Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-12-19, 12:05   #781
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Pomyśl o blogowaniu...
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2014-12-21 o 08:29
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-19, 12:09   #782
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Wielokrotnie oferowałam za darmo na wizażu wejściówki na Fashion Week w Łodzi (badge kosztuje 100zł za dzień). Rok temu szukaliśmy z fotografem dziewczyny na tydzień współpracy. Myślałam, że ktoś będzie chciał przyjrzeć się działaniu takich imprez. Zero odzewu.

Pomyśl o blogowaniu, bo jesteś jeszcze dość młoda. Jak strona będzie dobrze pozycjonowana i będziesz lubiana przez internautów, załapiesz jakichś reklamodawców.
Mam bloga Ale tam sobie tak bazgram swoje recenzje, przemyslenia itp Przecież wiele osob ma pracę związaną z kosmetykami a nie mają blogów..
Zostaje mi cierpliwie czekać i dalej szukać

Edytowane przez xPoziomkax
Czas edycji: 2014-12-19 o 13:00
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-19, 12:11   #783
rickybobby
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 658
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Znalezienie pracy nie należy do łatwych, ale znajdziesz na pewno trzymam kciuki

Boss Bottled dla taty miałam go kupić wcześniej jak był na stronie D. w promocji, ale potem wprowadzili kod -20% i zniknął

Nie wiecie czy stacjonarnie D. pakuje w lepsze opakowania czy też w te "grobowe"?
Co do Bossa, niuchnęłam wczoraj Ma Vie i jest super.
rickybobby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-19, 12:12   #784
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Mam bloga Ale tam sobie tak bazgram swoje recenzje, przemyslenia itp Przecież wiele osob ma pracę związaną z kosmetykami a nie mają blogów..
Zostaje mi cierpliwie czekać i dalej szukać
Masz licznik odwiedzin? Popularne tagi? Jak trafnie wyszukiwana jest twoja strona? W google masz narzędzia potrzebne do usprawnienia pozycjonowania.
Jak jest dużo pracy, to nie czasu na bloga. Poza tym nie każdy wpada w ten przedział wiekowy.


Koleżanki wizażystki z Sephory narzekają na płace i na to, że cały dzień muszą stać, a nawet nie mają kiedy wyjść coś zjeść. Niektóre są takie rozgoryczone, że są nieuprzejme dla klientek... Nie da się ukryć, że część z nich dorabia sprzedażą gratisów. To co się dzieje na zapleczach pomińmy milczeniem.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2014-12-19 o 12:31
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-19, 12:17   #785
rybkaa90
Zakorzenienie
 
Avatar rybkaa90
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 926
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez rickybobby Pokaż wiadomość
Co do Bossa, niuchnęłam wczoraj Ma Vie i jest super.
Ja dzisiaj testowałam i przepadłam. Szkoda, że u mnie trwałością nie grzeszy.
__________________
Jaś 20.06.2015



06.09.2014
rybkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-19, 12:18   #786
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Masz licznik odwiedzin? Popularne tagi? Jak trafnie wyszukiwana jest twoja strona? W google masz narzędzia potrzebne do usprawnienia pozycjonowania.
Jak jest dużo pracy, to nie nie czasu na bloga. Poza tym nie każdy wpada w ten przedział wiekowy.


Koleżanki wizażystki z Sephory narzekają na płace i na to, że cały dzień muszą stać, a nawet nie mają kiedy wyjść coś zjeść. Niektóre są takie rozgoryczone, że są nieuprzejme dla klientek... Nie da się ukryć, że część z nich dorabia sprzedażą gratisów. To co się dzieje na zapleczach pomińmy milczeniem.
No właśnie niestety nie raz słyszałam jak jest ciężko tam

Edytowane przez xPoziomkax
Czas edycji: 2014-12-19 o 13:00
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-19, 12:19   #787
her_green_eyes
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Północ
Wiadomości: 661
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Masz rację Ale ja chciałabym pracowac np w takim Inglocie, chociażby w Sephorze, Douglasie.. Zeby trochę się poobracać w tym świecie makijażowym. Kosmetyki to moja wielka miłość...
Oj z tym poziomem to masz rację.. W grupie mam wiele dziewczyn, które nie tyle co nie umieją malować, a jeszcze w ogole nie interesują się światem makijażu i marek... Są osoby, które nie wiedzą co to jest Nars Orgasm, że istnieje coś takiego jak palety Naked od Urban Decay, kto to jest Lisa Eldridge, Wayne Goss czy chociażby siostry Pixiwoo. Mi się wydaje, że osoba, która choć trochę się tym interesuje, gdzieś wyłapuje takie ciekawostki, zapamiętuje marki, produkty.. No nie wiem I do tego nauczyciele potrafią zaliczać prace, które są po prostu tak gówniate, że się w pale nie mieści A później wychodzi ze szkoły taka profesjonalistka
Ja pracowałam i w D. i w S. I dalej mam tam mnóstwo koleżanek - szukają sprzedawców, a nie wizazystow, skup się na zdolnościach handlowych to Cię przyjmą
her_green_eyes jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-19, 12:21   #788
rickybobby
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 658
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez rybkaa90 Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj testowałam i przepadłam. Szkoda, że u mnie trwałością nie grzeszy.
Ja się nawet nie psiknełam więc nie wiem jak u mnie, ale chyba dostanę pod choinkę.
rickybobby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-19, 12:22   #789
rybkaa90
Zakorzenienie
 
Avatar rybkaa90
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 926
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez rickybobby Pokaż wiadomość
Ja się nawet nie psiknełam więc nie wiem jak u mnie, ale chyba dostanę pod choinkę.
Zazdraszczam! Mój Mikołaj raczej nie będzie taki hojny. Sama muszę sobie kupić.
__________________
Jaś 20.06.2015



06.09.2014
rybkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-19, 12:22   #790
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Problem w tym jeśli chcesz być niezależną wizażystką, masz dosyć wciskania klientom badziewnych kosmetyków, a w dodatku jesteś artystką z dobrym sercem, co to często zlituje się nad kimś bardzo potrzebującym i robi makijaż za darmo, to dużo nie zarobisz.

Jeśli w perfumeriach dało by się wstawić automaty zamiast konsultantek, to wierz mi, że by to zrobiono. Taka konsultantka to stały koszt dla firmy i jeśli będzie na czymś oszczędzać, to właśnie na pensjach dla nich.

A tak w ogóle to przepraszam wszystkich za OFF TOP
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2014-12-19 o 12:47
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-19, 13:01   #791
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez her_green_eyes Pokaż wiadomość
Ja pracowałam i w D. i w S. I dalej mam tam mnóstwo koleżanek - szukają sprzedawców, a nie wizazystow, skup się na zdolnościach handlowych to Cię przyjmą
No właśnie, a co w przypadku jeśli z typowym handlem nie miałam nigdy do czynienia Pewnie dlatego nie dają mi szansy

---------- Dopisano o 14:01 ---------- Poprzedni post napisano o 13:26 ----------

Też sorki za OT

I co tam dziewczyny, kupujecie coś? Ja testuję róż Benefitu Hervana i jestem oczarowana Sliczny jest!

Edytowane przez xPoziomkax
Czas edycji: 2014-12-19 o 13:00
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-19, 13:02   #792
amb86
Zakorzenienie
 
Avatar amb86
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 3 018
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Moja Naked3 u mnie
amb86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-19, 13:05   #793
rickybobby
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 658
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez rybkaa90 Pokaż wiadomość
Zazdraszczam! Mój Mikołaj raczej nie będzie taki hojny. Sama muszę sobie kupić.
Hmmm, może Twój ma za małą brodę albo go gorsza wcale nie ma. Mówię Ci wraz ze wzrostem brody ujawniają się pokłady mikołajowatości Mój mikolaj w zeszłym miał mniejszą i nie dostałam NIC od niego, teraz ma brodę i proszę. Tyle , że w zeszłym roku to nie był moim mikołajem, ale to pewnie bez znaczenia, liczy się broda.
rickybobby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-19, 13:10   #794
rybkaa90
Zakorzenienie
 
Avatar rybkaa90
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 926
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez rickybobby Pokaż wiadomość
Hmmm, może Twój ma za małą brodę albo go gorsza wcale nie ma. Mówię Ci wraz ze wzrostem brody ujawniają się pokłady mikołajowatości Mój mikolaj w zeszłym miał mniejszą i nie dostałam NIC od niego, teraz ma brodę i proszę. Tyle , że w zeszłym roku to nie był moim mikołajem, ale to pewnie bez znaczenia, liczy się broda.
__________________
Jaś 20.06.2015



06.09.2014
rybkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-19, 13:17   #795
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez amb86 Pokaż wiadomość
Moja Naked3 u mnie
I jak, i jak?
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-19, 13:25   #796
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość

Ale mnie od rana wk... PB nie uznali jednej reklamacji, bo "nie dokonałam zakupów przez ich stronę". Co za bzdury. Inne pewnie też odrzucą. Olewam ten głupi program Nie mam zamiaru "dokumentować" wszystkich zakupów, bo ani nie mam na to czasu ani ochoty. Chyba nie o to powinno chodzić w programach lojalnościowych
Kłóć się!!! Na moją ostatnią reklamację nikt nie odpowiedział, wczoraj minęło 14 dni. Dzisiaj napisałam do nich z zapytaniem czy sobie jaja robią z uczestników programu? Ciekawe co odpiszą.

---------- Dopisano o 14:25 ---------- Poprzedni post napisano o 14:17 ----------

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Masz rację Ale ja chciałabym pracowac np w takim Inglocie, chociażby w Sephorze, Douglasie.. Zeby trochę się poobracać w tym świecie makijażowym. Kosmetyki to moja wielka miłość...
Oj z tym poziomem to masz rację.. W grupie mam wiele dziewczyn, które nie tyle co nie umieją malować, a jeszcze w ogole nie interesują się światem makijażu i marek... Są osoby, które nie wiedzą co to jest Nars Orgasm, że istnieje coś takiego jak palety Naked od Urban Decay, kto to jest Lisa Eldridge, Wayne Goss czy chociażby siostry Pixiwoo. Mi się wydaje, że osoba, która choć trochę się tym interesuje, gdzieś wyłapuje takie ciekawostki, zapamiętuje marki, produkty.. No nie wiem I do tego nauczyciele potrafią zaliczać prace, które są po prostu tak gówniate, że się w pale nie mieści A później wychodzi ze szkoły taka profesjonalistka
Moja koleżanka chodzi teraz na kurs wizażu...........poziom akcesoriów i pomocy do nauki jest tak żenujący ,że chodzi na zajęcia z własnymi pędzlami i nierzadko kosmetykami Musi mieć tylko papier, ale jakim kosztem sie to odbywa to po prostu makabra. Dziewczyny z grupy reprezentują opisany wyżej poziom. Ciekawa jestem co powoduje takimi osobami żeby iść na kurs wizażu nie mając bladego pojęcia o tym świecie. To tak jakby studiować historię sztuki nie ucząc sie historii
__________________
Mój blog Lepsza Wersja Samej Siebie
Zapisz
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-19, 13:31   #797
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Kłóć się!!! Na moją ostatnią reklamację nikt nie odpowiedział, wczoraj minęło 14 dni. Dzisiaj napisałam do nich z zapytaniem czy sobie jaja robią z uczestników programu? Ciekawe co odpiszą.

---------- Dopisano o 14:25 ---------- Poprzedni post napisano o 14:17 ----------


Moja koleżanka chodzi teraz na kurs wizażu...........poziom akcesoriów i pomocy do nauki jest tak żenujący ,że chodzi na zajęcia z własnymi pędzlami i nierzadko kosmetykami Musi mieć tylko papier, ale jakim kosztem sie to odbywa to po prostu makabra. Dziewczyny z grupy reprezentują opisany wyżej poziom. Ciekawa jestem co powoduje takimi osobami żeby iść na kurs wizażu nie mając bladego pojęcia o tym świecie. To tak jakby studiować historię sztuki nie ucząc sie historii
Ja też chodzę z własnymi pędzlami i kosmetykami bo te szkolne kosmetyki to szajs jakich mało Nie mówiąc już o higienie pracy, gdzie kosmetyki są po prostu stare i zjełczałe. Koleżanka ostatnio dostała uczulenia od kleju do rzęs, który już tam leżał parę dobrych lat pewnie, bo opakowanie i smród mówiły same za siebie
Pamiętam jak na pierwszych zajęciach nikt jeszcze nie miał swoich pędzli i miałyśmy korzystać ze szkolnych i zrobić makeup na koleżance. Nie dość że drapacze, pędzle jak ze sklepu chińskiego, to w ogole nawet pędzla do rozcierania nie było I weź sobie rozblenduj cienie płaskim języczkowym.. Porażka! Ja też jestem tam tylko po papier..
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-19, 13:32   #798
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Kłóć się!!! Na moją ostatnią reklamację nikt nie odpowiedział, wczoraj minęło 14 dni. Dzisiaj napisałam do nich z zapytaniem czy sobie jaja robią z uczestników programu? Ciekawe co odpiszą.

Już odpuściłam przygodę z tym dziadostwem nie chce mi się kłócić, i tak z tych punktów nic nie ma, trzeba ich baaardzo dużo nazbierać, aby otrzymać jakieś sensowne kupony rabatowe dla mnie to walka z wiatrakami, zabierają punkty bez powodu, nie uznają reklamacji bez powodu. Niech się gonią
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-19, 13:33   #799
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Ciekawa jestem co powoduje takimi osobami żeby iść na kurs wizażu nie mając bladego pojęcia o tym świecie.
Myślą sobie tak: "Lubię się malować, praca lekka, łatwa i przyjemna, malowałam siostrę na ślub, to się na pewno nadaję. Klientki do mnie będą walić drzwiami i oknami." I najwięcej na tym wszystkim zarabiają właśnie te szkółki i firmy opylające zestawy dla kursantek...
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2014-12-19 o 13:37
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-19, 13:33   #800
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez rickybobby Pokaż wiadomość
Hmmm, może Twój ma za małą brodę albo go gorsza wcale nie ma. Mówię Ci wraz ze wzrostem brody ujawniają się pokłady mikołajowatości Mój mikolaj w zeszłym miał mniejszą i nie dostałam NIC od niego, teraz ma brodę i proszę. Tyle , że w zeszłym roku to nie był moim mikołajem, ale to pewnie bez znaczenia, liczy się broda.
Widzę, że tylko ja kocham brody namówiłam mojego na zapuszczenie i wygląda bosko
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-19, 13:34   #801
amb86
Zakorzenienie
 
Avatar amb86
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 3 018
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
I jak, i jak?
Na razie się na nią gapię No piękna jest, co tu dużo mówić. Opakowanie solidne, wg mnie nie jest kiczowate, poziom różu w granicach mojej tolerancji Co do cieni to użyję ich chyba dopiero w ndz Mam ochotę na pozostałe paletu z rodzinki... Chyba dla samego faktu ich posiadania Ale to w 2015.... Chyba że na -25%....
amb86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-19, 13:35   #802
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Widzę, że tylko ja kocham brody namówiłam mojego na zapuszczenie i wygląda bosko
Zgłasza się kolejna fanka mikołajowych bród
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-19, 13:36   #803
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Myślą sobie tak: "Lubię się malować, praca lekka, łatwa i przyjemna, malowałam siostrę na ślub, to się na pewno nadaję. Klientki do mnie będą walić drzwiami i oknami." I najwięcej na tym wszystkim zarabiają właśnie te szkółki i firmy opylające zestawy dla kursantek...
Dokładnie tak myślą

Cytat:
Napisane przez amb86 Pokaż wiadomość
Na razie się na nią gapię No piękna jest, co tu dużo mówić. Opakowanie solidne, wg mnie nie jest kiczowate, poziom różu w granicach mojej tolerancji Co do cieni to użyję ich chyba dopiero w ndz Mam ochotę na pozostałe paletu z rodzinki... Chyba dla samego faktu ich posiadania Ale to w 2015.... Chyba że na -25%....
Też się tak gapiłam, ale wczoraj ją rozdziewiczyłam Ja z całego serducha polecam Basics 2 To na -25% czatuj na stronie, bo pewnie wszyscy się rzucą
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-19, 13:38   #804
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Ja też chodzę z własnymi pędzlami i kosmetykami bo te szkolne kosmetyki to szajs jakich mało Nie mówiąc już o higienie pracy, gdzie kosmetyki są po prostu stare i zjełczałe. Koleżanka ostatnio dostała uczulenia od kleju do rzęs, który już tam leżał parę dobrych lat pewnie, bo opakowanie i smród mówiły same za siebie
Pamiętam jak na pierwszych zajęciach nikt jeszcze nie miał swoich pędzli i miałyśmy korzystać ze szkolnych i zrobić makeup na koleżance. Nie dość że drapacze, pędzle jak ze sklepu chińskiego, to w ogole nawet pędzla do rozcierania nie było I weź sobie rozblenduj cienie płaskim języczkowym.. Porażka! Ja też jestem tam tylko po papier..
Czyli widzę ,że nie tylko u nas takie dziadostwo Prościej by było kupić sam papier niż się męczyć na takich zajęciach.

---------- Dopisano o 14:37 ---------- Poprzedni post napisano o 14:36 ----------

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Już odpuściłam przygodę z tym dziadostwem nie chce mi się kłócić, i tak z tych punktów nic nie ma, trzeba ich baaardzo dużo nazbierać, aby otrzymać jakieś sensowne kupony rabatowe dla mnie to walka z wiatrakami, zabierają punkty bez powodu, nie uznają reklamacji bez powodu. Niech się gonią
Szkoda, zawsze to jakieś złocisze są

---------- Dopisano o 14:38 ---------- Poprzedni post napisano o 14:37 ----------

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Myślą sobie tak: "Lubię się malować, praca lekka, łatwa i przyjemna, malowałam siostrę na ślub, to się na pewno nadaję. Klientki do mnie będą walić drzwiami i oknami." I najwięcej na tym wszystkim zarabiają właśnie te szkółki i firmy opylające zestawy dla kursantek...
Ha ha ha lepiej nie można było tego ująć. Racja, 100% racji
__________________
Mój blog Lepsza Wersja Samej Siebie
Zapisz
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-19, 13:39   #805
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Czyli widzę ,że nie tylko u nas takie dziadostwo Prościej by było kupić sam papier niż się męczyć na takich zajęciach.
Albo pójść na charakteryzację. No ale co i tak kasę trzeba zainwestować w sprzęt i mówię tu także o sprzęcie fotograficznym, jeśli wizażystka nie jest asystentką fotografa.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-19, 13:40   #806
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Czyli widzę ,że nie tylko u nas takie dziadostwo Prościej by było kupić sam papier niż się męczyć na takich zajęciach
Dokładnie! A wiedza nauczycielek też nie powala.. One też w ogole nie interesują się światem makijażu Kiedyś rozmawiałyśmy o markach jakichś, to jak rzuciłam hasło Urban Decay, to wszystkie zrobiły zdziwione minki 'A co to?'
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-19, 13:41   #807
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Zgłasza się kolejna fanka mikołajowych bród

O! Jak miło
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-19, 13:42   #808
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Nie wiem, mnie po prostu denerwuje taka niewiedza Nawet nie mam sobie z kim w tej szkole o kosmetykach pogadać A myślałam, że jak tam przyjdę to wreeeszcie będę miała z kim się dzielić moją miłością do cosmetixów Dobrze, że jest wizaż
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-19, 13:44   #809
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

[COLOR="Silver"]
Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Nie wiem, mnie po prostu denerwuje taka niewiedza Nawet nie mam sobie z kim w tej szkole o kosmetykach pogadać A myślałam, że jak tam przyjdę to wreeeszcie będę miała z kim się dzielić moją miłością do cosmetixów Dobrze, że jest wizaż
Przepraszam, że zapytam, ale dużo do końca Ci zostało? Ile kosztuje czesne?
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2014-12-21 o 08:29
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-19, 13:45   #810
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość


Szkoda, zawsze to jakieś złocisze są
No wiem ale jak ktoś mnie robi w bambuko to staje się nerwowa i agresywna, a jak powszechnie wiadomo: złość piękności szkodzi
Więc od dziś ich olewam
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-18 09:07:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:39.