Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!! - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-01, 15:37   #2281
Caterina_6
Przyczajenie
 
Avatar Caterina_6
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 15
GG do Caterina_6
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Wow! W czerwieni im pięknie, wyglądają mega seksownie i drapieżnie. Zazdroszczę, że jesteś w stanie zapuścić i utrzymać przy życiu tak długie pazurki. Choć mi by było strasznie niewygodnie z takimi


Dziękuję bardzo Co do wygody to jak widać można się przyzwyczaić, to nie jest też tak, że z takimi długimi już nic nie można robić Z praniem, myciem naczyń, odkurzaniem i wieloma innymi czynnościami nie mam najmniejszego problemu, więc to kwestia przyzwyczajenia, ale właśnie co kto lubi

Witaj u nas
masz perfekcyjny kształt paznokci, po prostu perfekcyjny! Kolor ekstra, tylko masz na prawdę długą płytkę i tak jak dziewczyny mówią - chyba skróciłabym nieco - zwłaszcza, że są to smukłe pazurki i odrazu sprawiają wrażenie mega długich.
Ale to już każda z nas decyduje


Dziękuję bardzo za miłe słowa

Piękny kolor i kształt. Jak dla mnie długość też jest OK, o ile tylko Ci nie przeszkadza

Dziękuję Nie, z długością jak na razie nie mam problemów

witam pazuromaniaczki
Podczytuje Was już od dłuższego czasu Dziś przyszłam z wkupnymi pazurkami Nie krzyczcie bardzo zalane skórki




Bardzo pozytywnie Tylko w tym świetle lakier na paznokciach troszkę ginie przy reszcie moim zdaniem, nadal jednak bardzo pozytywnie
__________________
"Nie ma kobiet brzydkich, są tylko kobiety zaniedbane." - Coco Chanel
Caterina_6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-01, 15:46   #2282
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Tak tylko zapytam z czystej ciekawości. Nie przeszkadzałoby Ci to, że nie masz za co tego dziecka utrzymać? Bo chyba z Kubą nie pracujecie?
To rozumiem, że jakby coś, to zamiast się cieszyć, powinnam zapłakiwać się przez dziewięć miesięcy, ewentualnie wyskrobać?

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;35636141]I ja obgryzałam [/QUOTE]

Ja też
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-01, 15:49   #2283
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Caterina_6 Pokaż wiadomość
moja płytka do najdłuższych nie należy niestety, po obgryzaniu w dzieciństwie (wstyd się przyznać), lecz kiedy mogę sobie pozwolić na dłuższe właśnie w wakacje to pomaga mi to trochę ją odbudować faktycznie są długie, lecz tęskniłam za takimi, gdy przez cały ostatni rok próbowałam ukształtować pazurki na kwadrat, a ciągle łamały mi się brzegi i musiałam skracać. No i oczywiście od września, lub wcześniej gdy się złamią, będzie krótksza wersja
aaaaaaaaa nie masz się co wstydzić obgryzania połowa z nas tu obgryzała... chyba nawet duża większość z tego co widzę dalej
A skoro potrzebujesz nacieszyć się długimi to popieram Najważniejsze żebyś była zadowolona z nich

Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
Chwalę się

Łiiii
Musze dziś pomalować i będę w nocy świecić

Muszę ją podpytać gdzie dorwała i zobaczę czy dużo tego mają
noooooooooo podpytaj... bo już składam u ciebie zamówienie (o cenę też możesz zapytać jak zechce ci powiedzieć )

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
wiecie co? jestem rozczarowana tymi lakierami, kusiły mnie dwa, kupiłam jeden, ten intensywny czerwony, numer 02 o ile na tyłach to numerki. w ogóle szykowałam się że kupię coś sensownego a tu duuuuuuupa
ja też kupiłam to 02 (to ta malinka nie?) bo odpakowałam je i nie wiem który w którym opk był. Wygląda fajnie i całkiem nieźle powinien kryć... chociaz ja tylko wzornik maznęłam
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-01, 15:49   #2284
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Caterina,sorry ale ja mam pewne zastrzeżenie aby przyjąć Cię do wątku...Masz za piękne paznokcie,są extra !
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-01, 15:51   #2285
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Aha... i ja też obgryzałam ale w podstawówce tylko... a teraz aż mnie boli na myśl jakbym miała pazurka obgryźć..

(prawie jak w aa z tym obgryzaniem...)
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-01, 16:03   #2286
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 207
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Czy może trać egzamin na prawko krócej niż 7 min. Może. Na dzisiejszej karteczce mam minut 0.
Trafił mi się taki ****(tutaj dowolny epitet) że ja dziękuję.
Łuczek robię już perfekcyjne, tyyyle razy ćwiczyłam.
Wylosowałam płyn do spryskiwaczy, pokazuję mu jak się sprawdza poziom, przechyliłam głowę i pokazuję palcem dokąd jest nalane i mówię że jest.
A on do mnie: ale jak pani to sprawdziła
mówię że przezroczyste i widać, a on dalej do mnie jak pani to sprawdziła i tak z 5 minut. Myślałam że zdurniałam, jak otworzyłam korek dał mi spokój (na yt i dwaj instruktorzy pokazywali z boku, nie otwierali korka).
Jak zamykałam maskę, wyłączył mi kluczy i wrzucił jedynkę.
Wchodzę, poprawiam siedzenie, a on do mnie: po co pani tego kluczyka dotyka(że niby ja wyłączyłam).
Potem odpalam raz przygasł, zacięła mi się ta skrzynia, bo myślałam że to na luzie, a to było niby na jedynce niby na niewiadomo czym. Wrzuciłam na luz i znowu na jedynkę, delikatnie przygasł, ale już ruszyłam i chcę jechać.
A on do mnie: Proszę zaciągnąć ręczny, dziękuję koniec egzaminu.

No sorry że ja niby nie potrafię samochodu odpalić. Za pierwszych dwóch razach to była moja wina, ale teraz no sorry. Łuk ja już robię z zamkniętymi oczami.

Dobra nie przejmuję się, przeniosę dokumenty do innego miasta.

Za toooo, wiecie jakie wyprzedarze w sklepach. Kupiłam 3 sukienki i 3 bluzki, zaraz pokażę
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-01, 16:13   #2287
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez TheEmperatriz Pokaż wiadomość
witam pazuromaniaczki
Podczytuje Was już od dłuższego czasu Dziś przyszłam z wkupnymi pazurkami Nie krzyczcie bardzo zalane skórki
Witaj
mani chyba fajne tylko w tym świetle słabo jakoś widać, no i pod takim kątem ciężko ocenić kształt ale wierzę, ze też jest wszystko ok

[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;35638463]Czy może trać egzamin na prawko krócej niż 7 min. Może. Na dzisiejszej karteczce mam minut 0.
Trafił mi się taki ****(tutaj dowolny epitet) że ja dziękuję.
Łuczek robię już perfekcyjne, tyyyle razy ćwiczyłam.
Wylosowałam płyn do spryskiwaczy, pokazuję mu jak się sprawdza poziom, przechyliłam głowę i pokazuję palcem dokąd jest nalane i mówię że jest.
A on do mnie: ale jak pani to sprawdziła
mówię że przezroczyste i widać, a on dalej do mnie jak pani to sprawdziła i tak z 5 minut. Myślałam że zdurniałam, jak otworzyłam korek dał mi spokój (na yt i dwaj instruktorzy pokazywali z boku, nie otwierali korka).
Jak zamykałam maskę, wyłączył mi kluczy i wrzucił jedynkę.
Wchodzę, poprawiam siedzenie, a on do mnie: po co pani tego kluczyka dotyka(że niby ja wyłączyłam).
Potem odpalam raz przygasł, zacięła mi się ta skrzynia, bo myślałam że to na luzie, a to było niby na jedynce niby na niewiadomo czym. Wrzuciłam na luz i znowu na jedynkę, delikatnie przygasł, ale już ruszyłam i chcę jechać.
A on do mnie: Proszę zaciągnąć ręczny, dziękuję koniec egzaminu.

No sorry że ja niby nie potrafię samochodu odpalić. Za pierwszych dwóch razach to była moja wina, ale teraz no sorry. Łuk ja już robię z zamkniętymi oczami.

Dobra nie przejmuję się, przeniosę dokumenty do innego miasta.

Za toooo, wiecie jakie wyprzedarze w sklepach. Kupiłam 3 sukienki i 3 bluzki, zaraz pokażę [/QUOTE]
o mamo... biedna... eh. Jako powód podał ci to że nie umiesz odpalić samochodu czy jak? Bo rozumiem, że zgasł ci raz... Bo jak dwa razy to po zawodach zdaje się... zdawałam prawko dawno temu ale chyba dalej czy plac czy miasto to może zgasnąć 2 razy...

Teraz na placu nie robi się górki? Znaczy ruszania pod górkę ze spuszczaniem ręcznego?
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-01, 16:13   #2288
Caterina_6
Przyczajenie
 
Avatar Caterina_6
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 15
GG do Caterina_6
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Jak tu nie popaść w kompleksy jak tacy ludzie przyłażą, no jak... To się przyczepię i powiem, że mogłyby być krótsze

haha dziękuję

aaaaaaaaa nie masz się co wstydzić obgryzania połowa z nas tu obgryzała... chyba nawet duża większość z tego co widzę dalej

z tego co widać to tak, dlatego gratulacje dla wszystkich, którym udało się przestać i trzymamy kciuki za tych co walczą z nałogiem

Caterina,sorry ale ja mam pewne zastrzeżenie aby przyjąć Cię do wątku...Masz za piękne paznokcie,są extra !

Dziękuję bardzo
__________________
"Nie ma kobiet brzydkich, są tylko kobiety zaniedbane." - Coco Chanel
Caterina_6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-01, 16:21   #2289
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 207
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
o mamo... biedna... eh. Jako powód podał ci to że nie umiesz odpalić samochodu czy jak? Bo rozumiem, że zgasł ci raz... Bo jak dwa razy to po zawodach zdaje się... zdawałam prawko dawno temu ale chyba dalej czy plac czy miasto to może zgasnąć 2 razy...

Teraz na placu nie robi się górki? Znaczy ruszania pod górkę ze spuszczaniem ręcznego?
Po mojemu to zgasł mi raz. Drugi raz ruszył, może nie tak ślicznie, ale ruszył. Powód dał że 2 razy zgasł samochód.
Co najlepsze siedzę w mpeku i dzwonię i jakiś chłopak mnie zaczepił że miał tak samo.
No sorry, nawet metra nie przejechałam z pola zatrzymania nie wyjechałam.
Po pierwszym zgaśnięciu które uznaję(chociaż nie wiem czemu zostawił mi samochód na czymś jedynko podobnym, chciałam ruszyć dzwignią i nie dało się) nawet nie poinformował że zaznacza błąd.
Po co tak z tym płynem do spryskiwaczy męczył wogóle ja ździwiona jestem jak można być takim kimś.
Bo jak moja wina to potrafię przyznać, no ale teraz winy swojej żadnej nie widzę. Przy tych spryskiwaczach to myslałam że jakaś głupia jestem, albo jak z tym kluczykiem.
Górkę się robi ale po łuku.

Edytowane przez 8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82
Czas edycji: 2012-08-01 o 16:22
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-01, 16:28   #2290
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
ja też kupiłam to 02 (to ta malinka nie?) bo odpakowałam je i nie wiem który w którym opk był. Wygląda fajnie i całkiem nieźle powinien kryć... chociaz ja tylko wzornik maznęłam
taki czerwony, z nutką malinki
zaraz będę malować chyba


kqq, mój 1 egz trwał 4 minuty ale wyjechałam z placu a gasnąć może wiecej razy, mi chyba z 10 zgasł i uwalił mnie później CHAM na zawracaniu (parkowaniem tyłem w miejsce parkingowe w maleńkiej uliczce z zaspami po jednej stronie i ciężarowym po drugiej ) . no to kiepściuteńko, oby natępnym razem poszło lepiej kiedy nastepne podejście?
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-01, 16:30   #2291
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 207
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Jeszcze jednej koszulki brakuje, gdzieś zdjęcie się zawieruszyło.

Kto mi zazdrości kto mi zazdrości? Takie wyprzedaże i jeszcze w moim rozmiarze

Teraz uwaga. Pierwsza sukienka 25 zł, dwie następne po 15 zł. Koszulka różowa 20 coś, dwie pozostałe koszulki po 7zł.
Z tego jestem taaaaka zadolowolna.
Marynarka koło 100 i rossman koło 100 nadszarpneły mnie, ale to co wyżej to Jeszcze w życiu nie trafiłam na takie wyprzedarze.

I w końcu może zacznę chodzić w sukienkach na codzień, bo takiej na codzień to żadnej nie miałam

I na dodatek na ostatecznej liscie na matmę, jestem 10 na liście, a 20 osób dostaje stypendium zamawiane. Niby jest tam jeszcze druga rekrutacja na 22 osoby, ale chyba niżej 20 nie spadnę, bo na drugą rekrutacje idą raczej tacy co się nigdzie nie dostali.

Ogólnie dzień uważam za udany.
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-01, 16:40   #2292
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

ale looooki *_*
no ładne ładne zakupy, ta druga sukienka mi się podoba
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-01, 16:47   #2293
olala22
Rozeznanie
 
Avatar olala22
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 635
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Witam kobitki

Już od dłuższego czasu podziwiam z ukrycia wasze pazurki Tak wiem, że jestem okropnym podglądaczem Oglądając wasze dzieła nie mogę wyjść z podziwu Ja to tylko potrafię lakierem pomalować bez żadnych kwiatków, żabek, wzorków i innych śliczności

Chce wam pokazać moje wczorajsze pazurki: jest to lakier N.Y.C MINUTE QUIC DRY SZYBKOSCHNĄCY LAKIER DO PAZNOKCI nr 206. Tak naprawdę jest to kolor morski ale aparat zjadł odcień zieleni

Mgiełko uwielbiam Twoje pazurki
olala22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-01, 16:51   #2294
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;35638795]Po mojemu to zgasł mi raz. Drugi raz ruszył, może nie tak ślicznie, ale ruszył. Powód dał że 2 razy zgasł samochód.
[/QUOTE]ehhh no przykro, zwłaszcza, ze w zasadzie zgasł ci raz a nie dwa. A zostawił ci tak specjalnie na pewno, zebyś ze zdenerwowania spróbowała zapalić na dwójce albo jeszcze wyższym biegu..

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
taki czerwony, z nutką malinki
zaraz będę malować chyba


kqq, mój 1 egz trwał 4 minuty ale wyjechałam z placu a gasnąć może wiecej razy, mi chyba z 10 zgasł i uwalił mnie później CHAM na zawracaniu (parkowaniem tyłem w miejsce parkingowe w maleńkiej uliczce z zaspami po jednej stronie i ciężarowym po drugiej ) . no to kiepściuteńko, oby natępnym razem poszło lepiej kiedy nastepne podejście?
no to też go kupiłam

Eeeeee nie, nie może zgasnąć więcej niż 2 razy. To są dwa błędy kwalifikujące do negatywnego wyniku. Tak samo jak dwa razy nie włączenie kierunku...
A to że tobie zgasł 10 razy i dał ci jechać dalej to jego dobra wola...
Mi na egzaminie który zdałam (czwarty) zgasł 3 razy ale za pierwszym gościu mnie zapytał czy jeździłam już kiedyś tym punto - dopiero wchodziło grande punto u nas... Ja mówię, zę nie. Że na kursach corsą a na egz nie było ich jeszcze.
I machną ręką, mówiąc "nooo bo ono tak ma zę tzreba bardzie powoli sprzęgło puszczać niż w pozostałych"
Tylko jego dobra wola, mógł mnie za to gaśnięcie ulać, a tego nie zrobił..


[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;35638963]
Kto mi zazdrości kto mi zazdrości? Takie wyprzedaże i jeszcze w moim rozmiarze
.[/QUOTE]
sukienki nie koniecznie w moim stylu ale za tą cenę!!!!
Udały ci się zakupy nie ma co.
Myślę, zę dostaniesz to stypendium Trzymam kciuki!

---------- Dopisano o 17:51 ---------- Poprzedni post napisano o 17:48 ----------

Cytat:
Napisane przez olala22 Pokaż wiadomość
Witam kobitki

Mgiełko uwielbiam Twoje pazurki
o kolejna nowa duszyczka
Zapraszamy Pazurki łądnie pomalowane, skórki nie zalane - maluszka bym bardziej zaokrągliła tylko

Ojej dzięki to jeszze nie jest szczyt moich możliwości bo od tygodnia zabieram się za piłowanie na bardziej migdałkowe niż okrągłe. Takie bardziej jak ma Lolli ale nigdy nie mam czasu nad nimi posiedzieć dłużej..
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-01, 17:00   #2295
olala22
Rozeznanie
 
Avatar olala22
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 635
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
ehhh no przykro, zwłaszcza, ze w zasadzie zgasł ci raz a nie dwa. A zostawił ci tak specjalnie na pewno, zebyś ze zdenerwowania spróbowała zapalić na dwójce albo jeszcze wyższym biegu..


no to też go kupiłam

Eeeeee nie, nie może zgasnąć więcej niż 2 razy. To są dwa błędy kwalifikujące do negatywnego wyniku. Tak samo jak dwa razy nie włączenie kierunku...
A to że tobie zgasł 10 razy i dał ci jechać dalej to jego dobra wola...
Mi na egzaminie który zdałam (czwarty) zgasł 3 razy ale za pierwszym gościu mnie zapytał czy jeździłam już kiedyś tym punto - dopiero wchodziło grande punto u nas... Ja mówię, zę nie. Że na kursach corsą a na egz nie było ich jeszcze.
I machną ręką, mówiąc "nooo bo ono tak ma zę tzreba bardzie powoli sprzęgło puszczać niż w pozostałych"
Tylko jego dobra wola, mógł mnie za to gaśnięcie ulać, a tego nie zrobił..



sukienki nie koniecznie w moim stylu ale za tą cenę!!!!
Udały ci się zakupy nie ma co.
Myślę, zę dostaniesz to stypendium Trzymam kciuki!

---------- Dopisano o 17:51 ---------- Poprzedni post napisano o 17:48 ----------


o kolejna nowa duszyczka
Zapraszamy Pazurki łądnie pomalowane, skórki nie zalane - maluszka bym bardziej zaokrągliła tylko

Ojej dzięki to jeszze nie jest szczyt moich możliwości bo od tygodnia zabieram się za piłowanie na bardziej migdałkowe niż okrągłe. Takie bardziej jak ma Lolli ale nigdy nie mam czasu nad nimi posiedzieć dłużej..
Właśnie jestem na etapie nadawania im jakiegoś kształtu Zawsze miałam kwadraty ale chciałam zobaczyć jak bedą wyglądać w migdalkach. Ostatnio moje pazury miały ciężki okres po częstym ich malowaniu więc je na 0 obcielam I nie malowalam Oj cieżko było w golaskach chodzić.... Ale już sie lepiej maja więc przetestowalam na nich ten lakier
olala22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-01, 17:05   #2296
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość

Ja też kiedyś obgryzałam... Czy wszystkie pazurkomaniaczki u nas przez to przechodziły?
Takie odbicie się teraz... Za lata obgryzania - obecna pielęgnacja

---------- Dopisano o 14:57 ---------- Poprzedni post napisano o 14:55 ----------


Nooooo. Jest świetny, tylko widać że będzie miał badziewne krycie i trzeba będzie na jakiś inny różowy go nakładać. Ale to chyba wszystkie fluorescencyjne lakiery tak mają
ja nigdy nie obgryzłam nawet 1 paznokcia skórki to już inna historia niestety

fajny jest !

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Tak tylko zapytam z czystej ciekawości. Nie przeszkadzałoby Ci to, że nie masz za co tego dziecka utrzymać? Bo chyba z Kubą nie pracujecie?
Coone , no cóż najwyraźniej nie...




Mgiełko Opiki były mocno przebrane, nie było żadnego holenderskiego, z tych co mówiłaś były trzy które ewent mogłyby się nadawać: bogota blakberry, chick flick cherry i affair in a red square. Chyba ten pierwszy najbardziej.
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-01, 17:09   #2297
AgataBm180
Placuszek racuszek
 
Avatar AgataBm180
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Latający Dywan
Wiadomości: 7 548
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez olala22 Pokaż wiadomość
Witam kobitki

Już od dłuższego czasu podziwiam z ukrycia wasze pazurki Tak wiem, że jestem okropnym podglądaczem Oglądając wasze dzieła nie mogę wyjść z podziwu Ja to tylko potrafię lakierem pomalować bez żadnych kwiatków, żabek, wzorków i innych śliczności

Chce wam pokazać moje wczorajsze pazurki: jest to lakier N.Y.C MINUTE QUIC DRY SZYBKOSCHNĄCY LAKIER DO PAZNOKCI nr 206. Tak naprawdę jest to kolor morski ale aparat zjadł odcień zieleni

Mgiełko uwielbiam Twoje pazurki

Witamy

podobają mi się i kształt
AgataBm180 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-01, 17:10   #2298
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 207
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
sukienki nie koniecznie w moim stylu ale za tą cenę!!!!
Udały ci się zakupy nie ma co.
Myślę, zę dostaniesz to stypendium Trzymam kciuki!
Teraz to i ja myślę że je dostanę i niepotrzebnie tyle się stresowałam i denerwowałam

A sukienki nie wiem czy też w moim stylu, ale wyglądam w nich jak dziewczyna chyba Żal było nie brać za tą cenę.


Aha w Rossmanie Rimmely są na wyprzedaży po 13 czy 14 zł
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-01, 17:16   #2299
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
Chwalę się

Łiiii
Musze dziś pomalować i będę w nocy świecić

Muszę ją podpytać gdzie dorwała i zobaczę czy dużo tego mają
"Kto włączył światło? A nie, to Karola przyszła"

Cytat:
Napisane przez AgataBm180 Pokaż wiadomość
wszystkie obgryzały
Ja nie Ani razu, ani nawet jednego paznokcia nie obgryzłam

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
ta mięta ma jakiś dziwny kolor, jakby brudy, nie podoba mi się nic a nic!
szary mam, ale ciemniejszy, czerwony mam ale to taki krwisty wpadający w bordowy, róże mam, niebieski mam, mięte jakąś tam mam...
Ta mięta taka zgaszona, przydymiona jest. W sumie niepotrzebnie wzięłam, bo mam już taką O czym przekonałam się w domu. Chyba ją zwrócę

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Chyba jednak nie jestem rozsądna... kupiłam 3 jednak... Najpierw bordo, bo stwierdziłam, zę to uniwersalny kolor... a jak mam być trwały to miło by było...
A w domu stwierdziłam, że chinka pomarańczowa jaką mam ma całkiem inny odcien od tej z Bell, a mój malinkowy róż jest różowy a ten z Bell czerwony
Więc też wzięłam. W zasadzie trzeba było tylko to bordo kolejne w kolekcji odpuścić, ale siostrze najwyżej sprezentuję

hehehe też myślałam, ze coś ze mną nie tak, ale się zreflektowałam. Tylko tego borda trochę żałuję... no ale może będzie mega trwały
Oddaj, jeśli masz paragon

[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;35638463]Czy może trać egzamin na prawko krócej niż 7 min. Może. Na dzisiejszej karteczce mam minut 0.
Trafił mi się taki ****(tutaj dowolny epitet) że ja dziękuję.
Łuczek robię już perfekcyjne, tyyyle razy ćwiczyłam.
Wylosowałam płyn do spryskiwaczy, pokazuję mu jak się sprawdza poziom, przechyliłam głowę i pokazuję palcem dokąd jest nalane i mówię że jest.
A on do mnie: ale jak pani to sprawdziła
mówię że przezroczyste i widać, a on dalej do mnie jak pani to sprawdziła i tak z 5 minut. Myślałam że zdurniałam, jak otworzyłam korek dał mi spokój (na yt i dwaj instruktorzy pokazywali z boku, nie otwierali korka).
Jak zamykałam maskę, wyłączył mi kluczy i wrzucił jedynkę.
Wchodzę, poprawiam siedzenie, a on do mnie: po co pani tego kluczyka dotyka(że niby ja wyłączyłam).
Potem odpalam raz przygasł, zacięła mi się ta skrzynia, bo myślałam że to na luzie, a to było niby na jedynce niby na niewiadomo czym. Wrzuciłam na luz i znowu na jedynkę, delikatnie przygasł, ale już ruszyłam i chcę jechać.
A on do mnie: Proszę zaciągnąć ręczny, dziękuję koniec egzaminu.

No sorry że ja niby nie potrafię samochodu odpalić. Za pierwszych dwóch razach to była moja wina, ale teraz no sorry. Łuk ja już robię z zamkniętymi oczami.

Dobra nie przejmuję się, przeniosę dokumenty do innego miasta.

Za toooo, wiecie jakie wyprzedarze w sklepach. Kupiłam 3 sukienki i 3 bluzki, zaraz pokażę [/QUOTE]

Ale kiedy Ci zgasł? Robiłaś obsługę, zamykasz klapę i on wtedy wyłącza silnik... Czyli przed łukiem? Bo to on powinien wjechać na łuk, to bez sensu, ze wyłączył silnik zaraz po obsłudze. I tak tylko on wsiada i wjeżdża na łuk, dopiero Ty. Wtedy to mógłby zgasić. Chyba, ze ja źle zrozumiałam

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
taki czerwony, z nutką malinki
zaraz będę malować chyba


kqq, mój 1 egz trwał 4 minuty ale wyjechałam z placu a gasnąć może wiecej razy, mi chyba z 10 zgasł i uwalił mnie później CHAM na zawracaniu (parkowaniem tyłem w miejsce parkingowe w maleńkiej uliczce z zaspami po jednej stronie i ciężarowym po drugiej ) . no to kiepściuteńko, oby natępnym razem poszło lepiej kiedy nastepne podejście?
Zgasnąć może dwa razy. To już liczy się jako błąd kończący egzamin, ale można chyba samemu dojechać do WORD-u.

[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;35638963]Jeszcze jednej koszulki brakuje, gdzieś zdjęcie się zawieruszyło.

Kto mi zazdrości kto mi zazdrości? Takie wyprzedaże i jeszcze w moim rozmiarze

Teraz uwaga. Pierwsza sukienka 25 zł, dwie następne po 15 zł. Koszulka różowa 20 coś, dwie pozostałe koszulki po 7zł.
Z tego jestem taaaaka zadolowolna.
Marynarka koło 100 i rossman koło 100 nadszarpneły mnie, ale to co wyżej to Jeszcze w życiu nie trafiłam na takie wyprzedarze.

I w końcu może zacznę chodzić w sukienkach na codzień, bo takiej na codzień to żadnej nie miałam

I na dodatek na ostatecznej liscie na matmę, jestem 10 na liście, a 20 osób dostaje stypendium zamawiane. Niby jest tam jeszcze druga rekrutacja na 22 osoby, ale chyba niżej 20 nie spadnę, bo na drugą rekrutacje idą raczej tacy co się nigdzie nie dostali.

Ogólnie dzień uważam za udany.[/QUOTE]

To ci się fuksło

Dostaniesz to stypendium W końcu jestem szefem wszystkich szefów Wiem wszystko
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-01, 17:20   #2300
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez olala22 Pokaż wiadomość
Właśnie jestem na etapie nadawania im jakiegoś kształtu Zawsze miałam kwadraty ale chciałam zobaczyć jak bedą wyglądać w migdalkach. Ostatnio moje pazury miały ciężki okres po częstym ich malowaniu więc je na 0 obcielam I nie malowalam Oj cieżko było w golaskach chodzić.... Ale już sie lepiej maja więc przetestowalam na nich ten lakier
No ja podjęłam keidyś dobrą decyzję zmieniająć kwadraty na migdałki. Z estetycznego pkt widzenia i dużo łatwiej je też utrzymać.

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
ja nigdy nie obgryzłam nawet 1 paznokcia skórki to już inna historia niestety

Mgiełko Opiki były mocno przebrane, nie było żadnego holenderskiego, z tych co mówiłaś były trzy które ewent mogłyby się nadawać: bogota blakberry, chick flick cherry i affair in a red square. Chyba ten pierwszy najbardziej.
eeeeeeeeeeee zepsułaś nam statystykę!!!

Oooooooooo nie a myślałam, ze może go juz dostanę... no nic...

[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;35639702]Teraz to i ja myślę że je dostanę i niepotrzebnie tyle się stresowałam i denerwowałam
[/QUOTE]ja też się wiecznie steresowałam...
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-01, 17:20   #2301
olala22
Rozeznanie
 
Avatar olala22
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 635
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Kqq zapisalas sie na egzamin? Ja swój zdałam za 2 razem a pierwsze podejście to była porażka Ale na drugi podeszłam na luzie i wszystko szło bez problemu Więc głowa do góry i próbuje dalej
olala22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-01, 17:21   #2302
AgataBm180
Placuszek racuszek
 
Avatar AgataBm180
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Latający Dywan
Wiadomości: 7 548
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość


Ja nie Ani razu, ani nawet jednego paznokcia nie obgryzłam


szczesciara
AgataBm180 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-01, 17:24   #2303
olala22
Rozeznanie
 
Avatar olala22
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 635
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
No ja podjęłam keidyś dobrą decyzję zmieniająć kwadraty na migdałki. Z estetycznego pkt widzenia i dużo łatwiej je też utrzymać.
Zobaczę jak bedą wyglądać jak trochę podrosna Choć narazie mi sie podobają

Byłam dzis w Rossmanie i nie kupiłam żadnego lakieru Choć nie powiem ze żadne nie kusily
olala22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-01, 17:24   #2304
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
Ogarnęłam się trochę
ogarnęłam moje marne zdjęcia
wklejam Wam moje pazurki, nie patrzcie na kształt bo pracuję nad nim


Wasze pazurki jak zawsze cudne z ekstra zdobieniami, nie to co moje
wooow co za długość! widzę że szykują się kolejne cudne migdały tylko póki co kształt fktycznie niedopracowany, ale wiem że wymyślisz coś super
kolory fajne, ostatnie chmurki

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
a co do skórek i malowania to znajdzie się pewne niedociągnięcia
nie to co Lolii, Ewalucja czy Anula one to maluję perfekcyjnie


Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Mam też mani na pożarcie - grzybkowy brąz + czerwień bo miałam dzisiaj na sobie spodenki w takim brązie, które miały ledwie widoczną czerwoną nitkę wplecioną w fakturę...
Tak jestem nienormalna i ubieram się pod kolor paznokci... albo maluję paznokcie pod kolor ubrania :tobra:

Milani Teddy bare
Revlon Slipper
połączenie jakoś chyba mi nie przypadło do gustu, ale pomalowane jak zwykle perfekt

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
widze,ze was wiadomosc o opi w rossie zaskoczyla sa u mnie ale tylko w jednym, duzym. Za 29,90. Duzy wybor kolorow, kilkadziesiat. Moge komus zakupic, bo ceny w sumie takie jak w sklepach netowych a przesylka ode mnie tansza
Nooo a powiedz mi jeszcze gdzie ich szukać-przy czym?

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość

Do biegu gotowi... "Na czele studenci, ale i emeryci nie wyglądają na wyczerpanych"
uwielbiam to

Cytat:
Napisane przez _dodi_ Pokaż wiadomość
uwaga uwaga ;D

pokazuje pazurki i te u rąk i te u nóg

wiem, wiem - u nóg słabo widać ale już takie mam palce ;D

co myślicie o migdałkach na moich łapkach? może wrócić do kwadratów ?;>

Załącznik 4801568Załącznik 4801569

ps. pazurki świeżo malowane, jeszcze nie czyszczone, a na syrkach pierwszy raz nudziak ;D i mam całe stopy opuchnięte od komarów, nawet pod stopą mnie udziabał i nie moge postawić stopy na podłodze normalnie ;/;/
myslę ze jak dopracujesz kształt to mogą być ale miałam super kwadraciki

Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość

Myslałam, że nikt nie zauważy, ale Ania jak zwykle czujna jak ważka
Nie odsunęłam przed malowaniem i nie nawilżyłam. Nie miałam czasu bo malowałam szybko przed przyjściem gości. Dziś po meczu zmieniam mani i wszystko ogarniam
Cały czas walczę z toaletką i od tego kurzu i pyłu strasznie mi się wysuszyły skórki :/

kurde wyjdę jeszcze na taką zołzę jak Malina (żeby nie było, to nie moje słowa ) bo się lubię czepnąć....

no, myślę że zrobisz porządeczek z nimi.
Ach, toaletka, pokaż jak skończysz

[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;35607094]Cześć
Chyba ja za bardzo lubię mego kolegę. Wczoraj chyba mu z godzinę narzekałam że prawka nie zdam itp i to wytrzymał
Teraz widzimy się dopiero pojutrze wieczorem.
I pochwalił mój lakier, że taki metaliczny i ładny.

Tak wiem krzywe paznokcie, ale odrastają i się równają powoli [/QUOTE]

nie wypuszczaj z rąk chłopa, co chwali lakiery!
ja mojemu muszę machac przed oczami i się dopytywać a on i tak: "no", "może być", "taki se" albo wymowne "mhhh"

a serio to śliczny lakier
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-01, 17:28   #2305
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez olala22 Pokaż wiadomość
Chce wam pokazać moje wczorajsze pazurki: jest to lakier N.Y.C MINUTE QUIC DRY SZYBKOSCHNĄCY LAKIER DO PAZNOKCI nr 206. Tak naprawdę jest to kolor morski ale aparat zjadł odcień zieleni
Mam go i nie znoszę, bo ma straszliwie słabe jrycie.

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
Coone , no cóż najwyraźniej nie...
Nie bedę powtarzać tego, co powtarzałam Cooone, więc odsyłam do tamtej wypowiedzi.
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-01, 17:34   #2306
olala22
Rozeznanie
 
Avatar olala22
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 635
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Mam go i nie znoszę, bo ma straszliwie słabe jrycie.
To prawda ze słabo kryje Uzylam trzech warstw i myśle ze 4 by mu tez nie zaszkodziła
Do tego jest rzadki ale pędzelek mi sie w nim podoba No i jest to prezent od koleżanki
olala22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-01, 17:41   #2307
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 207
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Ale kiedy Ci zgasł? Robiłaś obsługę, zamykasz klapę i on wtedy wyłącza silnik... Czyli przed łukiem? Bo to on powinien wjechać na łuk, to bez sensu, ze wyłączył silnik zaraz po obsłudze. I tak tylko on wsiada i wjeżdża na łuk, dopiero Ty. Wtedy to mógłby zgasić. Chyba, ze ja źle zrozumiałam

To ci się fuksło

Dostaniesz to stypendium W końcu jestem szefem wszystkich szefów Wiem wszystko
Samochód od początku stał na łuku. Nie chodzi o to że zgasił. Tylko że zgasił i mówił mi że to ja. Zgasł mi jak już przygotowałam się do jazdy i chciałam zacząć łuk robić.

Cytat:
Napisane przez olala22 Pokaż wiadomość
Kqq zapisalas sie na egzamin? Ja swój zdałam za 2 razem a pierwsze podejście to była porażka Ale na drugi podeszłam na luzie i wszystko szło bez problemu Więc głowa do góry i próbuje dalej
Nie, bo jutro albo pojutrze wyjeżdżam na wakacje. Po powrocie będę zdawać już w innym mieście. Tam się na egzamin czeka tydzień, dwa. Dokupię te przymusowe 5h i wtedy już zdam. Zresztą tam jest ponad 90% zdawalność. Takiego czegoś jak teraz napewno bym tam nie miała.

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
nie wypuszczaj z rąk chłopa, co chwali lakiery!
ja mojemu muszę machac przed oczami i się dopytywać a on i tak: "no", "może być", "taki se" albo wymowne "mhhh"

a serio to śliczny lakier
I chyba go nie wypuszczę Dzisiaj jak zadzwoniłam po egzaminie to załatwił mi transport powrotny. Nie musiałam jechać 1,5h autobusem. Akurat jego brat w mieście był i go wysłał
A lakiery sam zauważa, za każdym razem jak zmienię kolor i mówi że ładne są
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-01, 17:43   #2308
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez olala22 Pokaż wiadomość
Byłam dzis w Rossmanie i nie kupiłam żadnego lakieru Choć nie powiem ze żadne nie kusily
hehehe no ja kupiłam dzisiaj 4 w sumie. 3 bellki ale w promocji i virtuala

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
połączenie jakoś chyba mi nie przypadło do gustu, ale pomalowane jak zwykle perfekt
no połączenie dość nietuzinkowe, ale miało pasować do spodenek - to pasowało i w sumie mi się podobało
a co do malowania to - staram się
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-01, 17:51   #2309
cooone
Zakorzenienie
 
Avatar cooone
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 068
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
To rozumiem, że jakby coś, to zamiast się cieszyć, powinnam zapłakiwać się przez dziewięć miesięcy, ewentualnie wyskrobać?



Ja też
Ja nie wiem co Ty powinnaś, mamy zupełnie inne spojrzenie na świat.
Ja bym się załamała wiedząc, że nie mogę utrzymać dzieckai obarczam tym rodziców.
Ale ludzie są różni.
cooone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-01, 17:52   #2310
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;35640306]Samochód od początku stał na łuku. Nie chodzi o to że zgasił. Tylko że zgasił i mówił mi że to ja. Zgasł mi jak już przygotowałam się do jazdy i chciałam zacząć łuk robić.


Nie, bo jutro albo pojutrze wyjeżdżam na wakacje. Po powrocie będę zdawać już w innym mieście. Tam się na egzamin czeka tydzień, dwa. Dokupię te przymusowe 5h i wtedy już zdam. Zresztą tam jest ponad 90% zdawalność. Takiego czegoś jak teraz napewno bym tam nie miała.


I chyba go nie wypuszczę Dzisiaj jak zadzwoniłam po egzaminie to załatwił mi transport powrotny. Nie musiałam jechać 1,5h autobusem. Akurat jego brat w mieście był i go wysłał
A lakiery sam zauważa, za każdym razem jak zmienię kolor i mówi że ładne są [/QUOTE]

Może napisz odwołanie?

90% zdawalność? Trzeba było od razu iść tam

Jednak lubisz Z tej mąki chyba będzie chleb




Nie wiem jakie zrobić mani, a musi być piękne
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:09.