Br±zowow³ose farbowane Cz.V - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2013-05-27, 20:56   #1591
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez ifrit Poka¿ wiadomo¶æ
ja wczoraj zrobi³am nieplanowane farbowanie odrost po 3 tygodniach buuu ale dobrze bo rosn± w³oski

londa 5,0 + po³owa 6,0 woda 3%, farbowane na w³osy wcze¶niej naolejowane olejem ³opianowym

odrost pokryty super nie ma ró¿nicy miêdzy koñcówkami a odrostem
nie farbuje juz na fix diapo bo farba ³apie i naturalne odcienie ³apia mocniej ... w³oski miekkie, b³yszczace i najwazniejsze nie sa suche z mixu 5-6 wychodzi u mnie poziom 4 mega zadowolona kusi mnie biokap 5 farba apteczna ale boje sie eksperymentowaæ wiec londa wygrywa

foto bez lampy zaraz po farbowaniu
Ale b³yszcz±. I jakie ju¿ d³ugie

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêki dziewczyny Jestem super zadowolona. No i teraz plujê sobie w brodê, ¿e od razu 5AV nie bra³am tylko "siê ba³am"
M±dry Polak po szkodzie, ale przynajmniej wiem jak Matrix u mnie dzia³a.

Mam ogromn± nadziejê, ¿e nied³ugo bêdzie trochê s³oñca, ¿eby zrobiæ lepsze zdjêcia
Nie ma co siê baæ. Jest ryzyko jest zabawa
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-05-27, 22:08   #1592
Magiusa
Zakorzenienie
 
Avatar Magiusa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 6 926
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez ifrit Poka¿ wiadomo¶æ
ja wczoraj zrobi³am nieplanowane farbowanie odrost po 3 tygodniach buuu ale dobrze bo rosn± w³oski

londa 5,0 + po³owa 6,0 woda 3%, farbowane na w³osy wcze¶niej naolejowane olejem ³opianowym

odrost pokryty super nie ma ró¿nicy miêdzy koñcówkami a odrostem
nie farbuje juz na fix diapo bo farba ³apie i naturalne odcienie ³apia mocniej ... w³oski miekkie, b³yszczace i najwazniejsze nie sa suche z mixu 5-6 wychodzi u mnie poziom 4 mega zadowolona kusi mnie biokap 5 farba apteczna ale boje sie eksperymentowaæ wiec londa wygrywa

foto bez lampy zaraz po farbowaniu
Prawie jak czarne Ale za to b³yszcz± tak ¿e mmmmmmniam
A wiesz mnie te¿ kusi Biokap...po kilku hennach mam trochê nierówny kolor ( niestety tak podobno jest czêsto jak siê po farbach hennê robi) i dla wyrównania my¶lê o Biokapie, bo te¿ tak polecaj± dziewczyny.
A nie chcê przeskoczyæ na 100% chemiczn± skoro ju¿ siê od kilku mies. staram naturalnie od¿ywiaæ i farbowaæ.
__________________
Dzi¶ oprócz Was, wiem, nie mam nic

07.07.2012

12.06.2013 DARU¦
&
20.02.2015 BARTU¦



Magiusa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-05-27, 22:43   #1593
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez ifrit Poka¿ wiadomo¶æ
ja wczoraj zrobi³am nieplanowane farbowanie odrost po 3 tygodniach buuu ale dobrze bo rosn± w³oski

londa 5,0 + po³owa 6,0 woda 3%, farbowane na w³osy wcze¶niej naolejowane olejem ³opianowym

odrost pokryty super nie ma ró¿nicy miêdzy koñcówkami a odrostem
nie farbuje juz na fix diapo bo farba ³apie i naturalne odcienie ³apia mocniej ... w³oski miekkie, b³yszczace i najwazniejsze nie sa suche z mixu 5-6 wychodzi u mnie poziom 4 mega zadowolona kusi mnie biokap 5 farba apteczna ale boje sie eksperymentowaæ wiec londa wygrywa

foto bez lampy zaraz po farbowaniu

No jakim cudem ja twój post opu¶ci³am?!
¦liczno¶ci, nie w³osy masz Super wysz³o. I fajnie, ¿e ju¿ bez tego fixa dajesz radê

---------- Dopisano o 23:43 ---------- Poprzedni post napisano o 23:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Nie ma co siê baæ. Jest ryzyko jest zabawa
Ha ha ha... No ja tam wolê unikaæ takich bajerów, jak k±piel rozja¶niaj±ca, je¶li mogê
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-05-27, 23:18   #1594
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

mcromance kolor 100 razy lepszy ni¿ ten poprzedni

Ifrit cudowny kolorek, taki jak lubiê, bardzo ciemny. Dziwne, ¿e a¿ tak ciemno ci wyszed³, ale pewnie jeszcze siê wyp³ucze.


Ja dzi¶ robi³am fotki na dworze, potem ogl±da³am je na kompie i stwierdzi³am, ¿e moje w³osy wygl±daj± na czarne. A moja córka na to: przeciez one s± czarne!
Ale ja tam swoje wiem. Czarne nie s±, tylko bardzo ciemny br±z i bardzo mi sie to podoba. Bojê siê, ¿e ten kolor co kupi³am mo¿e mi wyj¶æ za jasny. Ale wtedy najwy¿ej dokupiê jak mcromance kolor ciemniejszy i pomieszam

---------- Dopisano o 00:18 ---------- Poprzedni post napisano o 00:13 ----------

Kachula mo¿esz siê liczyæ jeszcze z kilkoma miesi±cami zawirowañ hormonalnych. Ja jeszcze 6 m-cy po odstawieniu dochodzi³am do siebie. Najgorzej by³o z cer±, któr± oblaz³y jakby wrzodziska. Ob³êd.
A infekcje i grzybica, to by³a moja specjalno¶æ przez wszystkie lata brania hormonków. Non stop co¶. A¿ dosta³am szczepionkê, która za³atwi³a problem. A teraz gdy ju¿ nie ³ykam hormonów, to ju¿ ca³kowicie mam spokój.

A co do w³osów po hormonkach... Bior±c hormony w³osy siê wzmacniaj± i nie wypadaj± tak mocno. Wiêc po odstawieniu pigu³ wypada po prostu to co mia³o ju¿ wcze¶niej wypa¶æ, ale siê trzyma³o. Ale w koñcu przestanie i bêdzie spokój.,
Kachula ³ykaj Skrzypovite lub co¶ w ten deseñ.
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-05-28, 05:51   #1595
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 1 959
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

dziekuje kochane
farbowanie na olej uwielbiam w³osy mega sie b³yszcza i sa w takim stanie ze WoW

hihi czarne nie sa braz takkk zaznaczy³am na czerwono kolor jaki jest w realu na fotach trudno ujac idealnie kolor
bardzo bardzo zadowolona nareszcie po¿egna³am glona, bordo, rudosci jest br±z

mi³ego dnia br±zowow³ose slicznotki
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSC08199 - Kopia - Kopia.jpg (101,1 KB, 43 za³adowañ)
__________________
W my¶lach wszystko ma pocz±tek!
ifrit jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-05-28, 08:46   #1596
megi.3
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomo¶ci: 1 261
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez ifrit Poka¿ wiadomo¶æ
dziekuje kochane
farbowanie na olej uwielbiam w³osy mega sie b³yszcza i sa w takim stanie ze WoW

hihi czarne nie sa braz takkk zaznaczy³am na czerwono kolor jaki jest w realu na fotach trudno ujac idealnie kolor
bardzo bardzo zadowolona nareszcie po¿egna³am glona, bordo, rudosci jest br±z

mi³ego dnia br±zowow³ose slicznotki
Fajny kolor Chocia¿ ciemny, ale br±z.
Z profesjonalnych nie powinien z tego siê zrobiæ czarny - niestety drogeryjne po jakim¶ czasie stosowania przy takim odcieniu daj± czerñ (wiem bo tak mi siê zrobi³o, ale chyba tak za³atwi³a mnie Palette - br±z albo Joanna - le¶na jagoda).

---------- Dopisano o 09:46 ---------- Poprzedni post napisano o 09:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
To i ja siê wtr±cê. Mi te¿ Marion uratowa³ ¶lub (patrz za³±cznik) Zreszt± szamponetka jest super spraw± bo w³osy b³yszcz± jak szalone i kolor taki intensywny. A po ¶lubie to przecie¿ mo¿e siê zmyæ a my dalej mo¿emy cudowaæ z w³osami.
Piêkny kolor i blask
Szuka³am w sklepach, ale u nas nigdzie nie ma tego Mariona. Szkoda, bo wziê³abym dzik± ¶liwkê -wygl±da na fajny fiolet, a w razie czego siê spierze

Edytowane przez megi.3
Czas edycji: 2013-05-28 o 08:44
megi.3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-05-28, 09:20   #1597
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Ifrit ja siê tylko powtórzê: piêkneeeee
Zieleni, rudo¶ci i bordo ju¿ wcze¶niej nie mia³a¶.

Kolor mam jak ty, tylko stan w³osów inny

A ciemny kolor wyszed³, bo przy niskiej wodzie kolor wychodzi ciemniejszy.
Ja wziê³am 5,0 ale wodê jeszcze ni¿sz±, bo 1,9% wiêc na pewno wyjdzie ciemniej ni¿ 5, ale ja chcê ciemno, byle nie czarno.
Powiem wam, ¿e ta moja obecna czwórka jest przecudowna. Dopiero teraz widaæ piêkno tego br±zu (zaraz po farbowaniu wygl±da³y bardziej czarno ni¿ br±zowo), nie mogê siê napatrzeæ na ten kolor. Mam nadziejê, ¿e nie popsuje tego efektu 5,0

Ifrit powiedz mi jak zrobi³a¶ to farbowanie na olej?
Na noc olej i rano farbowanie? Czy po prostu wysmarowa³a¶ w³osy olejem tu¿ przed farbowaniem?


Ja chyba zrobiê tylko odrost, a reszty farbowac nie bêdê, bo bardzo mi siê podoba ten kolor i równiez nie mam rudo¶ci, szaro¶ci czy zieleni.

No i obwieszczam wszem i wobec, ¿e mija dzi¶ 3 tygodnie od ostatniego farbowania, a ja w³a¶ciwie nie muszê ich jeszcze farbowaæ, bo kolor nie wyblak³. W³osy siê cudownie b³yszcz±. Nic nie zblak³o tak jak poprzednio do szaro¶ci czy rudo¶ci.
Jedynie ten odrost zazdroszczê teraz ciemnow³osym dziewczynom, bo przynajmniej odrostu nie widaæ. A przy moim blondzie wygl±da jakbym mia³a ³ysy przedzia³ek
A wiêc z tego powodu niestety muszê farbowaæ i ju¿ wiem, ¿e dopóki bêdê chcia³a mieæ br±z, to niestety ale max. co 3 tygodnie bêdê musia³a farbowaæ. Mo¿e uda mi siê farbowaæ same odrosty, ¿eby nie katowaæ ca³o¶ci.
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-05-28, 09:33   #1598
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
mcromance kolor 100 razy lepszy ni¿ ten poprzedni
Przeci±gnê³a¶ mnie na ciemn± stronê mocy Moment... Na ciemn± stronê w±tku
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-05-28, 10:01   #1599
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Przeci±gnê³a¶ mnie na ciemn± stronê mocy Moment... Na ciemn± stronê w±tku
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-05-28, 13:06   #1600
masija
Zakorzenienie
 
Avatar masija
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 7 989
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Przysz³am niedawno z farbowania
Jest super W³osy takie jak chcia³am!

Tak na szybko¶ci-kiedy¶ która¶ z Was (chyba Kachula) pisa³a, ¿e po farbowaniu od razu nak³ada olej, dobrze pamiêtam?
¯eby utrwaliæ farbê...???

Czy co¶ mi siê pomyli³o?
Bo my¶lê, czy nie na³o¿yæ lnianego
__________________

masija jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-05-28, 13:19   #1601
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez masija Poka¿ wiadomo¶æ
Przysz³am niedawno z farbowania
Jest super W³osy takie jak chcia³am!

Tak na szybko¶ci-kiedy¶ która¶ z Was (chyba Kachula) pisa³a, ¿e po farbowaniu od razu nak³ada olej, dobrze pamiêtam?
¯eby utrwaliæ farbê...???

Czy co¶ mi siê pomyli³o?
Bo my¶lê, czy nie na³o¿yæ lnianego
Absolutnie nie olej a ocet. Zaraz po farbowaniu, umyciu w³osów jako ostatnie p³ukanie uzywam wody z octem (polewam w³osy). Zostawiam do wyschniêcia i ju¿. Ocet zakwasza w³osy i zamyka ³uski, st±d kolor d³u¿ej siê utrzymuje.

---------- Dopisano o 14:19 ---------- Poprzedni post napisano o 14:12 ----------

Cytat:
Napisane przez megi.3 Poka¿ wiadomo¶æ



Piêkny kolor i blask
Szuka³am w sklepach, ale u nas nigdzie nie ma tego Mariona. Szkoda, bo wziê³abym dzik± ¶liwkê -wygl±da na fajny fiolet, a w razie czego siê spierze
Maiona szukaj po bardzo ma³ych sklepikach, budach a nawet kioskach. Ja tez go w budzie na bazarku kupowa³am bo w ¿adnej drogerii nie znalaz³am. Ewentualnie zostaje allegro http://allegro.pl/wlosy-koloryzacja-...&string=marion

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ


Kachula mo¿esz siê liczyæ jeszcze z kilkoma miesi±cami zawirowañ hormonalnych. Ja jeszcze 6 m-cy po odstawieniu dochodzi³am do siebie. Najgorzej by³o z cer±, któr± oblaz³y jakby wrzodziska. Ob³êd.
A infekcje i grzybica, to by³a moja specjalno¶æ przez wszystkie lata brania hormonków. Non stop co¶. A¿ dosta³am szczepionkê, która za³atwi³a problem. A teraz gdy ju¿ nie ³ykam hormonów, to ju¿ ca³kowicie mam spokój.

A co do w³osów po hormonkach... Bior±c hormony w³osy siê wzmacniaj± i nie wypadaj± tak mocno. Wiêc po odstawieniu pigu³ wypada po prostu to co mia³o ju¿ wcze¶niej wypa¶æ, ale siê trzyma³o. Ale w koñcu przestanie i bêdzie spokój.,
Kachula ³ykaj Skrzypovite lub co¶ w ten deseñ.
No to ju¿ wiem, ¿e mogê i pó³ roku chodziæ jak schorowana po odstawieniu anty. A w³osy mog± lecieæ wierz mi. Znalaz³am mnóstwo ró¿nych info na ró¿nych forach, ¿e nawet gin mówi³, ¿e tabsy nic nie robi± z w³osami a jednak jak laski je odstawia³y to przestawa³y im lecieæ w³osy. Ja ju¿ lekarzom nie ufam. Mój ostatni przepisa³ mi co¶ i nawet nie powiedzia³, ¿e to jak antybiotyk. Nawet w ulotce tego nie by³o tylko w szpitalu mi lekarz to powiedzia³a. Tak tez kiedy¶ dermatolog mnie za³atwi³a sterydami!
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-28, 13:36   #1602
masija
Zakorzenienie
 
Avatar masija
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 7 989
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

O widzisz, Kachula dziêkujê Ci
Bym sobie zrobi³a 'niewiadomoco' na g³owie

To octem wezmê dopiero jutro bo ju¿ dzisiaj raczej nie bêdê ich my³a

A co do farbowania to tj. pisa³am jestem bardzo zadowolona
Pani zmiesza³a mi 77/03 z 66/07 z czego wiêcej da³a 7. (Wella Color Touch)
I jak siê okaza³o, dobrze, ¿e zaufa³am znowu mojej intuicji i nie wybra³am tylko 6 bo moja pani fryzjerka dosz³a do wniosku, ¿e w³osy niesamowicie szybko mi ³api± farbê.
Przynajmniej dowiedzia³am siê, ¿e muszê wybieraæ o ton ja¶niejszy

W³osy s± fajne, miêciutkie, b³yszcz±ce.
Piêknie podciête - z czego najbardziej siê cieszê bo w koñcu schodzê z cieniowania

No cud, miód, rewelacja
__________________

masija jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-05-28, 14:25   #1603
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez masija Poka¿ wiadomo¶æ
A co do farbowania to tj. pisa³am jestem bardzo zadowolona
Pani zmiesza³a mi 77/03 z 66/07 z czego wiêcej da³a 7. (Wella Color Touch)
I jak siê okaza³o, dobrze, ¿e zaufa³am znowu mojej intuicji i nie wybra³am tylko 6 bo moja pani fryzjerka dosz³a do wniosku, ¿e w³osy niesamowicie szybko mi ³api± farbê.
Przynajmniej dowiedzia³am siê, ¿e muszê wybieraæ o ton ja¶niejszy

W³osy s± fajne, miêciutkie, b³yszcz±ce.
Piêknie podciête - z czego najbardziej siê cieszê bo w koñcu schodzê z cieniowania

No cud, miód, rewelacja
czekam z niecierpliwo¶ci± na foteczki
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-05-28, 14:43   #1604
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 1 959
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Kachula82 hihi b³ysk jest bo oleje przyjacielem mym a d³ugo¶æ super jescze kilka cm i bedzie jeszcze lepiej teraz na wiosne rosna jak szalone po 3 tygodniach odrost spory ale to dobrze
Magiusa czarne nie s± hihi sa tyle co po farbowaniu wiec intensywny braz u mnie szybko kolor zjasnieje bo na wodzie 3% a dodatkowo stosuje oleje na kilka godzin lub na ca³a noc wiec to kwestia kilku myc i olejowañ a co do biokapu kurcze kusi 4naturaln± robi³a dziewczyna z blogahttp://www.florencebeauty.pl/2013/03...okap-delicato/
fajna recenzje zrobi³a hihi wydaje mi siê ¿e mam bardzo zblizone w³osy go Florence
mcromance dziêkuje stwierdzi³am ze fix jest zbêdny bo kolor nareszcie ³apie i czuje ¿e trafi³am na swój odcien i w takich najlepiej siê czuje
Weronisia intensywnie z³apa³o jeszcze po farbowaniu nie my³am ³epetynki wiec dlatego dojdzie jeszcze olejowanie 2 razy w tygodniu maski kolor zjasnieje choc taki bardzo mi odpowiada ... natura ³apie mocniej ale to nic pokry³o super odrost i pierwsze siwki ...
megi.3 takk profeski nie wyjda czarne one wychodza ca³kiem inaczej niz drogeryjne ja dawniej po joannie czekoladowy braz mia³am smoliste ahhhh dlatego teraz tylko profeski

---------- Dopisano o 15:43 ---------- Poprzedni post napisano o 15:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Ifrit ja siê tylko powtórzê: piêkneeeee
Zieleni, rudo¶ci i bordo ju¿ wcze¶niej nie mia³a¶.

Kolor mam jak ty, tylko stan w³osów inny

A ciemny kolor wyszed³, bo przy niskiej wodzie kolor wychodzi ciemniejszy.
Ja wziê³am 5,0 ale wodê jeszcze ni¿sz±, bo 1,9% wiêc na pewno wyjdzie ciemniej ni¿ 5, ale ja chcê ciemno, byle nie czarno.
Powiem wam, ¿e ta moja obecna czwórka jest przecudowna. Dopiero teraz widaæ piêkno tego br±zu (zaraz po farbowaniu wygl±da³y bardziej czarno ni¿ br±zowo), nie mogê siê napatrzeæ na ten kolor. Mam nadziejê, ¿e nie popsuje tego efektu 5,0

Ifrit powiedz mi jak zrobi³a¶ to farbowanie na olej?
Na noc olej i rano farbowanie? Czy po prostu wysmarowa³a¶ w³osy olejem tu¿ przed farbowaniem?


Ja chyba zrobiê tylko odrost, a reszty farbowac nie bêdê, bo bardzo mi siê podoba ten kolor i równiez nie mam rudo¶ci, szaro¶ci czy zieleni.

No i obwieszczam wszem i wobec, ¿e mija dzi¶ 3 tygodnie od ostatniego farbowania, a ja w³a¶ciwie nie muszê ich jeszcze farbowaæ, bo kolor nie wyblak³. W³osy siê cudownie b³yszcz±. Nic nie zblak³o tak jak poprzednio do szaro¶ci czy rudo¶ci.
Jedynie ten odrost zazdroszczê teraz ciemnow³osym dziewczynom, bo przynajmniej odrostu nie widaæ. A przy moim blondzie wygl±da jakbym mia³a ³ysy przedzia³ek
A wiêc z tego powodu niestety muszê farbowaæ i ju¿ wiem, ¿e dopóki bêdê chcia³a mieæ br±z, to niestety ale max. co 3 tygodnie bêdê musia³a farbowaæ. Mo¿e uda mi siê farbowaæ same odrosty, ¿eby nie katowaæ ca³o¶ci.
dziekuje
ojj by³y rudosci, zielenie borda, dekolorki henna khadii o masakra jednym s³owem
5 naturalna jest ciemna ale ja mam ciemny odrost np wszystkie farby z poziomu np.7 i niektóre 6 musze k³asc na wiekszej wodzie aby rozjasnic odrost 5 poziom nie wymaga rozjasniania mojego odrostu wiec ok

dobrze ze wzie³as 5 ja teraz robie ca³e opakowanie 5 i po³ opakowania 6 bo wole byc przezorna

co do olejowania najlepiej kilka godzin przed farbowaniem w ilosci aby nie kapa³ z w³osów rozetrzec w d³oniach ma³± ilosc i od nasady wcierac w skóre g³owy az po konce ja stosuje ³opianowy z rosyjskiej serii pozniej mieszam farbe i nak³adam

w ten sposób zabezpieczam skóre g³owy przed wysuszeniem i podraznieniem , w³osy nie wypadaja po farbowaniu jakos wiecej niz zwykle , w³osy sa niesamowicie miekkie i 0 suszu koñcówki nawil¿one, nie rozdwajaja siê jak dla mnie hit teraz farbowa³am 2 raz na oleju cuuudooo
ponizej link do skarbnicy wiedzy

http://www.anwen.pl/2012/02/farbowanie-na-olej.html
__________________
W my¶lach wszystko ma pocz±tek!

Edytowane przez ifrit
Czas edycji: 2013-05-28 o 14:48
ifrit jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-05-28, 15:40   #1605
masija
Zakorzenienie
 
Avatar masija
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 7 989
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka¿ wiadomo¶æ
czekam z niecierpliwo¶ci± na foteczki
No ja wiem, ¿e Ty czekasz
__________________

masija jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-05-28, 18:35   #1606
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Dobra, r±bnê³am fotki na szybko. S³oñca za bardzo nie ma, ale przynajmniej chmur tez nie to jako¶ ujdzie.

Przepraszam za to fiu-bzdziu na g³owie, ale w³osy s± ¶wie¿o po umyciu i wysuszeniu. No i wtedy mi siê nie uk³adaj± tak jak powinny
Aha, no i jak widaæ podciê³am koñce, bo stopniowo pozbywam siê przesuszonych partii po Syoss'ie z zesz³ego roku.

Kawa³ek zaznaczony na ¿ó³to prawie dok³adnie oddaje kolor - w rzeczywisto¶ci jest to br±z a nie prawie czerñ (to jedno zdjêcie jest z fleszem). Ostatnie zdjêcie jest robione tu¿ przy oknie.

Dla porównania pierwsze zdjêcie jest po poprzednim farbowaniu tylko 6BV. Teraz by³o 1/2 5AV + 1/4 6BV.

Jak tylko pojawi siê u mnie s³oñce pyknê nowe foty. Oby jak najszybciej
mnie sie podoba

---------- Dopisano o 19:32 ---------- Poprzedni post napisano o 19:30 ----------

Cytat:
Napisane przez ifrit Poka¿ wiadomo¶æ
ja wczoraj zrobi³am nieplanowane farbowanie odrost po 3 tygodniach buuu ale dobrze bo rosn± w³oski

londa 5,0 + po³owa 6,0 woda 3%, farbowane na w³osy wcze¶niej naolejowane olejem ³opianowym

odrost pokryty super nie ma ró¿nicy miêdzy koñcówkami a odrostem
nie farbuje juz na fix diapo bo farba ³apie i naturalne odcienie ³apia mocniej ... w³oski miekkie, b³yszczace i najwazniejsze nie sa suche z mixu 5-6 wychodzi u mnie poziom 4 mega zadowolona kusi mnie biokap 5 farba apteczna ale boje sie eksperymentowaæ wiec londa wygrywa

foto bez lampy zaraz po farbowaniu
piekne w³osy, jak zawsze

---------- Dopisano o 19:35 ---------- Poprzedni post napisano o 19:32 ----------

Cytat:
Napisane przez masija Poka¿ wiadomo¶æ
O widzisz, Kachula dziêkujê Ci
Bym sobie zrobi³a 'niewiadomoco' na g³owie

To octem wezmê dopiero jutro bo ju¿ dzisiaj raczej nie bêdê ich my³a

A co do farbowania to tj. pisa³am jestem bardzo zadowolona
Pani zmiesza³a mi 77/03 z 66/07 z czego wiêcej da³a 7. (Wella Color Touch)
I jak siê okaza³o, dobrze, ¿e zaufa³am znowu mojej intuicji i nie wybra³am tylko 6 bo moja pani fryzjerka dosz³a do wniosku, ¿e w³osy niesamowicie szybko mi ³api± farbê.
Przynajmniej dowiedzia³am siê, ¿e muszê wybieraæ o ton ja¶niejszy

W³osy s± fajne, miêciutkie, b³yszcz±ce.
Piêknie podciête - z czego najbardziej siê cieszê bo w koñcu schodzê z cieniowania

No cud, miód, rewelacja
czekamy na fotorelacjê
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-05-28, 18:45   #1607
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Masija super, ¿e ci siê uda³o farbowanie, bo nie ma to jak zadowolona kobieta
Ale fotki musz± byæ

Tym bardziej, ¿e ja te¿ bêdê farbowaæ Color Touch


Ifrit dziêki za wskazówki. Chyba zrobiê jak mówisz z tym olejem. Ale ja mam lniany i orzechowy.

S³uchajcie. Przysz³a moja farba. Ale nie taka jak± zamawia³am
Przys³ali mi Wella Koleston Perfect i do tego dwie flaszki emulsji Color Touch 1,9%.
No debile dos³ownie! Nawet na rachunku napisali prawid³owo,a wys³ali ¼le.
A ja mia³am nadziejê jutro farbowaæ. A teraz nici z tego. Mo¿e i dobrze W³osy jeszcze troszkê odpoczn±.
Ju¿ napisa³am dom nich, ¿eby mi wys³ali co trzeba. Ciekawe kiedy do¶l±
Pierwszy raz zdarzy³o mi siê co¶ takiego.
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-05-28, 18:49   #1608
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Masija super, ¿e ci siê uda³o farbowanie, bo nie ma to jak zadowolona kobieta
Ale fotki musz± byæ

Tym bardziej, ¿e ja te¿ bêdê farbowaæ Color Touch


Ifrit dziêki za wskazówki. Chyba zrobiê jak mówisz z tym olejem. Ale ja mam lniany i orzechowy.

S³uchajcie. Przysz³a moja farba. Ale nie taka jak± zamawia³am
Przys³ali mi Wella Koleston Perfect i do tego dwie flaszki emulsji Color Touch 1,9%.

No debile dos³ownie! Nawet na rachunku napisali prawid³owo,a wys³ali ¼le.
A ja mia³am nadziejê jutro farbowaæ. A teraz nici z tego. Mo¿e i dobrze W³osy jeszcze troszkê odpoczn±.
Ju¿ napisa³am dom nich, ¿eby mi wys³ali co trzeba. Ciekawe kiedy do¶l±
Pierwszy raz zdarzy³o mi siê co¶ takiego.
mnie sie zdarzy³o cos takiego dwa razy
pamietam ze by³am bardzo z³a
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-05-28, 19:12   #1609
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
S³uchajcie. Przysz³a moja farba. Ale nie taka jak± zamawia³am
Przys³ali mi Wella Koleston Perfect i do tego dwie flaszki emulsji Color Touch 1,9%.
No debile dos³ownie! Nawet na rachunku napisali prawid³owo,a wys³ali ¼le.
A ja mia³am nadziejê jutro farbowaæ. A teraz nici z tego. Mo¿e i dobrze W³osy jeszcze troszkê odpoczn±.
Ju¿ napisa³am dom nich, ¿eby mi wys³ali co trzeba. Ciekawe kiedy do¶l±
Pierwszy raz zdarzy³o mi siê co¶ takiego.
To ja na szczê¶cie nic takiego nie mia³am. Ale wkurzyæ siê mo¿na.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-28, 19:34   #1610
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

No ko³ki totalne. Wkurzy³am sie strasznie.
No ale ju¿ mi odpisali, ¿e jutro wysy³aj± t± w³a¶ciw±, a t± Koleston mam sobie zatrzymaæ. Dobre i to.
TYle, ¿e to jest Koleston 5,0 a ja farbowa³am 4,0 wiêc na pewno wyjdzie ja¶niej.
No ale darowanemu nie zagl±da siê w zêby
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-05-28, 19:55   #1611
Magiusa
Zakorzenienie
 
Avatar Magiusa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 6 926
Odp: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Ja mam dzis tez zly wlosowy dzien. Farbuje normalnie henna a konsekwencja tego jest to ze wlosy nie sa idealnie rowno pokryte kolorem tylko mienia sie kilkima zblizinymi barwami. Doczytalam sobie wiec ze dziewczyny hennujace co jakis czas dla wyrownania farbuja farba chemiczna. Zakupilam wiec dzis chemiczna w kolorze sredniego, cieplego brazu. I jako ze odrosty jakos mi ciemniej przyjmuja to nalozylam najpierw na nie na 10 min pozniej na reszte. Boshe. Po zmyciu odrosty mam czerwono-brazowe, reszta braz. Zaaplikowalam wiec sobie na to braz henne na 40min(na odrosty) ale chyba nie chwycila za mocno (zobacze jak wyschna). Zla jestem no i mam dylemat bo nie chce jutro calosci hennowac bo przez to wyjda mi ciemne dosc brazy ale jak bede miala takie rude u gory to z drugiej strony ciezko mi bedzie czekac kolejne 3 tygodnie by jak najmocniej sie kolor wymyl i przyjal jasniej.
Ech...zla jestem ze tak eksperymentowalam

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Dzi¶ oprócz Was, wiem, nie mam nic

07.07.2012

12.06.2013 DARU¦
&
20.02.2015 BARTU¦




Edytowane przez Magiusa
Czas edycji: 2013-05-28 o 21:01
Magiusa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-05-28, 20:29   #1612
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Odp: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Magiusa no masakra. Wspó³czujê.
No ale tak to jest jak siê za mocno kombinuje.

A ja w³a¶nie dosta³am kolejn± odpowied¼ od sprzedawcy. Bo pytalam czy móg³by mi od razu wys³aæ emulsje 6% skoro farbe i tak ju¿ dostalam. Pytalam ile musia³abym mu przelaæ za to. No i napisal, ¿e nie muszê nic p³aciæ bo da mi go w prezencie. He he na pewno chce pozytywn± opiniê dostaæ. No a mi jego pomy³ka zaczyna siê podobaæ, bo mam tubke farby i emulsje za darmo
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-05-28, 21:03   #1613
Magiusa
Zakorzenienie
 
Avatar Magiusa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 6 926
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Magiusa no masakra. Wspó³czujê.
No ale tak to jest jak siê za mocno kombinuje.

A ja w³a¶nie dosta³am kolejn± odpowied¼ od sprzedawcy. Bo pytalam czy móg³by mi od razu wys³aæ emulsje 6% skoro farbe i tak ju¿ dostalam. Pytalam ile musia³abym mu przelaæ za to. No i napisal, ¿e nie muszê nic p³aciæ bo da mi go w prezencie. He he na pewno chce pozytywn± opiniê dostaæ. No a mi jego pomy³ka zaczyna siê podobaæ, bo mam tubke farby i emulsje za darmo
super tacy sprzedawcy
Mo¿e ja u niego te¿ co¶ zamówiê
__________________
Dzi¶ oprócz Was, wiem, nie mam nic

07.07.2012

12.06.2013 DARU¦
&
20.02.2015 BARTU¦



Magiusa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-05-29, 06:31   #1614
arzd±c
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomo¶ci: 363
GG do arzd±c
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Ostatnio strasznie spodobal mi sie taki kolorek ma taka ciekaw± po¶iatê ,jak± farb±(drogeryjn±)mozna taki uzyskac na naturalnych ciemno brazowych wlosach?
Moze jakims blondem?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg czekolada-czekolady-4-2-092824_L.jpg (20,7 KB, 30 za³adowañ)
arzd±c jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-05-29, 06:55   #1615
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Magiusa Poka¿ wiadomo¶æ
Ja mam dzis tez zly wlosowy dzien. Farbuje normalnie henna a konsekwencja tego jest to ze wlosy nie sa idealnie rowno pokryte kolorem tylko mienia sie kilkima zblizinymi barwami. Doczytalam sobie wiec ze dziewczyny hennujace co jakis czas dla wyrownania farbuja farba chemiczna. Zakupilam wiec dzis chemiczna w kolorze sredniego, cieplego brazu. I jako ze odrosty jakos mi ciemniej przyjmuja to nalozylam najpierw na nie na 10 min pozniej na reszte. Boshe. Po zmyciu odrosty mam czerwono-brazowe, reszta braz. Zaaplikowalam wiec sobie na to braz henne na 40min(na odrosty) ale chyba nie chwycila za mocno (zobacze jak wyschna). Zla jestem no i mam dylemat bo nie chce jutro calosci hennowac bo przez to wyjda mi ciemne dosc brazy ale jak bede miala takie rude u gory to z drugiej strony ciezko mi bedzie czekac kolejne 3 tygodnie by jak najmocniej sie kolor wymyl i przyjal jasniej.
Ech...zla jestem ze tak eksperymentowalam

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Uuuu... Ja to bym tak nie kombinowa³a henny z farb± chemiczn± na twoim miejscu. Ja skoñczy³am na ostrym dy¿urze z mega wysypk± a w³a¶ciwie plamami jak po oparzeniu na ca³ej szyi! Leczy³am siê sterydami, nie polecam. Mi henna kolorystycznie siê nie zbyt podoba³a. Wyp³ukiwa³a siê do rudego i krzywo kry³a. Wolê delikatn± chemiê

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Magiusa no masakra. Wspó³czujê.
No ale tak to jest jak siê za mocno kombinuje.

A ja w³a¶nie dosta³am kolejn± odpowied¼ od sprzedawcy. Bo pytalam czy móg³by mi od razu wys³aæ emulsje 6% skoro farbe i tak ju¿ dostalam. Pytalam ile musia³abym mu przelaæ za to. No i napisal, ¿e nie muszê nic p³aciæ bo da mi go w prezencie. He he na pewno chce pozytywn± opiniê dostaæ. No a mi jego pomy³ka zaczyna siê podobaæ, bo mam tubke farby i emulsje za darmo
No to normalnie teraz nie masz na co narzekaæ Farba gratis! Super!

Cytat:
Napisane przez arzd±c Poka¿ wiadomo¶æ
Ostatnio strasznie spodobal mi sie taki kolorek ma taka ciekaw± po¶iatê ,jak± farb±(drogeryjn±)mozna taki uzyskac na naturalnych ciemno brazowych wlosach?
Moze jakims blondem?
Jaki¶ jasny lub ¶redni z³oty blond. Uwa¿aj na odrosty bo mo¿e jasno z³apaæ. Wal po ca³o¶ci omijaj±c w³osy przy samej skórze. Na YT jest pe³no takich filmików jak laski k³ad± blond na br±z ale wiêkszo¶æ to Azjatki z naturalnymi ciemnymi w³osami np: http://www.youtube.com/watch?v=vbTLVNIi0GA

---------- Dopisano o 07:55 ---------- Poprzedni post napisano o 07:42 ----------

Dziewczyny chce takie w³osy http://www.youtube.com/watch?v=YhZuDivjpIg
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-05-29, 17:02   #1616
Magiusa
Zakorzenienie
 
Avatar Magiusa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 6 926
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Uuuu... Ja to bym tak nie kombinowa³a henny z farb± chemiczn± na twoim miejscu. Ja skoñczy³am na ostrym dy¿urze z mega wysypk± a w³a¶ciwie plamami jak po oparzeniu na ca³ej szyi! Leczy³am siê sterydami, nie polecam. Mi henna kolorystycznie siê nie zbyt podoba³a. Wyp³ukiwa³a siê do rudego i krzywo kry³a. Wolê delikatn± chemiê
A w sumie jak± delikatn± chemiê stosujesz?

U mnie nie by³o na szczê¶cie ¿adnych reakcji alergicznych. Z henn± mam ten plus, ¿e naprawdê mi siê w³osy wzmocni³y ( nie wypada mi nawet tych 150 w³osów dziennie), ale minusem jest to, ¿e co farbowanie wychodzi nieco ciemniej...st±d szalony pomys³ z farb±.
Ja po prostu jak Werosnisia uwielbiam farbowaæ I pewno gdybym grzecznie czeka³a z na³o¿eniem henny z 2 mies. to kolor by³by podobny bo stary by siê porz±dnie wymy³, ale ja ju¿ po 3 tygodniach krêcê siê w kó³ko i kombinujê...st±d ta henna to zbawienie dla moich w³osów.
No nic...na razie w ¶wietle dziennym nie jest tak ¼le, ale wstêpnie planuje spróbowaæ je nieco rozja¶niæ naturalnie ( cytryna, rumianek, miód- na zwyk³ych farbach mi siê to sprawdza³o, nie wiem jak na hennie) i jeszcze przed porodem raz henn± na rozja¶nionych przejechaæ, a pó¼niej zapomnieæ na kolejne 2 mies. co to w ogóle farbowanie
__________________
Dzi¶ oprócz Was, wiem, nie mam nic

07.07.2012

12.06.2013 DARU¦
&
20.02.2015 BARTU¦



Magiusa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-05-29, 21:20   #1617
megi.3
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomo¶ci: 1 261
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
A

Maiona szukaj po bardzo ma³ych sklepikach, budach a nawet kioskach. Ja tez go w budzie na bazarku kupowa³am bo w ¿adnej drogerii nie znalaz³am. Ewentualnie zostaje allegro http://allegro.pl/wlosy-koloryzacja-...&string=marion


Niestety nie widzia³am nawet na bazarku, ale mo¿e kupiê na Allegro Kusi mnie ten fiolet

---------- Dopisano o 22:20 ---------- Poprzedni post napisano o 22:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Magiusa no masakra. Wspó³czujê.
No ale tak to jest jak siê za mocno kombinuje.

A ja w³a¶nie dosta³am kolejn± odpowied¼ od sprzedawcy. Bo pytalam czy móg³by mi od razu wys³aæ emulsje 6% skoro farbe i tak ju¿ dostalam. Pytalam ile musia³abym mu przelaæ za to. No i napisal, ¿e nie muszê nic p³aciæ bo da mi go w prezencie. He he na pewno chce pozytywn± opiniê dostaæ. No a mi jego pomy³ka zaczyna siê podobaæ, bo mam tubke farby i emulsje za darmo
Super, masz farbê gratis

A ja mia³am siê farbowaæ dzisiaj - czeka³am prawie 10 dni z tym dziwnym kolorkiem na g³owie - a jak na z³o¶æ nie mam ciep³ej wody od wczoraj i nie mogê Jutro chyba te¿ bez ciep³ej wody... no chyba ¿eby nagrzaæ duuu¿o w garnkach, jak my¶licie? Jeszcze w dodatku robiê imprezê i bêdê wygl±daæ tak ¶rednio - mam aktualnie jakie¶ rudawe, sprane co¶
megi.3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-05-31, 16:59   #1618
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

A co tu taka cisza?

Cytat:
Napisane przez Magiusa Poka¿ wiadomo¶æ
Ja po prostu jak Werosnisia uwielbiam farbowaæ
A sk±d taki wniosek, ¿e ja lubiê farbowaæ?
Ja bym nie stwierdza³a, ¿e lubiê. Raczej muszê. Najpierw dlatego, ¿e kompletnie siê kolor nie trzyma³ moich w³osów i sp³ywa³ po kilku myciach. A teraz z powodu odrostów, które s± duuuu¿o ja¶niejsze od reszty w³osów
Czekam ju¿ z niecierpliwo¶ci± na moj± farbê, bo ju¿ bym chcia³a siê pozbyæ odrostów. A wytrzyma³am ju¿ bez farbowania 3,5 tygodnia
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-05-31, 23:30   #1619
Magiusa
Zakorzenienie
 
Avatar Magiusa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 6 926
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
A co tu taka cisza?


A sk±d taki wniosek, ¿e ja lubiê farbowaæ?
Ja bym nie stwierdza³a, ¿e lubiê. Raczej muszê. Najpierw dlatego, ¿e kompletnie siê kolor nie trzyma³ moich w³osów i sp³ywa³ po kilku myciach. A teraz z powodu odrostów, które s± duuuu¿o ja¶niejsze od reszty w³osów
Czekam ju¿ z niecierpliwo¶ci± na moj± farbê, bo ju¿ bym chcia³a siê pozbyæ odrostów. A wytrzyma³am ju¿ bez farbowania 3,5 tygodnia
A to dlatego, ¿e pisa³a¶ kilka razy, ¿e ju¿ nie mo¿esz doczekaæ siê farbowania
Ale je¶li to z³y wniosek to sorki
__________________
Dzi¶ oprócz Was, wiem, nie mam nic

07.07.2012

12.06.2013 DARU¦
&
20.02.2015 BARTU¦



Magiusa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-01, 11:02   #1620
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Magiusa Poka¿ wiadomo¶æ
A to dlatego, ¿e pisa³a¶ kilka razy, ¿e ju¿ nie mo¿esz doczekaæ siê farbowania
Ale je¶li to z³y wniosek to sorki
he he no nie mogê siê doczekaæ farbowania je¶li wygl±dam ¼le
Je¶li mam ju¿ odrost, albo sprany kolor, to nie mogê siê doczekaæ farbowania, aby kolor znowu by³ piêkny
Np. obecnie te¿ nie mogê siê doczekaæ farbowania. Farba w drodze, odrost mi przeszkadza... bardzo chcia³am dzi¶ mieæ ju¿ pofarbowane, bo chcê gdzie¶ wieczorkiem wyj¶æ. Ale chyba farba dzi¶ nie dojdzie
Tym bardziej nie mogê siê doczekaæ farbowania, bo zamówi³am ja¶niejszy kolor i jestem ciekawa co mi z tego wyjdzie. A i nie wiem, czy czasem nie pokryje mi ¼le odrostu w kolorze blondu. W³osy na d³ugo¶ci mam bardzo ciemne, a odrost blond i bojê siê, co to wyjdzie. Ale ju¿ bym chcia³a widzieæ efekt
A z moich obliczeñ wynika, ¿e farb powinno mi starczyæ na 3 farbowania... licz±c ¶rednio po 3 tygodnie, to na jakie¶ 9 tygodni mi starczy.

---------- Dopisano o 12:02 ---------- Poprzedni post napisano o 11:58 ----------

Odzyska³am nadziejê w dzisiejsze farbowanie
W³a¶nie sprawdzi³am losy mojej przesy³ki i wygl±da na to, ¿e jest ju¿ w drodze do mnie. A wiêc istnieje szansa, ¿e jeszcze dzi¶ j± otrzymam
Je¶li tak, to od razu biorê siê za farbowanie rzecz jasna
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:58.