Vademecum antykoncepcji! - Strona 165 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-10-03, 22:32   #4921
Devon_rose
Zakorzenienie
 
Avatar Devon_rose
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 710
Dot.: Vademecum antykoncepcji!

Cytat:
Napisane przez martusia199714 Pokaż wiadomość
To znowu ja. Otóż w lipcu brałam źle tabletki bo do 4 h nawet nie raz się zdarzało że się spoznialam. Z chłopakiem. Pierwszy raz spalam gdzieś w pierwszym tygodniu sierpnia. Po kilku dniach dostałam okres.

Powiedzcie mi proszę czy mogę byc w ciąży. Ja już panikuje. Jestem bardzo nerwowa. I ledwo. Daje rade. Cały czas o tym myślę. Częściej oddaje mocz. I zważylam się dzisiaj i przytyłam około 2 kg. Od jakiś 2 tygodni. Bardzo się boję. Czy możliwe że mogę być mimo że miałam dwa krwawienia z odstawienia.? Jakie inne mogą być przyczyny.? Ginekolog podejrzewa u mnie niedoczynność tarczycy. Myślicie że ona atakuje tak nagle z wzrostem wagi i może być częstomocz od tego?
Podejrzewa? Wywróżył z fusów?

Nie wiemy. Badań przez internet nie zlecimy.

Tabsy do 12 h spóźnienia działają.
__________________

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !
Devon_rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-03, 22:56   #4922
martusia199714
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 29
Dot.: Vademecum antykoncepcji!

Nie o to chodzi. Kilka lat temu jak robiłam wyniki miałam już blisko końca normy. Zaczęłam mieć sporo objawów teraz niedoczynności. Przytyłam ponad 10 kg.
martusia199714 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-03, 22:59   #4923
Devon_rose
Zakorzenienie
 
Avatar Devon_rose
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 710
Dot.: Vademecum antykoncepcji!

Cytat:
Napisane przez martusia199714 Pokaż wiadomość
Nie o to chodzi. Kilka lat temu jak robiłam wyniki miałam już blisko końca normy. Zaczęłam mieć sporo objawów teraz niedoczynności. Przytyłam ponad 10 kg.
To liczysz, że ktoś pójdzie za Ciebie do lekarza i zrobi badania?

Trzeba było się leczyć kilka lat temu.
I kto Ci tabsy przepisał?
__________________

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !
Devon_rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-03, 23:07   #4924
martusia199714
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 29
Dot.: Vademecum antykoncepcji!

Na badania idę w piątek. Znasz się trochę na niedoczynności? Bo boję się że nadal nie będę mogła schudnąć nawet z tabletkami.
martusia199714 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-03, 23:28   #4925
Devon_rose
Zakorzenienie
 
Avatar Devon_rose
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 710
Dot.: Vademecum antykoncepcji!

Cytat:
Napisane przez martusia199714 Pokaż wiadomość
Na badania idę w piątek. Znasz się trochę na niedoczynności? Bo boję się że nadal nie będę mogła schudnąć nawet z tabletkami.
Nie bój się. Z moją tarczycą ok więc nie znam się.
Ale hustawka hormonalna i tycie niestety znajome.

Teraz musisz mieć zrobiony komplet badań i dobrego lekarza.
__________________

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !
Devon_rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-04, 12:07   #4926
martusia199714
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 29
Dot.: Vademecum antykoncepcji!

Dzisiaj jest jeszcze gorzej. Czuję się taka napuchnieta. Częściej siku. I łaknienie straszne. Czy to może być przez nerwy?
martusia199714 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-04, 13:11   #4927
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Vademecum antykoncepcji!

Cytat:
Napisane przez martusia199714 Pokaż wiadomość
Na badania idę w piątek. Znasz się trochę na niedoczynności? Bo boję się że nadal nie będę mogła schudnąć nawet z tabletkami.
Powinnas miec tsh ok 1. Jesli kasz blsko granicy tzn. Ok 4 to masz niedoczynnosc tarczycy, ktora powinnas juz dawno leczyc. 4h spoznienia z tabletka to zadne spoznienie. Spoznienie grozne to ponad 12h.

Schudniecie przy niedoczynnosci zalezy od kilku rzeczy. Najpierw musisz unormowac hormony, moze byc konieczna zmiana diety np. Wykluczenie glutenu. Dla niektorych chorych dieta bezglutenowa to jedyna dieta, na ktorej udaje sie normalnie schudnac. To tak w skrocie.

W ciazy nie jestes, ale masz zaburzona gospodarke hormonalna, co moze wplywac zle na caly organizm.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-10-05, 23:48   #4928
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Vademecum antykoncepcji!

Cytat:
Napisane przez Adrianna_8 Pokaż wiadomość
Powinnas miec tsh ok 1. Jesli kasz blsko granicy tzn. Ok 4 to masz niedoczynnosc tarczycy, ktora powinnas juz dawno leczyc.
Co wejdę poczytać coś o hormonach to trafiam na tę informację o tsh. Ja mam ponad 4 i żaden lekarz, który widział wyniki nie uznał tego stanu za niepokojący. Za to internet regularnie uznaje to za niedoczynność. Tyle, że na podstawie wyników i informacji z netu leków nikt nie przepisze.
To mi przypomina, że do gina muszę wziąć badania. Stare, bo stare, ale może on spojrzy na temat z innej strony.
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-06, 17:06   #4929
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Vademecum antykoncepcji!

Cytat:
Napisane przez Adrianna_8 Pokaż wiadomość
Powinnas miec tsh ok 1. Jesli kasz blsko granicy tzn. Ok 4 to masz niedoczynnosc tarczycy, ktora powinnas juz dawno leczyc.
Wysokie TSH zwykle jest spowodowane niedoczynnością tarczycy, ale są też inne przyczyny podwyższonego poziomu TSH, dlatego nie powinno się diagnozować niedoczynności tarczycy jedynie na podstawie poziomu hormonu tyreotropowego.

Cytat:
Napisane przez Elfia4 Pokaż wiadomość
Co wejdę poczytać coś o hormonach to trafiam na tę informację o tsh. Ja mam ponad 4 i żaden lekarz, który widział wyniki nie uznał tego stanu za niepokojący. Za to internet regularnie uznaje to za niedoczynność. Tyle, że na podstawie wyników i informacji z netu leków nikt nie przepisze.
To mi przypomina, że do gina muszę wziąć badania. Stare, bo stare, ale może on spojrzy na temat z innej strony.
Jeśli chodzisz prywatnie, to od razu zrób prywatnie badania TSH, FT3 i FT4 (a jeśli możesz wydać na badania więcej pieniędzy, to i aTG i aTPO). Na podstawie samego TSH w okolicach 4 mU/l rozsądna osoba raczej nie podejmie leczenia, potrzebnych jest więcej informacji na temat funkcjonowania tarczycy.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-07, 15:21   #4930
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Vademecum antykoncepcji!

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Wysokie TSH zwykle jest spowodowane niedoczynnością tarczycy, ale są też inne przyczyny podwyższonego poziomu TSH, dlatego nie powinno się diagnozować niedoczynności tarczycy jedynie na podstawie poziomu hormonu tyreotropowego.



Jeśli chodzisz prywatnie, to od razu zrób prywatnie badania TSH, FT3 i FT4 (a jeśli możesz wydać na badania więcej pieniędzy, to i aTG i aTPO). Na podstawie samego TSH w okolicach 4 mU/l rozsądna osoba raczej nie podejmie leczenia, potrzebnych jest więcej informacji na temat funkcjonowania tarczycy.
Tak, zdaje sobie z tego sprawe. Sama badam wszystko, ale zwykle ludzie maja same TSH, jak jest w normie ok. 4, to olewaja, bo norma a objawy choroby (jakiejkolwiek) juz sie pojawiaja i sa uciazliwe. Tamta wizazanka wie, ze ma jakies problemy, ale mimo to nic nie robi, wiec zapytalam chociaz o te podstawowe TSH.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-13, 22:04   #4931
thewerka27
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 260
Dot.: Vademecum antykoncepcji!

Może któraś Wizażanka mi odpowie i rozjaśni sytuacji z zażyciem pierwszej tabletki, których nigdy wcześniej nie przyjmowałam. Okres powinnam dostać wczoraj rano, zawsze okres dostaję rano, jednak zdarzają się czasem miesiące, że dostaję go dzień lub dwa później. Dzisiejszego wieczoru zauważyłam plamienie oraz czuję bóle brzucha zwiastujące nadejście okresu. Stąd moje pytanie, czy dzisiejsze, dość delikatne plamienie mam uznać za czas kiedy mam wziąć pierwszą tabletkę, czy poczekać do jutra na normalne krwawienie? Tabletki chciałabym brać w wieczornych godzinach, więc w przypadku jutrzejszego krwawienia, pierwszą mogę tabletkę wziąć przykładowo o godz. 21?
thewerka27 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-13, 22:21   #4932
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Vademecum antykoncepcji!

Cytat:
Napisane przez thewerka27 Pokaż wiadomość
Może któraś Wizażanka mi odpowie i rozjaśni sytuacji z zażyciem pierwszej tabletki, których nigdy wcześniej nie przyjmowałam. Okres powinnam dostać wczoraj rano, zawsze okres dostaję rano, jednak zdarzają się czasem miesiące, że dostaję go dzień lub dwa później. Dzisiejszego wieczoru zauważyłam plamienie oraz czuję bóle brzucha zwiastujące nadejście okresu. Stąd moje pytanie, czy dzisiejsze, dość delikatne plamienie mam uznać za czas kiedy mam wziąć pierwszą tabletkę, czy poczekać do jutra na normalne krwawienie? Tabletki chciałabym brać w wieczornych godzinach, więc w przypadku jutrzejszego krwawienia, pierwszą mogę tabletkę wziąć przykładowo o godz. 21?
Mozesz poczekac i wziac o tej 21.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-15, 16:14   #4933
dziunkowa
Zakorzenienie
 
Avatar dziunkowa
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 7 746
Dot.: Vademecum antykoncepcji!

Hej, mam pytanie. Biore trzecie opakowanie anty i ostatnia tabletke mialam wziac w poniedzialek. Ale dzissiaj ( sobota) dostalam juz krwawienie. Czy to moze tak byc? Czy to jest cos nie tak z tabletkami?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dziunkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-15, 16:24   #4934
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Vademecum antykoncepcji!

Cytat:
Napisane przez dziunkowa Pokaż wiadomość
Hej, mam pytanie. Biore trzecie opakowanie anty i ostatnia tabletke mialam wziac w poniedzialek. Ale dzissiaj ( sobota) dostalam juz krwawienie. Czy to moze tak byc? Czy to jest cos nie tak z tabletkami?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moga to byc zawirowania hormonalne. Nie martw sie. To dopiero 3 opakowanie .

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-16, 13:35   #4935
thewerka27
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 260
Dot.: Vademecum antykoncepcji!

Cytat:
Napisane przez Adrianna_8 Pokaż wiadomość
Mozesz poczekac i wziac o tej 21.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Dzięki za odpowiedź Pierwszą tabletkę wzięłam jednak tego samego dnia, gdyż plamienie przeszło na krwawienie okresowe. Czy dobrze zrobiłam? Zaznaczę też, że 1 tabletkę wzięłam koło godz 23 a od drugiego dnia zaczęłam brać stale o 21, czy jestem zabezpieczona?

Może któraś z Was brała belarę? To właśnie te tabletki przepisał mi lekarz. Nie wiem czy to normalne objawy, ale cały czas mam dosyć spore krwawienie miesiączkowe + ostre bóle w dole brzucha, bez tabletek przeciwbólowych się nie obejdzie.
thewerka27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-17, 16:11   #4936
dziunkowa
Zakorzenienie
 
Avatar dziunkowa
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 7 746
Dot.: Vademecum antykoncepcji!

Zmienilam jednak tabletki z dwu na jednoskladnikowe. Dzisiaj wzielam ostarnio z tego opakowania dwu. Czy jutro juz mam brac te jedno czy nie? Tz byl u lekarza tylko i zapomnial sie zapytac.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dziunkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-18, 09:07   #4937
dziunkowa
Zakorzenienie
 
Avatar dziunkowa
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 7 746
Dot.: Vademecum antykoncepcji!

A i czy przy tych jednoskladnikowych tez nie mozna dziurawca?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dziunkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-18, 20:30   #4938
raspberry_19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 109
Mam dość szukania idealnych tabletek :((

Na początku brałam Daylette przez ok 2 lata- jednak plamienia co jakiś czas były męczące, pomyślałam, że skoro jest tyle tabletek na rynku to może znajdę takie, które mi idealnie przypasują.
Później Yasmin - głowa mnie od nich bolała.
Pani ginekolog podczas wizyty jak się dowiedziała, że te mi nie służą, bardzo długo myślała, co mi przepisać, w końcu padło na Zoely.
No i co- wszystko idealnie, nawet piersi mi trochę urosły, brak bólu głowy, rewelacja. Aż do dziś, czekałam na krwawienie z odstawienia. 4 dzień placebo i nic ( czytałam wcześniej w ulotce, że krwawienie może nawet się nie pojawić, taka natura tabletek, dziewczyny w internecie nagminnie pisały, że również nie miały krwawienia), pod koniec dnia coś się zaczęło, myślałam, że się rozkręci, ale niestety to krwawienie jest bardzo skąpe. ;/ Jako osoba, która bardzo 'schizuje' jeśli chodzi o ciążę, to chyba psychicznie by mnie tak skąpe krwawienie wykończyło.
I znowu najprawdopodobniej będę musiała zmienić tabletki...

Boję się, że jak powiem Pani ginekolog, że te również nie tak, bo muszę mieć krwawienie, żeby mieć pewność, że nie jestem w ciąży, to ona powie, że nie ma pojęcia co mi zapisać i tabletki anty nie są dla mnie

Myślicie, że jest sporo kombinacji hormonów w różnych tabletkach, ze jeszcze będę mogła coś innego spróbować?
Brak krwawienia/ bardzo skąpy okres by Wam przeszkadzał?
raspberry_19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-18, 21:22   #4939
martusia199714
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 29
Dot.: Vademecum antykoncepcji!

Witam. Mam pytanie dotyczące tabletek. Ireny już 7 miesięcy Vixpo. I gdzieś już 4 miesiąc mam bardzo obfite krwawienia. Ten który jest teraz jest najgorszy. Ta najgrubsza podpaska nie jest w stanie mi pomóc nawet na 1 h. Gdy idę oddać mocz bardzo dużo wypływa skrzepow. Czym może być to spowodowane. Dodam. Ze ostatnio na wynikach wyszedł mi testosteron bardzo zanizony.
martusia199714 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-18, 22:10   #4940
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Mam dość szukania idealnych tabletek :((

Cytat:
Napisane przez raspberry_19 Pokaż wiadomość
Brak krwawienia/ bardzo skąpy okres by Wam przeszkadzał?
Sądzę, że raczej jest to postrzegane jako duży plus tabletek. Nie znam nikogo, kto by tęsknił za większymi krwawieniami, większą ilością zużywanych podpasek/tamponów, koniecznością częstszego ich zmieniania i bólami miesiączkowymi.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-18, 22:26   #4941
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Mam dość szukania idealnych tabletek :((

Ja bym sie cieszyla na skape krwawienia. Jesli bierzesz tabletki regularnie, to czym sie martwic?

Chyba zbytnio panikujesz...

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-18, 22:54   #4942
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Vademecum antykoncepcji!

Cytat:
Napisane przez martusia199714 Pokaż wiadomość
Witam. Mam pytanie dotyczące tabletek. Ireny już 7 miesięcy Vixpo. I gdzieś już 4 miesiąc mam bardzo obfite krwawienia. Ten który jest teraz jest najgorszy. Ta najgrubsza podpaska nie jest w stanie mi pomóc nawet na 1 h. Gdy idę oddać mocz bardzo dużo wypływa skrzepow. Czym może być to spowodowane. Dodam. Ze ostatnio na wynikach wyszedł mi testosteron bardzo zanizony.
Zmien tabletki. Te Ci nie sluza.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 22:54 ---------- Poprzedni post napisano o 22:53 ----------

Cytat:
Napisane przez thewerka27 Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź Pierwszą tabletkę wzięłam jednak tego samego dnia, gdyż plamienie przeszło na krwawienie okresowe. Czy dobrze zrobiłam? Zaznaczę też, że 1 tabletkę wzięłam koło godz 23 a od drugiego dnia zaczęłam brać stale o 21, czy jestem zabezpieczona?

Może któraś z Was brała belarę? To właśnie te tabletki przepisał mi lekarz. Nie wiem czy to normalne objawy, ale cały czas mam dosyć spore krwawienie miesiączkowe + ostre bóle w dole brzucha, bez tabletek przeciwbólowych się nie obejdzie.
Wszystko jest ok.
Co do boli... Zaczynasz przyjmowanie hormonow, wiec moze byc roznie. Na razie sie nie zrazaj.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-19, 09:49   #4943
raspberry_19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 109
Dot.: Mam dość szukania idealnych tabletek :((

No dobra ale tylko 1 dzień bardzo skąpego okresu, nie zaniepokoiło by to Was?
raspberry_19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-19, 10:34   #4944
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Mam dość szukania idealnych tabletek :((

Cytat:
Napisane przez raspberry_19 Pokaż wiadomość
No dobra ale tylko 1 dzień bardzo skąpego okresu, nie zaniepokoiło by to Was?
Nie. Jesli krwawienie sie pojawia, to spoko. Zreszta ja ufam tabletkom, wiec bym nie schizowala.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-19, 10:45   #4945
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Mam dość szukania idealnych tabletek :((

Cytat:
Napisane przez raspberry_19 Pokaż wiadomość
No dobra ale tylko 1 dzień bardzo skąpego okresu, nie zaniepokoiło by to Was?
To nie okres. Na szczęście. Dla mnie to jedna z większych zalet tabletek anty.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-19, 10:49   #4946
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Mam dość szukania idealnych tabletek :((

Szukasz problemu tam, gdzie go nie ma. Rób sobie test ciążowy co jakiś czas jeśli będziesz schizować. Krwawienie lub jego brak to żaden wyznacznik. A jeśli na przyszłość okaże się, że te tabletki jednak ci nie odpowiadają, to pamiętaj, że są jeszcze inne, równie skuteczne formy antykoncepcji. Np. plastry lub spirale.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-19, 10:57   #4947
raspberry_19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 109
Dot.: Mam dość szukania idealnych tabletek :((

Tak tak, przeparaszam za przejęzyczenie- krwawienie z odstawienia

Odołuje że tylko 1 dzień dzisiaj też coś bardzo skąpego się pojawia.
Może i racja. Tym bardziej, że jestem świadoma tego jak działają te tabletki i że krwawienie może nawet nie wystąpić.
raspberry_19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-19, 22:41   #4948
201701261449
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 402
Dot.: Mam dość szukania idealnych tabletek :((

Ja się cieszyłam, kiedy tabletka skróciła mi okres do dwóch dni plemienia, nawet nie miesiączkowania. Nie cierpię okresu i kiedy urodzę, będę kombinować, jak go wyeliminować.
201701261449 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-21, 18:38   #4949
thewerka27
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 260
Dot.: Vademecum antykoncepcji!

Wszystko jest ok.
Co do boli... Zaczynasz przyjmowanie hormonow, wiec moze byc roznie. Na razie sie nie zrazaj.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]

Dzięki za odpowiedź. Wiem, że to takie głupoty, ale antykoncepcja jest dla mnie ważna, przykładam do tego dużą uwagę i moim problemem jest teraz przełamanie do odbywania stosunku bez prezerwatywy, która dotychczas była zabezpieczeniem. Wiem, że odkąd zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne jestem chroniona, ale trudno jest mi się przełamać do swobodnego stosunku, gdy nie widzę fizycznego zabezpieczenia. Jak mam się przełamać? A nie widzę sensu by wspólnie z partnerem dalej dodatkowo zabezpieczać się prezerwatywą, gdy biorę tabletki...
thewerka27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-23, 12:24   #4950
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Vademecum antykoncepcji!

Cytat:
Napisane przez thewerka27 Pokaż wiadomość
Wszystko jest ok.
Co do boli... Zaczynasz przyjmowanie hormonow, wiec moze byc roznie. Na razie sie nie zrazaj.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka

Dzięki za odpowiedź. Wiem, że to takie głupoty, ale antykoncepcja jest dla mnie ważna, przykładam do tego dużą uwagę i moim problemem jest teraz przełamanie do odbywania stosunku bez prezerwatywy, która dotychczas była zabezpieczeniem. Wiem, że odkąd zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne jestem chroniona, ale trudno jest mi się przełamać do swobodnego stosunku, gdy nie widzę fizycznego zabezpieczenia. Jak mam się przełamać? A nie widzę sensu by wspólnie z partnerem dalej dodatkowo zabezpieczać się prezerwatywą, gdy biorę tabletki...
to przechodzi z czasem jak widzisz ze działa przestajesz tak o tym myśleć
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów

Edytowane przez karmazynka99
Czas edycji: 2016-10-23 o 12:25
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-06 16:17:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:26.