Azalia a brak miesiączki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-10-06, 23:11   #1
agnieszka911
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 31
GG do agnieszka911

Azalia a brak miesiączki


Witam. 9 miesięcy temu urodziłam córeczke, do tej pory karmię ją piersią. Od 4 tygodnia po porodzie biorę Azalie. Trochę zaczynam sie martwic, poniewaz do tej pory nie dostałam miesiączki. Czy Azalia może hamowac okres ? Jeśli tak, to przez jaki czas mozna ja stosowac bez przerw ? Dodam ze bardzo zalezy mi na dalszym karmieniu dziecka piersia, jednak nie chciałabym rezygnowac z tabletek anty...
agnieszka911 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-06, 23:27   #2
Lia89
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 017
Dot.: Azalia a brak miesiączki

No przecież opakowanie ma 28 tabletek, nie robisz przerwy, to kiedy ma wystąpić krwawienie? Swoją drogą, w trakcie brania tabletek antykoncepcyjnych nie ma miesiączki.

Cytat:
Ja byłam wczoraj u ginekologa i jeżeli to komuś pomoże to on mi sam powiedział że przy zażywaniu tej tableki nie będzie występowała miesiączka, w opakowaniu jest 28 tabletek i nie robi się 7 dniowej przerwy. Nasz organizm myśli że dalej jesteśmy w ciązy (a to za sprawą tego progesteronu) i dlatego nie ma okresu i nie będzie tak długo jak zażywamy te tabletki
http://mamzdrowie.pl/azalia-nowosc-w...et-karmiacych/
Lia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-07, 15:53   #3
maggies07
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 199
Dot.: Azalia a brak miesiączki

Wiesz co kiedyś miałam zażywać azalie i z tego co pamiętam to może wystąpić brak miesiączki albo ciągłe plamienia. Więc raczej na razie nie ma się czym denerwować.
maggies07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:05.