Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV - Strona 90 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-12-30, 09:24   #2671
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Sprawdź na stronie karta.sephora.pl Na niej mam status zmieniony, ale na sehora.pl dalej Black
Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
To tak jak u mnie. Jedyną zmianą jest kolor i zniknięcie tego drugiego paska 😐
Rzeczywiście, na karta.sephora zmienione, na sephora.pl wciąż black. Jak pójde dziś do stacjonarki, to jaką zniżkę dostanę? 25 czy 30%?
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 09:31   #2672
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Sprawdź na stronie karta.sephora.pl Na niej mam status zmieniony, ale na sehora.pl dalej Black
zmiany na karta.sephora.pl zawsze działają szybciej niż sephora.pl. nie wiem dlaczego

---------- Dopisano o 09:31 ---------- Poprzedni post napisano o 09:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
bosz mi sie zbliża
muszę krzyżyk wyciągnąć? czy starczy koperta?
jak koperta konkretna będzie to ani krzyżyka, ani kropidła ani niczego więcej nie trzeba u mnie Księżyc zawita dopiero w lutym.
a tak przy okazji to śliczne sweterki sobie kupiłaś
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 09:31   #2673
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
zamiast tego niech Ci robią poprawkę z olaplexem
większa możliwość działania, a o wiele mniejsza zniszczenia włosów.
ja akurat nie mogłam chodzic 2 tyg z zielenią na łbie, ale zrobiłam toner z olaplexem i mam produkt 3 w domu.


stacjonarnie


powiem Ci, ze nie zauważyłam tego spsucia, moze trafiłam na towar starego gatunku?
nie mam tego w ilościach niewiadomych, ale te torebki, które posiadam uzywam na co dzień i nic mi sie z nimi nie dzieje.
wkurza mnie ich design bo nie mam co kupić, od kilku sezonów te same kształty butów tylko kolory zmieniają
załączników mi zbraknie, te kilka co mam chciałam wkleić, wzielam te z brzegu folderu zakupowego

z Lidla ( zeszłoroczne) mam 2 torebki - super są
BTW męża wysłałam jedna upolował w walce, druga kupił mi po kilku dniach w innym miescie, leżała sobie

korsa mam jedną - jakościowo nie odbiega od kazar czy wittchen
Z moim Wittchen wiąże się dziwna historia, na wizażu w wątku lidlowskim ktoś już ponad tydzień po akcji powiedział że w jednym z lidli mają na zapleczu i trzeba poprosić przy kasie to przyniosą i takim cudem nabyłam go w spokoju na pchanie się nie nadaje, nie znoszę jak ktoś we mnie włazi

Co do torebek u mnie zwykła skóra nie ma racji bytu bo ja o torebki nie dbam, może i jakość mojej jest taka sama, tylko że użytkowanie bardziej inwazyjne. Kors jest nie do zmordowania, Wittchen lidlowski też, ale z kazarem już tak kolorowo nie jest. Torebka może nie wygląda tragicznie bo ja ją dalej noszę, chodzi mi o to że kors i Wittchen wyglądaja dalej jak nówki sztuki.

Buty masz cudowne na answer wczoraj oglądałam bordowe metaliczne w wezowa skórkę i się zakochałam. Tylko że ja w szpilkach za bardzo nie chodzę - kostka czasem mi się odzywa po skreceniu 2 lata temu. Kupiłam sobie z Korsa szpilki na zalando w niedzielę na sylwestra i mam nadzieję że dojdą.

Najwygodniejsze buty dla mnie ma Ryłko i badura, tylko Ryłko właśnie ma kiepskie fasony niestety.

I zazdroszczę takiego męża Mój TZ za nic w świecie by nie Poszedł
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 09:32   #2674
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Sylwia boskie paznokcie ja to jestem straszliwy antytalent paznokciowy na jednolity kolor mi ciężko równo szpony pomalować a co dopiero jakieś wzorki robić
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 09:33   #2675
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
zmiany na karta.sephora.pl zawsze działają szybciej niż sephora.pl. nie wiem dlaczego
Tak to prawda, ja na sephora.pl mam 3 transakcje, a na karta.Sephora 4 i to już od kilku dni. Mają zatem poślizg
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 09:39   #2676
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Z moim Wittchen wiąże się dziwna historia, na wizażu w wątku lidlowskim ktoś już ponad tydzień po akcji powiedział że w jednym z lidli mają na zapleczu i trzeba poprosić przy kasie to przyniosą i takim cudem nabyłam go w spokoju na pchanie się nie nadaje, nie znoszę jak ktoś we mnie włazi

Co do torebek u mnie zwykła skóra nie ma racji bytu bo ja o torebki nie dbam, może i jakość mojej jest taka sama, tylko że użytkowanie bardziej inwazyjne. Kors jest nie do zmordowania, Wittchen lidlowski też, ale z kazarem już tak kolorowo nie jest. Torebka może nie wygląda tragicznie bo ja ją dalej noszę, chodzi mi o to że kors i Wittchen wyglądaja dalej jak nówki sztuki.

Buty masz cudowne na answer wczoraj oglądałam bordowe metaliczne w wezowa skórkę i się zakochałam. Tylko że ja w szpilkach za bardzo nie chodzę - kostka czasem mi się odzywa po skreceniu 2 lata temu. Kupiłam sobie z Korsa szpilki na zalando w niedzielę na sylwestra i mam nadzieję że dojdą.

Najwygodniejsze buty dla mnie ma Ryłko i badura, tylko Ryłko właśnie ma kiepskie fasony niestety.

I zazdroszczę takiego męża Mój TZ za nic w świecie by nie Poszedł
ja też lubię Ryłko. Ale co do badury to kupiłam tam kiedyś szpile i mi się rozkleiły po jednym weselu zaniosłam do reklamacji i niezłe przeboje z nimi miałam bo nie chcieli jej uznać - tłumaczyli coś w stylu "jak się chodzi w szpilkach to się rozklejają" w końcu oddali kasę. Mój mąż też miał dwie pary butów i jedne też się szybko rozpadły (pękła podeszwa) i też bardzo ciężko było od nich wyegzekwować reklamację. Od tego czasu nie wchodzę tam nawet
Co do Kazara to ich buty są super ale zawsze mam w tym sklepie jeden problem: Czy Wam też przeszkadza zapach jaki tam rozpylają?? dla mnie on jest strasznie ciężki, słodki i duszący i po kilku minutach muszę stamtąd wyjść bo dostaję zawrotów głowy i ciężko mi coś tam przez to kupić

---------- Dopisano o 09:39 ---------- Poprzedni post napisano o 09:38 ----------

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Tak to prawda, ja na sephora.pl mam 3 transakcje, a na karta.Sephora 4 i to już od kilku dni. Mają zatem poślizg
no właśnie. Ja też tak zawsze miałam dziwne że nie jest to nijak zsynchronizowane nie chcę Was martwić ale pewnie do końca roku Wam na sephora.pl nie zmienią statusów co do stacjonarek to nie wiem jak to wygląda w takiej sytuacji.
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 09:41   #2677
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
jak koperta konkretna będzie to ani krzyżyka, ani kropidła ani niczego więcej nie trzeba u mnie Księżyc zawita dopiero w lutym.
a tak przy okazji to śliczne sweterki sobie kupiłaś
dziękuję !!!

znalazłam je online jakby ktoś chciał http://mostrami.pl/pl/sweter-z-lancu...a-szary-113336
i spodnie http://mostrami.pl/pl/sweter-z-lancu...FSX4wgodAlsLuQ
http://mostrami.pl/pl/projektant-fem...bieskie-108027
Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość

I zazdroszczę takiego męża Mój TZ za nic w świecie by nie Poszedł
mój lubi dla mnie kupować
te pierwsze sandałki turkusowe własnie od niego dostałam na jego urodziny

pokaż te butki co zamówiłaś !
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-30, 09:47   #2678
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Rzeczywiście, na karta.sephora zmienione, na sephora.pl wciąż black. Jak pójde dziś do stacjonarki, to jaką zniżkę dostanę? 25 czy 30%?
Aż tak pojaśniało na tej stronie jak status się zmienił, aż lepiej
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 09:47   #2679
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ja też lubię Ryłko. Ale co do badury to kupiłam tam kiedyś szpile i mi się rozkleiły po jednym weselu zaniosłam do reklamacji i niezłe przeboje z nimi miałam bo nie chcieli jej uznać - tłumaczyli coś w stylu "jak się chodzi w szpilkach to się rozklejają" w końcu oddali kasę. Mój mąż też miał dwie pary butów i jedne też się szybko rozpadły (pękła podeszwa) i też bardzo ciężko było od nich wyegzekwować reklamację. Od tego czasu nie wchodzę tam nawet
Co do Kazara to ich buty są super ale zawsze mam w tym sklepie jeden problem: Czy Wam też przeszkadza zapach jaki tam rozpylają?? dla mnie on jest strasznie ciężki, słodki i duszący i po kilku minutach muszę stamtąd wyjść bo dostaję zawrotów głowy i ciężko mi coś tam przez to kupić
to też kwestia egzemplarza tak mi sie wydaje, ale też szpilek nigdy nie miałam z badury, jedynie baleriny i koturny. Szczerze to teraz wszystkie marki tracą na jakosci i nie ma miejsca gdzie mozna byc w 100% pewnym że ta rzecz będzie dobra.



Użeranie się z reklamacjami zależy od konkretnego salonu, szczerze ja tylko raz się nie użerałam w pull and bear ze skórzaną kurtką w tym roku. Za każdym razem z reklamacją miałam problem, jak kozaki reklamowałam (polski sklep ze skórzanym obuwiem róznych marek) to aż z kodeksem musiałam chodzić do nich W Zarze w pełnej cenie nie kupie nic bo też mi z reklamacją robili problem i skończyłam ze szmatką nie nadajacą się do chodzenia za 700 zł, bo koniec końców reklamacja nie uznana, a ja się kłócić nie umiem

co do Kazara to nawet nie wyczułam ze tam jakiś specyficzny zapach jest .
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 09:50   #2680
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Wymalowałam się wczoraj pierwszy raz nowym rozświetlaczem i wiecie co mi wczoraj TŻ powiedział? Że sobie go dobrze nie rozblendowałam, bo widać przejście między rozświetlaczem a różem W ogóle nie sądziłam, że takie coś zobaczy...
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 09:52   #2681
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
dziękuję !!!

znalazłam je online jakby ktoś chciał http://mostrami.pl/pl/sweter-z-lancu...a-szary-113336
i spodnie http://mostrami.pl/pl/sweter-z-lancu...FSX4wgodAlsLuQ
http://mostrami.pl/pl/projektant-fem...bieskie-108027

mój lubi dla mnie kupować
te pierwsze sandałki turkusowe własnie od niego dostałam na jego urodziny

pokaż te butki co zamówiłaś !
fajowe te sweterki szkoda że jestem bankrutem ale może na urodziny sobie sprawię w końcu to już niedługo
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-30, 09:54   #2682
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

a mnie się zapach w kazarze bardzo podoba !!
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 09:57   #2683
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Wymalowałam się wczoraj pierwszy raz nowym rozświetlaczem i wiecie co mi wczoraj TŻ powiedział? Że sobie go dobrze nie rozblendowałam, bo widać przejście między rozświetlaczem a różem W ogóle nie sądziłam, że takie coś zobaczy...
ale masz spostrzegawczego tż. Ja mojemu mówię wczoraj że się nie będę malować do sylwestra (i tak w domu siedzę) bo muszę trochę cere odbudować po eksperymencie z Visionnairem i dać rzęsom odpocząć a ten mi mówi że on to nie widzi różnicy jak jestem pomalowana a nie jestem Chyba chodziło mu o to że zawsze ładna jestem . Ale sie trochę zbulwersowałam - no bo nie po to spędzam tyle czasu przed lustrem zeby mi ktoś powiedział ze żadnej różnicy nie widać
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 09:58   #2684
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
mój lubi dla mnie kupować
te pierwsze sandałki turkusowe własnie od niego dostałam na jego urodziny

pokaż te butki co zamówiłaś !
To mi przypomniało że Nine West miał swietne jakościowo buty (dostałam na urodziny od byłego Tżta, tzn sama sobie kupiłam a on zapłacił, mają jakieś 6 lat już conajmniej) strasznie żałuje że się wynieśli z PL.

Ja takie zwyklaczki kupiłam czarne, mierzyłam je w Galerii Mokotów i są tak wygodne
https://www.zalando.pl/michael-micha...1a01c-q11.html

Wczoraj się zakochałam w tych http://answear.com/554435-gino-rossi...l/p-1/r-60/o-n
ale w sumie ja w szpilkach nie chodzę na codzień, więc tylko by sie marnowały, szkoda że to koturny nie są, bo są przepiękne
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 09:58   #2685
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
a mnie się zapach w kazarze bardzo podoba !!
no to ja najwyraźniej dziwna jestem :brzyda l:
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 09:58   #2686
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
dziękuję !!!

znalazłam je online jakby ktoś chciał http://mostrami.pl/pl/sweter-z-lancu...a-szary-113336
i spodnie http://mostrami.pl/pl/sweter-z-lancu...FSX4wgodAlsLuQ
http://mostrami.pl/pl/projektant-fem...bieskie-108027

mój lubi dla mnie kupować
te pierwsze sandałki turkusowe własnie od niego dostałam na jego urodziny

pokaż te butki co zamówiłaś !
O nie, udam że tego nie widziałam
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 10:04   #2687
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Wymalowałam się wczoraj pierwszy raz nowym rozświetlaczem i wiecie co mi wczoraj TŻ powiedział? Że sobie go dobrze nie rozblendowałam, bo widać przejście między rozświetlaczem a różem W ogóle nie sądziłam, że takie coś zobaczy...


użyłam raz rozświetlacza i stwierdziłam ,ze jednak nie umiem, dałam sobie spokój

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
To mi przypomniało że Nine West miał swietne jakościowo buty (dostałam na urodziny od byłego Tżta, tzn sama sobie kupiłam a on zapłacił, mają jakieś 6 lat już conajmniej) strasznie żałuje że się wynieśli z PL.

Ja takie zwyklaczki kupiłam czarne, mierzyłam je w Galerii Mokotów i są tak wygodne
https://www.zalando.pl/michael-micha...1a01c-q11.html

Wczoraj się zakochałam w tych http://answear.com/554435-gino-rossi...l/p-1/r-60/o-n
ale w sumie ja w szpilkach nie chodzę na codzień, więc tylko by sie marnowały, szkoda że to koturny nie są, bo są przepiękne
buty zaczynają się od 10cm wzwyż
fajne te niskie, a te drugie bardzo podobne do moich kazarowych bordo z zeszłego roku co wrzuciłam foto c'nie?

---------- Dopisano o 10:04 ---------- Poprzedni post napisano o 10:01 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
no to ja najwyraźniej dziwna jestem :brzyda l:
o gustach się nie dyskutuje
mnie się podoba, nawet kilka dni temu małż pytał pania z obsługi czym tak pachnie ( bo mocny zapach jest dość, to fakt) ale to ichnia tajemnica

mocne zapachy lubię, więc pewnie dlatego ten mi odpowiada
i w stradim ładnie pachnie


kurde szminke chcę
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 10:04   #2688
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Dzień dobry!
Fajne te buty z gino! Czasem chciałabym jakieś fajne szpile. Niestety z moim wzrostem najlepsze płaskie buty


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 10:04   #2689
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Farbowanie . Teraz to już i tak nic nie zrobię tylko muszę poczekać . Kupię jakiś szampon ochładzający kolor, mam szampon z fioletem ale może poszukam jeszcze czegoś innego i zobaczymy . Ogólnie salon ładny, otwarty w lipcu wiec nowy, kosmetyki same Loreale, farby profesjonalne ale niestety jest szefowa która chyba fryzjerką nie jest i jakiś młody chłopak widać, że niedawno skończył szkołę fryzjerską, malowali mi we dwójkę . Ogólnie to na wstępie poprosiłam o rozjaśniacz na odrosty a później o stonowanie, wiem bo tak zawsze miałam, to ten mi położył na odrosty farbę o czym dopiero później się dowiedziałam. Oczywiście kolor wyszedł ujowy, odrosty słabo chwyciły to zrobiła mi ta szefowa kąpiel rozjaśniająca a później jakiś Endural czy coś takiego . Także dzisiaj miałam łącznie 4 mazie na głowie farbę, 2 razy tonery i rozjaśniacz .

---------- Dopisano o 23:30 ---------- Poprzedni post napisano o 23:27 ----------

Dziewczyny, a może któraś z Was zna się na blondach? buahhot wiem, że Ty miałaś kiedyś piękny blond, wstawiałaś foto i mam wrażenie, że dobrze znasz się na tym i na farbach Loreala jak oni nie wiedzą to może Ty mi doradź co oni mi nałożyć powinni .

Ja też mam ogromny problem z blondem, aby mieć ładny kolor naturalny, moja fryzjerka farbuje mi najjaśniejszym z gamy popieli/szarości. Po naturalnych i neutralnych mam żółte.
Jak coś to wkleję fotkę, jak wygladam w tej szarej farbie.
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-30, 10:06   #2690
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Amyz ja też nie lubię mocnych zapachów w sklepach. A dutti kojarzysz? Z daleka ich czuć.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 10:06   #2691
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Witam

Strułam się tak, że ledwo przyszłam do pracy, ech... Piję herbatkę z pokrzywy, oby po niej przeszło


Potwierdzam - Luna jest super Ważne, żeby używać do niej żeli bez drobinek peelingujących. Ja używam teraz mydła Johna Mastersa, które kupiłam na DDD i też świetnie się sprawdza.


Podziele sie z Wami moimi ostatnimi przygodami z zamowieniami.

5 grudnia zrobilam zamowienie w Lass Naturals, 18 grudnia zostalo wyslane, do tej pory nie otrzymalam - to samo miasto.

Khadi Naturals - zrobilam zamowienie 17 grudnia, zniknelo z systemu, zamowilam drugi raz - anulowane, 3 - anulowane. Na maile nie odpisuja, tel. nie odbieraja

Wiec u mnie tylko szalenstwa stacjonarne, amazon i ebay, cala reszta to kiepski zart
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 10:08   #2692
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
O nie, udam że tego nie widziałam
o pacz, źle mi się link wkleił, dwa razy sweterek zamiast szarych jeansów
http://mostrami.pl/pl/jeansy-szare-108073

__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 10:09   #2693
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Amyz ja też nie lubię mocnych zapachów w sklepach. A dutti kojarzysz? Z daleka ich czuć.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
ooo tak Dutti też omijam szerokim łukiem. Na szczęście tam mi się zwykle i tak nic nie podobało
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 10:10   #2694
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Dzień dobry!
Fajne te buty z gino! Czasem chciałabym jakieś fajne szpile. Niestety z moim wzrostem najlepsze płaskie buty


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
a z moim tylko szpile bom kurdupel
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 10:11   #2695
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość




Podziele sie z Wami moimi ostatnimi przygodami z zamowieniami.



5 grudnia zrobilam zamowienie w Lass Naturals, 18 grudnia zostalo wyslane, do tej pory nie otrzymalam - to samo miasto.



Khadi Naturals - zrobilam zamowienie 17 grudnia, zniknelo z systemu, zamowilam drugi raz - anulowane, 3 - anulowane. Na maile nie odpisuja, tel. nie odbieraja



Wiec u mnie tylko szalenstwa stacjonarne, amazon i ebay, cala reszta to kiepski zart

Pewnie mają sporo ludzi na urlopach. Może w styczniu się wyjaśni?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 10:11   #2696
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość

cala reszta to kiepski zart
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 10:12   #2697
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Czy polecicie jakiś podkład dla cery mieszanej? EL DW Light 2.0 jest już dla mnie za ciemny a balsam z Givenchy za lekki na zimę i nie mam pojęcia za czym patrzeć rosi:
Lancome Teint Idole
Chanel Perfection Lumiere velvet
Guerlain Tenue de Perfection
Sisley Phyto Teint Expert
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 10:15   #2698
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ooo tak Dutti też omijam szerokim łukiem. Na szczęście tam mi się zwykle i tak nic nie podobało
Mój tż lubi, więc czasem mu doradzam. Nie ma zmiłuj

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
a z moim tylko szpile bom kurdupel

Chętnie coś oddam z moich 180cm


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 10:15   #2699
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość


Podziele sie z Wami moimi ostatnimi przygodami z zamowieniami.

5 grudnia zrobilam zamowienie w Lass Naturals, 18 grudnia zostalo wyslane, do tej pory nie otrzymalam - to samo miasto.

Khadi Naturals - zrobilam zamowienie 17 grudnia, zniknelo z systemu, zamowilam drugi raz - anulowane, 3 - anulowane. Na maile nie odpisuja, tel. nie odbieraja

Wiec u mnie tylko szalenstwa stacjonarne, amazon i ebay, cala reszta to kiepski zart

ale porażka współczuję przebojów
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 10:22   #2700
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ale masz spostrzegawczego tż. Ja mojemu mówię wczoraj że się nie będę malować do sylwestra (i tak w domu siedzę) bo muszę trochę cere odbudować po eksperymencie z Visionnairem i dać rzęsom odpocząć a ten mi mówi że on to nie widzi różnicy jak jestem pomalowana a nie jestem Chyba chodziło mu o to że zawsze ładna jestem . Ale sie trochę zbulwersowałam - no bo nie po to spędzam tyle czasu przed lustrem zeby mi ktoś powiedział ze żadnej różnicy nie widać
Mój mówi tak samo, kiedy opowiadam, że mi się cera pogorszyła.
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-06 19:34:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:00.