka1
Czas edycji: 2010-10-05 o 20:02 Powód: literówka
pasazerka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 20:05   #1029
pierniczkowa
Zadomowienie
 
Avatar pierniczkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Gex
Wiadomości: 1 330
Dot.: Essence cz. VI

caly moj komentarz do tej sytuacji zawiera sie w emotce>
pierniczkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 20:06   #1030
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: Essence cz. VI

Nieeee (opad szczęki...) O_o ja bym chyba poszukała kogoś innego z obsługi i kazała wezwać kierownika. To już jest śmieszne...
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 20:13   #1031
anonyme
Zadomowienie
 
Avatar anonyme
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 636
Dot.: Essence cz. VI

anonyme jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-05, 20:29   #1032
f154c2744ba0c8b7d0fb1b523e73ac052b4c9473_6387eeb28dd5f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4 212
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez pasazerka1 Pokaż wiadomość
W Gdańsku w CF nadal nie ma lakierów matujących, szafy pustawe, nowości pojawiły się jakieś, ale w większości już nic po nich nie zostało...

A dzisiaj byłam świadkiem sytuacji, która na chwilę wytrąciła mnie z równowagi. Natura w CF, oglądam szafę E. i to, co pozostało po nowościach, patrzę kątem oka na dziewczynę, która przy drugiej szafie E. otwiera produkt, merda w nim, po czym odkłada. Myślę sobie, że pewnie jakieś testery w dołożyli, zadowolona, że może uda mi się przetestować zestaw do smokey eyes. Podchodzę jeszcze bliżej owej damy i oczom nie wierzę - nie ma żadnych testerów a ten babsztyl otwiera sobie kosmetyki, po czym odkłada go na półeczkę i bierze drugi do wymacania. Zagotowało się we mnie, policzyłam do dziesięciu i myślę sobie, że odejdę na chwilę, żeby się uspokoić, bo do rękoczynów dojdzie. Obeszłam cały sklep, ochłonęłam i podeszłam do owej pani, która w tym czasie zdążyła pól szafy E. pootwierać i odłożyć. Wytłumaczyłam jej, że do sprawdzania kosmetyków służą testery i po tym przydługim wstępie dochodzimy do sedna opowieści: pani miłym głosem powiedziała mi, że ona tutaj pracuje i że zaznajamia się z produktami, aby jak najlepiej obsługiwać klientów. Opadła mi szczęka...
szczyt, szczytów
jak już tak bardzo chciała macać to mogła to robić, ale nie w obecności klientów
aż się odechciewa tam chodzić
f154c2744ba0c8b7d0fb1b523e73ac052b4c9473_6387eeb28dd5f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 20:33   #1033
madelaine_16
Rozeznanie
 
Avatar madelaine_16
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki
Wiadomości: 684
Dot.: Essence cz. VI

U mnie w Grodzisku Mazowieckim (pod Warszawą)dzisiaj zrobili taka dostawę ,ze szok Czailam się na dysk wygładzający do stóp jakis czas i dzisiaj był,tak samo jak matt top coaty i stempelki które od razu po dostawach były sprzedawane
madelaine_16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 20:36   #1034
ala ma kota
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 89
Dot.: Essence cz. VI

[1=f154c2744ba0c8b7d0fb1b5 23e73ac052b4c9473_6387eeb 28dd5f;22507973]szczyt, szczytów
jak już tak bardzo chciała macać to mogła to robić, ale nie w obecności klientów
aż się odechciewa tam chodzić [/QUOTE]
Nie, nie mogła. Od tego są testery a nie produkty wystawione na sprzedaż. Jak chcą macać i testować, i zaznajamiać się z asortymentem, to niech wrzucą to, co zmacały w koszty i podpiszą, że to tester.
ala ma kota jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 20:47   #1035
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: Essence cz. VI

Właśnie. Jak maca to niech kupi albo oznaczy jako tester. Mnie tam nie obchodzi czy to macała na moich oczach czy też gdzieś w ukryciu - bardziej mnie obchodzi to że później kupię zgęstniały lakier, pomaziane cienie albo jeszcze coś gorszego.
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 20:55   #1036
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Talking Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez pasazerka1 Pokaż wiadomość
W Gdańsku w CF nadal nie ma lakierów matujących, szafy pustawe, nowości pojawiły się jakieś, ale w większości już nic po nich nie zostało...

A dzisiaj byłam świadkiem sytuacji, która na chwilę wytrąciła mnie z równowagi. Natura w CF, oglądam szafę E. i to, co pozostało po nowościach, patrzę kątem oka na dziewczynę, która przy drugiej szafie E. otwiera produkt, merda w nim, po czym odkłada. Myślę sobie, że pewnie jakieś testery w dołożyli, zadowolona, że może uda mi się przetestować zestaw do smokey eyes. Podchodzę jeszcze bliżej owej damy i oczom nie wierzę - nie ma żadnych testerów a ten babsztyl otwiera sobie kosmetyki, po czym odkłada go na półeczkę i bierze drugi do wymacania. Zagotowało się we mnie, policzyłam do dziesięciu i myślę sobie, że odejdę na chwilę, żeby się uspokoić, bo do rękoczynów dojdzie. Obeszłam cały sklep, ochłonęłam i podeszłam do owej pani, która w tym czasie zdążyła pól szafy E. pootwierać i odłożyć. Wytłumaczyłam jej, że do sprawdzania kosmetyków służą testery i po tym przydługim wstępie dochodzimy do sedna opowieści: pani miłym głosem powiedziała mi, że ona tutaj pracuje i że zaznajamia się z produktami, aby jak najlepiej obsługiwać klientów. Opadła mi szczęka...
Ja bym chyba ja wyśmiała i powiedziała, że jak tu pracuje to niech to dowiedzie,a potem poszła do kierowniczki. I ja mam później kupowac takie kosmetyki.Nie dziękuję, dziewczyny objeżdżają miasta żeby zdobyć rzeczy,a potem trafiają na takie buble.Skandal. Wydaje mi się, że specjalnie powiedziała z ta praca żebyś się odczepiła.
Dobrze, że moje panie z Essence nie są takie.
Kosmetyki zapieczętowane, nietykane i jeszcze doradzają
A teraz mam info kochane dziewczynki z Łodzi.
Byłam dziś na Plantowej, mój rewir do lookania na nowości:P. Pani złapała mnie w połowie sklepu i z radością w oczach : To pani się pytała często o jakieś nowości z Essence?Nie mylę się??.
A ja : taaaaak.
Ona : Przychodzi nowa szafa, w czwartek będzie wszystko wystawione.Jeszcze nie wiem dokładnie co będzie, ale jakieś zmiany się szykują.
A ja : (Oczy jak 5 złoty,wzrok ze Shreka) O jaaa.Dziękuje za informacje.Na pewno będę i oblookam.
Ona ucieszona,ja ucieszona. Pożegnałyśmy się w miłości i pokoju.
Informuje was kochane o zmianach. Zobaczymy co to będzie. Ważne, ze coś się rusza
Na pewno w czwartek zdam Wam relację
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 21:34   #1037
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Essence cz. VI

W Olsztynie cisza w Polonii i na starówce... ale na starówce szafa jest już nowa, tylko asortyment nie. Jutro po pracy do Douglasa skoczę. A na Jaroty nie mam kiedy zajechać, chyba w sobotę dopiero... A bym chciala różyk...

Za to Kobo się pojawiło na starówce, kupiłam bazę pod cienie (jutro test) i błyszczyk w sloiczku - 14 g za 17 zł...Kiedy ja zużyję 14 g błyszczydła? Do którego na dodatek musialam szukać w domu pędzelka bo palcem to tak bardzo średnio...

Już momentami mi głupio włazić 5-ty dzien z rzędu do Natury i przechodzic ją całą żeby nic nie kupić...

A może ktoś w Olku znalazł Essence poza Natura i Douglasem?
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 22:00   #1038
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Essence cz. VI

Jutro dam info, czy z wtorkową dostawą doszły matt top-coaty do Metra Centrum. Na razie jest sporo lakierów Nail Art Twins, są zestawy stempelków, wysuszacz w kropelkach i lakiery do wzorkow - czarny i biały.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 22:54   #1039
agata_slomka
Wtajemniczenie
 
Avatar agata_slomka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 259
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Badzynka Pokaż wiadomość
wooow, super ten kolor. Ten lakier i matujący czekają już na mnie u mojego chłopaka, bo poprosiłam go, żeby mi je kupił, bo tu gdzie teraz mieszkam na studiach nie mogę znaleźć Natury(gdańsk morena). Tam, gdzie mieszkałam wcześniej byłą w centrum Już niedługo będzie mój! :brzyda l::brzy dal::br zydal:: brzydal::brzydal ::brzyd al:
dziewczyno, gdzie ty masz uczelnie na Morenie?
a Natur w Gdańsku masz zatrzęsienie i to najlepiej wyposażonych w całym Trójmieście
__________________
Kiedy są dni niespokojne, marzy się o spokojnym, kiedy spokojny przychodzi, czuje się nieswojo, dopiero drugi, trzeci dzień spokojny przynosi przyzwyczajenie, które sprawia, że walory dni spokojnych nie wydają się więcej uciążliwe.

S. Mrożek
agata_slomka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-05, 23:09   #1040
Ciemnooka_
Raczkowanie
 
Avatar Ciemnooka_
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 405
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Ja bym chyba ja wyśmiała i powiedziała, że jak tu pracuje to niech to dowiedzie,a potem poszła do kierowniczki. I ja mam później kupowac takie kosmetyki.Nie dziękuję, dziewczyny objeżdżają miasta żeby zdobyć rzeczy,a potem trafiają na takie buble.Skandal. Wydaje mi się, że specjalnie powiedziała z ta praca żebyś się odczepiła.
Dobrze, że moje panie z Essence nie są takie.
Kosmetyki zapieczętowane, nietykane i jeszcze doradzają
A teraz mam info kochane dziewczynki z Łodzi.
Byłam dziś na Plantowej, mój rewir do lookania na nowości:P. Pani złapała mnie w połowie sklepu i z radością w oczach : To pani się pytała często o jakieś nowości z Essence?Nie mylę się??.
A ja : taaaaak.
Ona : Przychodzi nowa szafa, w czwartek będzie wszystko wystawione.Jeszcze nie wiem dokładnie co będzie, ale jakieś zmiany się szykują.
A ja : (Oczy jak 5 złoty,wzrok ze Shreka) O jaaa.Dziękuje za informacje.Na pewno będę i oblookam.
Ona ucieszona,ja ucieszona. Pożegnałyśmy się w miłości i pokoju.
Informuje was kochane o zmianach. Zobaczymy co to będzie. Ważne, ze coś się rusza
Na pewno w czwartek zdam Wam relację
Oooo!! Świetna informacja, w takim razie może i ja się przejadę w czwartek lub piątek na Plantową bo nie mam w sumie daleko.
Dzięki za dobre wieści!
__________________


Kobiety mają wiele wad, mężczyźni tylko dwie - wszystko co robią i mówią, robią i mówią źle...

Ciemnooka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 23:28   #1041
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Ciemnooka_ Pokaż wiadomość
Oooo!! Świetna informacja, w takim razie może i ja się przejadę w czwartek lub piątek na Plantową bo nie mam w sumie daleko.
Dzięki za dobre wieści!
Nie ma sprawy. Dziele się jak coś wiem, ponieważ nie tylko ja przebieram nóżkami ze zniecierpliwienia
Powinnam mieć w tej Naturze jakieś zdjęcia najczęstszych odwiedzin.
Jak tylko będę wiedziała coś więcej to dam znać
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 23:35   #1042
greatdee
Wtajemniczenie
 
Avatar greatdee
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 300
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Arrianna Pokaż wiadomość
Dziewczyny z Poznania! Mam pomysł :P jak macie trochę wolnego czasu może podzielimy sobie Poznań na strefy jakoś i przeczeszemy lokalne drogerie w poszukiwaniu essence? Gdzieś coś być musi :P
Cytat:
Napisane przez agatala Pokaż wiadomość
To ja już mogę powiedzieć gdzie na pewno nie ma
Aster, Raj na Sobieskiego
LR na Chrobrego
Cytat:
Napisane przez Arrianna Pokaż wiadomość
Poznanianki to ja się zobowiązuję przeczesać jeżyce i grunwald bo mam blisko dosyć. Pozaglądam do drogerii i jak coś znajdę to powiadomię. Nie wiem tylko ile mi to zajmie bo ten tydzień mam... no właśnie. Dość zabiegany ale spróbuję jutro jakoś poszlajać się :P
Ja też mogę coś sprawdzić, nie wiem Winogrady? Albo Centrum bo tam pracuję...
Dzisiaj byłam w Naturze na Wyspiańskiego, miałam nadzieję, że coś tam znajdę... Najpierw się ucieszyłam, bo wydawała mi się super zaopatrzona, ale jak doszłam do szafy Essence (tylko jednej ) to się okazało, że jest to samo co w Plazie, końcówka marna ITW (cienie nie wszystkie, jedna kredka i najjaśniejszy lakier)... Za to w wyprzedażach znalazłam jeszcze brokaty z Moonlight :P
__________________
Blog głównie makijażowy
Thank God I'm a Woman www.greatdee.pl
Greatdee na Instagramie
FanPage na Facebooku
greatdee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 23:53   #1043
Szabik
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 541
Dot.: Essence cz. VI

Piszesz o tej w City Parku? Te brokaty już tam leżą od niepamiętnych czasów, niedawno były jeszcze lakiery z tej samej limitki.
Szabik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 08:18   #1044
Rybka1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 170
Dot.: Essence cz. VI

Proszę o dopisanie w pierwszym poście, że w Bydgoszczy, w Galerii Pomorskiej ul. Fordońska jest Douglass, a tam są dwie piękne szafy Essence-stoją przy samym wejściu na powitanie .
Całkiem sporo rzeczy było, ale bardzo dokładnie nie miałam czasu się przyglądać. Na pewno nie było patyczków do odsuwania skórek, bo akurat chciałam kupić . Z limitki było Eclipse, a własciwie to dwa ostatnie lakiery. Pani powiedziała, że będą dziś dzwonić i zamawiać, więc jeśli będzie dostawa to jeszcze w tym tygodniu. Oczywiście nie ma pojecia jaka to będzie limitka.

Dodam jeszcze, ze w tej Galerii Pomorskiej jest tez Rossman-to dla maniaczek R i Essence jednoczesnie . Wszystko w jednym miejscu

---------- Dopisano o 07:18 ---------- Poprzedni post napisano o 06:11 ----------

Chciałam jeszcze zapytać czy można gdzieś zobaczyć szary lakier z Denim Wanted na paznokciach?
__________________
Pozdrawiam. Rybka1
W styczniu 2011 r. zaczęłam olejować włosy.
W marcu 2011 r. włosy zaczęły się kręcić.
Mój cel-mieć dłuższe i bardziej skręcone loki.
Rybka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 08:25   #1045
Axaxax
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 258
GG do Axaxax Send a message via Skype™ to Axaxax
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Rybka1 Pokaż wiadomość
Proszę o dopisanie w pierwszym poście, że w Bydgoszczy, w Galerii Pomorskiej ul. Fordońska jest Douglass, a tam są dwie piękne szafy Essence-stoją przy samym wejściu na powitanie .
Całkiem sporo rzeczy było, ale bardzo dokładnie nie miałam czasu się przyglądać. Na pewno nie było patyczków do odsuwania skórek, bo akurat chciałam kupić . Z limitki było Eclipse, a własciwie to dwa ostatnie lakiery. Pani powiedziała, że będą dziś dzwonić i zamawiać, więc jeśli będzie dostawa to jeszcze w tym tygodniu. Oczywiście nie ma pojecia jaka to będzie limitka.

Dodam jeszcze, ze w tej Galerii Pomorskiej jest tez Rossman-to dla maniaczek R i Essence jednoczesnie . Wszystko w jednym miejscu

---------- Dopisano o 07:18 ---------- Poprzedni post napisano o 06:11 ----------

Chciałam jeszcze zapytać czy można gdzieś zobaczyć szary lakier z Denim Wanted na paznokciach?
Można u mnie na blogu - http://vexgirl.blogspot.com/2010/10/...-paznokci.html
Axaxax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 09:05   #1046
ala ma kota
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 89
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Rybka1 Pokaż wiadomość
Chciałam jeszcze zapytać czy można gdzieś zobaczyć szary lakier z Denim Wanted na paznokciach?
Jest pełno swatchy, np:
http://www.parokeets.com/en/2010/09/...d-te-polishes/
http://sunny-monday.blogspot.com/201...art-one-d.html
http://migdall.wordpress.com/2010/09...vepocket-grey/
ala ma kota jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 09:28   #1047
littlesmallfrog
Raczkowanie
 
Avatar littlesmallfrog
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bielsko-Biała/ Kraków
Wiadomości: 126
Dot.: Essence cz. VI

Czy w szafach, w których pojawiły się nowości, pojawił się też nowy odcień musu matującego? Rozglądam się za nim od pewnego czasu i jakoś nigdzie go nie widzę.
Ma go któraś z Was?
__________________

littlesmallfrog jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 10:36   #1048
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Essence cz. VI

Dopadłam w końcu Essence
- błękitny lakier z drobinkami 25 Glisten Up - tak na niego czekałam a w sumie średniak, samotnie wygląda nie bardzo i nie jest kryjący. Mam nadzieje, że z jakimś ciemnym lakierem będzie współpracował
- morski s drobinkami 38 Choose Me! - piekny i tyle :P
-matt top coat
-tusz do rzęs fioletowy 03 deep purple.
Nie spodziewałam się, że będzie taki fajny, na pierwszy rzut oka go nie widac, ale zależy jak światło pada to raz jest bardziej fioletowy a raz czarny. Kupie jeszcze inny kolor
- silky touch blush, kolor 30 secret it-girl.
Pomarańczko-brzoskwinka z....złotymi maciupeńki drobinkami. Nie widać na pierwszy rzut oka, dopiero jak swatche robiłam to zauważyłam. Efekt jakby tafli czy coś ? Ładnie je widać jak świeci słońce.

Zaraz ide na swatche :P


A, i chciałam dopaść rozświetlasz, ale w Gliwicach na Zwycięstwa go nie było.
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 10:49   #1049
aluniaa007
Wtajemniczenie
 
Avatar aluniaa007
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: z krainy czarow ;)
Wiadomości: 2 162
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez agata_slomka Pokaż wiadomość
dziewczyno, gdzie ty masz uczelnie na Morenie?
a Natur w Gdańsku masz zatrzęsienie i to najlepiej wyposażonych w całym Trójmieście
pewnie mieszka na stancji i dojezdza z Moreny na uczelnie :P
no sa 2 tylko te w gdansku glownym,kore sa dobrze wyposazone,ale przewqznie puste
__________________
aluniaa007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 10:53   #1050
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Essence cz. VI

Swatche dodane
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...4&postcount=87
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:46.