Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!! - Strona 159 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-24, 14:17   #4741
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
Baaaardzo smakowicie wyglądają
Dzięki. Gwiazdki to nailboxowy prezent

[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;36095479]Truflu wszystkiego najlepszego

Trochę mi nie wyszły tak jak powinny.[/QUOTE]
Ale wyszły fajnie
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-24, 14:21   #4742
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;36095479]Truflu wszystkiego najlepszego

Trochę mi nie wyszły tak jak powinny.[/QUOTE]

Masz rację, są przeokropne

Kopniaka w pupencję chyba zaraz dostaniesz, za takie bajki
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-24, 14:22   #4743
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

jak dziś nie rozwalę nic ze złości to dostaniecie moje paznokcie.
ale póki co to nawet lakier jest przeciwko mnie
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-24, 14:24   #4744
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Preziu ciiiiiii.....80% rzeczy zdenkowałam także trzeba było sobie jakoś wynagrodzić ten trud Za 3,99 zł było grzech nie wziąć.
Jak krew z tętnicy

Edytowane przez 5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Czas edycji: 2012-08-24 o 14:25
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-24, 14:33   #4745
trufle
Zadomowienie
 
Avatar trufle
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 152
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Trufelklu z okazji nadchodzących poprawek mój czas się bardzo skurczył więc postawiłam na klasykę w moim mniemaniu oczywiście: neony kwiaty a wszystko specjalnie dla ciebie Niech ci się darzy w lakierach do końca życia
Neony i kfiotki, trafione! Są idealne, dziękuję!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3609141 1]Bry

Truflu,
z okazji Twojego święta, takie tam malutkie mani dla Ciebie

Jestem tu krótko, nie za dużo o Tobie wiem, więc tematycznie to nie wiem co mogłabym zmalować tak Twojego, typowo Twojego.

Ale może chociaż ten...

Lakierowego zawrotu głowy [/QUOTE]

Ładne! Takie rockowe Dziekuję Ci!

Cytat:
Napisane przez AgataBm180 Pokaż wiadomość
No to czas na mnie to moje pazurki. Nie są jakieś super, wykonanie też. Nie mam nawet linera


*.~Truflu~.*!

Dziś Twój dzień, Twoje święto ! Więc życzę Ci wszystkiego najlakierowego i najpiękniejszego żeby pazurki się zdrowo chowały, nie sprawiały problemów a przynosiły dumę Wszystkiego co najlepsze i czego sobie zapragniesz !


1. Kciuk - cukiereczek. Nie wiem czy lubisz trufle, więc cukierek w środku ma smak taki, jaki zechcesz

2. Wskazujący - tak... to jest portret namalowałam Ciebie Trufelku, choć nie wiem dokładnie jak wyglądasz, wyobraźnia mną pokierowała
3. Środkowy - kubek z napojem! czyli kubek prosto z Twojego avka jeszcze gorący!
4. Serdeczny - tak, tu jest napisane "trufle" jest buźka, której nie widać wyraźnie i mini kwiatek.
5. Maluszek - tutaj serce, żeby po prostu miłość nigdy Cię nie opuszczała


Załącznik 4845116

Załącznik 4845117

Załącznik 4845118
Maaamo! Ale cudne! Normalnie się wzruszyłam :') I ten portret Powiem, że nawet podobne xD Dziękuję!

Cytat:
Napisane przez sara9311 Pokaż wiadomość
Moje skrócone w lakierze od mamy z Niemiec ! *-*
Ojaa, serummm! Ostatnio się do nich śliniłam na etsy Bardzo ładną masz długość Saro

[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;36095479]Truflu wszystkiego najlepszego

Trochę mi nie wyszły tak jak powinny.[/QUOTE]

Jakie ładne! Pastelooowe *.* Dziękuję!!!

Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
Dzień dobry, witam się. Niestety bez mani dla Trufelka
1) Nie miałam czasu
2) Miałam tak połamane pazury po weselu, że nawet po ściachaniu na zero każdy ma inną długość i wyglądają strasznie Wstyd je pokazywać.
Ale jak wrócę z pracy to coś zmaluję, bo tak oglądam Wasze dzieła i sumienie mnie ruszyło, że jak to dla Trufelka naszego niczego nie zrobić
Także wieczorem (albo jutro rano) zdjęcia i mani byndzie
trufle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-24, 14:46   #4746
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
zerknij jak masz gdzieś w okolicy drogerię Jaśmin, mi się wydaje ze tam były ; )))
znalazłam u siebie!! Co prawda po 6,9zł... no ale pan był sympatyczny to dałam mu zarobić i wzięłam 5 sztuk

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Trufelklu z okazji nadchodzących poprawek mój czas się bardzo skurczył więc postawiłam na klasykę w moim mniemaniu oczywiście: neony kwiaty a wszystko specjalnie dla ciebie Niech ci się darzy w lakierach do końca życia
są mega!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Już sama nie wiem, co myśleć o tych odżywkach. Jakoś trudno mi uwierzyć, że dziewczyna nie zauważyła tego wcześniej. Nie widziała, że coś się zaczyna dziać? Przecież nawet przy 4 warstwach krycie jest słabe. Nie neguję tego, ale trudno mi uwierzyć, że takie skutki jak dziewczyny opisują dzieją sie nagle, tak z dnia na dzień. Ja stosuję ją tylko jako bazę już od dawna. Nie miałam żadnych skutków ubocznych, nawet tego często spotykanego bólu czy mrowienia. Miałam 3 msc przerwy i pazurki wyglądały cały czas tak samo. Skoro coś dzieje, np. czuję mrowienie to odstawiam ją. A dziewczyna pisała np. że mimo tego stosowała ją dalej.
a ja Wam powiem, zę doświadczyłam mrowienia i takiego jakby chłodku w paznokcie podczas używania odżywki. Raz bolały mnie paznokcie...a le nie jestem pewna czy to od Evelinki czy po pracy czy po czym.
I musiałabym się przyjrzeć niepomalowanym ale miałam swego czasu linię łączącą różową część z wolnym brzegiem taką lekko ciemniejszą i może trochę zaczerwienioną różową cześć blisko wolnego brzegu.
Szczerze mówiąć zawsze mam sine, zaczerwienione paznokcie, białe plamki na płytce, pofalowaną linię wolnego brzegu itp więc nie zwróciłam totalnie na to uwagi...

Teraz odżywkuję się trochę Viperą (ale nie znam jej składu) i mam bazę ChG. Na wszelki wypadek wszelkiego wypadku robię przerwę w Evelince.

Cytat:
Napisane przez sara9311 Pokaż wiadomość
Moje skrócone w lakierze od mamy z Niemiec ! *-*
jednak Na prawdę teraz są bardzo ładne. Mam nadzieję, że sama też to widzisz. To na prawdę na dobre im wyszło. A lakier jest kosmiczny
Zapytałabyś mamę gdzie dorwała? W jakiejś sieciowej drogerii?
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-24, 14:50   #4747
AgataBm180
Placuszek racuszek
 
Avatar AgataBm180
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Latający Dywan
Wiadomości: 7 548
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez trufle Pokaż wiadomość

Maaamo! Ale cudne! Normalnie się wzruszyłam :') I ten portret Powiem, że nawet podobne xD Dziękuję!

Aż mi się ciepło na sercu zrobiło cieszę się, że się podoba! o, to trafiłam z wyglądem!
AgataBm180 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-24, 14:58   #4748
cooone
Zakorzenienie
 
Avatar cooone
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 068
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
znalazłam u siebie!! Co prawda po 6,9zł... no ale pan był sympatyczny to dałam mu zarobić i wzięłam 5 sztuk


są mega!!!!!!!!

poooka
cooone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-24, 15:03   #4749
Laindise
Rozeznanie
 
Avatar Laindise
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 516
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

__________________
Zapuszczam włosy
50-51-52-53-54-55-56-57-58-59-60-61-62-63-64-64-66-67-68-69-70... i dłuższe

Edytowane przez Laindise
Czas edycji: 2012-12-24 o 12:25
Laindise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-24, 15:10   #4750
Karola20
Zakorzenienie
 
Avatar Karola20
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Prowincja ;) Prawie Wawa
Wiadomości: 22 746
GG do Karola20
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Czu- jaka czerwień. Idealna, krwista
__________________
Mani

"Nie mam chłopaka, bo kocham polskich siatkarzy"

Skra
Wrona,Qrek


Karola20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-24, 15:13   #4751
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Mam pytanie do Was, zamawiał ktoś kiedyś z tej stronki to jedyne gdzie znalazłam to czego szukam, ale jak zapakuję koszyk i idę dalej to wyskakuje od razu arkusz do adresu i danych i w ogóle, bez żadnego połączenia szyfrowanego, bez logowania... nic. Na maila też nic nie przychodzi, żadne potwierdzenia..

Trochę strach przez coś takiego zamawiac...

doradzicie cos?

---------- Dopisano o 16:13 ---------- Poprzedni post napisano o 16:10 ----------

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
poooka
zaraz zrobię zdjęcia

Cytat:
Napisane przez Laindise Pokaż wiadomość
Jaką dokładnie?
Strong adhesion base coat - ale jakoś powalających rezultatów to nie ma, z resztą ja często maluję. Fajna konsystencję ma tylko, jest płynna mega. Więc wydajna jak cholera
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-24, 15:40   #4752
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;36095797]Preziu ciiiiiii.....80% rzeczy zdenkowałam także trzeba było sobie jakoś wynagrodzić ten trud Za 3,99 zł było grzech nie wziąć.
Jak krew z tętnicy [/QUOTE]

I stopka zniknęła
A tak serio to śliczna ta czerwień, taka krwista

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
znalazłam u siebie!! Co prawda po 6,9zł... no ale pan był sympatyczny to dałam mu zarobić i wzięłam 5 sztuk
Pooooka Gdzie je dorwałaś? Pewnie w jakimś małym sklepiku

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Mam pytanie do Was, zamawiał ktoś kiedyś z tej stronki to jedyne gdzie znalazłam to czego szukam, ale jak zapakuję koszyk i idę dalej to wyskakuje od razu arkusz do adresu i danych i w ogóle, bez żadnego połączenia szyfrowanego, bez logowania... nic. Na maila też nic nie przychodzi, żadne potwierdzenia..

Trochę strach przez coś takiego zamawiac...

doradzicie cos?
Pierwszy raz widzę tę stronkę To tam nie ma logowania, tylko tak z miejsca o adres wołają?
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-24, 15:59   #4753
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Pooooka Gdzie je dorwałaś? Pewnie w jakimś małym sklepiku



Pierwszy raz widzę tę stronkę To tam nie ma logowania, tylko tak z miejsca o adres wołają?
juz mam zdjecie owszem w małym sklepiku, ale na stronie Delii w kontakcie chyba czy gdzieś było miejsce na wpisanie kodu pocztowego i mi wypluło gdzie u siebie mogę szukać. W większości jednak nie wiedzieli o co mi chodzi w ogóle...

mam numerki 500, 501, 502, 505, 506
one mają nazwy nawet... tylko na butelkach nie umieścili... na wzorniku były..
(mam ochotę na jeszcze jeden chyba...)

Tak... właśnie tak ooo od razu chcą dane i wszystko. I co ciekawsze jak wpisałam w wyszukiwarkę "kulki do lakierów" wyrzuciło kilka stron każda o innym adresie gdzie coś takiego można dostać... i wszystkie w kontakcie mają ten sam adres (wiekszość dopuszcza zakupy od 100/70 zł a ta co podałam od 30zł więc... jeszcze tyle to mam ale boję się trochę z tego korzystać...) chociaż jak coś to już po wszystki bo wpisałam w ten formularz wszystko myśląć ze na koniec automatycznie mi konto utworzy i bedzie link do aktywacji.. a tam nic, pokazało koszty wysyłki i "dalej" to już dalej nie brałam zeby mi nie zatwierdziło.. (10zł za przesyłkę chcą oczywiście...)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC03000.jpg (62,1 KB, 44 załadowań)
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-24, 16:02   #4754
_Nikki_
Zakorzenienie
 
Avatar _Nikki_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 8 083
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

A ja mam złoty brokat na pzurkach, ahh jak ja za tym tęskniłam
__________________
Zapuszczam włosy!
cel: za pupę
aktualnie: za ramiona


_Nikki_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-24, 16:04   #4755
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Aha iiii jeszcze coś mam ale oddzielny post zrobię

Mam moje pierwsze dziecię

zdj 1 w trakcie realizacji
zdj 2 po wymichraniu co nie było wcale proste
zdj 3 na zworniku po prawej sam niebieski po lewej już dwukolorowy

Jest na prawdę ładny, jeszcze nie ma imienia... ale myślę

niestety oczywiście brokat opada na dno, bo nie pamiętam co mu trzeba dodać jeszcze i na pewno nie bede mogła tego znaleźć tak samo jak kulek do mieszania
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC02999.jpg (29,0 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03004.jpg (34,7 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03005.jpg (38,4 KB, 36 załadowań)
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-24, 16:08   #4756
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;36077091]Dobra uwaga:
Trufelku Nasz Kochany !!!,wstawiam dziś mani dla Ciebie...Nie jest to nic wymyślnego,nie mam głowy to zdobień,ani na razie nie mam ochoty...Czeka mnie kilka dni stresów w sprawie o której kiedyś wspominałam...Boję się że jak pójdzie nie tak to nie wiem po prostu nie wiem.Stfu ! musi być wszystko ok,muuuuuuuuusi...Dobra,K ochana nie marudzę,jest Twoje święto [/QUOTE]



cudne



Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Trufelku...
Aż mi wstyd normalnie....
Miały być pralinki z mlecznej czekolady, polane smużkami gorzkiej i białej i udekorowane cukrowymi kuleczkami.
Kuleczki zniknęły w niewyjaśnionych okolicznościach i zastąpiły je gwiazdki. A co do reszty....

Niemniej jednak, mani tworzyłam specjalnie dla Ciebie- pamiętając że lubisz pralinki, a trufli nie.
Wszystkiego naj naj i spełnienia lakierowych marzeń.

aż się głodna zrobiłam
mega


Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Trufelklu z okazji nadchodzących poprawek mój czas się bardzo skurczył więc postawiłam na klasykę w moim mniemaniu oczywiście: neony kwiaty a wszystko specjalnie dla ciebie Niech ci się darzy w lakierach do końca życia

genialne


[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3609141 1]Bry

Truflu,
z okazji Twojego święta, takie tam malutkie mani dla Ciebie

Jestem tu krótko, nie za dużo o Tobie wiem, więc tematycznie to nie wiem co mogłabym zmalować tak Twojego, typowo Twojego.

Ale może chociaż ten...

Lakierowego zawrotu głowy [/QUOTE]


podoba mi się


Cytat:
Napisane przez AgataBm180 Pokaż wiadomość
No to czas na mnie to moje pazurki. Nie są jakieś super, wykonanie też. Nie mam nawet linera


*.~Truflu~.*!

Dziś Twój dzień, Twoje święto ! Więc życzę Ci wszystkiego najlakierowego i najpiękniejszego żeby pazurki się zdrowo chowały, nie sprawiały problemów a przynosiły dumę Wszystkiego co najlepsze i czego sobie zapragniesz !


1. Kciuk - cukiereczek. Nie wiem czy lubisz trufle, więc cukierek w środku ma smak taki, jaki zechcesz

2. Wskazujący - tak... to jest portret namalowałam Ciebie Trufelku, choć nie wiem dokładnie jak wyglądasz, wyobraźnia mną pokierowała
3. Środkowy - kubek z napojem! czyli kubek prosto z Twojego avka jeszcze gorący!
4. Serdeczny - tak, tu jest napisane "trufle" jest buźka, której nie widać wyraźnie i mini kwiatek.
5. Maluszek - tutaj serce, żeby po prostu miłość nigdy Cię nie opuszczała

ale musiałaś mieć wennę
miszczu



Cytat:
Napisane przez sara9311 Pokaż wiadomość
Moje skrócone w lakierze od mamy z Niemiec ! *-*

ale kosmos i długość fajna


[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;36095479]Truflu wszystkiego najlepszego

Trochę mi nie wyszły tak jak powinny.[/QUOTE]


oryginalne są kolorowe


[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;36095797]Preziu ciiiiiii.....80% rzeczy zdenkowałam także trzeba było sobie jakoś wynagrodzić ten trud Za 3,99 zł było grzech nie wziąć.
Jak krew z tętnicy [/QUOTE]


piękny kolor



dobra, pocytowałam, teraz zrzucam fotki i sklejam posta
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-24, 16:09   #4757
_Nikki_
Zakorzenienie
 
Avatar _Nikki_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 8 083
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Aha iiii jeszcze coś mam ale oddzielny post zrobię

Mam moje pierwsze dziecię

zdj 1 w trakcie realizacji
zdj 2 po wymichraniu co nie było wcale proste
zdj 3 na zworniku po prawej sam niebieski po lewej już dwukolorowy

Jest na prawdę ładny, jeszcze nie ma imienia... ale myślę

niestety oczywiście brokat opada na dno, bo nie pamiętam co mu trzeba dodać jeszcze i na pewno nie bede mogła tego znaleźć tak samo jak kulek do mieszania
Oh God
__________________
Zapuszczam włosy!
cel: za pupę
aktualnie: za ramiona


_Nikki_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-24, 16:10   #4758
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Mgiełko, przesadziłaś... Wyjdź!
Wszystkie są cudne. Poszukam u siebie koniecznie
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-24, 16:12   #4759
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Aha iiii jeszcze coś mam ale oddzielny post zrobię

Mam moje pierwsze dziecię

zdj 1 w trakcie realizacji
zdj 2 po wymichraniu co nie było wcale proste
zdj 3 na zworniku po prawej sam niebieski po lewej już dwukolorowy

Jest na prawdę ładny, jeszcze nie ma imienia... ale myślę

niestety oczywiście brokat opada na dno, bo nie pamiętam co mu trzeba dodać jeszcze i na pewno nie bede mogła tego znaleźć tak samo jak kulek do mieszania

mega jest zdolniacha jesteś



no więc Truflu, Pralinko Ty Nasza
oto moje mani, oddaję w ręce Twe zrodzone w bólu i cierpieniu: bo zatoki bolą, bo humor taki dziwny, bo lakier nie chce współpracować, bo skórki były takie brudne, utytłane i w ogóle
pierwszy raz mam takie eleganckie pazurki ale w końcu Twoje święto, to się wystroiłam, a co
(i oczywiście trzęsły mi się ręce, to taka wzruszająca chwila no )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00809.jpg (74,4 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00807.jpg (73,5 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00804.jpg (86,0 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00806.jpg (62,8 KB, 27 załadowań)
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.


Edytowane przez meeow
Czas edycji: 2012-08-24 o 16:21
meeow jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-24, 16:19   #4760
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez _Nikki_ Pokaż wiadomość
Oh God
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
mega jest zdolniacha jesteś
a dziękuję, dziękuję w imieniu dzieciątka
eee tam zdolniacha... ile się trzeba natelepać żeby użyć no ale śliczny jest to fakt no i chyba nie trzeba było wróżki zeby było wiadomo, ze moje pierwsze będzie brokatowe
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.

Edytowane przez MgielkaM
Czas edycji: 2012-08-24 o 16:20
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-24, 16:21   #4761
_Nikki_
Zakorzenienie
 
Avatar _Nikki_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 8 083
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

A co tam, pochwalę się
oczywiście się schowałam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Moje zdjęcie 2.jpg (24,5 KB, 66 załadowań)
__________________
Zapuszczam włosy!
cel: za pupę
aktualnie: za ramiona


_Nikki_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-24, 16:23   #4762
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Meeow, czy one nie są już za długie?

Nikki, wszystko super, ale ta skórka upaćkana mnie razi
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-24, 16:25   #4763
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Meeow, czy one nie są już za długie?

nie, ale nie martw się, niedługo piłuję, bo nie potrafię już pisać smsów
różowa część ma gdzieś tak 1,2, a biała około 0,5 tylko z kciukiem trochę przegięłam
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-24, 16:26   #4764
_Nikki_
Zakorzenienie
 
Avatar _Nikki_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 8 083
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Meeow, czy one nie są już za długie?

Nikki, wszystko super, ale ta skórka upaćkana mnie razi
Wiem, ale dopiero jak zauważyłam to ją zdrapałam Dzięki zaraz jakieś inne wstawię bo to na szybko było
__________________
Zapuszczam włosy!
cel: za pupę
aktualnie: za ramiona


_Nikki_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-24, 16:31   #4765
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
na razie zostawie, a jak podrosną będę bardziej zaokrąglać. taki jest plan na razie.
i dobrze

Cytat:
Napisane przez keira2008 Pokaż wiadomość
A ja mam mega doła, bo kawałek pazura mi pękł od brzegu (w tym miejscu co jest przyrośniety....) i musiałam ściąć na zero pazurki Umre chyba....
Teraz tyle muszę je zapuszczać żeby pozbyć się tego pęknięcia...

Sobie zobaczcie.... Za jakość przepraszam, ale tel robione.
nr 1. Golaski moje, obecnie
nr 2 widać ten uraz pazurka
kurcze takie pęknięcie jest paskudne nawet obcięcie na zwro nie likwiduje problemu. Ale odrośnie, to jest pocieszające

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Z

No, właśnie chciałam Ci podziękować za radę Na początku byłam sceptycznie nastawiona, bo maść dziwnie pachnie i nie można za dużo użyć, ponieważ od razu ma się tłuste całe dłonie, ale daje fajne efekty. Dzięki!
nie ma za co
ja akurat przed nocą uwielbiam się wysmarować czymś mega tłustym i maziać, maziać, maziać.. ale wiem że jestem pod tym względem w mniejszości

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;36077091]Dobra uwaga:
Trufelku Nasz Kochany !!!,wstawiam dziś mani dla Ciebie...Nie jest to nic wymyślnego,nie mam głowy to zdobień,ani na razie nie mam ochoty...Czeka mnie kilka dni stresów w sprawie o której kiedyś wspominałam...Boję się że jak pójdzie nie tak to nie wiem po prostu nie wiem.Stfu ! musi być wszystko ok,muuuuuuuuusi...Dobra,K ochana nie marudzę,jest Twoje święto [/QUOTE]


śliczne

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
no Ty weź mi nie gadaj że takie łał
bo mi się one tak średnio podobają
ale dziękuję ogon mi wyrósł jak pawiowi
czemu średnio? nie pitol
a czerwień obejrzę ale skoro tak to pewnie mnie nie urzeknie.
aaa i kupiłam w końcu tego MS

Cytat:
Napisane przez AgataBm180 Pokaż wiadomość
naprawdę tak myślisz?.. ja zawsze tłukłam sobie do głowy,że jest krótka, że one zawsze będą krótko wyglądać..takie kompleksy paznokciowe.. jeszcze dużo przed nimi, nie wiem czy coś ruszy.. ale może..

no seeerio czemu miałabym ściemniać?



Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość

Trufelku...
Aż mi wstyd normalnie....
Miały być pralinki z mlecznej czekolady, polane smużkami gorzkiej i białej i udekorowane cukrowymi kuleczkami.
Kuleczki zniknęły w niewyjaśnionych okolicznościach i zastąpiły je gwiazdki. A co do reszty....

Niemniej jednak, mani tworzyłam specjalnie dla Ciebie- pamiętając że lubisz pralinki, a trufli nie.
Wszystkiego naj naj i spełnienia lakierowych marzeń.
jej, faktycznie pralinkowe
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-24, 16:34   #4766
_Nikki_
Zakorzenienie
 
Avatar _Nikki_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 8 083
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Voila Niewyraźne, ale coś tam widać
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Moje zdjęcie 2 (2).jpg (22,4 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Moje zdjęcie 3.jpg (19,2 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Moje zdjęcie 4.jpg (19,8 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Moje zdjęcie 8.jpg (23,0 KB, 28 załadowań)
__________________
Zapuszczam włosy!
cel: za pupę
aktualnie: za ramiona


_Nikki_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-24, 16:34   #4767
trufle
Zadomowienie
 
Avatar trufle
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 152
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
no więc Truflu, Pralinko Ty Nasza
oto moje mani, oddaję w ręce Twe zrodzone w bólu i cierpieniu: bo zatoki bolą, bo humor taki dziwny, bo lakier nie chce współpracować, bo skórki były takie brudne, utytłane i w ogóle
pierwszy raz mam takie eleganckie pazurki ale w końcu Twoje święto, to się wystroiłam, a co
(i oczywiście trzęsły mi się ręce, to taka wzruszająca chwila no )
Jakie ładne! I eleganckie I z tym brokatem, co chciałam kupić ale się powstrzymałam Dzięki!!


Nikki śliczne ale współczuję zmywania
trufle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-24, 16:37   #4768
_Nikki_
Zakorzenienie
 
Avatar _Nikki_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 8 083
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Dziękuję Oj tam, w kąpieli samo zejdzie
__________________
Zapuszczam włosy!
cel: za pupę
aktualnie: za ramiona


_Nikki_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-24, 16:43   #4769
_dodi_
Rozeznanie
 
Avatar _dodi_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 694
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

no to was nadrobiłam ( prawie 20 stron ;o )
pazurki oczywiście piękne
moje ładnie dość szybko odrastają, bym wam pokazała ale malowałam pazurki tuż przed wyjściem i wszystko sie zepsuło ale nie chciało mi sie zmywac, jutro cos zmaluje moze

kupiłam dziś czerwony lakier bo moj juz na wykonczeniu i nie ma juz jak pędzelkiem nabierac ;P

koleżanka zaczęła przygode z olejami kupiła sobie fur mame bo alterry nie było tzn była taka mała z migdałami i czyms tam nie wiem co to ;P oczywiscie efektów jeszcze nie ma bo to dobiero raz czy dwa zrobione ;D

dobra to teraz czas na odrobienie zaległości na waszych blogach hehehe
_dodi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-24, 16:43   #4770
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Trufelklu z okazji nadchodzących poprawek mój czas się bardzo skurczył więc postawiłam na klasykę w moim mniemaniu oczywiście: neony kwiaty a wszystko specjalnie dla ciebie Niech ci się darzy w lakierach do końca życia
jakie słodziachy

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3609141 1]
Truflu,
z okazji Twojego święta, takie tam malutkie mani dla Ciebie

Jestem tu krótko, nie za dużo o Tobie wiem, więc tematycznie to nie wiem co mogłabym zmalować tak Twojego, typowo Twojego.

Ale może chociaż ten[/QUOTE]

świetne! fajnie dograne

Cytat:
Napisane przez AgataBm180 Pokaż wiadomość
No to czas na mnie to moje pazurki. Nie są jakieś super, wykonanie też. Nie mam nawet linera
świetne

Cytat:
Napisane przez sara9311 Pokaż wiadomość
Moje skrócone w lakierze od mamy z Niemiec ! *-*
Chciałam napisać dokładnie to samo co Mgiełka...

[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;36095479]Truflu wszystkiego najlepszego

Trochę mi nie wyszły tak jak powinny.[/QUOTE]

coś Ty, fajowe

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
no więc Truflu, Pralinko Ty Nasza
oto moje mani, oddaję w ręce Twe zrodzone w bólu i cierpieniu: bo zatoki bolą, bo humor taki dziwny, bo lakier nie chce współpracować, bo skórki były takie brudne, utytłane i w ogóle
pierwszy raz mam takie eleganckie pazurki ale w końcu Twoje święto, to się wystroiłam, a co
(i oczywiście trzęsły mi się ręce, to taka wzruszająca chwila no )
jakie eleganckie to jest czerń? kocham czarne...
a kciuk się zawija?
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:17.