Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie... - Strona 161 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-02, 11:36   #4801
Queen27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 41
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

bk
Queen27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-02, 11:47   #4802
kretoszczurek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraina Oz
Wiadomości: 241
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

viki dzięki za odpowiedź.
Mam jeszcze jedno pytanie bo został mi utleniacz z marijela 6% czy jak zrobię welle 6.71 na 6% to jest szansa że będzie dłużej trzymać? że lepiej się we włos wgryzie?
Ja już sił nie mam z tymi moimi pasemkami już jest ich coraz mniej ale jednak a reszta ruda.
Już na 6 się zdecydowałam bo po 7+8 śladu już nie ma tylko mi odrost rozjaśniło na piękny rudy. ( w ogóle czubek rudy dół złoty). Mam nadzieję że ta 6 do 7 się wymyje.

a wella koleston 6.71 to chłodny w ogóle bo czytam czytam i już zgłupiałam
__________________
http://lbym.lilypie.com/0Acip2.png
synuś

Edytowane przez kretoszczurek
Czas edycji: 2010-09-02 o 11:48
kretoszczurek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-02, 11:52   #4803
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez kretoszczurek Pokaż wiadomość
viki dzięki za odpowiedź.
Mam jeszcze jedno pytanie bo został mi utleniacz z marijela 6% czy jak zrobię welle 6.71 na 6% to jest szansa że będzie dłużej trzymać? że lepiej się we włos wgryzie?
Ja już sił nie mam z tymi moimi pasemkami już jest ich coraz mniej ale jednak a reszta ruda.
Już na 6 się zdecydowałam bo po 7+8 śladu już nie ma tylko mi odrost rozjaśniło na piękny rudy. ( w ogóle czubek rudy dół złoty). Mam nadzieję że ta 6 do 7 się wymyje.

a wella koleston 6.71 to chłodny w ogóle bo czytam czytam i już zgłupiałam
No właśnie on nie do końca jest chłodny - to raczej taki nautralny/kasztanowy ze srebrnym połyskiem, więc jak chcesz zimny to najlepiej wziąć do niego mix 0/88 a oksy 6% u mnie zawsze wychodził rudawo....
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-02, 12:13   #4804
kretoszczurek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraina Oz
Wiadomości: 241
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

to który z welli jest chłodny?
__________________
http://lbym.lilypie.com/0Acip2.png
synuś
kretoszczurek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-02, 12:15   #4805
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez kretoszczurek Pokaż wiadomość
to który z welli jest chłodny?
oznaczenie 8 w Welli to niebieski pigment niestety na niższych poziomach niestety nie występuje w Kolestonie chyba jest tylko do poziomu 8 a w Color Touch jest najniżej 7.89
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-02, 12:24   #4806
kretoszczurek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraina Oz
Wiadomości: 241
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

kurcze to dałaś mi do myślenia Teraz tak patrze na paletę i widzę ten średni palisander ładny jest ale to czerwień więc zdecydowanie nie zimno ale ładny

W takim układzie może goldwella? Z tym że wella ma lepsze zdecydowanie opinie no nic zaryzykuję jakiś tam kolor

Znalazłam na all goldwella za 20 zeta może się skuszę na 6 MB
__________________
http://lbym.lilypie.com/0Acip2.png
synuś

Edytowane przez kretoszczurek
Czas edycji: 2010-09-02 o 12:42
kretoszczurek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-02, 19:01   #4807
kretoszczurek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraina Oz
Wiadomości: 241
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Kupiłam 7MB goldwella nie uwierzycie za ile.... całe 6 zł za op likwidacja sklepu. 2 op z przesyłka kosztują mnie całe 19 zł.
__________________
http://lbym.lilypie.com/0Acip2.png
synuś
kretoszczurek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-02, 19:29   #4808
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez kretoszczurek Pokaż wiadomość
Kupiłam 7MB goldwella nie uwierzycie za ile.... całe 6 zł za op likwidacja sklepu. 2 op z przesyłka kosztują mnie całe 19 zł.
omg ale super ale MB to jest jaki kolor?
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-02, 19:57   #4809
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

witam, który kolorek wyjdzie myszowato z tych poniżej przedstawionych? planuje kłaśc na rozjaśniane włosy, ale nie wiem jaki wyjdzie najjaśniej z tych 3 i najchłodniej, moze byc lekko ciepły odcień ale nie rudy, chodiz mi o szarość taką naturalną na poziomie 7-6

http://www.palette.pl/nasze-produkty...ewajacy-imbir/

http://www.palette.pl/nasze-produkty...-middle-blond/

http://www.palette.pl/nasze-produkty...-sredni-blond/
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 08:36   #4810
kretoszczurek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraina Oz
Wiadomości: 241
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
omg ale super ale MB to jest jaki kolor?
z opisu to jasny nefrytowy brązowy na palecie sąsiaduje ze sławnymi SB i AS więc z zimnych raczej pewnie metaliczny tak wnioskuję
Boję się typowego chłodnego położyć ze względu na żółtki na końcówkach . Zresztą za tą kasę będzie na 2 razy warto zaryzykować

---------- Dopisano o 09:36 ---------- Poprzedni post napisano o 09:33 ----------

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
witam, który kolorek wyjdzie myszowato z tych poniżej przedstawionych? planuje kłaśc na rozjaśniane włosy, ale nie wiem jaki wyjdzie najjaśniej z tych 3 i najchłodniej, moze byc lekko ciepły odcień ale nie rudy, chodiz mi o szarość taką naturalną na poziomie 7-6

http://www.palette.pl/nasze-produkty...ewajacy-imbir/

http://www.palette.pl/nasze-produkty...-middle-blond/

http://www.palette.pl/nasze-produkty...-sredni-blond/
Żaden nie wyjdzie myszowato. Zapraszam do poczytania wątku. Farby drogeryjne nie wychodzą chłodno. gdyby to było takie łatwe to ten wątek nie był by tak obszerny. Polecam kupienie farby profesjonalnej koszt niewiele większy od drogeryjnych a włosy w innej kondycji i te kolory.

Ps Palette to najgorszy szajs
__________________
http://lbym.lilypie.com/0Acip2.png
synuś
kretoszczurek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 21:55   #4811
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez kretoszczurek Pokaż wiadomość
z opisu to jasny nefrytowy brązowy na palecie sąsiaduje ze sławnymi SB i AS więc z zimnych raczej pewnie metaliczny tak wnioskuję
Boję się typowego chłodnego położyć ze względu na żółtki na końcówkach . Zresztą za tą kasę będzie na 2 razy warto zaryzykować

---------- Dopisano o 09:36 ---------- Poprzedni post napisano o 09:33 ----------



Żaden nie wyjdzie myszowato. Zapraszam do poczytania wątku. Farby drogeryjne nie wychodzą chłodno. gdyby to było takie łatwe to ten wątek nie był by tak obszerny. Polecam kupienie farby profesjonalnej koszt niewiele większy od drogeryjnych a włosy w innej kondycji i te kolory.

Ps Palette to najgorszy szajs
palette jest dobra, i chce wybrać jedną z tych 3 odcieni. który najlepiej?
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-03, 23:54   #4812
ama
Wtajemniczenie
 
Avatar ama
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 691
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
palette jest dobra, i chce wybrać jedną z tych 3 odcieni. który najlepiej?
Kretoszczurek ma świętą rację. Palette jest farbą tragiczną jakościowo i żaden z tych kolorów nie wyjdzie Ci tak jak na opakowaniu. Najprawdopodobniej będziesz czarna, a spierać się będziesz na rudo bez względu na to co wybierzesz.
__________________
!Me encanta espanol!
ama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-04, 04:18   #4813
Czarna14
Wtajemniczenie
 
Avatar Czarna14
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Okolice Warszawy
Wiadomości: 2 402
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
witam, który kolorek wyjdzie myszowato z tych poniżej przedstawionych? planuje kłaśc na rozjaśniane włosy, ale nie wiem jaki wyjdzie najjaśniej z tych 3 i najchłodniej, moze byc lekko ciepły odcień ale nie rudy, chodiz mi o szarość taką naturalną na poziomie 7-6

http://www.palette.pl/nasze-produkty...ewajacy-imbir/

http://www.palette.pl/nasze-produkty...-middle-blond/

http://www.palette.pl/nasze-produkty...-sredni-blond/
Jeśli już musisz to moim zdaniem 2. Ale tak jak dziewczyny piszą : palette to najgorsze dziadostwo (wiem, bo sama kiedyś tym farbowałam)
__________________
72-71-70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60
Czarna14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-04, 07:16   #4814
Poison27
Wtajemniczenie
 
Avatar Poison27
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: City of Angels
Wiadomości: 2 848
GG do Poison27
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Czarna14 Pokaż wiadomość
Jeśli już musisz to moim zdaniem 2. Ale tak jak dziewczyny piszą : palette to najgorsze dziadostwo (wiem, bo sama kiedyś tym farbowałam)
moja mama cale życie farbuje palette i jest zadowolna, tzn była bo wycofali jej kolor i przerzucila się na londę.
A ja wczoraj kupiłam allwaves 6,1 i jutro bedzie farbowanie - wymierzam 7+6,1 ale wczesniej spróbuję na pasemku, bo to bedzie też moj pierwszy raz z oksy 3%
__________________
Piękne kobiety wierzą w swoją inteligencję; kobiety inteligentne nie wierzą w swoją urodę.
— Pablo Ruiz Picasso
Poison27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-04, 09:41   #4815
Gabi2000
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 49
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Pokaż wiadomość
Jestem po farbowaniu A mixem z Goldwella + woda 3%.
Narazie mokra, więc nie mogę wiele stwierdzić, chociaż wydaje się, że nie będę granatowa tak jak po Chantalu Zobaczymy jak się wysuszę
Shade_23
I jak tam twój kolorek? Nic się nie odzywasz:-(
Gabi2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-04, 11:44   #4816
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez ama Pokaż wiadomość
Kretoszczurek ma świętą rację. Palette jest farbą tragiczną jakościowo i żaden z tych kolorów nie wyjdzie Ci tak jak na opakowaniu. Najprawdopodobniej będziesz czarna, a spierać się będziesz na rudo bez względu na to co wybierzesz.
tak, kiedyś była tragiczna biorąc pod uwagę opinie na jej temat, ale nie jest wszytskie serie bardzo się zmieniły jakościowo i są bardzo dobre.
kolor napewno nie wyjdzie czarny wiem to, potrzebuje tylko rady który z tych 3 wybrać


Cytat:
Napisane przez Czarna14 Pokaż wiadomość
Jeśli już musisz to moim zdaniem 2. Ale tak jak dziewczyny piszą : palette to najgorsze dziadostwo (wiem, bo sama kiedyś tym farbowałam)
tak jak napisałaś, farbowałaś kiedyś, wtedy palette jeszcze była zła ale nie jest, przynajmniej dla mnie, i dla wielu innych ludzi
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-05, 10:23   #4817
bozenazych
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

hej mam do Was pytanie, prosze powiedzcie czy farbując platynowe jaśniutkie włosy na ciemny blond mogę oczekekiwać efektu takiego jak "na opakowaniu"???
bozenazych jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-05, 10:39   #4818
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

moze wyjść szaro zielony, użyj ciepłego odcienia albo nawet dodaj odrobiny miedzianej farby do tej, w sensie ze mieszając farbę dodaj do niej troszkę farby miedzianej.
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-05, 12:35   #4819
L_ka
Rozeznanie
 
Avatar L_ka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 653
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Jak masz platynowe jaśniutkie włosy znaczy rozjaśniane => farba może przez kilka farbowań nie załapać i będzie się szybciej wypłukiwać - efekt będzie jaśniejszy niż "na opakowaniu". Przeszukaj wątek hasłem "prepigmentacja" - znacznie poprawia efekt farbowania.

co do dodawania miedzi - ja bym się ograniczyła do natury, która łączy wszystkie pigmenty

A w ogóle to witajcie po wakacjach, właśnie idę coś pichcić na moje kilometrowe odrosty
__________________
Lekarstwem na przyzwyczajenie jest inne przyzwyczajenie (Epiktet)
L_ka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-05, 12:47   #4820
Poison27
Wtajemniczenie
 
Avatar Poison27
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: City of Angels
Wiadomości: 2 848
GG do Poison27
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez bozenazych Pokaż wiadomość
hej mam do Was pytanie, prosze powiedzcie czy farbując platynowe jaśniutkie włosy na ciemny blond mogę oczekekiwać efektu takiego jak "na opakowaniu"???
miałam kiedyś platynowe niemal białe włosy, chcąc je przyciemnić uzyłam migdałowego średniego blondu z londy bodajze, mniej wiecej planowałam przejść na poziom 7 z 11/12 i uzyskałam szaro-grafitowe włosy... zmuszona byłam uzyc brazu żeby to pokryć ale dzieki temu odkryłam że lepiej mi w brazach naturalnych
__________________
Piękne kobiety wierzą w swoją inteligencję; kobiety inteligentne nie wierzą w swoją urodę.
— Pablo Ruiz Picasso
Poison27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-05, 12:47   #4821
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Ja jeszcze mam wakacje I czekam na zamówioną 5-tkę z Ce-Ce, bo chcę ciut ciemniej
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-07, 10:34   #4822
Buffi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 36
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cześć jestem prawie 2 tygodnie po farbowaniu i już znowu jestem ruda .Robiłam majirel 9.1 i 7.1 3% tylko ze teraz to już ciężko określić czy te włosy są pomaranczowe czy żółte. Co byście powiedziały gdybym połączyla teraz 7.11 z 9.22 i z 6% bo nie chce farbowac włosów co 2 tygodnie i miec zielonych wlosow .
Buffi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-07, 19:37   #4823
Jemi91
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 526
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Witam. Może Wy mi pomożecie
Chcę zrobić dekoloryzację Renee Blanche, naturalnie mam ciemny blond, obecnie farbuję Palette, która jest koszmarna, mam prawie czarne włosy.
Chcę zakupić farbę z Matrixa z tej aukcji
http://allegro.pl/loreal-matrix-soco...3.html#gallery

i zastanawiam się, który odcień wybrać żeby wyszło coś zblizonego jak na załączniku, bo wiem że po dekoloryzacji trzeba dobierać farbę o 1-2 jaśniejszą.
Jest któraś z Was w stanie pomóc?
Jemi91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-07, 19:45   #4824
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Ani to zimny brąz, ani popielaty.
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-07, 20:02   #4825
Jemi91
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 526
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

To chociaż zbliżony.. chciałabym nie za ciemny brąz, żeby nie wpadał w rudości. A już jestem tak skołowona, przejrzałam tyle wątków, że już naprawdę nie wiem.
Jemi91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 02:54   #4826
Vivien
Raczkowanie
 
Avatar Vivien
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 308
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Dziewczynki, potrzebuję szybkiej rady.

Kiedyś farbowałam włosy Majirelem 4,15 z jakimś zwykłym polskim oksydantem 3%. Włosy wychodziły piękne: ciemny, głęboki, popielato-kasztanowy kolorek. Zdrowe były jak się patrzy.

Chciałabym wrócić do tamtego koloru, ale z braku Majirela kupiłam Luo - czy jego też mogę wytaplać z takim zwykłym kremowym oksydantem 3%?

Oczywiście wiem, że "co do zasady powinno się mieszać z oryginalnym Luo 7,5%", że jak dobrze kłaków nie utlenię, to nie będzie tych refleksów - ale nie na tym mi zależy, chcę żeby wyszło zdrowiej dla kłaków i ciemniej niż z założenia.
__________________
Million-to-one chances crop up nine times out of ten.
Terry Pratchett

Edytowane przez Vivien
Czas edycji: 2010-09-08 o 03:02
Vivien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 16:24   #4827
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Zamówiłam Majirel 6.1 czyli ton ciemniej niż ostatnio... i tym razem zrobię na wodzie 3%. Efektami się na pewno pochwalę
A co do moich kłaczków farbowanych około miesiąc temu 7.11 - stanowczo za jasny kolor... no i nie wyszedł aż tak zimny jak myślałam... no al wybił dość wyraźnie wcześniejsze rudości więc i tak jestem zadowolona.
Mam nadzieję, że kolejna aplikacja Majirela pozwoli mi pozbyć się ciepła z włosów
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 16:38   #4828
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Vivien Pokaż wiadomość
Dziewczynki, potrzebuję szybkiej rady.

Kiedyś farbowałam włosy Majirelem 4,15 z jakimś zwykłym polskim oksydantem 3%. Włosy wychodziły piękne: ciemny, głęboki, popielato-kasztanowy kolorek. Zdrowe były jak się patrzy.

Chciałabym wrócić do tamtego koloru, ale z braku Majirela kupiłam Luo - czy jego też mogę wytaplać z takim zwykłym kremowym oksydantem 3%?

Oczywiście wiem, że "co do zasady powinno się mieszać z oryginalnym Luo 7,5%", że jak dobrze kłaków nie utlenię, to nie będzie tych refleksów - ale nie na tym mi zależy, chcę żeby wyszło zdrowiej dla kłaków i ciemniej niż z założenia.
Myślę że możesz spróbować napewno krzywda Cis ię nie stanie, co njawyżej farba się zmyje szybciej
Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Zamówiłam Majirel 6.1 czyli ton ciemniej niż ostatnio... i tym razem zrobię na wodzie 3%. Efektami się na pewno pochwalę
A co do moich kłaczków farbowanych około miesiąc temu 7.11 - stanowczo za jasny kolor... no i nie wyszedł aż tak zimny jak myślałam... no al wybił dość wyraźnie wcześniejsze rudości więc i tak jestem zadowolona.
Mam nadzieję, że kolejna aplikacja Majirela pozwoli mi pozbyć się ciepła z włosów
Trzymam kciuki żeby się udało
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 10:15   #4829
oOAlexOo291
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1
Exclamation Pomocy

Witam drogie Panie! Otóż mam taki problem. Może zacznę od początku: Moje włosy naturalne to ciemny blond, na nich miałam pasemka blond rozjaśniaczem. W końcu drogie pasemka mi się odwidziały i postanowiłam użyć szamponetki jasny brąz i wyszedł mi świetny kolor, poszłam do mojej fryzjerki i poradziła mi żeby teraz użyć szamponetki ciemny blond- wyszły rude! Ale pasowały Potem użyłam na to znów jasny brąz i wyszły całkowicie rude. No nic. Teraz całkowicie zeszła szamponetka używałam z Mariona i po jednym umyciu całkowicie zeszła więc teraz mam jakieś pomarańczowe i wygląda to ohydnie! Czy mogę teraz pokryć je farbą jasny brąz? czy wyjdą mi całkowicie pokryte i kolor taki jak na farbie? Czy zleje się to całkowicie z szamponetką? Co polecacie? Jaką farbę? Od razu mówię że szamponetkę używałam dwa dni temu a dziś po pierwszym myciu mi zeszła.. proszę o pomoc
oOAlexOo291 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 12:55   #4830
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Pomocy

farba powinna chwycic elegancko, ale w miejscu pasemek bedzie się syzbciej wypłukiwac i idealnie jednolicie to nie będzie.

marion to raczej kiepska szmaponetka, wiec szybko zeszła. lepsze schodza do rudego, gorsze do pomarańczu.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:53.