Mocznik - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Artykuły i newsy

Notka

Artykuły i newsy Dyskusje o artykułach i newsach zamieszczanych na naszym portalu.

 
 
Narzędzia
Stary 2009-03-10, 15:20   #1
redakcja
(ro)BOT
 
Avatar redakcja
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 25 437

Mocznik


Jednym z najmodniejszych składników w kosmetyce stał się ostatnimi czasy mocznik. To prawdziwy hit wśród produktów do pielęgnacji skóry suchej. Ten biały, krystaliczny i bezzapachowy proszek na potrzeby kosmetyki produkowany jest w laboratoriach. Mimo specyficznej nazwy warto go polubić, aby móc cieszyć się miękką i gładką skórą. czytaj więcej
redakcja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-14, 07:20   #2
slodziutkapg177
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 7
Dot.: Mocznik

z tym się zgodze ja kupiłam krem robiony w aptece z dużą zawartością mocznika na rozstępy moja skóra aż była poprzedzierana po ciązy a po 5 dniach stosowania skóra jest gładziutka i rozstępy się troszkę zmniejszyły a ten krem strasznie śmierdzi i okropnie się rosmarowuje ale warto sie troszkę pomęczyć
slodziutkapg177 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-15, 10:04   #3
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Mocznik

To jest moj ukochany składnik wszelkich kremów, osobiście polecam PILARIX, ma Urea już na drugim miejscu w składzie do kupienia w aptece. Bardzo mi pomógl na chrostki na rękach, bardzo dobry jest na wszelkiego typu chrostki na udach czy pośladkach lub po depilacji depilatorem wystarczy posmarować w moim przypadku raz na dwa tygodnie by cieszyć się gładką skórą
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-15, 14:00   #4
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Mocznik

polecam kupić mocznik w sklepie internetowym za grosze dodaję go do balsamów, mleczek i kremów i mam piękną, gładką skórę
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 09:52   #5
lejla11
Raczkowanie
 
Avatar lejla11
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 257
GG do lejla11
Dot.: Mocznik

Agabil1 jaką postać ma ten mocznik? Płynną? Czy dalej go dodajesz do balsamów? Tak się zastanawiam, czy można dodać do butelki z balsamem, (pytanie, jaką ilość?) i wymieszać? Czy można w takiej postaci przechowywać kosmetyk przez te kilka miesięcy? Czy są jakieś przeciwwskazania w łączeniu mocznika z innymi składnikami?

ech, dużo pytań... będę wdzięczna za Wasze wskazówki
lejla11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-08, 16:46   #6
lejla11
Raczkowanie
 
Avatar lejla11
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 257
GG do lejla11
Dot.: Mocznik

up up up

Proszę niech któraś z forumowiczek wypowie się odnośnie mocznika, do jakich balsamów już dodawałyście mocznik i czy taka mikstura się szybko psuje?
lejla11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-25, 15:05   #7
rudzielec_25
Raczkowanie
 
Avatar rudzielec_25
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 37
Dot.: Mocznik

kobitki moje kochane mocznik z czego powstaje ?.....pytanie dla bystrych odp z moczu!!!!!!!!!!!! to koncowa faza ktora wydalana jest przez nasz organizm ja osobiscie mam krem z mocznikiem 40% ktora juz zluszcza i bardzo mocno nawilza do kupienia w aptece na recepte ktora mozna wziac od lekarza rodzinnego lub dermatologa ja stosuje na rozstepy po ciazy ale glowna przyczyna dla ktorej stosuje sie ten krem na moczniku to wrastajace wlosy , zapalenie mieszkow wlosowych
rudzielec_25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-26, 13:48   #8
lejla11
Raczkowanie
 
Avatar lejla11
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 257
GG do lejla11
Dot.: Mocznik

Cytat:
Napisane przez rudzielec_25 Pokaż wiadomość
kobitki moje kochane mocznik z czego powstaje ?.....pytanie dla bystrych odp z moczu!!!!!!!!!!!! to koncowa faza ktora wydalana jest przez nasz organizm ja osobiscie mam krem z mocznikiem 40% ktora juz zluszcza i bardzo mocno nawilza do kupienia w aptece na recepte ktora mozna wziac od lekarza rodzinnego lub dermatologa ja stosuje na rozstepy po ciazy ale glowna przyczyna dla ktorej stosuje sie ten krem na moczniku to wrastajace wlosy , zapalenie mieszkow wlosowych
Kochana, jak już ktoś wyżej napisał, mocznik można też uzyskać na drodze farmakologicznej, więc nie ma obawy, że to co mamy w kremach jest jakimś wyciągiem z ... moczu... :P
lejla11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 07:56   #9
rudzielec_25
Raczkowanie
 
Avatar rudzielec_25
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 37
Dot.: Mocznik

oczywiscie ze mozna go wytworzyc na drodze farmakologicznej i teraz odp do twojego pytania czy sie psuje....ja mam juz ponad miesiac krem w pudelku i nie zauwazylam nic co by mialo sie z nim dziac a dwa ja smaruje sie samym tym kremem nie dodaje go do innych mazidel i moj jakos nie smierdzi tak jak to gdzies tu czytalaam wrecz przeciwnie ladnie pachnie
rudzielec_25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 23:31   #10
Joseph88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 24
Dot.: Mocznik

Mocznik powstaje w laboratoriach gdyby ktoś nie był dość bystry. Oczywiście występuje w pocie i moczu ale ten w balsamach nie pochodzi od dawców-wolontariuszy.
Joseph88 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Artykuły i newsy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:50.