Studia czy szkoła policealna? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-11-07, 14:19   #61
Kalini
Zakorzenienie
 
Avatar Kalini
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 134
Dot.: Studia czy szkoła policealna?

Cytat:
Napisane przez _Karolinaa_ Pokaż wiadomość
Na kosmetologie nie pojde gdyz u mnie w miescie jest tylko na jednej uczelni i kazdy odradza. Mowia ze strasznie duza uwage poswiecaja teorii zamiast praktyce. A w tej branzy przeciez praktyka najwazniejsza.No i cena..prawie 400/mc :/

Teraz bym chciala tez isc, dzis zadzwonie czy by mnie przyjeli jeszcze w listopadzie , czy mialabym ogromne zaleglosci. A jak nie to w lutym.
Miesiąc zaległości jest do nadrobienia, tam bardziej, że przypuszczam, że jest zaoczna, więc pewnie były dwa zjazdy tylko cena 400zł miesięcznie to średnia cena w prywatnych wyższych, szczególnie jeśli chodzi o kierunki medyczne, każdy odczynnik czy cokolwiek innego kosztuje.
Ja mam do nadrobienia 5 zjazdów zobaczę jak będzie...
Kalini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-07, 14:20   #62
Bea_91
Zadomowienie
 
Avatar Bea_91
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 406
Dot.: Studia czy szkoła policealna?

Cytat:
Napisane przez _Karolinaa_ Pokaż wiadomość
Wiem wiem ale po prostu nie wiem co robic.
Czy zapisac sie do tej platnej i isc juz na zajecia dzienne od wtorku lub zaoczne od piatku czy poczekac do lutego na cosinus darmowy. straszny dylemat mam :/
Czyli dzwonilas juz do cosinusa i nie mogą Cie przyjąć?
__________________
Przeciętność daje poczucie bezpieczeństwa, ale tylko podejmując ryzyko można spełniać swoje marzenia
Bea_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-07, 14:22   #63
Kalini
Zakorzenienie
 
Avatar Kalini
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 134
Dot.: Studia czy szkoła policealna?

Cytat:
Napisane przez _Karolinaa_ Pokaż wiadomość
Wiem wiem ale po prostu nie wiem co robic.
Czy zapisac sie do tej platnej i isc juz na zajecia dzienne od wtorku lub zaoczne od piatku czy poczekac do lutego na cosinus darmowy. straszny dylemat mam :/
Zadzwoń do swojego cosinusa i zapytaj się czy prowadzą zimową rekrutację bo jeśli dobrze obstawiłam miasto z którego jesteś u Ciebie to wygląda inaczej, niż w moim. Bo u mnie są już zapisy na semestr wiosenny, a w tym mieście które obstawiam jako Twoje wciąż wisi jesienny, ale to może wynikać z tego, że się im nie śpieszy z tym.
Kalini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-07, 14:23   #64
_Karolinaa_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 136
Dot.: Studia czy szkoła policealna?

Do cos nie dzwonilam ale pytalam o ta europejska. tam mnie moga przyjac ale tylko jak przyjde w przyszlym tyg. Oczywiscie cosinus tez wchodzi w gre teraz nie tylko w lutym. Ale tak z tym lutym pomyslalam ze mialabym tez czas na przemyslenie. Ale chyba tez nie ma co zwlekac...
Po prostu nie chce znow popelnic bledu ze szkola. Meczylam sie 4 lata w tech.ekonomicznym owszem mam technika zdanego ale dla mnie to bylo okropne uczyc sie rzeczy ktore sa dla mnie tak nudne. Dlatego teraz tak przezywam to :P
_Karolinaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-07, 14:25   #65
Bea_91
Zadomowienie
 
Avatar Bea_91
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 406
Dot.: Studia czy szkoła policealna?

Cytat:
Napisane przez _Karolinaa_ Pokaż wiadomość
Do cos nie dzwonilam ale pytalam o ta europejska. tam mnie moga przyjac ale tylko jak przyjde w przyszlym tyg. Oczywiscie cosinus tez wchodzi w gre teraz nie tylko w lutym. Ale tak z tym lutym pomyslalam ze mialabym tez czas na przemyslenie. Ale chyba tez nie ma co zwlekac...
Po prostu nie chce znow popelnic bledu ze szkola. Meczylam sie 4 lata w tech.ekonomicznym owszem mam technika zdanego ale dla mnie to bylo okropne uczyc sie rzeczy ktore sa dla mnie tak nudne. Dlatego teraz tak przezywam to :P
W każdej chwili możesz się z cosinusa wypisać Więc zwlekanie w Twojej sytuacji byłoby złym posunięciem
__________________
Przeciętność daje poczucie bezpieczeństwa, ale tylko podejmując ryzyko można spełniać swoje marzenia
Bea_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-07, 14:26   #66
Kalini
Zakorzenienie
 
Avatar Kalini
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 134
Dot.: Studia czy szkoła policealna?

Cytat:
Napisane przez _Karolinaa_ Pokaż wiadomość
Do cos nie dzwonilam ale pytalam o ta europejska. tam mnie moga przyjac ale tylko jak przyjde w przyszlym tyg. Oczywiscie cosinus tez wchodzi w gre teraz nie tylko w lutym. Ale tak z tym lutym pomyslalam ze mialabym tez czas na przemyslenie. Ale chyba tez nie ma co zwlekac...
Po prostu nie chce znow popelnic bledu ze szkola. Meczylam sie 4 lata w tech.ekonomicznym owszem mam technika zdanego ale dla mnie to bylo okropne uczyc sie rzeczy ktore sa dla mnie tak nudne. Dlatego teraz tak przezywam to :P
Zgodziliby się przyjąć teraz : O a ja w ostatnim tygodniu szalałam i zastanawiałam sie nad szkołami bo w każdej mówili, że jak nie przyniosę papierów do końca października to nie mam szans -_-
Hmmm możesz iść do tego cosinusa i jak Ci się nie spodoba, nie ponosisz konsekwencji rezygnacji, a będziesz semestr do przodu. Ale może rzeczywiście daj sobie trochę czasu na przemyślenia
Kalini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-07, 14:28   #67
_Karolinaa_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 136
Dot.: Studia czy szkoła policealna?

Ok . Zadzwonie zaraz sie dowiem czy moge sie zapisac. Aha mam pytanie jeszcze ,wiem moge sie dowiedziec przez tel no ale zapytam was :P zdjecia musze dac od razu? bo mi na studiach zabrali i nie mam aktualnie

Gorzej tylko jak pojde do cosinusa i mnie olsni w styczniu ze to nie to.Wtedy musze czekac na wrzesien na nowo :/

Edytowane przez _Karolinaa_
Czas edycji: 2013-11-07 o 14:29
_Karolinaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-07, 14:30   #68
Kalini
Zakorzenienie
 
Avatar Kalini
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 134
Dot.: Studia czy szkoła policealna?

Cytat:
Napisane przez _Karolinaa_ Pokaż wiadomość
Ok . Zadzwonie zaraz sie dowiem czy moge sie zapisac. Aha mam pytanie jeszcze ,wiem moge sie dowiedziec przez tel no ale zapytam was :P zdjecia musze dac od razu? bo mi na studiach zabrali i nie mam aktualnie
Nie musisz, masz jakiś miesiąc na dostarczenie zdjęć i zaświadczenia lekarskiego. Ale jak potrzebujesz legitymacji szybciej, to oczywiście daj je jak najszybciej Mnie na studiach zabrali, ale nie oddali, nie wiem co z nimi zrobili

Cytat:
Gorzej tylko jak pojde do cosinusa i mnie olsni w styczniu ze to nie to.Wtedy musze czekac na wrzesien na nowo :/
Wtedy masz szansę na zimową rekrutację, no chyba, że chodzi o studia, wtedy raczej będziesz musiała czekać do października....

Edytowane przez Kalini
Czas edycji: 2013-11-07 o 14:32
Kalini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-07, 14:58   #69
_Karolinaa_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 136
Dot.: Studia czy szkoła policealna?

Niestety brak miejsc w Cosinusie. Dopiero w lutym...
Czuje sie okropnie z tym, że jesli jednak chcialabym jakies studia inne wybrac to bede rok w plecy. Wiem ze to jest nic. Wiem ze sa osoby co w wieku 30 lat zaczynaja...ale na pewno nie jedna z nich miala takie refleksje

Jesli bym byla na techniku kosmetyki w danej szkole ale jednak by po semestrze mi nie pasowala i bym sie przeniosla to wtedy do innej to mam zaliczony semestr z innej na druga? czy od nowa?

Edytowane przez _Karolinaa_
Czas edycji: 2013-11-07 o 15:04
_Karolinaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-07, 15:30   #70
Kalini
Zakorzenienie
 
Avatar Kalini
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 134
Dot.: Studia czy szkoła policealna?

Cytat:
Napisane przez _Karolinaa_ Pokaż wiadomość
Niestety brak miejsc w Cosinusie. Dopiero w lutym...
Czuje sie okropnie z tym, że jesli jednak chcialabym jakies studia inne wybrac to bede rok w plecy. Wiem ze to jest nic. Wiem ze sa osoby co w wieku 30 lat zaczynaja...ale na pewno nie jedna z nich miala takie refleksje

Jesli bym byla na techniku kosmetyki w danej szkole ale jednak by po semestrze mi nie pasowala i bym sie przeniosla to wtedy do innej to mam zaliczony semestr z innej na druga? czy od nowa?
Zazwyczaj bez problemu przyjmują na wyższe semestry.
Kalini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-20, 10:07   #71
jola234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1
Dot.: Studia czy szkoła policealna?

Hej
Miałam podobny dylemat. Wybrałam szkołę policealną. Chodzę na Technika Usług Kosmetycznych do xxxxxx
Nie żałuję wyboru. W dwa lata zdobędę zawód pożądany na rynku. Miałam fajne praktyki, które dały mi wiedzę praktyczną. Jest też dużo zajęć praktycznych w planie.
xxxxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2014-01-20 o 11:41 Powód: nazwa
jola234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-20 10:07:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:53.