Br±zowow³ose farbowane Cz.V - Strona 113 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2013-10-16, 20:57   #3361
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka¿ wiadomo¶æ
Trzeba czêsto do w±tku zagl±daæ, bo kolory zmieniaj± siê jak w kalejdoskopie
Br±zy lubi± siê tak mieniæ
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-16, 21:06   #3362
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja bym tylko po³o¿y³a t± farbê na ciemne pasma. Bo pod spodem to masz ¶wietny kolor
My¶lisz o tej co zamówi³am? Ona nie ruszy tej ciemnicy Przeciez to tylko toner i to poziom 6. Nie ma szans.

ja my¶lê, ¿eby jeszcze raz rozja¶niæ t± górê Preferance 01, ¿eby takie czarne nie by³y. Tylko te ciemne pasma. Dó³ zostawiæ. A potem wyrównaæ tonerem.
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-16, 21:06   #3363
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Br±zy lubi± siê tak mieniæ

Tak
Lubi± siê te¿ Zmieniaæ, jak li¶cie jesieni± na drzewach
__________________
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-16, 21:06   #3364
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

jestem! mialam strasznie zabiegany dzien (sprzatam po remoncie u ojca) ale dziec w koncu spi, maz w pracy to ja moge na wizaz wskoczyc

Weronisia no nie wierze, ze sie zdecydowalas! ale super, ze jestes zadowolona. Mozesz napisac dokladnie ktora farbe loreala uzylas do rozjasnienia?

To teraz o mnie efekt dla mnie bomba! wlosy rozjasnily sie do takiego miedzianego brazu, nawet maz zauwazyl roznice i moj ojciec! stwierdzili, ze lepiej mi w takim troche jasniejszym. Ojciec wprost mi powiedzial, ze w koncu nie wygladam jak stara baba a mezulek oczywiscie jak zawsze subtelny i dla niego piekna jestem w kazdym kolorze
Za tydzien chce jeszcze raz polozyc farbe rozjasniajaca. Foty dam w piatek dopiero bo jutro tez caly dizen w biegu mam.
Najbardziej obawiam sie czy dobiore farbe na odrost do tego co mi wyszlo teraz Ale to wrzuce fotke to mi pomozecie
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-16, 21:11   #3365
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Te¿ mi siê wydaje ¿e Twoje w³osy musz± jeszcze lepiej najpierw z³apaæ pigment
W³a¶nie ten kolorek nie ukrywam ¿e u niej mi siê podoba a na próbniku taki jaki¶ rudawy u mnie na monitorze u Ciebie te¿?? nie wygl±da na opalizuj±cy.....
Te¿ mi brzydko rudo wygl±da. Kochana dlatego od tygodnia farby nie zamówi³am a w sobotê mam imprezê rodzin± i trudno, zniosê to w tym co mam. Dla mnie ka¿dy próbnik jest inny, ka¿dy producent ma inny odcieñ, a wiele jest wrêcz ciemnych i rudych! Na chwilê obecn± 8,23 z Ce-Ce bo Alfaparf ma na niektórych próbnikach to:
alfaparf-evolution-of-the-color-permanent-coloring-cream-2-05-oz-8-32-light-golden-violet-blonde.jpg

A tu ten sam kolor:
595017.jpg

B±d¼ m±dry teraz i kup farbê nie widz±c na ¿ywo próbnika.
Ce- Ce 8,23 to znowu tak:
12.jpg tu mi siê podoba bardzo

i:

123.jpg

__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2013-10-16 o 21:15
Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-16, 21:12   #3366
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka¿ wiadomo¶æ
Trzeba czêsto do w±tku zagl±daæ, bo kolory zmieniaj± siê jak w kalejdoskopie
Wiesz co, ja tu jestem prawie na okr±g³o, bo nawet zak³adki z wiza¿em nie zamykam, ale kurde co godzina inne pomys³y

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Na razie nie my¶l na zapas. Zobaczysz jakie wtedy bêd± w³osy i wtedy co¶ doradzimy.
Co do tranu to mnie ju¿ nic chyba nie obrzydzi. Tyle rzeczy po³yka³am... ¬le zabrzmia³o. Pi³am z ³y¿ki olej lniany i wierz mi, ¿e ten tran to chyba jak cukierek cytrynowy by mi smakowa³
Wiesz, w sumie to masz racjê, ¿eby na zapas nie my¶leæ. Tyle, ¿e ja tak nie potrafiê. Ja musze decyzjê podejmowaæ i potem ju¿ mam spokój.
Ale, ¿e rozja¶nienie to do¶æ powa¿ny temat, to siê raczej jeszcze pozastanawiam

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Napiszê Ci Twoj± radê zrób próbê pasemkow±
Nie przesadzê, nie mam parcia na blond wcze¶niej jak za 2-3 tygodnie nie zamierzam farbowaæ, mo¿e nawet pó¼niej. W tamtym roku chcia³am szybko mieæ blond i skoñczy³am na Palette N5 aaaa i jakie¶ 20cm w³osów mniej bo zrobi³am DWA razy rozja¶nianie na 6% ...
A próbê pasemkow± czego? Farby rozja¶niaj±cej czy k±pieli?
Tak na serio, to chyba wolê najpierw próbowaæ k±piel±, je¶li do rozja¶niania dojdzie. Zawsze to 1 farba mniej do kupienia, zw³aszcza jak nie kupujesz za swoje
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-16, 21:13   #3367
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
My¶lisz o tej co zamówi³am? Ona nie ruszy tej ciemnicy Przeciez to tylko toner i to poziom 6. Nie ma szans.

ja my¶lê, ¿eby jeszcze raz rozja¶niæ t± górê Preferance 01, ¿eby takie czarne nie by³y. Tylko te ciemne pasma. Dó³ zostawiæ. A potem wyrównaæ tonerem.
Te¿ tak my¶lê.
Popracuj nad tymi najciemniejszymi, a potem wyrównaj Touchem.
__________________
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-10-16, 21:14   #3368
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
My¶lisz o tej co zamówi³am? Ona nie ruszy tej ciemnicy Przeciez to tylko toner i to poziom 6. Nie ma szans.

ja my¶lê, ¿eby jeszcze raz rozja¶niæ t± górê Preferance 01, ¿eby takie czarne nie by³y. Tylko te ciemne pasma. Dó³ zostawiæ. A potem wyrównaæ tonerem.
Nie, nie, nie. Mówiê o tej rozja¶niaj±cej. Dok³adnie tak jak napisa³a¶ i ja my¶lê aby¶ zrobi³a.

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka¿ wiadomo¶æ
Tak
Lubi± siê te¿ Zmieniaæ, jak li¶cie jesieni± na drzewach
No u nas jesieñ pe³n± par±!

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
jestem! mialam strasznie zabiegany dzien (sprzatam po remoncie u ojca) ale dziec w koncu spi, maz w pracy to ja moge na wizaz wskoczyc

Weronisia no nie wierze, ze sie zdecydowalas! ale super, ze jestes zadowolona. Mozesz napisac dokladnie ktora farbe loreala uzylas do rozjasnienia?

To teraz o mnie efekt dla mnie bomba! wlosy rozjasnily sie do takiego miedzianego brazu, nawet maz zauwazyl roznice i moj ojciec! stwierdzili, ze lepiej mi w takim troche jasniejszym. Ojciec wprost mi powiedzial, ze w koncu nie wygladam jak stara baba a mezulek oczywiscie jak zawsze subtelny i dla niego piekna jestem w kazdym kolorze
Za tydzien chce jeszcze raz polozyc farbe rozjasniajaca. Foty dam w piatek dopiero bo jutro tez caly dizen w biegu mam.
Najbardziej obawiam sie czy dobiore farbe na odrost do tego co mi wyszlo teraz Ale to wrzuce fotke to mi pomozecie
Ojejku laska ja siê doczekaæ na zdjêcia nie mogê!!! No i kolejna zadowolona z po³o¿enia blondu na br±z
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-16, 21:21   #3369
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Mam otwarte 3 ró¿ne zak³adki + drug± przegl±darkê i nie nad±¿am za wami

Goldika, super ¿e ci siê uda³o rozja¶nianie Ale w sumie ty to mia³a¶ Illuminê to posz³o g³adko pewnie
To czekam na foty. Matko, a¿ do pi±tku - straaaaszne
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-10-16 o 21:25
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-16, 21:24   #3370
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

w zyciu bym sama nie wpadla na pomysl polozenia mega jasnego blondu na swoje wlosy w jasnym brazie ktore byly dla mnie ciemnobrazowe juz jestem przeszczesliwa
tylkoe nie wiem co dac na odrost

---------- Dopisano o 22:24 ---------- Poprzedni post napisano o 22:22 ----------

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Mam otwarte 3 ró¿ne zak³adki + druga przegl±darkê i nie nad±¿am za wami

Goldika, super ¿e ci siê uda³o rozja¶nianie Ale w sumie ty to mia³a¶ Illuminê to posz³o g³adko pewnie
To czekam na foty. Matko, a¿ do pi±tku - straaaaszne
nooo jutro z rana jade do engo na usg tarczycy... bo mimo ze biore leki to znow mi tsh wzroslo a potem do ikei po lustro do korytarza a moze przy okazji farbke zakupie sesese
w mojej biedronce juz nie ma garniera 110... wiec musze szukac w innych miejscach.

a jeszcze dodam, ze wlosy serio nie stracily na kondycji za duzo. jak po zwyklym farbowaniu. Rozjasniacz w zeszlym roku zrobil mi gume z wlosow. A tutaj stracily na blasku ale maja sie dobrze
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-16, 21:24   #3371
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
w zyciu bym sama nie wpadla na pomysl polozenia mega jasnego blondu na swoje wlosy w jasnym brazie ktore byly dla mnie ciemnobrazowe juz jestem przeszczesliwa
tylkoe nie wiem co dac na odrost
No teraz trzeba dobraæ poziom. Okre¶liæ ten co masz i tego siê trzymaæ na odrostach.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-16, 21:30   #3372
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
No teraz trzeba dobraæ poziom. Okre¶liæ ten co masz i tego siê trzymaæ na odrostach.
kurde na odrostach to moge miec 7-6. ale zdecydowanie popielaty, powszechny mysi blond. Ten co mam po rozjasnianiu to na moje oko 6? albo przyciemnione 7. Chcialabym dojsc do poziomu 7 i jego sie trzymac. I poki co ta miedz mi sie podoba co wyszla. I nie wiem czy probowac ja teraz skutecznie tepic czy niech sobie bedzie jakis czas.
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-16, 21:38   #3373
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
kurde na odrostach to moge miec 7-6. ale zdecydowanie popielaty, powszechny mysi blond. Ten co mam po rozjasnianiu to na moje oko 6? albo przyciemnione 7. Chcialabym dojsc do poziomu 7 i jego sie trzymac. I poki co ta miedz mi sie podoba co wyszla. I nie wiem czy probowac ja teraz skutecznie tepic czy niech sobie bedzie jakis czas.
Pamiêtaj, ¿e u¿y³a¶ farby rozja¶niaj±cej i blondu, który ma tendencjê siê wymywaæ. Po 2 tygodniach mo¿e siê okazaæ, ¿e w³osy jeszcze bardziej poja¶nia³y. Mo¿e przeczekaj teraz z 2 tygodnie i zobacz jak siê wymywa kolor.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-16, 21:55   #3374
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Pamiêtaj, ¿e u¿y³a¶ farby rozja¶niaj±cej i blondu, który ma tendencjê siê wymywaæ. Po 2 tygodniach mo¿e siê okazaæ, ¿e w³osy jeszcze bardziej poja¶nia³y. Mo¿e przeczekaj teraz z 2 tygodnie i zobacz jak siê wymywa kolor.
tak chyba zrobie, tzn za tydzien poloze znow farbe rozjasniajaca. Ale dokladniej bo teraz balam sie, ze wjade na odrost i skoncze z platynowym odrostem przez co mam ciemniejszy pasek i grzywke mam ciemna ale mi kumpela polozy za tydzien, a ja jej bo tez poszla w rozjasnianie z tak ciemnych wlosow jak Weronisia miala.
i dopiero wtedy bede szukac czego na odrosty. Chyba, ze oszaleje z odrostami...

---------- Dopisano o 22:55 ---------- Poprzedni post napisano o 22:42 ----------

wyszlo mi cos w stylu 6/41 z tej palety http://www.palety-farb-do-wlosow.pl/...oreal-majirel/, miejscami bardziej w zloto wpada jakby z domieszka 6/35 ale moze mi sie wydawac, zobacze jutro bo dzis sama nie mialam czasu przyjrzec sie za bardzo swoim wlosom.
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-16, 22:01   #3375
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Zwariujê przez was. Ci±gle czytam i siê odbijam jak pi³ka tenisowa:
nic nie robiæ > k±piel rozja¶niaj±ca - ale rozja¶niacz niszczy mocniej > mo¿e jednak farba rozj. > a jak spitolê, to lepiej nic > farba roz. > k±piel > nic? > k±piel > farba itd.

I tak w kó³ko, a¿ mi siê w g³owie krêci
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-16, 22:06   #3376
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

MCROMANCE próba pasemkowa farby rozj. bo jest najdelikatniejsza?

GOLDIKA super ¿e jeste¶ zadowolona to z tego co piszesz to wysz³o Ci chyba jeszcze ja¶niej ni¿ mi?? Wlosy niw zniszczone prawda? Nie mogê siê doczekaæ Twoich zdjêæ

---------- Dopisano o 23:06 ---------- Poprzedni post napisano o 23:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Te¿ mi brzydko rudo wygl±da. Kochana dlatego od tygodnia farby nie zamówi³am a w sobotê mam imprezê rodzin± i trudno, zniosê to w tym co mam. Dla mnie ka¿dy próbnik jest inny, ka¿dy producent ma inny odcieñ, a wiele jest wrêcz ciemnych i rudych! Na chwilê obecn± 8,23 z Ce-Ce bo Alfaparf ma na niektórych próbnikach to:
Za³±cznik 5447622

A tu ten sam kolor:
Za³±cznik 5447609

B±d¼ m±dry teraz i kup farbê nie widz±c na ¿ywo próbnika.
Ce- Ce 8,23 to znowu tak:
Za³±cznik 5447624 tu mi siê podoba bardzo

i:

Za³±cznik 5447625

Niestety jak zwykle wychodzi na to ¿e nie ma co siê kierowaæ probnikami a patrzeæ jedynie na numery
A z drugiej strony to nawet przy ogl±daniu probnika na ¿ywo nie ma zadnej gwarancji co wyjdzie akurat na naszych w³osach

Edytowane przez MorganLeFay
Czas edycji: 2013-10-16 o 22:08
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-16, 22:07   #3377
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
MCROMANCE próba pasemkowa farby rozj. bo jest najdelikatniejsza?

GOLDIKA super ¿e jeste¶ zadowolona to z tego co piszesz to wysz³o Ci chyba jeszcze ja¶niej ni¿ mi?? Wlosy niw zniszczone prawda? Nie mogê siê doczekaæ Twoich zdjêæ
Ok, to ju¿ wiem o co chodzi³o

A goldice mog³o ruszyæ mocniej, bo ona bezamoniakowe k³ad³a przedtem. Ty chyba mia³a¶ amoniakowe, wiêc pigment pewnie g³êbiej siedzia³.
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-16, 22:11   #3378
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Ok, to ju¿ wiem o co chodzi³o

A goldice mog³o ruszyæ mocniej, bo ona bezamoniakowe k³ad³a przedtem. Ty chyba mia³a¶ amoniakowe, wiêc pigment pewnie g³êbiej siedzia³.
Zgadza siê ... na dole to ciemniejsze to by³a mega napigmentowana pi±tka z cece - DO SIWYCH
A na górze g³ównie londa 6.71 tez amoniakowa i wszystko kladzione zawsze na 6%
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-16, 22:17   #3379
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Morgan oj nieee.... mam ciemniej niz Ty zdecydowanie chce jeszcze troche zejsc ale i tak chce zostac przy ciemniejszym niz Tobie wyszedl.

Ja forby bezamoniakowe? chyba mnie z kims mylicie. Illumina przeciez amoniakowa jest, co nie?
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-16, 22:26   #3380
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
Morgan oj nieee.... mam ciemniej niz Ty zdecydowanie chce jeszcze troche zejsc ale i tak chce zostac przy ciemniejszym niz Tobie wyszedl.

Ja forby bezamoniakowe? chyba mnie z kims mylicie. Illumina przeciez amoniakowa jest, co nie?
Illumina jest amoniakowa? Serio? To mi siê co¶ pochrzani³o widaæ
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-16, 22:26   #3381
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka¿ wiadomo¶æ
Te¿ tak my¶lê.
Popracuj nad tymi najciemniejszymi, a potem wyrównaj Touchem.
Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Nie, nie, nie. Mówiê o tej rozja¶niaj±cej. Dok³adnie tak jak napisa³a¶ i ja my¶lê aby¶ zrobi³a.
No to siê cieszê, ¿e my¶licie jak ja, bo to znaczy, ¿e dobrze my¶lê
To dzi¶ na³o¿ê olej, rano umyjê, polecê do pracy, potem kupiê farbê i wieczorem, gdy juz m±¿ sobie pójdzie do pracy to sie wezmê za rozja¶nienie tej pozosta³ej czerni.
A w pi±tek je¶li przyjdzie toner, to na³o¿ê toner, albo w sobotê, w zale¿no¶ci czy m±¿ bêdzie w domu. On to sza³u dostaje jak widzi, ¿e co¶ kombinujê Ju¿ dzi¶ siê z nim po¿ar³am, bo wróci³ do domu gdy paradowa³am z moimi pomarañczowymi odrostami.
Muszê to wszystko robiæ gdy go nie ma i nie grozi mi jego powrót

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
Weronisia Mozesz napisac dokladnie ktora farbe loreala uzylas do rozjasnienia?
Dok³adnie t± Preference 01 ale w Polsce chyba nie ma tego odcienia, albo trudno dostêpny, bo szuka³am i nie znalaz³am w ¿adnym sklepie internetowym.
Znalaz³am j± w starym opakowaniu jeszcze tutaj

Tu jest w sklepie

Edytowane przez Weronisia
Czas edycji: 2013-10-16 o 22:28
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-16, 22:34   #3382
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

w PL mamy chyba jakis rozjasniajacy Loreal, ale nie wiem czy kombinowac czy zostac przy garnierze. Loreale milo wspominam jako farby szczegolnie wlasnie preference. Kiedys jak bylam platynowa blondynka to nosilam http://alejka.pl/loreal-farba-recita...popielaty.html a ta spotykam co jakis czas http://www.baronepharmacy.com.au/ima...ence_10.21.jpg
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-17, 07:22   #3383
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
w PL mamy chyba jakis rozjasniajacy Loreal, ale nie wiem czy kombinowac czy zostac przy garnierze. Loreale milo wspominam jako farby szczegolnie wlasnie preference. Kiedys jak bylam platynowa blondynka to nosilam http://alejka.pl/loreal-farba-recita...popielaty.html a ta spotykam co jakis czas http://www.baronepharmacy.com.au/ima...ence_10.21.jpg
L'Oreala nie u¿ywa³am (tego rozja¶niaj±cego, bo dekoloryzator ju¿ tak ), ale Garniera wiele razy i nigdy nie zrobi³ krzywdy moim w³osom.

Pamiêtam nawet, ¿e by³ czas, kiedy k³ad³am go sobie czasem na 5-7 minut, aby lekko zmieniæ poblask w³osów. U¿ywa³am te¿ jako rozja¶niacza na mocniej napigmentowane koñcówki, na zasadzie: Garnier na koñcówki i grzywkê przez 10 minut, potem farba docelowa. I nigdy nie mia³am przesuszonych w³osów. Fakt, ¿e ja mam grube w³osy, prawie jak szczecinê ale z moich do¶wiadczeñ wynika, ¿e Garnier dzia³a a jest do¶æ ³agodny. Jak pasuje Ci efekt, to zostañ przy nim.
__________________
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-17, 07:56   #3384
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Zwariujê przez was. Ci±gle czytam i siê odbijam jak pi³ka tenisowa:
nic nie robiæ > k±piel rozja¶niaj±ca - ale rozja¶niacz niszczy mocniej > mo¿e jednak farba rozj. > a jak spitolê, to lepiej nic > farba roz. > k±piel > nic? > k±piel > farba itd.

I tak w kó³ko, a¿ mi siê w g³owie krêci
Ja bym najpierw farb± kombinowa³a aby zmieniæ blask, lekko odcieñ i zobaczyæ czy na pewno chcê i¶æ dalej ja¶niej.

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ



Niestety jak zwykle wychodzi na to ¿e nie ma co siê kierowaæ probnikami a patrzeæ jedynie na numery
A z drugiej strony to nawet przy ogl±daniu probnika na ¿ywo nie ma zadnej gwarancji co wyjdzie akurat na naszych w³osach
No i tu jest problem, bo ja nawet nie wiem jak te 8,23 wygl±da. Czy na pewno jest rudy taki czy jednak bardziej opalizuj±cy tylko wchodz±cy w z³oto. No szlag z tymi próbnikami! Jadê dzi¶ poogl±daæ próbniki. Poszukam u innych firm i zobaczê jak to siê komponuje.

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
No to siê cieszê, ¿e my¶licie jak ja, bo to znaczy, ¿e dobrze my¶lê
To dzi¶ na³o¿ê olej, rano umyjê, polecê do pracy, potem kupiê farbê i wieczorem, gdy juz m±¿ sobie pójdzie do pracy to sie wezmê za rozja¶nienie tej pozosta³ej czerni.
A w pi±tek je¶li przyjdzie toner, to na³o¿ê toner, albo w sobotê, w zale¿no¶ci czy m±¿ bêdzie w domu. On to sza³u dostaje jak widzi, ¿e co¶ kombinujê Ju¿ dzi¶ siê z nim po¿ar³am, bo wróci³ do domu gdy paradowa³am z moimi pomarañczowymi odrostami.
Muszê to wszystko robiæ gdy go nie ma i nie grozi mi jego powrót


Dok³adnie t± Preference 01 ale w Polsce chyba nie ma tego odcienia, albo trudno dostêpny, bo szuka³am i nie znalaz³am w ¿adnym sklepie internetowym.
Znalaz³am j± w starym opakowaniu jeszcze tutaj

Tu jest w sklepie
Ja nie wiem co z tymi facetami jest. Czy to chodzi o wydawan± kasê na farby czy nasze pó¼niejsze narzekanie, ¿e znowu co¶ nie tak? Mój jest taki sam! Czekam i jak go nie ma, wtedy co¶ z w³osami mogê zrobiæ.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-17, 09:25   #3385
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja bym najpierw farb± kombinowa³a aby zmieniæ blask, lekko odcieñ i zobaczyæ czy na pewno chcê i¶æ dalej ja¶niej.
Ja jak ju¿ siê na co¶ zdecydujê to bêdê siê tego trzymaæ. A jak mam co¶ zmieniaæ to wyra¼nie z poziomu 5 na 7, bo na poziomie 6 jest do¶æ rudawo w prawie ka¿dym ch³odniejszym odcieniu
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-17, 09:50   #3386
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja nie wiem co z tymi facetami jest. Czy to chodzi o wydawan± kasê na farby czy nasze pó¼niejsze narzekanie, ¿e znowu co¶ nie tak? Mój jest taki sam! Czekam i jak go nie ma, wtedy co¶ z w³osami mogê zrobiæ.
To ja czujê siê zobligowana pochwaliæ mojego.

Ja, jak robiê eksperymenty na g³owie, to zazwyczaj zamykam siê w ³azience (zabieram komputer, ksi±¿kê, gazetê, kawê, sok, muzykê, co mi w rêce wpadnie ) i siedzê sobie tam, d³ugo oczywi¶cie. Mój m±¿ zawsze stuka w trakcie i przez drzwi pyta: mo¿e jako¶ Ci pomóc? wszystko OK? dajesz radê? jakby¶ potrzebowa³a pomocy, to krzycz Jak ju¿ wysuszê w³osy, to pyta czy jestem zadowolona i czy wysz³o tak jak mia³o wyj¶æ. Jak nie, to pocieszy.

Ale ¿eby tak cukierkowo nie brzmia³a ta opowie¶æ, to dodam, ¿e jak farbujê w³osy pod jego nieobecno¶æ, to oczywi¶cie po powrocie do domu, nie widzi ¿adnej ró¿nicy w kolorze moich w³osów
__________________
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-17, 10:48   #3387
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka¿ wiadomo¶æ
To ja czujê siê zobligowana pochwaliæ mojego.

Ja, jak robiê eksperymenty na g³owie, to zazwyczaj zamykam siê w ³azience (zabieram komputer, ksi±¿kê, gazetê, kawê, sok, muzykê, co mi w rêce wpadnie ) i siedzê sobie tam, d³ugo oczywi¶cie. Mój m±¿ zawsze stuka w trakcie i przez drzwi pyta: mo¿e jako¶ Ci pomóc? wszystko OK? dajesz radê? jakby¶ potrzebowa³a pomocy, to krzycz Jak ju¿ wysuszê w³osy, to pyta czy jestem zadowolona i czy wysz³o tak jak mia³o wyj¶æ. Jak nie, to pocieszy.

Ale ¿eby tak cukierkowo nie brzmia³a ta opowie¶æ, to dodam, ¿e jak farbujê w³osy pod jego nieobecno¶æ, to oczywi¶cie po powrocie do domu, nie widzi ¿adnej ró¿nicy w kolorze moich w³osów
Szczê¶ciara, ale mo¿e twój facet zwyczajnie ma dobry instynkt samozachowawczy? Póki nie marudzi jest szansa, ¿e ty bêdziesz zadowolona, a on bêdzie mia³ ¶wiêty spokój. Bo jakby marudzi³ to k³ótnia kiedy¶ by wybuch³a
A tak na marginesie, wiesz jak z facetami jest - jak im siê czego¶ nie powie / poka¿e to nie zauwa¿±

Chocia¿ ja muszê te¿ pochwaliæ mojego brata. Mo¿e w farbowaniu i kombinowaniu z w³osami pomóc by nie pomóg³, ale ostatnio siê wyrabia Obwozi mnie po ca³ej £odzi, ¿ebym siê czasem nie zgubi³a i cierpliwie (przez jakie¶ pierwsze 10 minut ) czeka a¿ siê zastanowiê, co ja w³a¶ciwie chcê w danym sklepie, albo gdzie chcê dalej i¶æ.
Jak jest w domu i go poproszê, ¿eby ze mn± gdzie¶ poszed³, bo samej mi siê nie chce to idzie, a 2 lata temu to by stwierdzi³, ¿e mu siê nie chce i mam i¶æ sama
A najwa¿niejsze, ¿e dopóki torba / reklamówka nie jest ró¿owa lub w kwiatki to bierze sam ode mnie zakupy, ¿ebym za du¿o nie d¼wiga³a

W sumie ja robiê tak samo z mam± z uwagi na jej chorobê w przesz³o¶ci - nie chcê jej dawaæ ¿adnych toreb, wiêc jak wracam z ni± z zakupów to wygl±damy jak pan i jego niewolnik.
Mama idzie z przodu lub z boku nios±c jak±¶ jedn± ma³± reklamóweczkê, a ja za ni± pomykam z 2-3 torbami (przy czym jedna to zawsze moja torba na ramiê)
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-10-17 o 10:50
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-17, 13:10   #3388
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka¿ wiadomo¶æ
To ja czujê siê zobligowana pochwaliæ mojego.

Ja, jak robiê eksperymenty na g³owie, to zazwyczaj zamykam siê w ³azience (zabieram komputer, ksi±¿kê, gazetê, kawê, sok, muzykê, co mi w rêce wpadnie ) i siedzê sobie tam, d³ugo oczywi¶cie. Mój m±¿ zawsze stuka w trakcie i przez drzwi pyta: mo¿e jako¶ Ci pomóc? wszystko OK? dajesz radê? jakby¶ potrzebowa³a pomocy, to krzycz Jak ju¿ wysuszê w³osy, to pyta czy jestem zadowolona i czy wysz³o tak jak mia³o wyj¶æ. Jak nie, to pocieszy.

Ale ¿eby tak cukierkowo nie brzmia³a ta opowie¶æ, to dodam, ¿e jak farbujê w³osy pod jego nieobecno¶æ, to oczywi¶cie po powrocie do domu, nie widzi ¿adnej ró¿nicy w kolorze moich w³osów
Zazdroszczê! Mój dzi¶ powiedzia³, ¿e na cholerê mi kolejna farba. Na nic t³umaczenia, ¿e kolor ju¿ siê sp³uka³ i wygl±da jak id¼ st±d i nie wracaj. Ech.


By³am dzi¶ w sklepie fryzjerskim i za³ama³am siê próbnikami na ¿ywo. Normalnie albo bure albo rude. Pad³o i tak na Ce-Ce 8,23 mimo rudego na próbniku. Laska tam pracuj±ca mówi³a, ¿e przychodzi tu taka fryzjerka co na tych farbach lubi robiæ i sama dziwi siê patrz±c na próbnik. Podobno kolory wychodz± czêsto ³adniejsze i na pewno nie rude w tym moim odcieniu... Zobaczymy. W³a¶nie robiê pasemko. Jak wyjdzie zbyt rudo lub ciemno lecê jutro jeszcze po 9,0 i mieszam.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2013-10-17 o 13:18
Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-17, 13:35   #3389
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Zazdroszczê! Mój dzi¶ powiedzia³, ¿e na cholerê mi kolejna farba. Na nic t³umaczenia, ¿e kolor ju¿ siê sp³uka³ i wygl±da jak id¼ st±d i nie wracaj. Ech.


By³am dzi¶ w sklepie fryzjerskim i za³ama³am siê próbnikami na ¿ywo. Normalnie albo bure albo rude. Pad³o i tak na Ce-Ce 8,23 mimo rudego na próbniku. Laska tam pracuj±ca mówi³a, ¿e przychodzi tu taka fryzjerka co na tych farbach lubi robiæ i sama dziwi siê patrz±c na próbnik. Podobno kolory wychodz± czêsto ³adniejsze i na pewno nie rude w tym moim odcieniu... Zobaczymy. W³a¶nie robiê pasemko. Jak wyjdzie zbyt rudo lub ciemno lecê jutro jeszcze po 9,0 i mieszam.
Ha, niech ¿yj± próbniki....
W ogóle co to kurde jest robiæ na w³osach syntetycznych? Jak ju¿ chc± to niech strzyg± siwe staruszki i na takich bia³ych naturalnie farbuj±
¯artuje oczywi¶cie, ale no kurde, nawet na próbniku kolor nie wygl±da prawdziwie, bo w³os syntetyczny nie ma idealnej budowy w³osa ludzkiego... Nawet patrz±c na próbniki na dobr± sprawê kupuje siê w jakim¶ stopniu w ciemno.

W ka¿dym razie ¿yczê, ¿eby wysz³o jak chcesz bez konieczno¶ci kupna kolejnej farby

Ja swoj± droga zaczynam siê sk³aniaæ do ewentualnego rozja¶niania jednak k±piel±, a nie farb± rozja¶niaj±c±. Mniej zabawy ni¿ z farb±, a je¶li farba nie ruszy to mniej pieniêdzy stracê na tym "byznesie".
W sumie i tak bêdê musia³a wypytaæ fryzjerkê z czym mia³a wiêcej do¶wiadczenia przy rozja¶nianiu farbowañców i z czym by sobie lepiej poradzi³a.

P.S. ta od¿ywka witaminowa z Ziaji solo jest trochê za s³aba dla moich w³osów. One chyba wol± bardziej oleiste od¿ywki i maski. Ale jako od¿ywka b/s jest bomba. Dodatkowo zapach trzyma³ mi siê d³ugo, a przy zmoczeniu w³osów przed myciem by³ bardzo wyra¼ny (mimo kozieradki pod¶mierduj±cej na górze w³osów)
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-10-17 o 13:39
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-17, 13:49   #3390
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Kolor wyszed³.... ten sam To znaczy jest dok³adnie poziom 8 ale jakby bardziej zieleñ wychodz±c± przygasi³o, chocia¿ momentami ten opal sam wygl±da niebiesko/zielono. Idê dokupiæ 9/0, jednak chcê ja¶niej i mniej tych zielono niebieskich refleksów. Ale je¶li chodzi o próbnik to ni w cholerê to samo I dobrze! Ale 9/0 dokupiê.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2013-10-17 o 15:26
Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:44.