Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.II - Strona 124 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-19, 08:05   #3691
sansimila
Raczkowanie
 
Avatar sansimila
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 328
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

moja mama bardzo chwali sobie krem sojowy po tygodniu ma już świetną cerę zastanawiam się czy kolejnym razem nie dodać do kremu koenzym Q10
__________________
„Jeśli się nie obudzisz, nigdy nie będziesz wiedzieć, o czym śniłeś.” (Yogananda)
sansimila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 08:57   #3692
fabregasowa
Zakorzenienie
 
Avatar fabregasowa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 793
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez guniaaa Pokaż wiadomość
I ile czasu to potrwało nim się zaczęło poprawiać? Bo ja po tygodniu mam zwatpienie pielegnacyjne
ja stosuję produkty naturalne od okołu pół roku i do drogerii już nie wrócę mam nareszcie wyrównany koloryt skóry, zawsze miałam jaśniejsze jakby wyblaknięte policzki, zapewne od alkoholowych toników, a teraz już nie i ogólnie skóra jest jakby bardziej wygładzona. Poza tym te kręcenie serum, trzymanie rzeczy w lodówce, tajemnicze buteleczki - to wszystko jest fascynujące
__________________
Wymiana kosmetyczna

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post52630770
fabregasowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 09:49   #3693
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 10:01   #3694
sunsister
Raczkowanie
 
Avatar sunsister
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 302
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez guniaaa Pokaż wiadomość
I ile czasu to potrwało nim się zaczęło poprawiać? Bo ja po tygodniu mam zwatpienie pielegnacyjne
Po tygodniu?? U mnie właśnie mija rok odkąd zaczęłam stosować produkty BU, a potem mazidła. I przez pierwsze miesiące efekty były bardzo mizerne, też miałam zwątpienie, kiedy po 3-4 m-cach nadal miałam okropne problemy z cerą. Ale to wynikało raczej z tego, że długo mi zajęło znalezienie odpowiednich produktów dla mnie, wypróbowałam dużo, które mi nie służyły, niestety każdy reaguje indywidualnie i rzeczy chwalone przez innych nie są dobre dla wszystkich.. Ale na szczęście tak się wciągnęłam, ze te pierwsze miesiące mnie nei zniechęciły i teraz jestem ZACHWYCONA poprawą mojej cery, zbliżam się powoli do nieosiągalnego kiedyś absolutnie marzenia - wychodzenia z domu bez podkładu!!! Teraz nakładam podkład właściwie punktowo, cieniutką warstwą, a na resztę twarzy puder sypki z BU i o wiele dłużej mam gładką, jasną cerę niż dawniej z podkładem! Dla mnie jest to ogromne osiągnięcie .
Naturalna pielęgnacja to nie są żadne cuda, potrzeba czasu i cierpliwości Ale warto.
__________________

"Jeśli płaczesz, bo zaszło słońce, łzy przesłonią ci gwiazdy."


sunsister jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 10:03   #3695
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 2 309
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez fabregasowa Pokaż wiadomość
ja stosuję produkty naturalne od okołu pół roku i do drogerii już nie wrócę mam nareszcie wyrównany koloryt skóry, zawsze miałam jaśniejsze jakby wyblaknięte policzki, zapewne od alkoholowych toników, a teraz już nie i ogólnie skóra jest jakby bardziej wygładzona. Poza tym te kręcenie serum, trzymanie rzeczy w lodówce, tajemnicze buteleczki - to wszystko jest fascynujące

hehe,a ja po tygodniu juz bym zrezygnowała ale nie poddam sie a co,jesli zelu i olejkow nie bede trzymac w lodowce???????????:confus ed:
__________________
Uzależniona od Wizażu
Staram się spełnić marzenia...za długo odkładane
guniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 10:26   #3696
motacilla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 103
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Ale miałam dziś przejście z hydrolatem z kocanki.....
Robię kolejne zamówienie i myślałam o tym hydrolacie.
Sama kupiłam go siostrze zachwalając go bo czytałam wiele pozytywnych opinii, a dziś postanowiłam go wypróbować.
Nigdy więcej
Jestem bardzo wrażliwa na zapachy i jak coś jest nie tak, od razu robi mi się niedobrze i wiecie... krótka droga - sedes
A po aplikacji hydrolatu myślałam, że oszaleję, nie potrafię przyjąć jego zapachu, masakra
Któraś też ma takie akcje, czy tylko ja jestem taki delikates?
Jako właścicielka skóry naczynkowej też się nad nim zastanawiałam, zwłaszcza że ma tyle pozytywnych opisów... Aż któregoś dnia koleżanka z pracy, która namówiła mnie do pielęgnacji naturalnej, przyniosła mi trochę na spróbowanie. Mój główny błąd polegał na tym, że z ciekawości powąchałam go jeszcze w pracy - prawie zeszłam, tego zapachu się nie da opisać... No a akcja sedes raczej nie wchodziła w grę
Nie wiem, jak wspaniale musiałby działać, żebym się przekonała do jego stosowania.


Cytat:
Napisane przez guniaaa Pokaż wiadomość
I ile czasu to potrwało nim się zaczęło poprawiać? Bo ja po tygodniu mam zwatpienie pielegnacyjne
Po tygodniu naturalnej pielęgnacji to u mnie było gorzej niż na początku, bo oczywiście naczytałam się entuzjastycznych opinii, kupiłam dużo za dużo na BU i mazidłach i od razu wszystko zaczęłam stosować - cera się zbuntowała, wysyp, zaczerwienienie, tragedia...
Na szczęście się nie zniechęciłam, zaczęłam wprowadzać nowości stopniowo i już po jakimś tygodniu-dwóch skóra wyszła na prostą, a po kolejnych zaczęło być widać wyraźną poprawę. Więc cierpliwości
i nie wszystko, co pasuje innym, sprawdzi się na Twojej cerze.
motacilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 10:34   #3697
fabregasowa
Zakorzenienie
 
Avatar fabregasowa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 793
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez guniaaa Pokaż wiadomość
hehe,a ja po tygodniu juz bym zrezygnowała ale nie poddam sie a co,jesli zelu i olejkow nie bede trzymac w lodowce???????????:confus ed:
pewnie się szybciej zepsują nie wszystkie trzeba trzymać w lodówce, ale zauważ że te kosmetyki nie mają konserwantów, także ich termin ważności jest krótszy, a lodówka jak to lodówka- tam można trzymać dłużej ;D
__________________
Wymiana kosmetyczna

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post52630770
fabregasowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-19, 11:13   #3698
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 2 309
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez motacilla Pokaż wiadomość
Jako właścicielka skóry naczynkowej też się nad nim zastanawiałam, zwłaszcza że ma tyle pozytywnych opisów... Aż któregoś dnia koleżanka z pracy, która namówiła mnie do pielęgnacji naturalnej, przyniosła mi trochę na spróbowanie. Mój główny błąd polegał na tym, że z ciekawości powąchałam go jeszcze w pracy - prawie zeszłam, tego zapachu się nie da opisać... No a akcja sedes raczej nie wchodziła w grę
Nie wiem, jak wspaniale musiałby działać, żebym się przekonała do jego stosowania.




Po tygodniu naturalnej pielęgnacji to u mnie było gorzej niż na początku, bo oczywiście naczytałam się entuzjastycznych opinii, kupiłam dużo za dużo na BU i mazidłach i od razu wszystko zaczęłam stosować - cera się zbuntowała, wysyp, zaczerwienienie, tragedia...
Na szczęście się nie zniechęciłam, zaczęłam wprowadzać nowości stopniowo i już po jakimś tygodniu-dwóch skóra wyszła na prostą, a po kolejnych zaczęło być widać wyraźną poprawę. Więc cierpliwości
i nie wszystko, co pasuje innym, sprawdzi się na Twojej cerze.
Stosuje tylko zel hialuronowy,hydrolat i olejki,a na noc olejek+kwas salicylowy. To wszystko,nie kombinuje za duzo. Ale może sie oczyszczam i mam nadzieje,ze sama sie nie oszukuje tym argumentem
__________________
Uzależniona od Wizażu
Staram się spełnić marzenia...za długo odkładane
guniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 15:57   #3699
motacilla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 103
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez guniaaa Pokaż wiadomość
Stosuje tylko zel hialuronowy,hydrolat i olejki,a na noc olejek+kwas salicylowy. To wszystko,nie kombinuje za duzo. Ale może sie oczyszczam i mam nadzieje,ze sama sie nie oszukuje tym argumentem
Daj swojej skórze trochę czasu, na pewno doceni naturalną pielęgnację

Może oprócz olei coś jeszcze nawilżającego? Było o tym na wątku olejowym, bardziej zaawansowane w tej kwestii wizażanki się wypowiadały, że czasami sam olej to za mało (chociaż mi na razie olej z HA wystarcza). Chociaż jeśli piszesz, że się oczyszczasz, to raczej nie przesuszenie jest teraz Twoim problemem...

Trzymam kciuki
motacilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 16:00   #3700
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez motacilla Pokaż wiadomość
Jako właścicielka skóry naczynkowej też się nad nim zastanawiałam, zwłaszcza że ma tyle pozytywnych opisów... Aż któregoś dnia koleżanka z pracy, która namówiła mnie do pielęgnacji naturalnej, przyniosła mi trochę na spróbowanie. Mój główny błąd polegał na tym, że z ciekawości powąchałam go jeszcze w pracy - prawie zeszłam, tego zapachu się nie da opisać... No a akcja sedes raczej nie wchodziła w grę
Nie wiem, jak wspaniale musiałby działać, żebym się przekonała do jego stosowania.
Ale kupisz go czy raczej sobie odpuścisz?
Ja nie mogłam wytrzymać bo przemyłam nim twarz i nie mogłam się uwolnić od tego zapachu, ciągle go czułam, fuj
Wiele potrafię znieść dla efektu poprawiającego się stanu skóry, ale tego nie mogłam przeżyć
Zazdroszczę dziewczynom, które go używają i widzą dobre rezultaty

Niedługo składam zamówienie i wezmę tradycyjnie neroli, dołożę jeszcze rumiankowy i z róży stulistnej i nie będę więcej narzekać

Ludziki, czy któraś z Was miała olejek myjący drzewko różane?
__________________
SARCASM - only one of the services I offer

Edytowane przez Apsik13
Czas edycji: 2011-03-19 o 16:02
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 16:10   #3701
fabregasowa
Zakorzenienie
 
Avatar fabregasowa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 793
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Ale kupisz go czy raczej sobie odpuścisz?
Ja nie mogłam wytrzymać bo przemyłam nim twarz i nie mogłam się uwolnić od tego zapachu, ciągle go czułam, fuj
Wiele potrafię znieść dla efektu poprawiającego się stanu skóry, ale tego nie mogłam przeżyć
Zazdroszczę dziewczynom, które go używają i widzą dobre rezultaty

Niedługo składam zamówienie i wezmę tradycyjnie neroli, dołożę jeszcze rumiankowy i z róży stulistnej i nie będę więcej narzekać

Ludziki, czy któraś z Was miała olejek myjący drzewko różane?
ja używam kocanki, to prawda- śmierdziuch, ale w moim przypadku serum lemon zabija ten smród, i czuć tylko cudowny zapach cytrynki ;D
__________________
Wymiana kosmetyczna

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post52630770
fabregasowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-19, 16:31   #3702
motacilla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 103
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Ale kupisz go czy raczej sobie odpuścisz?
Ja nie mogłam wytrzymać bo przemyłam nim twarz i nie mogłam się uwolnić od tego zapachu, ciągle go czułam, fuj
Wiele potrafię znieść dla efektu poprawiającego się stanu skóry, ale tego nie mogłam przeżyć
Zazdroszczę dziewczynom, które go używają i widzą dobre rezultaty

Niedługo składam zamówienie i wezmę tradycyjnie neroli, dołożę jeszcze rumiankowy i z róży stulistnej i nie będę więcej narzekać

Ludziki, czy któraś z Was miała olejek myjący drzewko różane?
Nad kocanką to się będę musiała bardzo głęboko zastanowić, bo co z tego, że działa, skoro przez ten smrodek nie dam rady używać
Jak na razie różany i oczarowy mi bardzo służą, neroli trochę mnie kusi, ale trochę się boję zapachu (może wezmę próbkę przy zamówieniu z mazideł).

Olejek myjący drzewko różane miałam poprzednio (teraz mam pomarańczę), wg mnie różnią się tylko zapachem, myją tak samo. Chyba nawet zapach drzewka różanego mi się podobał bardziej niż pomarańczy (taka spożywcza jest ), tylko to drzewko od róży jest dość odległe, zapach dużo świeższy.
motacilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 16:45   #3703
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez fabregasowa Pokaż wiadomość
ja używam kocanki, to prawda- śmierdziuch, ale w moim przypadku serum lemon zabija ten smród, i czuć tylko cudowny zapach cytrynki ;D
No to zazdraszczam
Bo ja już się z nią pożegnałam na wieki

Cytat:
Napisane przez motacilla Pokaż wiadomość
Nad kocanką to się będę musiała bardzo głęboko zastanowić, bo co z tego, że działa, skoro przez ten smrodek nie dam rady używać
Jak na razie różany i oczarowy mi bardzo służą, neroli trochę mnie kusi, ale trochę się boję zapachu (może wezmę próbkę przy zamówieniu z mazideł).

Olejek myjący drzewko różane miałam poprzednio (teraz mam pomarańczę), wg mnie różnią się tylko zapachem, myją tak samo. Chyba nawet zapach drzewka różanego mi się podobał bardziej niż pomarańczy (taka spożywcza jest ), tylko to drzewko od róży jest dość odległe, zapach dużo świeższy.
Kocanka niet
Co do neroli to był to mój pierwszy hydrolat i bardzo fajnie się sprawował, więc mam do niego sentyment
Zapach... nie bój się, spoks, jak mnie nie odrzucił, to nikogo nie odrzuci
Jak dla mnie świeży i przyjemny.

Też mam teraz olejek pomarańczowy
Ale różany wypróbuję bo muszę mieć jakieś nowe doznania wraz z kolejną paczką
Poza tym zastanawiałam się nad tonikiem PHA 6% i chcę go nabyć, a teraz jest o zapachu różanym
I ogólnie jakoś róża mnie nęci ostatnio, więc hydrolat różany już zaklepany
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 16:56   #3704
NaturalWomen
Rozeznanie
 
Avatar NaturalWomen
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: przeważnie ze swojego pokoju:)
Wiadomości: 1 001
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Przez lata zmagalam sie z zaskornikami i nic nie bylo w stanie ich odblokowac by skora sie oczyscila, a jak zaczelam uzywac zel odzwyczy z dwiema kroplami oleju tamanu i nakladalam to na wilgotna twarz to stan mojej cery znacznie sie poprawil poniewaz pory sie odblokowaly i oczyscily.Teraz nos i policzki mam niemalze oszczyszczone
Właśnie nad tym się zastanawiałam, czy skóra oczyści się sama z czasem czy dalej będę zdana na kosmetyczkę? W każdym porze siedzi mi jakieś świństwo i do tej pory regularnie musiałam czyścić twarz w salonie kosmetycznym. Dzięki kosmetykom z BU stan mojej cery poprawił się i to znacznie, ale nie jest idealnie. Zastanawiam się czy iść na oczyszczanie i wydać 100zł czy wstrzymać się jeszcze trochę i poczekać (a kaskę przeznaczyć na zakupy w BU)?
__________________
"to, co uderza w Nas ma też swoją drugą twarz/ jak noc, która po to jest, by słońce mogło wschodzić"
N.K.
NaturalWomen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 17:11   #3705
motacilla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 103
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez NaturalWomen Pokaż wiadomość
Właśnie nad tym się zastanawiałam, czy skóra oczyści się sama z czasem czy dalej będę zdana na kosmetyczkę? W każdym porze siedzi mi jakieś świństwo i do tej pory regularnie musiałam czyścić twarz w salonie kosmetycznym. Dzięki kosmetykom z BU stan mojej cery poprawił się i to znacznie, ale nie jest idealnie. Zastanawiam się czy iść na oczyszczanie i wydać 100zł czy wstrzymać się jeszcze trochę i poczekać (a kaskę przeznaczyć na zakupy w BU)?
Jeśli masz na myśli oczyszczanie manualne, to (przynajmniej w moim przypadku) nie miało ono długofalowo dobrych skutków... Wizyty u kosmetyczki zaczęłam w czasach trądzikowych, gdy oczyszczanie manualne wszyscy polecali, i po kilku latach takich seansów doszłam do wniosku, że działanie oczyszczające jest krótkotrwałe, pory znów się zapychają i są coraz większe. Od długiego czasu unikam takich metod, a z rozszerzonymi porami i nierównościami potrądzikowymi poradziły sobie dopiero kwasy (migdałowy u dermatologa, potem jeszcze tonik z migdałem własnej roboty domowo). Teraz polegam na BU i mazidłach, u kosmetyczki dużo lepiej służy mi peeling kawitacyjny albo po prostu relaksujący masaż twarzy

Ale wiadomo, co twarz to inaczej
motacilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 22:08   #3706
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 2 309
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez motacilla Pokaż wiadomość
Daj swojej skórze trochę czasu, na pewno doceni naturalną pielęgnację

Może oprócz olei coś jeszcze nawilżającego? Było o tym na wątku olejowym, bardziej zaawansowane w tej kwestii wizażanki się wypowiadały, że czasami sam olej to za mało (chociaż mi na razie olej z HA wystarcza). Chociaż jeśli piszesz, że się oczyszczasz, to raczej nie przesuszenie jest teraz Twoim problemem...

Trzymam kciuki
Nie,no,sam olej STANOWCZO za malo mieszam z HA i jest poki co ok,ale bambus juz odpada,zawsze uzywam go tydzien lub dwa i musze go odstawiac,bo mam przesusz niemilosierny wole juz makijaz bez niego(i zadnego innego oczywiscie). To oczyszczanie,jesli nim jest,to przechodzi u mnie w ten sposob,ze(na całe szczescie) nie wyspuja mnie pryszczami,tylko mam takie czerwone plamki na twarzy i widoczne grudki podskorne mam nadzieje,ze szybko to minie
__________________
Uzależniona od Wizażu
Staram się spełnić marzenia...za długo odkładane
guniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 22:12   #3707
ignorantka007
Zadomowienie
 
Avatar ignorantka007
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 019
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość

Ludziki, czy któraś z Was miała olejek myjący drzewko różane?
Ja aktualnie używam, zapach bardzo ładny, świeży, bynajmniej nie pachnie różami.

Cytat:
Napisane przez motacilla Pokaż wiadomość
Olejek myjący drzewko różane miałam poprzednio (teraz mam pomarańczę), wg mnie różnią się tylko zapachem, myją tak samo. Chyba nawet zapach drzewka różanego mi się podobał bardziej niż pomarańczy (taka spożywcza jest ), tylko to drzewko od róży jest dość odległe, zapach dużo świeższy.
Zgadzam się, działanie obu olejków jest wg mnie takie same.


Dziewczyny, olejek drzewko różane nie pachnie różami, bo wcale nie ma nimi pachnieć.
Cytując BU "Drzewko różane (Aniba Rosaedora) to wiecznie-zielone, średniej wielkości drzewo, o czerwonej korze, porastające tropikalne kraje Ameryki Południowej, charakterystyczne głównie dla Brazylii i Peru.
W celu ochrony naturalnych zasobów tropikalnych lasów, olejek eteryczny drzewka różanego pozyskiwany jest obecnie ze stale odnawianych plantacji drzew różanych. Olejek powstaje w wyniku destylacji fragmentów kory drzewa różanego. Zapach: świeży, kwiatowy, lekko korzenno-drzewny, delikatnie słodki"
http://www.biochemiaurody.com/slownik/rosewoodoil.html
ignorantka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 22:27   #3708
kawa.
Raczkowanie
 
Avatar kawa.
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 363
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez NaturalWomen Pokaż wiadomość
Właśnie nad tym się zastanawiałam, czy skóra oczyści się sama z czasem czy dalej będę zdana na kosmetyczkę? W każdym porze siedzi mi jakieś świństwo i do tej pory regularnie musiałam czyścić twarz w salonie kosmetycznym. Dzięki kosmetykom z BU stan mojej cery poprawił się i to znacznie, ale nie jest idealnie. Zastanawiam się czy iść na oczyszczanie i wydać 100zł czy wstrzymać się jeszcze trochę i poczekać (a kaskę przeznaczyć na zakupy w BU)?
Polecam cierpliwość i wytrwałość w walce z zatkanymi porami - manualne oczyszczanie, które nie jest połączone z kwasami owocowymi lub chociażby z peelingiem kawitacyjnym powoduje szybki powrót do stanu sprzed oczyszczania. Warto regularnie stosować pielęgnację opartą na BHA, kwasie azelainowym lub jakiejś postaci witaminy A i nie męczyć tych biednych porów manualne... Skóra po miesiącu od rozpoczęcia kuracji powinna się unormować
kawa. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 23:33   #3709
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez ignorantka007 Pokaż wiadomość
Ja aktualnie używam, zapach bardzo ładny, świeży, bynajmniej nie pachnie różami.
Czyli nie gadać, tylko kupować

A z działaniem olejków to wydaje mi się, że wszystkie działają identycznie, mają myć skórę, oczyścić ją i nawilżyć - ot co
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-20, 08:50   #3710
sansimila
Raczkowanie
 
Avatar sansimila
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 328
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

używam bezzapachowego, bo chciałam mieć supernaturalny (czasami biora mi się uczulenia z komosu) i jest świetny nie zamienie na żaden inny skróa jest rozświetlona, pory oczyszczone a i przebarwienia mi znikają<jupi>
__________________
„Jeśli się nie obudzisz, nigdy nie będziesz wiedzieć, o czym śniłeś.” (Yogananda)
sansimila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 16:42   #3711
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez guniaaa Pokaż wiadomość
I ile czasu to potrwało nim się zaczęło poprawiać? Bo ja po tygodniu mam zwatpienie pielegnacyjne
Ile czasu? Mniej wiecej 3 tygodnie w porywach do miesiaca.Nie wiem dokladnie ile,bo nie pamietam kiedy mi te kosmetyki przyszly. Tylko musze Ci napisac,iz na poczatku icch stosowanie szlo mi troche nieudolnie.Np. zel hialuronowy kladlam dosc spora warstwa na sucha twarz, olej tamanu kladlam tez w sporej ilosci na dzien. I tez mialam okropny wysyp na poczatku, cera jakas szara byla i w jeszcze gorszym stanie niz przed stosowaniem tych kosmetykow. I zanim spisalam je na straty napisalam do "wladz BU" o tym jak ich kosmetyki sie sprawuja:P TAk wiec wyszlo,ze po prostu zle je stosowalam.I gdy zaczelam klasc zel na wilogtna twarz, a olej tamanu w malej ilosci mieszalam i kladlam jako krem na noc,to cera moja sie odwdzieczyla. Po jakims czasie pory sie odblokowaly i ladnie oczyscily.I ogolnie wyglad twarzy sie poprawil,wyglada zdrowiej.
Poza tym nie powinnas sie sugerowac jak to wyglada u innych. Kazdy z nas jest inny i inaczej dzialaja kosmetyki i generalnie trzeba probowac w roznych konfiguracjach. I dac im troche czasu. Bo twarz tez musi sie przyzwyczaic.

Cytat:
Napisane przez NaturalWomen Pokaż wiadomość
Właśnie nad tym się zastanawiałam, czy skóra oczyści się sama z czasem czy dalej będę zdana na kosmetyczkę? W każdym porze siedzi mi jakieś świństwo i do tej pory regularnie musiałam czyścić twarz w salonie kosmetycznym. Dzięki kosmetykom z BU stan mojej cery poprawił się i to znacznie, ale nie jest idealnie. Zastanawiam się czy iść na oczyszczanie i wydać 100zł czy wstrzymać się jeszcze trochę i poczekać (a kaskę przeznaczyć na zakupy w BU)?
Powiem Ci,ze ja sama po prostu oszczyszczalam twarz,lekko naduszajac te zaskornikowe miejsca i one same wychodzily, robilam tak robilam,az w koncu nos i policzki staly sie czyste. Tak wiec same w sobie sie nie oczyszcza. Ale sama tez mozesz pomoc temu procesowi.

Edytowane przez pseudofeministka
Czas edycji: 2011-03-20 o 17:03
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 12:18   #3712
cirill666
Raczkowanie
 
Avatar cirill666
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 67
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cześć Dziewczyny! Właśnie zrobiłam sobie peeling enzymazyczny z bromeliną, potem nałożyłam maskę ze spiruliny. Rewelacja!!!!!! Skóra głaciutka i taka promienna, z mega- porów zrobiły się mikro- pory. Tylko smordzik nieciekawy ale co tam. Co to będzie gdy będę regularnie się paciać . Jestem teraz taaaaaka piękna.
cirill666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 14:07   #3713
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Powiem Ci,ze ja sama po prostu oszczyszczalam twarz,lekko naduszajac te zaskornikowe miejsca i one same wychodzily, robilam tak robilam,az w koncu nos i policzki staly sie czyste. Tak wiec same w sobie sie nie oczyszcza. Ale sama tez mozesz pomoc temu procesowi.
Ja też tak robię
Mówi się, że nie powinno się wyciskać, ale jak można inaczej, przecież zaskórniki same w kosmos się nie wystrzelą...
Tyle że u mnie jest tak, że jeśli pory są już czyste, to tylko patrzeć aż znowu się "napełnią"

Cytat:
Napisane przez cirill666 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny! Właśnie zrobiłam sobie peeling enzymazyczny z bromeliną, potem nałożyłam maskę ze spiruliny. Rewelacja!!!!!! Skóra głaciutka i taka promienna, z mega- porów zrobiły się mikro- pory. Tylko smordzik nieciekawy ale co tam. Co to będzie gdy będę regularnie się paciać . Jestem teraz taaaaaka piękna.
Zazdraszczam
Opowiedz o tym peelingu
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 15:03   #3714
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Ile czasu? Mniej wiecej 3 tygodnie w porywach do miesiaca.Nie wiem dokladnie ile,bo nie pamietam kiedy mi te kosmetyki przyszly. Tylko musze Ci napisac,iz na poczatku icch stosowanie szlo mi troche nieudolnie.Np. zel hialuronowy kladlam dosc spora warstwa na sucha twarz, olej tamanu kladlam tez w sporej ilosci na dzien. I tez mialam okropny wysyp na poczatku, cera jakas szara byla i w jeszcze gorszym stanie niz przed stosowaniem tych kosmetykow. I zanim spisalam je na straty napisalam do "wladz BU" o tym jak ich kosmetyki sie sprawuja:P TAk wiec wyszlo,ze po prostu zle je stosowalam.I gdy zaczelam klasc zel na wilogtna twarz, a olej tamanu w malej ilosci mieszalam i kladlam jako krem na noc,to cera moja sie odwdzieczyla. Po jakims czasie pory sie odblokowaly i ladnie oczyscily.I ogolnie wyglad twarzy sie poprawil,wyglada zdrowiej.
Poza tym nie powinnas sie sugerowac jak to wyglada u innych. Kazdy z nas jest inny i inaczej dzialaja kosmetyki i generalnie trzeba probowac w roznych konfiguracjach. I dac im troche czasu. Bo twarz tez musi sie przyzwyczaic.

Trochę mnie pocieszyłaś.
Od dwóch tygodni stosuję żel hialuronowy i mam straszny wysyp ;( Początkowo myślałam, ze to flavo, więc dosłownie po trzech użyciach je odstawiłam, żeby sprawdzić, czy cera mi się poprawi, ale nic
Zastanawiam się też czy to przypadkiem nie może być też wina hydrolatu z róży damasceńskiej.
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 17:17   #3715
karamba
Rozeznanie
 
Avatar karamba
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 630
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Właśnie złożyłam zamówienie na BU Akurat miałam składać kiedy zamknęli niespodziewanie sklep... Nie mogę nigdzie znaleźć danych do przesyłki... Podeślijcie linka jeśli możecie albo podpowiedzcie, gdzie je znaleźć na stronie!
karamba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 18:40   #3716
Ankalime
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z jaskini
Wiadomości: 1 807
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Aimee_J Pokaż wiadomość
Trochę mnie pocieszyłaś.
Od dwóch tygodni stosuję żel hialuronowy i mam straszny wysyp ;( Początkowo myślałam, ze to flavo, więc dosłownie po trzech użyciach je odstawiłam, żeby sprawdzić, czy cera mi się poprawi, ale nic
Zastanawiam się też czy to przypadkiem nie może być też wina hydrolatu z róży damasceńskiej.
kurcze mam to samo z tym zelem. odstawilam flavo c na 3-4 dni bo myslalam, ze to ono mnie zapycha (z reszta wiele innych osob zapycha), ale syfki wychodzily dalej... moze to faktycznie tez zel?
Ankalime jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 18:42   #3717
anka1892
Zadomowienie
 
Avatar anka1892
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 582
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez karamba Pokaż wiadomość
Właśnie złożyłam zamówienie na BU Akurat miałam składać kiedy zamknęli niespodziewanie sklep... Nie mogę nigdzie znaleźć danych do przesyłki... Podeślijcie linka jeśli możecie albo podpowiedzcie, gdzie je znaleźć na stronie!
powinnaś dostać maila z informacjami.
a tu możesz sprawdzić status przesyłki:
http://www.biochemiaurody.com/app/orderstatus.aspx
anka1892 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 19:45   #3718
karamba
Rozeznanie
 
Avatar karamba
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 630
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez anka1892 Pokaż wiadomość
powinnaś dostać maila z informacjami.
a tu możesz sprawdzić status przesyłki:
http://www.biochemiaurody.com/app/orderstatus.aspx
Dzięki! Faktycznie w końcu doszedł!
karamba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 20:11   #3719
evenstar
Zakorzenienie
 
Avatar evenstar
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 124
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez karamba Pokaż wiadomość
Dzięki! Faktycznie w końcu doszedł!
ja też przed chwilą zrobiłam zamówienie i mail doszedł rozpoczynam przygodę z żelem hialuronowym i olejami :tak:
__________________
Wymianka
evenstar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 20:58   #3720
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Ankalime Pokaż wiadomość
kurcze mam to samo z tym zelem. odstawilam flavo c na 3-4 dni bo myslalam, ze to ono mnie zapycha (z reszta wiele innych osob zapycha), ale syfki wychodzily dalej... moze to faktycznie tez zel?
Szkoda by mi było bo liczyłam, ze przy mojej suchej skórze będzie ok
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:17.