Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI - Strona 113 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-09-14, 15:15   #3361
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Uwielbiam ten podklad, tylko nie ten kolor, u mnie nie ciemnieje, ale ja daje na żółta bazę z Maca
A jaki masz kolor?
Ja z zołta baza maca sie nie polubilam, pudrem tez nie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-14, 15:36   #3362
Vegetka
Zakorzenienie
 
Avatar Vegetka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 329
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Kupiłam go tydzień temu i jeszcze nie otwarłam

---------- Dopisano o 16:36 ---------- Poprzedni post napisano o 16:18 ----------

Corii nie mogę czytać Twoich pochwał nt stara bo mi takiego smaka robisz
Vegetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-14, 15:44   #3363
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A jaki masz kolor?
Ja z zołta baza maca sie nie polubilam, pudrem tez nie
Ja mam 02, ale ja używam samoopalacza, bo wole być Nc 20 niż NC 10. Mi tez ta baza jakoś nie pasuje, ale z Prolongwerem i Tenue współpracuje genialnie, a puder jak puder tyłka nie urywa.
Tak na marginesie szukam dobrego pudru i proszę o rady.

---------- Dopisano o 16:44 ---------- Poprzedni post napisano o 16:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
A ja z przyjemnoscia kupuje tansze rzeczy o ile sa dobrej jakosci, a jak juz sa polskie to pelnia szczescia
Ale niestety makijazowo pasuja mi te drozsze I nie zamierzam sie tym zamartwiac, nie kupuje na tony, lubie to i dopóki mnie stac bede sobie kupowac od czasu do czasu diory i szanele
A co kto o tym mysli guzik mnie to obchodzi, kupuje za swoje, nie kradzione tylko zapracowane
Mi tez drogeryjna kolorówka niestety nie pasuje, ale jeśli chodzi o pielęgnację to ja raczej z tych oszczędnych.
A tak na marginesie, ja oglądam sporo YT ( na siłowni to wychodzi od godziny do półtora dziennie) i zauważyłam, że kilka polskich bjutiguru, które kiedyś uważały, że Mac bee, Dior bee tylko sleek itp. Jest fajny, to nagle teraz zaczęły używać droższych kosmetyków i okazuje się, że jednak są lepsze. Dziwi mnie jak ktoś nie testował kosmetyków droższych a krytykuje, że nie są warte.
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu





Edytowane przez pingwin2
Czas edycji: 2014-09-14 o 15:46
pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-14, 15:53   #3364
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Mnie ogolnie ludzie dziwia i to coraz bardziej
ostatnio mam wrazenie ze z jakiegos innego swiata trafilam tu przez pomylke
Ale ja z tych antyspolecznych, wiec wiecie
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-14, 16:09   #3365
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Mnie ogolnie ludzie dziwia i to coraz bardziej
ostatnio mam wrazenie ze z jakiegos innego swiata trafilam tu przez pomylke
Ale ja z tych antyspolecznych, wiec wiecie
Witam w klubie
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-14, 16:11   #3366
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
A tak na marginesie, ja oglądam sporo YT ( na siłowni to wychodzi od godziny do półtora dziennie) i zauważyłam, że kilka polskich bjutiguru, które kiedyś uważały, że Mac bee, Dior bee tylko sleek itp. Jest fajny, to nagle teraz zaczęły używać droższych kosmetyków i okazuje się, że jednak są lepsze. Dziwi mnie jak ktoś nie testował kosmetyków droższych a krytykuje, że nie są warte.
Bo pewnie teraz dopiero ich stac .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-14, 17:00   #3367
Vegetka
Zakorzenienie
 
Avatar Vegetka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 329
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Ja mam 02, ale ja używam samoopalacza, bo wole być Nc 20 niż NC 10. Mi tez ta baza jakoś nie pasuje, ale z Prolongwerem i Tenue współpracuje genialnie, a puder jak puder tyłka nie urywa.
Tak na marginesie szukam dobrego pudru i proszę o rady.

---------- Dopisano o 16:44 ---------- Poprzedni post napisano o 16:39 ----------


Mi tez drogeryjna kolorówka niestety nie pasuje, ale jeśli chodzi o pielęgnację to ja raczej z tych oszczędnych.
A tak na marginesie, ja oglądam sporo YT ( na siłowni to wychodzi od godziny do półtora dziennie) i zauważyłam, że kilka polskich bjutiguru, które kiedyś uważały, że Mac bee, Dior bee tylko sleek itp. Jest fajny, to nagle teraz zaczęły używać droższych kosmetyków i okazuje się, że jednak są lepsze. Dziwi mnie jak ktoś nie testował kosmetyków droższych a krytykuje, że nie są warte.
do tego trzeba dojrzeć między swoimi drogeryjnymi podkładami mam kilka z wyższej półki estee dw light (niestety odcień 1.0 jest na mnie za ciemny nie pogardziłabym połóweczką) może ktoś coś ? , lancome czy matis. Wszystkie fajnie się sprawdzają, mają piękne opakowania - i niestety mnie tym kupują Na dzień dzisiejszy jestem w stanie zapłacić za podkład max. 200 zł, ale nie powiem że nigdy nie kupię droższego, bo za jakiś czas może będzie mnie stać na więcej, więc nie będę się zarzekać marzy mi się podkład YSL youth Liberator , ze względu na piękne opakowanie
Vegetka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-14, 17:25   #3368
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Vegetka Pokaż wiadomość
[/COLOR]Corii nie mogę czytać Twoich pochwał nt stara bo mi takiego smaka robisz


---------- Dopisano o 18:25 ---------- Poprzedni post napisano o 18:22 ----------

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Ja mam 02, ale ja używam samoopalacza, bo wole być Nc 20 niż NC 10. Mi tez ta baza jakoś nie pasuje, ale z Prolongwerem i Tenue współpracuje genialnie, a puder jak puder tyłka nie urywa.
Tak na marginesie szukam dobrego pudru i proszę o rady.
Szerze tez wole byc NC20, ale NC15 tez jest ok Jaśniejsza nie byłam raczje i nie bede
A propo Prolongweara - ostatnio przestał mi dziad pasowac, a zuzyłam juz 2 buteleczki
Moze wezme jeszcze raz probkę tez bazy i pod Pro Longa spróbuje.

A pryzmy sypane mialas?
Bo ja bym Ci poleciła - Matte Powder Shu Uemura - super matuje, wsio sie trzyma nim przypudrowane, ale u nas niedostepny, chyab ze sobie jakos sciagniesz z UK...
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-14, 17:37   #3369
dzastinaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar dzastinaaaaa
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Elantris
Wiadomości: 4 024
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Vegetka Pokaż wiadomość
do tego trzeba dojrzeć między swoimi drogeryjnymi podkładami mam kilka z wyższej półki estee dw light (niestety odcień 1.0 jest na mnie za ciemny nie pogardziłabym połóweczką) może ktoś coś ? , lancome czy matis. Wszystkie fajnie się sprawdzają, mają piękne opakowania - i niestety mnie tym kupują Na dzień dzisiejszy jestem w stanie zapłacić za podkład max. 200 zł, ale nie powiem że nigdy nie kupię droższego, bo za jakiś czas może będzie mnie stać na więcej, więc nie będę się zarzekać marzy mi się podkład YSL youth Liberator , ze względu na piękne opakowanie
mam estee lauder nowyy ten bb cos tam raz maźnięty jak by coś tam za ten estee 1,0 ;]
__________________
WYMIANKA 10.2017
dzastinaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-14, 18:28   #3370
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;48122077]A klikne, dzieki .



Ja do pracy nosze mala kosmetyczke. Nawet 1/50 mojego "skladu domowego" tam nie ma: Benetint, ze 3 szminki, baza MACa, blotki BB, puder, korektor i cos tam jeszcze. Jak poprawiam sie w pracy to czesto gesto ktos mi zaglada przez ramie i "co tam masz?". Potem slucham zawsze madrosci:
- "o, jakie drogie, mi szkoda byloby pieniedzy",
- "w drogich kosmetykach placisz za marke, tanie kosmetyki roznia sie tylko opakowaniem",
- "mam podobny odcien szminki Chanel z Essence/Lovely/czegos innego co jest tanie, wiec po co przeplacac",
- "mi by facet nie pozwolil tyle na kosmetyki wydawac".

Wtedy zawsze gryze sie w jezyk i nie mowie nic. Chowam kosmetyczke , stosuje piekna sztuke kohlinaru i wracam do swoich zajec.


[e.[/QUOTE]

O ludzie, ale dziwne towarzystwo, nie chodzi mi o to co sobie myslą, bo można sobie myśleć najróżniejsze rzeczy o współpracownikach i zostawiać je dla siebie , no ale to zaglądanie przez ramie i wscibskie komentarze, no nie zdzierżyłabym czegoś takiego

Dziewczyny mam pytanie o kosmetyki Anastasia Beverly Hills- jeśli ktoś używa to gdzie je kupujecie, znalazłam na BeautyBay ale się☠zastanawiam czy są może jeszcze jakieś inne strony ?
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-14, 18:33   #3371
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 18:25 ---------- Poprzedni post napisano o 18:22 ----------



Szerze tez wole byc NC20, ale NC15 tez jest ok Jaśniejsza nie byłam raczje i nie bede
A propo Prolongweara - ostatnio przestał mi dziad pasowac, a zuzyłam juz 2 buteleczki
Moze wezme jeszcze raz probkę tez bazy i pod Pro Longa spróbuje.

A pryzmy sypane mialas?
Bo ja bym Ci poleciła - Matte Powder Shu Uemura - super matuje, wsio sie trzyma nim przypudrowane, ale u nas niedostepny, chyab ze sobie jakos sciagniesz z UK...
Ja obecnie przeżywam zachwyt Prolongwerem, mója pierwsza butla. Sam mnie przesusza, a ponieważ ta baza jest taka tłustawa to razem u mnie super się sprawdzają, ale osobno już nie.
Dzięki za radę, będę pamiętać. Mnie kusi ten nowy bezbarwny Givenchy.
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu





Edytowane przez pingwin2
Czas edycji: 2014-09-14 o 18:34
pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-14, 18:39   #3372
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Ja obecnie przeżywam zachwyt Prolongwerem, mója pierwsza butla. Sam mnie przesusza, a ponieważ ta baza jest taka tłustawa to razem u mnie super się sprawdzają, ale osobno już nie.
Dzięki za radę, będę pamiętać. Mnie kusi ten nowy bezbarwny Givenchy.
Jest rewelacyjny .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-14, 18:42   #3373
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Ja obecnie przeżywam zachwyt Prolongwerem, mója pierwsza butla. Sam mnie przesusza, a ponieważ ta baza jest taka tłustawa to razem u mnie super się sprawdzają, ale osobno już nie.
Dzięki za radę, będę pamiętać. Mnie kusi ten nowy bezbarwny Givenchy.
Macałam bezbarwny i jestem na nie w tym wypadku lepszy biały Macowy.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-14, 18:44   #3374
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Jest rewelacyjny .
Dzięki, czuje sie skuszony, w sumie o taka odpowiedz mi chodziło

---------- Dopisano o 19:44 ---------- Poprzedni post napisano o 19:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Macałam bezbarwny i jestem na nie w tym wypadku lepszy biały Macowy.
O to chyba potestuje tego Givenchy, no my raczej kompatybilne jesteśmy, poza tym albo Mac się zmienił albo ja, ale jskoś obecnie przeżywam zachwyt tą firmą, co kupie to boskie.
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-14, 18:48   #3375
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
O to chyba potestuje tego Givenchy, no my raczej kompatybilne jesteśmy, poza tym albo Mac się zmienił albo ja, ale jskoś obecnie przeżywam zachwyt tą firmą, co kupie to boskie.
Najlepiej potestować
Fakt, sporo tych samych rzeczy nam pasuje.
A kupowałas ten nowy puder MAC-a? Sculpt? Co w ogóle nabyłas ze takie boskie? :P
Myślę, ze ostatnio po prostu mac ma duzo trafioncyh rzeczy, zwłaszcza z limitek
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-14, 19:20   #3376
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Nie bo mam hourglass, a one dają podobne takie satynowe wykończenie, ale mam korektor, fajny nawilżający, fajnie kryje, ale trzeba uważać z ilością. Poza tym ostatnio miałam problem ze świeceniem, ale mowy krem Avene temu zaradził, więc chyba się skuszeniem, bo w moim prasowańcu widać już dno. Zachwycają mnie limitu z NR te kredki i jedna paleta, z AW cienie i ten jasny róż. Po testach różnych cieni uważam, że Mac ma najlepsze, tak samo cienie w kremie i płyn do pędzli.
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-14, 19:22   #3377
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Macałam bezbarwny i jestem na nie w tym wypadku lepszy biały Macowy.
Ja macowego nie lubię
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-14, 19:29   #3378
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Nie bo mam hourglass, a one dają podobne takie satynowe wykończenie, ale mam korektor, fajny nawilżający, fajnie kryje, ale trzeba uważać z ilością. Poza tym ostatnio miałam problem ze świeceniem, ale mowy krem Avene temu zaradził, więc chyba się skuszeniem, bo w moim prasowańcu widać już dno. Zachwycają mnie limitu z NR te kredki i jedna paleta, z AW cienie i ten jasny róż. Po testach różnych cieni uważam, że Mac ma najlepsze, tak samo cienie w kremie i płyn do pędzli.
Korektor uwazam za rewelacyjny. Chyba lepszy do Pro Long
Zas z pudru zrezygnowałam - potestowałam go 3 razy i powodował u mnie swiecenie i to nie takie w granicach aprobaty niestety :/
I zas jedziemy podobnie, bo tez miałam ostatnio ze swieceniem problem. U mnie własnie Ziajowy krem liscie manuka sie sprawdza.
Cienie AW i najjasniejszy róz są totalnie megawypasne
Kredki natomiast mnie nie porwały. Paletki NR wszystkie super.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-14, 19:51   #3379
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie o kosmetyki Anastasia Beverly Hills- jeśli ktoś używa to gdzie je kupujecie, znalazłam na BeautyBay ale się☠zastanawiam czy są może jeszcze jakieś inne strony ?
Ja kupowałam na Beautybay
__________________
Wiosna 2021 - wątek wymiankowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280876
smash jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-14, 20:01   #3380
teofano
Zadomowienie
 
Avatar teofano
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 1 178
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Poczytałam sobie kilka postów na temat wydawania na kosmetyki. Było kilka lat, że ograniczałam wizyty w drogeriach do minimum. I zaopatrywałam się wysyłkowo w kosmetyki. Bo gdy wpadałam do sklepów samoobsługowych, to dotykałam flaszek, czytałam opisy, składy. Zaraz pojawiał się "ochroniarz" który wisiał nad karkiem i cały czar zakupów się ulatniał. Tam gdzie były sprzedawczynie, potrafiłam widzieć na ich twarzach wyraz dezaprobaty, gdy mówiłam jakich marek używam . Bo to przecież nie są marki, tylko jakiś szajs. :/ Kurna! Ja chciałam porady, a nie oceny! Tak weszłam w dłuższy romans z Yves Rocher, to kupowanie kolorówki na odległość. Ciut nie zakłady bukmacherskie. Ze dwa lata temu się przemogłam i zaczęłam zaglądać do Rossmana. Niedawno otworzył się w moim miasteczku Douglas. Długo się broniłam przed wizytą. Bałam się, że pracujące tak osoby będą patrzyły na mnie z góry. Bo jak szwędam się po sklepach, to wyglądam mało okazale. Okazało się, że pracują tam fajne babeczki. Wytłumaczą, zrobią próbki bez okazywania irytacji.
Ja dokonuję zakupów kosmetycznych w określonym celu. Raczej nie dokonuję wyborów pod wpływem chwili i nie kończę z dublami kosmetycznymi. Typu trzy podkłady, dwa pudry i tym podobne.
Teraz szukam na nowo kosmetyków, bo coś mi się porobiło z cerą i mam problem z pielęgnacją i kolorówką. Dwa trochę poprawiło mi się finansowo i chcę sprawdzić, czy kosmetyki z wyższej półki mocno różnią się od tych drogeryjnych. Chcę jednak uniknąć rozczarowań i skończyć z produktem za sporą sumę, który będę używała li tylko do wcierania w łokcie. Dlatego kupuję miniaturki i na dzień dzisiejszy jestem na etapie testów. Co do kolorówki najbardziej mi zależy na dobrze dobranym podkładzie. Zbieram próbki wszelakich marek i jak nigdy jestem teraz codziennie w pełnym makijażu. Mam już kilka typów, niedługo będą eliminacje.
Co do ubrań. Też nie wyrywam się z wydawaniem pieniędzy. Często chodzę po "szmatach". Tam można zaleźć czasami naprawdę fajne rzeczy. Lub kupić takie do przeróbki jak coś nie wyjdzie, to nie będzie szkoda. Lubię szyć, dlatego popełniam wiele rzeczy przy użyciu maszyny do szycia. W zakupach tkanin działam pod wpływem chwili. Często kupuję je w "ciuchu" za śmieszne pieniądze. A są naprawdę dobrej jakości. Mogłabym otworzyć sklep z tkaninami.
A to wytykanie drogich marek kosmetycznych, to zwykła ludzka zazdrość. I próba poprawienia sobie humoru, kosztem tej , którą na takie rzeczy stać.
Co do wytykania przez "bogów i carów" wydatków na przyjemności kobiece. To moim zdaniem też leczenie swoich kompleksów. "Pokażę światu i tobie kobieto, że mam władzę i jak jesteś ode mnie zależna." Bo człowiek pewny swej wartości takich numerów nie robi, nie ważne jakiej jest płci.
teofano jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-14, 20:06   #3381
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez teofano Pokaż wiadomość
Poczytałam sobie kilka postów na temat wydawania na kosmetyki. Było kilka lat, że ograniczałam wizyty w drogeriach do minimum. I zaopatrywałam się wysyłkowo w kosmetyki. Bo gdy wpadałam do sklepów samoobsługowych, to dotykałam flaszek, czytałam opisy, składy. Zaraz pojawiał się "ochroniarz" który wisiał nad karkiem i cały czar zakupów się ulatniał. Tam gdzie były sprzedawczynie, potrafiłam widzieć na ich twarzach wyraz dezaprobaty, gdy mówiłam jakich marek używam . Bo to przecież nie są marki, tylko jakiś szajs. :/ Kurna! Ja chciałam porady, a nie oceny! Tak weszłam w dłuższy romans z Yves Rocher, to kupowanie kolorówki na odległość. Ciut nie zakłady bukmacherskie. Ze dwa lata temu się przemogłam i zaczęłam zaglądać do Rossmana. Niedawno otworzył się w moim miasteczku Douglas. Długo się broniłam przed wizytą. Bałam się, że pracujące tak osoby będą patrzyły na mnie z góry. Bo jak szwędam się po sklepach, to wyglądam mało okazale. Okazało się, że pracują tam fajne babeczki. Wytłumaczą, zrobią próbki bez okazywania irytacji.
Ja dokonuję zakupów kosmetycznych w określonym celu. Raczej nie dokonuję wyborów pod wpływem chwili i nie kończę z dublami kosmetycznymi. Typu trzy podkłady, dwa pudry i tym podobne.
Teraz szukam na nowo kosmetyków, bo coś mi się porobiło z cerą i mam problem z pielęgnacją i kolorówką. Dwa trochę poprawiło mi się finansowo i chcę sprawdzić, czy kosmetyki z wyższej półki mocno różnią się od tych drogeryjnych. Chcę jednak uniknąć rozczarowań i skończyć z produktem za sporą sumę, który będę używała li tylko do wcierania w łokcie. Dlatego kupuję miniaturki i na dzień dzisiejszy jestem na etapie testów. Co do kolorówki najbardziej mi zależy na dobrze dobranym podkładzie. Zbieram próbki wszelakich marek i jak nigdy jestem teraz codziennie w pełnym makijażu. Mam już kilka typów, niedługo będą eliminacje.
Co do ubrań. Też nie wyrywam się z wydawaniem pieniędzy. Często chodzę po "szmatach". Tam można zaleźć czasami naprawdę fajne rzeczy. Lub kupić takie do przeróbki jak coś nie wyjdzie, to nie będzie szkoda. Lubię szyć, dlatego popełniam wiele rzeczy przy użyciu maszyny do szycia. W zakupach tkanin działam pod wpływem chwili. Często kupuję je w "ciuchu" za śmieszne pieniądze. A są naprawdę dobrej jakości. Mogłabym otworzyć sklep z tkaninami.
A to wytykanie drogich marek kosmetycznych, to zwykła ludzka zazdrość. I próba poprawienia sobie humoru, kosztem tej , którą na takie rzeczy stać.
Co do wytykania przez "bogów i carów" wydatków na przyjemności kobiece. To moim zdaniem też leczenie swoich kompleksów. "Pokażę światu i tobie kobieto, że mam władzę i jak jesteś ode mnie zależna." Bo człowiek pewny swej wartości takich numerów nie robi, nie ważne jakiej jest płci.

Super post
Trzymam za Ciebie kciuki
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-14, 20:12   #3382
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie o kosmetyki Anastasia Beverly Hills- jeśli ktoś używa to gdzie je kupujecie, znalazłam na BeautyBay ale się☠zastanawiam czy są może jeszcze jakieś inne strony ?
http://anastasiabeverlyhills.com//
__________________
Mój blog Lepsza Wersja Samej Siebie
Zapisz
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-14, 20:24   #3383
Vegetka
Zakorzenienie
 
Avatar Vegetka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 329
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez dzastinaaaaa Pokaż wiadomość
mam estee lauder nowyy ten bb cos tam raz maźnięty jak by coś tam za ten estee 1,0 ;]
dziękuję za propozycję, ale szukam dw light tylko w kolorze 0,5.
Vegetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-14, 20:40   #3384
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Korektor uwazam za rewelacyjny. Chyba lepszy do Pro Long
Zas z pudru zrezygnowałam - potestowałam go 3 razy i powodował u mnie swiecenie i to nie takie w granicach aprobaty niestety :/
I zas jedziemy podobnie, bo tez miałam ostatnio ze swieceniem problem. U mnie własnie Ziajowy krem liscie manuka sie sprawdza.
Mówisz o tym? http://www.ziaja-sklep.pl/index.php?...aco-sciagajacy

Ja mam aktualnie ten na noc, mikrozłuszczający. Niestety stosowany regularnie, strasznie wysusza mi skórę.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-14, 21:09   #3385
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Mówisz o tym? http://www.ziaja-sklep.pl/index.php?...aco-sciagajacy

Ja mam aktualnie ten na noc, mikrozłuszczający. Niestety stosowany regularnie, strasznie wysusza mi skórę.
Tak, dokładnie o tym Chciałam coś pod podkłady, co nie spowoduje, ze bede sie swieciła po 2-3 godzina i on sie dobrze sprawdza. Zreszta z pozostałych produktów serii jestem bardzo zadowolona Procz tego na noc, bo mi niepotrzebny taki.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-14, 21:17   #3386
teofano
Zadomowienie
 
Avatar teofano
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 1 178
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
Super post
Trzymam za Ciebie kciuki
Dziękuję.
teofano jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-14, 21:29   #3387
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Vegetka Pokaż wiadomość
dziękuję za propozycję, ale szukam dw light tylko w kolorze 0,5.
On wcale nie jest aż taki jasny moim zdaniem, miałam i ciemniał u mnie.

---------- Dopisano o 22:29 ---------- Poprzedni post napisano o 22:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Korektor uwazam za rewelacyjny. Chyba lepszy do Pro Long
Zas z pudru zrezygnowałam - potestowałam go 3 razy i powodował u mnie swiecenie i to nie takie w granicach aprobaty niestety :/
I zas jedziemy podobnie, bo tez miałam ostatnio ze swieceniem problem. U mnie własnie Ziajowy krem liscie manuka sie sprawdza.
Cienie AW i najjasniejszy róz są totalnie megawypasne
Kredki natomiast mnie nie porwały. Paletki NR wszystkie super.
Ja też mam ziajkę i jak używam 2 razy w tygodniu to super efekt.
Ja nie lubię linerów, używam tylko kredek i te są wyjątkowo fajne
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-14, 21:30   #3388
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Dziewczyny, szukam czegoś ciekawego, bo chciałam sobie kupić krem antybakteryjny, nie nawilżający, nie złuszczający, a jedynie antybakteryjny. Znacie coś, polecacie? Półka nieważna, ale jakoś na nic fajnego, co mnie dodatkowo nie zapcha, trafić nie mogę

Czy ten Ziajowy nie ma zapychaczy jakichś? Bo kiedyś miałam krem z Ziaji BioBalans to się zwało bodajże i mat był piękny, ale zapychał niemiłosiernie ;/
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.

Edytowane przez Marigold19
Czas edycji: 2014-09-14 o 21:34
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-14, 21:32   #3389
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Teofano życzę przyjemnego zgłębiania swiata kosmetyków. Ja w odróżnieniu od ciebie na ciuchy wydaje dużo.

---------- Dopisano o 22:32 ---------- Poprzedni post napisano o 22:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, szukam czegoś ciekawego, bo chciałam sobie kupić krem antybakteryjny, nie nawilżający, nie złuszczający, a jedynie antybakteryjny. Znacie coś, polecacie? Półka nieważna, ale jakoś na nic fajnego, co mnie dodatkowo nie zapcha, trafić nie mogę
Nowy Avene.
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-14, 21:38   #3390
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Teofano życzę przyjemnego zgłębiania swiata kosmetyków. Ja w odróżnieniu od ciebie na ciuchy wydaje dużo.

---------- Dopisano o 22:32 ---------- Poprzedni post napisano o 22:31 ----------


Nowy Avene.
Kompletnie nie jestem w temacie nowości aptecznych, ale chodzi Ci o ten Cicalfate?
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-05 10:48:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:47.