Jak uzyskaæ taki kolor ?- w±tek zbiorczy - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2010-06-05, 11:26   #571
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / ¯ory / Bratislava
Wiadomo¶ci: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Kolorek

ja taki mia³am po rozja¶nieniu czerni s³abym rozja¶niaczem
Meadow jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-06-05, 19:45   #572
basia188
Raczkowanie
 
Avatar basia188
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Nowa Wie¶
Wiadomo¶ci: 259
GG do basia188
Dot.: Kolorek

Ja uzyska³am ten kolor po na³o¿eniu Loral casting bursztyn
__________________
MÓWI£AM,¯E CHCÊ ¯YÆ BEZ CIEBIE..NIECHCIA£AM.MÓWI£ AM ¯E CIÊ NIEKOCHAM...KOCHA£AM..KRZ YCZÊ..NIKT MNIE NIE S£YSZY..ODCHODZÊ.NIKT SIÊ NIE ODWRACA...CZEKAM W SAMOTNO¦CI..KOCHAM BEZ WZAJOMNO¦CI..JEDYNA RZECZ¡ JAKIEJ PRAGNÊ JEST TO ABY¦MY KIEDY¦ MOGLI NA NOWO ROZPOCZ¡Æ TO CO TAK SZYBKO SIÊ ZAKOÑCZY£O..
basia188 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-06-06, 08:40   #573
nerla
Zadomowienie
 
Avatar nerla
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 1 191
Dot.: Kolorek

Najpierw je musisz rozja¶niæ a dopiero potem na³o¿yæ docelow± farbê. Inaczej na czarnych w³osach nic ci nie wyjdzie.
Je¶li chodzi o rozja¶nianie to proponuje dobrego fryzjera bo to ciê¿ki kawa³ek chleba przy czarnych w³osach.
__________________
Niemo¿liwe jest mo¿liwe
nerla jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-07-22, 12:05   #574
malakikki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 2
jak uzyskaæ kolor blond?d³ugo musze czekaæ?

Witam Was dziewczyny jestem tu nowa i bardzo prosze o pomoc. Poniewaz mój naturalny kolor w³osów to ciemny blond i zawsze mia³am robiony balejage ale znudzi³ mi sie pó¿niej mia³am pomalowane w³osy farba palette orzechowy br±z a teraz mam pomalowane Garnier color&shine mahoñ i nie lubie sie w ciemnych w³osach chcia³abym wróciæ do naturalnego kolor albo 0 2 tony ja¶niejszego od swoich i nie wiem jak to zrobic w³osy teraz mam do ramion. czekam na porady
malakikki jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-07-22, 12:33   #575
Monika_030
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 18
GG do Monika_030
Dot.: jak uzyskaæ kolor blond?d³ugo musze czekaæ?

Chyba tylko dekoloryzacja, ale je¶li mia³a¶ kilka razy farbowane, do tego balejage to lepiej dekoloryzacja u fryzjera..
A w±tków o dekoloryzacji by³o du¿o np. :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=311500&page=31
Monika_030 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-07-23, 00:11   #576
izajasz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 107
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- W¡TEK ZBIORCZY

Cze¶æ,
strasznie podoba mi siê kolor w³osów tej dziewczyny. niestety nie mam pojêcia jakiej farby u¿y³a. mo¿e Wy macie jakie¶ przypuszczenia? dodam, ¿e aktualnie mam na g³owie cynamon safiry i z tego chcia³abym przej¶æ na taki rudy.
dodaje zdjêcia, wiêcej na jej blogu http://paniekscelencja.blogspot.com/

nie chcia³abym ¿eby wyszed³ jaki¶ czerwony, albo bardzo ciemny
pomo¿ecie?

acha, szuka³am w w±tkach po¶wieconych rudym w³osom, ale to jak szukanie ig³y w stogu siana, niestety.

Edytowane przez izajasz
Czas edycji: 2010-07-23 o 00:14
izajasz jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-07-23, 04:46   #577
Kayako
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 3 676
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- W¡TEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez izajasz Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ,
strasznie podoba mi siê kolor w³osów tej dziewczyny. niestety nie mam pojêcia jakiej farby u¿y³a. mo¿e Wy macie jakie¶ przypuszczenia? dodam, ¿e aktualnie mam na g³owie cynamon safiry i z tego chcia³abym przej¶æ na taki rudy.
dodaje zdjêcia, wiêcej na jej blogu http://paniekscelencja.blogspot.com/

nie chcia³abym ¿eby wyszed³ jaki¶ czerwony, albo bardzo ciemny
pomo¿ecie?

acha, szuka³am w w±tkach po¶wieconych rudym w³osom, ale to jak szukanie ig³y w stogu siana, niestety.
Z jednym z jej komentarzy mo¿na przeczytaæ: "Tak, to te¿ Goldwell, ale nie malaksowanie, tylko mocna farba." - po za tym nie widzê w problemu w zapytaniu jej na maila, czy w komentarzu, tym bardziej, ¿e to polka to i obcego jêzyka znaæ nie trza
Kayako jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2010-07-24, 20:49   #578
meg_007
Raczkowanie
 
Avatar meg_007
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Rz/Krk
Wiadomo¶ci: 324
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- W¡TEK ZBIORCZY

dziewczyny mam mega problem, szukam od dluzszego czasu jakiegos koloru dla siebie. w g³owie wiem jaki chce miec ale nie mam pojecia jak go uzyskac. marzy mi sie zimny ciemny braz, nie za ciemny (zeby nie wyszedl czarny) ale tez nie za jasny (zeby nie mial rudych refleksow) zalaczam zdjecie z kolorem podobnym do mnojego wymarzonego i z gory dziekuje za pomoc
__________________

Studia


my <3
meg_007 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-07-25, 09:19   #579
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 32 059
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- W¡TEK ZBIORCZY

Przejrzyj w±tek na temat popielatych br±zów, tam znajdziesz wskazówki jak taki odcieñ uzyskaæ
visionAM jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-07-25, 14:44   #580
dorka1234
Raczkowanie
 
Avatar dorka1234
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomo¶ci: 332
W³osy kamiñskiej. Jak?

Hej mam problem chcialabym uzyskac taki kolor jak ma Julia Kaminska ale nie wiem jakiej farby uzyc i czy mi wogole wyjda takie. Swoje naturalne w³osy mam ¶redni braz. Ale byly farbowane na ciemno i teraz mam na nich jasne pasemka. Musialabym rozjasniac cale wlosy? Prosze odpiszcie.
__________________
WYMIANA https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=33186270 #post33186270


Zapraszam
dorka1234 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-07-25, 18:04   #581
chicoore
Raczkowanie
 
Avatar chicoore
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 92
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- W¡TEK ZBIORCZY

Bardzo proszê o radê co do farby do w³osów. Jaki¶ czas temu chcia³am przyciemniæ w³oski z jasnego blondu na blond, zakupion± farbe do³±czam w za³±czniku. Zamiast w³osów blond po farbowaniu mia³am ciemny blond lub nawet br±z. Na pocz±tku by³am z³a bo nie taki kolor chcia³am, ale potem spodoba³ mi siê i wszyscy mówili ¿e nawet mi bardziej pasuje, i by³ zbli¿ony do mojego naturlanego koloru wiêc nie mia³abym a¿ takiego problemu z czêstym farbownaiem. No ale niestety kolor po 4-5 myciach siê zmy³ i wyszed³ taki jak mia³ wyj¶æ Wiêc teraz chcia³abym zafarbowaæ na ciemny blond, ale nie za ciemny. Mniej wiêcej taki jak na zdj poni¿ej. Fryzjerka doradzi³a mi farbowac ¶rednimi blondami, bo stwierdzi³a ¿e ciemny blond czêsto wychodzi za ciemny. Ale boje siê ¿e zafarbujê ca³± g³owê a kolor wyp³ucze siê po paru dniach i bêdzie jasny znowu Jakie¶ propozycje co do farb?
chicoore jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-25, 22:49   #582
Trafimow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 3
Jak uzyskaæ ¿ó³ty blond?

Witam. Jestem ch³opakiem i chcia³bym potraktowaæ swoje w³osy szamponetk±, ale chcia³bym uzyskaæ kolor ¿ó³ty a w matketach typu real, carrefour i drogeriach znalaz³em szamponetki koloru blond takie za jasne dla mnie i nie wiem jak tu wykombinowaæ kolor który chcia³bym uzyskaæ a wiem ¿e to mo¿liwe poniewa¿ widzia³em ju¿ takie w³osy. Dla przyk³adu jakie bym chcia³:
http://media.photobucket.com/image/e...07/blonde1.jpg
Te np s± troszkê za jasne ale ju¿ niez³e w stosunku do tego co widzia³em w sklepach:
http://www.gossiportruth.com/wp-cont...inem-blond.jpg
Podobno dobre s± szamponetki z Joanny a jest ich niesamowicie ma³o
Trafimow jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-07-26, 01:45   #583
synth
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 15
Dot.: Jak uzyskaæ ¿ó³ty blond?

to zale¿y od Twojego wyj¶ciowego koloru

Edytowane przez synth
Czas edycji: 2010-07-26 o 01:47
synth jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-07-26, 08:09   #584
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomo¶ci: 9 124
Dot.: Jak uzyskaæ ¿ó³ty blond?

takie zolte wlosy u chlopaka to wg mnie katastrofa i jedna wielka pomylka nie mowiac juz o tandecie
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-07-26, 08:44   #585
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 32 059
Dot.: Jak uzyskaæ ¿ó³ty blond?

Nie uzyskasz szamponetk± takiego koloru je¶li masz ciemniejsze w³osy.
Potrzebne bêdzie rozja¶nianie
visionAM jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-07-26, 08:59   #586
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego ¶wiata
Wiadomo¶ci: 3 020
Dot.: Jak uzyskaæ ¿ó³ty blond?

ale paskudztwo.. zastanów siê nad tym, bo to wygl±da strasznie. nie wiem której dziewczynie siê spodoba..

aby uzyskac bananowy kolor musisz uzyc zwyk³ego rozjasniacza np z joanny, ¿adnych szmaponetek i trzymac na w³osach tak d³ugo, az dojdziesz do ¿ó³tego. Na ciemnych w³osach d³uzej, na jasnych dosc króko- przedzia³ czaoswy od 20minut do 60. Czasem trzeba na³ozyc dwukrotnie. Tylko nie popal sobie skóry g³owy, bo Ci w³osy wypadna. Licz sie tez z tym, ¿e beda strasnzie zniszczone.
__________________
W³osy
mysia m jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-07-26, 10:30   #587
paulina2029
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 2
Post Farby Chantal

pomó¿cie jak± kolor wybraæ firmy chantel czy 8/3 czy 9/3 ? chce uzyskaæ podobny kolor http://ikf.styl.fm/fryzury-dlugie/fryzura710692.htm mam ju¿ farbowane w³osy i s± jasnego koloru ale nie jest taki kolor jak bym chcia³a
paulina2029 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-07-26, 13:17   #588
GrassIsGreener
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomo¶ci: 444
Dot.: Jak uzyskaæ ¿ó³ty blond?

Mi siê to kojarzy z ch³opakami rozja¶niaj±cymi w³osy wod± utlenion±(bez urazy). A szamponetka Palette - S³oneczny blond? Ja osobi¶cie nie polecam, ale mo¿e tobie podpasuje.
__________________
GrassIsGreener jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-07-26, 13:22   #589
Nika_18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomo¶ci: 4
Bardzo proszê. Dorad¼cie co do farby. ;(

Miesi±c temu zafarbowa³am w³osy na orzechowy br±z z Joanny. Niestety nie wyszed³ taki efekt jakiego siê spodziewa³am. Gdy wychodzi³am na s³oñce mia³am rud± po¶wiatê. Po tym miesi±cu na³o¿y³am ciemniejsz± szamponetkê palony br±z z Marionu i ta ruda po¶wiata zrobi³a siê miedziana.. Co poradziæ na to? Jak± farbê na³o¿yæ ¿eby w³osy nie mia³y takiej po¶wiaty tylko by³y jednego kolorku ?? Proszê pomó¿cie.
Nika_18 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-27, 09:46   #590
Monika_030
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 18
GG do Monika_030
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- W¡TEK ZBIORCZY

Ja wczoraj farbowa³am w³osy farb± z Garniera Color & Shine bez amoniaku. Polecam t± ferbê, ¶liczni pachnie i w³osy s± po niej fajne, na pude³ku pisze, ¿e do 24 myæ, ale my¶lê, ¿e siê du¿ej utrzyma
Farbowa³am blondem, ale by³am po dekoloryzacji (ruda), wiêc mam teraz jasno br±zowe, ale inna farba nie chcia³a chwyciæ moich w³osów po dekoloryzacji..
Monika_030 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-07-27, 13:11   #591
Jagoda09
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 112
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- W¡TEK ZBIORCZY

Zale¿y mi na kolorze dok³adnie takim jak na zdjêciu. Nawet nie wiem, czy ten odcieñ ma jak±¶ konkretn± nazwê. Mój kolor wyj¶ciowy to typowy ¶redni br±z. Która farba pozwoli mi uzyskaæ zamierzony efekt?

Edytowane przez Jagoda09
Czas edycji: 2010-07-27 o 13:12
Jagoda09 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-07-27, 21:06   #592
Paulizia
Wtajemniczenie
 
Avatar Paulizia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomo¶ci: 2 795
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- W¡TEK ZBIORCZY

A ja bym chciala taki kolor. Tylko jako kompletny laik nie wiem jak cos takiego uzyskac i coz to za mieszanka na glowie panny Limy jest. Mnie nie ogromniasto podoba.
Aktualnie mam baaardzo jasny blond [platyna] i szukam czegos naturalnego co juz nie zniszczy mi tak wlosow.

Za³±cznik 3284676Za³±cznik 3284677Za³±cznik 3284678
__________________
''...Look at me! I Just can’t believe what they’ve done to me. We could never get free. I just wanna be! I just wanna dream...''
Paulizia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-07-27, 22:08   #593
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomo¶ci: 2 743
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- W¡TEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez chicoore Poka¿ wiadomo¶æ
Bardzo proszê o radê co do farby do w³osów. Jaki¶ czas temu chcia³am przyciemniæ w³oski z jasnego blondu na blond, zakupion± farbe do³±czam w za³±czniku. Zamiast w³osów blond po farbowaniu mia³am ciemny blond lub nawet br±z. Na pocz±tku by³am z³a bo nie taki kolor chcia³am, ale potem spodoba³ mi siê i wszyscy mówili ¿e nawet mi bardziej pasuje, i by³ zbli¿ony do mojego naturlanego koloru wiêc nie mia³abym a¿ takiego problemu z czêstym farbownaiem. No ale niestety kolor po 4-5 myciach siê zmy³ i wyszed³ taki jak mia³ wyj¶æ Wiêc teraz chcia³abym zafarbowaæ na ciemny blond, ale nie za ciemny. Mniej wiêcej taki jak na zdj poni¿ej. Fryzjerka doradzi³a mi farbowac ¶rednimi blondami, bo stwierdzi³a ¿e ciemny blond czêsto wychodzi za ciemny. Ale boje siê ¿e zafarbujê ca³± g³owê a kolor wyp³ucze siê po paru dniach i bêdzie jasny znowu Jakie¶ propozycje co do farb?
Ten kolor zawsze wychodzi zdecydowanie ciemniejszy. Po jakim¶ czasie siê zmywa, ale na pocz±tku jest ciemny.

---------- Dopisano o 23:08 ---------- Poprzedni post napisano o 23:02 ----------

Cytat:
Napisane przez paulina2029 Poka¿ wiadomo¶æ
pomó¿cie jak± kolor wybraæ firmy chantel czy 8/3 czy 9/3 ? chce uzyskaæ podobny kolor http://ikf.styl.fm/fryzury-dlugie/fryzura710692.htm mam ju¿ farbowane w³osy i s± jasnego koloru ale nie jest taki kolor jak bym chcia³a

Nawet dziewi±tka, nie mówi±c o ósemce nie wyjdzie Ci a¿ tak jasna. Musisz próbowaæ poziomem 10 a nawet 11 i z siln± wod±, bo ten kolorek jest bardzo jasny. Strasznie Ci to zniszczy w³osy , pomy¶l czy w ogóle warto. Podejrzewam ponadto,¿e w rzeczywisto¶ci ten odcieñ jest zwyk³± platyn± o ciep³ym odcieniu czyli bez fioletu czy popielu i tylko odpowiednie na¶wietlenie zdjêcia spowodowa³o taki efekt. No i te zniszczenia ala lekkie fale, których ju¿ nie da sie ukryæ.

Edytowane przez majreg
Czas edycji: 2010-07-27 o 22:17
majreg jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-07-30, 15:20   #594
szulaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 6
Exclamation farbowanie ( :

cze¶æ .. chcia³am siê was zapytaæ jak uzyskaæ kolor "Piaskowy Blond" ..
dodam , ¿e moje w³osy s± br±zowe ( kolor moich w³osów jest strasznie podobny do tego http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:K...38deda.jpg&t=1 )
co bym musia³a zrobiæ , ¿eby uzyskaæ kolor taki:
obrazek 1

obrazek 2


szulaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-07-30, 16:05   #595
Yenes
Rozeznanie
 
Avatar Yenes
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 881
Dot.: farbowanie ( :

Rozja¶niæ w³osy. Albo u¿yæ farby rozja¶niaj±cej jesli twój kolor jest kolorem naturalnym. Na forum jest mnóstwo w±tków o rozjasnianiu oraz farbach rozja¶niaj±cych, poczytaj o tym
Yenes jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-07-30, 22:09   #596
Caroolina177
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Okolice Kielc
Wiadomo¶ci: 16
Dot.: farbowanie ( :

Mam ten sam problem moje wlosy maja kolor ciemny braz ;/
aa marzy mi sie blond a zwlaszcza taki [2 zdjecie]

http://forum.szafa.pl/49/1493354/jak...n-blondu-.html

I mysle ze da sie to zrobic z tym ze zrobi to dobra fryzjerka
i oczywiscie wiadomo ze trzeba bedzie
potem o nie baaardzo dbac...

zycze powodzenia ;]

________________

<3 Ty;8;8;8
Caroolina177 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-07-31, 07:03   #597
201704240951
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomo¶ci: 9 415
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- W¡TEK ZBIORCZY

³±czê w±tki
201704240951 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-08-02, 13:37   #598
sloneczko279
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mor±g
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor wlosow jak ma Christina Aguilera ? Pomozcie:)

Witam serdecznie. Ja obecnie mam taki kolor na w³oskach. Wcze¶niej mia³am d³ugie czarne w³osy i nikt dos³ownie nie potrafi³ mi doradziæ jak doj¶æ do takiego koloru. Z pocz±tku gdy zrobi³am welatonnem 12/2 wyszed³ kolor kruczo ¿ó³ty, a wiêc nie polecam. Rozja¶niam w³osy rozja¶niaczem ,, Super blond,, Rozja¶niacz do pasemek i baleja¿u. Joanna 5-6 tonów. Kolor jest znakomity dok³adnie taki jak na podanych zdjêciach, robiê same odrosty co 2 mie¶.... tak wiêc nie s± popalone. Polecam maskê do w³osów mleczn±, jest wspania³a do rozja¶nianych w³osów, mo¿na j± zamówiæ w salonie fryzjerskim. Koszt oko³o 30 z³ a¿ za 500 ml....

---------- Dopisano o 13:33 ---------- Poprzedni post napisano o 13:26 ----------

Cytat:
Napisane przez evika155 Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ! Mam wiêc pytanie, czy która¶ z Was wie jak uzyskaæ taki kolorek jak na zdjeciach poni¿ej, ktore za³±czy³am? Strasznie mi siê podoba! Jest ¶wietny! Jestem pewna, ¿e bedzie mi pasowa³, jak przedluzylam wlosy na taki kolorek to nie potrafi³am zrownaæ moich wlosow, bo nie wiedzialam jaka farbe wybrac i musialam cale pomalowac na popielaty blond. Bardzo prosze o rade juz niedlugo sylwester trzeba jakos wygladac fajnie) z gory dziekuje ;* pozdrawiam ciuplutko bo na dworzu coraz chlodniej
Witam serdecznie. Ja obecnie mam taki kolor w³osów jak podany na zdjêciach, jest identyczny. Nie radzê braæ welatonnem12/1 . Gdy po zej¶ciu z czarnego na³o¿y³am t± farbê mia³am kolor w³osów kruczo ¿ó³ty! dos³ownie kolor ¿ó³tka! polecam ,,rozja¶niacz do pasemek i baleja¿u,, z Joanny 5-6 tonów - Super Blond- jest doskona³y pomimo ¿e na w³osach powstaje tak jakby skorupa lekko niebieska, je¶li masz w³osy za ramiona kup od razu 2x cena 8,20pln. polecam równie¿ maskê mleczn±, jest doskona³a dow³osów rozja¶nianych. Mo¿esz j± zamówiæ w salonie fryzjerskim, koszt oko³o 30 pln.

---------- Dopisano o 13:37 ---------- Poprzedni post napisano o 13:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Caroolina177 Poka¿ wiadomo¶æ
Mam ten sam problem moje wlosy maja kolor ciemny braz ;/
aa marzy mi sie blond a zwlaszcza taki [2 zdjecie]

http://forum.szafa.pl/49/1493354/jak...n-blondu-.html

I mysle ze da sie to zrobic z tym ze zrobi to dobra fryzjerka
i oczywiscie wiadomo ze trzeba bedzie
potem o nie baaardzo dbac...

zycze powodzenia ;]

________________

<3 Ty;8;8;8
Polecam rozja¶niacz z Joanny do pasemek i baleja¿u 5-6 tonów ,, super blond ,,
sloneczko279 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-08-03, 17:25   #599
fashion digger
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 3
Lightbulb Wlosy jak Doutzen Kroes?

Drogie dziewczyny!

Mam wielki dylemat za spraw± moich w³osów. Marzy mi siê kolor jaki ma Doutzen Kroes
ale moje w³osy niestety nie s± naturalne, przeszly wiele koloryzacji
przez ostatni rok
ze sredniego blondu kolejno
-czekoladowy braz
-czekoladowy braz
-czarny
-dekoloryzacja
- czekoladowy br±z x 4
i od tego momentu ich nie farbujê, minelo 6 miesiecy
w tym momencie moje wlosy w swietle slonecznym wygladaja tak jak na zamieszczonym zdjeciu

Co mogê zrobiæ aby uzyskaæ kolor jak Doutzen?

Z góry dziêkujê za ka¿d± odpowied¼
fashion digger jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-08-03, 18:12   #600
LuckyCharm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 61
Dot.: Wlosy jak Doutzen Kroes?

Je¶li kto¶ odpowie, to chêtnie te¿ pos³ucham
LuckyCharm jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-05-11 23:08:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:25.