Guerlain-kolorówka - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-04-06, 17:41   #181
Laurany
Rozeznanie
 
Avatar Laurany
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 776
Dot.: Guerlain-kolorówka

Do szanownych wizażanek zainteresowanych nowymi terracotami Guerlain w odcieniu Africa Rythm: jest to brązer zdecydowanie wieczorowy z racji jego mocnego metalicznego poblasku, ja używam go na kości policzkowe i wygląda to obłednie
Jestem z niego bardzo zadowolona
Dodam w zaufaniu że dzienna wersję tego koloru wyprodukowała firma Elizabeth Arden - kolor Deep z najnowszej kolekcji brązerów (tzn kolor identyczny, zero pomarańczy, sam BRĄZ!!!!!! - odcień Deep- ale bez tego metalicznego połysku)
jeśli chodzi o linery: bede pisać tylko o brązowym, czarny zamieniłam na eyeliner Chanel
jak na razie spisuje się bardzo dobrze: jest trwały, nie rozmazuje się, ALE: jego kolor jest bardzo ciemny, wygląda prawie jak czarny
wcześniej używałam Artlinera Lancome, który jest o WIELE jaśniejszy, więc po pierwszym umalowaniu byłam w lekkim szoku
Ale teraz się przyzwyczajam i uczę go obsługiwac
i to by było na tyle
Laurany jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 17:51   #182
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Nie kupuj, naprawdę nie warto. Miałam go i się pozbyłam. Jest śliczny, owszem, ale jako pędzel nie spisuje się dobrze: taki przeciętny drapak.
Pędzle Inglota biją go na głowę



Nie wiem jakim cudem on ma takie dobre oceny.
po opiniach myślałam, ze to jakieś cudo jak to można się naciąć

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Ja mam tę różową...miotłę Jest do kitu. Sztywny, mały, roczapierzony, nieporęczny...Mam go z tru. Leży sobie i kurzem zarasta.
miotłę jeju, on faktycznie musi być straszny
Cytat:
Napisane przez alkapone Pokaż wiadomość
o ja, zapomniałam o KWC, kajam się!
właśnie ten na Tru kusi, czarny z etui, na ebayu są bez etui, ale za to dużo tańsze
Akurat pamiętałam, że na KWC go widziałam
Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
No to najwyraźniej obie wersje są do niczego. Też nie rozumiem tych zachwytów na KWC. Widziałam, że nawet zizou go chwali, a raczej wybredna jest Ot, zagwozdka...
Ale Ziz pisała to ponad rok temu może wtedy była mniej wymagająca albo nie miała porównania... albo nie wiem co
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 20:48   #183
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Laurany Pokaż wiadomość
Do szanownych wizażanek zainteresowanych nowymi terracotami Guerlain w odcieniu Africa Rythm: jest to brązer zdecydowanie wieczorowy z racji jego mocnego metalicznego poblasku, ja używam go na kości policzkowe i wygląda to obłednie
Jestem z niego bardzo zadowolona
Dodam w zaufaniu że dzienna wersję tego koloru wyprodukowała firma Elizabeth Arden - kolor Deep z najnowszej kolekcji brązerów (tzn kolor identyczny, zero pomarańczy, sam BRĄZ!!!!!! - odcień Deep- ale bez tego metalicznego połysku)
jeśli chodzi o linery: bede pisać tylko o brązowym, czarny zamieniłam na eyeliner Chanel
jak na razie spisuje się bardzo dobrze: jest trwały, nie rozmazuje się, ALE: jego kolor jest bardzo ciemny, wygląda prawie jak czarny
wcześniej używałam Artlinera Lancome, który jest o WIELE jaśniejszy, więc po pierwszym umalowaniu byłam w lekkim szoku
Ale teraz się przyzwyczajam i uczę go obsługiwac
i to by było na tyle
A ja się rozczarowałam nową Terracotą jaki masz kolor? Ja mam złoty i efekt wcale nie jest metaliczny. Mam wrażenie, że jest taki jednowymiarowy, nudny i nieciekawy. A przede wszystkim mało widoczny... W każdym razie, nałożony solo nie daje prawie nic. Można go użyć na róż np., ale podobny efekt uzyskać można np. złotą czekoladką Bourjois. Nie jest zły, ale za taką cenę-nijaki... Przyjrzę mu się jeszcze dokładniej (może jestem przemęczona i nie dostrzegam tych cudownych efektów)
__________________


"Cierpliwość - spokój, że przecież się stanie..."


/J. Twardowski/
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-07, 18:01   #184
soulie
Wtajemniczenie
 
Avatar soulie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 480
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez wersta Pokaż wiadomość
Soulie powiedz czy nowy khol dobrze się trzyma? konkretnie chodzi mi o wew. część oka.
oglądałam dziś przy okazji i spodobał mi się kolor. mam tylko dylemat, bo np. czarny i brązowy trzyma się na oku cały dzień, a biały i turkus są trochę lipne.
Przepraszam, że tak późno odpowiadam ale nawał pracy

Na górnej powiece trzyma się przyzwoicie (cały dzień nie - ale chyba jestem niemiarodajna bo mam wstrętny zwyczaj pocierania oczu więc muszę robić wieczne poprawki ) a w sprawie wewnętrznej części oka Ci niestety nie pomogę bo się tam nie miziam - zaraz mam zaczerwienione i podrażnione oczy - więc u mnie khol to nie khol a zwykły eyeliner ale i tak jest piękny.
soulie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-07, 18:21   #185
wersta
Zakorzenienie
 
Avatar wersta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 6 572
Dot.: Guerlain-kolorówka

dzięki

ze złotego pudru jestem średnio zadowolona. ma trochę inną konsystencję. jest bardziej twrady i nie tak metaliczny jak ten różowawy. raczej drobinkowy. jak dla mnie bardziej na dekolt niż policzki. ładnie wygląda też na nogach (wersja na lato ) i powiekach.
wersta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-08, 14:29   #186
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Jakie ma właściwości, jakie są dostępne odcienie i ile kosztuje. A jeżeli jeszcze jej nie ma w sklepach, to kiedy się pojawi. Byłabym zobowiązana, gdybyś zerknęła i podpytała
Nie ma jej jeszcze w sklepach i w Dublinie pojawi się prawdopodobnie w lipcu (tak myślę, bo wtedy mają być te nowe bazy z perełkami). Jest to podwójny tusz-dwie szczoteczki w jednej tubce. Jedna służy do modelowania całych rzęs a druga, maleńka, do wykańczania, wydłużania i do malowania rzęs w miejscach, gdzie nie dociera tradycyjna szczoteczka. Mascara podkręca o 360 stopni i rozdziela rzęsy. Kolory-czarny niebieski, brązowy, fioletowy. Wygląda bardzo elegancko
__________________


"Cierpliwość - spokój, że przecież się stanie..."


/J. Twardowski/
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-08, 14:43   #187
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Nie ma jej jeszcze w sklepach i w Dublinie pojawi się prawdopodobnie w lipcu (tak myślę, bo wtedy mają być te nowe bazy z perełkami). Jest to podwójny tusz-dwie szczoteczki w jednej tubce. Jedna służy do modelowania całych rzęs a druga, maleńka, do wykańczania, wydłużania i do malowania rzęs w miejscach, gdzie nie dociera tradycyjna szczoteczka. Mascara podkręca o 360 stopni i rozdziela rzęsy. Kolory-czarny niebieski, brązowy, fioletowy. Wygląda bardzo elegancko
W lipcu ???! A miała być w kwietniu....
Opis brzmi obiecująco
Dzięki
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-08, 16:00   #188
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Guerlain-kolorówka

Co prawda sporo czasu minęło odkąd powstał ten wątek, ale dopiero teraz dopisuję się do klubu miłośniczek Guerlain Kosmetyków tej marki używam od lat i po wielu próbach poprzestałam na zestawie, który widać na poniższym zdjęciu To takie moje must-have, bez którego nie wyobrażam sobie codziennego makijażu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SSA56315.JPG (63,8 KB, 360 załadowań)
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-08, 17:21   #189
13ryjek
Rozeznanie
 
Avatar 13ryjek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 926
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Nie ma jej jeszcze w sklepach i w Dublinie pojawi się prawdopodobnie w lipcu (tak myślę, bo wtedy mają być te nowe bazy z perełkami). Jest to podwójny tusz-dwie szczoteczki w jednej tubce. Jedna służy do modelowania całych rzęs a druga, maleńka, do wykańczania, wydłużania i do malowania rzęs w miejscach, gdzie nie dociera tradycyjna szczoteczka. Mascara podkręca o 360 stopni i rozdziela rzęsy. Kolory-czarny niebieski, brązowy, fioletowy. Wygląda bardzo elegancko
Serenite a gdzie Ty uzyskałaś te wszystkie wiadomości w Dublinie? Pytam bo ja w Dublinie mieszkam i mam tez jakieś wiadomości od Polki , która pracuje na stanowisku Guarlaina w Dundrum

Edytowane przez 13ryjek
Czas edycji: 2008-04-08 o 18:18 Powód: literówka
13ryjek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-08, 17:40   #190
Laurany
Rozeznanie
 
Avatar Laurany
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 776
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
A ja się rozczarowałam nową Terracotą jaki masz kolor? Ja mam złoty i efekt wcale nie jest metaliczny. Mam wrażenie, że jest taki jednowymiarowy, nudny i nieciekawy. A przede wszystkim mało widoczny... W każdym razie, nałożony solo nie daje prawie nic. Można go użyć na róż np., ale podobny efekt uzyskać można np. złotą czekoladką Bourjois. Nie jest zły, ale za taką cenę-nijaki... Przyjrzę mu się jeszcze dokładniej (może jestem przemęczona i nie dostrzegam tych cudownych efektów)
Ja mam ten najciemniejszy - Africa Rythm, taki brązowo złoty
fakt cena dość wygórowana
ale bardzo mi odpowiada jego kolor
Laurany jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-08, 18:20   #191
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Anahstasia Pokaż wiadomość
Co prawda sporo czasu minęło odkąd powstał ten wątek, ale dopiero teraz dopisuję się do klubu miłośniczek Guerlain Kosmetyków tej marki używam od lat i po wielu próbach poprzestałam na zestawie, który widać na poniższym zdjęciu To takie moje must-have, bez którego nie wyobrażam sobie codziennego makijażu
piekny zestaw Który to zestaw cieni?
Reese jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-08, 18:24   #192
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
piekny zestaw Który to zestaw cieni?
Dziękuję :roze:
A czwóreczka to nr 241 Touche de Brun
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SSA56335.JPG (51,5 KB, 64 załadowań)
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-08, 18:31   #193
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Guerlain-kolorówka

Anahstasio, świetny zbiór, faktycznie takie must have
Powiedz mi coś o mozaice, który masz odcień? Czy ona nadaje się na całą twarz? Nie ma zbyt dużych drobin?
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-08, 18:39   #194
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Anahstasio, świetny zbiór, faktycznie takie must have
Powiedz mi coś o mozaice, który masz odcień? Czy ona nadaje się na całą twarz? Nie ma zbyt dużych drobin?
Dziękuję
Mozaikę mam dla blondynek (01), ale pomimo tego, że przeznaczona jest dla jasnej cery, na mojej, porcelanowej, wyraźnie się odróżnia. Nie całą twarz jej nie nakładam, jedynie na kości policzkowe i na linię żuchwy (do modelowania konturów twarzy). Drobinki są niewielkie, zupełnie niewidoczne na skórze. Za to kapitalnie pryzmatycznie odbijają światło
W załączniku zdjęcie bez lampy i z lampą
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SSA56340.JPG (81,5 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SSA56337.JPG (55,0 KB, 32 załadowań)
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-08, 18:39   #195
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Anahstasia Pokaż wiadomość
Dziękuję :roze:
A czwóreczka to nr 241 Touche de Brun
śliczne I kolory takie bardzo "moje" A jak z trwałością? Bo czytałam opinie że cienie Guerlain do najtrwalszych nie należą
Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-08, 18:43   #196
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
śliczne I kolory takie bardzo "moje" A jak z trwałością? Bo czytałam opinie że cienie Guerlain do najtrwalszych nie należą
Niestety muszę potwierdzić tę opinię. Tj. cienie matowe wytrzymują na oku bardzo długo. Ale są to odcienie podkładowe. Te najbardziej spektakularne, rozświetlające (w moim zestawie złocisty beż i połyskująca brązo-śliwka) są relatywnie nietrwałe. Nawet nie tyle co się zbierają w załamaniu oka co magicznie znikają zostawiając tylko poświatę sugerującą, że coś tam oprócz tego cienia podkładowego było
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-08, 18:53   #197
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Anahstasia Pokaż wiadomość
Niestety muszę potwierdzić tę opinię. Tj. cienie matowe wytrzymują na oku bardzo długo. Ale są to odcienie podkładowe. Te najbardziej spektakularne, rozświetlające (w moim zestawie złocisty beż i połyskująca brązo-śliwka) są relatywnie nietrwałe. Nawet nie tyle co się zbierają w załamaniu oka co magicznie znikają zostawiając tylko poświatę sugerującą, że coś tam oprócz tego cienia podkładowego było
przynajmniej jedna pokusa odpadła

dziękuję za odpowiedź
Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-08, 23:00   #198
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
W lipcu ???! A miała być w kwietniu....
Opis brzmi obiecująco
Dzięki
Może będzie w kwietniu-ja pomyslałam, że pojawi się w tej kolekcji, w której będzie baza perełkowa, a ta, jak mnie poinformowano, ma być w lipcu.

Cytat:
Napisane przez 13ryjek Pokaż wiadomość
Serenite a gdzie Ty uzyskałaś te wszystkie wiadomości w Dublinie? Pytam bo ja w Dublinie mieszkam i mam tez jakieś wiadomościod Polki , która pracuje na stanowisku Guarlaina w Dundrum
W Debenhamsie (od managera). A ta Polka mówiła coś innego? Napisałam-domyślam się, że maskara wejdzie w lipcu, bo powiedziano mi-w Debenhamsie właśnie-że w lipcu będzie baza perełkowa.


"i mam też jakieś wiadomości..."

Jakie???
__________________


"Cierpliwość - spokój, że przecież się stanie..."


/J. Twardowski/
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-08, 23:04   #199
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
przynajmniej jedna pokusa odpadła

dziękuję za odpowiedź
Cała przyjemność po mojej stronie
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-08, 23:16   #200
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Laurany Pokaż wiadomość
Ja mam ten najciemniejszy - Africa Rythm, taki brązowo złoty
fakt cena dość wygórowana
ale bardzo mi odpowiada jego kolor

W takim razie powinnam była wziąć ten najciemniejszy, ale ja go nawet nie brałam pod uwagę, bo wydawał mi się zbyt ciemny i trochę rdzawy...
__________________


"Cierpliwość - spokój, że przecież się stanie..."


/J. Twardowski/
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-09, 00:03   #201
13ryjek
Rozeznanie
 
Avatar 13ryjek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 926
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Może będzie w kwietniu-ja pomyslałam, że pojawi się w tej kolekcji, w której będzie baza perełkowa, a ta, jak mnie poinformowano, ma być w lipcu.



W Debenhamsie (od managera). A ta Polka mówiła coś innego? Napisałam-domyślam się, że maskara wejdzie w lipcu, bo powiedziano mi-w Debenhamsie właśnie-że w lipcu będzie baza perełkowa.


"i mam też jakieś wiadomości..."

Jakie???
No widzisz, czyli oni cos mieszają
Dziewczyna, która ja zawsze molestuje, wróciła właśnie ze szkolenia w Paryżu. Ja co prawda się o maskarę nie pytałam, tylko o meteoryty w kulkach i nowe AA. Dziewczyna bardzo fajna pokazała mi materiały ze szkolenia i powiedział, że cała perłowa kolekcji i AA będą pod koniec maja lub początek czerwca. Strasznie się zachwycała ta bazą w kulkach i maskarą właśnie

Edit: ślepak ze mnie nie zauważyłam pytania

Widziałam w tych materiałach na fotce, pudełko z tegorocznymi meteorytami w kulkach. Słabo było widać kolory kulek. Jedyne co można było stwierdzić to to, że ciemnie są. Pani powiedział mi , że maja byc brązujące.
13ryjek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-09, 00:12   #202
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez 13ryjek Pokaż wiadomość
No widzisz, czyli oni cos mieszają
Dziewczyna, która ja zawsze molestuje, wróciła właśnie ze szkolenia w Paryżu. Ja co prawda się o maskarę nie pytałam, tylko o meteoryty w kulkach i nowe AA. Dziewczyna bardzo fajna pokazała mi materiały ze szkolenia i powiedział, że cała perłowa kolekcji i AA będą pod koniec maja lub początek czerwca. Strasznie się zachwycała ta bazą w kulkach i maskarą właśnie

Edit: ślepak ze mnie nie zauważyłam pytania

Widziałam w tych materiałach na fotce, pudełko z tegorocznymi meteorytami w kulkach. Słabo było widać kolory kulek. Jedyne co można było stwierdzić to to, że ciemnie są. Pani powiedział mi , że maja byc brązujące.
To kulki jednak będą
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-09, 00:33   #203
13ryjek
Rozeznanie
 
Avatar 13ryjek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 926
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
To kulki jednak będą
Aneto tez się cieszę, jak głupi osiołek

Zbzikowałam do tego stopnia , ze poprosiłam Panią o schowanie mi pod ladę meteorytów, bazy w kulkach i nowej irysowo-figowej AA
13ryjek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-09, 00:40   #204
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez 13ryjek Pokaż wiadomość
nowej irysowo-figowej AA
A co to takiego?
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-09, 00:44   #205
13ryjek
Rozeznanie
 
Avatar 13ryjek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 926
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
A co to takiego?
Perfumy, moja pierwsza obsesja

http://www.osmoz.com/fragrances/Perf...ria-Figue-Iris
13ryjek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-09, 00:49   #206
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez 13ryjek Pokaż wiadomość

A no przecież...
Gosiu,nie wiesz przypadkiem,w jakiej cenie będą te prasowańce,czy będą kosztować tyle samo co inne meteoryty prasowane?
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-09, 01:12   #207
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez 13ryjek Pokaż wiadomość
No widzisz, czyli oni cos mieszają
Dziewczyna, która ja zawsze molestuje, wróciła właśnie ze szkolenia w Paryżu. Ja co prawda się o maskarę nie pytałam, tylko o meteoryty w kulkach i nowe AA. Dziewczyna bardzo fajna pokazała mi materiały ze szkolenia i powiedział, że cała perłowa kolekcji i AA będą pod koniec maja lub początek czerwca. Strasznie się zachwycała ta bazą w kulkach i maskarą właśnie

Edit: ślepak ze mnie nie zauważyłam pytania

Widziałam w tych materiałach na fotce, pudełko z tegorocznymi meteorytami w kulkach. Słabo było widać kolory kulek. Jedyne co można było stwierdzić to to, że ciemnie są. Pani powiedział mi , że maja byc brązujące.

Mnie powiedziała, że była właśnie na szkoleniu i że te perełki są fantastyczne. A co do terminu pojawienia się w sklepach tej kolekcji-któraś z nich musiała sie pomylić. Być może ta moja...
Tak, o kulkach brązujących też słyszałam

Cytat:
Napisane przez 13ryjek Pokaż wiadomość
Aneto tez się cieszę, jak głupi osiołek

Zbzikowałam do tego stopnia , ze poprosiłam Panią o schowanie mi pod ladę meteorytów, bazy w kulkach i nowej irysowo-figowej AA
Myslisz, że Wizażanki tak się rzucą i braknie?
__________________


"Cierpliwość - spokój, że przecież się stanie..."


/J. Twardowski/
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-09, 01:24   #208
13ryjek
Rozeznanie
 
Avatar 13ryjek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 926
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
A no przecież...
Gosiu,nie wiesz przypadkiem,w jakiej cenie będą te prasowańce,czy będą kosztować tyle samo co inne meteoryty prasowane?
Anetko nie wiem ale jak sie wybiorę po nowego khola to zapytam.

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Mnie powiedziała, że była właśnie na szkoleniu i że te perełki są fantastyczne. A co do terminu pojawienia się w sklepach tej kolekcji-któraś z nich musiała sie pomylić. Być może ta moja...
Tak, o kulkach brązujących też słyszałam



Myslisz, że Wizażanki tak się rzucą i braknie?
Pudru nabłyszczającego z zimowej kolekcji mi brakło
13ryjek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-09, 02:02   #209
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez 13ryjek Pokaż wiadomość
Anetko nie wiem ale jak sie wybiorę po nowego khola to zapytam.



Pudru nabłyszczającego z zimowej kolekcji mi brakło
To nie ja!
__________________


"Cierpliwość - spokój, że przecież się stanie..."


/J. Twardowski/
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-09, 20:40   #210
Laurany
Rozeznanie
 
Avatar Laurany
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 776
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
W takim razie powinnam była wziąć ten najciemniejszy, ale ja go nawet nie brałam pod uwagę, bo wydawał mi się zbyt ciemny i trochę rdzawy...
a ja akurat od początku sobie go upatrzyłam te dwa pozostałe wydawały mi się owszem, ładne, ale kompletnie nie widziałam dla nich zastosowania, no chyba że używane tak jak mówisz, na coś innego

hmm odrobinke rdzawy to on wciąż jest, ale mi to nie przeszkadza
Laurany jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:31.