Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-07-02, 20:57   #1711
daisy1712
Raczkowanie
 
Avatar daisy1712
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 191
Dot.: blond czy brąz???

Cytat:
Napisane przez JOANNA16 Pokaż wiadomość
witam

nachodzi mnie zafarbować całe wlosy
od zawsze robiłam pasemka blond, jednak są na chwilkę ponieważ mi szybko rosną włosy i zaraz mam odrosty ( pasemka w salonie kosztują ok 100zł), więc pomyślałam zeby kupić farbę i zafarbować całość

proszę Was o poradę bo nie wiem czy wybrać coś w blondzie czy brązie
Zdecydowanie blond .Wyglądasz w nim dziewczęco a brąz by Ci za bardzo wyostrzył rysy twarzy
daisy1712 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-02, 21:20   #1712
Jowitka061987
Raczkowanie
 
Avatar Jowitka061987
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 285
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Jowitka to co zrobiła twoja koleżanka to nic innego jak malaksowanie
Można je wykonywać nawet po umyciu włosów w celu odświeżenia koloru między farbowaniami. Masujemy tak włosy 5-10 minut i zmywamy. Wykonuje się to w salonach właśnie jak kolor nie do końca wyjdzie taki jak trzeba, albo chcemy nadać włosom połysk, albo schłodzić odcień itp.
Wiele salonów jednak oszczędza i woli wypuścić klientkę z kurczakiem na włosach niż swój błąd naprawić. Po rozjaśniaczu jest to obowiązek bo inaczej kolor zacznie żółknąć, jak to rozjaśniacz.
Śliczne włoski Jowitko!
pierwszy raz się z tym spotkałam, byłam w szoku gdy koleżanka tak zrobiła dzięki Bunny za info, teraz będę wiedziała

swoją drogą to dziwię się dlaczego dziewczyny tu się tak męczą z płukankami skoro jest taki świetny sposób na kurczaka... może inwazyjny? hm skąd... moje włoski nawet tego nie odczuły, a i tak do najmocniejszych i najzdrowszych nie należą...
__________________
trenuję => wyrzeźbione ciało do wakacji

Gubię kilogramy:
73
(03.01.) , 71 ,70, 69, 68, 67, 66, 65, 64, 63, 62, 61, 60, 59(udało się)

Edytowane przez Jowitka061987
Czas edycji: 2010-07-02 o 21:23
Jowitka061987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-02, 21:25   #1713
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 253
Dot.: blond czy brąz???

Cytat:
Napisane przez JOANNA16 Pokaż wiadomość
witam

nachodzi mnie zafarbować całe wlosy
od zawsze robiłam pasemka blond, jednak są na chwilkę ponieważ mi szybko rosną włosy i zaraz mam odrosty ( pasemka w salonie kosztują ok 100zł), więc pomyślałam zeby kupić farbę i zafarbować całość

proszę Was o poradę bo nie wiem czy wybrać coś w blondzie czy brązie




Gdzie ty sie kochana podziewalas
I tak wiem ze bräzu nie zrobisz Masz juz dosyc jasne wiec lepiej zafarbowac farbä blond np; wellaton lub garnier.Wätek poläcze z podobnym tematem.
__________________



RegulaminWizaz.pl

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-07-02 o 21:29
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 253 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-02, 23:04   #1714
MOTYLowa
Raczkowanie
 
Avatar MOTYLowa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 102
Dot.: blond czy brąz???

kolejna testerka nowego Castinga się melduje robiłam przed chwilą kolorem 910 Lodowy blond jestem baaaaaaaaaaardzo zadowolona, choć miałam pewne obawy po wczesniejszych odezwach dziewczyn Ale do rzeczy-chcąc uniknąć ewentualnego płaczu, na próbę nałożyłam farbe na całość dość grubego pasma spod spodu-na przepisowe 20 min. Po zmyciu i wysuszeniu zbadałam sytuacje Moj mysi odrost (2cm) rozjaśnił się do baardzo baaardzo jasnego złocistego blondu, a reszta wyszła tak jak na pudełku, z tym, że farba nie pokryła w 100% tych platynowych pasemek co dało efekt trójwymiarowych refleksów. Wszystko by było pięknie gdyby nie ten zbyt złoty odrost, dlatego postanowiłam trochę zmodyfikować ulotkę w podejściu no 2 nałożyłam na odrosty farbe na dosłownie 2 min, potem na całość na kolejne max 5. Obserwowałam w między czasie jak się mają odrosty i gdy było widać, że się już się rozjaśniają zaczełam masować z odrobiną wody tak przez 2 min spłukałam, potem odżywka (zapach obłędny ) i wyszuszyłam część by ocenić efekt dzięki krótszemu farby trzymaniu odrosty rozjaśniły się ładnie, ale nie maksymalnie jak poprzednio. Reszta włosów-trochę chłodniejszy niż na pudełku, może przez te platynowe refleksy. Fajnie to wygląda, naturalnie i słonecznie, mam nadzieje, że nie zmienię zdania przy świetle dziennym wrzucę wtedy też fotki aa no i jescze stan włosów-SUPER mięciutkie, i bardzo ładnie lśnią. Polecam, choć gdybym trzymała tyle co napisane jest na ulotce chyba nie byłabym tak zadowolona z koloru
__________________
i po sesji 3 rok

2kg mniej -> 163cm/45kg

Edytowane przez MOTYLowa
Czas edycji: 2010-07-02 o 23:19
MOTYLowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-03, 00:03   #1715
natasha325
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: słupsk
Wiadomości: 87
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Jowitka061987 Pokaż wiadomość
miałam nakładany gołębi popiel, w sumie to tylko dosłownie na 2 minutki. wyglądało to tak, że gdy zmyłam rozjaśniacz to nawet nie wycierałam włosów, od razu na mokre włosy koleżanka nałożyła mi gołębi popiel i zaczęła rozprowadzać po włosach od nasady aż po końce tak jak maseczkę. potem wmasowała odczekała chwilkę i zmyła. kolor zrobił sie taki stalowy to rewelacyjny sposób gdy np. odrosty wyjdą kurczakowate czy słomkowe. super ochładza, a że to farba to i dłużej się trzyma, a nie jak płukanka. ja nie stosuje żadnych płukanek a już jakieś 3 tygodnie minęły od mojego farbowania

hhmmm.. to super sposob, przynajmniej nie trzeba niszczyc wlosow dodatkowym trzymaniem farby na wlosach po rozjasnianiu. chyba sobie wyprobuje ale ogolem po joannie naturia sa bardzo fajne wlosy, farba nie smierdzi i mieciutkie sa a moze wyprobuje ta metode Delią, ale to chyba pozniej, jak juz sobie pofarbuje odrosty rozjasniaczem, bo tak to mi sie zrobi takie dziwny zlotawy odcien tych odrostow bo juz z jakies 3 tyg nie farbowałam, a potem ciezko to bedzie zlapac rozjasniaczem lub farba niz na naturalnych, wole swoje szare naturalne odrosty bo w sloncu w oogle ich nie widac, wiec dlatego odpuszcze a myslisz ze ta Delię tez bede mogla polozyc na wilgotne wlosy i troche pomasowaci mi sie rowno rozejdzie ten kolorek? bo ją robi sie na suche wloski... ona ma prawie takie same wlasciwosci jak w joannie prawie bo tak samo ma 9% wode utleniona, tylko ze ta Delia dziwnie smierdziała;/ chyba nastepnym razem znów zrobie joanną
natasha325 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-03, 07:49   #1716
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

casting perł♫owy blond -pokrywa odcień zółto-złoty
kolor jak mój naturalny wiec stop farbowaniu teraz pielęgnacja i nigdy czekoladowego brązu itp.
__________________
W myślach wszystko ma początek!
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-03, 10:23   #1717
MOTYLowa
Raczkowanie
 
Avatar MOTYLowa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 102
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Dodaje fotki trochę nieogarnięte ale niedawno wstałam
1 fot-z komórki w sztucznym świetle
2,3 fot przy oknie
__________________
i po sesji 3 rok

2kg mniej -> 163cm/45kg
MOTYLowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-03, 11:12   #1718
kariera85
Wtajemniczenie
 
Avatar kariera85
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tam i z powrotem..
Wiadomości: 2 156
GG do kariera85
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

od 3 m-cy przyciemnialam mój jasny chłodny blond na kolejno co miesiąc:
-7.1 Wbis recital preference [copenhague] /wyszedl szaro-betonowy/
-6.13 excellence creme orzechowy beż /czerwonawa poświata/
-M2 recital preference antigua mroźny kasztan /tak bardzo nie chcialam już tej rudej aureoli, że wyszła oberżyna/
-P10 feria preference jasny beżowy brąz /chciałam jak najbardziej naturalne, wyszła znowu czerwona aureola/


robiłam dwa podejścia pod jakichś blond, celem rozjaśnienia włosów o dosłownie 1- 2 poziomy.. ostatecznie kupilam 9.1, zrobilam test na pasemku, po 20 min zero efektu (ominelam rzecz jasna odrosty) a może za krótko trzymalam??
spotkalam sie już z opiniami na kafejce, że drogeryjne loreale nie chwytają włosów pofarbowanych ciemniejszym poziomem.. ale żeby ani odrobinki?? tak w ogóle nic..?
jest szansa rozjaśnić trochę te włosy do jakiegoś chłodnego brązo-blondu bez rozjaśniacza/ demakijażu tylko samą farbą??
__________________
Małgoszova Entertainment presents:
overcoming imperfections
Episode I: Killing the ogre
Starring: Cudowna Dieta Mniej Żreć
kariera85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-03, 12:20   #1719
JOANNA16
Zakorzenienie
 
Avatar JOANNA16
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 22 213
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez daisy1712 Pokaż wiadomość
Zdecydowanie blond .Wyglądasz w nim dziewczęco a brąz by Ci za bardzo wyostrzył rysy twarzy
i w brązie wydaje mi się,że poważniej wyglądam
koleżanka ma włosy zrobione farbą joanny słodkie cappucino i super ma ale obawiam sie tego brązu bo mam jasną cerę
Cytat:
Napisane przez kaska222 Pokaż wiadomość
Gdzie ty sie kochana podziewalas
I tak wiem ze bräzu nie zrobisz Masz juz dosyc jasne wiec lepiej zafarbowac farbä blond np; wellaton lub garnier.Wätek poläcze z podobnym tematem.
hejkochana niee bij
rzadko jestem na kompie nic mi się nie chce aaale jak patrze na te moje włosty to wrrrr

aaa z tych farb jaki kolorek byście mi mogły polecić??

pewnie teraz nie zafarbuję bo w ciąży to nie wskazane ale muszę mieć troszkę czasu do namysłu hehe
wogóle to nachodzi mnie na jakoś zmianę chyba zetnę włosy do ramion, pocieniuję zrobię ukośna grzywkę
może Ty masz jakiś pomysł na mój nowy poporodowy image;P


edit:podoba mi się ten kolorek
tylko teraz jaką farbą mogę taki uzyskać?
__________________
Sh

Edytowane przez JOANNA16
Czas edycji: 2010-07-03 o 12:27
JOANNA16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-03, 12:27   #1720
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez JOANNA16 Pokaż wiadomość
i w brązie wydaje mi się,że poważniej wyglądam
koleżanka ma włosy zrobione farbą joanny słodkie cappucino i super ma ale obawiam sie tego brązu bo mam jasną cerę
hejkochana niee bij
rzadko jestem na kompie nic mi się nie chce aaale jak patrze na te moje włosty to wrrrr

aaa z tych farb jaki kolorek byście mi mogły polecić??

pewnie teraz nie zafarbuję bo w ciąży to nie wskazane ale muszę mieć troszkę czasu do namysłu hehe
wogóle to nachodzi mnie na jakoś zmianę chyba zetnę włosy do ramion, pocieniuję zrobię ukośna grzywkę
może Ty masz jakiś pomysł na mój nowy poporodowy image;P

a moze taka fryzurka i cały blondzik??
http://ikf.styl.fm/fryzury-krotkie/fryzura664131.htm

---------- Dopisano o 12:27 ---------- Poprzedni post napisano o 12:24 ----------

albo
http://ikf.styl.fm/fryzury-krotkie/fryzura658354.htm
lub
http://ikf.styl.fm/fryzury-krotkie/fryzura659688.htm
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-03, 12:50   #1721
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

kotka17 strasznie fajne sa te kolorki ktore podalas w zalacznikach ciekawe czym musialabym potraktowac swoje jasne wlosy?zeby cos takiego wyszlo
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-03, 13:00   #1722
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
kotka17 strasznie fajne sa te kolorki ktore podalas w zalacznikach ciekawe czym musialabym potraktowac swoje jasne wlosy?zeby cos takiego wyszlo

MOTYLowa ma fajny kolorek a farbowala castingiem, ja obecnie bede uzywac brilance skandynawski blond
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-03, 14:48   #1723
JOANNA16
Zakorzenienie
 
Avatar JOANNA16
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 22 213
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
a moze taka fryzurka i cały blondzik??
http://ikf.styl.fm/fryzury-krotkie/fryzura664131.htm

---------- Dopisano o 12:27 ---------- Poprzedni post napisano o 12:24 ----------

albo
http://ikf.styl.fm/fryzury-krotkie/fryzura658354.htm
lub
http://ikf.styl.fm/fryzury-krotkie/fryzura659688.htm
kolorki fajne fryzurka też ale troszkę krótka
nie wiem czy bym się dobrze w takiej czuła, zawsze miałam długie


edit: Kasiu222 mogłabyś zrobić symulację z tymi krótkimi fryurkami? <prosi>
__________________
Sh

Edytowane przez JOANNA16
Czas edycji: 2010-07-03 o 15:07
JOANNA16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-04, 09:13   #1724
ToTyLkoJa2
Zadomowienie
 
Avatar ToTyLkoJa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 509
GG do ToTyLkoJa2
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Dziewczyny, ja, wielka miłośniczka garniera belle color 111 postanowiłam przyciemnić włosy i sugerując się opakowaniem zakupiłam garnier nutrisse 100. Kolor wyszedł jak na zdjęciu, świetnie pokrył po 1.5 h trzymania odrosty-ciemny blond/jasny brąz. Średnio jestem zadowolona, bo chciałam co innego, np. jak na drugim zdjęciu. Jak ktoś może coś polecić to będę wdzięczna
__________________
fight
ToTyLkoJa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-04, 11:52   #1725
Eweninka
Raczkowanie
 
Avatar Eweninka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 122
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Witam Panie

Wczoraj kupiłam Jasny Lodowy Blond 1010 Casting'a. Mam mysie odrosty i pewnie zrobią mi się rude, więc zastanawiam się czy trzymać dłużej czy po prostu zrobić same odrosty, zmyć i położyć jeszcze raz. Dołączam zdjęcie moich odrostów (tel. kom.).
Eweninka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-04, 16:54   #1726
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Nie wiem jaką wodę ma ten casting ale podejrzewam że 6% więc nie poradzi sobie z twoimi odrostami bo masz dość ciemne. Gdyby dać wodę 9% to prędzej dał by radę, ale ogólnie myślę że idealny efekt otrzymałabyś dopiero z wodą 12%... Nawet jeśli nałożysz farbę kilka razy to kolor leciutko się pojaśni ale różnica zawsze zostanie, bo niską wodą mega rozjaśnienia nie uzyskasz.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-04, 18:20   #1727
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

to można mieszkać castinga z innymi wodami (np loreala) to sie wtedy zmieni tytlko siła rozjaśnienia? a wpływ na włosy? bo casting jets dosć odżywczy na włosy i zainteresowało mnie jakby sie zachował przy np 9 lub 12%, w sumie jest bez amoniaku, wiec mozna oczekiwać duzej różnicy?
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-04, 18:50   #1728
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Z tego co wiem, każdą farbę mieszamy z taką wodą z jaką osiągniemy najlepszy efekt. Jeśli dbamy o zdrowie włosów to ich nie rozjaśniamy, prawda? Za rozjaśnieniem zawsze idzie pewien stopień zniszczenia, z tym trzeba się liczyć. poza tym jeśli wlosy mają poziom 6 lub niżej nie wyobrażam sobie robienia na nich blondu na wodzie niższej niż 9%, bo co wtedy nam wyjdzie? Jasny brąz? Na pewno nie super jasny blond
Castingi loreala jako farby odżywcze mają niskie wody a więc skierowane są góra do ciemnych naturalnych blondynek. Poza tym oprócz poziomu trzeba wziąć inne czynniki pod uwagę, od których też zależy efekt końcowy.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-04, 19:16   #1729
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

a jakiego efektu moge sie spodziewać po castingu (te blondy nowe) jeśli zmieszam z 9% lub 12%? chodzi mi o to o ile poziomów moze rozjaśnić oraz o to jak zniszczy włosy
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-04, 20:22   #1730
Eweninka
Raczkowanie
 
Avatar Eweninka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 122
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Nie wiem jaką wodę ma ten casting ale podejrzewam że 6% więc nie poradzi sobie z twoimi odrostami bo masz dość ciemne. Gdyby dać wodę 9% to prędzej dał by radę, ale ogólnie myślę że idealny efekt otrzymałabyś dopiero z wodą 12%... Nawet jeśli nałożysz farbę kilka razy to kolor leciutko się pojaśni ale różnica zawsze zostanie, bo niską wodą mega rozjaśnienia nie uzyskasz.

Dziękuję za odpowiedź . Chyba jednak zrobię jakąś farbą, a potem poprawię Castingiem . Myślę nad tą farbą Garniera- załączam zdjęcie. Co myślicie? Dobry podkład?
Eweninka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-04, 22:05   #1731
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Ile dana farba blond rozjaśni zależy od wody... 9% jakieś 2-3 tony, 12% jakieś 3-4 tony...wiadomo że zniszczenia będą większe im wyższa woda i zależne od indywidualnych włosów klientki i od zabiegów jakie już na nich przeprowadziła.

Eweninka ta farba może być dobra na podkład ale nie wiem ile ma % wody w niej...grunt żebyś z podkładu uzyskała kolor równy z resztą włosów w sensie jasny bo potem casting równo pokryje. A jak będziesz mieć rudy odrost to casting brzydko wyjdzie i skończysz z rudym czubkiem głowy...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-04, 22:58   #1732
edycisko
Raczkowanie
 
Avatar edycisko
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 380
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Eweninka ja mam dokładnie taki sam naturalny kolor jak Twój i mnie Lodowy Blond 910 je rozjaśnił! A Ty kupiłaś ten jaśniejszy odcień,więc myślę ze nie powinno być problemu.Też go brałam pod uwagę,ale bałam się że za jasny wyjdzie.

Motylowa,świetnie Ci wyszedł ten 910 identycznie jak mi zresztą
Teraz co prawda troszkę się sprał,i bardziej beżowy zrobił,ale i tak nadal ładny.
edycisko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-04, 23:45   #1733
MOTYLowa
Raczkowanie
 
Avatar MOTYLowa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 102
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez edycisko Pokaż wiadomość
Eweninka ja mam dokładnie taki sam naturalny kolor jak Twój i mnie Lodowy Blond 910 je rozjaśnił! A Ty kupiłaś ten jaśniejszy odcień,więc myślę ze nie powinno być problemu.Też go brałam pod uwagę,ale bałam się że za jasny wyjdzie..

ja miałam co prawda jaśniejszy odrost, ale biorąc pod uwage ze robiłam też 910, a Eweninka-Ty kupiłaś 1010 to powinno byc ok. Moze Ci wyjsc złotawy ale wtedy mozesz poratować się fioletowym szamponem i płukanką docelowo tylko na odrost

Cytat:
Napisane przez edycisko Pokaż wiadomość
Motylowa,świetnie Ci wyszedł ten 910 identycznie jak mi zresztą
Teraz co prawda troszkę się sprał,i bardziej beżowy zrobił,ale i tak nadal ładny.
dziękuje widziałam zdjecie Twoich włosków i nie ukrywam, że pomogło mi w zdecydowaniu się własnie na ten Casting a jak się zrobił beżowy to dobrze, wszystko byle nie rudości
__________________
i po sesji 3 rok

2kg mniej -> 163cm/45kg

Edytowane przez MOTYLowa
Czas edycji: 2010-07-04 o 23:46
MOTYLowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-05, 09:40   #1734
Eweninka
Raczkowanie
 
Avatar Eweninka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 122
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Dziękuję, Dziewczyny . Póki co, to mam miesięczny odrost, czyli jakieś 1cm, więc w razie poprawek będzie łatwiej. Aż mnie pokusiło teraz pofarbować hihihi

---------- Dopisano o 09:40 ---------- Poprzedni post napisano o 08:57 ----------

No to siedzę z Castingiem na głowie . Mam nadzieję, że wyjdzie znośnie, ba! Mam nadzieję, że wyjdzie pięknie . Nie suszę włosów suszarką, więc zdjęcia wstawię za kilka godzin jak same wyschną. Trzymajcie kciuki
Eweninka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-05, 09:58   #1735
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Witam Was po weekendzie Na szczęscie weekendy mam wolne od myślenia o włosach

kaśka, hehe mam synka a nie córcię.. choc nie powiem córcia by się przydała za jakiś tam czas

Z tym wyjazdem wszytsko się własnie poprztykało. Mąz nie dostanie urlopu tak jak sądził. I okaze sie dopiero po 1 sierpnia jak to wyjdzie i czy w ogóle No, ale są weekendy, wiec jak cos to bedziemy robic wypady rowerowe 2-3 dniowe z namiotem po puszczach i rezerwatach, których w okolicy jest od groma.

__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-05, 10:21   #1736
0f0603ed06f411a5d3d78a7f01b50240947bf49a_602474279be1e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 422
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Witajcie dziewczyny!
To mój pierwszy blond od bardzo, bardzo dawna. Jest już odrost (w załączniku foty) i czeka mnie farbowanie. Chciałam się Was poradzić na temat farby i odcieni, które mi się podobają. Wybrałam Wellaton wstępnie, myślałam też o Garnierze, bo mam z nim dobre doświadczenia (tyle że nie w blondach) i myślałam jeszcze o Castingu (świetliste blondy) ale nie wiem czy złapie odrosty.
Włosy były miesiąc temu dekoloryzowane i położony toner. W sobotę szamponetka Joanny perłowy blond.

W załączniku Wellatony, które mi się spodobały.
- 8/0 jasny blond
- 9/1 rozświetlony popielaty blond
- 9/3 złoty blond
- 9/73 róża pustyni
- 10/0 rozświetlony jasny blond

Co myślicie? Jestem zielona jeśli chodzi o blondy.
0f0603ed06f411a5d3d78a7f01b50240947bf49a_602474279be1e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-05, 10:36   #1737
Eweninka
Raczkowanie
 
Avatar Eweninka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 122
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Jestem pod mega wrażeniem, Dziewczyny!!

Jeszcze nie wyschły, ale jestem zaszokowana (pozytywnie). Odrosty pokryte bez rudości i raczej równiutkie . Już dawno nie byłam tak zadowolona z farbowania . Jupiiiiii
Eweninka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-05, 13:35   #1738
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Eweninka Pokaż wiadomość
Jestem pod mega wrażeniem, Dziewczyny!!

Jeszcze nie wyschły, ale jestem zaszokowana (pozytywnie). Odrosty pokryte bez rudości i raczej równiutkie . Już dawno nie byłam tak zadowolona z farbowania . Jupiiiiii

wklejaj zdjęcia!!
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-05, 14:24   #1739
Eweninka
Raczkowanie
 
Avatar Eweninka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 122
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Po wyschnięciu widać lekką różnicę- są ciut rudawe. Zawsze mogę je potraktować fioletowym szamponem . Jestem naprawdę zdziwiona, że aż tak rozjaśniła mi ta farba odrosty. Zdjęcie robione telefonem, więc od razu powiem, że na żywo wygląda to lepiej .
Eweninka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-05, 14:28   #1740
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Eweninka Pokaż wiadomość
Po wyschnięciu widać lekką różnicę- są ciut rudawe. Zawsze mogę je potraktować fioletowym szamponem . Jestem naprawdę zdziwiona, że aż tak rozjaśniła mi ta farba odrosty. Zdjęcie robione telefonem, więc od razu powiem, że na żywo wygląda to lepiej .

ja robiłam farba brilance skandynawski blond i wyszlo mi troche jasniej niz tobie... tez słomkowy ale jasnieszy... jeszcze raz raz bede robila za jakies 2 tygodnie...
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:12.