Zoeva - kosmetyki i pędzle - zbiorczy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-22, 19:30   #1
Majkq90
Raczkowanie
 
Avatar Majkq90
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 223

Zoeva - kosmetyki i pędzle - zbiorczy


Dziewczyny pewnie kojarzycie paletki Zoevy. Macie? Lubicie?
ja mam Naturally Yours i myslałam że kolorki będą ciut chłodniejsze, ale i tak jestem zadowolona natomiast czaję się na jakąś kolorową, może Rodeo Belle, albo Mixed Metals.
Do posiadaczek oczu zielonych- jaką paletę byście poleciły ?
Poza Smoky, bo wydaje mi się strasznie smutna.
__________________
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/


pooodpisz
Majkq90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-22, 23:23   #2
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Zoeva- palety cieni

Cytat:
Napisane przez Majkq90 Pokaż wiadomość
Dziewczyny pewnie kojarzycie paletki Zoevy. Macie? Lubicie?
ja mam Naturally Yours i myslałam że kolorki będą ciut chłodniejsze, ale i tak jestem zadowolona natomiast czaję się na jakąś kolorową, może Rodeo Belle, albo Mixed Metals.
Do posiadaczek oczu zielonych- jaką paletę byście poleciły ?
Poza Smoky, bo wydaje mi się strasznie smutna.
eee tam Ja mam Smoky i bardzo polecam. Poza 2 cieniami jest matowa i na tyle różnorodna, że można nią wykonać naprawdę wiele różnych makijaży. Jakość bardzo fajna, na pewno nie jest to moja ostatnia paleta tej firmy.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-19, 16:24   #3
emigota2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 119
Zoeva - kosmetyki i pędzle - zbiorczy

Witam wszystkich Mam do Was kobitki pytanie odnośnie pędzli Zoeva. Jak się sprawują? Czy są dobrze wykonane? Youtuberki non stop je zachwalają, twierdzą, że są po prostu reeewelacyjne. Zastanawiam się, czy faktycznie te pędzle są warte zakupu, czy po prostu muszą promować dany produkt?
Dziękuję za odpowiedzi
emigota2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-19, 17:59   #4
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Zoeva

Cytat:
Napisane przez emigota2 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich Mam do Was kobitki pytanie odnośnie pędzli Zoeva. Jak się sprawują? Czy są dobrze wykonane? Youtuberki non stop je zachwalają, twierdzą, że są po prostu reeewelacyjne. Zastanawiam się, czy faktycznie te pędzle są warte zakupu, czy po prostu muszą promować dany produkt?
Dziękuję za odpowiedzi
Zdecydowanie warte zakupu. Mam 1 do twarzy i 4 do oczu. Rewelacyjna jakość, używam ich z przyjemnością, na pewno kupię więcej.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-20, 09:33   #5
amb86
Zakorzenienie
 
Avatar amb86
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 3 018
Dot.: Zoeva

Ja też jestem na ich kupnie,czekam tylko na wypłatę.. Naoglądałam się chyba miliona recenzji na yt (nie tylko polskich, ale też amerykańskich, angielskich i niemieckich) i nie spotkałam się z żadną negatywną recenzją. Upolowałam rabat -10% w jednym ze sklepów, które sprzedają Zoevę i za kilka dni kupuję zestaw Rose Golden (ten z czarnymi raczkami, bo ten kremowy, który pojawi się za kilka dni do mnie nie przemawia).
amb86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-20, 10:23   #6
BiteAddict
Rozeznanie
 
Avatar BiteAddict
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 924
Dot.: Zoeva

Mam 4 pędzle do oczu, to była miłość od pierwszego miźnięcia
Na pewno dokupię więcej, czekam na nagły przypływ gotówki
Zdecydowanie warto. Porządne wykonanie, milutkie włosie i dość krótkie, wygodne rączki.
__________________
Kotoperz
BiteAddict jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-20, 10:31   #7
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Zoeva

Ja mam 1 i żałuje, że wcześniej kupiłam Maestro i Hakuro. Jak będzie napływ $ na pewno wezmę jakiś zestaw.. ten mój jeden jest świetny, miękki, co jest super plusem przy delikatnych skórach.
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-20, 12:17   #8
emigota2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 119
Dot.: Zoeva

No to mnie prekonałyście Kupuję Zoevę. W którym sklepie internetowym maja ich najwięcej w sprzedaży?
emigota2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-20, 12:22   #9
amb86
Zakorzenienie
 
Avatar amb86
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 3 018
Dot.: Zoeva

Cytat:
Napisane przez emigota2 Pokaż wiadomość
No to mnie prekonałyście Kupuję Zoevę. W którym sklepie internetowym maja ich najwięcej w sprzedaży?
Wejdz na visage shop, za zapisanie się do newslettera masz -10%. W minti shop będzie kod też na -10% w marcu
amb86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-20, 12:50   #10
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: Zoeva

Mam trochę ich pędzli i nie z każdego jestem zadowolona. Jak każda firma mają perełki i buble.
Tak więc podchodziłabym jednak z dystansem do peanów blogerek, które dostają pędzle za darmo.
Za nieporozumienie uważam pędzel do ust oraz pędzel do różu 128 cream cheak.
Nie przypadł mi również do gustu nowy pędzel do podkładu curve face.
cosma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-20, 17:56   #11
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: Zoeva

Z pędzli Zoeva polecam do oczu: 227, 223,220,231,142 oraz 312.
cosma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-20, 22:46   #12
Maguda_
Kawaii strona mocy
 
Avatar Maguda_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 963
Dot.: Zoeva

Cytat:
Napisane przez amb86 Pokaż wiadomość
Wejdz na visage shop, za zapisanie się do newslettera masz -10%. W minti shop będzie kod też na -10% w marcu
Super wiadomość, sama się czaję na te pędzle i akurat w marcu miałam kupić, jupi
Maguda_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-20, 23:09   #13
niusia212
Wtajemniczenie
 
Avatar niusia212
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 015
GG do niusia212 Send a message via Skype™ to niusia212
Dot.: Zoeva

a gdzie najtaniej zdobędę zoewę?
__________________
2 07 2011 -
niusia212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-21, 00:01   #14
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Zoeva

Visage shop albo minti shop 7-8 marca.
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-21, 09:56   #15
Maguda_
Kawaii strona mocy
 
Avatar Maguda_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 963
Dot.: Zoeva

Cytat:
Napisane przez amelsss Pokaż wiadomość
Visage shop albo minti shop 7-8 marca.
Hmm, mogłam się spodziewać, że w okolicach Dnia Kobiet...przed wypłatą
Maguda_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-22, 17:14   #16
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Zoeva

Cytat:
Napisane przez cosma Pokaż wiadomość
Mam trochę ich pędzli i nie z każdego jestem zadowolona. Jak każda firma mają perełki i buble.
Tak więc podchodziłabym jednak z dystansem do peanów blogerek, które dostają pędzle za darmo.
Za nieporozumienie uważam pędzel do ust oraz pędzel do różu 128 cream cheak.
Nie przypadł mi również do gustu nowy pędzel do podkładu curve face.
a ja mam pędzel do ust i w niczym nie odbiega mojemu ulubionemu z MACa. aaa i przynajmniej z polskich blogerek chyba mało która dostaje pędzle z Zoevy za darmo... a poza tym, chciałabym wiedzieć co ma jedno do drugiego bo mam nadzieję, że nie to, że za darmo to na pewno sztucznie wychwalane?

Wszystkie pędzle z Zoevy kupiłam sobie sama i większością jestem zachwycona. Nie lubię tego do do brwi 322, jest dla mnie za krótki i niewygodny, nie przepadam też za białym do różu ale sprawdza mi się do innych celów.

Oczywiście pędzli z MACa nie przebijają dla mnie, ale są naprawdę na świetnym poziomie i dzięki cenie mogę sobie pozwolić na zestawy.
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-23, 21:19   #17
Charlotta11
Zadomowienie
 
Avatar Charlotta11
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 019
Dot.: Zoeva

Ja się strasznie napaliłam na te pędzle po tych zachwytach vlogerek/blogerek. Tym bardziej, że uwielbiam pędzle z białym włosiem. Całe szczęście, że przeczytałam gdzieś recenzję porównującą ich pędzel do różu z Macowym. Na niekorzyśc Zoevy. Zdecydowałam się jednak na Maca i nie żałuję. Wolę jeden dobry pędzel niż kilka średnich.
__________________
"Mniej znaczy lepiej."
Charlotta11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-23, 22:46   #18
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Zoeva

Cytat:
Napisane przez Charlotta11 Pokaż wiadomość
Ja się strasznie napaliłam na te pędzle po tych zachwytach vlogerek/blogerek. Tym bardziej, że uwielbiam pędzle z białym włosiem. Całe szczęście, że przeczytałam gdzieś recenzję porównującą ich pędzel do różu z Macowym. Na niekorzyśc Zoevy. Zdecydowałam się jednak na Maca i nie żałuję. Wolę jeden dobry pędzel niż kilka średnich.
oczywiście, że MAC zawsze w porównaniu wyjdzie lepiej niż zoeva bo jest po prostu droższy, zrobiony z lepszych materiałów, lepiej wykonany itp. Ale zoeva to świetne pędzle i jeśli ktoś zaczyna swoją przygodę, albo maluje innych i potrzebuje więcej pędzli niż pojedyncze sztuki to takie pędzle się sprawdzają. Mam bardzo dużo MACowych pędzli i wielbię je w każdy możliwy sposób, ale w swoim przedziale cenowym zoeva miażdży konkurencję.
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-24, 10:33   #19
beatamalgorzata
Raczkowanie
 
Avatar beatamalgorzata
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: kraj beneluxu
Wiadomości: 444
Dot.: Zoeva

Ciekawe czy dolacze sie do zachwytow tymi pedzlami . Czekam na przesylke , zamowilam zestaw 12 pedzli do oczu Rose Golden i pojedynczy do ust . Bardzo bym chciala dowiedziec sie jak sie sprawuje plaski duzy pedzel do konturowania nr 109 z bialym wlosiem . Czy ktoras z Was ma ten pedzel ?
Uzywam pedzle kilku marek - MUFE , Maestro i kilka z Maca , czas na Zoeve
__________________
Blog makijazowy - www.bbeabeautyimage.blogspot.com
Zapraszam

Edytowane przez beatamalgorzata
Czas edycji: 2015-02-24 o 10:38
beatamalgorzata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-24, 15:18   #20
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: Zoeva

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
a ja mam pędzel do ust i w niczym nie odbiega mojemu ulubionemu z MACa. aaa i przynajmniej z polskich blogerek chyba mało która dostaje pędzle z Zoevy za darmo... a poza tym, chciałabym wiedzieć co ma jedno do drugiego bo mam nadzieję, że nie to, że za darmo to na pewno sztucznie wychwalane?

Wszystkie pędzle z Zoevy kupiłam sobie sama i większością jestem zachwycona. Nie lubię tego do do brwi 322, jest dla mnie za krótki i niewygodny, nie przepadam też za białym do różu ale sprawdza mi się do innych celów.

Oczywiście pędzli z MACa nie przebijają dla mnie, ale są naprawdę na świetnym poziomie i dzięki cenie mogę sobie pozwolić na zestawy.
Nie mam pędzli Mac więc nie zrobię porównania z nimi. U mnie pędzel do ust Zoeva kompletnie się nie sprawdza. Jest zbyt sztywny, dobrze nie nakłada się nimi szminki na usta.
Oczywiście, tak jak pisałam, mam też pędzle zoevy, z których jestem zadowolona. Ten do nich nie należy zdecydowanie.

Ja ze sporym dystansem podchodzę do recenzji osób, które coś dostają za darmo. Jest takie przysłowie "darowanemu koniowi do pyska się nie zagląda".
cosma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-24, 16:14   #21
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Zoeva

Cytat:
Napisane przez cosma Pokaż wiadomość
Nie mam pędzli Mac więc nie zrobię porównania z nimi. U mnie pędzel do ust Zoeva kompletnie się nie sprawdza. Jest zbyt sztywny, dobrze nie nakłada się nimi szminki na usta.
Oczywiście, tak jak pisałam, mam też pędzle zoevy, z których jestem zadowolona. Ten do nich nie należy zdecydowanie.

Ja ze sporym dystansem podchodzę do recenzji osób, które coś dostają za darmo. Jest takie przysłowie "darowanemu koniowi do pyska się nie zagląda".
co do pierwszej części wypowiedzi - u mnie się sprawdza, ale to może być bardzo indywidualna sprawa choć i tak do nakładania szminek preferuję inne pędzelki

Ja też mam swoją antypatię wśród tych pędzli jak napisałam wyżej ale większość ogromna jest naprawdę świetna. Wiadomo, że za 30 zł nie dostaniemy pędzla o jakości takiego za 100zł inne włosi, inne materiały i wykonanie. Ale sporo pędzli z Zoevy mam już takich dwuletnich i nadal dobrze się sprawują.

A co do darowanego konia Uważam, że to krzywdzące trochę, bo naprawdę są osoby (i jako blogerka sama siebie do tej grupy zaliczam co sądzę też znajduje przełożenie na ilość i aktywny udział czytelników w blogowym życiu), które starają się wszystkie kosmetyki traktować tak samo rzeczowo i rzetelnie - nieważne, czy je dostały, kupiły czy znalazły pod krzakiem
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-24, 17:34   #22
beatamalgorzata
Raczkowanie
 
Avatar beatamalgorzata
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: kraj beneluxu
Wiadomości: 444
Dot.: Zoeva

Jak juz otrzymam pedzle to podziele sie z Wami moja opinia , szczegolnie ten do ust ktory dla jednych jest fatalny a dla innych calkiem dobry , a jak bedzie u mnie ? Zobaczymy .

Tak jak piszecie Zoeva nie dorowna MUFE czy Mac , ale warto je wyprobowac , co bede czynic moze juz za dwa dni

Naprawde korci mnie jeszcze ten 109 ale nie moglam go zamowic bo jest wyprzedany . Nie znalazlam o nim zadnych opini .

Moze kiedys jeszcze sie skusze na zestaw do twarzy .
__________________
Blog makijazowy - www.bbeabeautyimage.blogspot.com
Zapraszam
beatamalgorzata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-24, 18:18   #23
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Zoeva

Cytat:
Napisane przez beatamalgorzata Pokaż wiadomość
Jak juz otrzymam pedzle to podziele sie z Wami moja opinia , szczegolnie ten do ust ktory dla jednych jest fatalny a dla innych calkiem dobry , a jak bedzie u mnie ? Zobaczymy .

Tak jak piszecie Zoeva nie dorowna MUFE czy Mac , ale warto je wyprobowac , co bede czynic moze juz za dwa dni

Naprawde korci mnie jeszcze ten 109 ale nie moglam go zamowic bo jest wyprzedany . Nie znalazlam o nim zadnych opini .

Moze kiedys jeszcze sie skusze na zestaw do twarzy .
Ja mam ten 109 i ja nie wiem, zły nie jest ale ta ścięta na prosto końcówka jakoś mało odpowiednia mi się wydaje. Nabiera sporo produktu a przy konturowaniu no to nie wiem czy tak do końca wskazana cecha. Choć ostatnio się nim trochę pobawiłam i mooooooooże się przekonam zobaczymy.
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-24, 19:13   #24
beatamalgorzata
Raczkowanie
 
Avatar beatamalgorzata
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: kraj beneluxu
Wiadomości: 444
Dot.: Zoeva

Kasiaj , myslalam ze tym pedzlem dobrze bedzie wklepywac , wciskac delikatnie bronzer czy roz a nie rozcierac , myslisz ze ta metoda bedzie odpowiednia dla tego typu pedzla ?
__________________
Blog makijazowy - www.bbeabeautyimage.blogspot.com
Zapraszam
beatamalgorzata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-24, 20:33   #25
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Zoeva

Cytat:
Napisane przez beatamalgorzata Pokaż wiadomość
Kasiaj , myslalam ze tym pedzlem dobrze bedzie wklepywac , wciskac delikatnie bronzer czy roz a nie rozcierac , myslisz ze ta metoda bedzie odpowiednia dla tego typu pedzla ?
ale że tak bez rozblendowania?
bo jeśli i tak trzeba potem rozblendować to nim po prostu ciężko...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 00:40   #26
beatamalgorzata
Raczkowanie
 
Avatar beatamalgorzata
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: kraj beneluxu
Wiadomości: 444
Dot.: Zoeva

Jesli pedzel jest miekki to stemplowaniem mozna nalozyc bronzer , gorzej jesli ten pedzel ma twarde wlosie . Jaki jest twardy czy miekki ?
__________________
Blog makijazowy - www.bbeabeautyimage.blogspot.com
Zapraszam
beatamalgorzata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 11:05   #27
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Zoeva

Cytat:
Napisane przez beatamalgorzata Pokaż wiadomość
Jesli pedzel jest miekki to stemplowaniem mozna nalozyc bronzer , gorzej jesli ten pedzel ma twarde wlosie . Jaki jest twardy czy miekki ?
pierwsze słyszę człowiek się całe życie uczy, a i tak umiera głupi jak to mówią

one nie mają moim zdaniem twardego włosia, tylko bardziej akurat w tym pędzlu ono jest tak ułożone (przez to proste ścięcie) że jakby nie ugina się. NIe wiem jak to opisać. jest bardziej po prostu sztywne niż twarde. Wiesz, puchaty pędzel się ładnie ugina, a ten ścięty na prosto już nie...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 12:48   #28
beatamalgorzata
Raczkowanie
 
Avatar beatamalgorzata
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: kraj beneluxu
Wiadomości: 444
Dot.: Zoeva

Kasiaj dziekuje za odpowiedz . Nie odstraszyl mnie opis pedzla i jak bedzie na nowo dostepny to go kupie , sam albo w zestawie pedzli do twarzy .

Jest jeszcze inny 109 - Vegan z ciemnym wlosiem tyle ze przeznaczony do plynnych i kremowych produktow , ja wole 109 bialy do bronzerow i rozy pudrowych .
__________________
Blog makijazowy - www.bbeabeautyimage.blogspot.com
Zapraszam
beatamalgorzata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 13:07   #29
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Zoeva

Cytat:
Napisane przez beatamalgorzata Pokaż wiadomość
Kasiaj dziekuje za odpowiedz . Nie odstraszyl mnie opis pedzla i jak bedzie na nowo dostepny to go kupie , sam albo w zestawie pedzli do twarzy .

Jest jeszcze inny 109 - Vegan z ciemnym wlosiem tyle ze przeznaczony do plynnych i kremowych produktow , ja wole 109 bialy do bronzerow i rozy pudrowych .
nie miałam takiego zamiaru,żeby Cie odstraszyć
Wiesz jak to jest - takie rzeczy i tak najlepiej ocenić samemu
Ja po prostu nie używam go zbyt często ale też każdy ma inne wymagania i każdemu co innego pasuje jestem ciekawa Twojej opinii
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 13:34   #30
beatamalgorzata
Raczkowanie
 
Avatar beatamalgorzata
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: kraj beneluxu
Wiadomości: 444
Dot.: Zoeva

Bede oceniac jak mi wpadnie w raczki , wtedy tez podziele sie opinia , pozytywna lub nie , zobaczymy .
__________________
Blog makijazowy - www.bbeabeautyimage.blogspot.com
Zapraszam
beatamalgorzata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-11 14:13:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:11.