Stosowanie Diacnealu - refleksje - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-25, 17:23   #1171
reniakicia
Rozeznanie
 
Avatar reniakicia
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: świętokrzyskie czaruje
Wiadomości: 824
GG do reniakicia
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Cytat:
Takie zaczerwienienie w ciagu dnia moze powdowac filtr
uff to nie muszę się martwić przemiły Pan w aptece obdarowal mnie próbkami galenica w tym był krem koloryzujący i to jest to rewelacja dla mojej buzi najpierw nakladam filtr a następnie delikatnie wklepuje ten kremik i jest ok
jako takiego wysuszenia nadal nie widać na mojej twarzy mimo, że aplikuję diacneal przez 2 noce pod rząd, ale jeżeli nie nakładam diacneala to na noc nakladam hialuronowo-owsiane ekspresowe serum z półproduktów mazidlowych /jak na razie z otrzymanych próbek/ albo krem nuxe
buźkę mam coraz ładniejszą
__________________
"Szczęście, którym można się podzielić
jest szczęściem podwójnym
cierpienie, którym można się podzielić
jest tylko połową cierpienia"
reniakicia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-26, 09:16   #1172
Zuziku
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Prague
Wiadomości: 1 371
GG do Zuziku
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

takwiec i ja zaczelam sie kurowac
wczoraj nigdzie nie wychodzilam, wiec posmarowalam sie w poludnie, caly dzien skora byla niesamowicie okropnie czerwona... wieczorem trzasnelam na to masc sterydowa, zeby sie jakos uspokoilo i juz jest dobrze
myslicie, ze moge wieczorem sobie zaserwowac druga porcje diacnealu? albo przynajmniej lysanela, moja skora jest przyzwyczajona do codziennego stosowania lysanela, a teraz nei jest nawet przesuszona
__________________
moja rozprawa liczy całe... 0 stron
Zuziku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-26, 14:56   #1173
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Cytat:
Napisane przez Zuziku Pokaż wiadomość
takwiec i ja zaczelam sie kurowac
wczoraj nigdzie nie wychodzilam, wiec posmarowalam sie w poludnie, caly dzien skora byla niesamowicie okropnie czerwona... wieczorem trzasnelam na to masc sterydowa, zeby sie jakos uspokoilo i juz jest dobrze
myslicie, ze moge wieczorem sobie zaserwowac druga porcje diacnealu? albo przynajmniej lysanela, moja skora jest przyzwyczajona do codziennego stosowania lysanela, a teraz nei jest nawet przesuszona

... zły pomysł..przyzwyczajaj buzie powoli,jesli nie ma drastycznie widocznych zmian typu przesuczenie czy inne... to tym lepiej
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-26, 19:00   #1174
Zuziku
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Prague
Wiadomości: 1 371
GG do Zuziku
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

dzieki za odp
tak myslalam
__________________
moja rozprawa liczy całe... 0 stron
Zuziku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-27, 23:37   #1175
fruttina
Raczkowanie
 
Avatar fruttina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 59
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Takie zaczerwienienie w ciagu dnia moze powdowac filtr. U mnie tak dziala Avene. Jak aplikuje avenke na nawet lekko podrazniona twarz od razu mam mega zaczerwienienie, ktore utrzymuje sie bardzo dlugo. Moze u Ciebie jest podobnie.
Contax, spadasz mi z nieba, moja droga .
Filtr moze powodowac zaczerwienienie? Dziwilam sie pare razy, ze mam na twarzy buraka, slonca nie ma, a ja wymazana filtrem elegancko. Uzywam avene, wiec wszystko sie zgadza. Ale one podobno nie maja alkoholu, zatem o co chodzi??!
'Zgupialam' ze tak powiem .
fruttina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-28, 20:30   #1176
_Monia_
Rozeznanie
 
Avatar _Monia_
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 513
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

a czy ma sens stosowanie acne derm z diacnealem?
stosuje od dawna ad ale teraz cos sie zanieczyscila buzia i nie daje sobie z nia rady, mysle nad zachwalanym diacnealem bo chyba z tego co czytalam on czesto nie powoduje wysypu, a ja wysupy juz nie chce wystarczy mi to co mam
_Monia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-28, 20:37   #1177
Zuziku
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Prague
Wiadomości: 1 371
GG do Zuziku
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

jasne ze ma sens
u mnie po diacnealu raz byl porzadny wysyp, teraz keidy wzielam sie za niego drugi raz jest taki maciupenki wysypik, tylko takie grudeczki, krosteczki, ale zadnych duzych pryszczy
__________________
moja rozprawa liczy całe... 0 stron
Zuziku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-28, 21:53   #1178
_Monia_
Rozeznanie
 
Avatar _Monia_
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 513
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

troche sie boje, ale chyba bedzie trzeba sprobowac. niestety cera mi sie pogorszyla, ale ludze sie ze skoro po effaclarze i ad nie wysypalo mnie to moze i tu sie uda
_Monia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-30, 18:13   #1179
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

cześć dziewczyny jestem załamana. stosuję diacenal już jakoś 2 tygodnie i rozpoczyna mi się wysyp. ale ja już nie mogę wytrzymać zanim zaczęłam go stosować to wyleczyłam twarz aknemycinem (na wakacjach mnie wysypało okropnie). i było wszystko ładnie, zaczęłam stosować diacenal i mnie zaczyna wysypywać po prawej stronie już mam podskórne grudki i wyskakują takie gulki i na brodzie ja nie chcę! bo zdaje mi się, że nawet jak pryszczyki znikają to zostają plamy, które nie chcą zejść (((( nie wiem czy stosować dalej czy rzucić to, że się kolokwialnie wyrażę, w ****u
bossy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-01, 22:01   #1180
Ella77
Raczkowanie
 
Avatar Ella77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pruszków/Warszawa
Wiadomości: 413
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Dziewczyny, przede wszystkim wielkie dzięki za ten wątek i za wytrwałość tych wszystkich doświadczonych, które chcą pomagać nam "Żółtodziobom" przebrnęłam przez wszystkie 40 stron i bardzo dużo się dowiedziałam, jednak nie wszystkie moje wątpliwości zostały rozwiane dlatego chciałam o pewne rzeczy zapytać.

Niecałe dwa tygodnie temu zaczęła się moja pierwsza przygoda z kwasami BHA ale za jakieś 3-4 tyg. chciałabym wprowadzić jeszcze diacneal. Jak do tej pory moja pielęgnacja wygląda tak że jeden dzień BHA, jeden nawilżanie i znów BHA. Z tym, że w moim przypadku BHA to nie effaclar a taki zestaw:
tonik z BHA 2% + na to za jakieś 0,5-1h dwufazowy nawilżacz z Biochemii (żel hialuronowy 1%+ olejek regulujący zawierający kwas salicylowy)

[skład olejku: Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Cucurbita pepo (Pumpkin) Seed Oil, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Salicylic Acid (2%), Leptospermum petersonii (Lemon Tea Tree) Oil (1%),Mixed Tocopherols (witamina E - ok.1%), Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract (0.5%)]

no to teraz moje pytania:
1. czy w związku z tym że będę chciała stosować także diacneal to w momencie rozpoczęcia nim kuracji powinnam odstawić BHA i dopiero po przyzwyczajeniu skóry do niego z powrotem wprowadzić BHA? czy może mogłabym zastosować czteropolówke:
BHA
nawilżanie
diacneal
nawilżanie
BHA itd.....?

2. trochę OT jeśli chodzi o diacneal, ale czy ten mój "zestaw" BHA może mieć działanie podobne do effaclaru czy raczej słabsze?

Przepraszam, że tak się rozpisałam, ale chciałam dobrze zarysować moją sytuację Ach, no i oczywiście na dzień używam filtrów

Edytowane przez Ella77
Czas edycji: 2007-11-01 o 22:07 Powód: literóweczki
Ella77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-02, 08:22   #1181
utrapienie
Rozeznanie
 
Avatar utrapienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 735
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Cytat:
Napisane przez Ella77 Pokaż wiadomość
1. czy w związku z tym że będę chciała stosować także diacneal to w momencie rozpoczęcia nim kuracji powinnam odstawić BHA i dopiero po przyzwyczajeniu skóry do niego z powrotem wprowadzić BHA? czy może mogłabym zastosować czteropolówke:
BHA
nawilżanie
diacneal
nawilżanie
BHA itd.....?
Ja tak używam od samego początku i żyję! Jako BHA oczywiście mam Effaclar K.
W zasadzie od samego początku stosowania używam Effaclaru i Diacnealu w taki sposób, z tym, że o ile po Diacnelau nic na twarz nie nakładam, to po Effaclarze już tak. Jakiś nawilżacz lub łagodzący Physiogel, bo Eff. bardzo mnie podrażnia. Czasami, jak potrzebuję, to robię sobie dwudniową przerwę na nawilżanie, po czym wracam do starego trybu.

Cytat:
trochę OT jeśli chodzi o diacneal, ale czy ten mój "zestaw" BHA może mieć działanie podobne do effaclaru czy raczej słabsze?
W składzie Effaclaru masz:
- kwas salicylowy -1,6%
- kwas kapriolowo-salicylowy - 2%

a tu link do dalszych składników: http://www.laroche-posay.fr/_fr/_fr/index.aspx

W twoim serum stężenie kwasu salicylowego wynosi 2%, czyli więcej niż w Effaclarze, ale za to nie występuje w nim kwas kapriolowo-salicylowy, czyli "ester pochodny od kwasu kaprylowego i kwasu salicylowego, należący do grupy kwasów beta-hydroksylowych BHA, który delikatnie złuszcza zrogowaciałe warstwy naskórka, co pozwala na efektywniejsze działanie drugiemu składnikowi."

Ogólnie, moim zdaniem sam tonik jest od Effaclaru słabszy.
__________________
Życie nie powinno być podróżą do grobu z intencją, aby dostać się tam bezpiecznie w atrakcyjnej i dobrze zakonserwowanej postaci
utrapienie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-02, 09:06   #1182
*arielka*
Rozeznanie
 
Avatar *arielka*
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 742
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny jestem załamana. stosuję diacenal już jakoś 2 tygodnie i rozpoczyna mi się wysyp. ale ja już nie mogę wytrzymać zanim zaczęłam go stosować to wyleczyłam twarz aknemycinem (na wakacjach mnie wysypało okropnie). i było wszystko ładnie, zaczęłam stosować diacenal i mnie zaczyna wysypywać po prawej stronie już mam podskórne grudki i wyskakują takie gulki i na brodzie ja nie chcę! bo zdaje mi się, że nawet jak pryszczyki znikają to zostają plamy, które nie chcą zejść (((( nie wiem czy stosować dalej czy rzucić to, że się kolokwialnie wyrażę, w ****u
Bossy - nie poddawaj się przez 2 tygodnie męczyłam się z Diacnealem, miałam wysyp, ale wiedzialam,że muszę to przetrwać teraz już mi nic nie wyskakuje, twarz jest oczyszczona, gładka, z każdym dniem cera wygląda lepiej używam na zmianę z effaclarem, wczesniej wolałam effaclar, ale ostatnio diacneal jest moim faworytem
*arielka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-02, 09:19   #1183
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 769
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Cytat:
Napisane przez Zuziku Pokaż wiadomość
u mnie po diacnealu raz byl porzadny wysyp, teraz keidy wzielam sie za niego drugi raz jest taki maciupenki wysypik, tylko takie grudeczki, krosteczki, ale zadnych duzych pryszczy

Kiedy to mija?
I czy w ogóle mija?
Sama już nie wiem czy powinnam masakrować twarz Diacnealem.
Aktualnie jestem w fazie wysypu.
I nie podoba mi się stan mojej cery.
Moja kuracja na noc: 2 razy Diacneal, 2 razy Xerial 5, 2 razy Effacalr K, 1 raz Xerial 5 (tydzień).

arielko, ja już jestem po 2 tygodniach.
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-02, 15:32   #1184
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Stosuje effaclar i przymierzam się do kupna Diacnealu ale przeraziłam sie tym co piszecie Te zaczerwienienia i wysyp? Przy diacnealu wysyp jest zawsze?
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-02, 17:39   #1185
Ella77
Raczkowanie
 
Avatar Ella77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pruszków/Warszawa
Wiadomości: 413
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Utrapienie bardzo dziękuję za odpowiedź
a jeśli chodzi o Twoją kurację to (pewnie już o niej pisałaś ale nie wszystko dokładnie wyłapałam podczas czytania tych 40 stron) jak długo już ją stosujesz i jak efekty?

Cytat:
Napisane przez utrapienie Pokaż wiadomość
Ja tak używam od samego początku i żyję! Jako BHA oczywiście mam Effaclar K.
W zasadzie od samego początku stosowania używam Effaclaru i Diacnealu w taki sposób, z tym, że o ile po Diacnelau nic na twarz nie nakładam, to po Effaclarze już tak. Jakiś nawilżacz lub łagodzący Physiogel, bo Eff. bardzo mnie podrażnia. Czasami, jak potrzebuję, to robię sobie dwudniową przerwę na nawilżanie, po czym wracam do starego trybu.
w takim razie ja też tak spróbuję, ale oczywiście będę obserwować rekacje mojej skóry i dostosowywać pielęgnację do jej wymogów


Cytat:

Ogólnie, moim zdaniem sam tonik jest od Effaclaru słabszy.
póki mam tonik i moje serum to bede ich używać, a potem przestawię się też na Effaclar, żeby wzmocnić działanie
Ella77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-05, 09:27   #1186
utrapienie
Rozeznanie
 
Avatar utrapienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 735
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Cytat:
Napisane przez Ella77 Pokaż wiadomość
Utrapienie bardzo dziękuję za odpowiedź
a jeśli chodzi o Twoją kurację to (pewnie już o niej pisałaś ale nie wszystko dokładnie wyłapałam podczas czytania tych 40 stron) jak długo już ją stosujesz i jak efekty?
Ella, tak dokładnie, to nie pamiętam kiedy zaczęłam, ale była to połowa września, czyli około 2 m-cy.
Ogólnie, to co zauważyłam do tej pory, a stosuję "czteropolówkę" , to ewidentne wygładzenie skóry i to, że stała się delikatniejsza, ale też bardziej skłonna do wysuszania. Diacneal o wiele bardziej mi służy i często się zdarza, że effaclar używam na policzki tylko raz w tygodniu, a na nos, czoło i brodę 2 lub 3 razy, bo ten obszar przede wszystkim mam zanieczyszczony. Odnośnie oczyszczania, to widać działanie na policzkach. Zostały jeszcze rozszerzone pory, ale nie są już przynajmniej tak zanieczyszczone jak wcześniej.
Diacneal w ogóle też nie podrażnia i nie zaznacza moich rozszerzonych naczynek.
Już to pisałam, ale powtórzę, że we wszystkich preparatów z kwasami jest dla mnie najlepszy

Ogólnie, to mam plan wnioski końcowe wyciągnąć w pierwszy dzień WIOSNY (qrde, ale to jeszcze daleko), bo po pół roku można się już czegos spodziewać!

Cytat:
Stosuje effaclar i przymierzam się do kupna Diacnealu ale przeraziłam sie tym co piszecie Te zaczerwienienia i wysyp? Przy diacnealu wysyp jest zawsze?
Soft, u mnie wysypu po diacnealu nie było w ogóle! W ogóle nie ma również podrażnień, czego niestety nie można powiedzieć o effaclarze, choć po nim wysypu też nie miałam.
__________________
Życie nie powinno być podróżą do grobu z intencją, aby dostać się tam bezpiecznie w atrakcyjnej i dobrze zakonserwowanej postaci
utrapienie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-05, 21:56   #1187
Ella77
Raczkowanie
 
Avatar Ella77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pruszków/Warszawa
Wiadomości: 413
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Utrapienie może właśnie u Ciebe wszystko przebiega bez takich dużych podrażnień właśnie dzięki czteropolówce i temu, że nie starasz się przedobrzyć tylko systematycznie trzymasz się ustalonej pielęgnacji? Chciałabym żeby u mnie też tak było, a zwłaszcza jeśli chodzi o naczynka - nigdy z nimi problemu nie miałam, ale ostatnio jak się skóra nieco na płatkach nosa oczyściła odkryłam jakieś malutkie pajączki - boję się że diacneal je rozleje, ale zobaczymy...

Soft, szczerze powiedziawszy to też trochę sie boję tego wysypu, ale:
a. może wcale nie wystąpi, tak jak pisało wiele dziewczyn, w tym właśnie Utrapienie
b. jeśli mam doczekać pięknych efektów to chyba wytrzymam nawet ten wysyp - ehh, my kobiety to lubimy się dla tej urody pomęczyć
Ella77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-07, 17:04   #1188
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 769
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Cytat:
Napisane przez Ella77 Pokaż wiadomość
Soft, szczerze powiedziawszy to też trochę sie boję tego wysypu, ale:
a. może wcale nie wystąpi, tak jak pisało wiele dziewczyn, w tym właśnie Utrapienie
b. jeśli mam doczekać pięknych efektów to chyba wytrzymam nawet ten wysyp - ehh, my kobiety to lubimy się dla tej urody pomęczyć
A ja odniosę się do swojego wcześniejszego postu.
Myślałam, że zmasakrowałam twarz Diacnealem, tymczasem wysyp się skończył i mam tak gładką skórę, że aż jestem zaskoczona.
Rzeczywiście warto to przetrwać.
Niesamowite.
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-07, 18:06   #1189
Ella77
Raczkowanie
 
Avatar Ella77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pruszków/Warszawa
Wiadomości: 413
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Cytat:
Myślałam, że zmasakrowałam twarz Diacnealem, tymczasem wysyp się skończył i mam tak gładką skórę, że aż jestem zaskoczona.
Rzeczywiście warto to przetrwać.
Niesamowite
backie po tym Twoim poście aż chce się biec do apteki po diacneal chciałabym żeby i u mnie dał takie efekty, ale mimo że już bym nachętniej zaczęła nim kurację to poczekam jeszcze ze 2 tygodnie. Chce żeby skóra troszkę się do kwasów jako takich (na razie tylko BHA) lepiej przyzwyczaiła, bo póki co zrobiła sie wrażliwsza niż kiedyś...
Ella77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-08, 07:12   #1190
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Ja stosuję diacneal od około miesiąca, razem z effaclerem, w trybie: 2-3 noce diacneal, 1 noc effaclar.
Trochę mnie obsypało niedawno (żadne krostki, tylko podskórne gule i zgrubienia), ale już widzę poprawę. Poza tym, cera jest lepiej napięta, nieprzesuszona i pory są domknięte bardziej, niż były.
Na razie, jestem bardzo zadowolona!

Aha- stosuję diacneal tezpo oczy, nie mam podrażnień ani "efektu staruszki".

Pozdrawiam
Basia
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-08, 09:32   #1191
Jennys
Raczkowanie
 
Avatar Jennys
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 144
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Ale Wam zazdroszczę!!! Moja twarz po diacnealu była rewelacyjna! Żaden krem nie dał takich efektów wygładzenia i rozświetlenia. Ale u mnie niestety tragedia naczynkowa zakończyła karierę diacnealu.
Fajnie sobie chociaż poczytać ;-)))
__________________
Jennys
Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno, kiedy umrzesz. (J. Tuwim)
Jennys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-08, 12:46   #1192
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

*arielka* przeszło jestem podekscytowana nie mam już żadnych gul, żadnych czerwonych plam zostało kilka mini krosteczek, które są jedynie wyczuwalne przez palce a tak to mam gładką, jasną buźkę ha ha ha 3 dni temu dodałam jeszcze acne derm do kuracji ))) i jest coraz lepiej jejejejej
pory się zwęziły, przebarwienia blakną twarz jest mega gładka ))) uwielbiam rozprowadzać na niej filtr i podkład to takie fajne uczucie dla paluszków
więc warto się nie poddawać! ))))))
bossy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-08, 13:01   #1193
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Jennys
Ja również mam cerę naczynkową. Tzn. jedynie na płatku nosowym mam jedno mini pęknięte naczynko i na nosie (ale to wynik kontaktu ciężkiego plecaka i kantu książki z moim nosem :/), widzę, że mam delikatną skórę, poza tym kosmetyczka mnie o tym uświadomiła Wyczytałam w jakimś wątku (chyba nawet tu, nie pamiętam ), że właśnie diacenal nie jest wskazany dla cer zagrożonych pękaniem naczynek, ale go używam na obszary niezagrożone. Aplikuję jedynie na czoło, brodę, boki twarzy. Omijam nos, policzki i okolice oczu i jest wszystko ok. Bo się przeraziłam, że diacenal działa ze spóźnionym zapłonem na naczynka
Wcześniej zużyłam całą tubkę cleanance k i było ok, nic się nie stało.
A teraz już z moją buźką jest pięknie
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-08, 16:58   #1194
*arielka*
Rozeznanie
 
Avatar *arielka*
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 742
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
*arielka* przeszło jestem podekscytowana nie mam już żadnych gul, żadnych czerwonych plam zostało kilka mini krosteczek, które są jedynie wyczuwalne przez palce a tak to mam gładką, jasną buźkę ha ha ha 3 dni temu dodałam jeszcze acne derm do kuracji ))) i jest coraz lepiej jejejejej
pory się zwęziły, przebarwienia blakną twarz jest mega gładka ))) uwielbiam rozprowadzać na niej filtr i podkład to takie fajne uczucie dla paluszków
więc warto się nie poddawać! ))))))
super bardzo się cieszę, dla mnie też teraz większą przyjemnosc sprawia nakładanie filtru i podkładu jeszcze walczę z wysuszeniem, stosuje HOL-fajny krem, ale teraz jest za słaby i cos muszę wymyslic
też mam kilka naczynek (małych) i przy stosowaniu kwasów omijam te okolice
*arielka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-08, 17:24   #1195
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

*arielka*
ja po ok 3 h zaaplikowania diacenalu nakładam krem nawilżający z mocznikiem (eucerin). jak dla mnie jest świetny a na dzień pod filtry antirougerous rich (nie wiem czy dobrze napisałam, bo z pamięci też avenka dla cery naczynkowej a przy okazji nawilża ). a przed nałożeniem diacenalu zawsze maska nawilżająca na 10min na twarz. i nie mam żadnych problemów z przesuszeniem łuszczenie też dzięki temu zostało zminimalizowane
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-08, 17:32   #1196
*arielka*
Rozeznanie
 
Avatar *arielka*
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 742
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

masz prawdziwą obronę też muszę się zaopatrzyć w więcej nawilżających kosmetyków, a diacneal stosujesz codziennie, czy robisz jakies przerwy?
*arielka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-08, 17:38   #1197
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

stosowałam co 2 dni. 1 noc diacenal, 2 noc najpierw maska z żywej ziemii a potem nawilżacz bo miałam mocno podrażnione wypryski (te łapska!!!!) i nie chciałam przesadzić. teraz też co 2 dni, ale po ziemii zamiast nawilżacza aplikuję sobie acne derm to jest naprawdę super połączenie, już to widzę a rano nie używam żelu do mycia twarzy tylko zmywam avenowskim micelem a potem przecieram antybakteryjnym tonikiem cleanance też avenki
najważniejsze, że już nie mam ŻADNYCH zaczerwienień. przebarwionka i ślady po gulkach jeszcze są ale bardzo blade, i mam nadzieję, że acne derm sobie z nimi poradzi szczególnie z tymi świeżymi

diacenal stosowałabym codziennie jedynie wtedy, gdy przed snem jeszcze bym aplikowała sporą dawkę nawilżacza zauważyłam, że bez nawilżacza gorzej się sprawuje niż z.
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-08, 18:03   #1198
Kate87
Raczkowanie
 
Avatar Kate87
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Tychy// Kraków
Wiadomości: 107
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Ja chciałabym się zapytać odnośnie tego który z kremów, byłby dla mnie odpowiedniejszy. mam sporo przebarwień, które od czerwca traktuje Acne dermem, i pomaga ale jak dla mnei chyba troche za mało. twarz mam w miare gładką, bez wyprysków ( zdażają sie jakieś pojedyńcze). i własnie tu chodzio mje pytanie czy może Diacneal nie byłby lepszy dla mnie?? dodam że po AD nie miałam żadnego wysypu, czy to może oznaczać, że po Diacnelu też nie miałabym??
Kate87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-09, 08:57   #1199
utrapienie
Rozeznanie
 
Avatar utrapienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 735
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
diacenal stosowałabym codziennie jedynie wtedy, gdy przed snem jeszcze bym aplikowała sporą dawkę nawilżacza zauważyłam, że bez nawilżacza gorzej się sprawuje niż z.
Ja bez nawilżacza nie daję sobie z kwasami kompletnie rady!!!

Ogólnie, to nie wiem, czy to kwestia zmiany pogody, czy tego, że w końcu zaczęłam się domowo ogrzewać, ale mam tak fatalnie wysuszoną buźkę, że na parę dni odstawiam wszystko! W końcu przez tydzień nie zmarnuję całych efektów diacnealu i effaclaru, a dopoić skórkę muszę, bo nie mam ochoty nabawić się syndromu małpiej staruszki
__________________
Życie nie powinno być podróżą do grobu z intencją, aby dostać się tam bezpiecznie w atrakcyjnej i dobrze zakonserwowanej postaci
utrapienie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-09, 11:10   #1200
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 769
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Cytat:
Napisane przez utrapienie Pokaż wiadomość
Ja bez nawilżacza nie daję sobie z kwasami kompletnie rady!!!

Ogólnie, to nie wiem, czy to kwestia zmiany pogody, czy tego, że w końcu zaczęłam się domowo ogrzewać, ale mam tak fatalnie wysuszoną buźkę, że na parę dni odstawiam wszystko! W końcu przez tydzień nie zmarnuję całych efektów diacnealu i effaclaru, a dopoić skórkę muszę, bo nie mam ochoty nabawić się syndromu małpiej staruszki
Ja mam podobne odczucia.
Na aerobiku ostatnio włączyli nam klimatyzację - po godzinie skakania wychodzę wysuszona - na początku dziwiło mnie skąd to się bierze - z buźką jeszcze daję radę, ale usta mi się tak przesuszyły, że kompletnie nie wiem, jak sobie z nimi poradzić.
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:30.