Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część I - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-25, 23:31   #1291
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość
Frantic, odpowiem tu bo jeszcze mnie przegonisz :P
Na początku to bardzo dziękuję robiłam go 50 min.
Wykonany trochę minerałami i trochę nieminerałami :P
Minerały:
STF rice fair (EDM)
Porcelain w formule original (Buff'd)
Nick Nack (EDM)
troszkę korektora Mint (EDM)

Nieminerały:
Liner
tusz
fioletowy i czarny cień
czarna kredka
To już teraz wiem, jak wygląda na twarzy Porcelain z Buff'd. Ładnie Ci to wyszło.

Cytat:
Napisane przez alisss94 Pokaż wiadomość
sooorki że się wcinam ale nie potrafie założyć swojego forum ... prosze o odpowiedź i wybaczenie ...
Jakiego swojego forum?
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-25, 23:33   #1292
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez faa Pokaż wiadomość
ja mam też wszystko zapisane w notesiku i przy każdym produkcie mam numer zamówienia i nawet mam rozpisane kolejne 3 zamówienia które będę realizować za jakiś czas i mam jeszcze jedną karteczkę taka wish lista
ooo.. widzicie- nie tylko ja tak mam Co prawda dopiero od niedawna, ale zawsze to coś

Cytat:
Napisane przez alisss94 Pokaż wiadomość
hej !
mój problem polega na tym, że mam zbyt proste włosy. Może to sie wydać dziwne, ale chodzi mi o to, że moje koleżanki bez problemu robią sobie loczki na samą piankę, a mi pianka tylko skleja włosy ...

Kiedyś dowiedziałam się od jednej dziewczyny że ona ma ten sam problem i że w żaden sposób nie może ułożyć swoich włosków ... ale ostatnio ją widziałam w szkole i miała już dość oklapnięte loczki ale dość ładnie się prezentowały . szkoda że nie wiem jak ona to zrobiła ... jutro mam w szkole ważną akademię ... czy da się coś zrobic z moimi włosami do jutra ...?

ps. dodam że nie mam kontaktu z tą dziewczyną ...
Na pewno chciałaś zadać pytanie w tym wątku? Plotkowy, bo plotkowy, ale podejrzewam, że gdybyś zadała pytanie na forum o włosach (pytania do fryzjerki) , szybciej byś dostała odpowiedź...Ale może jakaś dobra dusza się znajdzie, co Ci doradzi, bo ja pojęcia zielonego nie mam, włosów nie kręcę

Tu zajrzyj :
http://www.wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=20
i poszukaj, albo zadaj pytanie- myślę, że tam szybciej Ci pomogą

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-02-25 o 23:36
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-25, 23:35   #1293
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Na pewno chciałaś zadać pytanie w tym wątku? Plotkowy, bo plotkowy, ale podejrzewam, że gdybyś zadała pytanie na forum o włosach (pytania do fryzjerki) , szybciej byś dostała odpowiedź...Ale może jakaś dobra dusza się znajdzie, co Ci doradzi, bo ja pojęcia zielonego nie mam, włosów nie kręcę
Usunęłam ten post. Autorce polecam zadawać takie pytania na fryzjerskim.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-25, 23:35   #1294
alisss94
Raczkowanie
 
Avatar alisss94
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 33
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
To już teraz wiem, jak wygląda na twarzy Porcelain z Buff'd. Ładnie Ci to wyszło.



Jakiego swojego forum?




wątku .
alisss94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-25, 23:36   #1295
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
To już teraz wiem, jak wygląda na twarzy Porcelain z Buff'd. Ładnie Ci to wyszło.

Dziękuję
On tak bardzo nie kryje, mam go tutaj (żeby nie skłamać) około 5-6 warstw.
Ale wolałam takie rozwiązanie niż kupować biały korektor np. Inglota albo jakieś farbki do ciała.
Niestety po zmyciu zauważyłam trobne krosteczki (taka jakby kaszka?) na policzkach, brodzie i czole
no, ale rozumiem, że go bardzo dużo nałożyłam i skóra mogła nie oddychać.
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-25, 23:37   #1296
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez alisss94 Pokaż wiadomość
wątku .
Przede wszystkim nie to forum. Udaj się na fryzjerski. I jak juz się tam udasz, to sprawdź najpierw, czy podobny wątek już nie istnieje, bo może wcale nie ma potrzeby zakładać nowego.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-25, 23:41   #1297
alisss94
Raczkowanie
 
Avatar alisss94
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 33
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

ok . dzięki już was nie będę męczyć .
alisss94 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-26, 10:24   #1298
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Ella, dzisiaj pierwszy raz uzylam EG (z probek od Kobietki). Wysmarowalam sie formula Cover Me, kolor Rosie (nie ma go na stronie, bardzo jasny bez). Jest odrobine za jasny ale podklad baardzo mi sie podoba. Co jest dosc dziwne, zwazywszy ze nie lubie kremowych mineralow. W Joppa i Lumiere mialam tak: pierwsze wrazenie wow, potem delikatny glow i pozniej juz swiecenie. Nie pomagala wykonczeniowka, tak po prostu mam z kremowymi. Z EG - odpukac - jest inaczej. Delikatny glow pozostal, wygladaja bardzo naturalnie, nie widac podkladu. Ale nie swiece sie, a skora wyglada zdrowo. Chyba sie blizej przyjrze tym mineralkom, choc dopasowanie koloru bedzie trudne, maja ogromny wybor. W tej kwestii licze na Pastereczke, po prostu wezme cos ciut jasniejszego niz Ona. Ella, moge podzielic sie z Toba moimi probkami od Kobietki,
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-26, 12:12   #1299
Ella77
Raczkowanie
 
Avatar Ella77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pruszków/Warszawa
Wiadomości: 413
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Pranie, ja jak na razie próbowałam tylko EDM i dlatego myślałam, żeby zamówić coś kremowego dla porównania, a że ostatnio jakoś o EGM coraz więcej się postów przewija i to pozytywnych to padło na tę firmę - jednak właśnie podstawowy problem - kolor. Widziałam na wątku EDMowym, że pytałaś o ardę Pastereczkę, mam nadzieję, że coś doradzi i ewentualnie ja też "spapuguję"

Nie chciałabym robić CI kłopotu z tymi próbkami od Kobietki, zwłaszcza, że nie wiem czy miałabym Ci coś do zaproponowania w zamian
__________________
Turbo Fire
1-2-3-4 5-6-7-8 9-10-11-12
Ella77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-26, 12:44   #1300
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Nie ma problemu. Mam ich 4, na pewno wszystkich nie zuzyje. Tyle ze kolory dosc przypadkowe, wzielam to co zostalo Kobietce Sa dosc jasne, wszystkie bezowe bez wyraznych tonow
Bywasz w Warszawie?
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-26, 12:52   #1301
Ella77
Raczkowanie
 
Avatar Ella77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pruszków/Warszawa
Wiadomości: 413
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

już piszę PW
__________________
Turbo Fire
1-2-3-4 5-6-7-8 9-10-11-12
Ella77 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-26, 13:07   #1302
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez spot Pokaż wiadomość
a przy okazji, już pytałam, ale bez reakcji
co myślicie o zabezpieczeniu bardzo suchej i wrażliwej skóry na nartach - śnieg zimno itp, bo do tej pory był fuid + puder, a teraz sama nie wiem co pakować, a wyjazd w piątek
Na nartach to ja tylko krem z filtrem używam...w tym roku Bioderma tonująca 50+ , ponieważ to narty nie nakładam już pudru sypkiego, nie mam takiej potrzeby, skóra i tak jest dobrze chroniona

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Ella, dzisiaj pierwszy raz uzylam EG (z probek od Kobietki). Wysmarowalam sie formula Cover Me, kolor Rosie (nie ma go na stronie, bardzo jasny bez). Jest odrobine za jasny ale podklad baardzo mi sie podoba. Co jest dosc dziwne, zwazywszy ze nie lubie kremowych mineralow. W Joppa i Lumiere mialam tak: pierwsze wrazenie wow, potem delikatny glow i pozniej juz swiecenie. Nie pomagala wykonczeniowka, tak po prostu mam z kremowymi. Z EG - odpukac - jest inaczej. Delikatny glow pozostal, wygladaja bardzo naturalnie, nie widac podkladu. Ale nie swiece sie, a skora wyglada zdrowo. Chyba sie blizej przyjrze tym mineralkom, choc dopasowanie koloru bedzie trudne, maja ogromny wybor. W tej kwestii licze na Pastereczke, po prostu wezme cos ciut jasniejszego niz Ona. Ella, moge podzielic sie z Toba moimi probkami od Kobietki,
Cieszę się że EGM Ci pasuje mnie chyba właśnie urzekło to, że jest EGM daje naturalny efekt, lekki glow, ale nie mega świecenie i z upływem czasu sie to nie pogłebia , a od razu po nałożeniu nie ma efektu maski i płaskiej twarzy (tak mam przy Joppa )

Pisałam już o tym , że podobno jak podasz kolor z MACa jaki pasuje to dobierają swój
Moje zamówienie jest już wysłane, mam nadzieję, że w następnym tygodniu dostanę przesyłkę, więc będę pewna czy dołożyli mi "zciemniacze" do moich podkładów...to też byłoby dobre rozwiązanie, mam nadzieję, że się sprawdzi.
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-26, 14:17   #1303
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Mogę obgadać swojego małża?
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-26, 14:23   #1304
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
Mogę obgadać swojego małża?
A co narozrabiał
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-26, 14:37   #1305
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
A co narozrabiał
Jeszcze nic ale
- pokazałam mu Baby Kabuki ''O akurat do miziania myszy''
kilka dni temu złapał w kuchni myszkę i teraz dzieciaki maja radochę bo mogą zwierzątko pooglądać

- wczoraj spieszyłam się z testami i za szybko podkład na krem nałożyłam i trochę się zwarzył, mowie mu o tym, bo chcialam, żeby kolor ocenił a on ''Nie widac, Aneta na swoim ślubie miala bardziej zwarzony'' ech no to bylo kilka lat temu i bylo widac tylko z bardzo bliska a podobno faceci nie widza takich szczegolow

- przed zasnieciem ''Jutro po pracy pojadę do B&Q poszukam dla Ciebie jakiej walizeczki na mineraly''
B&Q to cos w rodzaju Castoramy. Ja bardzo zdziwiona pytam czy uwaza, ze moje maniactwo osiągnie takie rozmiary, ze bedzie mi potrzebna a on na to ''Sądząc po początku to na pewno''

na razie mam tylko dwa zestawy probek i malego Kabuki

Myslicie ze cos takiego bedzie dobre? http://www.diy.com/diy/jsp/bq/nav/na...&isSearch=true
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-26, 14:43   #1306
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Rzabba masz kochanego małża Muszę się pochwalić, że mój też mi wynajduje różne rzeczy, którymi mogę zagospodarować swoją łazienkową przestrzeń pod kosmetyki makijażowe .
A tak w ogóle, to jak jeszcze trochę pobędziesz na tym forum to skończysz na odwyku albo w kaftanie, jak my wszystkie
Acha, i po pierwszym zdaniu myślałam że zbereźnie będzie
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-26, 14:47   #1307
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
Jeszcze nic ale
- pokazałam mu Baby Kabuki ''O akurat do miziania myszy''
kilka dni temu złapał w kuchni myszkę i teraz dzieciaki maja radochę bo mogą zwierzątko pooglądać

- wczoraj spieszyłam się z testami i za szybko podkład na krem nałożyłam i trochę się zwarzył, mowie mu o tym, bo chcialam, żeby kolor ocenił a on ''Nie widac, Aneta na swoim ślubie miala bardziej zwarzony'' ech no to bylo kilka lat temu i bylo widac tylko z bardzo bliska a podobno faceci nie widza takich szczegolow

- przed zasnieciem ''Jutro po pracy pojadę do B&Q poszukam dla Ciebie jakiej walizeczki na mineraly''
B&Q to cos w rodzaju Castoramy. Ja bardzo zdziwiona pytam czy uwaza, ze moje maniactwo osiągnie takie rozmiary, ze bedzie mi potrzebna a on na to ''Sądząc po początku to na pewno''

na razie mam tylko dwa zestawy probek i malego Kabuki

Myslicie ze cos takiego bedzie dobre? http://www.diy.com/diy/jsp/bq/nav/na...&isSearch=true
Odnośnie tego, czy faceci widzą czy nie szczegóły, to wbrew ogólnie przyjętym opiniom uważam że tak. Kilka dni temu jak się spytałam mojego TŻta jak wyglądam w nowych minerałach i że ma się dobrze przyjżeć, to mi powiedział że ładnie i nawet koło nosa mi się nic nie zwarzyło bo czasem tak mam. Była nieźle zdziwiona, bo jak pytam go ogólnie jak wyglądam, to zawsze mówi, że dobrze. A tak naprawdę, to oni swoje widzą i wiedzą...

A co do skrzyneczki, to wiele minerałek ma podobne i sobie chwali, więc pewnie też będziesz zadowolona. Ja mam podobną ale na akcesoria do paznokci.

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Acha, i po pierwszym zdaniu myślałam że zbereźnie będzie
Ja też.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-26, 15:00   #1308
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Wow, dostałam odpowiedź na pierwszego maila wysłanego do Conservatorie... 6 stycznia. Mają tempo. Ciekawe, czy na pozostałe też odpowiedzą .
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-26, 15:13   #1309
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Rzabba masz kochanego małża Muszę się pochwalić, że mój też mi wynajduje różne rzeczy, którymi mogę zagospodarować swoją łazienkową przestrzeń pod kosmetyki makijażowe .
A tak w ogóle, to jak jeszcze trochę pobędziesz na tym forum to skończysz na odwyku albo w kaftanie, jak my wszystkie
Acha, i po pierwszym zdaniu myślałam że zbereźnie będzie
Moj mi oproznil jedna szuflade, bo w mojej staniki juz sie nie mieszcza
Od grudnia jestem na odwyku stanikowym, teraz tylko na 3 czekam
Jestem podatna na maniactwa
Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Odnośnie tego, czy faceci widzą czy nie szczegóły, to wbrew ogólnie przyjętym opiniom uważam że tak. Kilka dni temu jak się spytałam mojego TŻta jak wyglądam w nowych minerałach i że ma się dobrze przyjżeć, to mi powiedział że ładnie i nawet koło nosa mi się nic nie zwarzyło bo czasem tak mam. Była nieźle zdziwiona, bo jak pytam go ogólnie jak wyglądam, to zawsze mówi, że dobrze. A tak naprawdę, to oni swoje widzą i wiedzą...

A co do skrzyneczki, to wiele minerałek ma podobne i sobie chwali, więc pewnie też będziesz zadowolona. Ja mam podobną ale na akcesoria do paznokci.



Ja też.
Starosc nie radosc nawet nie skojarzylam a kiedys wszystko mi sie kojarzylo

Moj wyszkolony, nawet na filmach makijaze komentuje.
A skrzyneczki mam dwie w jednej mam bizuterie, w drugiej kolorowke i jakbym sie uparła to mineralki by sie w niej zmiescily (na razie )

Najbardziej w nich podoba mi sie, ze moje modelki nie moga sie do nich dobrac

i jeszcze mysz skoro sie chwalimy zwiarzaczkami
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg case.jpg (52,4 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mysz6.jpg (41,7 KB, 31 załadowań)
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-26, 15:18   #1310
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Rzabba - wyczuł Cię z tymi maniactwami i podatnością na nie

A to taka dzika mysz? I dała się oswoić?
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-26, 15:24   #1311
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Mysz zupelnie dzika
oswoic to na razie nie ale zostala zlapana i umieszczona w specjalnie dla niej zakupionej klatce a za kilka dni ja wypuscimy gdzies dalej od domu, bo ja mam silna alergie na futrzaki i dluzej nie dam rady
ale szkoda mi dzieci, ze nie moga miec zwierzatek i to taki maly kompromis

Edit:
ja mu tez kupuje rożne rzeczy na rożne rzeczy
np takie szufladki na pierdółki (juz sie zastanawialam jake takie cos wykorzystac na kosmetyki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg S7300042.jpg (59,5 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg S7300043.jpg (50,4 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg S7300012.jpg (49,3 KB, 23 załadowań)
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ

Edytowane przez Rzabba
Czas edycji: 2009-02-26 o 15:27
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-26, 15:36   #1312
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
Mysz zupelnie dzika
oswoic to na razie nie ale zostala zlapana i umieszczona w specjalnie dla niej zakupionej klatce a za kilka dni ja wypuscimy gdzies dalej od domu, bo ja mam silna alergie na futrzaki i dluzej nie dam rady
ale szkoda mi dzieci, ze nie moga miec zwierzatek i to taki maly kompromis

Edit:
ja mu tez kupuje rożne rzeczy na rożne rzeczy
np takie szufladki na pierdółki (juz sie zastanawialam jake takie cos wykorzystac na kosmetyki
No jak to zobaczyłam, to też od razu zaczęłam sobie wyobrażać ile się malowideł w środku zmieści
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-26, 16:05   #1313
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Rzaba ale masz mężulka Powiedz nam jak Ty go tak podchodzisz - ja co prawda męża nie mam ale uczyć się takich rzeczy na przyszłość można

Poszłam dziś do Rosmana po LILliPutz - 3,98 Mam nadzieje, że mi pomoże bo jak się dziś rano obudziłam to miałam Saharę na twarzy , jakieś suche skórki , plamki nie wiem co to ale strasznie tego dużo tak, że minerałów się nie dało nałożyć bo wyglądałam jak odpadający tynk
Macie jakiś pomysł co robić, żeby nie dochodziło do takich sytuacji ? Na noc smaruje się dermosanem półtłustym.
Czy wam też tak się dzieje, że żel hialuronowy się roluje po nałożeniu na niego kremu ?
Może za krótko czekam ? Nie wiem ... mam nadzieje,że Lilliputz pomoże.

O WIDZE ZE MAMY NIE PODFORUM A FORUM !!

Edytowane przez foxxxy
Czas edycji: 2009-02-26 o 16:07
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-26, 16:07   #1314
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Anecko, jeśli kwas hialuronowy, to potrzebna będzie okluzja. Nie wiem, czy przeczytałaś, bo później dopisałam, co Ci polecam:

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=2659
To serum nie zapycha? Ma na poczatku skladu same OILE
Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Cucurbita Pepo (Pumpkin) Seed Oil, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Seed Oil ....

Oliwka Hipp co ma 2 rodzaje "oil" mnie zapchała.

ALE mimo to postaram sie juz za tydzien zamowic komplet
Komplet - Dwufazowy nawilżacz regulujący LEMON - 80 ml

Zobacze co mi powie dermatolog za 5 dni, co mam uzywac a czego nie..
Boje sie ze zabroni mi nawilzac skore [chociaz i tak jej teraz nie nawilzam jakos specjalnie..], bo po Izo bedzie mi pewnie platami skora schodzila..
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-26, 16:38   #1315
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
Rzaba ale masz mężulka Powiedz nam jak Ty go tak podchodzisz - ja co prawda męża nie mam ale uczyć się takich rzeczy na przyszłość można
A sama nie wiem
Moze to dlatego, ze ja tez mam duzo zrozumienia dla jego manii. Czesto pyta mnie o zdanie zanim cos kupi.
Moze tez dlatego, ze przez wiele lat nie bylo nas stac na nic, to teraz sobie troche odbijamy
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-26, 16:48   #1316
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
Czy wam też tak się dzieje, że żel hialuronowy się roluje po nałożeniu na niego kremu ?
Może za krótko czekam ? Nie wiem ... mam nadzieje,że Lilliputz pomoże.

niech ktoś zdradzi tajemnicę dlaczego tak się dzieje?
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-26, 17:04   #1317
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
O WIDZE ZE MAMY NIE PODFORUM A FORUM !!
Jakie forum? Dalej jesteśmy na podforum.

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Zobacze co mi powie dermatolog za 5 dni, co mam uzywac a czego nie..
Boje sie ze zabroni mi nawilzac skore [chociaz i tak jej teraz nie nawilzam jakos specjalnie..], bo po Izo bedzie mi pewnie platami skora schodzila..
Z całym szacunkiem - jakby mi mój dermatolog zabronił się nawilżać, to bym już więcej do niego nie poszła. BTW w ogóle to nie rozumiem, jak Twój dermatolog pozwala Ci używać tonik z kwasem i jednocześnie nie nakazuje używać kremu z filtrem. No chyba, że nakazywał, a Ty sama go nie stosujesz. Tyle dziewczyn mówi na Wizażu o tym, jak im kwasy zrobiły więcej złego niż dobrego, bo lekarz dermatolog zapomniał powiedzieć, że filtry są wtedy niezbędne.
Już wcześniej chciałam Cię zapytać, po co stosujesz tonik z kwasem.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-26, 17:15   #1318
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Anecka Frantic ma racje,3 lata temu sama miałam kwasy co prawda o niskim stęzeniu ale były i to w wakacje i dermatolog ROZKAZAŁ czapkę na głowę i filtr co najmniej SPF 50 - powiedział ,że jak przyjdę w zimie to też będę musiała używać filtra nie ma zmiłuj. Więc zacznij czegoś używać Choćby zachwalaną Lirenkę a może akurat Ci nie zaszkodzi : )

Poza tym przepisał mi robioną w aptece maść nawilżająca więc mój Dermatolog dobrze o mnie dbał

Frantic jak przeszłam na widok wszystkich forum to się wyświetliło jako jedno z Forum Kosmetyki Mineralne Jakiś błąd widocznie A może coś testują ?

Edytowane przez foxxxy
Czas edycji: 2009-02-26 o 17:16
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-26, 17:18   #1319
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Anecka, musimy sie za Ciebie zabrac Pewnie bede tlumaczyc oczywista oczywistosc ale do mnie, gdy mialam problemy z cera, BARDZO POWOLI to trafialo: skora z problemami czesto jest przez ludzi, a takze przez nastawionych na spektakularne efekty leczenia dermatologow, nadmiernie przesuszana. Pierwszy etap przebiega tak jak by sie chcialo: krostki sie zasuszaja, nie tworza sie nowe. Ale nastepny etap jest taki, ze wysuszona skora broni sie, wydzialajac nowe poklady sebum. Atak przetluszczania i w kolo macieju. Nie zlicze juz ilu dermatologow i kremow typu Clearasil zapedzilo mnie w ten kozi rog. Trzeba nawilzac skore zwlaszcza podczas kuracji antytradzikowych. Z glowa, nie za pomoca wypchanych emolientami kremow typu Biotherm Super Aqua Serum itp. Serum Lemon jest bardzo fajne, to na pewno dobry zakup - mieszane z zelem HA bedzie sie ladnie wchlaniac (solo jest odrobinke tluste).
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-26, 17:22   #1320
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

O czyzby forum?
Sprawdziłyśmy się?

No ja nic sie publicznie nie chcialam odzywac, ale to najdziwniejsza pielegnacja cery tradzikowej jaką widziałam. No ale nie moja buźka... Dermatolog mojej przyjaciólce kazal(!!!!) pic 2 litry wody oprocz tego co normalnie pije zeby sie pozbywala toksyn nie tylko przez skórę, i dietę z wykluczeniem słodyczy, konserwantow, smażonych rzeczy, i smarowidla i anybiotyki. I dala rade A problemy miala wielkie. Ale nie da się dzialac na skore tylko z jednej strony, trzeba kompleksowo
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu

Edytowane przez pastereczka
Czas edycji: 2009-02-26 o 17:24
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:10.