Jak podkreślić jasną cerę? V - Strona 162 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-27, 13:21   #4831
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

również wstawiałam zdjęcie Lumene na wątek o jasnych podkładach... ale to było przed awarią i nie udało się tego zdjęcia przywrócić

można go bez problemu kupić w drogeriach. moze nie w znanych sieciówkach, ale w normalnych mniejszych powinien być - przynajmniej w każdej, którą ostatnio mijałam (a więc byłam w niej ) był wystawiony w witrynach i na wystawach. koszt koło 30pln
jak ktoś napisał wyżej, kryje dość słabo, ale za to dobrze matuje i jest dość trwały

Edit:
udało mi się ponownie załadować zdjęcie do postu na wątku o podkładach: https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=2374
na zdjęciu może tego nie widać, ale jest nieco bardziej żółty niż dermacol
dorzuciłam jeszcze zdjecie składu
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.

Edytowane przez fiasco
Czas edycji: 2010-12-27 o 13:30
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-27, 13:42   #4832
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
również wstawiałam zdjęcie Lumene na wątek o jasnych podkładach... ale to było przed awarią i nie udało się tego zdjęcia przywrócić

można go bez problemu kupić w drogeriach. moze nie w znanych sieciówkach, ale w normalnych mniejszych powinien być - przynajmniej w każdej, którą ostatnio mijałam (a więc byłam w niej ) był wystawiony w witrynach i na wystawach. koszt koło 30pln
jak ktoś napisał wyżej, kryje dość słabo, ale za to dobrze matuje i jest dość trwały

Edit:
udało mi się ponownie załadować zdjęcie do postu na wątku o podkładach: https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=2374
na zdjęciu może tego nie widać, ale jest nieco bardziej żółty niż dermacol
Znalazłam wczoraj Twoje zdjecie,ale właśnie się dziwiłam czemu nie może mi się ono odtworzyć skoro jestem zalogowana haha
Mmm kolor ma prześwietny,strasznie kusi.
Łudziłam się że ten lumene będzie takim tańszym odpowiednikiem clarins everlasting-a
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka


Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-27, 14:42   #4833
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Chaigata Pokaż wiadomość
Lohashill, wpada dosyć mocno w róż, ale bardzo słabo kryje.
dzięki
a znasz taki który miałby taką bardziej neutralną tonację - nie strasznie różową czy żółtą? na wątku o bb kremach czytałam o missha 13 i elelemong - miałaś może z nimi styczność?
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-27, 16:42   #4834
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
dzięki
a znasz taki który miałby taką bardziej neutralną tonację - nie strasznie różową czy żółtą? na wątku o bb kremach czytałam o missha 13 i elelemong - miałaś może z nimi styczność?
Mam i 1 i 2, bo ze mnie bladzioch. Po niektórych swatchach straszy, że są różowe, ale w realu są dużo bardziej neutralne. Niestety daleko im do żółtości. Są ok.
Wolę Misshę, jest mniej widoczna na buzi od Ele.
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-27, 17:36   #4835
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Chaigata Pokaż wiadomość
Mam i 1 i 2, bo ze mnie bladzioch. Po niektórych swatchach straszy, że są różowe, ale w realu są dużo bardziej neutralne. Niestety daleko im do żółtości. Są ok.
Wolę Misshę, jest mniej widoczna na buzi od Ele.
bardzo dziękuję za odpowiedź
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-27, 17:54   #4836
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Hyhy, wszyscy już wiedzą, że jestem wielbicielką pudru Manhattan Nawet Gwiazdka, która podarowała mi go, ku mojej wielkiej radości, pod choinkę
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-27, 18:17   #4837
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez natrix Pokaż wiadomość
Hyhy, wszyscy już wiedzą, że jestem wielbicielką pudru Manhattan Nawet Gwiazdka, która podarowała mi go, ku mojej wielkiej radości, pod choinkę
Heh, a mi Gwiazdor nie przytargał nic z "niezbędnika bladolicej" Czekam teraz na moje zamówienie z Meow i Lucy i pewnie poczekam jeszcze trochę
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-28, 18:09   #4838
krolowa zurawin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 410
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

jestem ruda! w sumie to takie połączenie blondu i rudego... ale jest ciekawie momentalnie jak mi fryzjer zmył farbę... odkryłam dużo intensywniejszy kolor swoich oczu!wrzucę wam tu zdjęcia,ale to pewnie już po nowym roku
__________________
Zaczynam wszystko od nowa !
Gotuję!
Wciąż szukam...
krolowa zurawin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 18:15   #4839
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez krolowa zurawin Pokaż wiadomość
jestem ruda! w sumie to takie połączenie blondu i rudego... ale jest ciekawie momentalnie jak mi fryzjer zmył farbę... odkryłam dużo intensywniejszy kolor swoich oczu!wrzucę wam tu zdjęcia,ale to pewnie już po nowym roku
a masz niebieskie?
bo z własnego doświadczenia wiem, że niebieskie świetnie się podkreślają rudym, im mam bardziej rude włosy, tym częściej pytają mnie czy mam soczewki niebieskie
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 18:45   #4840
krolowa zurawin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 410
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

takie niebieskozielone
__________________
Zaczynam wszystko od nowa !
Gotuję!
Wciąż szukam...
krolowa zurawin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 19:10   #4841
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
a masz niebieskie?
bo z własnego doświadczenia wiem, że niebieskie świetnie się podkreślają rudym, im mam bardziej rude włosy, tym częściej pytają mnie czy mam soczewki niebieskie
heh, ja mam bardzo ciemne brązowe i ten kolor tak jakby dopasowuje się do koloru włosów znaczy, jak mam ciemny brąz, ludzie, zwłaszcza moja mama, uważają, że mam kolor włosów i oczu identyczny; jak miałam wiśniowe, koleżanki zauważyły, ze mam bardziej czerwone tęczówki, a jak miałam (prawie...) czarne, koleżanki mówiły, że mam czarne oczy ogólnie często słyszę pytanie, czy mam na sobie soczewki, bo oprócz tego, ze tęczówki mam ciemne, to jeszcze duże

pierwszy raz od ok. 3 lat mam lakier na paznokciach nie mogłam się oprzeć granatowemu, świetnie pasuje do bladych łapek choć powinnam była kupić szary albo turkusowy coby pasował mi do 'kreacji' na sylwestra... no cóż, mam jeszcze parę dni, dokupię i mam nadzieję, że jak pofarbuję włosy w sylwestra to tym razem wyjdzie czarny a nie jakaś umbra palona
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-28, 20:16   #4842
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
heh, ja mam bardzo ciemne brązowe i ten kolor tak jakby dopasowuje się do koloru włosów znaczy, jak mam ciemny brąz, ludzie, zwłaszcza moja mama, uważają, że mam kolor włosów i oczu identyczny; jak miałam wiśniowe, koleżanki zauważyły, ze mam bardziej czerwone tęczówki, a jak miałam (prawie...) czarne, koleżanki mówiły, że mam czarne oczy ogólnie często słyszę pytanie, czy mam na sobie soczewki, bo oprócz tego, ze tęczówki mam ciemne, to jeszcze duże

pierwszy raz od ok. 3 lat mam lakier na paznokciach nie mogłam się oprzeć granatowemu, świetnie pasuje do bladych łapek choć powinnam była kupić szary albo turkusowy coby pasował mi do 'kreacji' na sylwestra... no cóż, mam jeszcze parę dni, dokupię i mam nadzieję, że jak pofarbuję włosy w sylwestra to tym razem wyjdzie czarny a nie jakaś umbra palona
To chyba wampirem jesteś z tym zmiennym kolorem tęczówek i alabastrową cerą

A co do malowania paznokci, to ja też właśnie pierwszy raz od dwóch lat je pomalowałam I to w dodatku też na granatowy, a raczej atramentowy. Tak się rozochociłam, że zaraz po tym pomalowałam maminą emalią na taki jakby 'nude', a teraz wygrzebałam swój strasznie stary lakier Revlon 480 Chocolate Cherry i przyznam, że też dosyć bosko wygląda z bladymi łapami
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 20:25   #4843
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Heh, ja też jak już maluję paznokcie (ale czynię to bardzo bardzo rzadko bo mam szeroką, niezbyt ładną płytkę) to na kolor atramentowy albo na czarno
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 22:43   #4844
saks
Rozeznanie
 
Avatar saks
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 756
GG do saks
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

ja mam pomalowane zawsze, i zawsze na kolorowo i chyba najładniej bladość podkreślają vampy właśnie i czerwienie z kroplą wiśni
saks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 22:49   #4845
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

A ja najbardziej lubie miec pomalowane paznokcie klasyczna czerwienia bez ani kropli rozowego. Podobaja mi sie bardzo beze, ale wygladaja beznadziejnie, po prostu trupio
rocki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 22:54   #4846
woda sodowa
Wtajemniczenie
 
Avatar woda sodowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 289
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Hej Wpadam do was, zeby sie pochwalic moimi makeupowi prezentami. Dwie super paletki front cover-juz od dawna jestem fanka tej firmySzczegolnie podoba mi sie roz, daje taki fajny efekt lalki, cudo poprostu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg paletka.jpg (40,4 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg front.jpg (52,6 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cover.jpg (47,5 KB, 30 załadowań)
woda sodowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-29, 08:26   #4847
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez rocki Pokaż wiadomość
A ja najbardziej lubie miec pomalowane paznokcie klasyczna czerwienia bez ani kropli rozowego. Podobaja mi sie bardzo beze, ale wygladaja beznadziejnie, po prostu trupio
wcale nie, trzeba tylko dobrać odcień ja ostatnio kupiłam beżowy lakier z kobo i jestem bardzo zadowolona z koloru - taki czysty nude
poza tym (oprócz granatu i czerni) straasznie podoba mi się ciemna zieleń no i oczywiście klasyka, czyli czerwień
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-29, 09:07   #4848
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Heh, ja też jak już maluję paznokcie (ale czynię to bardzo bardzo rzadko bo mam szeroką, niezbyt ładną płytkę) to na kolor atramentowy albo na czarno
ja tak samo czerń i granat od czasu do czasu ciemna czerwień (bourjois) jeszcze ostatnio stosuję fiolet 709 z inglota (matowy) a czaję się jeszcze na matową czerń inglot ...

Edytowane przez rousse
Czas edycji: 2010-12-29 o 09:09
rousse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-29, 10:20   #4849
Krolowa_Margot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 325
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Ja też rzadko maluje paznokcie czyms innym niż bezbarwna odżywka, bo niestety mam strasznie łamliwe i robie w nimi wszytsko co moge, ale i tak jeśli już uda mi się troche zapuścić, to po max. 2 tyg. sie łamią... Nail Tek sie nie sprawdził, teraz wypróbuje chyba Herome

Ale w tym czasie kiedy mi sie je uda troche odchować, to maluje je najczęściej na czerwony, wiśniowy i granatowy, czasem też fiolet i fuksja - ogólnie lubie ciemne kolory, pastele jakoś nie wyglądają dobrze na moich paznokciach (może dlatego, że nawet takie troche zapuszczone są za krótkie, a wydaje mi sie, że na krótszych lepiej zdecydowane kolory).

W te wakacje polubiłam szare i brzoskwiniowe; próbowałam też z miętowymi, ale wyglądało to tragicznie na moich paznokciach.
A właśnie znacie jakiś szary lakier, który nie wchodziłby w kawe z mlekiem? Ja miałam jakiś bazarkowy, ale już wysechł i teraz go nigdzie nie moge znaleźć...

A właśnie kupiłam taką ciemną, butelkową zieleń z Essence i nie moge sie doczekać aż uda mi sie troche zapuścić paznokcie i bede mogła je nią pomalować. A na razie zdobi tylko moje stópki
Krolowa_Margot jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-29, 10:58   #4850
calineczka87
Raczkowanie
 
Avatar calineczka87
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: nibylandia
Wiadomości: 127
Smile Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Odnośnie kremu nawilżającego, polecam Dermedic Hydrain. Skóra po nim jest gładziutka
Mam zamiar teraz kupić podkład Lumene, aczkolwiek zainteresowałyście mnie tą Neutrogeną. No i po Nowym Roku śmigam do fryzjera na balejaż, będą rudawe i brązowe kolorki
Ostatnio z nudów szukałam jakiś filmików makijażowych. Padło na cykl ,,Sztuka makijażu'' ze znaną Ania Orłowską-Filasiewicz. Zdziwiło mnie jak w każdym filmiku proponuje samoopalacz wszystkim modelkom niezależnie od karnacji.Ale ona sama tak lubi, więc poleca, hyh. Tylko jak malowała babkę trupiobladą i nałożyła krem brązujący, to już mi się odechciało oglądać...
__________________
tatuaż z emocji wypalany...

Edytowane przez calineczka87
Czas edycji: 2010-12-29 o 11:01 Powód: literówka
calineczka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-29, 11:50   #4851
ziarnko piasku
Zadomowienie
 
Avatar ziarnko piasku
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: West Midlands, UK
Wiadomości: 1 142
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Krolowa_Margot Pokaż wiadomość
Ja też rzadko maluje paznokcie czyms innym niż bezbarwna odżywka, bo niestety mam strasznie łamliwe i robie w nimi wszytsko co moge, ale i tak jeśli już uda mi się troche zapuścić, to po max. 2 tyg. sie łamią... Nail Tek sie nie sprawdził, teraz wypróbuje chyba Herome

Ale w tym czasie kiedy mi sie je uda troche odchować, to maluje je najczęściej na czerwony, wiśniowy i granatowy, czasem też fiolet i fuksja - ogólnie lubie ciemne kolory, pastele jakoś nie wyglądają dobrze na moich paznokciach (może dlatego, że nawet takie troche zapuszczone są za krótkie, a wydaje mi sie, że na krótszych lepiej zdecydowane kolory).

W te wakacje polubiłam szare i brzoskwiniowe; próbowałam też z miętowymi, ale wyglądało to tragicznie na moich paznokciach.
A właśnie znacie jakiś szary lakier, który nie wchodziłby w kawe z mlekiem? Ja miałam jakiś bazarkowy, ale już wysechł i teraz go nigdzie nie moge znaleźć...

A właśnie kupiłam taką ciemną, butelkową zieleń z Essence i nie moge sie doczekać aż uda mi sie troche zapuścić paznokcie i bede mogła je nią pomalować. A na razie zdobi tylko moje stópki
nie wiem czy Cię zaintersuje ale Avon ma nowy odcień lakieru - Gunmetal - szary ale ma drobinki czyli jest taki stalowoszary. Mnie się podoba a miętowego też próbowałam i szybko zmylam, jakos nie podobał mi się na moich dłoniach ale u kogos już ładnie wygląda
a odnosnie słabych paznokci - probowałas złotą odzywkę Sally Hansen - ale oryginalną, ze sprawdzonego źródła? dla mnie jest rewelacyjna zawsze ratowała moje paznokcie.

a tak BTW - kiedys tutaj dziewczyny pokazały puder prasowany z czterech kolorów (żółty, zielony, różowy, niebieski) z ELF Cosmetics - kupiłam i jestem bardzo zadowolona nie pamiętam, która z Was to pisała ale dziękuję
__________________
We all fall to the floor at some point.
It's how you pick yourself up.
That's the real challenge.
Isn't it?


ziarnko piasku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-29, 12:09   #4852
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Krolowa_Margot Pokaż wiadomość
Ja też rzadko maluje paznokcie czyms innym niż bezbarwna odżywka, bo niestety mam strasznie łamliwe i robie w nimi wszytsko co moge, ale i tak jeśli już uda mi się troche zapuścić, to po max. 2 tyg. sie łamią... Nail Tek sie nie sprawdził, teraz wypróbuje chyba Herome

Ale w tym czasie kiedy mi sie je uda troche odchować, to maluje je najczęściej na czerwony, wiśniowy i granatowy, czasem też fiolet i fuksja - ogólnie lubie ciemne kolory, pastele jakoś nie wyglądają dobrze na moich paznokciach (może dlatego, że nawet takie troche zapuszczone są za krótkie, a wydaje mi sie, że na krótszych lepiej zdecydowane kolory).

W te wakacje polubiłam szare i brzoskwiniowe; próbowałam też z miętowymi, ale wyglądało to tragicznie na moich paznokciach.
A właśnie znacie jakiś szary lakier, który nie wchodziłby w kawe z mlekiem? Ja miałam jakiś bazarkowy, ale już wysechł i teraz go nigdzie nie moge znaleźć...

A właśnie kupiłam taką ciemną, butelkową zieleń z Essence i nie moge sie doczekać aż uda mi sie troche zapuścić paznokcie i bede mogła je nią pomalować. A na razie zdobi tylko moje stópki
mam ten lakier essence - bajeczny kolor, jak pancerzyk żuka tylko nie wytrzymuje długo na paznokciach, ale u mnie to normalne, bo po treningu kendo żaden lakier się nie utrzymadlatego teraz kupiłam sobie podkład pod lakier Bonder z Orly i jestem w ciągu 2 dnia testowania - na razie jest ok, trzyma się nawet lakier kobo, który i bez kendo potrafił złazić po 1 dniu jeśli bonder się spisze to zamówię sobie też kolorowe orly
a co do łamliwych paznokci - ja też miałam taki problem , mimo stosowania wielu odżywek - m. in sally hansen (złota i niebieska), i pomógł mi preparat Mavala Scientifique - taki płyn, którym smaruje się końcówki paznokci - on wnika w głąb płytki i ją utwardza. teraz paznokcie w ogóle mi się nie łamią (no może wyjątkowo w czasie jakichś bardziej agresywnych walk). poza tym polecam odżywkę do smarowania herba studio - natłuszczone paznokcie są giętkie i bardziej elastyczne, więc mniej skłonne do łamania no i warto brać jakiś suplement na paznokcie np H-pantoten
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl

Edytowane przez loss_lauri
Czas edycji: 2010-12-29 o 12:11
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-29, 14:11   #4853
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez RoOxAnKaA Pokaż wiadomość
Zgodnie z obietnicą wstawiam zdjęcia Neutrogeny Healthy Skin 010 Classic Ivory Udało mi się w świątecznym zamieszaniu

Przepraszam za niezbyt wyraźne zdjęcia I za moje żyły na nadgarstku Może na zdjęciach wygląda na ciemny, ale u mnie na twarzy jest idealny Jeśli dla kogoś ten podkład będzie za ciemny, to chyba jednak nie jestem bladolica i nie wiem co tu robię Jeśli będą jeszcze jakieś pytania bądź któraś z Was chciałaby zdjęcia podkładu Neutrogena Skin Clearing w tym samym odcieniu, to proszę pisać Ale to już jutro Wesołych Świąt Bladolice
Dzięki przeogromne za te zdjęcia! Zastanawiam się właśnie nad kupnem tego Healthy Skin, ale chciałabym zobaczyć też jak on się ma przy Skin Clearing... czy mogłabym Cię poprosić o swatcha? I o krótką notkę dotyczącą krycia, itp
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-29, 21:27   #4854
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Krolowa_Margot Pokaż wiadomość
Ja też rzadko maluje paznokcie czyms innym niż bezbarwna odżywka, bo niestety mam strasznie łamliwe i robie w nimi wszytsko co moge, ale i tak jeśli już uda mi się troche zapuścić, to po max. 2 tyg. sie łamią... Nail Tek sie nie sprawdził, teraz wypróbuje chyba Herome

Ale w tym czasie kiedy mi sie je uda troche odchować, to maluje je najczęściej na czerwony, wiśniowy i granatowy, czasem też fiolet i fuksja - ogólnie lubie ciemne kolory, pastele jakoś nie wyglądają dobrze na moich paznokciach (może dlatego, że nawet takie troche zapuszczone są za krótkie, a wydaje mi sie, że na krótszych lepiej zdecydowane kolory).

W te wakacje polubiłam szare i brzoskwiniowe; próbowałam też z miętowymi, ale wyglądało to tragicznie na moich paznokciach.
A właśnie znacie jakiś szary lakier, który nie wchodziłby w kawe z mlekiem? Ja miałam jakiś bazarkowy, ale już wysechł i teraz go nigdzie nie moge znaleźć...

A właśnie kupiłam taką ciemną, butelkową zieleń z Essence i nie moge sie doczekać aż uda mi sie troche zapuścić paznokcie i bede mogła je nią pomalować. A na razie zdobi tylko moje stópki
ja na przykład nie potrafię zapuścić paznokci. może dlatego, że w szkole się to nie sprawdza, bo co chwilę się brudzą a przecież nie będę śmigać do łazienki ze szczoteczką do paznokci i szorować generalnie jak mam już 2-3mm to są dla mnie za długie i mi przeszkadzają.
Essence nie ma właśnie takiej szarości? z linii colour&go? wydawało mi się, że jakąś widziałam ale jak byłam w drogerii cały świat został przyćmiony przez granatowy
a miętowy by się u mnie może sprawdził lato, bo teraz zawsze mam choć trochę zaczerwienione palce (od zimna)
oooh pokochałam butelkową zieleń dołączam ten kolor do listy lakierów, które muszę sobie dokupić; jeszcze jeden podstawowy, w kolorze czerwonego wina, już mam - i to jest identyczny kolor jak moja ulubiona szminka
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-29, 21:29   #4855
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Wibo ma piekny szary
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-29, 21:53   #4856
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Nakręciłyście mnie, Dziewczyny, na butelkowo-zielony lakier Muszę pogrzebać za takim
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-29, 22:34   #4857
RoOxAnKaA
Wtajemniczenie
 
Avatar RoOxAnKaA
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: woj.łódzkie
Wiadomości: 2 393
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość
Dzięki przeogromne za te zdjęcia! Zastanawiam się właśnie nad kupnem tego Healthy Skin, ale chciałabym zobaczyć też jak on się ma przy Skin Clearing... czy mogłabym Cię poprosić o swatcha? I o krótką notkę dotyczącą krycia, itp
Jutro się postaram zrobić zdjęcia i dodać opis Obecnie używam na przemian Healthy Skin i Skin Clearing i moim zdaniem SC jest minimalnie ciemniejszy od HS, ale nie mam pomarańczowej ani różowej maski I faktycznie przez kwas salicylowy ładnie wysuszyły mi się "niespodzianki" po nim Reszta jutro
__________________
WYMIANA


Mój blog
RoOxAnKaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-29, 23:11   #4858
Krolowa_Margot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 325
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez ziarnko piasku Pokaż wiadomość
nie wiem czy Cię zaintersuje ale Avon ma nowy odcień lakieru - Gunmetal - szary ale ma drobinki czyli jest taki stalowoszary. Mnie się podoba a miętowego też próbowałam i szybko zmylam, jakos nie podobał mi się na moich dłoniach ale u kogos już ładnie wygląda
a odnosnie słabych paznokci - probowałas złotą odzywkę Sally Hansen - ale oryginalną, ze sprawdzonego źródła? dla mnie jest rewelacyjna zawsze ratowała moje paznokcie.
Dzieki za odpowiedź, ale wolalabym jakiś bez drobinek, najlepiej matowy a co do odżywki to nie próbowałam, wiec dzięki za podpowiedź, na pewno sie jej przyjrzę!

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
mam ten lakier essence - bajeczny kolor, jak pancerzyk żuka tylko nie wytrzymuje długo na paznokciach, ale u mnie to normalne, bo po treningu kendo żaden lakier się nie utrzymadlatego teraz kupiłam sobie podkład pod lakier Bonder z Orly i jestem w ciągu 2 dnia testowania - na razie jest ok, trzyma się nawet lakier kobo, który i bez kendo potrafił złazić po 1 dniu jeśli bonder się spisze to zamówię sobie też kolorowe orly
a co do łamliwych paznokci - ja też miałam taki problem , mimo stosowania wielu odżywek - m. in sally hansen (złota i niebieska), i pomógł mi preparat Mavala Scientifique - taki płyn, którym smaruje się końcówki paznokci - on wnika w głąb płytki i ją utwardza. teraz paznokcie w ogóle mi się nie łamią (no może wyjątkowo w czasie jakichś bardziej agresywnych walk). poza tym polecam odżywkę do smarowania herba studio - natłuszczone paznokcie są giętkie i bardziej elastyczne, więc mniej skłonne do łamania no i warto brać jakiś suplement na paznokcie np H-pantoten
Brałam różne suplementy i mi nie pomagały... ale temu preparatowi się przyjrzę a gdzie go można kupić? tylko allegro czy można gdzieś stacjonarnie dorwać w Krakowie? A po zaprzestaniu używania paznokcie są nadal mocne? Mnie zwykle jak coś troszkę pomoże, to niestety czar pryska po skończeniu kuracji...



Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
Wibo ma piekny szary
Widziałam, ale on chyba strasznie jasny jest, taki prawie biały?

Cytat:
Napisane przez natrix Pokaż wiadomość
Nakręciłyście mnie, Dziewczyny, na butelkowo-zielony lakier Muszę pogrzebać za takim
Widziałam dziś w Douglasie na Floriańskiej cały rządek


Przyszła do mnie dziś przesyłka z podkładem Nautrogena HS jutro bedzie wielkie testowanie, dzisiaj jedyne co moge powiedzieć to to, że jest jaśniejszy od Inglota LW100 i to całkiem sporo
Krolowa_Margot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-29, 23:46   #4859
HotterThanFire
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 12 065
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Hej Dziewczyny a co byście doradziły dla takiego bladziocha jak ja? M(foty w załączniku^^) zależy mi na podkreśleniu kości policzkowych i jakimś fajnym podkładzie ale albo mam zołty/pomarańczowy efekt maski na twarzy jak nakładam podkład nawet jasny (mam rimmel stay matte najjaśniejszy odcień..) a jak nakładam bronzer(mam taki sun disk z sephory,nie wiem jaki odcień xD) to wyglada dośc nienaturalnie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (67,1 KB, 95 załadowań)
HotterThanFire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-30, 05:49   #4860
CocoPoznan
Rozeznanie
 
Avatar CocoPoznan
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 648
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

W przypływie desperacji zamówiłam biały Star Gazer. Ciekawe jaki będzie i czy dojdzie do jutra
__________________
I love Vintage!
CocoPoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:38.