Próbki w sephorze - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-01, 18:06   #151
Budyniek
Rozeznanie
 
Avatar Budyniek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 971
Dot.: Próbki w sephorze

ja poki na wizazu nie poczytalam, to nie wiedzialam, ze jest mozliwosc dostania probek w pojemniczku. zapytalam tylko raz, a i tak patrzono na mnie jak na zlodzieja,ze chce dostac cos bez zrobienia zakupow...mam wydac min 300zl zeby dostac troszke podkladu? bo chyba tylko wtedy nie beda sie na mnie krzywo patrzec...

powiedzcie mi, jak powinnam testowac pomadki,blyszczyki itp? domyslam sie, ze probek nie ma, ale czy powinnam sprawdzac na dloni czy na wargach? zawsze testowalam na dloni, jakos glupio mi bylo na ustach, i najczesciej kupowalam w typowe ciemno, i tak nabawilam sie tony pomadek di niczegol....
Budyniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 18:10   #152
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Próbki w sephorze

Cytat:
Napisane przez Budyniek Pokaż wiadomość
ja poki na wizazu nie poczytalam, to nie wiedzialam, ze jest mozliwosc dostania probek w pojemniczku. zapytalam tylko raz, a i tak patrzono na mnie jak na zlodzieja,ze chce dostac cos bez zrobienia zakupow...mam wydac min 300zl zeby dostac troszke podkladu? bo chyba tylko wtedy nie beda sie na mnie krzywo patrzec...

powiedzcie mi, jak powinnam testowac pomadki,blyszczyki itp? domyslam sie, ze probek nie ma, ale czy powinnam sprawdzac na dloni czy na wargach? zawsze testowalam na dloni, jakos glupio mi bylo na ustach, i najczesciej kupowalam w typowe ciemno, i tak nabawilam sie tony pomadek di niczegol....
Ja nigdy nie testuję na ustach. Brzydzę się.
Zostaje chyba tylko dłoń. Czasem można dostać firmowe próbki czy miniaturki pomadek czy błyszczyków. Ale to raczej nie u nas.
Aha, w salonie MACa widziałam takie jednorazowe aplikatory do pomadek a nawet spiralki do tuszu do rzęs. Pomysłowe.

Edytowane przez sine.ira
Czas edycji: 2009-01-01 o 18:11 Powód: dopisek
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 18:11   #153
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Próbki w sephorze

Cytat:
Napisane przez Budyniek Pokaż wiadomość
powiedzcie mi, jak powinnam testowac pomadki,blyszczyki itp? domyslam sie, ze probek nie ma, ale czy powinnam sprawdzac na dloni czy na wargach? zawsze testowalam na dloni, jakos glupio mi bylo na ustach, i najczesciej kupowalam w typowe ciemno, i tak nabawilam sie tony pomadek di niczegol....
Jeśli już, to tylko na dłoni.


Jeszcze iks lat temu, wszystkie towary w perfumeriach stały za ladą i to ekspedientka na swojej ręce maźnęła czy to krem czy inszą pomadkę i to było bardziej higieniczne, bo przecież musiała mieć aktualne badania.
Natomiast ludzie mają przeróżne choroby: opryszczki, grzybice i inne takie i naprawdę strach cokolwiek na sobie testować
Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 18:15   #154
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Próbki w sephorze

Cytat:
Napisane przez Budyniek Pokaż wiadomość

powiedzcie mi, jak powinnam testowac pomadki,blyszczyki itp? domyslam sie, ze probek nie ma, ale czy powinnam sprawdzac na dloni czy na wargach? zawsze testowalam na dloni, jakos glupio mi bylo na ustach, i najczesciej kupowalam w typowe ciemno, i tak nabawilam sie tony pomadek di niczegol....

dla mnie testowanie pomadek , blyszczyków na ustach jest mega niehigieniczne , wiec nie polecam , pomysl ilu ludzi przewija sie , malujac swoje usta , ile bakterii ... a fe.
dlatego zazwyczaj testuje na dłoni , wiem , nie oddaje to dokladnego koloru , mówi sie trudno .
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 18:16   #155
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Próbki w sephorze

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
A jaką mam twarz widać w avatarze. Jest co kamuflować
E tam,bardzo przyjamna twarz,nie ma co kamuflować

Cytat:
Napisane przez Budyniek Pokaż wiadomość
ja poki na wizazu nie poczytalam, to nie wiedzialam, ze jest mozliwosc dostania probek w pojemniczku. zapytalam tylko raz, a i tak patrzono na mnie jak na zlodzieja,ze chce dostac cos bez zrobienia zakupow...mam wydac min 300zl zeby dostac troszke podkladu? bo chyba tylko wtedy nie beda sie na mnie krzywo patrzec...

powiedzcie mi, jak powinnam testowac pomadki,blyszczyki itp? domyslam sie, ze probek nie ma, ale czy powinnam sprawdzac na dloni czy na wargach? zawsze testowalam na dloni, jakos glupio mi bylo na ustach, i najczesciej kupowalam w typowe ciemno, i tak nabawilam sie tony pomadek di niczegol....
Ano właśnie,przez takich "wyłudzaczy" próbek cierpią inni,naprawdę zainteresowani..

Co do testowania,to niestety zostaje wierzch dłoni.
Oczywiście powinno się przetestować na ustach-bo to tam kładzie się pomadki/błyszczyki-ale ze względów bezpieczeństwa(o czym pisała Fresa) lepiej tego nie robić
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 18:18   #156
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Próbki w sephorze

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
bo przecież musiała mieć aktualne badania.
No, powiedzmy, że aktualne

Ja np. nie cierpię kiedy ekspedientki otwierają moje zakupione już kosmetyki przy kasie żeby mi pokazać jak wyglądają (a testery to niby po co są) i czy nie są np. uszkodzone (no bo jakby co, to na wymianę oczywiście nie ma szans) Pomijając kwestię higieny, to termin w jakim kosmetyk zachowuje swoją pełną wartość liczy się od momentu jego pierwszego otwarcia, o czym chyba żadna ekspedientka nie ma pojęcia. Dziwne, że zafoliowanych kremów czy perfum nie otwierają. Strasznie mi to działa na nerwy.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 18:19   #157
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Próbki w sephorze

Cytat:
Napisane przez warszawianka Pokaż wiadomość
E tam,bardzo przyjamna twarz,nie ma co kamuflować
Powiedział kurczak (kurczak, prawda?)
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-01, 18:20   #158
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Próbki w sephorze

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Jeśli już, to tylko na dłoni.


Jeszcze iks lat temu, wszystkie towary w perfumeriach stały za ladą i to ekspedientka na swojej ręce maźnęła czy to krem czy inszą pomadkę i to było bardziej higieniczne, bo przecież musiała mieć aktualne badania.
Ale też nie wiadomo co przed chwilą tymi rękami robiła
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 18:21   #159
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Próbki w sephorze

Cytat:
Napisane przez warszawianka Pokaż wiadomość
Ale też nie wiadomo co przed chwilą tymi rękami robiła
No właśnie !!
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 18:21   #160
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Próbki w sephorze

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Powiedział kurczak (kurczak, prawda?)
heheheh,no w połowie kurczak,w połowie kot.Kurczakot
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 18:22   #161
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Próbki w sephorze

Cytat:
Napisane przez warszawianka Pokaż wiadomość
heheheh,no w połowie kurczak,w połowie kot.Kurczakot
Wiedziałam, że mamy wiele wspólnego
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-01, 18:25   #162
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Próbki w sephorze

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Wiedziałam, że mamy wiele wspólnego
hehehehehe,no przecież od razu widać!
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 18:31   #163
Budyniek
Rozeznanie
 
Avatar Budyniek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 971
Dot.: Próbki w sephorze

Albo kotkurcz:P

gdzies slyszalam o probkach blyszczykow w malutkich pojemniczkach

bo to tez jest niezbyt fair, kupujemy kota w worku, raz zainwestowalam w tusz diora, po czym po dwoch uzyciach odsprzedalam za polowe ceny... gorszy jak dla mnie od maybellinu :/ opinie na portalach to inna rzecz, a to jak sie trzyma na wargach, czy rzesach produkt inna ... wiec cieszmy sie ze chociaz kilka rzeczy mozna sprawdzic

a powiedzcie swiezej lowczyni probek z zerowym doswiadczeniem jakie rzeczy moge przetestowac? wyczytalam o kremach, perfumach i fluidach, co jeszcze mogę zabrac do domku w celu lepszych ogledzin a nie tylko testowania na lapce w sklepie pod czujnym okiem ekspedientek?

ucalowania
Budyniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 18:34   #164
Malawa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 30
Dot.: Próbki w sephorze

Cytat:
Napisane przez Budyniek Pokaż wiadomość
Albo kotkurcz:P

gdzies slyszalam o probkach blyszczykow w malutkich pojemniczkach

bo to tez jest niezbyt fair, kupujemy kota w worku, raz zainwestowalam w tusz diora, po czym po dwoch uzyciach odsprzedalam za polowe ceny... gorszy jak dla mnie od maybellinu :/ opinie na portalach to inna rzecz, a to jak sie trzyma na wargach, czy rzesach produkt inna ... wiec cieszmy sie ze chociaz kilka rzeczy mozna sprawdzic

a powiedzcie swiezej lowczyni probek z zerowym doswiadczeniem jakie rzeczy moge przetestowac? wyczytalam o kremach, perfumach i fluidach, co jeszcze mogę zabrac do domku w celu lepszych ogledzin a nie tylko testowania na lapce w sklepie pod czujnym okiem ekspedientek?

ucalowania
Można jeszcze zrobić próbki z sypkich pudrów,rózy czy cieni.
Malawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 18:37   #165
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Próbki w sephorze

to jest Kotczak!:P
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 18:37   #166
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Próbki w sephorze

Cytat:
Napisane przez Budyniek Pokaż wiadomość
Albo kotkurcz:P

gdzies slyszalam o probkach blyszczykow w malutkich pojemniczkach

bo to tez jest niezbyt fair, kupujemy kota w worku, raz zainwestowalam w tusz diora, po czym po dwoch uzyciach odsprzedalam za polowe ceny... gorszy jak dla mnie od maybellinu :/ opinie na portalach to inna rzecz, a to jak sie trzyma na wargach, czy rzesach produkt inna ... wiec cieszmy sie ze chociaz kilka rzeczy mozna sprawdzic

a powiedzcie swiezej lowczyni probek z zerowym doswiadczeniem jakie rzeczy moge przetestowac? wyczytalam o kremach, perfumach i fluidach, co jeszcze mogę zabrac do domku w celu lepszych ogledzin a nie tylko testowania na lapce w sklepie pod czujnym okiem ekspedientek?

ucalowania
Hehehe,przeczytałam "pokurcz"


(od razu chciałam zaznaczyć,że w poprzednim poscie nie Ciebie nazwałam wyłudzaczem próbek ale innych,takich żyjących na próbkach).

Tak,brak możliwości wypróbowania pomadki czy też błyszczyka i mi się nie podoba.Na dłoni pomadka wygląda zupełnie inaczej niż na ustach
Wiem,że czasem można spotkać takie mini szmineczki,na dwa maźnięcia jakby,ale ja jeszcze na takie próbki nie trafiłam.
Tak samo nie testuję na sobie tuszy do rzęs.Zawsze odwiedzając perfumerię mam pomalowane rzęsy a wiadomo,że w takim wypadku nie przekonam się jak działa ody tusz.
Czytam opinie,oglądam szczoteczkę...i biorę.
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 18:38   #167
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Próbki w sephorze

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
to jest Kotczak!:P
KOTCZAK!!!!
To jest to!!!
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 18:43   #168
Budyniek
Rozeznanie
 
Avatar Budyniek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 971
Dot.: Próbki w sephorze

i z tuszem niestety nietrafilam i powrocilam do starego, taniego, sprawdzonego

za czasow jak bylam konsultantka avonu to zostala mi paleta probek szminek, cos okolo 30 szt. takie miniaturowe szmineczki, mimo, ze mini, to jednak na wiele razy starczaja

blyszczyk, czy szminka tez ma swoja okreslona trwalosc... ale sie pokusilam o maxilip czy cos takiego z diora, i rowniez zawod, zuzylam, bo szkoda , a efekt zaden. i wiem, ze jesli bym maznela usta nim w sephorze, to bym nie kupila. ale wstret wiekszy i chyba skrepowanie. jak testowalam perfumy to psiumkalam tylko na blotter, jakos sie balam na nadgarstek... ale od dzis zaczynam walke o probki i mowie dosc kupowaniu nieprzetestowanych rzeczy
Budyniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 18:49   #169
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Próbki w sephorze

Cytat:
Napisane przez Budyniek Pokaż wiadomość
i z tuszem niestety nietrafilam i powrocilam do starego, taniego, sprawdzonego

za czasow jak bylam konsultantka avonu to zostala mi paleta probek szminek, cos okolo 30 szt. takie miniaturowe szmineczki, mimo, ze mini, to jednak na wiele razy starczaja

blyszczyk, czy szminka tez ma swoja okreslona trwalosc... ale sie pokusilam o maxilip czy cos takiego z diora, i rowniez zawod, zuzylam, bo szkoda , a efekt zaden. i wiem, ze jesli bym maznela usta nim w sephorze, to bym nie kupila. ale wstret wiekszy i chyba skrepowanie. jak testowalam perfumy to psiumkalam tylko na blotter, jakos sie balam na nadgarstek... ale od dzis zaczynam walke o probki i mowie dosc kupowaniu nieprzetestowanych rzeczy
O właśnie,Avon ma takie próbeczki pomadek
Widziałam też u którejś ze znajomych takie minipróbeczki pomadek Chanel.Zresztą są też na Allegro...Natomiast w Sephorze czy jakiejkolwiek innej perfumerii nigdy nie widzialam.Podobno nie mają.
I w ten sposób również niestety kupuję w ciemno,zauroczona kolorem na dłoni..a potem rozczarowana kolorem na ustach
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-01, 18:54   #170
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Próbki w sephorze

przeczytalam caly watek i... no wlasnie.
zgadzam sie z sine.ira - probko sa po to, by probowac. gdyby mialy inne przeznaczenie mialyby inna nazwe

co do lowczyn badz i nie lowczyn probkow - no sa ludzi i ludzie. jedni prosza o probke bo sa zainteresowani produktem a inni prosza dlatego, ze beda mili krem na caly miesiac. bywa.

ja osobiscie ZAWSZE prosze o probke produktu, ktory mam zamiar kupic w przyszlosci.z awsze tez wertuje KWC jednak pisemne recenzje kosmetyku sa malo przydatne, bo akzda skora reaguje na kosmetyk inaczej. mnie zapycha/uczula co innego niz recenzentki KWC, w zwiazku z tym musze porzadnie przetestowac dany kosmetyk.
nie mowie juz o podkladach - w zimnym, sztucznym swietle perfumerii kolory podkaldow wygladaja na jasniejsze/mniej rozowe niz w swietle dziennym, pare razy przejechalam sie juz na takim testowaniu.

jak juz pisalam - o probki prosze zawsze. zwykle o dwie, trzy probki podkladow do porzadnego testowania. w ciemno kupuje tylko perfumy, bo znajac nuty zapachowe moge stwierdzic, czy zapach mi podpasuje, czy nie. w przypadku kremow/podkaldow nawet znajac skald nie mam pewnosci, ze mnie nie wypryszczy/wyprosiaczy etc.

po to sa probki, drogie panie, by probowac. producenci zapewniaja perfumeriom odpowiednie ilosci testerow. najlepiej jest w sklepach firmowych danej marki, tam kobitki maja odgorny prikaz dawania probek - w koncu sklep firmowy, trzeba dbac o klienta. w sieciowkach i tak naprawde wsiorawno, wazne by klient kupil, nawet w ciemno.

swoja droga... pamietam zakupy w USA - sklep firmowy EL i Clinique... raj na ziemi. nie kupilam zadnego produktu a zostalam obdarowana wielka siatka probek bo 'poprobuje pani i do ans wroci kupic pelnowymiarowe produkty, jestem tego pewna. dorzucilam tez lusterko, grzebien i kosmetyczke z miniproduktami, przyda sie w samolocie' oczywiscie ze wrocilam. bo ceny tez tam mieli bajeczne
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 19:03   #171
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Próbki w sephorze

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
swoja droga... pamietam zakupy w USA - sklep firmowy EL i Clinique... raj na ziemi. nie kupilam zadnego produktu a zostalam obdarowana wielka siatka probek bo 'poprobuje pani i do ans wroci kupic pelnowymiarowe produkty, jestem tego pewna. dorzucilam tez lusterko, grzebien i kosmetyczke z miniproduktami, przyda sie w samolocie' oczywiscie ze wrocilam. bo ceny tez tam mieli bajeczne

szkoda ze tak w Pl nie ma , na pewno nie u mnie
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 19:05   #172
arrachnee
Zakorzenienie
 
Avatar arrachnee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 4 843
Dot.: Próbki w sephorze

O ile wiem, to próbki są dla klientów
To jaki produkt mam ochotę przetestować, to tylko moja sprawa. Jaka ilość potrzebna mi jest do testów? Czasem kropelka, czasem na tyle sporo, że w jednym miejscu tyle nie dostanę.
Notorycznie dostaje z łaski 1 próbkę do zakupów - nikt nie pyta mnie, co chcę przetestować, nikt nawet nie zastanawia się czy dana próbka jest dla mnie odpowiednia. W 3/4 przypadków takie próbki wędrują do kogoś innego
Nigdy, poza konkretnymi akcjami danych firm kosmetycznych, nie widziała, aby wręczono klientowi miniatury. Czyżby wszystkie trafiały na all?

Nawet jeśli regularnie spotykam szalone nastolatki smarujące się przed randką, czy inne panie w futerkach psikające się od stóp do głów najdroższymi perfumami, nadal mam wątpliwości kto jest bardziej "nieuczciwy" "lud" czy "perfumerie"
__________________

PUSTAK BLOG
różne wersje lakierów essie
Rossmannowe -40% - zakupy 1 2

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny



Edytowane przez arrachnee
Czas edycji: 2009-01-01 o 19:07 Powód: literówka
arrachnee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 19:07   #173
mamrotka
Wtajemniczenie
 
Avatar mamrotka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 422
Dot.: Próbki w sephorze

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
No nie wiem... jakbyś poszła do kogoś w gości to też byś otworzyła lodówkę i poczęstowała się zapasami? to chyba nie w porządku, prawda?

a ja właśnie znam taką jedną , i jak wpada do mnie( ostatnio już nie, może się domyśliła że mam jej dość) łowczyni próbek jak w sklepach tak i u mnie w domu, do lodówki też zaglądała zawsze regularnie , parę rzeczy musiałam jej oddać, np. szminka jej się spodobała no to co od razu pomalowała usta i jak mam później tego używać skoro "koleżanka" miała opryszczkę na ustach

chodziła po sklepach żeby się umalować na randkę i od perfum nie stroniła
kasę też pożyczała bo portfel zapomniała albo nie miała gotówki a kartę w domu zostawiła , oczywiście było że później mi odda


całe szczęście że już nie przychodzi ach ten mój brak asertywności




a odnośnie tematu to w Sephorze zawsze mi rzucali próbki jakieś ale ostatnio stwierdziłam że za przeciwzmarszczkowy to podziękuję chyba że uzbieram próbek na prezent dla "koleżanki"
__________________
07.03-31.03 7,5 (?)
mamrotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 19:11   #174
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Próbki w sephorze

Zupełnie nie rozumiem obwąchiwania blottera, w celu "wypróbowania" zapachu
Przecież żadnej grzybicy się nie przeniesie, jak się psiknie na nadgarstek
Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 19:15   #175
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Próbki w sephorze

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Zupełnie nie rozumiem obwąchiwania blottera, w celu "wypróbowania" zapachu
Przecież żadnej grzybicy się nie przeniesie, jak się psiknie na nadgarstek
kiedy chce sie poznac zapach mozna psiknac na blotter. ale jesli chce sie zobaczyc, jak zapach reaguje ze skora trzeba psiknac na nadgarstek, nie ma wyjscia.

tu chyba nie chodzi o grzybice a o wygode. flakonik moze wygladac ladnie ale zapach w nim zamkniety moze spowodowac ogromny bol glowy wiec lepiej najpierw zapoznac sie z blotterem, pozniej psiknac na skore, zwlaszcza gdy nie ma mozliwosci szybkiego pozbycia sie zapachu ze skory.
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 19:22   #176
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Próbki w sephorze

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
kiedy chce sie poznac zapach mozna psiknac na blotter. ale jesli chce sie zobaczyc, jak zapach reaguje ze skora trzeba psiknac na nadgarstek, nie ma wyjscia.

tu chyba nie chodzi o grzybice a o wygode. flakonik moze wygladac ladnie ale zapach w nim zamkniety moze spowodowac ogromny bol glowy wiec lepiej najpierw zapoznac sie z blotterem, pozniej psiknac na skore, zwlaszcza gdy nie ma mozliwosci szybkiego pozbycia sie zapachu ze skory.
W sumie, racja.
A dodatkowo.
Przebywać osiem godzin dziennie w miejscu, w którym co chwilę ktoś by psikał innym zapachem, do przyjemności by nie należało.


Z drugiej strony, powinno być tak, że klient nasz pan, a perfumy zupełnie inaczej pachną na papierze niż na naszej skórze, na której muszą się rozwinąć, żeby stwierdzić, czy to zapach dla nas czy nie
Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 19:27   #177
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Próbki w sephorze

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
W sumie, racja.
A dodatkowo.
Przebywać osiem godzin dziennie w miejscu, w którym co chwilę ktoś by psikał innym zapachem, do przyjemności by nie należało.


Z drugiej strony, powinno być tak, że klient nasz pan, a perfumy zupełnie inaczej pachną na papierze niż na naszej skórze, na której muszą się rozwinąć, żeby stwierdzić, czy to zapach dla nas czy nie
ja nigdy nie mialam problemu z dostaniem probki zapachu
tak jest, na skorze zapach rozwija sie zupelnie inaczej. na blotterze nie rozwija sie w ogole praktycznie, bo papier nie ma zapachu i nie wchodzi w reakcje

i, co jest ciekawe, inaczej ukladaja sie na skorze perfumy z lanej probki a inaczej psikniete psiakczem. maja inna trwalosc i inaczej ukladaja sie na skorze. niewiarygodne ale sprawdzone
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 19:38   #178
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Próbki w sephorze

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
i, co jest ciekawe, inaczej ukladaja sie na skorze perfumy z lanej probki a inaczej psikniete psiakczem. maja inna trwalosc i inaczej ukladaja sie na skorze. niewiarygodne ale sprawdzone
No właśnie to jest dziwne i ciekawe (gdzieś w jakimś wątku o tym czytałam)
Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 19:49   #179
lusiatczew
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 21
Dot.: Próbki w sephorze

Laski kobiety pracującew tych sklepach maja znizki na kosmetyki a i tak nie kupuja i9ch bo biora testery i probki wiec mysle ze klientom tez mozna..........
Szczerze to dopiero dowiaduje sie ze klient ma prawo prosic o probke i napewno wybiore sie po zapach chanell allure sensuelle by sprawdzic vczy odpowiada mej karnacji i urodzie bo jak wiadomo kada kobieta inaczej pacvhnie perfumem.... Blondynka brunetka czy ruda.... pozdrawiam wszytskie i nie warto sie sprzeczac myszki bo i tak kazdy robi to co uwaza za sluszne....
spokojnej nocy
lusiatczew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 19:54   #180
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Próbki w sephorze

Cytat:
Napisane przez lusiatczew Pokaż wiadomość
Laski kobiety pracującew tych sklepach maja znizki na kosmetyki a i tak nie kupuja i9ch bo biora testery i probki
A skąd wiesz?
Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:48.