wielbicielki żeli p0d prysznic :) - Strona 73 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-08, 17:07   #2161
d357993fb563d96255a580a524765665475ea94f_5ff3ac0237767
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 631
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

Ja też mam słabość do żeli, ale widzę, że w porównaniu z niektórymi z Was, to nic
Zazwyczaj mam w użyciu dwa żele, jeden o odświeżającym, energetyzującym zapachu (np owocowy, roslinny) na rano i taki bardziej kremowy, nawilżający, pachnący na wieczór. Do tego zazwyczaj ze 2 w zapasie (bo była promocja, bo znalazłam piękny zapach itp.... :P)
Przekonałam się, że najlepsze są żele z Nivea - świetne zarówno jeżeli chodzi o pielęgnację skóry (nie muszę codziennie używać balsamu) i zapachy - spory wybór, ładne zapachy i opakowanie też solidne i estetyczne.
Oczywiście próbuję mnóstwa innych, choćby z ciekawości
Lubię pachnące żele, ale tylko wtedy, jeżeli nie są zbyt silnie wyperfumowane, bo wtedy okropnie wysuszają (tak miałam w przypadku żeli z Yves Rocher).
d357993fb563d96255a580a524765665475ea94f_5ff3ac0237767 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 12:37   #2162
magdalenka2
Zakorzenienie
 
Avatar magdalenka2
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 980
GG do magdalenka2
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

dziewczyny mam do oddania 4 nowe żele 250 ml Nivea: 2 x Free time i 2 x kremowy olejek Massage beauty o zapachu limonki..chętnie wymienię na inne, najchętniej świeże, owocowe żele zapraszam do mojego wątku
magdalenka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 22:14   #2163
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

Melduję, że dziś wykończyłam żel Palmolive SPA turecka łaźnia Pozostało mi jeszcze na 2-3 użycia żelu Fenjal i chyba wyciągnę na wierzch pozostałe 5 żeli jakie mam w zapasie
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 22:25   #2164
nadi111
Zakorzenienie
 
Avatar nadi111
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 468
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

Cytat:
Napisane przez dziewczyna Pokaż wiadomość
Melduję, że dziś wykończyłam żel Palmolive SPA turecka łaźnia Pozostało mi jeszcze na 2-3 użycia żelu Fenjal i chyba wyciągnę na wierzch pozostałe 5 żeli jakie mam w zapasie

Wybieram się jutro na zakupy i zamierzam nadal dzielnie omijać półki z żelami w drogeriach Chociaż od czasu jaj zaczęłam intensywnie zużywać moje zapasy, to nawet nie wiem na co miałabym ochotę
nadi111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 22:41   #2165
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

Cytat:
Napisane przez nadi111 Pokaż wiadomość

Wybieram się jutro na zakupy i zamierzam nadal dzielnie omijać półki z żelami w drogeriach Chociaż od czasu jaj zaczęłam intensywnie zużywać moje zapasy, to nawet nie wiem na co miałabym ochotę
Dziękuję

Mi pomaga fakt, że do Rossmanna chodzę raz miesiąc albo jeszcze rzadziej po konkretne zakupy i zazwyczaj nie mam kasy na zachcianki. To samo dotyczy hipermarketów i Biedronki - konkretne zakupy kiedy nie mam za bardzo gdzie wepchnąć potencjalnego żelu a nie mam ochoty iść obładowana jak przysłowiowa "matka-Polka". Na lato planuję kupić jeszcze jakiś świeży żel i mam wypatrzony i tylko czekam na promocję, ale jak kto będzie - zobaczymy
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 22:52   #2166
nadi111
Zakorzenienie
 
Avatar nadi111
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 468
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

Cytat:
Napisane przez dziewczyna Pokaż wiadomość
Dziękuję

Mi pomaga fakt, że do Rossmanna chodzę raz miesiąc albo jeszcze rzadziej po konkretne zakupy i zazwyczaj nie mam kasy na zachcianki. To samo dotyczy hipermarketów i Biedronki - konkretne zakupy kiedy nie mam za bardzo gdzie wepchnąć potencjalnego żelu a nie mam ochoty iść obładowana jak przysłowiowa "matka-Polka". Na lato planuję kupić jeszcze jakiś świeży żel i mam wypatrzony i tylko czekam na promocję, ale jak kto będzie - zobaczymy
Też ostatnio rzadko zaglądam do drogerii, żeby niepotrzebnie nie kusiło A jak już idę to z konkretną listą Nawet świetnie mi idzie niekupowanie niepotrzebnych produktów Projekt denko działa
nadi111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-12, 23:14   #2167
martha330
Zakorzenienie
 
Avatar martha330
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 018
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

Cytat:
Napisane przez dziewczyna Pokaż wiadomość
Melduję, że dziś wykończyłam żel Palmolive SPA turecka łaźnia Pozostało mi jeszcze na 2-3 użycia żelu Fenjal i chyba wyciągnę na wierzch pozostałe 5 żeli jakie mam w zapasie

szybko zuzyjesz te pozostale, im mniej zostaje,tym wieksza radosc,a potem planowanie co kupic

Cytat:
Napisane przez nadi111 Pokaż wiadomość
Też ostatnio rzadko zaglądam do drogerii, żeby niepotrzebnie nie kusiło A jak już idę to z konkretną listą Nawet świetnie mi idzie niekupowanie niepotrzebnych produktów Projekt denko działa
u mnie denko tez w akcji,ale niestety nie potrafie sie obejsc bez kupowania nowych kosmetykow, znow mam zapasy! a zuzywam te ktore po prostu mi sie znudzilysuper ze potrafisz sie powstrzymywac
__________________
Nasze serduszka
Hania <3 8.11.2014r. <3 i Basia 3.04.2017


martha330 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-12, 23:22   #2168
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

Cytat:
Napisane przez martha330 Pokaż wiadomość



szybko zuzyjesz te pozostale, im mniej zostaje,tym wieksza radosc,a potem planowanie co kupic



u mnie denko tez w akcji,ale niestety nie potrafie sie obejsc bez kupowania nowych kosmetykow, znow mam zapasy! a zuzywam te ktore po prostu mi sie znudzilysuper ze potrafisz sie powstrzymywac
Choć mam 5 nieotwieranych żeli to i tak planuję zakup jeszcze jednego na gorące dni. I jeśli skończy się na tym jednym to na jesień będę musiała coś kupić. Ale planowanie i rozmyślanie pozostawiam na sierpień/wrzesień.
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-13, 21:37   #2169
martha330
Zakorzenienie
 
Avatar martha330
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 018
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

to ja chyba szybko (za szybko zuzywam zelki) zdarza sie ze w ciagu dwoch tygodni to juz drugi napoczynam nie jestem oszczedna
__________________
Nasze serduszka
Hania <3 8.11.2014r. <3 i Basia 3.04.2017


martha330 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-13, 22:13   #2170
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

Cytat:
Napisane przez martha330 Pokaż wiadomość
to ja chyba szybko (za szybko zuzywam zelki) zdarza sie ze w ciagu dwoch tygodni to juz drugi napoczynam nie jestem oszczedna
Też potrafię sporo lać żelu, ale to dotyczy gdy zapach mi się kompletnie znudził i nie mam ochoty używać. Jestem osobą, która nie lubi gdy niechciany i napoczęty kosmetyk stoi i straszy, więc staram znaleźć dla niego zastępcze zastosowanie aby go szybciej zużyć. Więcej leję = szybciej poleci zużyte opakowanie. Nobel mi się należy za pomysł

Dzisiaj zużyłam żel Fenjal. Fajny jest. I strasznie drogi, bo w promocji stoi po niespełna 12 zł. Gdybym go nie dostała to pewnie nie miałabym go.

Wyciągnęłam z zakamarków pozostałe żele, które mi się uchowały:
- YR ziarna kakao,
- YR zielona herbata,
- Palmolive róża z nutą piżma (wąchając z butelki najmniej mi się podoba z całej 5-tki)
- Palmolive bergamotka z werbeną,
- BeBeauty Spa z solą morską z Bali, kiedy to kupiłam z ubiegłym roku w Biedronce myśląc, że jest to limitka (co nie zmienia faktu, że ten konkretny najmniej widuję w "swoim" sklepie).
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-14, 14:18   #2171
riendo
Rozeznanie
 
Avatar riendo
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 804
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

Cytat:
Napisane przez dziewczyna Pokaż wiadomość
- YR zielona herbata,
- Palmolive bergamotka z werbeną,
Oba bardzo mi się podobają, jak zużyję trochę swoich zapasów na pewno kupię ten bergamotką w pierwszej kolejności

Ja już prawie kończę AA z herbacianą różą
riendo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-14, 16:00   #2172
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

Poszłam za waszym przykładem i też zaczęłam zlewac się końcówkami. Wywaliłam dziś na siebie chyba 1\3 butelki rabarbarowego żelu ze Starej Mydlarni, jeszcze dwa podejścia i będzie pozamiatane
Minimalizm mi się gdzieś zagubił po drodze Na spacer poszedł... na zakupy
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-14, 21:01   #2173
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

Cytat:
Napisane przez riendo Pokaż wiadomość
Oba bardzo mi się podobają, jak zużyję trochę swoich zapasów na pewno kupię ten bergamotką w pierwszej kolejności

Ja już prawie kończę AA z herbacianą różą
Co możesz powiedzieć o herbacianej róży z AA? Kusi mnie od jakiegoś czasu.

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Poszłam za waszym przykładem i też zaczęłam zlewac się końcówkami. Wywaliłam dziś na siebie chyba 1\3 butelki rabarbarowego żelu ze Starej Mydlarni, jeszcze dwa podejścia i będzie pozamiatane
Minimalizm mi się gdzieś zagubił po drodze Na spacer poszedł... na zakupy
1/3 buteli za jednym zamachem? Jest w miarę wodnista i nieekonomiczna czy też ewidentnie lejesz "na chama". Kiedyś wąchałam coś ze Starej Mydlarni i zapach mi się podobał na tyle, że chciałam kupić żel, ale cena jest zniechęcająca.
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-14, 21:59   #2174
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

Butelka ma 100 ml Zapach nawet przyzwoity, konsystencja i pienistość też ale przeokrutnie wysusza - smarowidła po myciu mocno wskazane.
Jak oglądałam te wszystkie cuda w sklepie, to też miałam ochotę na co drugi kosmetyk ale postanowiłam najpierw wypróbować jeden nim rzucę się na wszystkie od razu i całe szczęście, bo zakup się nie udał. Jeśli wszystkie żele mają tą samą bazę, to odradzam, naprawdę poważnie przesusza skórę już po pierwszym użyciu. Zdecydowałam się skończyć ten co mam tylko w duecie z czymś mocno nawilżającym.
Aha, przy okazji odradzam też sole do kąpieli z SM - niby różne zapachy i właściwości, a wszystkie i tak pachną starymi mydlinami i nic nie pielęgnują Są dużo lepsze i tańsze sole.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-14, 22:46   #2175
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Butelka ma 100 ml Zapach nawet przyzwoity, konsystencja i pienistość też ale przeokrutnie wysusza - smarowidła po myciu mocno wskazane.
Jak oglądałam te wszystkie cuda w sklepie, to też miałam ochotę na co drugi kosmetyk ale postanowiłam najpierw wypróbować jeden nim rzucę się na wszystkie od razu i całe szczęście, bo zakup się nie udał. Jeśli wszystkie żele mają tą samą bazę, to odradzam, naprawdę poważnie przesusza skórę już po pierwszym użyciu. Zdecydowałam się skończyć ten co mam tylko w duecie z czymś mocno nawilżającym.
Aha, przy okazji odradzam też sole do kąpieli z SM - niby różne zapachy i właściwości, a wszystkie i tak pachną starymi mydlinami i nic nie pielęgnują Są dużo lepsze i tańsze sole.
To się wysoko cenią. W takim wypadku to bez żalu obejdę się ze smakiem i kupię coś innego. Wystarczy, że normalnie po prysznicu mam przesuszoną skórę, zwłaszcza na nogach, że nie potrzeba mi dodatkowego wysuszacza. Dziękuję za ostrzeżenie
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 11:21   #2176
riendo
Rozeznanie
 
Avatar riendo
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 804
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

Cytat:
Napisane przez dziewczyna Pokaż wiadomość
Co możesz powiedzieć o herbacianej róży z AA? Kusi mnie od jakiegoś czasu.
Na początku zapach średnio mi się podobał, ale potem strasznie go polubiłam Teraz nawet trochę żałuję, że się kończy Dobrze się pieni i nie wysusza, ale moja opinia w tej sprawie może nie być zbyt miarodajna, bo ja ogólnie nie mam problemów z suchą skórą.
riendo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 12:01   #2177
lida82
Rozeznanie
 
Avatar lida82
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 790
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

dove ten nowy ze sliwka pobudza mnie ten zapach z rana
lida82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 15:05   #2178
Dziewczyna Stradivariusa
Raczkowanie
 
Avatar Dziewczyna Stradivariusa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 436
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

U mnie Dove zawsze będzie numerem 1 Najbardziej lubię silk glow.
Dziewczyna Stradivariusa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 15:25   #2179
fabregasowa
Zakorzenienie
 
Avatar fabregasowa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 793
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

a mój jedyny żel, jaki kupiłam więcej niż raz, to ten peelingujący Adidasa z różową nakrętką
__________________
Wymiana kosmetyczna

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post52630770
fabregasowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-17, 15:48   #2180
martula13
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 524
GG do martula13
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

[1=d357993fb563d96255a580a 524765665475ea94f_5ff3ac0 237767;33418838]Ja też mam słabość do żeli, ale widzę, że w porównaniu z niektórymi z Was, to nic
Zazwyczaj mam w użyciu dwa żele, jeden o odświeżającym, energetyzującym zapachu (np owocowy, roslinny) na rano i taki bardziej kremowy, nawilżający, pachnący na wieczór. Do tego zazwyczaj ze 2 w zapasie (bo była promocja, bo znalazłam piękny zapach itp.... :P)
Przekonałam się, że najlepsze są żele z Nivea - świetne zarówno jeżeli chodzi o pielęgnację skóry (nie muszę codziennie używać balsamu) i zapachy - spory wybór, ładne zapachy i opakowanie też solidne i estetyczne.
Oczywiście próbuję mnóstwa innych, choćby z ciekawości
Lubię pachnące żele, ale tylko wtedy, jeżeli nie są zbyt silnie wyperfumowane, bo wtedy okropnie wysuszają (tak miałam w przypadku żeli z Yves Rocher).[/QUOTE]
ja również lubię żele nivea, nie wysuszają, dobrze się pienią i te zapachy.
moim faworytem z żeli z nivea jest apricot creme, mam go obecnie w zapasach, ale i na niego przyjdzie niedługo kolej
za to zawiodłam się trochę na żelach z avonu, ładne zapachy, cena dość dobra, pienią się też nieźle, ale niestety wysuszają

---------- Dopisano o 15:48 ---------- Poprzedni post napisano o 15:44 ----------

Cytat:
Napisane przez nadi111 Pokaż wiadomość

Wybieram się jutro na zakupy i zamierzam nadal dzielnie omijać półki z żelami w drogeriach Chociaż od czasu jaj zaczęłam intensywnie zużywać moje zapasy, to nawet nie wiem na co miałabym ochotę
rozumiem Cię, od ponad roku nic nie kupiłam z żeli, a, że zostało mi 10 żeli w zapasach( co uważam za swój wielki sukces), postanowiłam w najbliższym czaasie coś sobie kupić, tylko, że przez ten czas tyle wyszło nowości, że nie wiem kompletnie jaki żel zakupić
__________________
dążę do minimalizacji
trzymam się diety
oszczędzam
dbam o siebie
wytrwam w mych postanowieniach
martula13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 22:19   #2181
martha330
Zakorzenienie
 
Avatar martha330
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 018
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

okolo Nowego Roku cieszylam sie ze nie mam duzej kolekcji, dzis poukladalam wszystko i nagle okazuje sie, ze mam ok 5 otwartych zelkow i blisko 25 w zapasach! kupowalam przewaznie na promocjach lub dostawalam ale wstYD!
__________________
Nasze serduszka
Hania <3 8.11.2014r. <3 i Basia 3.04.2017


martha330 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-21, 10:45   #2182
edyta29
Wtajemniczenie
 
Avatar edyta29
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 2 946
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

Cytat:
Napisane przez martha330 Pokaż wiadomość
okolo Nowego Roku cieszylam sie ze nie mam duzej kolekcji, dzis poukladalam wszystko i nagle okazuje sie, ze mam ok 5 otwartych zelkow i blisko 25 w zapasach! kupowalam przewaznie na promocjach lub dostawalam ale wstYD!
no to nieźle ja tak samo miałam ,nowy rok i miałam poniżej 10 więc wpadłam w szał zakupowy tez mam dużą ilość ale tam wliczam wszystko płyny do kąpieli i saszetki soli do kąpieli ale soli mam ok 6 a że to jednorazowe saszetki to 6 kąpieli i 6 szt, mniej
__________________






edyta29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-21, 21:48   #2183
martha330
Zakorzenienie
 
Avatar martha330
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 018
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

Cytat:
Napisane przez edyta29 Pokaż wiadomość
no to nieźle ja tak samo miałam ,nowy rok i miałam poniżej 10 więc wpadłam w szał zakupowy tez mam dużą ilość ale tam wliczam wszystko płyny do kąpieli i saszetki soli do kąpieli ale soli mam ok 6 a że to jednorazowe saszetki to 6 kąpieli i 6 szt, mniej
a i widze w Twoim podpisie, ze masz nie lada skladzik kosmetykow! podbnie jak ja, moze mam mniej nieco ale wciaga to strasznie, obecnie chce naprawde niczego nie kupowac! a juz na pewno zelkow!
__________________
Nasze serduszka
Hania <3 8.11.2014r. <3 i Basia 3.04.2017


martha330 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-21, 22:08   #2184
nadi111
Zakorzenienie
 
Avatar nadi111
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 468
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

Cytat:
Napisane przez martha330 Pokaż wiadomość
a i widze w Twoim podpisie, ze masz nie lada skladzik kosmetykow! podbnie jak ja, moze mam mniej nieco ale wciaga to strasznie, obecnie chce naprawde niczego nie kupowac! a juz na pewno zelkow!
Wciąga, wciąga, ale można się powstrzymać Wiem z doświadczenia
nadi111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-21, 22:13   #2185
riendo
Rozeznanie
 
Avatar riendo
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 804
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

Ja mam w dalszym ciągu mnóstwo żeli a chyba skuszę się na promocyjne JdM z Yves Rocher... a butla 750ml z Avonu stoi nienaruszona!
riendo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-21, 22:14   #2186
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

Cytat:
Napisane przez riendo Pokaż wiadomość
Ja mam w dalszym ciągu mnóstwo żeli a chyba skuszę się na promocyjne JdM z Yves Rocher... a butla 750ml z Avonu stoi nienaruszona!
A jaką promocję ma teraz YR?
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-21, 22:31   #2187
riendo
Rozeznanie
 
Avatar riendo
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 804
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

Cytat:
Napisane przez dziewczyna Pokaż wiadomość
A jaką promocję ma teraz YR?
Po prostu te żele są przecenione
riendo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-21, 22:52   #2188
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

Cytat:
Napisane przez riendo Pokaż wiadomość
Po prostu te żele są przecenione
aaaaaaaaa Leżę i kwiczę.
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 09:51   #2189
m_martka
Zakorzenienie
 
Avatar m_martka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 6 755
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

Ja w tej chwili mam 10 żeli w użyciu z czego 3 już "stoją na głowie". 1 żel czeka na zwolnienie miejsca w moim żelowym koszyczku To nowy zapach senses z avonu- bardzo mi sie podoba świeży, letni, owocowy.
w tym roku kupiłam dopiero dwa żele a juz mamy kwiecien
__________________
m_martka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-25, 09:42   #2190
edyta29
Wtajemniczenie
 
Avatar edyta29
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 2 946
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

Cytat:
Napisane przez m_martka Pokaż wiadomość
Ja w tej chwili mam 10 żeli w użyciu z czego 3 już "stoją na głowie". 1 żel czeka na zwolnienie miejsca w moim żelowym koszyczku To nowy zapach senses z avonu- bardzo mi sie podoba świeży, letni, owocowy.
w tym roku kupiłam dopiero dwa żele a juz mamy kwiecien
super ja w tym roku nakupiłam tyle zeli, płynów i soli że masakra
ale jestem z siebie dumna bo byłam w tesco z mężem i wział mi żel a ja kazałam mu go odłożyć
__________________






edyta29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-18 21:46:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:09.