picie dożdży - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-20, 08:10   #121
881a135baa34e075ff271ac6ad77e43317518c11
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 151
Dot.: picie dożdży

ok 8 zl, nie wiem ja stosowalam az sie skonczy to zalezy od Ciebie ile bedziesz uzywac i od tego czy zauwarzysz efekty.
sa tez watki o tabletkach drozdzowych wiec radze zajrzec, bo ten jest przecierz o piciu drozdzy wiec nie robmy zamieszania
881a135baa34e075ff271ac6ad77e43317518c11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 16:38   #122
mewa133
Raczkowanie
 
Avatar mewa133
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 62
Dot.: picie dożdży

Cytat:
Napisane przez MagicDream Pokaż wiadomość
Hey po przeczytaniu watku stwierdzilam ze chyba jednak wole tabletki mam nadzieje ze po nich nieprzytyje bo tego boje sie najbardziej mam pytanie czy biarac tabletki tez trzeba robic przerwy? no i ktore polecacie humavit czy dorvin ? pozdrawiam
Ja jednak polecam picie drodzzy niż jedzenie tabletek...Ja jedząc tabletki nei zauwazylam ani troszke poprawy a po piciu drozdzy mega poprawe teraz zrobilam miesieczna przerwe a pryszcze wyskakuja tylko przed okresem...POLECAM !!! powodzenia
A i jeszcze jedno...czy sie przytuje czy tez nie to wszytsko zalezy od twojego organizmu...mnie to np. nie grozipozdrawiam...
__________________

"Chcę do jedynego miejsca na ziemi
gdzie problemy przestają mieć znaczenie..."

mewa133
mewa133 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 20:19   #123
MagicDream
Raczkowanie
 
Avatar MagicDream
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Z domu xD
Wiadomości: 438
Dot.: picie dożdży

Cytat:
Napisane przez mewa133 Pokaż wiadomość
Ja jednak polecam picie drodzzy niż jedzenie tabletek...Ja jedząc tabletki nei zauwazylam ani troszke poprawy a po piciu drozdzy mega poprawe teraz zrobilam miesieczna przerwe a pryszcze wyskakuja tylko przed okresem...POLECAM !!! powodzenia
A i jeszcze jedno...czy sie przytuje czy tez nie to wszytsko zalezy od twojego organizmu...mnie to np. nie grozipozdrawiam...
Dzieki wlasnie boje sie ze moj organizm jest taki ze przytyje...
__________________
65...64...63...62...61...60...59 ...58...57




''Byles dla mnie wszystkim w co wierzylam...''
MagicDream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 16:24   #124
monia166
Raczkowanie
 
Avatar monia166
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 136
Dot.: picie dożdży

eeee nie nie przytyje sie od picia drozdzy ja przynajmniej u siebie tego nie zauwarzylam wrecz przeciwnie hamuje apetyt tzn zalezy u kogo ..;p
__________________
Wzrost: 163
Waga:67->66->65->64->63->62->61->60->59->58->57->56->55-cel
monia166 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 16:30   #125
monia166
Raczkowanie
 
Avatar monia166
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 136
Dot.: picie dożdży

a dodam ze u mnie tez latwo z tyciem no coz po mamusi tazke nie zauwarzylam zeby picie dorzdzy jakos ujemnie wplynelo na moja sylwetke a pije juz dos dlugo takze luzzz
__________________
Wzrost: 163
Waga:67->66->65->64->63->62->61->60->59->58->57->56->55-cel
monia166 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 16:49   #126
monia166
Raczkowanie
 
Avatar monia166
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 136
Dot.: picie dożdży

http://www.kafeteria.pl/ziu/obiekt.php?id_t=287 tu jest o drozdzach poczytajcie pozdrawiam
__________________
Wzrost: 163
Waga:67->66->65->64->63->62->61->60->59->58->57->56->55-cel
monia166 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 16:53   #127
Śnieżka
Zakorzenienie
 
Avatar Śnieżka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 556
Dot.: picie dożdży

Ja bym zaczela je pic ale sama nie wiem bo juz tyle stosuje tych roznych rzeczy,daje to jakies efekty?
__________________
pewność siebie i radość życia.
dbam o siebie.
rozwój intelektualny/praca/mod.
Śnieżka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-26, 19:59   #128
monia166
Raczkowanie
 
Avatar monia166
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 136
Dot.: picie dożdży

Cytat:
Napisane przez Śnieżka Pokaż wiadomość
Ja bym zaczela je pic ale sama nie wiem bo juz tyle stosuje tych roznych rzeczy,daje to jakies efekty?
wiesz nic nie szkodzi sprobowac a napewno Ci nie zaszkodzi bo ma tez pozytywny wplyw na stan skory wlosow i panzokci niom mi np. pomoglo
__________________
Wzrost: 163
Waga:67->66->65->64->63->62->61->60->59->58->57->56->55-cel
monia166 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-01, 11:56   #129
mewa133
Raczkowanie
 
Avatar mewa133
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 62
Dot.: picie dożdży

Cytat:
Napisane przez Śnieżka Pokaż wiadomość
Ja bym zaczela je pic ale sama nie wiem bo juz tyle stosuje tych roznych rzeczy,daje to jakies efekty?
witam Dobrze kolezanka radzi , ze warto pić drozdze ponieważ nie zaszkodzą a pomogą na kilka innych rzeczy wiec POLECAM !! dziewczyny i nie tylko hehe
TO DZIALA na prawdę !!!
__________________

"Chcę do jedynego miejsca na ziemi
gdzie problemy przestają mieć znaczenie..."

mewa133
mewa133 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-02, 14:31   #130
inmymind
Raczkowanie
 
Avatar inmymind
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 37
Dot.: picie dożdży

Długo decydowałam się na rozpoczęcie kuracji drożdżowej, uprzednio dużo na ten temat czytałam. Chociaż uważałam drożdże za ostateczność (bałam się wysypu), to jednak postanowiłam spróbować, bo po prostu do mojej cery brakuje mi już cierpliwości, muszę znaleźć na nią sposób. Zaczęłam dzisiaj, właściwie - pół godziny temu. Jestem pełna podziwu dla osób, które piją to świństwo nawet 3 razy dziennie! Zabierałam się za ten płyn chyba 10 razy, po małym łyczku. Byłam o krok od wylania go do zlewu. Jednak zdziwiona własnym zaparciem wypiłam w jednej chwili duszkiem 3/4 szklanki. Jutro spróbuję sposobu z mlekiem, bo z wodą, doprawdy, smak jest nie do zniesienia. Ludzie mają mnóstwo sposobów na te drożdże, podobnie dużo pomysłów co do długości kuracji. Ja, od dziś, będę piła to obrzydlistwo przez miesiąc, a później zobaczymy. O efektach dam znać
__________________
'Sometimes there is so much beauty in the world, I feel like I can't take it, like my heart's going to cave in.'
inmymind jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-02, 14:35   #131
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: picie dożdży

Ja piłam drożdże przez wiele miesięcy i zgęstniały mi włosy, cera się wygładziła. Inna sprawa, że smak napoju drożdżowego jest ohydny, dlatego piłam z obrzydzeniem, ale po pewnym czasie sie przyzwyczaiłam. Muszę znów do nich wrócić, choć prościej jest wziąc tabletkę
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-05, 13:10   #132
bambinosek
Raczkowanie
 
Avatar bambinosek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: kuj-pomorskie
Wiadomości: 55
Dot.: picie dożdży

Witam. Ja też zaczęłam picie drożdży i jak dla mnie nie są jeszcze takie najgorsze w smaku. Ale nie o to chodzi... wyczytałam kiedyś na jakimś forum, że picie drożdży pomaga też w zwalczaniu cellulitu. Myślicie, ze to możliwe, aby drożdże pomogły zwalczyć ten paskudny defekt?
bambinosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-05, 13:28   #133
aksunai
Przyczajenie
 
Avatar aksunai
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8
Dot.: picie dożdży

Przebrnełam przez wszytkie wypowiedzi i .... po pracy pędzę do sklepu, zobaczę jak to cudo zadziała na mnie hehe ... BTW koleżnka mi kiedyś mówiła, że podobny efekt przynosi picie piwka (w końcu drożdże piwne) - wzmocniły jej się włosy i paznokcie ... ale jak patrze na moje kochanie i jego bujną czuprynę to jakoś mi sie nie chce wierzyć hihi
pozdrówka
aksunai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-14, 20:28   #134
inmymind
Raczkowanie
 
Avatar inmymind
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 37
Dot.: picie dożdży

Obiecałam napisać co nieco o efektach. I cóż... Zawsze próbując czegoś nowego - czy to kremu, zachwalanego suplementu diety czy maseczek, które podobno mają cudowne działanie, łudzę się, że może tym razem, teraz uda mi się zostać posiadaczką pięknej cery. O jednolitym kolorycie, gładką, bez błyszczenia... Chciałam podejść z dystansem do kuracji drożdżami, ale jednak w duchu również teraz liczyłam na Bóg wie jakie cuda, no i się przeliczyłam. Co prawda zniknęła większość podskórnych grudek, na które nic nie działało, jednak część została. I tak jak wcześniej od czasu do czasu coś wyskoczy. Więc - bez żadnych cudów. Drożdże są dużą pomocą, tego nie kwestionuję, ale nie wybawieniem i osoby z większymi problemami nie mają co liczyć na wyleczenie za ich pomocą :p. Aha, przepowiadanego przez niektórych wysypu u mnie nie było.
Może na kimś innym drożdże sprawdzą się lepiej, życzę powodzenia i wytrwałości.
__________________
'Sometimes there is so much beauty in the world, I feel like I can't take it, like my heart's going to cave in.'
inmymind jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-02, 13:58   #135
mewa133
Raczkowanie
 
Avatar mewa133
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 62
Dot.: picie dożdży

Cytat:
Napisane przez inmymind Pokaż wiadomość
Obiecałam napisać co nieco o efektach. I cóż... Zawsze próbując czegoś nowego - czy to kremu, zachwalanego suplementu diety czy maseczek, które podobno mają cudowne działanie, łudzę się, że może tym razem, teraz uda mi się zostać posiadaczką pięknej cery. O jednolitym kolorycie, gładką, bez błyszczenia... Chciałam podejść z dystansem do kuracji drożdżami, ale jednak w duchu również teraz liczyłam na Bóg wie jakie cuda, no i się przeliczyłam. Co prawda zniknęła większość podskórnych grudek, na które nic nie działało, jednak część została. I tak jak wcześniej od czasu do czasu coś wyskoczy. Więc - bez żadnych cudów. Drożdże są dużą pomocą, tego nie kwestionuję, ale nie wybawieniem i osoby z większymi problemami nie mają co liczyć na wyleczenie za ich pomocą :p. Aha, przepowiadanego przez niektórych wysypu u mnie nie było.
Może na kimś innym drożdże sprawdzą się lepiej, życzę powodzenia i wytrwałości.
Witaj powiedz mi ile czasu piłaś te drożdże?Ja zawsze miałam problemy z cerą i powiem Ci ze pijąc drożdze z mlekiem przez około pół roku dało nie zła poprawę i na prawdę nie poddawaj się tylko przzedłużyć kuracje....gdyż w cale nie ejst droga a pomaga nie tylko na cerę a również na paznokcie i włosy Ja teraz co prawda mam już długą przerwe fakt faktem wyskakują nowe ale szczerze to już nie to co kiedyś....ilość się zmniejszyłamusze przyznać ,że jestem mega zadowolona i trzeba znów wrócić dokuracjipozdr
__________________

"Chcę do jedynego miejsca na ziemi
gdzie problemy przestają mieć znaczenie..."

mewa133
mewa133 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-09, 12:12   #136
Strawberry Kitty
Raczkowanie
 
Avatar Strawberry Kitty
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 108
Dot.: picie dożdży

kurcze, chetnie bym sprobowala wasza cudowna miksture, ale mam problemy z zaladkiem czy ktoras z was miala w tej kwestii jakies skutki uboczne?
Strawberry Kitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-30, 15:49   #137
alicefromwonderland
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 43
Dot.: picie dożdży

ja pije drozdze juz 4 dzien i czekam na efekty choc to pewnie za jakis miesiac
zalewam 1/4 kostki gorącą wodą - tak z 1/4 szklanki, a reszte dopelniam mlekiem, smak jak dla mnie nawet nie taki zły
alicefromwonderland jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-30, 15:50   #138
alicefromwonderland
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 43
Dot.: picie dożdży

Strawberry Kitty, z tego co mi wiadomo, to nikomu drozdze jeszcze nie poszkodziły, no chyba ze ma sie obrzydzenie do smaku :P
spróbuj i zobacz jak na ciebie działają
alicefromwonderland jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 18:27   #139
just25
Przyczajenie
 
Avatar just25
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Szczytno
Wiadomości: 9
Dot.: picie dożdży

Ja zaczełam pić drozdze po raz kolejny po przerwie w duzych ilosciach i stwierdziłam ze wystepuje u mnie skutek uboczny jak u wielu innych osob ze wzdeciami ( nie duzy ale jest ) ale to tylko przez wiekszo ilosc lub przez dluzszy okres stosowania bez przerw, po tygodniu zmniejsze dawke
just25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-18, 19:55   #140
martii90
Zakorzenienie
 
Avatar martii90
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 622
Dot.: picie dożdży

hej

Cytat:
Napisane przez mewa133 Pokaż wiadomość
Ja jednak polecam picie drodzzy niż jedzenie tabletek...Ja jedząc tabletki nei zauwazylam ani troszke poprawy a po piciu drozdzy mega poprawe teraz zrobilam miesieczna przerwe a pryszcze wyskakuja tylko przed okresem...POLECAM !!! powodzenia
A i jeszcze jedno...czy sie przytuje czy tez nie to wszytsko zalezy od twojego organizmu...mnie to np. nie grozipozdrawiam...

ja biorę Humavit i też za bardzo nie widzę poprawy, z kolei koleżanka mówi, że kiedy miała problemy z cerą, drożdże w tabletkach bardzo jej pomagały żeby się jednak przekonać przymierzam się żeby zacząć je pić. przymierzam już od jakiegoś czasu, bo miałam je włączyć też do swojej kuracji włosowej, ale ciągle zapominam w każdym razie, najpóźniej w weekend pędzę kupić drożdżyki
__________________
- the best is yet to come


Instagram
martii90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-19, 16:23   #141
just25
Przyczajenie
 
Avatar just25
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Szczytno
Wiadomości: 9
Dot.: picie dożdży

Pytanie do osób które piją juz jakis czas drozdze, czy zauwazyliscie znikanie wągrów ? czy drozdze na wągry pomagają ?
just25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-21, 20:45   #142
martii90
Zakorzenienie
 
Avatar martii90
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 622
Dot.: picie dożdży

Wybrałam się dzisiaj na zakupy a drożdży w sklepie brak Kupię w poniedziałek.

A tak się jeszcze zastanwiam, bo jak to jest? Najpierw wysyp, a później wszystko zaczyna znikać, czy od początku, powoli, poprawia się stan cery? I czy to oczyszcza organizm tak bardziej dogłębnie; czy jeżeli po jakimś czasie odstawi się drożdże to problem powraca?
__________________
- the best is yet to come


Instagram
martii90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 18:37   #143
kajafiu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1
Dot.: picie dożdży

taa... wszystko fajnie, cera się poprawiła, robiłam wszystko jak trzeba zalewałam drożdże wrzącym mlekiem i już po tygodniu nabawiłam się drożdżycy ;((( mam nadzieje, że to paskudztwo nie będzie mnie teraz prześladować i nawracać...
kajafiu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-06, 20:11   #144
LouLou25
Zakorzenienie
 
Avatar LouLou25
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 843
Dot.: picie dożdży

Wlasnie pije sobie pierwszy kubeczek, a wlasciwie drugi. Takie dobre bylo, ze musialam poprawic Na wrzacym mleczku. Na efekty bede pewnie jeszcze musiala zaczekac, ale w smaku zdecydowanie lepsze od pokrzywy
__________________

sure. fine. whatever.


LouLou25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-28, 21:41   #145
kiiniaa
Przyczajenie
 
Avatar kiiniaa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Ostróda
Wiadomości: 1
GG do kiiniaa
Dot.: picie dożdży

Witam dziewczyny i odnawiam temat.

Piję drożdże już od miesiąca. Stosuje 1/4 kostki na pół szklanki gorącej wody, jak ostygnie, mieszam i wypijam do dna, fakt smak i zapach nie bez rewelacji ale da się znieść i można szybko się przyzwyczaić. Efekty widać, cera dużo ładniejsza i równiejszy koloryt skóry.

Raz na tydzień robię sobie też maseczkę na buźkę.

Wyczytałam w tym wątku że niby włosy szybciej rosną, ja jeszcze tego nie zauważyłam, niestety rosną mi bardzo powoli, pomimo ze często robię masaż głowy i 3 razy w tygodniu robię maseczkę Wax.

Myślę sobie że może by tak zrobić eksperyment i robić sobie tą maseczkę na włosy a w zasadzie na skórę głowy. A może już któraś z was próbowała?

Tylko zastanawiam się czy nie będzie się zbyt trudno zmywała?

Co Wy na to?
kiiniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 08:31   #146
Srebrna Lisica
Zakorzenienie
 
Avatar Srebrna Lisica
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: ok.Płocka
Wiadomości: 6 174
Dot.: picie dożdży

Piłam drożdże jako nastolatka, teraz piję po urodzeniu dziecka Karmię piersią, więc organizm osłabiony: wychodzą włosy, hormony dają znać na twarzy, słowem- załamka Dziś zaczynam 7 tydzień kuracji Początkowo żołądek buntował się, ale wszystko do przyzwyczajenia. Paczuszka starcza mi na tydzień. Codziennie rano zaparzam wrzątkiem, studzę i wypijam co najmniej pół godziny przed jedzeniem Już zaczynam widzieć efekty: włosy błyszczą, ale jeszcze wychodzą (ale mniej), cera gładsza, nie tyję, chociaż nawet bym troszkę chciała Kurację polecam serdecznie!!! Zwłaszcza za taką cenę (70 gr paczka drożdży)
Srebrna Lisica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 15:02   #147
kinusia94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1
Dot.: picie dożdży

Ja stosowałam Te tabletki levitan i mam je do dziś powiem że one w masę bardzo wchodzą .. nie polecam ich naprawdę strasznie mi się w ramionach , brzuchu przytyło ale też specjalnych rewelacji po nim nie było

---------- Dopisano o 16:02 ---------- Poprzedni post napisano o 15:58 ----------

Aaaaa polecam na pryszcze sikoren(49zł on wysusza ) i tabletki cerin(39zł a tabletki zapobiegają przebarwienia skóry i poprawia włosy cerę ogólnie wszystko ) Cena nie jest za wysoka ale efekty są Ja stosowałam i mam mało już na twarzy różnych krostek ;_) polecam
kinusia94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-19, 10:31   #148
curlygirl_19
Raczkowanie
 
Avatar curlygirl_19
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 265
Dot.: picie dożdży

Cześć dziewczyny !
ja już dzisiaj mam kubeczek za sobą jest to mój 2 w sumie piję drożdże na porost włosów, ale jak pomoże tylko na cerę to i tak się nie obrażę !
Co do smaku to jest znośny mi bardziej przeszkadza zapach jak w warzalni piwa
__________________
Najtrudniej nauczyć się tego, że nawet głupcy mają czasami rację.

curlygirl_19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-21, 17:14   #149
streetwork
Raczkowanie
 
Avatar streetwork
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 166
Dot.: picie dożdży

Moja siostra piła drożdże i mówiła że mdli ją za każdym razem! Czytajcie wątek od początku! Drożdży nie zalewa się wrzątkiem!!!!!! GORĄCĄ WODĄ!!!!!!
__________________
wishin’ and hopin’
streetwork jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-04, 21:26   #150
XmenX
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2
Dot.: picie dożdży

Witam wszystkie panie

Otóż chciałem dowiedzieć się jak mam połączyć to picie drożdży z tabletkami które zażywam, zażywam Visaxinum i Zincas Forte. Te tabletki biorę zawsze z rana na czczo na goły żołądek i chciałem do tego zestawu dodać picie drożdży tylko nie wiem kiedy mam ja to pić, po śniadaniu czy może razem z tymi tabletkami na czczo?
XmenX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-31 19:40:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:53.