Dziwna "miesiączka" - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-10-10, 10:53   #1
dżacha86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 192

Dziwna "miesiączka"


Nie znalazłam na forum odpowiedzi na moje pytanie...
Ale opowiem w skrócie całą historie, bo może to być istotne
Otóż około 3 lata temu nagle zatrzymał mi sie okres- nie byłąm w ciąży, nie brałam leków itp Badania nic nie wykazały (internista, ginekolog, endokrynolog). Dostałam leki yaz na wywołanie okresu i brałam je kilka miesięcy... Wtedy okres sie pojawił, ale albo bardzo intensywny albo samo plamienie.... Pózniej jako tako wróciło do normy...
Obecnie od jakiegoś czasu zamiast normalnej miesiączki mam taką bardzo gęstą, brązową wydzielinę o nieprzyjemnym zapachu (mimo częstego mycia). Miałą któraś taki problem? Co to moze być?
Niestety wizytę u gin mam dopiero za ponad miesiąc...
__________________
"Najlepszym przyjacielem jest ten,kto nie pytając o powód Twojego smutku, potrafi sprawić, że znów wraca Ci radość..."
dżacha86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-11, 08:09   #2
Ieka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 7 584
Dot.: Dziwna "miesiączka"

Cytat:
Napisane przez dżacha86 Pokaż wiadomość
Nie znalazłam na forum odpowiedzi na moje pytanie...
Ale opowiem w skrócie całą historie, bo może to być istotne
Otóż około 3 lata temu nagle zatrzymał mi sie okres- nie byłąm w ciąży, nie brałam leków itp Badania nic nie wykazały (internista, ginekolog, endokrynolog). Dostałam leki yaz na wywołanie okresu i brałam je kilka miesięcy... Wtedy okres sie pojawił, ale albo bardzo intensywny albo samo plamienie.... Pózniej jako tako wróciło do normy...
Obecnie od jakiegoś czasu zamiast normalnej miesiączki mam taką bardzo gęstą, brązową wydzielinę o nieprzyjemnym zapachu (mimo częstego mycia). Miałą któraś taki problem? Co to moze być?
Niestety wizytę u gin mam dopiero za ponad miesiąc...
przecież chodzi o Twoje zdrowie, jeśli masz możliwość to idź prywatnie zamiast tyle czekać !
Ieka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:02.