"..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..." - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-11, 09:20   #1351
Mloda
Zakorzenienie
 
Avatar Mloda
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Frankfurt am Main
Wiadomości: 6 541
Send a message via Skype™ to Mloda
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Cytat:
Napisane przez OE6 Pokaż wiadomość
Kupowałam u Dominiki Wróbel, odsypkę 30 pigmentów (tj wielka odsypka czyli 2,5 ml) plus 3 gratisy. I potwierdzam orginały i fakt, że nie było problemu (mój TŻ mi to kupował).
Ja u Niej z siostra na pół zamawialam- najpierw zdecydowalysmy sie na 20- zamowiłam, zapłaciłam a poten (no bo po co wczesniej ) przeliczyłysmy ze 30 sie lepiej opłaca. Zadzwoniłam do Niej, dogadałysmy sie bezproblemowo. Naprawde moge Ja polecic .

Dzien dobry . Dzis moj TZ w domku wiec mogłam pospac dluzej, bo mnie do pracy autkiem zawiezie .
__________________
Nie zgadzam sie na kopiowanie i rozpowszechnianie moich zdjęć!!!

Młoda bloguje- http://www.82inez.blogspot.com/
Młoda rozbija sie na YT http://www.youtube.com/user/82Inez
Mloda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-11, 09:20   #1352
sylwia532
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia532
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z dala od domu
Wiadomości: 5 142
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
wiecie, to sa te same palety manly czy CS czy beauties factory.

No i ja bardzo zaluje ze wzielam te 120, prawie wcale jej nie uzywam, co z tego ze jest tak duzo kolorow jak polowy sie prawie nie da nalozyc a do tego maty wygladaja mega tandetnie.
moja z kolei jest napigmentowana i kolory sa intensywne-ciut kruche sa cienie-ale położone na bazie trzymają cały dzień

ja zaraz rundka do przedszkola-czyli małe biegi z rana-sport to zdrowie

ajjjjjjjj kusicie tymi odsypkami ;-P
__________________
Nie zgadzam się na kopiowanie i rozpowszechnianie zdjęć!!!!!!!!!
sylwia532 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-11, 09:20   #1353
kkaska86
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 543
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

dzień dobry @LL

ehh chyba wrócę do mojego łóżeczka i cieplutkiej kołderki pogoda jakaś taka niemrawa...
__________________
Nowoczesna kontrola dostępu dla firm

Świetlówki pełnospektralne alternatywą słońca!

Restauracja Katowice - City Rock - najlepsza pizza w mieście!
kkaska86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-11, 09:28   #1354
Basia8212
Wtajemniczenie
 
Avatar Basia8212
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 643
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Cytat:
Napisane przez SAH20 Pokaż wiadomość
Basia8212 powiedz mi prosze kobieto złota o co chodzi w tej diecie Dukana?? Próbuję się wziąść za siebie,ale z marnym skutkiem,ale widze po twoim wpisie,że to pomaga.Tyle kilo od stycznia,fiu fiu...

Możesz mi przesłać informacje na priv? Szukałam w googlach,ale znalazłam tylko książki,albo przepisy a chciałabym informacje,co,jak ile,z czym....

Bardzo proszę o odpowiedz
Dzień Dobry wszystkim

może napiszę o diecie,gdyby któraś z dziewczyn chciała poczytac

O diecie dowiedziałam się od swojej prowadzacej pani ksmetolog,jej mama schudła 8 kilo potem stabilizowała ten efekt 80 dni i potem normalnie już jadła zachowując na całe życie 1 dzień w tygodniu białkowy i wogóle nie ma efektu jojo,zaciekawiło mnie no i spróbowałam.
generalnie dieta opiera sie na jedzeniu produktów białkowych przez pierwsze 5 dni to jest faza ataku,potem nastepne 5 dni białko+ warzywa faza druga i jesz sobie naprzemiennie 5 dni białka potem 5 dni bialko z warzywami,zero węglowodanów i tłuszczów,trzeba dużo pic,odrazu mówie,że trzeba byc zdrowym i miec zdrowe nerki,dieta o tyle fajna,że jesz sobie co chcesz ale z dozwolonych produktów i waga spada bo aby strawic białko organizm pobiera sobie tłuszcz z organizmu.jesli juz uzyskasz wagę,którą chciałaś osiągnąc musisz ją stabilizowac,na kazdy kilogram utraty 10 dni stabilizacji,wprowadzasz do diety 2 kromki chleba pełnoziarnistego,owoc,2 plasterki sera żółtego dziennie,1 dzień zawsze białkowy w tygodniu,a 2 dni możesz zjeśc normalny obiad,po stabilizacji juz jesz normalnie zachowując w swoim menu 1 dzien bialkowyWszystko co i jak jest opisane w ksiązke pt: Nie potrafie schudnąc" napisz mi e-meil to wyślę Ci tą książkę w PDF,musisz ją przeczytac i wszystko stanie się jasne.
Ja sobie jem tak 5 posiłków w mniejszych porcjach,deserki też mozesz sobie sama zrobic,słodząc aspartamem ale ja nie uzywam cukru wogóle,no chyba,że mnie kusi to kupuje dozwoloną w diecie colę zero Minusem dla mnie jest to ,że mam zaparcia czasem,ale kupiłam otręby i robię sobie placuszki z przepisu z książki i pomaga.

Olu nie trzeba się martwic,wszystko będzie dobrze,myśl pozytywnie wiesz co boję się takich imprez,typu imieniny i komunia,mam w maju i zastanawiam sie jak przetrwam ten dzień z dietą

Ja już chce wiosny,ciepła,mam już dośc palenia w centralnym,niesety kiedy męża nie ma ja muszę to robic,a w mojej kotlowni jest 1,5 metra wysokosci,a ja mam 176 wiec muszę zgarbiona tam chodzic,niestety tak dawno budowali.

Miłego dzionka dziewczynki
__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie...
Kosmetologia i wizaż - moje życiowe pasje Blog

Edytowane przez Basia8212
Czas edycji: 2010-03-11 o 09:30
Basia8212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-11, 09:32   #1355
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Cytat:
Napisane przez Basia8212 Pokaż wiadomość
Dzień Dobry wszystkim

może napiszę o diecie,gdyby któraś z dziewczyn chciała poczytac

O diecie dowiedziałam się od swojej prowadzacej pani ksmetolog,jej mama schudła 8 kilo potem stabilizowała ten efekt 80 dni i potem normalnie już jadła zachowując na całe życie 1 dzień w tygodniu białkowy i wogóle nie ma efektu jojo,zaciekawiło mnie no i spróbowałam.
generalnie dieta opiera sie na jedzeniu produktów białkowych przez pierwsze 5 dni to jest faza ataku,potem nastepne 5 dni białko+ warzywa faza druga i jesz sobie naprzemiennie 5 dni białka potem 5 dni bialko z warzywami,zero węglowodanów i tłuszczów,trzeba dużo pic,odrazu mówie,że trzeba byc zdrowym i miec zdrowe nerki,dieta o tyle fajna,że jesz sobie co chcesz ale z dozwolonych produktów i waga spada bo aby strawic białko organizm pobiera sobie tłuszcz z organizmu.jesli juz uzyskasz wagę,którą chciałaś osiągnąc musisz ją stabilizowac,na kazdy kilogram utraty 10 dni stabilizacji,wprowadzasz do diety 2 kromki chleba pełnoziarnistego,owoc,2 plasterki sera żółtego dziennie,1 dzień zawsze białkowy w tygodniu,a 2 dni możesz zjeśc normalny obiad,po stabilizacji juz jesz normalnie zachowując w swoim menu 1 dzien bialkowyWszystko co i jak jest opisane w ksiązke pt: Nie potrafie schudnąc" napisz mi e-meil to wyślę Ci tą książkę w PDF,musisz ją przeczytac i wszystko stanie się jasne.
Ja sobie jem tak 5 posiłków w mniejszych porcjach,deserki też mozesz sobie sama zrobic,słodząc aspartamem ale ja nie uzywam cukru wogóle,no chyba,że mnie kusi to kupuje dozwoloną w diecie colę zero Minusem dla mnie jest to ,że mam zaparcia czasem,ale kupiłam otręby i robię sobie placuszki z przepisu z książki i pomaga.

Olu nie trzeba się martwic,wszystko będzie dobrze,myśl pozytywnie wiesz co boję się takich imprez,typu imieniny i komunia,mam w maju i zastanawiam sie jak przetrwam ten dzień z dietą

Ja już chce wiosny,ciepła,mam już dośc palenia w centralnym,niesety kiedy męża nie ma ja muszę to robic,a w mojej kotlowni jest 1,5 metra wysokosci,a ja mam 176 wiec muszę zgarbiona tam chodzic,niestety tak dawno budowali.

Miłego dzionka dziewczynki
Basiu ja tez prosze o ta ksiazke..wysle meila zaraz
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-11, 09:37   #1356
Basia8212
Wtajemniczenie
 
Avatar Basia8212
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 643
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
Basiu ja tez prosze o ta ksiazke..wysle meila zaraz
Już posylam
__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie...
Kosmetologia i wizaż - moje życiowe pasje Blog
Basia8212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-11, 10:56   #1357
emalia30
Zakorzenienie
 
Avatar emalia30
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 5 332
GG do emalia30 Send a message via Skype™ to emalia30
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

wpadlam na chwilke
za pol godziny musze z domu wyruszyc ze starszym do dentysty
wiec zajrzalam by pozyczyc wam milusiego dnia ,zdrowia choruskom i duuuuzo slonka!

ps.
mam awizo,ciekawe czy paletka czy czesc komputerowa mojego TZ
dam znac
choc troche zalamalam sie opiniami o 12o
no nic,jesli to nie to przyszlo to zamowie sobie ta 88
emalia30 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-11, 11:02   #1358
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

eloł
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-11, 12:00   #1359
sylwia532
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia532
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z dala od domu
Wiadomości: 5 142
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."


tylko ja tu jestem?????
__________________
Nie zgadzam się na kopiowanie i rozpowszechnianie zdjęć!!!!!!!!!
sylwia532 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-11, 12:13   #1360
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

kurcze , dostalam od tz mala rozyczke w dolniczce..i ona zdycha sobie ;/
trzymam ja w cieple (stoi na lampce nocnej jakies 1m od okna), ma duzo slonca ...jest podlana woda z odzywka....a od spodu listyki zolkna, kwiatek opada ;/
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-11, 12:16   #1361
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Cytat:
Napisane przez sylwia532 Pokaż wiadomość

tylko ja tu jestem?????
Ja też jestem z przerwami, gotuję obiad synal do 14.35 w szkole, czekam na tż ta nie widziałam go od poniedziałku, pojechał do rodziny na wieś no a w sobotę wyjeżdża już do Francji :/
eweska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-11, 12:23   #1362
greatdee
Wtajemniczenie
 
Avatar greatdee
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 300
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Cytat:
Napisane przez sylwia532 Pokaż wiadomość

tylko ja tu jestem?????

Ja też jestem
Witam wszystkich
greatdee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-11, 12:33   #1363
OE6
Zadomowienie
 
Avatar OE6
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 1 061
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Cytat:
Napisane przez emalia30 Pokaż wiadomość
wpadlam na chwilke
za pol godziny musze z domu wyruszyc ze starszym do dentysty
wiec zajrzalam by pozyczyc wam milusiego dnia ,zdrowia choruskom i duuuuzo slonka!

ps.
mam awizo,ciekawe czy paletka czy czesc komputerowa mojego TZ
dam znac

choc troche zalamalam sie opiniami o 12o
no nic,jesli to nie to przyszlo to zamowie sobie ta 88
Skąd ja to znam :P. Ja z moim TŻ mamy takie same rozterki jak oboje
coś sobie zamówimy i przychodzi awizo xD. Tylko, że to zawsze TŻ ma większe szczęście

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
kurcze , dostalam od tz mala rozyczke w dolniczce..i ona zdycha sobie ;/
trzymam ja w cieple (stoi na lampce nocnej jakies 1m od okna), ma duzo slonca ...jest podlana woda z odzywka....a od spodu listyki zolkna, kwiatek opada ;/
Ishi jak powiesz, że różową to mogę Ci pogratulować bo mam taką samą malusią różę (dostałam od TŻ na urodziny jako bonus) i powiem Ci, że moja róża pielęgnowana przez babcię też miała etap obumierania a obecnie jest zieloniutka i ma małe pączki . Trzymam ją na oknie od strony południowej więc warunków tragicznych nie ma xD.
__________________
"Wczorajszego dnia nie wskrzesisz, po nocy poślubnej nie znajdziesz w łóżku dziewicy" - Jacek Piekara "Ani słowa prawdy"

Mów mi Ola

Bloguje po angielsku i po polsku


http://www.maxmodels.pl/evilonly1.html
OE6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-11, 12:35   #1364
maraqjowa
Zadomowienie
 
Avatar maraqjowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: wielkie i brudne
Wiadomości: 1 464
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Cytat:
Napisane przez Basia8212 Pokaż wiadomość

[...] Ja sobie jem tak 5 posiłków w mniejszych porcjach,deserki też mozesz sobie sama zrobic,słodząc aspartamem ale ja nie uzywam cukru wogóle,no chyba,że mnie kusi to kupuje dozwoloną w diecie colę zero Minusem dla mnie jest to ,że mam zaparcia czasem,ale kupiłam otręby i robię sobie placuszki z przepisu z książki i pomaga.
[...]
Ja naprawdę nie chcę nikogo straszyć, ale aspartam to trucizna... http://www.zigzag.pl/jmte/nutra_sweet.htm
__________________
Nigdy nie kłóć się z idiotą, bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem...
***
Czasem lepiej nic nie mówić i wyjść na głupca, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości...
maraqjowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-11, 12:42   #1365
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Cytat:
Napisane przez OE6 Pokaż wiadomość


Ishi jak powiesz, że różową to mogę Ci pogratulować bo mam taką samą malusią różę (dostałam od TŻ na urodziny jako bonus) i powiem Ci, że moja róża pielęgnowana przez babcię też miała etap obumierania a obecnie jest zieloniutka i ma małe pączki . Trzymam ją na oknie od strony południowej więc warunków tragicznych nie ma xD.
moja jest czerwona, ale fajna taka maciupenka
chyba tez ja dam do babci, bo bacia zawsze kazdy kwiatek odratuje...nie wiem jak ona to robi hehe ...
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-11, 13:35   #1366
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Cześć wszystkim
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-11, 13:39   #1367
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

dziewczymy, myslicie ze warto miec taka ksiazke?
http://www.allegro.pl/item943103326_...priorytet.html

zastanawiam sie,czy jej nie kupic....tylko mnie cena odstrasza heh ;/

albo kurs makijazu na dvd z kryolanu - jestem ciekawa czy cos bym zalapala z niego ?
http://www.allegro.pl/item942016268_...h_kryolan.html


albo ksiazka ktora za mna chodzi. chodzi i chodzi:
http://www.allegro.pl/item942056588_...i_kryolan.html



doradzcie co robic?
__________________
Instagram

Edytowane przez Ishikawa
Czas edycji: 2010-03-11 o 13:45
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-11, 13:51   #1368
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
dziewczymy, myslicie ze warto miec taka ksiazke?
http://www.allegro.pl/item943103326_...priorytet.html

zastanawiam sie,czy jej nie kupic....tylko mnie cena odstrasza heh ;/

albo kurs makijazu na dvd z kryolanu - jestem ciekawa czy cos bym zalapala z niego ?
http://www.allegro.pl/item942016268_...h_kryolan.html


albo ksiazka ktora za mna chodzi. chodzi i chodzi:
http://www.allegro.pl/item942056588_...i_kryolan.html



doradzcie co robic?
Makijaż fotograficzny - nie kupuj, nie warto Ja mam tą ksiażkę i żałuję, że ją kupiłam. Tutaj jest watek na wizażu o tej książce: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...ght=sok%F3lska Ja się wypowiadałam o tej książce na maxmodels, pozwolę sobie zacytowac siebie
"Mnie też okrutnie zawiodła ta książka :/ Spodziewałam sie jakiś tips&tricks, dokładnych opisów zrobionych makijażu, warunków oświetleniowych etc. A tam nawet nie ma wymienionych marek kosmetyków, a przecież różowy cień różowemu cieniowi nierówny. Można sie domyślać, ze część to Glazel, bo podobno Eryka z nimi współpracuje, ale nie po to wydałam prawie 150 zeta żeby sie teraz domyślać " ( http://www.maxmodels.pl/forum_1900_k...graficzny.html )

Dodam jeszcze od siebie, ze pierwsza część książki to porady makijażowe, jakie można znaleźć w każdej gazecie czy na wielu stronach internetowych. Druga to zdjecia makijaży i opisy ich wykonania, bez podawania z nazwy użytych kosmetyków, co mnie najbardziej denerwuje Za tę cene to naprawdę spodziewałam sie czegoś o wiele lepszego...
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-11, 13:56   #1369
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Cytat:
Napisane przez YenneferD Pokaż wiadomość
Makijaż fotograficzny - nie kupuj, nie warto Ja mam tą ksiażkę i żałuję, że ją kupiłam. Tutaj jest watek na wizażu o tej książce: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...ght=sok%F3lska Ja się wypowiadałam o tej książce na maxmodels, pozwolę sobie zacytowac siebie
"Mnie też okrutnie zawiodła ta książka :/ Spodziewałam sie jakiś tips&tricks, dokładnych opisów zrobionych makijażu, warunków oświetleniowych etc. A tam nawet nie ma wymienionych marek kosmetyków, a przecież różowy cień różowemu cieniowi nierówny. Można sie domyślać, ze część to Glazel, bo podobno Eryka z nimi współpracuje, ale nie po to wydałam prawie 150 zeta żeby sie teraz domyślać " ( http://www.maxmodels.pl/forum_1900_k...graficzny.html )

Dodam jeszcze od siebie, ze pierwsza część książki to porady makijażowe, jakie można znaleźć w każdej gazecie czy na wielu stronach internetowych. Druga to zdjecia makijaży i opisy ich wykonania, bez podawania z nazwy użytych kosmetyków, co mnie najbardziej denerwuje Za tę cene to naprawdę spodziewałam sie czegoś o wiele lepszego...


o super Yen dzieki

Bo ja gdzie ostatnio czytalam (i wlasnie nie umie znalezc tej stronki;/) o ksiazce na temat makijazu foto. ktora ma miano kultowej, trudno dostepnej (ponoc niektore empiki ja sprowadzaja ale rzadko) i hmm..tylko nie pamietam jej ceny. Googlam i googlam ...ale wszedzie tylko ta z allegro jest;/
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-11, 14:05   #1370
gioseppe
Zakorzenienie
 
Avatar gioseppe
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 150
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

bry

na dzien dobry rozciachalam sobie palec na chlebie
synalek od 3 dni jest strasznie niedobry wiec za kare wzielam go dzis do centrum handlowego :P
weszlam do inglota i oczywiscie nie wyszlam z pustymi rekami :P

widzialyscie moze ta walizke kuferek inglota?
gioseppe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-11, 14:14   #1371
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Na chomiku znalazlam w pdf ta ksiazke o fotograficznym makijaz - jak cos to dajcie maila...ale to tylko kilka fragmentów
znalazlam ejszcze jakas opisowke ogolnie o rodzajach oczu, jak je malowac, akcesoriach do mejkapu w wordzie.
Mam nadzieje ze moderatorki mnie nie zabija
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-11, 14:17   #1372
gioseppe
Zakorzenienie
 
Avatar gioseppe
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 150
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Na chomiku znalazlam w pdf ta ksiazke o fotograficznym makijaz - jak cos to dajcie maila...ale to tylko kilka fragmentów
znalazlam ejszcze jakas opisowke ogolnie o rodzajach oczu, jak je malowac, akcesoriach do mejkapu w wordzie.
Mam nadzieje ze moderatorki mnie nie zabija
a ja moge prosic o wyslanie?
gioseppe_wizaz@NOSPAMtlen .pl
gioseppe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-11, 14:20   #1373
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Cytat:
Napisane przez gioseppe Pokaż wiadomość
a ja moge prosic o wyslanie?
gioseppe_wizaz@NOSPAMtlen .pl
poszlo, tylko nie wskakiwalo mi nospamtlen, wiec wklikalam samo tlen.pl
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-11, 14:24   #1374
gioseppe
Zakorzenienie
 
Avatar gioseppe
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 150
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
poszlo, tylko nie wskakiwalo mi nospamtlen, wiec wklikalam samo tlen.pl
i dobrze, bo tak ma by, sorry zapomnialam dopisac
dziekuje Ci bardzo!
gioseppe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-11, 14:45   #1375
OE6
Zadomowienie
 
Avatar OE6
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 1 061
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Cytat:
Napisane przez gioseppe Pokaż wiadomość
bry

na dzien dobry rozciachalam sobie palec na chlebie
synalek od 3 dni jest strasznie niedobry wiec za kare wzielam go dzis do centrum handlowego :P
weszlam do inglota i oczywiscie nie wyszlam z pustymi rekami :P

widzialyscie moze ta walizke kuferek inglota?
Ja ją mam . Kupiłam za 280zł w Złotych Tarasach w stolicy jak coś . Tutaj masz zdjęcie . Podzielony jest na 3 części pierwsze dwie mają takie rozkładane na bok półeczki a na dole mają czarną dziurę do zagospodarowania przegródkami.

I nie żałuję zakupu . Zimę przetrwał

Co do książek pixiwoo tutaj pokazuje jej ulubione książki o make upie tylko oczywiście nie dostępne w PL...

Ishi ja też poproszę :P
__________________
"Wczorajszego dnia nie wskrzesisz, po nocy poślubnej nie znajdziesz w łóżku dziewicy" - Jacek Piekara "Ani słowa prawdy"

Mów mi Ola

Bloguje po angielsku i po polsku


http://www.maxmodels.pl/evilonly1.html

Edytowane przez OE6
Czas edycji: 2010-03-15 o 21:56
OE6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-11, 14:51   #1376
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Ola, poszło
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-11, 15:05   #1377
gioseppe
Zakorzenienie
 
Avatar gioseppe
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 150
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Cytat:
Napisane przez OE6 Pokaż wiadomość
Ja ją mam . Kupiłam za 280zł w Złotych Tarasach w stolicy jak coś . Tutaj masz zdjęcie . Podzielony jest na 3 części pierwsze dwie mają takie rozkładane na bok półeczki a na dole mają czarną dziurę do zagospodarowania przegródkami.

I nie żałuję zakupu . Zimę przetrwał
dziekuje za zdjecie
on wyglada na stasznie duzy na tym zdjeciu! to jest ten czarny?
wydaje mi sie, ze w rzeczywistosci byl taki dosc waski
mozesz go kiedys wymierzyc w wolnej chwili?
gioseppe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-11, 15:42   #1378
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

http://www.specktra.net/forum/f280/h...-camera-46494/

Porady Mizzchivious jak zrobic dobre fotki wkleje tez w temacie "makijaz a swiatlo"
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-11, 15:51   #1379
OE6
Zadomowienie
 
Avatar OE6
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 1 061
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Ishi dziękuję doszło

gioseppe oka .
__________________
"Wczorajszego dnia nie wskrzesisz, po nocy poślubnej nie znajdziesz w łóżku dziewicy" - Jacek Piekara "Ani słowa prawdy"

Mów mi Ola

Bloguje po angielsku i po polsku


http://www.maxmodels.pl/evilonly1.html
OE6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-11, 16:08   #1380
emalia30
Zakorzenienie
 
Avatar emalia30
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 5 332
GG do emalia30 Send a message via Skype™ to emalia30
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Ishi i ja tez poprosze
emalia30@o2.pl
z gory dzieki

a nie przyszla to patletka ani nic do mego meza ,ale i tak do mnie
tzn zapomnialam,ze zmowilam sobie z L`oreala to do kresek :
http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll...=STRK:MEWNX:IT

Edytowane przez emalia30
Czas edycji: 2010-03-11 o 16:13
emalia30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:49.