NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI. - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-31, 09:36   #1861
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Dzieki serdeczne Nad Fairytale i Kitschmas sie kiedys zastanawialam mocno i jak widze slusznie Twoj opis HD to kropka w kropke silica z CS, az zaluje, ze nie moge uzywac codziennie ale poliki nie zdzierzyly jednak, musze w kratke.
Ilosc masz idealna, ja do tego chyba nigdy nie dojde, ciagle cos neci, a ja glupia gropa wcale z tego nie wyrastam. Zamiast sie zajac jakims konstruktywnym hobby, to przeczesuje net za dupelkami
Zaciekawilas mnie korektorem, ciekawe czy NC15 by mi pasowal Mogliby robic tez NC5 i NC10
Mamy podobne upodobania jesli chodzi o kolory cieni, moge z MAC polecic jasny fiolet Digit i brzoskwioniowy beż Vapour, oba sa czesto w uzyciu u mnie
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 10:07   #1862
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
Ooo, nie domyśliłabym się, że to Way to Love, u mnie na monitorze wyszła różowo a w rzeczywistości jest bardziej brzoskwiniowa.
Właśnie tak mi się wydawało, że te Bloty to jakieś jasne są, na stronie MACa najjaśniejszy jest chyba biały, ten medium wydawał się odpowiedni ale widzę, że on też bardzo jasny. A chciałam coś do poprawek ciemniejszego niż mój Pressed Powder.



A czemu nie ma pędzelków?? Uwielbiam je oglądać
Bo w pędzelkach u mnie raczej zmian nie ma, poza tym brudne są
Way to Love jest bardziej różowy; fajny jest też kolor Hue - taki beżowy, naturalny, pewnie go wezmę za puste pudełeczka.
Straszne kolory mają Bloty, ja wzięłam Medium, a on jest biały! Na szczęście na skórze jest przezroczysty, nieźle matuje
Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Dzieki serdeczne Nad Fairytale i Kitschmas sie kiedys zastanawialam mocno i jak widze slusznie Twoj opis HD to kropka w kropke silica z CS, az zaluje, ze nie moge uzywac codziennie ale poliki nie zdzierzyly jednak, musze w kratke.
Ilosc masz idealna, ja do tego chyba nigdy nie dojde, ciagle cos neci, a ja glupia gropa wcale z tego nie wyrastam. Zamiast sie zajac jakims konstruktywnym hobby, to przeczesuje net za dupelkami
Zaciekawilas mnie korektorem, ciekawe czy NC15 by mi pasowal Mogliby robic tez NC5 i NC10
Mamy podobne upodobania jesli chodzi o kolory cieni, moge z MAC polecic jasny fiolet Digit i brzoskwioniowy beż Vapour, oba sa czesto w uzyciu u mnie
Ten NW15 jest dość jasny, dobrze się wtapia w skórę
Dopisuję sobie kolory cieni, żeby obejrzeć je w sklepie. Ciągle mi się wydaje, że mam wszystkiego za dużo - zwłaszcza cieni, bo te najwolniej schodzą. Niektóre mam już bardzo długo, a tam zero wgłębień:/
Jak skończę HD to zainteresuję się silicą, bo daje naprawdę fajny efekt. A możesz polecić coś matującego z minerałów?
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 11:12   #1863
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość


w białym słoiczku przy pudrach - Make up For Ever HD Powder
Estell Ale przyznam się szczerze, że spodziewałam się dużo większej kolekcji A tu tak jak napisała Vril b. wyważony, elegancki zbiór, pięknie
I to co zawsze najbardziej cenię w kolekcjach: widać, że tego wszystkiego, albo prawie wszystkiego regularnie używasz a nie masz, żeby mieć.
A teraz baty , bo przez Ciebie już wiem, że nie oprę się złożeniu paletki w MACu i kolejnemu fluidline'owi (Ty masz klasyczną czerń i jaki to brąz?Dipdown? Kocham mój Macroviolet i muszę mu sprawić towarzystwo
Kusi mnie też korektor
Jestem w szoku, że masz tak mało róży A mówiłam już, że kocham ten,który wybrałyśmy ostatnio w MACu?
Błyszczyka z MACa możesz dalej nie używać, ja jak tak dalej pójdzie skończę swój i wtedy ukradnę Tobie
A gdzie puder Isadory? Czyżby się już skończył?

Ale się rozpisałam


Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Szminka to Way to Love z kolekcji Romance - Karolina ją ostatnio kupiła.
I jest b.zadowolona
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 12:20   #1864
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Estella, niestety matujacych nie znam, bo unikam ale na watkach mineralnych polecane sa pudry ryzowy i kaolinowy z EDM oraz bambusowy z Biochemii Urody
Mnie nagle cienie zaczely szybciej znikac jak zaczelam uzywac pedzli MAC, jakos duzo nabieraja i dziury mi robia w kasetkach
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 12:37   #1865
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Estell, jak Ci się używa tuszu burzujka?

Aiiiii- co powiesz o balsamie do ust Himalaya?
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 13:03   #1866
sleepy
Zakorzenienie
 
Avatar sleepy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 721
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Estello, śliczny zbiór! Też myślałam że masz więcej róży I znów naszła mnie wielka ochota na pasiaka Diora


A to mój zredukowany zbiorek
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg twarz1.jpg (118,1 KB, 373 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg twarz3.jpg (133,0 KB, 375 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg oczy1.jpg (67,6 KB, 260 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg oczy2.jpg (112,4 KB, 312 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg usta.jpg (75,0 KB, 322 załadowań)
__________________
We live and we learn.
Then we forget and do it again.

Edytowane przez sleepy
Czas edycji: 2009-05-31 o 13:15
sleepy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 13:15   #1867
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Estell Ale przyznam się szczerze, że spodziewałam się dużo większej kolekcji A tu tak jak napisała Vril b. wyważony, elegancki zbiór, pięknie
I to co zawsze najbardziej cenię w kolekcjach: widać, że tego wszystkiego, albo prawie wszystkiego regularnie używasz a nie masz, żeby mieć.
A teraz baty , bo przez Ciebie już wiem, że nie oprę się złożeniu paletki w MACu i kolejnemu fluidline'owi (Ty masz klasyczną czerń i jaki to brąz?Dipdown? Kocham mój Macroviolet i muszę mu sprawić towarzystwo
Kusi mnie też korektor
Jestem w szoku, że masz tak mało róży A mówiłam już, że kocham ten,który wybrałyśmy ostatnio w MACu?
Błyszczyka z MACa możesz dalej nie używać, ja jak tak dalej pójdzie skończę swój i wtedy ukradnę Tobie
A gdzie puder Isadory? Czyżby się już skończył?

Ale się rozpisałam
Ostatnio przejrzałam kosmetyki, odłożyłam parę nieużywanych rzeczy - część rozdałam, a część chyba wystawię na All. albo komuś oddam. Staram się używać wszystkiego - z błyszczykami i produktami do twarzy nie ma problemu; gorzej z cieniami - mimo tak wielu odcieni miałam ostatnio kryzys i brak pomysłów na jakikolwiek makijaż. Na szczęście wszystko wraca do normy

Na paletkę MACową namawiam, zwłaszcza, że wkłady wychodzą taniej niż cienie w pudełeczkach. Mam brązowy Fluidline - Dipdown; ten czarny jest innej firmy. Bardzo go lubię, chyba znowu zacznę robić sobie kreski, bo dawno nie robiłam. Mam ochotę na czerń albo fiolet, ten który Ty masz
Nie mówiłaś, że kochasz, ale się domyślam, bo piękny jest też mi się podoba błyszczyka nie oddam za żadne skarby, trzeba będzie znowu do Krk jechać
Puder IsaDory mam jeszcze, gdzieś leży - nie mogłam go wczoraj znaleźć, aktualnie matuję się Blotem. IsaDory zostało mi mniej niż połowa, całkiem przyzwoity puder.

Jak tam puder perłowy?
Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Estella, niestety matujacych nie znam, bo unikam ale na watkach mineralnych polecane sa pudry ryzowy i kaolinowy z EDM oraz bambusowy z Biochemii Urody
Mnie nagle cienie zaczely szybciej znikac jak zaczelam uzywac pedzli MAC, jakos duzo nabieraja i dziury mi robia w kasetkach
Chciałam kupić jakiś pędzel MACa, ale musiałabym go używać do innych cieni - nie MACowych bo za bardzo je lubię, żeby szybko je zużywać
Ten kaolin z EDM mnie kusi, pewnie wezmę jeszcze Flat Topa. Kusi mnie też Blending Brush za każdym razem jak chcę już złożyć zamówienie, to Flat top znika
Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Estell, jak Ci się używa tuszu burzujka?
Hmm ma miękką gumową szczotkę, ale rzadko rozmieszone włoski - Masterpiece MF było o niebo lepszy. Jest ok, ale bez rewelacji, ja lubię bardzo wyrazisty efekt. Bourjois ładnie wydłuża i rozdziela, ale za mało pogrubia.

---------- Dopisano o 14:15 ---------- Poprzedni post napisano o 14:10 ----------

Sleepy ładnie u Ciebie możesz porównać tusze Max Factora?
Pasiaka polecam, ale jak dla mnie jets bardzo mało wydajny; dlatego dokupiłam drugiego. Ma przepiękne kolory
Z różami jakaś posucha u mnie, coś mnie tam kusi z MACa, ale niezbyt mocno <na razie> mam ochotę na coś naturalnego, beżowo brązowego, ale nie znalazłam na razie nic w odpowiednim odcieniu.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-31, 13:39   #1868
sleepy
Zakorzenienie
 
Avatar sleepy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 721
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość

Sleepy ładnie u Ciebie możesz porównać tusze Max Factora?
Pasiaka polecam, ale jak dla mnie jets bardzo mało wydajny; dlatego dokupiłam drugiego. Ma przepiękne kolory
Z różami jakaś posucha u mnie, coś mnie tam kusi z MACa, ale niezbyt mocno <na razie> mam ochotę na coś naturalnego, beżowo brązowego, ale nie znalazłam na razie nic w odpowiednim odcieniu.

Jak widać u mnie królują róże różowe i teraz chcę coś z brązem; ten pasiak nadaje się idealnie

Z tuszów (tuszy?) MF mam jeszcze Masterpiece ale jest na totalnym wykończeniu więc na fotę się nie załapał i to chyba jednak on jest moim ulubieńcem. Ale dopiero jak trochę podeschnie. Fantastycznie pogrubia i wydłuża. False Lash mnie nie zachwycił, szczota jednak za duża....
Z 2000 calorie jestem zadowolona ale chyba nie na tyle żeby sięgnąć po następne opakowanie...
__________________
We live and we learn.
Then we forget and do it again.
sleepy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 14:20   #1869
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

estella, sleepy - macie naprawde swietne kosmetyki z przyjemnoscia sie ogladalo.
__________________
Wymiana kosmetyczna
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 14:25   #1870
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Estell- aha, w takim razie ja go sobei daruję, nie dam się skusić nawet gdyby brązowy był najpięniejszym jaki widziałam

Sleepy- cóż za asceza pogratulować, ja bym nie wytrzymała z taką małą ilością mazideł

Dodaję moją mega wielką majową aktualizację- kryzys finansowy maksymalnie dał mi się we znaki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN2986.jpg (117,4 KB, 176 załadowań)
__________________
*
Łydka
*

Edytowane przez rzyrafka
Czas edycji: 2009-05-31 o 14:27
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 14:28   #1871
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość

Jak widać u mnie królują róże różowe i teraz chcę coś z brązem; ten pasiak nadaje się idealnie

Z tuszów (tuszy?) MF mam jeszcze Masterpiece ale jest na totalnym wykończeniu więc na fotę się nie załapał i to chyba jednak on jest moim ulubieńcem. Ale dopiero jak trochę podeschnie. Fantastycznie pogrubia i wydłuża. False Lash mnie nie zachwycił, szczota jednak za duża....
Z 2000 calorie jestem zadowolona ale chyba nie na tyle żeby sięgnąć po następne opakowanie...
Miałam i Masterpiece (obie wersje) i 2000 Calorie (nie zliczę ile opakowań), myślałam nad tym nowym, ale chyba jednak wrócę do tych dwóch wcześniej wymienionych, bo są naprawdę dobre
Cytat:
Napisane przez magdolena Pokaż wiadomość
estella, sleepy - macie naprawde swietne kosmetyki z przyjemnoscia sie ogladalo.
cieszę się
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-31, 14:45   #1872
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Dodaję moją mega wielką majową aktualizację- kryzys finansowy maksymalnie dał mi się we znaki
To sa cienie bell z mineralnej kolekcji czy coś ? napisz cosik wiecej prosszzz
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 15:13   #1873
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
To sa cienie bell z mineralnej kolekcji czy coś ? napisz cosik wiecej prosszzz
Kolorki mają absolutnie boskie - brudnawy srebrzysto-stalowy i "deszczowy" niebieski Niestety są trochę gorszej jakości niż seria Planete czy też Cameleon- są takei jakby bardziej suche (na szczęście się nie osypują) i trudno wetrzeć w powiekę odpowiadające mi nasycenie koloru nawet na bazie pod cienie Ale będę je męczyć na wszystkie sposoby bo takich kolorków od dawna poszukiwałam i nie poddam się tak łatwo następna próba z Duraline
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 15:16   #1874
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Dzięki Widzialam gdzies na wystawie w drogerii, jak dla mnie maja mało kolorów, ale np. zielony czy niebieski który widziałam wyglada całkiem całkiem
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 15:19   #1875
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Estell- aha, w takim razie ja go sobei daruję, nie dam się skusić nawet gdyby brązowy był najpięniejszym jaki widziałam
Trzeba przyznać, że brązowa wersja tuszu jest naprawdę ładna...
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 17:29   #1876
Aiiiiiii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 352
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Kaninen tak to YR, blyszczyk powiekszajacy, kolor 01 framboise

rzyrafko ten balsam Himalai imo to po prostu wygodnie zapakowana i wyjatkowo ladnie pachnaca wazelinka

Wrzucam swatche tych blyszczykow holograficznych Inglota. Od lewej 541, 544, 546 i 542.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg swatch.jpg (90,5 KB, 107 załadowań)

Edytowane przez Aiiiiiii
Czas edycji: 2009-05-31 o 17:37
Aiiiiiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 17:39   #1877
kasiasiar
Zakorzenienie
 
Avatar kasiasiar
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 530
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Estello cudny zbiór Jak się sprawuje puder bambusowy ?

Jakie masz wrazenia z uzywania cienia clarinsa tego w tubce? jaki maszzodcień?
kasiasiar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 17:47   #1878
zafascynowana1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 184
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
A to mój zredukowany zbiorek
Hmmm... jak byś zestawiła 2000 calorie DL i MF False Lash Effect? Który lepszy? Tj. który daje efekt pełniejszych, dłuższych i grubszych rzęs?

Cofam pytanko, nie przeczytałam wcześniejszych postów... Czyli mówisz ze Masterpiece?
__________________
Zapraszam :

blog KOSMETYCZNY : www.independentwoman92.bl ogspot.com

blog KSIĄŻKOWY : www.modliszkakulturalnie. blogspot.com



Edytowane przez zafascynowana1
Czas edycji: 2009-05-31 o 17:59
zafascynowana1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 18:20   #1879
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Trzeba przyznać, że brązowa wersja tuszu jest naprawdę ładna...
Ciiiichoooo

Aiiiiiii- dzięki, w takim razie daruję go sobie
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-31, 18:28   #1880
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez kasiasiar Pokaż wiadomość
Estello cudny zbiór Jak się sprawuje puder bambusowy ?

Jakie masz wrazenia z uzywania cienia clarinsa tego w tubce? jaki maszzodcień?
Puder jest całkiem fajny, mam ten z dodatkiem jedwabiu. Jest dość szorstki i trzeba uważać, żeby nie spadł z pędzla, bo ciężko go strzepać z ciemnych ubrań.
Dobrze matuje, co przy mojej cerze jest niebywałym wyczynem

Cień też jest fajny - daje lekko metaliczny, błyszczący efekt. Mam odcień 01 - beż, jak na cień w kremie bardzo dobrze się trzyma i całkiem nieźle łączy się z niektórymi prasowanymi cieniami.
Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ciiiichoooo
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 19:28   #1881
kasiasiar
Zakorzenienie
 
Avatar kasiasiar
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 530
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Estello dziekuję przyjżę sie temu pudrowi bo ja tez mam świecącą sie buzię

---------- Dopisano o 20:28 ---------- Poprzedni post napisano o 20:26 ----------

Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
A to mój zredukowany zbiorek
Sleepy jaki minimalizm, szczególnie wśród cieni Piekny zbiór
kasiasiar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 21:07   #1882
sleepy
Zakorzenienie
 
Avatar sleepy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 721
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość

Sleepy- cóż za asceza pogratulować, ja bym nie wytrzymała z taką małą ilością mazideł
Asceza?

No ja też nie wytrzymuję i zaczyna mnie nosić żeby przygarnąć jakis nowy różyk.

Cytat:
Napisane przez zafascynowana1 Pokaż wiadomość
Hmmm... jak byś zestawiła 2000 calorie DL i MF False Lash Effect? Który lepszy? Tj. który daje efekt pełniejszych, dłuższych i grubszych rzęs?

Cofam pytanko, nie przeczytałam wcześniejszych postów... Czyli mówisz ze Masterpiece?
O tak

Cytat:
Napisane przez kasiasiar Pokaż wiadomość
Sleepy jaki minimalizm, szczególnie wśród cieni Piekny zbiór
Dziękuję
Właśnie cieni używam bardzo mało i rozważam pozbycie się dwóch paletek... Będzie miejsce na nowy róż
__________________
We live and we learn.
Then we forget and do it again.
sleepy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 21:44   #1883
szpilka_77
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Krk ;]
Wiadomości: 1 073
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
Estello, śliczny zbiór! Też myślałam że masz więcej róży I znów naszła mnie wielka ochota na pasiaka Diora


A to mój zredukowany zbiorek
zredukowany ale jaki wartościowy który z rozświetlaczy, nabłyszczających pudrów jest wdg. Ciebie najlepszy?
__________________


szpilka_77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 22:10   #1884
sleepy
Zakorzenienie
 
Avatar sleepy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 721
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez szpilka_77 Pokaż wiadomość
zredukowany ale jaki wartościowy który z rozświetlaczy, nabłyszczających pudrów jest wdg. Ciebie najlepszy?
Wszystkie bo każdy daje inny efekt. Meteoryty (ja wymieszałam beige chic z motylami) dają bardzo subtelny efekt rozświetlenia, łagodzą rysy i doskonale nadaje się na całą twarz. Shimmer Diora i PI EL są drobinkowe i mocno rozświetlające, błyszczą. Różowy rożswietlacz w płynie GloMinerals jest prawie bezdrobinkowy i zapewnia taki mroźny efekt, delikatniejszy od shimmera.
__________________
We live and we learn.
Then we forget and do it again.
sleepy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 22:13   #1885
szpilka_77
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Krk ;]
Wiadomości: 1 073
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
Wszystkie bo każdy daje inny efekt. Meteoryty (ja wymieszałam beige chic z motylami) dają bardzo subtelny efekt rozświetlenia, łagodzą rysy i doskonale nadaje się na całą twarz. Shimmer Diora i PI EL są drobinkowe i mocno rozświetlające, błyszczą. Różowy rożswietlacz w płynie GloMinerals jest prawie bezdrobinkowy i zapewnia taki mroźny efekt, delikatniejszy od shimmera.
dziękuję za odp.Dior wygląda zachęcająco
__________________


szpilka_77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 22:28   #1886
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez szpilka_77 Pokaż wiadomość
dziękuję za odp.Dior wygląda zachęcająco
Macałam ostatnio Dior Shimmer Rose i muszę przyznać, że efekt nie był powalający. Jak dla mnie nie jest wart swojej ceny, ale są kobitki które kochają go miłością dozgonną
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 22:34   #1887
luskap
Zakorzenienie
 
Avatar luskap
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 174
GG do luskap
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Hosenko, bardzo ładna aktualizacja! Podobają mi się zwlaszcza lakiery i ten brązujący puder z Deborah. Możesz napisać jaki masz odcień? Ja też mam ciemną karnację i zastanawiam się który byłby najlepszy. Możesz opisać efekt jaki daje?

Estella, cudny zbiór! Taki idealnie wyważony- same najpotrzebniejsze rzeczy, taką kolorówkę chciałabym mieć Bardzo podobają mi sie szmineczki MAC'a i w ogóle Twoje mazidła do ust mają takie moje kolory śliczna także kolekcja cieni- i tu też same moje kolory

Sleepy! Ale masz piękny zbiór! a jaki minimalistyczny! Muszę się od Ciebie uczyć kobieto! Baaardzo podobają mi się róże i rozświetlacze Możesz opisać jaki efekt dają podkłady z Maybelline i Bourjois? No i masz moje ukochane tusze MF
luskap jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-01, 06:59   #1888
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Dodaję moją mega wielką majową aktualizację- kryzys finansowy maksymalnie dał mi się we znaki
Rzyrafko Jak nie Ty

Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość
Hosenko, bardzo ładna aktualizacja! Podobają mi się zwlaszcza lakiery i ten brązujący puder z Deborah. Możesz napisać jaki masz odcień? Ja też mam ciemną karnację i zastanawiam się który byłby najlepszy. Możesz opisać efekt jaki daje?
Dziękuję
Mam jasniejszą karnację niż Ty (zbladła mi na stare lata )
Mam odcien 2. Jest jasny, chłodnawy, nie ma w nim pomarańczu, żółci itp. Daje bardzo delikatny, naturalny efekt.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-01, 09:09   #1889
luskap
Zakorzenienie
 
Avatar luskap
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 174
GG do luskap
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Dzięki Hosenko- to dla mnie może lepszy byłby 3 ale ciekawe czy nie jest bardzo brązowy/rudy. szukam jakiegoś dobrego brązera i nie mam pomysłów już.
luskap jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-01, 09:32   #1890
sleepy
Zakorzenienie
 
Avatar sleepy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 721
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość
Sleepy! Ale masz piękny zbiór! a jaki minimalistyczny! Muszę się od Ciebie uczyć kobieto! Baaardzo podobają mi się róże i rozświetlacze Możesz opisać jaki efekt dają podkłady z Maybelline i Bourjois? No i masz moje ukochane tusze MF

Podkłady na pewno nie są bardzo kryjące. Raczej lekkie, mi to pasuje bo krycia nie potrzebuję tylko lekkiego ujednolicenia. Bourjois jest delikatnie rozświetlający, choć nie ma drobinek i jest lżejszy od Maybelline. Ten 'mineralny' daje bardzo naturalny efekt, warto wypróbować, szczególnie że często jest w promocji za mniej niż 25zl

A tusze MF (Masterpiece i 2000) baaardzo lubię
__________________
We live and we learn.
Then we forget and do it again.
sleepy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:41.