Lakiery hybrydowe - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-06-21, 11:04   #91
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez alb Pokaż wiadomość
Wyślijcie mi też próbnik bo właśnie siedzę i rozmyślam nad kolorkami do zamówienia i nie mogę się zdecydować... Na ile starcza taka buteleczka 100 ml acetonu?
100 mi wystarczyło na jakieś 1,5 miesiąca (robię pazurki sobie, mamie i siostrze), ale podejrzewam, że gdzieś wyparował po drodze, bo w szafce śmierdziało acetonem i jakoś dziwnie go ubywało, mino że butelka była dokładnie zamknięta...także opłaca się kupić od razu większą butlę bo wychodzi taniej

---------- Dopisano o 12:04 ---------- Poprzedni post napisano o 12:04 ----------

Pauzaw piękne pazurki
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-21, 11:13   #92
alb
Zadomowienie
 
Avatar alb
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 590
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez pauzaw Pokaż wiadomość
Odświeżone pst009
Piękny ten kolorek i paznokcie też

Moja paczuszka już została wysłana i ma być u mnie w poniedziałek - już się nie mogę doczekać chociaż z kolorkami nie poszalałam bo wzięłam tylko ten jeden lakier co był w zestawie i wybrałam kolor 001 - różowy do frenchu. Przetestuję ten i dopiero będę zamawiać kolejne...

---------- Dopisano o 12:13 ---------- Poprzedni post napisano o 12:10 ----------

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
100 mi wystarczyło na jakieś 1,5 miesiąca (robię pazurki sobie, mamie i siostrze), ale podejrzewam, że gdzieś wyparował po drodze, bo w szafce śmierdziało acetonem i jakoś dziwnie go ubywało, mino że butelka była dokładnie zamknięta...także opłaca się kupić od razu większą butlę bo wychodzi taniej
Dzięki za info prawdopodobnie będę jeszcze zamawiać lakiery w przyszłym miesiącu to zobaczę jakie do tego czasu będę mieć zużycie i najwyżej zamówię wtedy większą butlę
alb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-21, 12:19   #93
malinka 20
Raczkowanie
 
Avatar malinka 20
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 279
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez alb Pokaż wiadomość
Piękny ten kolorek i paznokcie też

Moja paczuszka już została wysłana i ma być u mnie w poniedziałek - już się nie mogę doczekać chociaż z kolorkami nie poszalałam bo wzięłam tylko ten jeden lakier co był w zestawie i wybrałam kolor 001 - różowy do frenchu. Przetestuję ten i dopiero będę zamawiać kolejne...

---------- Dopisano o 12:13 ---------- Poprzedni post napisano o 12:10 ----------



Dzięki za info prawdopodobnie będę jeszcze zamawiać lakiery w przyszłym miesiącu to zobaczę jakie do tego czasu będę mieć zużycie i najwyżej zamówię wtedy większą butlę
Ja mam nadzieję, że dziś paczuszka do mnie dotrze ma już status w doręczeniu więc może dojedzie a pewnie ja też będę niedługo zamawiać kolejne kolory to i aceton domówię, chociaż na razie mam zapas jeszcze od fiberglassu
malinka 20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-21, 14:42   #94
pauzaw
Przyczajenie
 
Avatar pauzaw
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Złotów
Wiadomości: 25
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez alb Pokaż wiadomość
Piękny ten kolorek i paznokcie też

Moja paczuszka już została wysłana i ma być u mnie w poniedziałek - już się nie mogę doczekać chociaż z kolorkami nie poszalałam bo wzięłam tylko ten jeden lakier co był w zestawie i wybrałam kolor 001 - różowy do frenchu. Przetestuję ten i dopiero będę zamawiać
Dziękuję ja też na początek wzięłam tylko jeden kolorek ten widoczny na zdjęciach, a paczka z nowymi już też do mnie leci Mimo, że dziewczyny chwalą lakiery, to wolałam sprawdzić na własnej skórze. Bo nie lubię wyrzucać pieniędzy w błoto. Sprawdził się lakier jak najbardziej stąd też nowe zamówienie
pauzaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-21, 19:10   #95
szpilkaXXX
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 169
Dot.: Lakiery hybrydowe

ja też bym chciała zobaczyć próbnik wrzucajcie szybciutko!!!
szpilkaXXX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-22, 08:46   #96
malinka 20
Raczkowanie
 
Avatar malinka 20
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 279
Dot.: Lakiery hybrydowe

Napiszcie do nich maila to wam wszystko wyślą ja po chwili wszystko już miałam na swojej poczcie
malinka 20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-22, 09:32   #97
szpilkaXXX
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 169
Dot.: Lakiery hybrydowe

Pisałam do nich, niestety mi nie odpisali Jakbyś ktoś mógł mi wysłać PW będę wdzięczna
szpilkaXXX jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-22, 13:15   #98
seXualna89
Raczkowanie
 
Avatar seXualna89
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 413
Dot.: Lakiery hybrydowe

Nie wiem czemu, ale jakoś tych rabatów to ja nie widzę... Chyba, że dopiero po zakupie się pojawią?
seXualna89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-22, 14:42   #99
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

jak dodajesz coś do koszyka i wpisujesz tam hasło rabatowe to dopiero wtedy widać ceny po rabacie
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-23, 12:05   #100
malinka 20
Raczkowanie
 
Avatar malinka 20
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 279
Dot.: Lakiery hybrydowe

Dzieje się tak jak pisze Yashe ciekawe za jaki czas wymyślą nową promocję
malinka 20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-23, 19:47   #101
szpilkaXXX
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 169
Dot.: Lakiery hybrydowe

Ile ja bym dała, żeby zobaczyć taką paletę lakierów hybrydowych w cenie poniżej 20 zł za buteleczkę
Nie wiem co to za firma, zdjęcia pochodzą z fanpage https://www.facebook.com/WoMen.waw

https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.n...62045238_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.n...54887503_n.jpg
szpilkaXXX jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-23, 21:26   #102
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.n...62045238_n.jpg

kolor 13 marzenie:P szkoda, że nie pisze z jakiej to firmy

Widziałyście na FB Cosmetics Zone? wprowadzają wzorniki na stronę narazie tylko odcienie czerwieni i różu

Edytowane przez yashe
Czas edycji: 2013-06-23 o 21:33
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-24, 06:34   #103
malinka 20
Raczkowanie
 
Avatar malinka 20
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 279
Dot.: Lakiery hybrydowe

Hej mam takie pytanie. Bo ostatnio dopiero pierwszy raz robiłam hybrydy. I malowałam tak jak wyczytałam, czyli z "zakładką". ale po ostatecznym przetarciu cleanerem to praktycznie się starło. też tak macie czy coś źle zrobiłam?
malinka 20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-24, 08:39   #104
pauzaw
Przyczajenie
 
Avatar pauzaw
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Złotów
Wiadomości: 25
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez malinka 20 Pokaż wiadomość
Hej mam takie pytanie. Bo ostatnio dopiero pierwszy raz robiłam hybrydy. I malowałam tak jak wyczytałam, czyli z "zakładką". ale po ostatecznym przetarciu cleanerem to praktycznie się starło. też tak macie czy coś źle zrobiłam?
Też jestem w tym "nowa", ale wydaje mi się, że niedokładnie zamalowałaś tą "zakładkę" topem i po prostu się kolor zmył cleanerem.
pauzaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-24, 11:28   #105
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

a mi się wydaje, że hybryda na "zakładce" nie do końca utwardziła się w lampie ja mam taką lampę z sensorem ruchu i kolorową przykrywką, a one posiadają w środku taki plastikowy separator na palce i nie raz się naciełam, że za płytko wlożyłam tam dłoń i pazurki znalazły się na tym właśnie plastiku a co za tym idzie promienie UV nie mogły odbić się od foli jaka zwykle jest na dnie lampy i utwardzić hybrydę na "zakładce" także, może to też tego wina w Twoim przypadku, nie wiem jaką masz lampę, może akurat taką jak ja (teraz jest tego masę na allegro za przyzwoitą cenę).. chyba, że się mylę to możliwe, że jest tak jak pisze Pauzaw jak Ci się parę razy tak zrobi to można jeszcze pod koniec trzymając rękę w lampie odwrócić ją na chwilkę "do góry nogami" i wtedy już na bank Ci się wszystko utwardzi

Edytowane przez yashe
Czas edycji: 2013-06-24 o 13:03
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-24, 15:53   #106
malinka 20
Raczkowanie
 
Avatar malinka 20
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 279
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez pauzaw Pokaż wiadomość
Też jestem w tym "nowa", ale wydaje mi się, że niedokładnie zamalowałaś tą "zakładkę" topem i po prostu się kolor zmył cleanerem.
Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
a mi się wydaje, że hybryda na "zakładce" nie do końca utwardziła się w lampie ja mam taką lampę z sensorem ruchu i kolorową przykrywką, a one posiadają w środku taki plastikowy separator na palce i nie raz się naciełam, że za płytko wlożyłam tam dłoń i pazurki znalazły się na tym właśnie plastiku a co za tym idzie promienie UV nie mogły odbić się od foli jaka zwykle jest na dnie lampy i utwardzić hybrydę na "zakładce" także, może to też tego wina w Twoim przypadku, nie wiem jaką masz lampę, może akurat taką jak ja (teraz jest tego masę na allegro za przyzwoitą cenę).. chyba, że się mylę to możliwe, że jest tak jak pisze Pauzaw jak Ci się parę razy tak zrobi to można jeszcze pod koniec trzymając rękę w lampie odwrócić ją na chwilkę "do góry nogami" i wtedy już na bank Ci się wszystko utwardzi
Dziękuję Wam następnym razem postram zrobić wg waszych wskazówek
malinka 20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-26, 11:25   #107
malinka 20
Raczkowanie
 
Avatar malinka 20
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 279
Dot.: Lakiery hybrydowe

Mam zdj 008 ale nie chcą mi się załadować...
Jedno udało się wrzucić na fanpage na fb zdj z lampą

Edytowane przez malinka 20
Czas edycji: 2013-06-26 o 11:30
malinka 20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-26, 13:35   #108
elmowski
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 24
GG do elmowski
Dot.: Lakiery hybrydowe

pierwszy z lewej to lakier allepaznokcie nie pamiętam numeru a nie chce mi się teraz szukać a dalej to cosmetics zone 042, 092, 053, 005, PST 006 i PST 005.
Zrobiłam jak na razie oba pastelowe odcienie i wyglądają dokładnie jak tutaj. pst 005 trzyma mi się już prawie tydzień, więc jestem zadowolona
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF0482.jpg (32,8 KB, 947 załadowań)
elmowski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-26, 13:46   #109
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Lakiery hybrydowe

a ktos ma doswiadczenie z ata ,olivia albo estetiq?
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-26, 14:09   #110
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

ja mam aktualnie na pazurkach a.t.a 102 mam dwa kolorki z tej firmy, na razie testuje trwałość itp. jedno co mogę powiedzieć to to, że oby dwa kolorki jakie mam 102 i 73 są pół transparentne, nie wiem może na takie odcienie trafiłam (na necie nie jest napisane który jest transparentny a który nie), tak czy inaczej konsystencja jest podobna do Cosmetics Zone, może są troszeczkę rzadsze co do Olivia i Estetiq... ponoć Estetiq jest bardzo dobry, na innych forach można przeczytać pozytywne opinie na ich temat co do Olivia niby też, ale jest zdecydowanie mniej opinii o tej firmie niż w przypapdku Estetiq jak dla mnie to jeden kij:P wszystkie te firmy maja podobną paletę kolorystyczną także coś musi być na rzeczy

---------- Dopisano o 15:09 ---------- Poprzedni post napisano o 15:06 ----------

Cytat:
Napisane przez elmowski Pokaż wiadomość
pierwszy z lewej to lakier allepaznokcie nie pamiętam numeru a nie chce mi się teraz szukać a dalej to cosmetics zone 042, 092, 053, 005, PST 006 i PST 005.
Zrobiłam jak na razie oba pastelowe odcienie i wyglądają dokładnie jak tutaj. pst 005 trzyma mi się już prawie tydzień, więc jestem zadowolona
a ten z allepaznokcie jak się trzyma dlugo czy nie bardzo? to jest ten ich firmowy z etykietką allepaznokcie czy inny typu ins, ntn czy hkhf?
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-26, 14:16   #111
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
ja mam aktualnie na pazurkach a.t.a 102 mam dwa kolorki z tej firmy, na razie testuje trwałość itp. jedno co mogę powiedzieć to to, że oby dwa kolorki jakie mam 102 i 73 są pół transparentne, nie wiem może na takie odcienie trafiłam (na necie nie jest napisane który jest transparentny a który nie), tak czy inaczej konsystencja jest podobna do Cosmetics Zone, może są troszeczkę rzadsze co do Olivia i Estetiq... ponoć Estetiq jest bardzo dobry, na innych forach można przeczytać pozytywne opinie na ich temat co do Olivia niby też, ale jest zdecydowanie mniej opinii o tej firmie niż w przypapdku Estetiq jak dla mnie to jeden kij:P wszystkie te firmy maja podobną paletę kolorystyczną także coś musi być na rzeczy

---------- Dopisano o 15:09 ---------- Poprzedni post napisano o 15:06 ----------


a ten z allepaznokcie jak się trzyma dlugo czy nie bardzo? to jest ten ich firmowy z etykietką allepaznokcie czy inny typu ins, ntn czy hkhf?
no slyszalam o estetiq i wlasnie sobie zamowilam 59 zastanawialam sie nad 57 ale nie znalazlam kolorku w realu
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:

Edytowane przez olkie
Czas edycji: 2013-06-26 o 14:24
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-26, 14:20   #112
elmowski
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 24
GG do elmowski
Dot.: Lakiery hybrydowe

Tak ich firmowy. Ładnie wygląda, ale po tygodniu zaczyna odpryskiwać. Gdyby był to inny kolor pewnie nie byłoby widać, ale na tym jasnym widać że podchodzi powietrze. Może to z mojej winy, bo dopiero zaczęłam się bawić hybrydami, ale cosmetics zone też mam już prawie tydzień i ani drgnęły
elmowski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-26, 14:39   #113
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

kolor 102 z a.t.a jak tak się dobrze przyjrzeć to widać delikatne drobinki opalizujące na różowo-seledynowo zdobienie - stempelki i folia transferowa
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 102_1.jpg (77,8 KB, 541 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 102_2.jpg (57,6 KB, 185 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 102_3.jpg (89,1 KB, 172 załadowań)
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-26, 14:41   #114
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez elmowski Pokaż wiadomość
Tak ich firmowy. Ładnie wygląda, ale po tygodniu zaczyna odpryskiwać. Gdyby był to inny kolor pewnie nie byłoby widać, ale na tym jasnym widać że podchodzi powietrze. Może to z mojej winy, bo dopiero zaczęłam się bawić hybrydami, ale cosmetics zone też mam już prawie tydzień i ani drgnęły
dzięki za odpowiedź to faktycznie lepiej dołożyć z 15 zł i kupić np. Cosmetics Zone czy tam Estetiq
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-26, 14:46   #115
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
kolor 102 z a.t.a jak tak się dobrze przyjrzeć to widać delikatne drobinki opalizujące na różowo-seledynowo zdobienie - stempelki i folia transferowa
umarłam! piekny kolor! takie lubie jak robisz krok po kroku te zdobienia????
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-26, 14:58   #116
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
umarłam! piekny kolor! takie lubie jak robisz krok po kroku te zdobienia????
najpierw maluję pazurki hybrydą daję top i jak już przemyję tą warstwę klejącą, to odbijam sobie stempelek a la konad na pazurku (ale to jakieś inne nie firmowe:P) i zanim mi wyschnie ten wzorek to szybciutko przykładam folię transferową, dociskam palcem aby się dokładnie odbiło i zrywam jak plaster (szybkim ruchem) i gotowe do stempelków w tym przypadku użyłam lakieru z golden rose w podobnej kolorystyce, ale może być byle jaki byle dobrze odbijał i był w miarę jasny, aby nie było różnicy w razie gdyby folia nie odbiła się w całości przyznam, że zanim mi się udało to próbowałam na pazurkach z kilka razy dopóki mnie wzorek nie zadowolił (dobrze, że można zmywać te pazurki zmywaczem bez acetonu:P )... na koniec znowu top i do lampy zauważyłam, że jak się daje top na tą folię to robi się troszeczkę jakby mniej błyszcząca, ale to nie jest jakaś znacząca różnica co do koloru 102 tak jak pisałam wcześniej, jest to odcień pół transparentny, ja musiałam dać aż 4 warstwy koloru !! (o zgrozo :/) aby wyglądało tak tak jakbym chciała także jak ktoś chciałby zamówić ten odcień to lepiej nakładać go na pierwsza białą warstwę a później ten róż bo trochę prześwitują te 2 standardowe warstwy
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-26, 15:14   #117
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Lakiery hybrydowe

no a ja móżdżyłam jak stempluje sie hybrydy;DDDDD podobny jest chyba do tego koloru 004 z cosmetisc zone juz wiem ze jeden z nich bedzie moim kolejnym must have. ktoz ma fotko 004???
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-26, 15:19   #118
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

na fb ktoś dodał zdjęcia z kolorkiem 004 piękny odcień i bardzo podobny do tego z a.t.a ;P i co najważniejsze 2 warstwy ponoć kryją wystarczająco :P
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-26, 15:22   #119
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Lakiery hybrydowe

ide obczaic;D

---------- Dopisano o 14:22 ---------- Poprzedni post napisano o 14:20 ----------

widzialam....bedzie moj seseseeeee ]:->

chce jeszcze krwista czerwien, czarny, i szukam kolory "arbuzowego" cos jak 46 z estetoiq ale nie wiem czy nie jest zbyt neonowy;/ nie ma niestety nigdzie zdjec lakierow na zywo ))
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:

Edytowane przez olkie
Czas edycji: 2013-06-26 o 15:29
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-26, 15:29   #120
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

sama zamówiłabym ten kolor ale to trochę mijało by się z celem:P mój będzie PST4;D ostatnio mam bzika na punkcie pudrowego różu:P fotka Cosmetics Zone
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pst4_0.jpg (18,0 KB, 383 załadowań)
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-01 12:36:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:55.