makijaż permanentny- ZBIORCZY - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-07-28, 10:59   #1771
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez dzieciaczki Pokaż wiadomość
Spróbuję zrobić "dokładne" zdjecia, choć nie wiem czy zostanie "oddane" to, co zostało zrobione na mej twarzy...- mam słaby aparat , ale postaram się...
Jestem tu początkująca , wiec nawet nie wiem jak załączyć te fotki , ale chetnie przesle Ci na maila( podaj prosze ).
Jesli chodzi o metode, to ponoć "piórkowa", ale przyznam szczerze, ze kosmetyczka mogla wmówic mi doslownie wszystko , bo sie kompletnie nie znam...
Maścia smarowałam tydzien...
Po tym co mi zrobiła..., niczego mi sie juz nie chce...
Jak klikasz żeby odpisać to jest tam opcja dodaj plikii zarządzaj załącznikami. Trzeba w to kliknąć i rozwinie Ci się okienko, gdzie będziesz mogła dodać zdjęcie. Możesz też kliknąć w mój profil i wtedy będziesz mogła wysłać do mnie wiadomość.
Ja natomiast standardowo zapytam... czy miałaś założoną kartę klienta przed zabiegiem, czy tak z marszu dałas sobie zrobić makijaż permanentny?
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 14:08   #1772
malymotylek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 75
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Witam
No właśnie i dlatego, tak jak wyżej i nie tylko na tej stronie kobiety pisały, że miały źle zrobiony makijaż, bałam się zdecydować na jego wykonanie. Ale zaryzykowałam, minął już miesiąc i nie żałuję Kolor się wybarwił i wygląda teraz, jakbym hennę miała robioną Wszystko tak, jak zapewniała linergistka Nawet w niektórych miejscach jest bardzo blady ten kolor. To wszystko chyba świadczy o tym, żeby szukać dobrej linergistki.
Jutro jadę na korektę, na robienie włosków Mam nadzieję, że będzie to fajnie wyglądać
Zdjęcia wstawię, jak będę po korekcie Pozdrawiam
malymotylek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 19:39   #1773
Marien
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 174
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Czy któraś z was robiła zagęszczenie dolnych rzęs i mogłaby wstawić zdjęcia? Albo kreski dolne po jakimś czasie od zabiegu.
Marien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 07:43   #1774
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez malymotylek Pokaż wiadomość
Witam
No właśnie i dlatego, tak jak wyżej i nie tylko na tej stronie kobiety pisały, że miały źle zrobiony makijaż, bałam się zdecydować na jego wykonanie. Ale zaryzykowałam, minął już miesiąc i nie żałuję Kolor się wybarwił i wygląda teraz, jakbym hennę miała robioną Wszystko tak, jak zapewniała linergistka Nawet w niektórych miejscach jest bardzo blady ten kolor. To wszystko chyba świadczy o tym, żeby szukać dobrej linergistki.
Jutro jadę na korektę, na robienie włosków Mam nadzieję, że będzie to fajnie wyglądać
Zdjęcia wstawię, jak będę po korekcie Pozdrawiam

Czekamy
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 21:53   #1775
malymotylek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 75
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Witam
Jestem już po korekcie, mam zrobione włoski
Nie są one zbyt mocne i gęste, niestety nie udało mi się teraz zrobić zdjecia, które oddawałoby urok brwi, ale linergistka zapewniała, że jak to się jeszcze wybarwi, to te włoski bedą ładnie widoczne na tle tego cieniowania, i z daleka będą wygladać jakbym miała naturalne brwi. Jutro w dzień może uda mi się bardziej dokładne zdjęcie zrobić

Edytowane przez malymotylek
Czas edycji: 2010-07-29 o 22:00
malymotylek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 17:30   #1776
Asiulek85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Hej dziewczyny jestem tu nowa i chciałam was przestrzec przed wykonywaniem makijażu permanentnego w Instytucie Sharley. Otóż chciałam zrobić sobie makijaż brwi.Niestety mam b.rzadkie i jasne brwi, powypadały mi przez hennę, zawsze je malowałam i wychodziły, ale odkąd zaczęły mi wypadać to ich makijaż nie zawsze wychodził i to juz trwa dość długo, bo ponad 2lata, naprawdę przeżywam z tym koszmar i męczarnie, nie mówiąc juz o mojej niskiej samoocenie przez todlatego postanowiłam wykonać ten makijaż i wybrałam najlepszy(przynajmniej tak mi się wtedy wydawało, bo salon renomowany, najlepsze linergistki)salon .Bardzo dużo czytałam na ten temat i znalazłam wprawdzie parę negatywnych - typu,że wykonują tam makijaż na jedne kopyto,lecą po ilości a nie jakości, ale było i dużo pozytywnych i to przeważyło, poza tym mają tam jednak duzo klientek, więc o czymś to musi swiadczyć.Umówiłam się na makijaż,wzięłam sobie parę dni wolnego,żeby przeczekać w domu, aż naskórek mi się złuszczy, chociaż w jakimś stopniu i barwnik nie bedzie tak intensywny.Wpierw babka zrobiła mi kontur brwi(metoda piórkowa) i jedna brew całkiem ładnie wyszła, ale druga okropnie, kurczę, większa od tamtej i wyglądała jak prosta linia.Zwróciłam jej na to uwagę, że są asymetryczne i że ta druga jest większa, i że trzeba poprawić, bo ona uważała,że dobrze mi zrobiła.W ogóle wg niej to powinnam się od razu zgodzić na taki kształt jaki proponuje, a jak się nie podoba to mogę iść do domu - jak tylko sugerowałam,że troszkę inaczej to strzelała focha.Okropnie mnie potraktowała, w ogóle nie brała pod uwagę to co mówiłam, wydawało mi się, że zanim przystąpi się do takiego makijażu to razem ustala się kształt itd.Ja się nie wykłócałam, tylko chciałam aby upodobniła jedną brew do drugiej,a ona stwierdziła, że ludzie nie są symetryczni i inaczej mi nie zrobi, tak jakby w ogóle nie zależało jej na kliencie.NO ale kurcze one były zupełnie dwie różne i miałam się zgodzić, a potem żałować parę lat??????????jeszcze dokłądnie wyliczony czas, o którym mi przypominała.Poczułąm się tam jak natręt, że to jeszcze ona robi mi łaskę, a ja ją wogóle powinnam całowac po stopach,że raczyła mnie przyjąc, bo w końcu jestem tylko szaraczkiem,a nie znaną osobą.W końcu w powiększości ich klientami są znane osoby, więc innych można traktować byle jak.W końcu nie zrobiłam sobie tego makijażu, jak mam już wydać 1200zł to muszę być zadowolona z efektu.Starsznie mnie to dobiło,przepłakałam cały wieczór, miałam nadzieję, że w końcu zacznę lepiej wygądać co przełoży sie na samopoczucie psychiczne.Niestety Sharley jest mocno przereklamowany, nie muszą starać się o klienta, bo mają ich dużo, a panie linergistki pracujące tam niestety za bardzo ,,zadzierają nosa" i maja w nosie jak wykonają czy schrzanią, a potem i tak tego nie uwzględniają.Podobno p.Agata Świecka nie raz poprawiała makijaże po sharleyu.Z sharleya podobno bardzo dobra jest p.Irenka i p.Beata (chciałam się umówić, ale nie byłojuż wolnych terminów, a mnie zależało na czasie).Dziewczyny naprawdę zanim się zdecydujecie to dużo przeczytajcie o salonie, do którego idziecie i do kogo.Nie sugerujcie się tylko tym,że to renomowany salon, salony z mniejsza renomą będą często bardziej się starły, a te z renomą na rynku już nie muszą się starac, bo mają sukces zapewniony.Sorry,że się tak rozpisałam, ale chciałam dokładnie opowiedzieć wam moje doświadczenie z sharleyem i przestrzec.Mam nadzieję,że za bardzo was nie zanudziłam.
Asiulek85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 17:50   #1777
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Asiulek85 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny jestem tu nowa i chciałam was przestrzec przed wykonywaniem makijażu permanentnego w Instytucie Sharley. Otóż chciałam zrobić sobie makijaż brwi.Niestety mam b.rzadkie i jasne brwi, powypadały mi przez hennę, zawsze je malowałam i wychodziły, ale odkąd zaczęły mi wypadać to ich makijaż nie zawsze wychodził i to juz trwa dość długo, bo ponad 2lata, naprawdę przeżywam z tym koszmar i męczarnie, nie mówiąc juz o mojej niskiej samoocenie przez todlatego postanowiłam wykonać ten makijaż i wybrałam najlepszy(przynajmniej tak mi się wtedy wydawało, bo salon renomowany, najlepsze linergistki)salon .Bardzo dużo czytałam na ten temat i znalazłam wprawdzie parę negatywnych - typu,że wykonują tam makijaż na jedne kopyto,lecą po ilości a nie jakości, ale było i dużo pozytywnych i to przeważyło, poza tym mają tam jednak duzo klientek, więc o czymś to musi swiadczyć.Umówiłam się na makijaż,wzięłam sobie parę dni wolnego,żeby przeczekać w domu, aż naskórek mi się złuszczy, chociaż w jakimś stopniu i barwnik nie bedzie tak intensywny.Wpierw babka zrobiła mi kontur brwi(metoda piórkowa) i jedna brew całkiem ładnie wyszła, ale druga okropnie, kurczę, większa od tamtej i wyglądała jak prosta linia.Zwróciłam jej na to uwagę, że są asymetryczne i że ta druga jest większa, i że trzeba poprawić, bo ona uważała,że dobrze mi zrobiła.W ogóle wg niej to powinnam się od razu zgodzić na taki kształt jaki proponuje, a jak się nie podoba to mogę iść do domu - jak tylko sugerowałam,że troszkę inaczej to strzelała focha.Okropnie mnie potraktowała, w ogóle nie brała pod uwagę to co mówiłam, wydawało mi się, że zanim przystąpi się do takiego makijażu to razem ustala się kształt itd.Ja się nie wykłócałam, tylko chciałam aby upodobniła jedną brew do drugiej,a ona stwierdziła, że ludzie nie są symetryczni i inaczej mi nie zrobi, tak jakby w ogóle nie zależało jej na kliencie.NO ale kurcze one były zupełnie dwie różne i miałam się zgodzić, a potem żałować parę lat??????????jeszcze dokłądnie wyliczony czas, o którym mi przypominała.Poczułąm się tam jak natręt, że to jeszcze ona robi mi łaskę, a ja ją wogóle powinnam całowac po stopach,że raczyła mnie przyjąc, bo w końcu jestem tylko szaraczkiem,a nie znaną osobą.W końcu w powiększości ich klientami są znane osoby, więc innych można traktować byle jak.W końcu nie zrobiłam sobie tego makijażu, jak mam już wydać 1200zł to muszę być zadowolona z efektu.Starsznie mnie to dobiło,przepłakałam cały wieczór, miałam nadzieję, że w końcu zacznę lepiej wygądać co przełoży sie na samopoczucie psychiczne.Niestety Sharley jest mocno przereklamowany, nie muszą starać się o klienta, bo mają ich dużo, a panie linergistki pracujące tam niestety za bardzo ,,zadzierają nosa" i maja w nosie jak wykonają czy schrzanią, a potem i tak tego nie uwzględniają.Podobno p.Agata Świecka nie raz poprawiała makijaże po sharleyu.Z sharleya podobno bardzo dobra jest p.Irenka i p.Beata (chciałam się umówić, ale nie byłojuż wolnych terminów, a mnie zależało na czasie).Dziewczyny naprawdę zanim się zdecydujecie to dużo przeczytajcie o salonie, do którego idziecie i do kogo.Nie sugerujcie się tylko tym,że to renomowany salon, salony z mniejsza renomą będą często bardziej się starły, a te z renomą na rynku już nie muszą się starac, bo mają sukces zapewniony.Sorry,że się tak rozpisałam, ale chciałam dokładnie opowiedzieć wam moje doświadczenie z sharleyem i przestrzec.Mam nadzieję,że za bardzo was nie zanudziłam.
Hmmm... jako linergistka to powiem że przykro mi jak czytam czy słyszę takie rzeczy, bo niestety to rzutuje na całość i to niefajnie. Rzeczywiście nasze dwie połówki twarzy są różne od siebie i u jednych widać to bardziej, u innych mniej a u niektórych wcale. Do tego dochodzi nasza mimika, która powoduje że np. brew układa nam się tak a nie inaczej i jesli chcemy zachować naturalny wyraz twarzy to nie powinno się brwi za bardzo korygować, ale masz rację po to się miedzy innymi robi makijaż permanentny żeby jednak trochę zatuszować to i owo a z drugiej strony podkreslić wyraz twarzy. Trudno jest mi tu wnikać jak duża była ta różnica, natomiast wiem jedno, że forma w jakiej Ci to obwieszczono na pewno jest niedopuszczalna. Rzeczywiście najpierw ustala się kształt i no cóż...bywa, że to właśnie to zabiera najwięcej czasu ale to powinno się brać pod uwagę, nic się tu na akord nie da podziałać...
No cóż... myślę, że po rozmowie wstępnej można wywnioskować z kim mamy do czynienia i jeśli odczuwamy jakiś zgrzyt to lepiej zrezygnować przed niż żałować po. Już dzisiaj (w innym temacie) pisałam, że komunikacja w tego typu zawodzie to podstawa, bez tego ani rusz...brak dobrej komunikacji jest powodem żeby nie korzystać z usług takiego salonu, albo uzbroić się w cierpliwość i poczekać na termin u sprawdzonych linergistek.

Edytowane przez muscat
Czas edycji: 2010-07-30 o 22:59
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-03, 21:19   #1778
malymotylek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 75
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Witam
Chciałabym się jeszcze zapytać, jak to jest
Czy jeśli nie jestem zadowolona z makijażu, to mam prawo ubiegać się o ponowną korektę ?
Bo niestety coś jedna brew słabo wygląda z tymi włoskami i chyba zadzwonię do linergistki i ją o tym poinformuję ale najpierw chciałabym tutaj uzyskać jakąś odpowiedź Muskat, liczę na Ciebie
malymotylek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-03, 22:11   #1779
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez malymotylek Pokaż wiadomość
Witam
Chciałabym się jeszcze zapytać, jak to jest
Czy jeśli nie jestem zadowolona z makijażu, to mam prawo ubiegać się o ponowną korektę ?
Bo niestety coś jedna brew słabo wygląda z tymi włoskami i chyba zadzwonię do linergistki i ją o tym poinformuję ale najpierw chciałabym tutaj uzyskać jakąś odpowiedź Muskat, liczę na Ciebie
Hej Motylku
Ja powiem jaki ja mam zwyczaj Z reguły powinien być zabieg a po nim korekta, ale ja i tak proszę klientkę żeby się po korekcie pokazała, żeby wypić kawkę, pstryknąć zdjęcie a przy okazji ja się wtedy mogę poprzyglądać i nie zdarzyło mi się żeby po korekcie klientka chciała coś uzupełniać, tudzież zmieniać. Natomiast gdybym zobaczyła u klientki, że jedna brew jest słabsza to sama zaproponowałabym dodatkową korektę, oczywiście nieodpłatną. No ja tak mam, jak coś robię to ma być zrobione dobrze. Co innego gdyby klientka po wszystkich ustaleniach, po zabiegu i korekcie nagle wymyśliła, że nie chce takiego kształtu to sorry, ale rozmawiałyśmy, rysowałyśmy i zostało obejrzane, zaakceptowane i w tej konwencji poprawione, więc w tym momencie oczywiście kształt możemy pozmieniać, ale to już nie jest traktowane jak korekta.
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-03, 22:22   #1780
malymotylek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 75
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

No tak Wiem o tym, że po zabiegu jest korekta i to już koniec
Ja z kształtu jestem zadowolona Z tego cieniowania, które miałam przed korektą także byłam zadowolona
Ale po tej korekcie, po której włoski miały ładnie wyglądać, jak zapewniała linergistka, jakoś w lewej brwi jakby te włoski zanikły
Ona mówiła, że to nie będzie wyglądało, tak jak własne brwi No i to jest oczywiste, to doskonale wiem
Co prawda, jestem dopiero 5 dni po korekcie ale jak się tak przyglądam to mało co włosków widzę w tej jednej brwi
A w końcu za takie pieniądze klientka powinna być zadowolona i otrzymać taki efekt, jakiego się spodziewała
I nie wiem już, co o tym myśleć
malymotylek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-03, 22:37   #1781
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Poczekaj aż się wygoją brwi i wtedy to pooglądaj. Jeśli dalej będzie coś nie tak z tą jedną brwią to myślę, że powinnaś się tej Pani pokazać i zdecydujecie co dalej.
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-03, 22:48   #1782
malymotylek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 75
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Poczekam, innego wyjścia nie mam ale i tak jutro do niej zadzwonię i z nią o tym porozmawiam
Jakoś mi się nie uśmiecha znowu jechać 150 km na poprawkę, ale jak trzeba będzie to pojadę
Nie wiem czy dobrze będzie widać, ale tak wyglądały brwi dzień po korekcie.
Wiem, że brwi wyglądają jakby pierwsza była prawa a druga lewa, ale jest odwrotnie Tak mi się udało dziwnie zdjęcie zrobić
Pierwsza to lewa, druga to prawa
Nie wiem, może to jest też moja wina z tymi włoskami, bo niestety musiałam iśc na następny dzień do pracy i je trochę pudrowałam, bo były ciemne Później jeszcze twarz normalnie myłam wodą :/
No ale dziękuję za odpowiedzi

Edytowane przez malymotylek
Czas edycji: 2010-08-03 o 22:55
malymotylek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-04, 07:50   #1783
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Motylku patrząc na zdjęcia to jest to dobrze zrobione, choć metoda piórkowa bardziej mi się podoba Ale u Ciebie wygląda to ładnie
Natomiast za pudrowanie tego na drugi dzień i chlapanie wodą to powinnaś lanie dostać porządne Teraz się módl żeby ta różnica między jedną a drugą brwią zniknęła po wygojeniu. Nie wolno moczyć, malować, drapać i miziać po brwiach zwłaszcza świeżo zrobionych! Smaruj jak najczęściej, szybciej się wygoją.
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-04, 14:31   #1784
malymotylek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 75
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

No właśnie tak myślałam, że źle robiłam
Ale pracuję jako kelnerka i to jeszcze 3 dni pod rząd pracowałam po zabiegu i inaczej nie mogłam :/ Chyba mój błąd
A jak narazie to nie ma znaczącej różnicy z tymi brwiami, jedynie mało włosków w jednej.
Jak jestem w domu to cały czas mam je posmarowane.
Dzwoniłam do mojego gabinetu i jestem umówiona na kolejną wizytę
Także jak linergistka je zobaczy to sama oceni jak to wygląda i najwyżej poprawi
Ale kobieta, kóra zapisuje zapewniała niby, że nie będę musiała dopłacać
Wizytę mam za 2 tygodnie
malymotylek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-04, 21:56   #1785
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

No to skoro zapewniała to znaczy, że nie masz się czym denerwować czekaj grzecznie i będzie ok
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-04, 22:09   #1786
malymotylek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 75
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Pewnie, że poczekam
Bardzo Ci dziękuję za wszystkie odpowiedzi
malymotylek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-04, 22:18   #1787
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

W razie czego pytaj śmiało no i odzywaj się co z brwiami
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-04, 22:25   #1788
malymotylek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 75
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Dobrze, napewno się odezwę
Pozdrawiam
malymotylek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 01:16   #1789
Natiszonek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: okolice Poznania ;)
Wiadomości: 4
Talking Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Witam! Jestem nową wizażanką na poczatku witam i całuje Was kochane wizażanki mam mały problem.niestety nie stać mnie na wykonanie makijażu pernamentnego brwi, dlatego rozważam decyzję zostania modelką na takim szkoleniu co o tym sądzicie ??Może któraś z Was poszukuje modelki... chętnie się podejmę tego wyzwania (chyba)

jeszcze jedno: co sądzicie o salonie estetique w Poznaniu ( nie wiem czy napisałam prawidłową nazwę salonu ). Właśnie tam poszukują modelek.

Pozdrawiam i dziękuję z góry za odpowiedzi.
Natiszonek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-05, 19:06   #1790
Natiszonek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: okolice Poznania ;)
Wiadomości: 4
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Czy ktoś w ogóle jeszcze tu zagląda ??
Natiszonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 21:17   #1791
Marta26film
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cześć Dziewczyny,

Polećcie mi proszę dobry salon kosmetyczny w Szczecinie. Chcę sobie zrobić kreski górne, bo moje brwi wyglądają strasznie

Dzisiaj już prawie każdy salon oferuje usługę makijażu permanentnego, ale z tego co przeczytałam na tym forum to z tą jakością to bywa różnie. Będę wdzięczna za pomoc i dobrą radę.

Pozdrawiam
Marta26film jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 21:19   #1792
aniad19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Witajcie ! Od pewnego czasu zastanawiałam się nad zrobiniem dolnych kresek. No i dziś wkońcu je zrobiłam. Bolało, ale mysle że bylo warte bólu..... jestem jak narazie strasznie zadowolona, kolor ma jeszcze być jaśniejszy no i powinien zrobić sie strupek (napisze za pare dni jak to wygląda). Robiłam w Gliwicach i zapłaciłam tylko 25o zł. Godzina bolu i 3 lata spokoju wiec warto.
aniad19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-08, 12:56   #1793
jodaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 81
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Witam,
muscat mam prośbę... tak sobie czytam i zdajesz się być dobrym i rzetelnym fachowcem... Otóż, chciałabym iść do babeczki, która zajmuje się makiajżem permanentnym (interesują mnie brwi)... Jakie pytania powinnam jej zadać przed podjęciem decyzji? Jak sprawdzić czy "ludź" się nadaje i czy jest kompetentny??? Bo kurde, jak czytam o odbarwianiu na czerwono, o różnych kształtach itp. to mi się odechciewa normalnie... I mam pietra czy nie wywalę kasy w błoto Jak sprawdzić czy ktoś używa dobrego sprzętu, barwników, czy nie będę wyglądała potem tragicznie albo wiecznie zdziwiona...? Może są jakieś "pytania kontrolne" Będę baaaaaardzo wdzięczna za jakąkolwiek podpowiedź Dziękuję z góry i pozdrawiam
__________________
Jest taka cierpienia granica, za którą się uśmiech pogodny zaczyna...
jodaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-08, 18:55   #1794
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez jodaaa Pokaż wiadomość
Witam,
muscat mam prośbę... tak sobie czytam i zdajesz się być dobrym i rzetelnym fachowcem... Otóż, chciałabym iść do babeczki, która zajmuje się makiajżem permanentnym (interesują mnie brwi)... Jakie pytania powinnam jej zadać przed podjęciem decyzji? Jak sprawdzić czy "ludź" się nadaje i czy jest kompetentny??? Bo kurde, jak czytam o odbarwianiu na czerwono, o różnych kształtach itp. to mi się odechciewa normalnie... I mam pietra czy nie wywalę kasy w błoto Jak sprawdzić czy ktoś używa dobrego sprzętu, barwników, czy nie będę wyglądała potem tragicznie albo wiecznie zdziwiona...? Może są jakieś "pytania kontrolne" Będę baaaaaardzo wdzięczna za jakąkolwiek podpowiedź Dziękuję z góry i pozdrawiam
Hej Jodaaa
Hmmm... w zasadzie to kobietka już na dzień dobry powinna Cię zapytać o to czy jesteś w ciąży, o choroby typu cukrzyca, łuszczyca, nadciśnienie i czy bierzesz jakieś silne leki a najbardziej chodzi o leki rozrzedzające krew, bo są przeciwskazaniem do zabiegu, od tego należy zacząć żeby uniknąć wzajemnego tracenia czasu i robienia klientce ochoty na coś co i tak nie dojdzie do skutku
Kolejna rzecz to dobrze byłoby gdyby mogła Ci pokazać jakieś przykłady swojej pracy, zdjęcia albo ktoś w gabinecie komu robiła makijaż. Ja zawsze tłumaczę na czym polega makijaż piórkowy i czym się różni od metody cieniowania. Tłumaczę ile się goi, co należy robić po zabiegu a czego na pewno robić nie wolno. A potem zaczyna się rysowanie brwi i tu oczywiście biorę pod uwagę oczekiwania klientki, aczkolwiek czasem trzeba od pewnych pomysłów odwieść dla jej dobra Rysujemy dotąd aż usłyszę, że ten kształt jej się podoba i oczywiście ustalanie koloru.
Możesz zapytać na jakim sprzęcie pracuje, na jakich barwnikach, co stosuje do znieczulania i wogóle jak u Niej z tym znieczulaniem sprawa wygląda, czyli ile razy znieczula w trakcie zabiegu. Kolejna ważna rzecz KARTA KLIENTA, którą powinna Ci założyć i w związku z tym powinnaś wypełnić ankietę z "wywiadem" dotyczącym chorób, bo są choroby które nie sa przeciwwskazaniem ale powinna o nich wiedzieć dla własnego bezpieczeństwa. Karta jest bardzo ważna, zostaje ślad, że miałaś wykonany zabieg w tym gabinecie, jaki został użyty kolor, piórko czy igła, data zabiegu itp.... Uczulam żeby się zdecydowanie przy karcie upierać!
Po zabiegu powinnaś dostać karteczkę na której jeszcze raz będziesz mieć wypisane co robić a czego nie robić po zabiegu.
Generalnie to musi być między Wami komunikacja, jeśli tego zabraknie to ja osobiście odradzam zabieg u takiej osoby.
No i oczywiście dopytaj, czy korekta jest w cenie.

Edytowane przez muscat
Czas edycji: 2010-08-08 o 18:59
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-09, 13:26   #1795
Natiszonek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: okolice Poznania ;)
Wiadomości: 4
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Witam Ciebie Muscat.

Wczesniej u góry zadałam pytanie,niestety bez odpowiedzi,Czy mogłabys mi Ty może pomóc? Niestety nie stac mnie na makijaż pernamentny brwi za 700 czy 800 zł, dlatego rozważam decyzję o zostaniu modelką.Co o tym sądzisz ??Czy ryzyko jest duże?Jestem z okolic Poznania i wiem ze w salonie estetique poszukują modelek., ale mam pewne obawy....bo nigdy nic nie wiadomo. Pozdrawiam i serdecznie dziękuję za jakąkolwiek odpowiedz.
Natiszonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-09, 22:03   #1796
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Natiszonek Pokaż wiadomość
Witam Ciebie Muscat.

Wczesniej u góry zadałam pytanie,niestety bez odpowiedzi,Czy mogłabys mi Ty może pomóc? Niestety nie stac mnie na makijaż pernamentny brwi za 700 czy 800 zł, dlatego rozważam decyzję o zostaniu modelką.Co o tym sądzisz ??Czy ryzyko jest duże?Jestem z okolic Poznania i wiem ze w salonie estetique poszukują modelek., ale mam pewne obawy....bo nigdy nic nie wiadomo. Pozdrawiam i serdecznie dziękuję za jakąkolwiek odpowiedz.
Jak tak sobie pooglądałam ich stronę to wygląda to solidnie i skoro to oni prowadzą szkolenia to znaczy, że powinno się to odbywać pod okiem doświadczonego szkoleniowca. Teoretycznie nic Ci nie grozi, praktycznie zawsze może coś wyskoczyć. Zgłoś się, porozmawiaj, zdaj się też na intuicję czy kobieta Ci leży i niech Ci powie jak się to odbywa i albo nabierzesz zaufania, albo nie i wtedy się nie decyduj.
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 16:58   #1797
anicaw83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Witam!! Czy moglabym prosic o namiary na sprawdzone i pewne salony w woj. opolskim? Chcialabym zrobic sobie permanentny makijaz brwi. Bede bardzo bardzo wdzieczna
Pozdrawiam
anicaw83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 21:27   #1798
avangarda1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 26
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Zauwazylam, ze Pani jest osoba ktora wykonuje ten mini zabieg. A wiec chcialabym zadac jedno pytanie. Mysle o wykonaniu temu makijazu, ale po to aby zminic ksztalt brwi. Chcialabym miec podobne do aktorki Penelope Cruz tzn. szerokie po wewnetrzej stronie(nawet bardziej niz Penelope), dosc dlugie i zerzajace sie ku koncowi. Ale moje brwi po wewnetrzej stronie sa liche dopiero 3mmdalej zaczynaja sie rozszerzac i pojawiac geste, dlugie wloski. Czy jakbym zrobila permanent to tam gdzie nie bedzie wlosow na samym poczatku bedzie to wygladac sztucznie? Jeszcze jedno pytanie... Nie chce miec tak do konca ciemnych brwi, bo mam ciemnobrazowe wlosy, ale jak brwi za mocno podkresle kredka czarna to musze juz tez bardzo mocno oczy pomalowac, a zamierzam wogole sie nie malowac po permanencie. Dlatego myslalam ze kolor mialby byc ciemno-cieply-brazowy, ale moje wloski sa koloru czarnego... tylko skora przeswituje i nie sa zbyt ciemne.. czy bedzie to ze soba wspolgralo?

A moze sa jakies inne sposoby procz henny i pernanetu na zageszczenie dlugoterminowe i przyciemnienie brwi?
avangarda1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 07:20   #1799
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez angelp Pokaż wiadomość
Najpierw sprawdź tą agencję, co dokładnie robią i gdzie, modelka to nie zawsze znaczy "modelka" i nie łudź się ze od razu wyjdziesz na wybieg za xxx$$$ praca jak każda inna wymaga dużo wkładu i dużo poświęceń z Twojej strony...
Chyba nie do końca zrozumiałaś o co pytała poprzedniczka bynajmniej nie o pracę modelki
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 08:54   #1800
extreme7279
Raczkowanie
 
Avatar extreme7279
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 136
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez jodaaa Pokaż wiadomość
Witam,
muscat mam prośbę... tak sobie czytam i zdajesz się być dobrym i rzetelnym fachowcem... Otóż, chciałabym iść do babeczki, która zajmuje się makiajżem permanentnym (interesują mnie brwi)... Jakie pytania powinnam jej zadać przed podjęciem decyzji? Jak sprawdzić czy "ludź" się nadaje i czy jest kompetentny??? Bo kurde, jak czytam o odbarwianiu na czerwono, o różnych kształtach itp. to mi się odechciewa normalnie... I mam pietra czy nie wywalę kasy w błoto Jak sprawdzić czy ktoś używa dobrego sprzętu, barwników, czy nie będę wyglądała potem tragicznie albo wiecznie zdziwiona...? Może są jakieś "pytania kontrolne" Będę baaaaaardzo wdzięczna za jakąkolwiek podpowiedź Dziękuję z góry i pozdrawiam
hahahahaha, "wiecznie zdziwiona" bardzo mi się podoba
extreme7279 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-04 18:17:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:52.