Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII - Strona 118 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-07-16, 07:36   #3511
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Odp: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Nie widzę Waszych fotek, więc nie mam się do czego poslinic
W ogole wizaz a wersji mobilnej mało funkcji ma niestety (od zeszłego tyg. siedzę z córką na oddziale i mam tyle czasu... I za mało netowych możliwości
Siedzimy bardzo blisko galerii mokotów, do kt. zwykle mi nie po drodze, więc codziennie korzystam i robię sobie wypad do stoiska Costasy, codzien testuje coś nowego, kupuję spore próbki (Lulu& Boo)
Znacie może? Fajne nawet, chociaż raczej drogie...
Co do ampułki 1; niezła jest, ale tak prosta w składzie, że naprawdę żal tej kasy... Zresztą było już o tym
O kosm. Phenome też powtórzę się: w większości fajna, przyzwoita pielęgnacja ale ceny przesadne.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 07:56   #3512
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Odp: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Nie widzę Waszych fotek, więc nie mam się do czego poslinic
W ogole wizaz a wersji mobilnej mało funkcji ma niestety (od zeszłego tyg. siedzę z córką na oddziale i mam tyle czasu... I za mało netowych możliwości
Siedzimy bardzo blisko galerii mokotów, do kt. zwykle mi nie po drodze, więc codziennie korzystam i robię sobie wypad do stoiska Costasy, codzien testuje coś nowego, kupuję spore próbki (Lulu& Boo)
Znacie może? Fajne nawet, chociaż raczej drogie...
Co do ampułki 1; niezła jest, ale tak prosta w składzie, że naprawdę żal tej kasy... Zresztą było już o tym
O kosm. Phenome też powtórzę się: w większości fajna, przyzwoita pielęgnacja ale ceny przesadne.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
zazdroszczę......
oglądałam ostatnio lulu&boo w necie, fajnie wyglądają.
co z Mi??????
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2013-07-16 o 07:57
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 08:01   #3513
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Odp: Dot.: Odp: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
zazdroszczę......
oglądałam ostatnio lulu&boo w necie, fajnie wyglądają.
co z Mi??????
Fajne składy. Ceny kosmiczne. Olejek różany z dodatkami 140 zł/ 30ml. Bardzo przyjemny, ale zostanę przy Wspaniałym

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 08:06   #3514
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna -

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Fajne składy. Ceny kosmiczne. Olejek różany z dodatkami 140 zł/ 30ml. Bardzo przyjemny, ale zostanę przy Wspaniałym

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
a może on jakis cudowny?
za takie pieniądze to przynajmniej zmywac naczynia powinien
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 09:36   #3515
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Odp: Dot.: Odp: Dot.: Odp: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologic

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
a może on jakis cudowny?
za takie pieniądze to przynajmniej zmywac naczynia powinien
No wiesz, ja nie mam takich wymagań... Byleby wstawiał brudne do zmywarki... i czyste ustawiał w szafce
Ale ta próbka, co kupiłam, serio fajna. Ok. 3 ml za 7 zł (polowej taniej niż pełny wymiar wychodzi). Wzięłam też inne serum i jakieś kremiki. Najlepsza taka maść z nagietkowa; 5ml w próbce, na balsam do ust ilość idealna. Pełen wymiar to chyba 50 ml.Zmasakrowalam se skórę chusteczkami nawilzanymi hipp. Dorwalam w Hebe, skład w miarę. Wzięłam do szpitala min zamiast micela i to był wielki blad.
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 10:46   #3516
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

jak chcesz próbke to daj cynka
dzieki bede pamietac
dziewczyny musze pochwalic odzywke do rzes z alverde lash booster
stosuje trzeci tydzien 2 x dziennie i po dziurze w rzesach nie ma sladu rzesy wydaja sie nawet troche dluzsze dzis nawet ich nie malowalam do pracy
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 16:56   #3517
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
dzieki bede pamietac
dziewczyny musze pochwalic odzywke do rzes z alverde lash booster
stosuje trzeci tydzien 2 x dziennie i po dziurze w rzesach nie ma sladu rzesy wydaja sie nawet troche dluzsze dzis nawet ich nie malowalam do pracy

Ewuś, ale super!

ale to pogrubione to dla mnie hardcor nie do przeskoczenia
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-16, 18:51   #3518
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

Ewuś, ale super!

ale to pogrubione to dla mnie hardcor nie do przeskoczenia
nie jest tak zle jak zauwazylam poprawe to zmotywowalo mnie to do regularnego stosowania. Rano stosuje zanim zaloze soczewy a wieczorem przed zdjeciem wiem, ze to nie jest system dla Ciebie ale dla chcacego wiesz .... Szkoda tylko, ze pogrubienia rzes nie zauwazylam ale nie mozna miec wszystkiego, nie?
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 18:58   #3519
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
nie jest tak zle jak zauwazylam poprawe to zmotywowalo mnie to do regularnego stosowania. Rano stosuje zanim zaloze soczewy a wieczorem przed zdjeciem wiem, ze to nie jest system dla Ciebie ale dla chcacego wiesz .... Szkoda tylko, ze pogrubienia rzes nie zauwazylam ale nie mozna miec wszystkiego, nie?

poczekaj - może i pogrubienie przyjdzie
podziwiam wytrwałość - jesteś moim idolem
ja soczewek na noc nie zdejmuję, a maluję się w pracy jestem skazana na porażkę!
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 19:12   #3520
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

A ja tylko wpadam ze zdjęciem moich nabytków w ostatnim czasie. Oczywiście są to zakupy z dłuższego okresu czasu, ale że nic nie wstawiałam to zebrałam wszystko do kupy

iHerb, Naturisimo, Skarbiec Natury i Pat&Rub
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_5362.jpg (111,1 KB, 94 załadowań)
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 20:10   #3521
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
A ja tylko wpadam ze zdjęciem moich nabytków w ostatnim czasie. Oczywiście są to zakupy z dłuższego okresu czasu, ale że nic nie wstawiałam to zebrałam wszystko do kupy

iHerb, Naturisimo, Skarbiec Natury i Pat&Rub
piękna ta kupa
napiszesz o wrażeniach?
strasznie fajnie Cię widzieć
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-16, 20:45   #3522
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

poczekaj - może i pogrubienie przyjdzie
podziwiam wytrwałość - jesteś moim idolem
ja soczewek na noc nie zdejmuję, a maluję się w pracy jestem skazana na porażkę!
moze i takich czasow doczekamy
z tym "idolowaniem" to sie wstrzymaj poszlam o krok dalej i powzielam nowe wyzwanie "cycki i doopa" czyli krem na biust i krem na cellulit regularnie min przez miesiac ciekawe czy podolam
to i ja dorzuce swoje "monotematyczne 3 grosze" z ostatnich promocji
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 018.jpg (28,2 KB, 62 załadowań)
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 23:42   #3523
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
A ja tylko wpadam ze zdjęciem moich nabytków w ostatnim czasie. Oczywiście są to zakupy z dłuższego okresu czasu, ale że nic nie wstawiałam to zebrałam wszystko do kupy

iHerb, Naturisimo, Skarbiec Natury i Pat&Rub
Napiszesz coś więcej np o tym AO cleanserze i Uriage?? Fajne.

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
to i ja dorzuce swoje "monotematyczne 3 grosze" z ostatnich promocji
Ja nawet zadowolona z tego olejku rozświetlającego z linii sun, tylko na moje preferencje trochę przesadzili z drobinami, niepotrzebnie dodali brokat, bo już sam efekt jest w postaci mniejszych drobinek dających taką złocistą taflę, mój pierwszy produkt P&R



U mnie parę zmian. W paznokcie wcieram teraz krem do biustu Love2Mix. Efekty są zadziwiające. Dawno nie miałam takich długaśnych pazurów i to bez rozdwojeń.

Powoli wykańczam zapas szamponów i chyba kolejny raz postawię na Alverdowskie. Bardzo polubiłam ten nawilżający z aloesem i hibiskusem. Mam przyjemność i nieprzyjemność testowania teraz produktów Dove, jako ambasadorka. Niestety, te włosowe to dramat Już czytając składy włosy mi dęba stanęły i miałam obawy czy tego użyć Po użyciu stwierdziłam, że nigdy więcej nie wrócę do drogeryjnych kosmetyków syntetycznych.

Muszę tez ponownie obkupić się w oleje. Idą u nas jak woda ostatnimi czasy, głównie do ciała. Na oku mam migdał, arbuz, dynię, może argan.

Obawiam się, że będę musiała porzucić (chociaż nie całkiem) naturalną pielęgnację stóp na rzecz specjalistycznych produktów. Myślę o zabiegu kwasowym Bingo i kremie z mocznikiem Propodia. Niestety nie radzę sobie ze stopami Jeśli to nie pomoże, to już tylko mi peeling medyczny pozostaje. Chyba, że macie ciekawsze pomysły Od razu napomknę, że kąpiele w ziołach z mydlinami i pumeks i kremowanie z olejowaniem traktuję jako standardową pielęgnację, która już mi niestety nie wystarcza.

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2013-07-16 o 23:48
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 23:46   #3524
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Dziewczyny, możecie mi polecić jakiś naturalny olejek myjący do demakijażu całej twarzy?
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.

Edytowane przez natkaa
Czas edycji: 2013-07-16 o 23:48
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-17, 06:46   #3525
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
moze i takich czasow doczekamy
z tym "idolowaniem" to sie wstrzymaj poszlam o krok dalej i powzielam nowe wyzwanie "cycki i doopa" czyli krem na biust i krem na cellulit regularnie min przez miesiac ciekawe czy podolam
i ja dorzuce swoje "monotematyczne 3 grosze" z ostatnich promocji
może i mono, ale za to w kolorze
piekny zestaw

regularnie przez miesiąc czyli np. raz w tygodniu
Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, możecie mi polecić jakiś naturalny olejek myjący do demakijażu całej twarzy?
ja używałam tylko z BU i lubiłam, ale potem robiłam sama na bazie SLP z zsk i odpowiadał mi jeszcze bardziej.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-17, 07:33   #3526
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
A ja tylko wpadam ze zdjęciem moich nabytków w ostatnim czasie. Oczywiście są to zakupy z dłuższego okresu czasu, ale że nic nie wstawiałam to zebrałam wszystko do kupy

iHerb, Naturisimo, Skarbiec Natury i Pat&Rub
ladny zbiorek. Prosze o zdanie relacji z uzywania zelu rozjasniajacego Lavery

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Napiszesz coś więcej np o tym AO cleanserze i Uriage?? Fajne.

Ja nawet zadowolona z tego olejku rozświetlającego z linii sun, tylko na moje preferencje trochę przesadzili z drobinami, niepotrzebnie dodali brokat, bo już sam efekt jest w postaci mniejszych drobinek dających taką złocistą taflę, mój pierwszy produkt P&R

Obawiam się, że będę musiała porzucić (chociaż nie całkiem) naturalną pielęgnację stóp na rzecz specjalistycznych produktów. Myślę o zabiegu kwasowym Bingo i kremie z mocznikiem Propodia. Niestety nie radzę sobie ze stopami Jeśli to nie pomoże, to już tylko mi peeling medyczny pozostaje. Chyba, że macie ciekawsze pomysły Od razu napomknę, że kąpiele w ziołach z mydlinami i pumeks i kremowanie z olejowaniem traktuję jako standardową pielęgnację, która już mi niestety nie wystarcza.
Poprosilam o probke tego olejku i moim zdaniem sredniaczek z niego. Moze na opalonej skorze lepiej sie bedzie prezentowal a ja aktualnie bladzioch wiec srednio to wyglada a raczej wcale
Jesli chodzi o stopy to mojej kolezance pomogly regularne peelingi kwasem glikolowym, krem z mocznikiem i maski do stop na noc ze specjalnymi skarpetami. Do tej pory zaden dermatolog nie umial jej pomoc, zadne masci, sterydy ani nic. Ale ja powiedzialam, ze nie odpuszcze dopki jej stopy nie beda gladkie

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
może i mono, ale za to w kolorze
piekny zestaw

regularnie przez miesiąc czyli np. raz w tygodniu

ja używałam tylko z BU i lubiłam, ale potem robiłam sama na bazie SLP z zsk i odpowiadał mi jeszcze bardziej.
nie Anula raz w miesiacu trzymaj lepiej kciuki za moj sukces a nie do porazki namawiasz
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-17, 07:58   #3527
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
nie Anula raz w miesiacu trzymaj lepiej kciuki za moj sukces a nie do porazki namawiasz
czemu do porażki? to zależy od punktu widzenia - w moim rozumieniu regularnie raz w tygodniu to byłby sukces
kciuki są jak najbardziej!
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-17, 10:37   #3528
bleedingsun
Zakorzenienie
 
Avatar bleedingsun
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 348
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Effa_j, nie masz przypadkiem więcej tych kodów zniżkowych do Pat&Rub?
__________________
Vi alla, alla har något att ge.

Włosy: 43cm (03.11.2014)
Cel: 50


Drożdże: 6/30
bleedingsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-17, 10:48   #3529
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
czemu do porażki? to zależy od punktu widzenia - w moim rozumieniu regularnie raz w tygodniu to byłby sukces
kciuki są jak najbardziej!
zartuje ja niecierpliwa jestem wiec wolalabym nawet stosowac 3 razy dziennie byle efekty byl tu i teraz

Cytat:
Napisane przez bleedingsun Pokaż wiadomość
Effa_j, nie masz przypadkiem więcej tych kodów zniżkowych do Pat&Rub?
mam staly rabat + zawsze jakis kod rabatowy zazwyczaj indywidualny albo z jakis akcji promocyjnych jakbys cos potrzebowala to daj znac moge Ci zamowic od razu z dostawa do Ciebie
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-17, 11:47   #3530
limonka__
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 44
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Witam wszystkich.

Od jakiegoś czasu skrupulatnie Was podczytuje a niedawno założyłma konto i mogę też pisać

Mam pytanie do osób, które stosują/stosowały organiczną odżywkę do włosów Amla KHADI. Czy ona nadaje się do włosów blond czy zrobi mi jakiś koszmarke z kolorem? Włosy farbuje jeszcze farbami chemicznymi więc mam obawy, że może coś stać się z kolorem.
limonka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-17, 12:54   #3531
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
Poprosilam o probke tego olejku i moim zdaniem sredniaczek z niego. Moze na opalonej skorze lepiej sie bedzie prezentowal a ja aktualnie bladzioch wiec srednio to wyglada a raczej wcale
Jesli chodzi o stopy to mojej kolezance pomogly regularne peelingi kwasem glikolowym, krem z mocznikiem i maski do stop na noc ze specjalnymi skarpetami. Do tej pory zaden dermatolog nie umial jej pomoc, zadne masci, sterydy ani nic. Ale ja powiedzialam, ze nie odpuszcze dopki jej stopy nie beda gladkie
No ja w tym roku jestem brązowiutka (pierwszy raz od wielu lat), więc mi pasuje jego efekt, tylko te drobinki trochę mnie przerażają. Przesadzili. Nikt mi nie mówi, jaką mam lśniącą skórę, tylko mi się pytają, jakiego balsamu/rozświetlacza używam

Właśnie w tą stronę chcę spróbować. Ostatnio głośno się zrobiło o tych azjatyckich skarpetkach złuszczających. Może też sobie strzelę 1-2 takie zabiegi.

Cytat:
Napisane przez limonka__ Pokaż wiadomość
Witam wszystkich.

Od jakiegoś czasu skrupulatnie Was podczytuje a niedawno założyłma konto i mogę też pisać

Mam pytanie do osób, które stosują/stosowały organiczną odżywkę do włosów Amla KHADI. Czy ona nadaje się do włosów blond czy zrobi mi jakiś koszmarke z kolorem? Włosy farbuje jeszcze farbami chemicznymi więc mam obawy, że może coś stać się z kolorem.
Witaj. Powszechnie sądzi się, że oleje nadają włosom żółtawy odcień. Myślę jednak, że przy odżywkach to nie grozi pod warunkiem, że nie zawiera ona ziół, takich jak np kurkuma czy szafran, imbir. Farbują. Jeśli nie chcesz ryzykować, to pomyśl o jakichś kosmetykach "nieazjatyckich" bo te produkty powstają z myślą o ciemnych włosach, w praktyce od stuleci te receptury sprawdziły się na brunetkach i szatynkach z wiadomych względów.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-17, 15:12   #3532
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
ladny zbiorek. Prosze o zdanie relacji z uzywania zelu rozjasniajacego Lavery




Żel rozjaśniający raczej nic nadzwyczajnego nie robi. Może po umyciu twarz jest trochę bardziej promienna, ale to chwilowy efekt ;-) ja go używam do wstępnego oczyszczania twarzy wieczorem. Jest bardzo delikatny i bardzo wydajny.


Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Napiszesz coś więcej np o tym AO cleanserze i Uriage?? Fajne.




Bardzo mi przypadł do gustu ten żel, zachęciło mnie to, że ma kwas. Co prawda tylko 1%, ale zawsze Fajnie oczyszcza, a mimo to jest delikatny, nie przesusza. Jeszcze go za krótko używam, żeby wypowiedzieć się o długofalowym działaniu.
Woda uriage jak to termalka . Porównywalna do avene. Nie wiem co chciałabyś jeszcze wiedzieć


Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
piękna ta kupa
napiszesz o wrażeniach?
strasznie fajnie Cię widzieć
A co cię najbardziej interesuje oprócz szamponów ? ;P
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-17, 16:45   #3533
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
A co cię najbardziej interesuje oprócz szamponów ? ;P

najbardziej ciekawa jestem szamponu avalon, odżywki green people i Twojej opinii o lotionie do golenia
a co to za cudo logony?
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-17, 19:05   #3534
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

najbardziej ciekawa jestem szamponu avalon, odżywki green people i Twojej opinii o lotionie do golenia
a co to za cudo logony?
Niestety szamponu Avalon jeszcze nie używałam. Wszystko dlatego, że byłam w 100% pewna że to jakaś wcierka czy coś w tym stylu :P Kolejnego szamponu w ogóle nie planowałam kupować

Odżywkę green people używam razem z ich szamponem. W ogóle mi ich nie obciąża, a mam wrażenie, że je nawilża. Mi to w zupełności wystarcza, nie oczekuje cudów.
Szampon jest fajny, wystarczy odrobina a on się super pieni. Dobrze oczyszcza nie wysuszając skóry. Jestem ciekawa ich reszty szamponów i na pewno się jeszcze na jakiś skuszę

Z logony to żel pod prysznic, mój chyba pierwszy naturalny, więc nie mam porównania. O lotionie nie mam za wiele do powiedzenia, bo używam go tylko pod pachy, ale nie zauważyłam po nim super poślizgu
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-17, 19:14   #3535
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Niestety szamponu Avalon jeszcze nie używałam. Wszystko dlatego, że byłam w 100% pewna że to jakaś wcierka czy coś w tym stylu :P Kolejnego szamponu w ogóle nie planowałam kupować

Odżywkę green people używam razem z ich szamponem. W ogóle mi ich nie obciąża, a mam wrażenie, że je nawilża. Mi to w zupełności wystarcza, nie oczekuje cudów.
Szampon jest fajny, wystarczy odrobina a on się super pieni. Dobrze oczyszcza nie wysuszając skóry. Jestem ciekawa ich reszty szamponów i na pewno się jeszcze na jakiś skuszę

Z logony to żel pod prysznic, mój chyba pierwszy naturalny, więc nie mam porównania. O lotionie nie mam za wiele do powiedzenia, bo używam go tylko pod pachy, ale nie zauważyłam po nim super poślizgu
to ja jestem jakas inna
dziękuje za opinie
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-17, 19:35   #3536
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
to ja jestem jakas inna
dziękuje za opinie
Może twoja maszynka jest magiczna ? Czego używasz ?
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-17, 20:04   #3537
olaola1
Zadomowienie
 
Avatar olaola1
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: prawie K-ów
Wiadomości: 1 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Właśnie w tą stronę chcę spróbować. Ostatnio głośno się zrobiło o tych azjatyckich skarpetkach złuszczających. Może też sobie strzelę 1-2 takie zabiegi.

ja robiłam jeden i byłam b. zadowolona, stópki gładkie


widzę, że znowu przegapiłam promocję na maskę do włosów P&R
dziewczyny co dodawałyście do kozieradki jako 'wzmacniacz', moje włosy nieustannie wypadają - nic nie pomaga
__________________
Czas nie leczy ran, tylko przyzwyczaja do bólu ...
olaola1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-17, 20:45   #3538
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Może twoja maszynka jest magiczna ? Czego używasz ?
byle czego
zwykłe jednorazówki, bardzo lubię fioletową isanę, białego bica
ja po używaniu lotionu AO męczę się z zużyciem żelu do golenia, bo mam wrażenie strasznej tępoty
lotion kładę na mokre nogi i czasem jeszcze trochę zwilżam - normalnie muszę uważać, żeby sobie włosów na głowie nie zgolić tak gładko żyletka sunie
Cytat:
Napisane przez olaola1 Pokaż wiadomość
ja robiłam jeden i byłam b. zadowolona, stópki gładkie[/COLOR]

widzę, że znowu przegapiłam promocję na maskę do włosów P&R
dziewczyny co dodawałyście do kozieradki jako 'wzmacniacz', moje włosy nieustannie wypadają - nic nie pomaga
ja mieszałam kozieradkę z ruskim lotionem do włosów (wszystko jedno którym - przeciw wypadaniu, regenerującym, wzmacniającym).
a może prochy? czy juz bierzesz?
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2013-07-17 o 20:46
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-17, 22:53   #3539
olaola1
Zadomowienie
 
Avatar olaola1
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: prawie K-ów
Wiadomości: 1 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
ja mieszałam kozieradkę z ruskim lotionem do włosów (wszystko jedno którym - przeciw wypadaniu, regenerującym, wzmacniającym).
a może prochy? czy juz bierzesz?
biorę CP, Biotynę, Humavit Z (wcześniej Drovit), pije pokrzywę, a one niewdzięczne plączą się i wypadają (teraz po zabiegu w narkozie jeszcze im się nasiliło).
__________________
Czas nie leczy ran, tylko przyzwyczaja do bólu ...
olaola1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-17, 23:15   #3540
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Bardzo mi przypadł do gustu ten żel, zachęciło mnie to, że ma kwas. Co prawda tylko 1%, ale zawsze Fajnie oczyszcza, a mimo to jest delikatny, nie przesusza. Jeszcze go za krótko używam, żeby wypowiedzieć się o długofalowym działaniu.
Woda uriage jak to termalka . Porównywalna do avene. Nie wiem co chciałabyś jeszcze wiedzieć
AO ma chyba wszystkie myjące rzeczy świetne Moje pewniaczki

Miałam tą wodę, byłam ciekawa, co myślisz. Ja lubię Nie wysuszała mnie tak jak Vichy.

Cytat:
Napisane przez olaola1 Pokaż wiadomość
ja robiłam jeden i byłam b. zadowolona, stópki gładkie[/COLOR]
OlaOla, a który miałaś?
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:30.