Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV - Strona 102 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-12-30, 22:36   #3031
pannawiosna
Zadomowienie
 
Avatar pannawiosna
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Zielone Wzgórze
Wiadomości: 1 811
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Nie mam nawet chwilki, żeby Was dzisiaj poczytać

Ale dla fanek MACa ze Śląska mam info - w Douglasie w SCC jest zniżka na szminki, cienie i lakiery
Czytałam gdzieś, że tylko Katowice nie zrobiły zniżki na szminki MAC, ale dzisiaj coś sie widać zmieniło
Anulowałam przed chwilką zamówienie z Heroine i Pink Plaid - bo se stacjonarnie wzięłam
pannawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 22:46   #3032
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
Nie mam nawet chwilki, żeby Was dzisiaj poczytać

Ale dla fanek MACa ze Śląska mam info - w Douglasie w SCC jest zniżka na szminki, cienie i lakiery
Czytałam gdzieś, że tylko Katowice nie zrobiły zniżki na szminki MAC, ale dzisiaj coś sie widać zmieniło
Anulowałam przed chwilką zamówienie z Heroine i Pink Plaid - bo se stacjonarnie wzięłam
Super jakie probki /miniatury dostałaś?
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 22:46   #3033
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Tylko nie do Beauty Art w Krakowie!
Krakow raczej odpada wolalabym Katowice, Zabrze, Gliwice, Bytom





Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
I jesteś z niego zadowolona? Szukam jego wad żeby mi się odechciało



Ja też mam na twarzy rzeźnie i myślałam, ze zakryję wszystko grubą warstwą tapety MJ , a tu niespodzianka lepiej wyglądam z lekkim szanelowym CC

Nie znalazlam w nim wad jest cudny, nie zapycha, trzyma sie na twarzy od rana do wieczora, wysoki filtr... znalazma wade - cena ale mi podklady na dlugo starczaja, wiec nie jest dla mnie problem wydac na niego 300 zl dwa razy w roku




Cytat:
Napisane przez Penny90 Pokaż wiadomość
A długo sie trzyma na buzi? ^_^

Tak, dlugo




Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Tez bym chętnie poszła i ja też ze Śląska




Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Jak to krem CC, nie tak jak podkłady, ale mi od 16 trzyma, idę go właśnie zmyć

Niby krem CC, a pobija wszystkie dotad uzywane podklady




Cytat:
Napisane przez ladypeterpan Pokaż wiadomość
Polecam również CC Chanela.
Wcześniej zachwycałam się Babyglow a od maja kiedy wszedł CC poszedł w odstawkę.

Mam odcień 20 i jest idealny.
Nakładam na microserum (czasem również na krem hydrabeauty). Pudruje Les Beigesem i efekt jest
Ładnie zakrywa, nie podkreśla suchych skórek a dodatkowo jest cholernie wydajny. Z naciskiem na cholernie
Daje takie ładne rozświetlenie.
Czaje na Babyglowa bede kupiwac jak CC mi sie bedzie konczyl i na razie mam plan uzywac ich na zmiane takze z Balmem od Givenchy
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 22:46   #3034
angelikaw
Zakorzenienie
 
Avatar angelikaw
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 359
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny zróbcie mi proszę listę pędzli do cieni, w które powinnam zainwestować. Doszłam właśnie do wniosku, że mam 1 pędzelek do cieni
Mam Hakuro H70 i bardzo polecam
__________________
Relax... it's coffee time
Nie dyskutuj z głupcem...
Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem... pokona doświadczeniem
angelikaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 22:48   #3035
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Pokażę Wam moją kiecę sylwestrową
Na zdjęciu z lampą bardziej widoczny jest kolor, bo na tym pierwszym zdjęciu to złoto jakieś blade.
A i buty są z metką jeszcze, jakby któraś z Was zauważyła i się zastanawiała I każdy inaczej wiązany, bo stwierdziłam, że jak wiążę sznurki wyżej wokół kostki, to mam nogi gladiatora
super wyglądasz za rok też będę tak wyglądać
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 22:51   #3036
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 673
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Krakow raczej odpada wolalabym Katowice, Zabrze, Gliwice, Bytom








Nie znalazlam w nim wad jest cudny, nie zapycha, trzyma sie na twarzy od rana do wieczora, wysoki filtr... znalazma wade - cena ale mi podklady na dlugo starczaja, wiec nie jest dla mnie problem wydac na niego 300 zl dwa razy w roku







Tak, dlugo













Niby krem CC, a pobija wszystkie dotad uzywane podklady






Czaje na Babyglowa bede kupiwac jak CC mi sie bedzie konczyl i na razie mam plan uzywac ich na zmiane takze z Balmem od Givenchy
Już postanowione, na vipach biere pełne opakowanie
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 22:52   #3037
pannawiosna
Zadomowienie
 
Avatar pannawiosna
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Zielone Wzgórze
Wiadomości: 1 811
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Super jakie probki /miniatury dostałaś?

Pani zapakowała zakupy do foliowej siateczki, "reklamówczeki" znaczy się, wręczyła mi ze sztucznym uśmiechem, była wyraźnie znudzona i zirytowana kolejką klientów, nie powiedziała ani dobry wieczór ani dobranoc... a w siateczce oprócz MACa był tylko paragon nic, tylko do D. na zakupy

Ale ja już przyzwyczajona do takiego obrotu spraw - w S. ostatnio zrobiłam zakupy za prawie 400zł, dałam urodzinowy kupon na cienie i 2 x punkty i dostałam 2 erisy 50+, 1 pat&rub i 1 samoopalacz cienie też także ten no, ja chyba nie wyglądam na szacowną damę i dobrą klientkę
pannawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-30, 23:03   #3038
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Świetne denka A ja od razu wszystko wyrzucam

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Czyli co mamy noworoczne postanowienie: Inwestujemy w siebie rozsądniej !!!
Dołączam do postanowienia
Cytat:
Napisane przez Atasa Pokaż wiadomość
korinka
Dziś przyszło do mnie zamówienie z D.:
- pomadka MAC Syrup, Snob, Faux, Please Me
- puder prasowany MAC Blot Powder (light)
i mój pierwszy paint pot Bare Study.

Zakochałam się w tym ostatnim i chcę więcej... niby zwyczajny rozświetlający, delikatny, a nadaje takiego wyrazu oku . Mam go na powiece już 9 godzinę, zdążyłam ćwiczyć a on pięknie przyczepiony do powieki i nie zrolowany zupełnie (niby wiem, że one mogą jako bazy działać, ale sam w sobie robi robotę!)
Super zamówienie

Bare Study mam i też bardzo lubię Teraz lecą do mnie 3 nowe paintpoty
Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
Pani zapakowała zakupy do foliowej siateczki, "reklamówczeki" znaczy się, wręczyła mi ze sztucznym uśmiechem, była wyraźnie znudzona i zirytowana kolejką klientów, nie powiedziała ani dobry wieczór ani dobranoc... a w siateczce oprócz MACa był tylko paragon nic, tylko do D. na zakupy

Ale ja już przyzwyczajona do takiego obrotu spraw - w S. ostatnio zrobiłam zakupy za prawie 400zł, dałam urodzinowy kupon na cienie i 2 x punkty i dostałam 2 erisy 50+, 1 pat&rub i 1 samoopalacz cienie też także ten no, ja chyba nie wyglądam na szacowną damę i dobrą klientkę
Taaa... SCC To już wolę D. online. Najpierw mi wciskali, że nie ma mowy, żeby zniżka wchodziła też na Maca, a teraz jak już wchodzi, to wszyscy obrażeni...
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 23:08   #3039
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ja teraz denkuję próbki i miniatury więc w styczniu też będzie fajne denko. A potem- szanele
Za mnie denkuje facet, dzisiaj wypsikal na pościel całą jakąś próbkę taka psikana 2ml i czuć oj czuć
Liczy się jako denko?





Cytat:
Napisane przez Angel_007 Pokaż wiadomość
Dostałam zamówienie z D. i trochę się rozczarowałam tym gratisowym tuszem Estee, tym bardziej, że jest ważny do lutego W dodatku z trzech wybranych próbek przysłali mi tylko jedną
No ale najważniejsze, że Foreo Luna Mini działa i ma się dobrze Jest prześliczne i bardzo delikatne dla skóry

jak to ta miniaturka tuszu to ona tak krótko? To jakiś żart czy co?




Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Ja mam nadzieję, że wytrwam, bo do golda już dobiłam, więc teraz nie będę miała parcia

tak samo ja




Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Mówisz o tym złocie serum? Też bym chciała tylko boję się, że będzie tak jak z tą bazą meteorkową



A co z tą metorytkowa nie tak? Chciałam próbować bo to niby jako serum jest na stronie.. nie warto?


Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
A handlary rzucą się do stawu 😊






Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Ja w tym roku Piccolo 😐
Ja też ale nie z przymusu a z wyboru a jaki smak?
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 23:10   #3040
pannawiosna
Zadomowienie
 
Avatar pannawiosna
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Zielone Wzgórze
Wiadomości: 1 811
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość

Bare Study mam i też bardzo lubię Teraz lecą do mnie 3 nowe paintpoty

Taaa... SCC To już wolę D. online. Najpierw mi wciskali, że nie ma mowy, żeby zniżka wchodziła też na Maca, a teraz jak już wchodzi, to wszyscy obrażeni...

Bare study mam na liście ale mam obawy, że za jasny, zbyt "srebrzysty"
Dzisiaj nie miałam czasu nic potestować, byłam teoretycznie tylko w Tesco na "domowych" zakupach, do D. wpadłam przelotnie -spytać tylko o zniżkę
Konsultantka na Macu od razu powiedziała, że oczywiście, zniżka 30% na szminki, cienie i lakiery. Szminek była cała szuflada, chociaż Pan Macówek miał obawy, czy Heroine jeszcze mają na stanie, była Ale mogą się Maczki pokończyć - za mną babka tez szminkę brała
Ale obsługa przy kasie... bez komentarza
pannawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 23:13   #3041
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Moje grudniowe denko
Na pierwszym zdjęciu pełnowymiarowe produkty i miniatury, na drugim próbki, a na trzecim purchaweczki obiecałam sobie nie trzymać więcej za ciemnych podkładów lepiej oddać komuś niż wywalać całe miniatury do śmieci
Denko super
Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
no to teraz moje denko od 15 grudnia do dzisiaj
Super

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
moje grudniowe denko
Aaaale denkoSuper!
Dziewczyny brawo!
Ja z moim to się chowam przy Was. I jeszcze nie zbierałam małych próbek. Ale za to w kremach do rąk pobiję wszystkich
Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Pokażę Wam moją kiecę sylwestrową
Na zdjęciu z lampą bardziej widoczny jest kolor, bo na tym pierwszym zdjęciu to złoto jakieś blade.
A i buty są z metką jeszcze, jakby któraś z Was zauważyła i się zastanawiała I każdy inaczej wiązany, bo stwierdziłam, że jak wiążę sznurki wyżej wokół kostki, to mam nogi gladiatora
Pięknie wyglądasz
Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
extra jest



ja mam jeszcze zagwozdkę w jednej tak wyglądam a jeszcze druga na oku, ale foto nie mam
Pięknie!
Pfff i po co Ci ta koszulka wyszczuplająca? Super laska jesteś!
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-30, 23:16   #3042
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
albo o pokojową nagrodę nobla - cały pokój zawalony kosmetykami

---------- Dopisano o 21:20 ---------- Poprzedni post napisano o 21:19 ----------


Pokojową to i ja nawet planuję osobny mebel sobie zdobić na moje skarby





Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Dla mnie podstawa to z 2 do rozcierania, 2 precyzyjne kuleczki małe i jakiś płaski, to minimum. Eco tools sobie odpuść raczej.

Z tańszych hakuro, Zoeva, Sigma. Ale nie polecam czarnego włosia w hakuro -mnie drapie. Ostatnio namiętnie używam tych nowych z RT do rozcierania

Myślę że dobrym wyborem byłby zestaw pędzli do oczu z zoevy

zoeva dobry zestaw, najlepszy w tej cenie




Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
ok :d
A jakie cienie lubisz/potrzebujesz?
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 23:25   #3043
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Dziewczyny muszę się Wam przyznać, że poległam na polu antyperspirantów bez aluminium. Próbowałam 3. Uriage, Nivea i Alterra. Uriage i Alterra są porównywalne. Nivea odrobinę lepsza. Niestety, mimo, że nie miałam zwiększonej potliwości, to wieczorem miałam wrażenie, że na ubraniach czuć pot. No i kupiłam moją V z aluminium
echh może kiedyś podejmę kolejną próbę.

---------- Dopisano o 23:25 ---------- Poprzedni post napisano o 23:21 ----------

Byłam dziś w S. Niestety dziki tłum w sklepach. Nic nie kupiłam

Martusia, czy dobrze pamiętam, Ty masz róż burberry? Używałaś go już?
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 23:26   #3044
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
Pokojową to i ja nawet planuję osobny mebel sobie zdobić na moje skarby








zoeva dobry zestaw, najlepszy w tej cenie






A jakie cienie lubisz/potrzebujesz?
Lubię takie w stylu tego Diora, który pokazywała chyba Poziomka 2 wątki temu - to chyba ten blazing http://m.dior.com/en_int/fragrance-b...eyeshadow.html Najbardziej interesują mnie teraz jasne błyszczące (nie brokatowe, bardziej perłowe).

---------- Dopisano o 23:26 ---------- Poprzedni post napisano o 23:25 ----------

My tu pitu, pitu, a na TTV przed chwilą był program Handlarze Nie wiedziałam, że takie coś jest
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 23:27   #3045
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Lubię takie w stylu tego Diora, który pokazywała chyba Poziomka 2 wątki temu - to chyba ten blazing http://m.dior.com/en_int/fragrance-b...eyeshadow.html Najbardziej interesują mnie teraz jasne błyszczące (nie brokatowe, bardziej perłowe).

---------- Dopisano o 23:26 ---------- Poprzedni post napisano o 23:25 ----------

My tu pitu, pitu, a na TTV przed chwilą był program Handlarze Nie wiedziałam, że takie coś jest
To chyba nie warto kupować tych czekoladek
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 23:40   #3046
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Wymalowałam się wczoraj pierwszy raz nowym rozświetlaczem i wiecie co mi wczoraj TŻ powiedział? Że sobie go dobrze nie rozblendowałam, bo widać przejście między rozświetlaczem a różem W ogóle nie sądziłam, że takie coś zobaczy...
Wow, koneser ?!
Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Bare Study mam i też bardzo lubię Teraz lecą do mnie 3 nowe paintpoty
Które zamówiłaś? Zastanawiam się nad Painterly - ktoś ma, jakie wrażenia?
kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 23:48   #3047
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
Bare study mam na liście ale mam obawy, że za jasny, zbyt "srebrzysty"


Dzisiaj nie miałam czasu nic potestować, byłam teoretycznie tylko w Tesco na "domowych" zakupach, do D. wpadłam przelotnie -spytać tylko o zniżkę


Konsultantka na Macu od razu powiedziała, że oczywiście, zniżka 30% na szminki, cienie i lakiery. Szminek była cała szuflada, chociaż Pan Macówek miał obawy, czy Heroine jeszcze mają na stanie, była Ale mogą się Maczki pokończyć - za mną babka tez szminkę brała


Ale obsługa przy kasie... bez komentarza

Jestem bardzo blada i u mnie BS daje ładny, delikatny efekt Nie mogę się doczekać tych, co teraz zamówiłam.


Teraz mnie będzie męczyć ta zniżka na Maca w SCC No trudno, wybiorę się tam najwcześniej z kuponem -40 zł, bo i tak już za dużo wydałam.

---------- Dopisano o 23:48 ---------- Poprzedni post napisano o 23:44 ----------

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Wow, koneser ?!

Które zamówiłaś? Zastanawiam się nad Painterly - ktoś ma, jakie wrażenia?


Let's Skate, Chilled on Ice i Stormy Pink - ten w zestawie z żelowym linerem, tuszem i pędzelkiem. Mam jeszcze zaklepany Camel Coat, ale nie wiem czy opłacę.



Mam odpowiednik Painterly - Creme de rose z Maybelline i kolor bardzo mi pasuje Ostatnio do szarych cieni użyłam i wyglądało to
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 23:52   #3048
pannawiosna
Zadomowienie
 
Avatar pannawiosna
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Zielone Wzgórze
Wiadomości: 1 811
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Jestem bardzo blada i u mnie BS daje ładny, delikatny efekt Nie mogę się doczekać tych, co teraz zamówiłam.


Teraz mnie będzie męczyć ta zniżka na Maca w SCC No trudno, wybiorę się tam najwcześniej z kuponem -40 zł, bo i tak już za dużo wydałam.

A które paint poty kupiłaś ??
Mam na liście Rubenesque i Bare study, ale kaski brak


Ja w sumie bez żalu anulowałam zamóweinia w D. online, olałam te bransoletki i mizernego boxa. Nie jestem łasa na gratisy i próbki (życie mnie przyzwyczaiło ), więc wolałam kupić w stacjonarce tylko to, co musze... może po wypłacie jeszcze coś zostanie i dokupie kilka chciejstw
Musze uzbierać właśnie na kuponik...a juz niewiele brakuje

Ech, teraz mi się przypomniało, że marzy mi sie D for danger i nawet nie sprawdziłam, czy mają w SCC
pannawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-31, 00:03   #3049
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Dziewczyny,
waham się między dwiema szminkami- MJ Have we met i Burberry Honeysuckle. Ktoś może je porównać?
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-31, 00:18   #3050
Angel_007
Shopping Queen
 
Avatar Angel_007
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 137
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
jak to ta miniaturka tuszu to ona tak krótko? To jakiś żart czy co?
Moja ma kod A23 czyli wg Świeżomierza wyprodukowana w lutym 2013. Zakładam ważność tuszu 3 lata od daty produkcji.
Za to tonik Clochee mam do listopada 2017

Mam postanowienie na nowy rok - więcej zużywać niż kupować. Dziś zrobiłam podsumowanie - mam prawie 450 kosmetyków (wliczając miniaturki i próbki perfum) z czego 230 już otwartych plus 50 saszetkowych próbek. Skąd mi się tyle wzięło? Obstawiałam max 200...

Za to denko w tym miesiącu całkiem niezłe, wzbogacone o purchawki, które miały być zużyte w bliżej nieokreślonej przyszłości i jak się pewnie domyślacie jakoś tak się nie zużyły przed terminem ważności Jutro wrzucę fotki
Angel_007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-31, 00:50   #3051
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Jestem bardzo blada i u mnie BS daje ładny, delikatny efekt Nie mogę się doczekać tych, co teraz zamówiłam.


Teraz mnie będzie męczyć ta zniżka na Maca w SCC No trudno, wybiorę się tam najwcześniej z kuponem -40 zł, bo i tak już za dużo wydałam.

---------- Dopisano o 23:48 ---------- Poprzedni post napisano o 23:44 ----------





Let's Skate, Chilled on Ice i Stormy Pink - ten w zestawie z żelowym linerem, tuszem i pędzelkiem. Mam jeszcze zaklepany Camel Coat, ale nie wiem czy opłacę.



Mam odpowiednik Painterly - Creme de rose z Maybelline i kolor bardzo mi pasuje Ostatnio do szarych cieni użyłam i wyglądało to
Fajne zakupy Też bym chętnie naklikała PP, ale już prawie wszystkie mam
Nie chcesz wymienić połòwki Chilled na jakiś inny kolor? Np. Nice composure, Perky, Quite natural, Groundwork, Painterly...? Marzy mi się, żeby wszystko było mniejsze i tańsze, byłaby szansa na denko, a tak to do trumny zabiorę swoje zapasy

---------- Dopisano o 00:50 ---------- Poprzedni post napisano o 00:45 ----------

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Dziewczyny muszę się Wam przyznać, że poległam na polu antyperspirantów bez aluminium. Próbowałam 3. Uriage, Nivea i Alterra. Uriage i Alterra są porównywalne. Nivea odrobinę lepsza. Niestety, mimo, że nie miałam zwiększonej potliwości, to wieczorem miałam wrażenie, że na ubraniach czuć pot. No i kupiłam moją V z aluminium
echh może kiedyś podejmę kolejną próbę.

---------- Dopisano o 23:25 ---------- Poprzedni post napisano o 23:21 ----------

Byłam dziś w S. Niestety dziki tłum w sklepach. Nic nie kupiłam

Martusia, czy dobrze pamiętam, Ty masz róż burberry? Używałaś go już?
Też kombinowałam z naturalnymi dezodorantami, ale efekt był właśnie taki, że dawały naturalny zapach...to ja dziękuję Najlepszy był Collistar w kremie, na zwykły dzień bez większych atrakcji ok i ładnie pachnie, może przetestuj, na eglamour jest za coś koło 30zł
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-31, 01:11   #3052
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

A gdybyście miały porównywać, to który jest lepszy z BB (ja się po CC Chanel strasznie świeciłam, a mam suchą skórę):
- Diorskin Nude BB Creme
- Givenchy Teint Couture Balm
- Givenchy Hydra Sparkling Nude Look BB Cream?
Zastanawiam się nad nimi. Miałam już BB EL i Smashbox, ale chciałam wypróbować któryś z podanych.
I czy wiecie, czy Estée Lauder Clear Difference Complexion Perfecting BB Creme wchodzi na zniżkę?
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-31, 02:52   #3053
Margo25
Zadomowienie
 
Avatar Margo25
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Ruszyła wyprzedaż w Sephorze online
Niestety żadne kody nie łączą się.
Nie zdążyłam kliknąć jednego produktu z kolorówki i zamiast 30% rabatu działa tylko wyprzedażowe 20%

Są przecenione sephorowe błyszczyki, które polecała Poziomka.

Wróciły na wyprzedaż patyczki kosmetyczne.

Pojawił się zapach limitowany Angela http://www.sephora.pl/Zapachy/Zapach...etowa/P2138027
Never chyba Ty go zachwalałaś, czy to również jest "majtkozdzierca" Jak z trwałością (na KWC różnie piszą), czy lepiej Narciso For Her ?
Margo25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-31, 05:47   #3054
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Faktycznie, przecenione roze Diora, pomadki, roz MJ, krem Algenista, duuuzo Sephory. Moglabym sie na cos skusic

Zestawy tak umiarkowanie poprzeceniane

...oraz La Praire tansze o 8 stow - brac raz dwa trzy!!
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-31, 08:37   #3055
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
A które paint poty kupiłaś ??
Mam na liście Rubenesque i Bare study, ale kaski brak


Ja w sumie bez żalu anulowałam zamóweinia w D. online, olałam te bransoletki i mizernego boxa. Nie jestem łasa na gratisy i próbki (życie mnie przyzwyczaiło ), więc wolałam kupić w stacjonarce tylko to, co musze... może po wypłacie jeszcze coś zostanie i dokupie kilka chciejstw
Musze uzbierać właśnie na kuponik...a juz niewiele brakuje

Ech, teraz mi się przypomniało, że marzy mi sie D for danger i nawet nie sprawdziłam, czy mają w SCC
Pisałam wyżej: Chilled on Ice, Let's Skate i Stormy Pink

Ja nie mogłam kupić w stacjonarce kiedy chciałam, teraz to już wszystko poopłacałam i czekam. Obym miała wszystko w boxie, nie jakieś braki...
Na kupon już na pewno uzbierałam tymi zakupami, pozostaje tylko czekać aż go aktywują.

D for Danger jest piękna Mam
Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Fajne zakupy Też bym chętnie naklikała PP, ale już prawie wszystkie mam
Nie chcesz wymienić połòwki Chilled na jakiś inny kolor? Np. Nice composure, Perky, Quite natural, Groundwork, Painterly...? Marzy mi się, żeby wszystko było mniejsze i tańsze, byłaby szansa na denko, a tak to do trumny zabiorę swoje zapasy
Ja będę miała 4 teraz. Zastanowię się jak przyjdzie czy chcę oddać połówkę
Masz może Camel Coat? Mam kliknięty i myślę czy opłacać...


Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Faktycznie, przecenione roze Diora, pomadki, roz MJ, krem Algenista, duuuzo Sephory. Moglabym sie na cos skusic

Zestawy tak umiarkowanie poprzeceniane

...oraz La Praire tansze o 8 stow - brac raz dwa trzy!!
Uff, nie kusi... Oprócz La Praire of kors - okazja życia
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-31, 08:43   #3056
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Ja mam Camel Coat . To jest bardzo ładny kolor, sam w sobie. Coś pomiędzy dość jasnym chłodnym beżem a szarością. W sumie nie używam go często, bo nie mam na niego pomysłu, ale wg mnie warto go mieć.
Ja się zakochałam w tym zestawie kolorystycznym Paint Potów i w związku z tym nabyłam wszystkie trzy . Perky też polecam
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-31, 08:47   #3057
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez ladypeterpan Pokaż wiadomość
Polecam również CC Chanela.
Wcześniej zachwycałam się Babyglow a od maja kiedy wszedł CC poszedł w odstawkę.

Mam odcień 20 i jest idealny.
Nakładam na microserum (czasem również na krem hydrabeauty). Pudruje Les Beigesem i efekt jest
Ładnie zakrywa, nie podkreśla suchych skórek a dodatkowo jest cholernie wydajny. Z naciskiem na cholernie
Daje takie ładne rozświetlenie.
ehh no i muszę go kupić nie mam wyjścia to jak już minie szał wyprzedaży, w sklepach się uspokoi i spadnie mi gotówka z nieba ruszam na szanelowe łowy
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-31, 08:48   #3058
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

A jakiś kod na prezent do S. się znajdzie? Albo na bezpłatną dostawę?
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-12-31 o 08:49
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-31, 08:49   #3059
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
super wyglądasz za rok też będę tak wyglądać
powodzenia ja mam dokładnie takie samo postanowienie ale ja co roku takie mam
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-31, 08:54   #3060
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
Pani zapakowała zakupy do foliowej siateczki, "reklamówczeki" znaczy się, wręczyła mi ze sztucznym uśmiechem, była wyraźnie znudzona i zirytowana kolejką klientów, nie powiedziała ani dobry wieczór ani dobranoc... a w siateczce oprócz MACa był tylko paragon nic, tylko do D. na zakupy

Ale ja już przyzwyczajona do takiego obrotu spraw - w S. ostatnio zrobiłam zakupy za prawie 400zł, dałam urodzinowy kupon na cienie i 2 x punkty i dostałam 2 erisy 50+, 1 pat&rub i 1 samoopalacz cienie też także ten no, ja chyba nie wyglądam na szacowną damę i dobrą klientkę
to nie ładnie ... ale przynajmniej kupiłaś to co chciałaś
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-06 19:34:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:13.