Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-08, 19:57   #2701
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
chęęętnie bym poszła, ale nie dam rady


dziewczyny,
zamawiała któraś z Was kiedyś coś ze strony Mango? nie telezakupów tylko tej z ciuchami
łeeee

ale to chyba nie PL strona? jak mylę się to podaj linka do PL
jak nie mylę to nie podawaj
widziałam stronę outletu Mango - jakaś dziewczyna podawała linka na blogu swoim

---------- Dopisano o 20:57 ---------- Poprzedni post napisano o 20:56 ----------

Cytat:
Napisane przez asia_102 Pokaż wiadomość
Pięknousta, miałaś 11 111 postów przed chwilą


Hej Blondasy Dawno mnie nie było, nawet się nie zorientowałam, że tak dawno



podpisuję się rękami i nogami
Paulinko, ciągle mam wrażenie, że Cię widziałam jak stałam przy recepcji, ale dopiero z tych nerwów mnie w domu olśniło



Bunny, na początku wielkie sorki, że jeszcze nie masz zdjęć ale poszłam na basen i mi się wszystko wypłukało teraz będę znów powtarzać historię, więc dostaniesz nówki sztuki
a co do dzieci i psów - jako stara psiara powiem Ci, że nie ma porównania pies jest pikuś
też myślałam, że do babci oddam na nockę co jakiś czas, ale jak dzwonię i słyszę jak woła 'mama' i płacze, to sorry - jadę i zabieram do domu
Bunny,mogę Ci zadać pytanie mailem w temacie manicure hybrydowego?
ale natrzaskałam niedługo będzie 22 222
witaj Asiulku tak w ogóle
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 20:10   #2702
magda bajtek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 377
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Dziewczyny potrzebuje bardzo pilnie Waszej pomocy!
Muszę położyć szampon koloryzujący, a w domu mam tylko wode 6%, mogę to jakoś wymieszać np. z wodą? Proszę pomocy!!!
magda bajtek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 20:14   #2703
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez magda bajtek Pokaż wiadomość
Dziewczyny potrzebuje bardzo pilnie Waszej pomocy!
Muszę położyć szampon koloryzujący, a w domu mam tylko wode 6%, mogę to jakoś wymieszać np. z wodą? Proszę pomocy!!!
szampon koloryzujący mieszać osobno z %? co to za szampon
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 20:20   #2704
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
króliczku paski
a kapcie wygodniutkie, mięciutkie mój zeszłoroczny ukochany fason
w czerwonych jestem zakochana a czarne to wiadomo
sukienka wielkanocna dziękuję

---------- Dopisano o 20:44 ---------- Poprzedni post napisano o 20:23 ----------

Novelove gratki i za bio

---------- Dopisano o 20:46 ---------- Poprzedni post napisano o 20:44 ----------

cieszę się, że na mojej maturze matma nie była obowiązkowa

---------- Dopisano o 20:48 ---------- Poprzedni post napisano o 20:46 ----------

Kitka pokażesz rowerek? może jakiś wpis na blogu?
ja też czaję się na zakup ale w stacjonarnych sklepach nie widziałam nic godnego uwagii a boję się troszkę rower przez internet zamówić ale chyba nie będzie innego wyjścia

---------- Dopisano o 20:49 ---------- Poprzedni post napisano o 20:48 ----------

Novelove ładne szpile, takie zawsze hot
a takich "przyjaciół" olej, nie warto nawet o nich myśleć

---------- Dopisano o 20:51 ---------- Poprzedni post napisano o 20:49 ----------



do tej pory najohydniejszym filmem, który moje patrzałki widziały była Ludzka Stonoga porąbany film oglądała któraś?


---------- Dopisano o 20:52 ---------- Poprzedni post napisano o 20:51 ----------



do Szczecka? a porke?

---------- Dopisano o 20:53 ---------- Poprzedni post napisano o 20:52 ----------



oo! właśnie! tylko w poniedziałek

---------- Dopisano o 20:54 ---------- Poprzedni post napisano o 20:53 ----------

ups... wtorek! dzisiaj wtorek już
obejrzalam troche i nie dalam rady wiecej ja nie wiem co musi siec w glowie tego co wymyslil ten film...
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 20:22   #2705
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
obejrzalam troche i nie dalam rady wiecej ja nie wiem co musi siec w glowie tego co wymyslil ten film...
ja oglądałam ten film chyba 3 dni z przerwami
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 20:26   #2706
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

hej!


Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
o !!! kochaaane! Kopniaki pomogły! Wychodzi mi coś koło 80% z matmy!!!! Jestem taaaki szczęśliwy! A na początku jak otworzyłam arkusz, to jakbym była skunskem, to pewnie byście mnie poczuły, tak się zestresowałam! Liczę, liczę i kij nic nie wychodzi.
Jezuusiinkuiuuuuuj
gratki
u mnie ściągi szły w ruch
Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość

Przyszla moja maska Dolce Anti Age[COLOR="Silver"]
ja własnie zawsze po palecie 12% nakładałam dolce na całą głowe i masowałam po skórze głowy i wtedy nie czułam, że mnie skóra po farbowaniu szczypie
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Dałam fotke już Oczywiście wizaż zjadł jakość ...
piękna
Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim
A ja się witam z polski
jestem już ponad tydzień i zaraz zmykam do de. Na kolejne egzaminy
A tymczasem delektuje się pogoda
Mam tyle do nadrobienia ze chyba nie zdążę
Bo niestety materiałem mnie obłożyli

Kupiłam lawendowy J&J i wiele innych rzeczy
Będę mieć romans do Caskady Moge?




Novo
Jak matura

Lady
Mam nadzieje,ze brum brum się sprawdzi
hej
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
a ja dalej podtrzymuje człowiek MUŚNIĘTY słońcem naturalnym lub nie ROZSĄDNIE! wygląda zdrowiej i promniennie
mi majóweczka nad morzem posłużyła opalenizna jest i to darmowa [COLOR="Silver"]
ja równiez tak uważam sama ostatnio troche się przyrumieniłam na działce i od razu buzia ładniejsza i włoski lepiej się prezentują przy tej opaleniźnie ale dokładnie tak jak napisałaś opalanie tak ,ale z rozsądkiem

wiecie ,boje sie tej mojej czwartkowej wizyty u fryz dlatego że mam dość długasne już włoski i obawiam się, że nawet jak ją napomne, że tylko ma 1cm obciąć to skończy się na 5cm i będę zła a muszę chociaz troszke te końcówki wyrównać
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 20:31   #2707
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hej!



gratki
u mnie ściągi szły w ruch

ja własnie zawsze po palecie 12% nakładałam dolce na całą głowe i masowałam po skórze głowy i wtedy nie czułam, że mnie skóra po farbowaniu szczypie

piękna

hej

ja równiez tak uważam sama ostatnio troche się przyrumieniłam na działce i od razu buzia ładniejsza i włoski lepiej się prezentują przy tej opaleniźnie ale dokładnie tak jak napisałaś opalanie tak ,ale z rozsądkiem

wiecie ,boje sie tej mojej czwartkowej wizyty u fryz dlatego że mam dość długasne już włoski i obawiam się, że nawet jak ją napomne, że tylko ma 1cm obciąć to skończy się na 5cm i będę zła a muszę chociaz troszke te końcówki wyrównać
i człowiek od razu się lepiej czuję jak przyrumieni lekko pogoda nam teraz w majówkę sprzyjała więc nie dziwię się

nie dziwię się, że boisz się, ja też boję się fryz i tego "podcinania końcówek" dlatego mama mi podcina albo znajoma fryz wtedy tnie tylko tyle ile chce a z innymi to miałam takie przygody mówię 1-2 a ta właśnie z min. 5 ciach
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-08, 20:31   #2708
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
ja oglądałam ten film chyba 3 dni z przerwami
ty chociaz obejrzalas ja ni h.....

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hej!



gratki
u mnie ściągi szły w ruch

ja własnie zawsze po palecie 12% nakładałam dolce na całą głowe i masowałam po skórze głowy i wtedy nie czułam, że mnie skóra po farbowaniu szczypie

piękna

hej

ja równiez tak uważam sama ostatnio troche się przyrumieniłam na działce i od razu buzia ładniejsza i włoski lepiej się prezentują przy tej opaleniźnie ale dokładnie tak jak napisałaś opalanie tak ,ale z rozsądkiem

wiecie ,boje sie tej mojej czwartkowej wizyty u fryz dlatego że mam dość długasne już włoski i obawiam się, że nawet jak ją napomne, że tylko ma 1cm obciąć to skończy się na 5cm i będę zła a muszę chociaz troszke te końcówki wyrównać
po ostatnim farbowaniu to nie wiem co by mi pomoglo...

Bunny
kurde zapomnialam ci sie pochwali ze skorzystalam z Twojej zlotej rady
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 20:36   #2709
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
i człowiek od razu się lepiej czuję jak przyrumieni lekko pogoda nam teraz w majówkę sprzyjała więc nie dziwię się

nie dziwię się, że boisz się, ja też boję się fryz i tego "podcinania końcówek" dlatego mama mi podcina albo znajoma fryz wtedy tnie tylko tyle ile chce a z innymi to miałam takie przygody mówię 1-2 a ta właśnie z min. 5 ciach
mnie ostatnio Tż podcinał i nawet równo mu to wyszło ,ale górna warstwe mam pocieniowaną i z tym juz sobie sama nie poradze boje się ,że sobie dziury powycinam i dopiero narobie a 20 maja mam komunie mojego synia i chcę ładnie wygladac
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 20:58   #2710
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cześć dziewczyny
Zgadzam się z Wami- jak choc troche przyrumienie sie na sloneczku to od razu lepiej sie czuje niestety nie mialam jeszcze okazji, no ale moze sie uda jakos
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 21:03   #2711
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
mnie ostatnio Tż podcinał i nawet równo mu to wyszło ,ale górna warstwe mam pocieniowaną i z tym juz sobie sama nie poradze boje się ,że sobie dziury powycinam i dopiero narobie a 20 maja mam komunie mojego synia i chcę ładnie wygladac
rozumiem, ja teraz czekam i modlę się kiedy nadejdą te dni jak zejdę z cieniowania na długości
lepiej samemu nie kombinować zwłaszcza przed tak ważną uroczystością ale z drugiej strony rozumiem też strach przed wizytą u fryzjera bo fryzjerów jest full ale znaleźć dobrego to cud

---------- Dopisano o 22:02 ---------- Poprzedni post napisano o 22:00 ----------

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
ty chociaz obejrzalas ja ni h.....


po ostatnim farbowaniu to nie wiem co by mi pomoglo...

Bunny
kurde zapomnialam ci sie pochwali ze skorzystalam z Twojej zlotej rady
nie wiem co osoba, która pisała scenariusz miała na bani i cały czas mnie to zastanawiało

---------- Dopisano o 22:03 ---------- Poprzedni post napisano o 22:02 ----------

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Zgadzam się z Wami- jak choc troche przyrumienie sie na sloneczku to od razu lepiej sie czuje niestety nie mialam jeszcze okazji, no ale moze sie uda jakos
uda na pewno na plażę blisko
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-08, 21:09   #2712
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
rozumiem, ja teraz czekam i modlę się kiedy nadejdą te dni jak zejdę z cieniowania na długości
lepiej samemu nie kombinować zwłaszcza przed tak ważną uroczystością ale z drugiej strony rozumiem też strach przed wizytą u fryzjera bo fryzjerów jest full ale znaleźć dobrego to cud

---------- Dopisano o 22:02 ---------- Poprzedni post napisano o 22:00 ----------



nie wiem co osoba, która pisała scenariusz miała na bani i cały czas mnie to zastanawiało

---------- Dopisano o 22:03 ---------- Poprzedni post napisano o 22:02 ----------



uda na pewno na plażę blisko
tez nad tym myslam ale po chwili glebszego zastanowienia stwierdzilam ze jednak nie,nie chce wiedziec bo moge juz nigdy nie powrocic do normalnosci
ja mialam moje klaczki-biedaczki zmierzyc ale jakos nie mam serca ich prostowac zeby bylo mi wygodniej...
Lady a Twoje ile cm maja?
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 21:24   #2713
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
tez nad tym myslam ale po chwili glebszego zastanowienia stwierdzilam ze jednak nie,nie chce wiedziec bo moge juz nigdy nie powrocic do normalnosci
ja mialam moje klaczki-biedaczki zmierzyc ale jakos nie mam serca ich prostowac zeby bylo mi wygodniej...
Lady a Twoje ile cm maja?
zmierzę jak wyprostuję
nie robiłam tego uhuhu

---------- Dopisano o 22:21 ---------- Poprzedni post napisano o 22:17 ----------

zaczynam już powoli rozglądać się za kreacją na obronę

---------- Dopisano o 22:24 ---------- Poprzedni post napisano o 22:21 ----------

Czeko to, że blond ma zostać moim zdaniem to już wiesz sukieneczka fajna a ten pasek na gumie to razem z nią? czy tak dodałaś?
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 21:42   #2714
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hej!


piękna

hej


wiecie ,boje sie tej mojej czwartkowej wizyty u fryz dlatego że mam dość długasne już włoski i obawiam się, że nawet jak ją napomne, że tylko ma 1cm obciąć to skończy się na 5cm i będę zła a muszę chociaz troszke te końcówki wyrównać
Dziękuje

A to tylko końcówki chcesz podciąć? Może w domuktoś? Ja tam w kwestii końcówek tylko tacie ufam
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
zmierzę jak wyprostuję
nie robiłam tego uhuhu

---------- Dopisano o 22:21 ---------- Poprzedni post napisano o 22:17 ----------

zaczynam już powoli rozglądać się za kreacją na obronę

---------- Dopisano o 22:24 ---------- Poprzedni post napisano o 22:21 ----------

Czeko to, że blond ma zostać moim zdaniem to już wiesz sukieneczka fajna a ten pasek na gumie to razem z nią? czy tak dodałaś?
Pasek dodałam,tylko się akurat troche przekrzywił
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 21:51   #2715
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Dziękuje

A to tylko końcówki chcesz podciąć? Może w domuktoś? Ja tam w kwestii końcówek tylko tacie ufam


Pasek dodałam,tylko się akurat troche przekrzywił
pokaż kiedyś z przodu sukieneczkę
ja nie jestem fanką tych mega szerokich

---------- Dopisano o 22:51 ---------- Poprzedni post napisano o 22:50 ----------

na dniach farbowanie u mnie
pazury trzeba "odświeżyć"

w piątek na zakupy wybiorę się bo wolny mam może znajdę coś na komunię i na obronę
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 21:54   #2716
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Lady-butyyyy Fajne
Ale ja takich nie moge.Od razu paluchy poobcierane
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 22:01   #2717
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Lady-butyyyy Fajne
Ale ja takich nie moge.Od razu paluchy poobcierane
dzięki
ile naszukałam się tego fasonu
mnie na szczęście nie
to mój ulubiony fason balerinek, bo w tych zaokrąglonych dziwnie czuję się taką niezgrabną stopę mam to pewnie moje urojenia
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 22:10   #2718
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Adzi
Cześć ! Matma i polski jak na razie bardzo dobrze, ale jeszcze czeka mnie okrutna biologia, której się boję, polski ustny-na który jeszcze nie mam prezentacji i angole, ale to luzik

Lady Kylie
Dziękujęę
Hahahah oglądałam to! Co ćpał koleś od scenariusza, to mnie nurtuje
...
Ale no co wy, aż tak ? Obejrzałam ze smakiem, przegryzając chrupaczkami! Żartuję Jest popieprzony, ale o wiele bardziej przerażający jest dla mnie np. Hostel. Pamiętam, że po jego obejrzeniu bałam się przez Słowację jechać A ludzka stonoga to taki lajcikowy, bajkowy horrorek, momentami zabawny jestem psychiczna xD?

Asia
Oj nawet gdybym chciała, to nie było szans, bo dwa razy wylosowałam to samo miejsce w pierwszej ławce, tuż przed komisją, twarzą w twarz Zresztą nawet bym nie ryzykowała. Bałabym się, że mnie dziady złapią i rok w plecy, o noł noł.



PRZESTAŃCIE PISAĆ O JEDZENIU!
Też jestem przed @ i wciągam wszystko, co mi się pod nos podsunie. Jeszcze bym zjadła,ale boję się zejść na dół i baraszkować w kuchni, bo rodzinkę pobudzę.
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 22:16   #2719
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Adzi
Cześć ! Matma i polski jak na razie bardzo dobrze, ale jeszcze czeka mnie okrutna biologia, której się boję, polski ustny-na który jeszcze nie mam prezentacji i angole, ale to luzik

Lady Kylie
Dziękujęę
Hahahah oglądałam to! Co ćpał koleś od scenariusza, to mnie nurtuje
...
Ale no co wy, aż tak ? Obejrzałam ze smakiem, przegryzając chrupaczkami! Żartuję Jest popieprzony, ale o wiele bardziej przerażający jest dla mnie np. Hostel. Pamiętam, że po jego obejrzeniu bałam się przez Słowację jechać A ludzka stonoga to taki lajcikowy, bajkowy horrorek, momentami zabawny jestem psychiczna xD?

Asia
Oj nawet gdybym chciała, to nie było szans, bo dwa razy wylosowałam to samo miejsce w pierwszej ławce, tuż przed komisją, twarzą w twarz Zresztą nawet bym nie ryzykowała. Bałabym się, że mnie dziady złapią i rok w plecy, o noł noł.



PRZESTAŃCIE PISAĆ O JEDZENIU!
Też jestem przed @ i wciągam wszystko, co mi się pod nos podsunie. Jeszcze bym zjadła,ale boję się zejść na dół i baraszkować w kuchni, bo rodzinkę pobudzę.
przestań paskudna ta stonoga
hostel też mnie przerażał, oglądałam z Tżtem wszystkie części to było wiele momentów gdy zamykałam oczy i odwracałam głowę
ja nie mogę takich filmów oglądać sama i w nocy, bo potem problemy ze snem

a ja sobie sałatkę jarzynową podjadłam jakoś miałam chęć

---------- Dopisano o 23:16 ---------- Poprzedni post napisano o 23:13 ----------

ja prezentację ogarniałam tydzień przed maturą
pamiętam jeszcze jak jechałam z myślą o niemcu ustnym a tu koleżanka dzwoni, że dzisiaj przecież polak ustny

teraz cieszę się , że tą pracę mam już napisaną
teraz tylko jeszcze 3 egzaminy, ogarnąć sprawy formalne, zagadnienia na obronę i wakacje!

muszę zrobić zdjęcia do dyplomu

Edytowane przez xLADYx
Czas edycji: 2012-05-08 o 22:19
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-08, 22:20   #2720
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Lady
Gdzie kupiłaś baleronki?

PRZESTAŃ!!! NIE ZNOSZĘ SAŁATKI JARZYNOWEJ, A TERAZ BYM ZJADŁA.
Wredne babsko.
Masz za karę, o spacerek :
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 16709_3481_500_Ludzka-Stonoga.jpg (62,4 KB, 43 załadowań)
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 08:28   #2721
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

hej
wczoraj spedzilam fantastiko wieczor a tz jak wrocilam to oczywiscie siedzial i czekal na mnie


adzio dziala tylko 1 link wiec ten sklad jest ok bez alkoholu i parabenow , w srodku fajne skladniki ma nawilzajacy napewno szkody nie zrobi
drugi nie dziala link, wiec niewiem co to
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 08:29   #2722
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez asia_102 Pokaż wiadomość
Pięknousta, miałaś 11 111 postów przed chwilą


Hej Blondasy Dawno mnie nie było, nawet się nie zorientowałam, że tak dawno



podpisuję się rękami i nogami
Paulinko, ciągle mam wrażenie, że Cię widziałam jak stałam przy recepcji, ale dopiero z tych nerwów mnie w domu olśniło



Bunny, na początku wielkie sorki, że jeszcze nie masz zdjęć ale poszłam na basen i mi się wszystko wypłukało teraz będę znów powtarzać historię, więc dostaniesz nówki sztuki
a co do dzieci i psów - jako stara psiara powiem Ci, że nie ma porównania pies jest pikuś
też myślałam, że do babci oddam na nockę co jakiś czas, ale jak dzwonię i słyszę jak woła 'mama' i płacze, to sorry - jadę i zabieram do domu
Bunny,mogę Ci zadać pytanie mailem w temacie manicure hybrydowego?
pewnie pytaj o co chcesz, jak bede wiedziec to odpowiem na pewno
tak myslalam ze brak czasu pochlonal moje foteczki ale nic, czekam dalej, kiedys mi przyslesz, co nie?

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
ty chociaz obejrzalas ja ni h.....


po ostatnim farbowaniu to nie wiem co by mi pomoglo...

Bunny
kurde zapomnialam ci sie pochwali ze skorzystalam z Twojej zlotej rady
a ktorej? bo ja niedlugo bede bunny dobra rada

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
mnie ostatnio Tż podcinał i nawet równo mu to wyszło ,ale górna warstwe mam pocieniowaną i z tym juz sobie sama nie poradze boje się ,że sobie dziury powycinam i dopiero narobie a 20 maja mam komunie mojego synia i chcę ładnie wygladac
to w tym samym terminie komunia co u nas

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Adzi
Cześć ! Matma i polski jak na razie bardzo dobrze, ale jeszcze czeka mnie okrutna biologia, której się boję, polski ustny-na który jeszcze nie mam prezentacji i angole, ale to luzik

Lady Kylie
Dziękujęę
Hahahah oglądałam to! Co ćpał koleś od scenariusza, to mnie nurtuje
...
Ale no co wy, aż tak ? Obejrzałam ze smakiem, przegryzając chrupaczkami! Żartuję Jest popieprzony, ale o wiele bardziej przerażający jest dla mnie np. Hostel. Pamiętam, że po jego obejrzeniu bałam się przez Słowację jechać A ludzka stonoga to taki lajcikowy, bajkowy horrorek, momentami zabawny jestem psychiczna xD?

Asia
Oj nawet gdybym chciała, to nie było szans, bo dwa razy wylosowałam to samo miejsce w pierwszej ławce, tuż przed komisją, twarzą w twarz Zresztą nawet bym nie ryzykowała. Bałabym się, że mnie dziady złapią i rok w plecy, o noł noł.



PRZESTAŃCIE PISAĆ O JEDZENIU!
Też jestem przed @ i wciągam wszystko, co mi się pod nos podsunie. Jeszcze bym zjadła,ale boję się zejść na dół i baraszkować w kuchni, bo rodzinkę pobudzę.
i znowu prawie wszystkie czekaja na dniach na @ ja tez, chyba w piatek bedzie
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 09:08   #2723
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Lady
Gdzie kupiłaś baleronki?

PRZESTAŃ!!! NIE ZNOSZĘ SAŁATKI JARZYNOWEJ, A TERAZ BYM ZJADŁA.

Wredne babsko.
Masz za karę, o spacerek :
żadna sieciówka, NN

jest czasami
a to była jedyna rzecz w lodówce, której nie trzeba było przygotowywać

i kto tu jest wrednym babskiem

---------- Dopisano o 10:08 ---------- Poprzedni post napisano o 09:59 ----------

jadę zaraz do babci
taka ładna pogoda aż grzech w mieście siedzieć
piesek sobie pohasa

Caskada babskie wieczorki uwielbiam fajnie, że udał się Twój
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 09:28   #2724
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Blond bunny, mam jeszcze jedno pytanie - z jakim utleniaczem powinnam robić tę farbę? Będę ją kładła na jasne (chociaż niezbyt równe i żółto-pomarańczowawo-różowawe) włosy po kąpieli rozjaśniającej. Czy 9% wystarczy?
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 09:37   #2725
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Blond bunny, mam jeszcze jedno pytanie - z jakim utleniaczem powinnam robić tę farbę? Będę ją kładła na jasne (chociaż niezbyt równe i żółto-pomarańczowawo-różowawe) włosy po kąpieli rozjaśniającej. Czy 9% wystarczy?
tak, 9% jak najbardziej.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 09:41   #2726
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
pewnie pytaj o co chcesz, jak bede wiedziec to odpowiem na pewno
tak myslalam ze brak czasu pochlonal moje foteczki ale nic, czekam dalej, kiedys mi przyslesz, co nie?


a ktorej? bo ja niedlugo bede bunny dobra rada


to w tym samym terminie komunia co u nas


i znowu prawie wszystkie czekaja na dniach na @ ja tez, chyba w piatek bedzie
o wsadzeniu glowy do lodowki mina mojej matki zobaczacej mnie jak klecze z glowa w lodowce i farba na glowie...bezcenna
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 09:43   #2727
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
o wsadzeniu glowy do lodowki mina mojej matki zobaczacej mnie jak klecze z glowa w lodowce i farba na glowie...bezcenna
co ty mowisz?! az tak cie pieklo ze to zrobilas???
nie pytala co robisz???
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 09:44   #2728
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

do dziewczyn, które chcą schudnąć bądź wyrzeźbić sylwetkę
nie myślałyście o ćwiczeniach z płytką Ewy Chodakowskiej?

---------- Dopisano o 10:44 ---------- Poprzedni post napisano o 10:43 ----------

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
o wsadzeniu glowy do lodowki mina mojej matki zobaczacej mnie jak klecze z glowa w lodowce i farba na glowie...bezcenna
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 09:47   #2729
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

no ja tez wlasnie dostalam ale to raczej nie przypomina @

---------- Dopisano o 10:47 ---------- Poprzedni post napisano o 10:45 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
co ty mowisz?! az tak cie pieklo ze to zrobilas???
nie pytala co robisz???
w takiej despreacjii bylam ze to zrobilam

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
do dziewczyn, które chcą schudnąć bądź wyrzeźbić sylwetkę
nie myślałyście o ćwiczeniach z płytką Ewy Chodakowskiej?

---------- Dopisano o 10:44 ---------- Poprzedni post napisano o 10:43 ----------



mam jej cwiczenia. sciagnelam je z YT za nim afera z tego powstala. myle zeby wlasnie zaczac od poniedzialku z nimi
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 09:49   #2730
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
no ja tez wlasnie dostalam ale to raczej nie przypomina @

---------- Dopisano o 10:47 ---------- Poprzedni post napisano o 10:45 ----------


w takiej despreacjii bylam ze to zrobilam



mam jej cwiczenia. sciagnelam je z YT za nim afera z tego powstala. myle zeby wlasnie zaczac od poniedzialku z nimi
ja też, bo płyty nie zdążyłam nigdzie kupić mogli puścić drugi nakład czy coś
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:11.