Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.II - Strona 76 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-25, 18:48   #2251
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Nie miałam nigdy kremu bo się właśnie bałam ze kremu nie bedzie przypominał

Hydrolat z kocanki dopiero zamówiłam i jest to mój pierwszy wiec nie wiem jak działają
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 18:50   #2252
Kinaa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Kinaa1
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 595
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

ja mam: oczarowy, z rózy i aloesowy - zakochałam się w nich ))

a krem - tragedia - prawie 50 zł i co prawda smaruje sie, ale do kremu to to podobne nie jest - także ja odradzam....
__________________

Autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny

Edytowane przez Kinaa1
Czas edycji: 2010-06-25 o 18:52
Kinaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 19:14   #2253
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

A moze taki ma być?wiem że dziewczyny gdzieś pisały że to bardzo trudne samemu zrobić kremCo tam konsystencja,ważne zeby działał
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 19:35   #2254
Kinaa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Kinaa1
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 595
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
A moze taki ma być?wiem że dziewczyny gdzieś pisały że to bardzo trudne samemu zrobić kremCo tam konsystencja,ważne zeby działał
fakt dziala

niestety - konsystencja nie taka (jest rozwarstwiony, nie ma takiej przyjemnej kremowej masy) - pisałam do BU - stwierdzili że musiałam zrobić coś zrobić nie tak: zbyt energicznie (za mało energicznie) mieszałam etc a ja tak się starałam
no nic - kremu do własnej roboty nie kupie już NIDGY. taka nauczka
__________________

Autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny
Kinaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 20:21   #2255
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

muszę naprawdę pochwalić BU - zrealizowali moje zamówienie (po mojej prośbie o priorytetową realizację) w 3 dni!!! w pon wpłaciłam pieniądze a w czwartek paczka była już u mnie świetny sklep i przemiły kontakt z klientem
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 21:23   #2256
krycha?
Raczkowanie
 
Avatar krycha?
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 101
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Kinaa1 Pokaż wiadomość
a czy któras z Was kupiła i (z powodzeniem) zrobiła sobie krem z BU?
Ja! ja! ja! ale nie z retinolem, tylko z kwasem liponowym.W załączniku fotka mojego dziecka . Nie rozwarstwił się nawet teraz, kiedy jest już po dacie przydatności (to to białe to denko słoiczka). Co do samej "produkcji", to odczekałam, żeby wszystkie składniki miały tą samą temperaturę i mieszałam energicznie.
__________________
szczęście jest jak Tour de France - długo się czeka, a potem chwila i po wszystkim
krycha? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 06:36   #2257
Kinaa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Kinaa1
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 595
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

krycha?
to gratuluje
ja sie już jednak nie skuszę.
__________________

Autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny
Kinaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-27, 22:33   #2258
krycha?
Raczkowanie
 
Avatar krycha?
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 101
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Kinaa1 myślę, że to też kwestia który z kremów się robi. Ten typ retinolu jest rozpuszczalny w olejach, więc może kiepsko się łączy po zagęstniku ... ja w każdym razie tego kremu robić nie zamierzam, bo wolę wyższe stężenia retinolu.

Tak a propos starej limitowanki z BU o nazwie Renew x2 - wie może ktoś, gdzie można nabyć Teprenone?
__________________
szczęście jest jak Tour de France - długo się czeka, a potem chwila i po wszystkim
krycha? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 07:33   #2259
Andzia1971
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Łódź i okolice
Wiadomości: 119
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Kinaa1 Pokaż wiadomość
a czy któras z Was kupiła i (z powodzeniem) zrobiła sobie krem z BU? ja kupiłam regenerujący RENEW z retinolem - nic przypominającego kremu mi z tego nie wyszło - jesienią znów kupie serum z retinolem a nie krem....
Ja robiłam ten krem z pół roku temu.
Wyszedł mi bez problemu.
Z BU robiłam również ten z lukrecją i liponowy i każdy z nich ładnie się wymieszał i nie było z nimi żadnego problemu.
Zastanawiam się teraz nad tym sojowym.
Czy miał go już ktoś?
Andzia1971 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 15:22   #2260
Kinaa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Kinaa1
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 595
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Andzia1971 Pokaż wiadomość
Ja robiłam ten krem z pół roku temu.
Wyszedł mi bez problemu.
Z BU robiłam również ten z lukrecją i liponowy i każdy z nich ładnie się wymieszał i nie było z nimi żadnego problemu.
Zastanawiam się teraz nad tym sojowym.
Czy miał go już ktoś?

najgorsze jest to, że musze zwrócić honor tej "rozwarstwionej substancji" bo skonczyła mi się w piątek - w sobotę i niedzielę stoswałam "zwykły" (wcale nie tani), drogieryjny krem - niebo i ziemia - lepiej działa na mnie ta mikstura niz kremowy krem.

pólroku? a nie jest on w sprzedaży od niedawna - ale może się myle....

---------- Dopisano o 16:22 ---------- Poprzedni post napisano o 16:19 ----------

i mam jeszcze pytanie - zna ktoś stronę inną niż ekstrakty.com - chciałam kupic znów kofeine i inne wyciągi roslinne, ale stronka jest zainfekowana - czy cóś i antyvir odrzuca......
__________________

Autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny
Kinaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 16:59   #2261
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Kinaa1 Pokaż wiadomość

i mam jeszcze pytanie - zna ktoś stronę inną niż ekstrakty.com - chciałam kupic znów kofeine i inne wyciągi roslinne, ale stronka jest zainfekowana - czy cóś i antyvir odrzuca......


W Mazidlach duży wybór masz i ekstrakty i kofeine
http://mazidla.com/index.php?option=...id=9&Itemid=27

dostałaś maila o wysyłce od Tanatosa ? Jutro bedzie tydzień jak zamówiłam i cisza
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-28, 17:06   #2262
Kinaa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Kinaa1
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 595
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Natalia 1 Pokaż wiadomość
W Mazidlach duży wybór masz i ekstrakty i kofeine
http://mazidla.com/index.php?option=...id=9&Itemid=27

dostałaś maila o wysyłce od Tanatosa ? Jutro bedzie tydzień jak zamówiłam i cisza
dzięki

wiesz, że nie moge sobie przypomnieć, czy był mail - znalazałam w skrzynce maila o przetwarzaniu zamówienia - z informacją o numerze konta do wpłaty. Ale wysyłka była do tygodnia? jakoś tak.
__________________

Autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny
Kinaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-29, 15:15   #2263
Kinaa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Kinaa1
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 595
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Natalia 1
i co dostałas przesyłke?
__________________

Autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny
Kinaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-29, 21:03   #2264
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Kinaa1 Pokaż wiadomość
Natalia 1
i co dostałas przesyłke?
Nic , cisza , jeszcze czekam . Pocieszam się tylko że adenozyna jest już w Naturalis , więc najwyżej tam zamówie , to jest normalny sklepik .

A u Ciebie adenozyna zmniejszyła mimike twarzy , inaczej mówiąc możesz się jeszcze zmarszczyć ?
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-30, 06:47   #2265
Kinaa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Kinaa1
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 595
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

moge - spokojnie ))) aż takiego wygładzenia nie ma
napisz maila do nich - pisałaś? ja już chyba tam nic wiecej nie zamówię, bo nie dość że strona zainfekowana, to jeszcze jak widzę sa problemy z przesyłką.
__________________

Autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny
Kinaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-30, 10:49   #2266
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Kinaa1 Pokaż wiadomość
moge - spokojnie ))) aż takiego wygładzenia nie ma
napisz maila do nich - pisałaś? ja już chyba tam nic wiecej nie zamówię, bo nie dość że strona zainfekowana, to jeszcze jak widzę sa problemy z przesyłką.
Wysłałam wczoraj do Thanatosa meila z informacja , że w ubieglym tygodniu przelałam pienązki za zamowiony towar i oczekuję realizacji i dziś zmienił się status mojego zamówienia na "zrealizowane" .

Żeby nie było OT zapytam , do jakiego HA z BU dodajesz adenozynę ? Robisz większą porcje mieszanki i trzymasz w lodówce czy jadnorazową porcje ?
__________________

Edytowane przez grazkako
Czas edycji: 2010-06-30 o 13:44 Powód: literówka
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-30, 12:52   #2267
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Kinaa1 Pokaż wiadomość
moge - spokojnie ))) aż takiego wygładzenia nie ma
napisz maila do nich - pisałaś? ja już chyba tam nic wiecej nie zamówię, bo nie dość że strona zainfekowana, to jeszcze jak widzę sa problemy z przesyłką.
ja też nie zamowie , zwłaszcza że w Naturalis pojawiło się nowe cudo , ktore uzupełnia działanie adenozyny
http://naturaliskosmetyki.pl/glukoni...212.html#sklad

teraz czekam na paczke , bo Tanatos wysłał maila o zrealizowanym zamowieniu
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-30, 13:43   #2268
Rebelious
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 592
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Natalia 1 Pokaż wiadomość
ja też polecam puder ryżowy , dlaczego - bo jest mięciutki a twarz po dotknieciu jest jak jedwab - a bambusowy jest szorstki i twarz jest taka niemiła

będziemy zachwalać ryżowy , to moze BU wprowadzi go do sklepu
Gdzie ten puder ryżowy można dostać?
Rebelious jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-30, 15:27   #2269
Kinaa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Kinaa1
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 595
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
Wysłałam wczoraj do Thanatosa meila z informacja , że w ubieglym tygodniu przelałam pienązki za zamowiony towar i oczekuję realizacji i dziś zmienił się status mojego zamówienia na "zrealizowane" .

Żeby nie było OT zapytam , do jakiego HA z BU dodajesz adenozynę ? Robisz większą porcje mieszanki i trzymasz w lodówce czy jadnorazową porcje ?
dodalam do hialuronowo-peptydowego - zgodnie z tym co ktoś juz polecił, trzymam go w lodówce (zrobiłam całość 60 ml).

---------- Dopisano o 16:27 ---------- Poprzedni post napisano o 16:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Rebelious Pokaż wiadomość
Gdzie ten puder ryżowy można dostać?
no właśnie - gdzie?
__________________

Autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny
Kinaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-30, 16:54   #2270
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Rebelious Pokaż wiadomość
Gdzie ten puder ryżowy można dostać?
tutaj

http://www.kolorowka.com/81,puder-ryzowy.html

---------- Dopisano o 17:54 ---------- Poprzedni post napisano o 17:48 ----------



jeszcze jest takie cudo , ma być w sprzedaży na przelomie lipca -
sierpnia , wg info ze sklepu

http://www.yasumi.eu/PALLADIO_Rice_P...sypki-130.html

Edytowane przez Natalia 1
Czas edycji: 2010-06-30 o 16:55
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-01, 18:27   #2271
Kinaa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Kinaa1
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 595
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Natalia 1 Pokaż wiadomość
tutaj




jeszcze jest takie cudo , ma być w sprzedaży na przelomie lipca -
sierpnia , wg info ze sklepu

http://www.yasumi.eu/PALLADIO_Rice_P...sypki-130.html
dodane do zakładek ))

---------- Dopisano o 19:27 ---------- Poprzedni post napisano o 19:20 ----------

dla odmiany ja mam problemy z przesyłka z BU - maila o wysyłce otrzymałam 25,06 i do dziś cisza.....
__________________

Autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny
Kinaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-01, 19:19   #2272
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Kinaa1 Pokaż wiadomość
dodalam do hialuronowo-peptydowego - zgodnie z tym co ktoś juz polecił, trzymam go w lodówce (zrobiłam całość 60 ml).
Dziekuje .Wczoraj otrzymałam paczkę z Thanatosa to co zamawialam plus spora próbka - jestem zadowolona , nie ma sie do czego przyczepić . Zrobie sobie miksturę adenozyna , soja na zwykłym HA -innego puki co nie mam .
__________________
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-02, 00:37   #2273
Rebelious
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 592
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Przymierzam się do pierwszego zamówienia na BU, ale mam ograniczoną ilość funduszy, no i zastanawiam się co wybrać.
Zainteresowały mnie:
Hydrolat oczarowy
Olej z kocanki
Peeling enzymatyczny
Puder bambusowy
Serum antyoksydacyjne flavo-C15EF
Tonik z kwasem PHA 6%
Żel hialuronowy 1%

Tylko, żeby tak "zminimalizować" zamówienie może wezmę tylko serum, a zrezygnuję z olejku bądź na odwrót?
I może póki co daruję sobie ten tonik PHA 6%, poczekam do jesieni.
Co do pudru bambusowego - mam jeszcze trochę pryszczy na twarzy i ogólnie moja cera jest w niezbyt dobrej kondycji, nie wyobrażam sobie wyjść do ludzi tylko z filtrem i tym pudrem na twarzy, także może na razie zostanę przy MF.
Jak się przełamać?

Dopiero zaczynam swoją przygodę z biochemią, jestem przerażona, a jednocześnie podekscytowana.
Co byście mi doradziły?

Edytowane przez Rebelious
Czas edycji: 2010-07-02 o 00:40
Rebelious jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-03, 08:04   #2274
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Rebelious Pokaż wiadomość
Przymierzam się do pierwszego zamówienia na BU, ale mam ograniczoną ilość funduszy, no i zastanawiam się co wybrać.
Zainteresowały mnie:
Hydrolat oczarowy
Olej z kocanki
Peeling enzymatyczny
Puder bambusowy
Serum antyoksydacyjne flavo-C15EF
Tonik z kwasem PHA 6%
Żel hialuronowy 1%

Tylko, żeby tak "zminimalizować" zamówienie może wezmę tylko serum, a zrezygnuję z olejku bądź na odwrót?
I może póki co daruję sobie ten tonik PHA 6%, poczekam do jesieni.
Co do pudru bambusowego - mam jeszcze trochę pryszczy na twarzy i ogólnie moja cera jest w niezbyt dobrej kondycji, nie wyobrażam sobie wyjść do ludzi tylko z filtrem i tym pudrem na twarzy, także może na razie zostanę przy MF.
Jak się przełamać?

Dopiero zaczynam swoją przygodę z biochemią, jestem przerażona, a jednocześnie podekscytowana.
Co byście mi doradziły?
Radziłabym Ci wciąż flavoC, który już ma w sobie żel hialuronowy, hydrolat oczarowy i ten puder, ale jeśli masz jakiś na stanie to nie widzę konieczności jego kupna


Aaa! Na biochemia jest serum rozjaśniające, coś dla mnie, ale swoją wyjątkowością mnie nie zachwyca. To jest raczej posłoneczna kuracja, ale ładnie wygląda, choć miałam wrażenie, że BU już nic ciekawego nie wymyśli
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-03, 10:04   #2275
alunialunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 016
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez skarpetta Pokaż wiadomość
Aaa! Na biochemia jest serum rozjaśniające, coś dla mnie, ale swoją wyjątkowością mnie nie zachwyca. To jest raczej posłoneczna kuracja, ale ładnie wygląda, choć miałam wrażenie, że BU już nic ciekawego nie wymyśli

brzmi baardzo zachęcająco, teraz się waham czy wziąć te serum czy może eliksir z ZSK,chociaż serum z BU ma bardziej zachęcający opis
alunialunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-03, 10:13   #2276
Rebelious
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 592
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez skarpetta Pokaż wiadomość
Radziłabym Ci wciąż flavoC, który już ma w sobie żel hialuronowy, hydrolat oczarowy i ten puder, ale jeśli masz jakiś na stanie to nie widzę konieczności jego kupna


Aaa! Na biochemia jest serum rozjaśniające, coś dla mnie, ale swoją wyjątkowością mnie nie zachwyca. To jest raczej posłoneczna kuracja, ale ładnie wygląda, choć miałam wrażenie, że BU już nic ciekawego nie wymyśli
Czyli serum zamiast oleju i żelu? Stosować raczej na dzień pod filtr czy na noc?

Ogólnie jak twarz wygląda po nałożeniu tego pudru? Tuszuje to trochę wypryski czy nie bardzo? Jakoś sobie tego nie wyobrażam
Rebelious jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-03, 17:15   #2277
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez alunialunia Pokaż wiadomość
brzmi baardzo zachęcająco, teraz się waham czy wziąć te serum czy może eliksir z ZSK,chociaż serum z BU ma bardziej zachęcający opis
Nie znam tego cudu z BU na rozjaśnienie przebarwień , ale stosowałam zyskowy eliksir i jest świetny , po tygodniu widać już że działa i o połowe tańszy .
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-03, 22:53   #2278
alunialunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 016
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

widzę,że różne opinie o tym eliksirze ,na wątku ZSk dziewczyny negatywnie się o nim wypowiadały,ale to pewnie zależy jakie kto ma przebarwienia..tylko zobaczyłam to zdjęcie rezultatów po używaniu serum z BU i się rozmarzyłam bo tam dość mocne plamy wyraźnie wybieliło ,a ja mam raczej takie jasno żółte..sama nie wiem..co do ceny i tak musiałabym dodatkowo dokupić konserwant do tego eliksiru bo serum używałabym tylko na czoło,więc na dłużej by mi wystarczyło,

a jeśli można spytac mocne miałaś te plamy Natalia?pozapalne,poslone czne?
alunialunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-04, 06:34   #2279
Kinaa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Kinaa1
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 595
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

a czy któraś z Was używała na twarz mieszanke np Cevikapu lub Juvita z VIT E - zamiast tego serum z BU? jeśli tak - to prosze o wrażenia
__________________

Autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny
Kinaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-04, 13:37   #2280
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez alunialunia Pokaż wiadomość
widzę,że różne opinie o tym eliksirze ,na wątku ZSk dziewczyny negatywnie się o nim wypowiadały,ale to pewnie zależy jakie kto ma przebarwienia..tylko zobaczyłam to zdjęcie rezultatów po używaniu serum z BU i się rozmarzyłam bo tam dość mocne plamy wyraźnie wybieliło ,a ja mam raczej takie jasno żółte..sama nie wiem..co do ceny i tak musiałabym dodatkowo dokupić konserwant do tego eliksiru bo serum używałabym tylko na czoło,więc na dłużej by mi wystarczyło,

a jeśli można spytac mocne miałaś te plamy Natalia?pozapalne,poslone czne?
Ja nie miałam plam , takich typowo- hormonalnych jak po ciąży itp .
Miałam takie większe ciemne piegi po retinolu bez fitra , bo nie wiedziałam że retinol jest tak fotouczulający i zeszły całkowicie .I na przebarwienia pozapalne też działa to zyskowe serum .
Kolor plam nie ma dużego znaczenia , głebokość na której leży plama ma znaczenie .Opisy na kremach są zawsze bardzo zachęcające , a potem nic nie robi taki krem . Tej nowej wybielającej substancji z BU nie znam , poczytaj o niej , może coś znajdziesz więcej w necie . Mnie do serum z ZSK , przekonało info , że ketony malinowe działają silniej niż arbutyna , a arbutyna jest zaraz po hydrohinonie .Bo hydrohinon jest najmocniejszy w wybielaniu . Tu masz dużo info o hydrohinonie , a żel Neostrata ma bardzo dobre opinie na KWC
http://www.bio-med.pl/hydrochinon.html

Edytowane przez Natalia 1
Czas edycji: 2010-07-09 o 19:07
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:22.