Kosmetyki M.A.C. cz.6 - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-27, 13:37   #1981
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Corii śliczny ten błyszczol . Jeśli dobrze widzę, to taki róż, ale raczej ciepły . Myślę, że będzie fajnie współgrał np. ze Stunnerem.
Mnie też kuszą błyszczyki z tej kolekcji, tylko takie jeszcze bardziej różowiste np. Style Packed, ale to już takie moje zboczenie kolorystyczne .
Olu Wiesz, na ustach może wygląda jak ciepły, ale na ręce na swatche to zimny różyk o jaskrawym poblasku, czego na ustach niestety nie widać, a szkoda
Tak czy siak bardzo mi przypadł do gustu i faktycznie do Stunnera idealnie pasuje, bo dzisiaj wypróbowałam tę kombinację, a dodatkowo makijaż oka różowo-szary
Ja się zastanawiałam nad ciemniejszym kolorem błyszczola, w sumie chciałam wziać dwa, ale ograniczony budżet "kazał" mi wybierać
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 13:56   #1982
kama-hh
Zakorzenienie
 
Avatar kama-hh
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 8 242
GG do kama-hh
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Dziewczyny, w zwiazku z tym, ze ten sprzedawca nie jest rekomendowany, chcialabym spytac czy ma oryginalne pigmenty?
http://allegro.pl/oryginalne-pigment...061620757.html
kama-hh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 14:49   #1983
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez nieshya Pokaż wiadomość
Kajol, u mnie Moisturecover na początku też dawał efekt mega świeżości , ale paradoksalnie przy dłuższym używaniu spowodował wysuszenie skóry pod oczami
Więc może przetestuj inny korektor, żeby sprawdzić czy to właśnie Moisturecover nie jest przypadkiem przyczyną Twoich problemów, hmmm?
Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
O rany boski....dokładnie mam tak samo , poza tym mój moisturecover chyba się utlenił (czy co) i robi się na skórze ciemny do tego stopnia,że przestałam go używać. A ,że szkoda mi go wywalić to mieszam z jaśniejszym fluidem i nakładam na twarz - efekt jest powalający w pozytywnym znaczeniu tego określenia...oczywiście
Cytat:
Napisane przez nieshya Pokaż wiadomość
poobserwuj, poobserwuj
Ja się dałam skusić na to "moisture" w nazwie, ale efekt był zupełnie odwrotny
Aktualnie używam niemacowego korektora , ale czaję się na ProLongwear - muszę przy najbliższej wizycie w MACu poprosić o próbkę
Co do Skin Fooda - mam i stoi nieużywany - ma bardzo kremową, a wręcz tłustą konsystencję i nawet przypudrowany powoduje u mnie odbijanie się tuszu pod oczami. Kiepsko u niego z trwałością, a poza tym coś mi nie do końca pasuje w jego odcieniu...



Mój dziad też się utlenił
mam dokładnie tak samo. U mnie wysuszył skórę, mimo że początkowo był super, a dodatkowo pojawiła się coś jakby kaszka, jakby efekt szorstkości - nie wiem, czy kwestia uczulenia czy mocnego wysuszenia. Po pewnym czasie zaczął też podkreślać tę suchość. Podobnie z kolorem-tak jak u Was zaczął ciemnieć i nie nadawał sie już pod oczy. Dla mnie idealne zastosowanie znalazł przy konturowaniu nosa - kładę go z boku i delikatnie na czubku i tam zadanie spełnia super, bo jest leciutko ciemniejszy niż podkład.
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 14:52   #1984
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Olu Wiesz, na ustach może wygląda jak ciepły, ale na ręce na swatche to zimny różyk o jaskrawym poblasku, czego na ustach niestety nie widać, a szkoda
Tak czy siak bardzo mi przypadł do gustu i faktycznie do Stunnera idealnie pasuje, bo dzisiaj wypróbowałam tę kombinację, a dodatkowo makijaż oka różowo-szary
Ja się zastanawiałam nad ciemniejszym kolorem błyszczola, w sumie chciałam wziać dwa, ale ograniczony budżet "kazał" mi wybierać
Jak zimny róż, to tym bardziej zazdroszczę . Niemniej na błyszczyki nie mam ostatnio specjalnej "fazy" , bo póki co o wiele częściej sięgam po szminki, więc i te błyszczole z kolekcji Tour de Faboulous, choć śliczne, raczej odpuszczę, zwłaszcza, że są niedostępne w PL.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 16:29   #1985
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Jak zimny róż, to tym bardziej zazdroszczę . Niemniej na błyszczyki nie mam ostatnio specjalnej "fazy" , bo póki co o wiele częściej sięgam po szminki, więc i te błyszczole z kolekcji Tour de Faboulous, choć śliczne, raczej odpuszczę, zwłaszcza, że są niedostępne w PL.
Mnie sie własnie zaczeła faza na błyszczyki, raptem mam ich dwie sztuki
A zachciało mi się jeszcze Pro Longowego
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 16:35   #1986
nieshya
Zadomowienie
 
Avatar nieshya
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 388
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
ProLongwerem mnie malowali ze 2 razy i bardzo podobał mi się efekt i to jak korektor się ładnie trzymał przez cały dzień, nie wysuszał (ale to było w lecie), tylko problem był w znalezieniu dla mnie odcienia - dziewczyny mieszały ze sobą dwa, a dla mnie to jednak trochę za duzo zabawy przy codziennym makijażu
Dzięki za sugestie co do Skinfood, zerknęłam jeszcze na KWC i chyba rzeczywiście sobie na razie odpuszczę
To co piszesz dokładnie zgadza się z opiniami z jakimi się spotkałam n/t ProLongwear'a - boję się właśnie, że nie znajdę dla siebie odcienia, a zabawa z mieszaniem kiedy się wychodzi 6.50 do pracy jakoś nie bardzo mi się widzi
Nie ma za co
Poczta pantoflowa jak zawsze skuteczna


Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
mam dokładnie tak samo. U mnie wysuszył skórę, mimo że początkowo był super, a dodatkowo pojawiła się coś jakby kaszka, jakby efekt szorstkości - nie wiem, czy kwestia uczulenia czy mocnego wysuszenia. Po pewnym czasie zaczął też podkreślać tę suchość. Podobnie z kolorem-tak jak u Was zaczął ciemnieć i nie nadawał sie już pod oczy. Dla mnie idealne zastosowanie znalazł przy konturowaniu nosa - kładę go z boku i delikatnie na czubku i tam zadanie spełnia super, bo jest leciutko ciemniejszy niż podkład.
Nadi
Gdzieś Ty była jak Cię nie było, hmmm ??

Widzę, że możemy powoli zakładać mini-klub "anty-Moisturecover"
nieshya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 19:57   #1987
dwi071
Doncia
 
Avatar dwi071
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 100-milowy las
Wiadomości: 1 652
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez kama-hh Pokaż wiadomość
Dziewczyny, w zwiazku z tym, ze ten sprzedawca nie jest rekomendowany, chcialabym spytac czy ma oryginalne pigmenty?
http://allegro.pl/oryginalne-pigment...061620757.html
czy oryginalne to nie wiem bo znawcą nie jestem, ale sama u niej kupiłam kilka i są ok.
__________________
.
dwi071 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-27, 20:08   #1988
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez nieshya Pokaż wiadomość
To co piszesz dokładnie zgadza się z opiniami z jakimi się spotkałam n/t ProLongwear'a - boję się właśnie, że nie znajdę dla siebie odcienia, a zabawa z mieszaniem kiedy się wychodzi 6.50 do pracy jakoś nie bardzo mi się widzi
Ja tak miałam przez jakiś czas - mieszałam Pro Longa,a konkretnie NC20 z NW20 i to tez wcześnie rano przed pracą i spoko było. Ostatnio już nie mieszam, bo jakoś bardziej pasuje mi sam żółtawy NC20
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 22:01   #1989
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez kama-hh Pokaż wiadomość
wzielam takie kolorki:
golden lemon
deep blue green
steel blue
brash and bold
naked
reflects antique gold
viz a violet
follow your fancy
glitter reflects bronze
glitter reflects bery pink

jakby ktoras byla zainteresowana moge obfocic i cos odsypac delikatnie, bo to są odsypki
bardzo ładne kolorki wybrałaś.
Brash and Bold - uwielbam, tak samo viz-a-violet )

Tak Was czytam, i jestem przeszczęśliwa, że mnie pomadki MACa nie wysuszają ani trochę uwielbiam ich kremowe konsystencje, wszystkie Lustre, Amplified i maty. Nawet z Cremesheenami się ostatnio polubiłam
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-28, 09:49   #1990
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Tak Was czytam, i jestem przeszczęśliwa, że mnie pomadki MACa nie wysuszają ani trochę uwielbiam ich kremowe konsystencje, wszystkie Lustre, Amplified i maty. Nawet z Cremesheenami się ostatnio polubiłam
No właśnie, teraz tak sobie uświadomiłam, że mnie też pomadki MAC zasadniczo nie szkodzą i to niezależnie od wykończenia . Tzn. teraz mam ciągle usta przesuszone (mimo, że walczę z tym jak mogę), ale to kwestia zimy i ogrzewania, a szminki na pewno tego nie pogłębiają. Za to jak sezon zimowy mija i usta dochodzą do siebie, to nawet Mattene ich nie przesuszy (może jedynie dość brokatowa seria Dazzle troszkę może tak działać).
No i tak już kiedyś się zastanawiałam, dlaczego Cremesheeny nie cieszą się zbytnią sympatią - ja tam je bardzo lubię i podoba mi się efekt, jaki dają na ustach .

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2012-01-28 o 09:56 Powód: literówka
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-28, 12:03   #1991
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez nieshya Pokaż wiadomość
To co piszesz dokładnie zgadza się z opiniami z jakimi się spotkałam n/t ProLongwear'a - boję się właśnie, że nie znajdę dla siebie odcienia, a zabawa z mieszaniem kiedy się wychodzi 6.50 do pracy jakoś nie bardzo mi się widzi
Nie ma za co
Poczta pantoflowa jak zawsze skuteczna

Nadi
Gdzieś Ty była jak Cię nie było, hmmm ??

Widzę, że możemy powoli zakładać mini-klub "anty-Moisturecover"
hej na zesłaniu z roboty na drugi koniec Polski mnie wysłali i nie mam dostępu do sieci, TV i innych cywilizowanych rzeczy
z mieszaniem też nie umiem się bawić, tym bardziej, ze kiedyś przechodziłam przez to przy podkładach

---------- Dopisano o 13:03 ---------- Poprzedni post napisano o 12:57 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość

Tak Was czytam, i jestem przeszczęśliwa, że mnie pomadki MACa nie wysuszają ani trochę uwielbiam ich kremowe konsystencje, wszystkie Lustre, Amplified i maty. Nawet z Cremesheenami się ostatnio polubiłam
dla Ciebie to by była męka przy Twojej pomadkowej fascynacji. no ale przy takich ustach to żal byłoby ich nie podkreślać. Zauważyłam że u mnie chyba jednak Frosty najgorzej sprawują sie na ustach. No i nie mam za wielu Amplified co by wyrobić sobie opinię i na mojej skromnej ilosci nie bardzo umiem wyczuć różnicę miedzy tym wykończeniem a Creemsheenami (te drugie chyba są jednak mniej napigmentowane, ale za to maja bardziej błyszczący finish czy akurat takie kolorki mi sie trafiły?)
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-28, 12:13   #1992
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

pytałam wczoraj w ZT o naturally- jeszcze nie ma, ma być 1 lutego, ale to jest środa a oni mają dostawy w czwartki więc zostawiłam numer telefonu i pani ma zadzwonić jak tylko się coś pojawi
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-28, 17:55   #1993
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Na Ebay można już zobaczyć kilka kosmetyków z MAC Shop i Vera:
http://www.ebay.pl/itm/MAC-Shop-MAC-...item3cc1833282

No i kupić jak ktoś ma wielką ochotę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg macshopvera.jpg (67,1 KB, 66 załadowań)
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-28, 19:05   #1994
truskava
Zakorzenienie
 
Avatar truskava
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z Venus
Wiadomości: 3 665
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Hej,
czy w Trójmieście jest gdzieś salon MAC?
Chciałabym kupić sobie tam zalotkę do rzęs, słyszałam, że jest bardzo dobra, ale nie wiem czy gdzieś ją w Trójmieście dostanę..
truskava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-28, 19:36   #1995
nieshya
Zadomowienie
 
Avatar nieshya
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 388
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez truskava Pokaż wiadomość
Hej,
czy w Trójmieście jest gdzieś salon MAC?
Chciałabym kupić sobie tam zalotkę do rzęs, słyszałam, że jest bardzo dobra, ale nie wiem czy gdzieś ją w Trójmieście dostanę..
Adresy wszystkich salonów MAC są w pierwszym poście
nieshya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-28, 20:22   #1996
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Na Ebay można już zobaczyć kilka kosmetyków z MAC Shop i Vera:
http://www.ebay.pl/itm/MAC-Shop-MAC-...item3cc1833282

No i kupić jak ktoś ma wielką ochotę
Ajajaj Bardzo wiosennie się zrobiło Łady quad, jeszcze ładniejszy lakier i świetna szmina

PS. Basiu pamiętam o tym co obiecałam, w przyszłym tygodniu będzie paczuszka
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 03:07   #1997
madzior22
Wtajemniczenie
 
Avatar madzior22
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Atl
Wiadomości: 2 744
GG do madzior22
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Hej wszystkim
Dopiero zaczynam moją przygodę z maczkiem. W Polsce nigdy nie było mnie na niego stać ale odkąd się przeprowadziłam do Stanów jak najbardziej sobie mogę pozwolić na małe szaleństwa
Oto ostatnie z moich zakupów i od razu przepraszam za zdjęcia, chciałam się podzielić jak nasjszybciej a ciemno juz
Róż Sheertone Springsheen
Cień Club
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0370.jpg (158,5 KB, 35 załadowań)
__________________
Gwoli scislosci pisze tutaj z 3 roznych urzadzen i tylko jedno ma polska klawiature !


Prawo jazdy !
madzior22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 11:00   #1998
Dominiczkaaaa93
Raczkowanie
 
Avatar Dominiczkaaaa93
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 245
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Witam Stosowała może któraś z Was MAC Face&Body i ma porównanie z kremami tonującymi? Szukam czegoś jeszcze delikatniejszego od Face&Body a kremów tonujących nigdy nie stosowałam i nie wiem w jakim stopniu efekt się różni.
__________________

Dominiczkaaaa93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 11:30   #1999
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
Ajajaj Bardzo wiosennie się zrobiło Łady quad, jeszcze ładniejszy lakier i świetna szmina

PS. Basiu pamiętam o tym co obiecałam, w przyszłym tygodniu będzie paczuszka
Lakier cudny!

Marysiu !
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-29, 13:17   #2000
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Dominiczkaaaa93 Pokaż wiadomość
Witam Stosowała może któraś z Was MAC Face&Body i ma porównanie z kremami tonującymi? Szukam czegoś jeszcze delikatniejszego od Face&Body a kremów tonujących nigdy nie stosowałam i nie wiem w jakim stopniu efekt się różni.
Ja mam wrażenie ze krem tonujący z Mac'a jest bardziej kryjący niz F&B, moze po prostu szybciej rozcieraj F&B no jest tak płynny i plastyczny ze mozna z niego mgiełke zrobić.

Z kremów tonujący testowałem Laure Mercier i była bardzo delikatna, prawie nie widoczna.
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-30, 10:59   #2001
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Witam
Dziewczęta na szybko przeszukałam wizaż szukajką jednak nie znalazłam interesujących mnie informacji więc postanowiłam spytać się Was

Czy orientujecie się kiedy został wycofany ze sprzedaży lakier w kolorze Brizziliant? Jestem świerzakiem jeżeli chodzi o MAC, mam raptem dwie szminki i zupełnie nie wiem... Google też niewiele mi pomogły, może się ich źle pytam...
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"


Edytowane przez tenebra
Czas edycji: 2012-01-30 o 11:01
tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-30, 13:05   #2002
aragosta
Rozeznanie
 
Avatar aragosta
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 863
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

mam pytanie, który z pędzli Maca jest najbardziej zbliżony do tego na zdjęciu:
http://1.bp.blogspot.com/-wb0caUWyiK...th_619x374.jpg

242 czy 252? czy jeszcze coś innego?
aragosta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-30, 17:17   #2003
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Ratujcie, kto się orientuje, ile mniej więcej kosztuje duży skunks 187?
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-30, 17:26   #2004
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
Ratujcie, kto się orientuje, ile mniej więcej kosztuje duży skunks 187?
Napewno ponad 200zł, teraz to już możliwe, że koło 250, bo wydaje mi się (choć mogę się mylić), że przed poprzednimi dwoma podwyżkami cen płaciłam za niego 210zł.
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-30, 17:27   #2005
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Ostatnio jestem leniwa i nie chce mi się nakłądac podkładu, wiec używałam korektor do spółki z MSFN. Ale jako ze Skinfinish jest mineralny, to buzia dosyć szybko - po 2-3 h mi się świeciła po nim. Zatem wypróbowałam inna kombinację - korektor i Studio Careblend i to był strzał w 10. Careblend spisuje sie wiecej niż dobrze. Nie swieci sie tak szybko i spokojnie pół dnia bez poprawek wytrzyma A przede wszystkim wygląda dosyć naturalnie na buzi i nie wchodzi w pory, co jest dla mnie nie do przecenienia.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2012-01-30 o 17:28
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-30, 17:32   #2006
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Napewno ponad 200zł, teraz to już możliwe, że koło 250, bo wydaje mi się (choć mogę się mylić), że przed poprzednimi dwoma podwyżkami cen płaciłam za niego 210zł.
O dupcia blada... to chyba MUFE kupię
Dziękuję bardzo
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 12:06   #2007
alusiekmalutki89
Zakorzenienie
 
Avatar alusiekmalutki89
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 5 176
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

pomocy, dziewczyny pomocy

Czy któraś z Was jak będzie w Macu mogłaby poprosić dla mnie próbke podkładu Face & body odcień c1?? mam chec go zakupić- potrzebuje czegoś lekkiego, ale do Maca mam 180 km - nie chce kupowac w ciemno-najzwyczajniej w świecie boje się że nie trafie z odcieniem- a koszt jak wiemy podkladu nie jest mały...

OCzywiście koszty wysyłki do mnie próbki- zwracam- błagam -miejcie litość
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mac.jpg (7,1 KB, 2 załadowań)
__________________
alusiekmalutki89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 13:15   #2008
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Pytanie o kombinowanie z kolorami Jak zmienić wiśnię w malinę
Mam resztkę szminki o nie do końca twarzowym kolorze, którą chciałabym wykorzystać do zrobienia kolorowego balsamu do ust. Chciałbym zmienić jej czerwony wpadający w brąz odcień - taka ciemna wiśnia, na bardziej czerwono-różową tonację - w stylu dojrzała malina.
I pytanie czego dodać Oczywiście myślę o jakimś sypkim pigmencie ale w jakim odcieniu? Różowym? Czerwonym?
Jak zneutralizować te brązowe podtony i nadać czerwieni bardziej soczystą barwę?
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 13:27   #2009
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
No właśnie, teraz tak sobie uświadomiłam, że mnie też pomadki MAC zasadniczo nie szkodzą i to niezależnie od wykończenia . Tzn. teraz mam ciągle usta przesuszone (mimo, że walczę z tym jak mogę), ale to kwestia zimy i ogrzewania, a szminki na pewno tego nie pogłębiają. Za to jak sezon zimowy mija i usta dochodzą do siebie, to nawet Mattene ich nie przesuszy (może jedynie dość brokatowa seria Dazzle troszkę może tak działać).
No i tak już kiedyś się zastanawiałam, dlaczego Cremesheeny nie cieszą się zbytnią sympatią - ja tam je bardzo lubię i podoba mi się efekt, jaki dają na ustach .
też je bardzo lubię mi pomadki MAC też nie szkodzą, za to Chanel wysuszają
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 13:35   #2010
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

A ja znowu "odkryłam" fajne połaczenie - zmieszałam nieco Strobe Cream z podkładem Studio Sculpt w proporcjach 3/4 podkładu i 1/3 Strobe i jak się bałam błysku tak niepotrzebnie bo bardzo łądnie i świezo na buzi to poąłczenie wygląda
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:09.