Rossmann - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-20, 08:06   #931
Kostka09
Zakorzenienie
 
Avatar Kostka09
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 044
Dot.: rossmann

Kupiłam wczoraj zel niebieski BD z pompka, jest troche zadki ale zaskoczylo mnie jak fajnie nawilza i przyjemnie pachnie, zakupilam tez krem z nagietkiem ale bez cynku bo akurat znalazlam w jednym rosmanie.. i musze powiedziec ze jest swietny na dzien jako nawilzajacy, ladnie pachnie szybko sie wchlania do matu zupelnego, lekko sciąga tak jak ten niebieski ale to jak ktos juz tu pisal dlatego, ze nie ma silikonow w skladzie.
wedlug mnie lepszy od tego niebieskiego BD tamten jest lzejszy ale ja mam cere mieszana ze sklonnoscia do suchej wiec wole ciezszy

a ten z cynkiem jest dla mnie hitem podepilacyjnymwszys tkie krostki wygladza

a tego truskawkowego to juz nigdzie nie znalazlam...

---------- Dopisano o 09:06 ---------- Poprzedni post napisano o 09:03 ----------

A z ostatnich zakupow to mam jeszcze Domol do toalet - jest ok, gesty i ladnie pachnie ma certyfikat oko test gut, ale kupilam tez odswierzacz powietrza w zelu kwiatowy tez ma oko test very gut czy cos takiego i wogole nie pachnienie polecam
Kostka09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-20, 09:01   #932
Ska
Zadomowienie
 
Avatar Ska
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 935
Dot.: rossmann

nowa gazetka w necie!
aktualna od 22 maja.
mam nadzieję, że jutro jeszcze będzie ważna ta stara, bo swoją farbę muszę kupić!
__________________
Szczęśliwa.
Ska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-20, 09:06   #933
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Kostka09 Pokaż wiadomość
Kupiłam wczoraj zel niebieski BD z pompka, jest troche zadki ale zaskoczylo mnie jak fajnie nawilza i przyjemnie pachnie, zakupilam tez krem z nagietkiem ale bez cynku bo akurat znalazlam w jednym rosmanie.. i musze powiedziec ze jest swietny na dzien jako nawilzajacy, ladnie pachnie szybko sie wchlania do matu zupelnego, lekko sciąga tak jak ten niebieski ale to jak ktos juz tu pisal dlatego, ze nie ma silikonow w skladzie.
wedlug mnie lepszy od tego niebieskiego BD tamten jest lzejszy ale ja mam cere mieszana ze sklonnoscia do suchej wiec wole ciezszy
prosze napisz jak działa pompka w zelu BD?? mam nadzieje ze seria z wadliwą pompką w koncu sie skonczyła...
a krem z nagietkiem u mnie tez rządzi ( ja to typowy suchciel, niestety tylko pod względem skóry )
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-20, 09:37   #934
Kostka09
Zakorzenienie
 
Avatar Kostka09
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 044
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
prosze napisz jak działa pompka w zelu BD?? mam nadzieje ze seria z wadliwą pompką w koncu sie skonczyła...
a krem z nagietkiem u mnie tez rządzi ( ja to typowy suchciel, niestety tylko pod względem skóry )
wlasnie czytalam, ze te pompiki nawalaja...ale narazie moja jest ok., zaznaczam, ze uzywam od wczoraj zobaczymy co bedzie dalej
Kostka09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-20, 09:42   #935
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Kostka09 Pokaż wiadomość
wlasnie czytalam, ze te pompiki nawalaja...ale narazie moja jest ok., zaznaczam, ze uzywam od wczoraj zobaczymy co bedzie dalej
to daj znac za pare dni, w sumie moja tez na poczatku działała ok, potem sie dopiero zaczelo
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-20, 09:53   #936
AdaD
Raczkowanie
 
Avatar AdaD
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 190
GG do AdaD
Dot.: rossmann

ja mam z żółtą pompką i niestety od poczatku nie działa, kupiony jakis miesiac temu
AdaD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-20, 10:34   #937
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: rossmann

To czemu nie wymienisz?
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-20, 10:46   #938
mirrera
Raczkowanie
 
Avatar mirrera
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 394
Dot.: rossmann

a ja zaczynam próbować Babydream, Sonnencreme Lichtschutzfacktor 50 (Krem do opalania z SPF 50). Narazie dziś mam go pierwszy raz na sobie, wiec trudno wiele mówić...
postosuje dłużej - opowiem o efektach
mirrera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-20, 11:05   #939
poison.iv
Wtajemniczenie
 
Avatar poison.iv
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 465
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Kostka09 Pokaż wiadomość
Kupiłam wczoraj zel niebieski BD z pompka, jest troche zadki ale zaskoczylo mnie jak fajnie nawilza i przyjemnie pachnie, zakupilam tez krem z nagietkiem ale bez cynku bo akurat znalazlam w jednym rosmanie.. i musze powiedziec ze jest swietny na dzien jako nawilzajacy, ladnie pachnie szybko sie wchlania do matu zupelnego, lekko sciąga tak jak ten niebieski ale to jak ktos juz tu pisal dlatego, ze nie ma silikonow w skladzie.
wedlug mnie lepszy od tego niebieskiego BD tamten jest lzejszy ale ja mam cere mieszana ze sklonnoscia do suchej wiec wole ciezszy

a ten z cynkiem jest dla mnie hitem podepilacyjnymwszys tkie krostki wygladza

a tego truskawkowego to juz nigdzie nie znalazlam...
O tak zgadzam się z Tobą, nagietkowy świetnie się sprawdza na mojej suchej buzi. Kupiłam go z myślą o stosowaniu na noc, ale świetnie się wchłania, zero świecenia, więc używam go również na dzień pod makijaż. Faktycznie po posmarowaniu czuje delikatne ściąganie, ale uczucie to szybko mija.
Jeśli chodzi o nagietkowy z cynkiem to nie wiem jak ja wcześniej mogłam bez niego żyć. Wklepuję go sobie po depilacji i nie mam żadnych krostek, czy podrażnień
Ostatnio skuszona Waszymi zachwytami kupiłam sobie pomadkę Alterre, używam od kilku dni i dołączam do grona jej wielbicielek
A moja rossmannowa wishlista ciągle się powiększa
poison.iv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-20, 11:10   #940
Malinn
Zakorzenienie
 
Avatar Malinn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 655
Dot.: rossmann

Ja tez mam sucha skore...ale znowu po nagietkowym z cynkiem swiecie sie jak zarowka dlatego stosuje tylko na noc Ale i tak jest swietny, swietnie nawilza i wysusza wypryski
__________________

Edytowane przez Malinn
Czas edycji: 2009-05-20 o 11:52
Malinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-20, 11:36   #941
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: rossmann

Ja mam też kupiony wczoraj BD i pompka działa ok.
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-20, 12:00   #942
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
prosze napisz jak działa pompka w zelu BD?? mam nadzieje ze seria z wadliwą pompką w koncu sie skonczyła...
Mam nową serię i pompka też jest zepsuta. Przelałam do innego opakowania i jest ok.
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-20, 13:29   #943
Amelianna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 607
GG do Amelianna
Dot.: rossmann

Czytam wątek od początku, dzięki wam zaopatrzyłam się w kilka kosmetyków rossmannowskich, z których jestem zadowolona, i polecam
BD żel do mycia i płyn do kąpieli (niebieskie z rumiankiem)– używam zamiennie od kilku lat, nie widzę różnicy między nimi, stosuję do mycia twarzy i zmywania makijażu, czasami też do ciała, zdecydowanie wolę do twarzy - dla mnie niezastąpiony,
BD Natural krem nagietkowy – stosuję na twarz, świetnie nawilża, nadaje się pod makijaż i pod filtr (lirene 50+), na początku trochę ściągał skórę, ale teraz po ok. miesięcznym stosowaniu już nie – buzia jest miękka, dobrze nawilżona, wygładzona, u mnie wchłania się do matu,
BD Natural nagietkowy z cynkiem, używam na noc na twarz, u mnie się sprawdza dobrze, cerę rano mam gładką, „uspokojoną”, mojej cery nie wysusza jak na razie, krem sprawdza się rewelacyjnie na podrażnienia, po depilacji i goleniu (TŻ),
BD extrasensitive ale ten z cynkiem (oczywiście kupiłam pomyłkowo, bo kremy z tej serii są dwa, także bez cynku) – jw. tylko wydaje się tłuściejszy
BD krem z filtrem 50+ -może być, na początku trochę żółci/bieli, po chwili wchłania się do matu, stosowałam na twarz podczas opalania - dobrze chroni - nie opaliłam się (twarz solidnie nakremowana i kapelusz na głowie), użyłam też kilka razy pod makijaż, ale tu zdecydowanie wolę filtr Lirene
Sunozon mleczko z filtrem 15 (fotostabilne) – stosowałam na ciało podczas opalania, dobrze chroni przed poparzeniem, skóra nabrała ładnej lekko brązowej opalenizny, mleczko dość lekkie, szybko się wchłania,
Alterra pomadka ochronna, - cudo na wysuszone łuszczące usta
Oliwka do mycia, zarówno Isana jak Isana Med – świetnie nawilża, mnie akurat zapach nie przeszkadza ale jest dziwny, moim zdaniem Isana med. pachnie „ładniej”
Isana Med, mleczko do ciała – gęste, treściwe, dobrze radzi sobie z przesuszeniem, w moim przypadku łydek, podoba mi się zapach, do stosowania raczej na noc,
Isana Med, kostka myjąca – świetnie oczyszcza cerę i zmywa makijaż, nie ściąga skóry, nie szczypie w oczy, wypróbowałam także do mycia ciała – efekt bardzo gładka skóra, ładny zapach, niewydajne
Lilliputz krem truskawkowy – leciutki, ładnie pachnie, wchłania się do matu, na początku ściągał, teraz już nie, dobry pod makijaż i pod filtr, ale wolę jednak BD Natural nagietkowy,
Isana Med., szampon przeciwłupieżowy dla skóry wrażliwej (granatowa zakrętka) – szamponu używa TŻ, nie ma po nim łupieżu, włosy się nie przetłuszczają (ale myje codziennie)

Kosmetyki, które raczej już drugi raz nie kupię to:
Prokurent - zielony płyn do płukania ust, trochę za mocny, zostawia gorzki posmak, odświeża na chwilkę, w sumie nie jest zły, ale jak się skończy wypróbuje jakiś inny
Isana Med, balsam do ciała – kupiłam przez pomyłkę chciałam mleczko, zużyłam, ale słabo nawilża wg mnie, zbyt lekkie, poza tym zawiera konserwanty
BD natural płyn do kąpieli – dobrze zmywa, nie ściąga, trochę drażniący zapach, szczypie w oczy, wolę jednak z serii niebieskiej z rumiankiem,
Lilliputz żel morelowy do mycia – kupiłam dla TŻ do mycia ciała, ja wypróbowałam do twarzy - dobrze zmywa makijaż, nie ściąga skóry i nie szczypcie w oczy, pachnie owocowo.
Amelianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-20, 13:51   #944
dziuba85
Zakorzenienie
 
Avatar dziuba85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 838
Dot.: rossmann

Dziewczyny, głupio mi troszkę, ale tak czytam o tym BD ciągle i nie wiem nawet, jak wyglądają te kosmetyki- interesuje mnie ten z cynkiem i krem nagietkowy, a o cenie to już nie wspomnę
Czy któraś pomoże?
__________________
10.08.2008
28.04.2012

Córcia 21.04.2018 <3

dziuba85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-20, 13:53   #945
Malinn
Zakorzenienie
 
Avatar Malinn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 655
Dot.: rossmann

Baby dream naturals calendula crame- krem nagietkowy z cynkiem, stoja w rossmanie na polkach z kosmetykami dla bobaskow kosztuje ok 5,50
__________________
Malinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-20, 14:15   #946
dziuba85
Zakorzenienie
 
Avatar dziuba85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 838
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Malinn Pokaż wiadomość
Baby dream naturals calendula crame- krem nagietkowy z cynkiem, stoja w rossmanie na polkach z kosmetykami dla bobaskow kosztuje ok 5,50

dziękuję ślicznie
__________________
10.08.2008
28.04.2012

Córcia 21.04.2018 <3

dziuba85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-20, 14:45   #947
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: rossmann

Dziewczyny, ten nagietkowy Naturals Lotion- do czego to to jest? Bo na polskie tłumaczą że tonik, co niewiele wyjaśnia. Do mycia czy do smarowania?
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-20, 16:58   #948
pani ćma
Zakorzenienie
 
Avatar pani ćma
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 3 180
Dot.: rossmann

a ile kosztuje alterra?
__________________

Szczerość nie czyni dziewczyny najbardziej lubianą koleżanką.
Ale przynosi szacunek.
A kiedy dziewczyna nauczy się szacunku do siebie, zawsze jej się uda.


65,5 > 64 > 63 > 62 > 61 > 60 >
59 > 58 > 57> 56 > 52 ... > 49
pani ćma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-20, 17:05   #949
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: rossmann

chyba cos około 5 zł
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-20, 17:30   #950
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: rossmann

W oczekiwaniu na pociąg zaglądnełam do R. na dworcu wschodnim w Wawie i z racji tego, że zobaczyłam tam krem ze smokiem - to go zakupiłam. Wcześniej się nim wcale nie interesowałam bo jakoś nie widziałam zastosowania u mnie, ale zrobiłyście mu taką reklamę tutaj, że stwierdziłam, że wezmę i zobaczę co to

Mój BD z pompką działa dobrze - ale w sumie jego wadliwość i tak by mi nie przeszkadzała bo ja wolę wylewane kosmetyki więc i tak wkrótce trafi do butli po żelu Ziaji.

Przypomnę się z pytaniem, bo chyba zaginęło: który żel intymny jest fajniejszy składowo???
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-20, 20:33   #951
saks
Rozeznanie
 
Avatar saks
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 756
GG do saks
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
prosze napisz jak działa pompka w zelu BD?? mam nadzieje ze seria z wadliwą pompką w koncu sie skonczyła...
Cytat:
Napisane przez Kostka09 Pokaż wiadomość
wlasnie czytalam, ze te pompiki nawalaja...ale narazie moja jest ok., zaznaczam, ze uzywam od wczoraj zobaczymy co bedzie dalej
Cytat:
Napisane przez AdaD Pokaż wiadomość
ja mam z żółtą pompką i niestety od poczatku nie działa, kupiony jakis miesiac temu
Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
Mam nową serię i pompka też jest zepsuta. Przelałam do innego opakowania i jest ok.
Dziewczyny, co to za nowa seria? W Rossmanie, kiedy brałam żel urwała mi się pompka, więc butelkę schowałam daleko do tyłu i wzięłam inną. Druga działa bez zarzutu od kilku tygodni.

Cytat:
Napisane przez Malinn Pokaż wiadomość
Ja tez mam sucha skore...ale znowu po nagietkowym z cynkiem swiecie sie jak zarowka dlatego stosuje tylko na noc Ale i tak jest swietny, swietnie nawilza i wysusza wypryski
Za to przy mojej tłustej działa jak krem matujący. Rano użyłam tylko raz i przestraszyłam się, że mnie zapchał. Ale jutro spróbuję jeszcze raz
BTW, o tym kremie mogłabym pisać poematy

Edytowane przez saks
Czas edycji: 2009-05-20 o 20:34
saks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-20, 20:54   #952
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez saks Pokaż wiadomość
Dziewczyny, co to za nowa seria? W Rossmanie, kiedy brałam żel urwała mi się pompka, więc butelkę schowałam daleko do tyłu i wzięłam inną. Druga działa bez zarzutu od kilku tygodni.
Stara, niebieska seria Babydream z rumiankiem. Teraz dodali żółte elementy i mówimy, że nowa
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-20, 21:19   #953
Kostka09
Zakorzenienie
 
Avatar Kostka09
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 044
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez saks Pokaż wiadomość
Dziewczyny, co to za nowa seria? W Rossmanie, kiedy brałam żel urwała mi się pompka, więc butelkę schowałam daleko do tyłu i wzięłam inną. Druga działa bez zarzutu od kilku tygodni.


Za to przy mojej tłustej działa jak krem matujący. Rano użyłam tylko raz i przestraszyłam się, że mnie zapchał. Ale jutro spróbuję jeszcze raz
BTW, o tym kremie mogłabym pisać poematy
co to jest za krem BTW???
Kostka09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-20, 21:22   #954
Parsifal
Zadomowienie
 
Avatar Parsifal
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 459
Dot.: rossmann

to nie krem tylko "by the way" :P
Parsifal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-20, 21:34   #955
dziuba85
Zakorzenienie
 
Avatar dziuba85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 838
Dot.: rossmann

hehe
__________________
10.08.2008
28.04.2012

Córcia 21.04.2018 <3

dziuba85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-21, 09:16   #956
yugoslavia
Wtajemniczenie
 
Avatar yugoslavia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Ostrava
Wiadomości: 2 909
GG do yugoslavia
Dot.: rossmann

Ja mogę poematy pisać o piance RDL z ogórem. Zdecydowanie najlepszy "myjoł" do twarzy jak miałam. Szampon BD odstawiłam bo mi nie spasował.
Coś czuje, że jutro przy okazji wizyty w R. skusze się na krem nagietkowy z cynkiem, bo chyba od jutra bedzie nagietkowe kremy promocja.

marchewkowe pole, zdaje mi się, że ten tonik to chyba do smarowania.

Ineso, ja mam Facelle sensitive. Porównania z tym drugim nie mam, ale sensitive jest jak do tej pory najlepszym żelem do h. intymnej jaki miałam. Po innych( Ziaja, Cleanic itp.) zawsze czułam jakiś dyskomfort, pieczenie czy cuś, a teraz tylko świeżość.
__________________
Zakamuflowana Niemka
yugoslavia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-21, 09:16   #957
Aranel
Raczkowanie
 
Avatar Aranel
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 339
Dot.: rossmann

A ja natomiast nie ustaje w swojej walce czy kosmetyki polskie i niemieckie maja inne składy ale, ale........muszę się pochwalić bo chyba pierwszy raz w życiu coś takiego mi się zdarza......
Za kilka dni będę w Berlinie i już zapowiedziałam mojemu TŻ, że bez godzinnej wizyty w Rossmannie to nie ma mowy, więc zamierzam obkupić się w Alltere, i troche Rival....Babydre....który ch u nas, jeszcze nie ma i będe mogla sama porównac składy a tak się pochwalilam, bo nigdy mi sie takie rzeczy nie przytrafiają

A poza tym, z czystym sumieniem polecam płyn do demakijażu oczu Rival de Loop, równiez seria z ogórkiem, i ma moj ukochany Sehr Gut w Oko teście, polecam bo 100ml kosztuje 4zł, nie podrażnia, nie wysusza, poza tym jest wg opisu bez tłuszczu, tlustych skaładników a to dla mnie bardzo wazne bo czesto wlasnie po plynach tlustawych zapychala mi sie skora wokoł oczu a tu nic, dobrze zmywa, az platek zostaje zupelnie czysty co po Ziaji, Loreal, Garnier nie zdarzylo mi sie....
od jutra jest w promocji w oszalamiającej cenie 3,5

Tez od jutra w gazetce jest jakis tonik do demakijazu....nie wiem co to ale pewnie kupie z ciekawosci...

Acha i kupuje i polecam lekkie odzywki do włosów Rossmana z serii Young, teraz mam taką z ochrona UV czy cos, watpie czy jest ta ochrona ale panthenol jest juz na 5 miejscu w skladzie, odzywki z tej serii ocenialy tez dziewczyny na watku o wlosach i wypowiadaly sie pozytywnie
Aranel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-21, 09:23   #958
yugoslavia
Wtajemniczenie
 
Avatar yugoslavia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Ostrava
Wiadomości: 2 909
GG do yugoslavia
Dot.: rossmann

Aranel, jak juz będziesz w Berlinie to mam prośbe. Zerknij proszę na skład balsamu Isana z mocznikiem. Czy ten mocznik tam rzeczywiście jest i może jakieś inne dobrodziejstwa są w tym balsamie
Z góry pięknie dziękuję
__________________
Zakamuflowana Niemka
yugoslavia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-21, 09:25   #959
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez mirrera Pokaż wiadomość
a ja zaczynam próbować Babydream, Sonnencreme Lichtschutzfacktor 50 (Krem do opalania z SPF 50). Narazie dziś mam go pierwszy raz na sobie, wiec trudno wiele mówić...
postosuje dłużej - opowiem o efektach
juz około 2 tyg używam, uczucia mieszane, strasznie ciezko sie naklada, okropnie sie lepi i świeci (do zmatowienia używam ok 2x wiecej pudru niz do lirenki) ale w sumie teraz sobie siedze i wszystko jest ok, fajnie nawilza i odzywia, nic sie nie osypuje i nie roluje (co przy lirence doprowadzalo mnie do szału) i ogolnie ok. Ale czy kupie ponownie - raczej nie bede dalej szukac ideału
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-21, 09:33   #960
Aranel
Raczkowanie
 
Avatar Aranel
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 339
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez yugoslavia Pokaż wiadomość
Aranel, jak juz będziesz w Berlinie to mam prośbe. Zerknij proszę na skład balsamu Isana z mocznikiem. Czy ten mocznik tam rzeczywiście jest i może jakieś inne dobrodziejstwa są w tym balsamie
Z góry pięknie dziękuję
Postaram się, mimo iz moja biochemiczna wiedza to pikus w porównaniu do niekórych ale bede sie starac
Aranel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:05.