kosmetyki Lancome - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-18, 15:32   #1
sowaqq
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 54

kosmetyki Lancome


dziewczyny, czy któraś z was używała może kremów Lancome? wiem ze są strasznie drogie, ale z drugiej strony są przecież strefy bezcłowe i sklepy w internecie
zastanawiam się czy warto zainwestować w taki krem, czy raczej nie odczuję większej różnicy w porównaniu ze 'zwykłymi' kremami
sprawdziłam kilka cen na ebayu dla Lancome Absolue (http://search.ebay.pl/lancome-absolue), krem nawilżający 50ml to około 40funtów, krem pod oczy 27f. Za tą cenę można kupić 2-3 kremy Loreala...
sowaqq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-22, 20:32   #2
kaori
Raczkowanie
 
Avatar kaori
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 403
Dot.: kosmetyki Lancome

sprawdz w kwc(kosmetyk wszech czasow), pozdrawiam
__________________
I Ty możesz zmienić świat!

www.odezwijsie.pl - jeżeli popierasz pomysł i chcesz pomóc odnaleźć się wszystkim nieszczęśliwie zakochanym duszyczkom, dołącz do nas i ustaw taki podpis!
kaori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-23, 10:15   #3
bellissa
Zadomowienie
 
Avatar bellissa
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 446
GG do bellissa
Dot.: kosmetyki Lancome

Podbijam , bo też jestem ciekawa czy warto zainwestować w taki droższy krem? Mi akurat spodobał się ostatnio krem biotherm ale nie wiem czy warto? A moze lepsze są jednak te apteczne np la roche posay? Wszystkie wymienione czyli lancome, biotherm i LRP pochodzą z jednego koncernu l'oreal wiec czy jest między nimi jakaś większa różnica czy tylko cena?
bellissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-23, 14:49   #4
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: kosmetyki Lancome

jeśli to dla ciebie duży wysiłek finansowy- to nie warto.

weź pod uwagę, że Lancome=L'Oreal. tyle, że w eleganckim opakowaniu, o przyjemniejszej konsytencji. nie spodziewałabym się spektakularnych efektów, tzn. skoro krem jest 7 razy droższy, to i rezultat będzie 7 razy lepszy- nie będzie (założenie: 350zł Lancome, 50 zł L'Oreal).

w wiekszości przypadkow cena ma ścisły związek z marketingiem, a nie ze skutecznością kosmetyku.
marki jednego koncernu używają wspólnych składników i technologii. często można znaleść tańsze odpowiedniki. przykłady podobnych kosmetyków: biotherm aquasource, l'oreal happyderm, vichy oligo25; vichy normaderm, l'oreal pure zone, garnier pure; Pro-Xylane: najpierw był w Lancome Absolue Premium ßx , potem Vichy Neovadiol, potem La Roche Posay Substiane, L'Oreal DermaGenesis, a teraz jest w Garnier Ultralift pro-x; aminexil jest w drogim Kerastase i tanszym Vichy; kiedyś helena rubinstein z Force C Premium, potem La roche Posay Active C. itd, itp.
nie są to oczywiście dokładne odpowiedniki, ale przykłady te odzwierciedlają brak zależności między składem a ceną.

jeśli szukasz składników o udowodnionej skuteczności, a nie tylko miłych w użyciu smarowideł, poczytaj podforum biochemiczne oraz laboratoriumurody.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-23, 15:30   #5
Queen
Wtajemniczenie
 
Avatar Queen
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: co chwilę gdzie indziej
Wiadomości: 2 365
Dot.: kosmetyki Lancome

Cytat:
Napisane przez Justy Pokaż wiadomość
jeśli to dla ciebie duży wysiłek finansowy- to nie warto.

weź pod uwagę, że Lancome=L'Oreal. tyle, że w eleganckim opakowaniu, o przyjemniejszej konsytencji. nie spodziewałabym się spektakularnych efektów, tzn. skoro krem jest 7 razy droższy, to i rezultat będzie 7 razy lepszy- nie będzie (założenie: 350zł Lancome, 50 zł L'Oreal).

w wiekszości przypadkow cena ma ścisły związek z marketingiem, a nie ze skutecznością kosmetyku.
marki jednego koncernu używają wspólnych składników i technologii. często można znaleść tańsze odpowiedniki. przykłady podobnych kosmetyków: biotherm aquasource, l'oreal happyderm, vichy oligo25; vichy normaderm, l'oreal pure zone, garnier pure; Pro-Xylane: najpierw był w Lancome Absolue Premium ßx , potem Vichy Neovadiol, potem La Roche Posay Substiane, L'Oreal DermaGenesis, a teraz jest w Garnier Ultralift pro-x; aminexil jest w drogim Kerastase i tanszym Vichy; kiedyś helena rubinstein z Force C Premium, potem La roche Posay Active C. itd, itp.
nie są to oczywiście dokładne odpowiedniki, ale przykłady te odzwierciedlają brak zależności między składem a ceną.

jeśli szukasz składników o udowodnionej skuteczności, a nie tylko miłych w użyciu smarowideł, poczytaj podforum biochemiczne oraz laboratoriumurody.
Nie zgodzę się z Tobą. Używam kosmetyków Lancome. L'Oreal także używałam, ale już nie jestem z nich zadowolona. Faktycznie firmy kosmetyczne tych samych koncernów korzystają z tych samych technologii itd. ale wiem z doświadczenia, że kosmetyki wysokopółkowe mają o wiele więcej składników aktywnych, które mają największy wpływ na skuteczność kosmetyków. Wg mnie kosmetyki pielęgnacyjne Lancome są warte swojej ceny. W szczególności zachwalam krem-żel Aqua Fusion SPF 15, jest dla mnie idealny. Żaden krem L'oreal (o innych nie wspomnę) nie dał mi takich efektów nawilżenia, wygładzenia oraz odżywienia buźki (w dodatku bez wyprysków).
Kapitalny jest także krem Hydrazen Neurocalm, a w szczególności fluid Pure Focus. Leszpych nie używałam. Polecam także tonik eksfoliujący Tonique Eclat oraz mleczko Galateis Clarte. Są po prostu dla mnie idealne.
__________________

Mój wątek z wymianą kosmetyczną:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=723489

Queen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-23, 17:37   #6
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: kosmetyki Lancome

Lancome nie ma co porownywac do L'oreala.
Kremow nawilzajacych jeszcze nie probowalam, ale zel-puder matujacy i blyszczyk to super produkty
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-23, 18:59   #7
Queen
Wtajemniczenie
 
Avatar Queen
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: co chwilę gdzie indziej
Wiadomości: 2 365
Dot.: kosmetyki Lancome

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
Lancome nie ma co porownywac do L'oreala.
Kremow nawilzajacych jeszcze nie probowalam, ale zel-puder matujacy i blyszczyk to super produkty
O kolorówce nie wspomniałam, ale tusze do rzęs, pudry, błyszczyki, podkłady i kredki są dla mnie świetne!
__________________

Mój wątek z wymianą kosmetyczną:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=723489

Queen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-26, 12:50   #8
justina1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 336
Dot.: kosmetyki Lancome

Cytat:
Napisane przez Justy Pokaż wiadomość
jeśli to dla ciebie duży wysiłek finansowy- to nie warto.

weź pod uwagę, że Lancome=L'Oreal. tyle, że w eleganckim opakowaniu, o przyjemniejszej konsytencji. nie spodziewałabym się spektakularnych efektów, tzn. skoro krem jest 7 razy droższy, to i rezultat będzie 7 razy lepszy- nie będzie (założenie: 350zł Lancome, 50 zł L'Oreal).

w wiekszości przypadkow cena ma ścisły związek z marketingiem, a nie ze skutecznością kosmetyku.
marki jednego koncernu używają wspólnych składników i technologii. często można znaleść tańsze odpowiedniki. przykłady podobnych kosmetyków: biotherm aquasource, l'oreal happyderm, vichy oligo25; vichy normaderm, l'oreal pure zone, garnier pure; Pro-Xylane: najpierw był w Lancome Absolue Premium ßx , potem Vichy Neovadiol, potem La Roche Posay Substiane, L'Oreal DermaGenesis, a teraz jest w Garnier Ultralift pro-x; aminexil jest w drogim Kerastase i tanszym Vichy; kiedyś helena rubinstein z Force C Premium, potem La roche Posay Active C. itd, itp.
nie są to oczywiście dokładne odpowiedniki, ale przykłady te odzwierciedlają brak zależności między składem a ceną.

jeśli szukasz składników o udowodnionej skuteczności, a nie tylko miłych w użyciu smarowideł, poczytaj podforum biochemiczne oraz laboratoriumurody.
Uważam że warto, wiem że Lancome i L`Oreal to ten sam koncern kosmetyczny, ale nie zgodze się że to to samo. Osobiscie odczuwam kolosalna róznicę w efektach, na korzyść Lancome. Nie jest to dla mnie mały wydatek, ale na twarzy i skórze nie oszczędzam, jeśli mam wybór wolę wydać więcej na kosmetyk niż ciuch. L`oreal jest dla mnie dobry, jednak po lancome widziałam fajne efekty, które po prostu widać! Nie analizowałam składu, wiem że mają podobne jak np krem z wapniem, jednak mysle że Lancome maja większe stężenie składników w jakiś sposób aktywnych i dlatego działają szybciej i w bardziej widoczny sposób. Faktycznie Lancome mają bardzo ładne opakowania, jednak naprawdę nie uważam że to od tego zależy cena, gdyby tak było napewno po pewnym czasie firma straciła by renomę, nie sądze by wszyscy klienci perfumerii selektywnych patrzyli tylko na opakowanie.
A jesli już mowa o tym co lepsze, to tyczy się to też porównanai na jednej płaszczyźnie cenowej, dla mnie kosmetyki Lancome są lepsze od Clinique który przecież tez jest drogi!
Jesli porównujemy nawilżacze i kremy do cer młodych to może faktycznie nie widac róznic, jednak w porównaniu kosmetyków anti aging róznice staja się widoczne.
Życzę wszystkim udanych wyborów swoich kremów!
justina1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 16:38   #9
clemestyna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5
Dot.: kosmetyki Lancome

Witam.
Ja proponuję zacząć od próbek. Wiem, że są trudne do zdobycia, ale rozejrzyj się.
Z Lancome używałam tylko podkładu- na mnie sprawował się świetnie, i co najważniejsze, nie miałam po nim uczulenia, wyprysków czy innych niespodzianek
clemestyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 16:53   #10
kkknnn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 099
Dot.: kosmetyki Lancome

Żeby krem był skuteczny trzeba go stosować nie przez jeden słoik. Co do Lancome to byłam oja pierwsza selektywna marka pielęgnacyjna. Teraz używam Kanebo i apteki. Moje zdanei jest takie- przy młodej cerze i liniach Hydra Zen czy Aqua Fusion różnica jest na poziomie wyglądu słoika, zapachu, konsystencji. Miło używać, ale nie widziałam dwa lata temu różnicy w mojej cerze po Lancome i Vichy. Linie przeciwzmarszczkowe to inna zabawa i tu rzeczywiście chyba skuteczność często idzie w parze z ceną. Chyba - bo jeszcze nie muszę wiedzieć napewno
kkknnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-10, 17:19   #11
Hannna3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 1
Dot.: kosmetyki Lancome

Mam całą serię kosmetyków z Lancome z linii Absolue łącznie z bardzo drogą maską na noc, użyłam wcześniej podróbek i było ok. Po dwóch tygodniach potworne uczulenie. Lancome nie może używać wiele kobiet, wiem, bo swoje kosmetyki z tej firmy właśnie rozdaję, a te, których nie otworzyłam, próbuję sprzedać. Ale alergików przed tą marką przestrzegam.
Hannna3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-13, 09:29   #12
Narva
Rozeznanie
 
Avatar Narva
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 650
Dot.: kosmetyki Lancome

Ja o ile ich kolorowke bardzo lubie o tyle pielegnacja jest szitowa.

Mialam kiedys krem do mycia twarzy w bialej tubie - najgorszy jaki mialam w zyciu. Jakbym myla twarz zwyklym mydlem. Dwufazowy plyn do demakijazu oczu jest ok, ale ziaja robi to samo za kilkanascie razy mniejsza cene.
Teraz mam kremy hydrazen anti stress - ten na dzien paskudnie wchodza do oczu i codziennie rano jest placz od tego pieczenia, wersja na noc jest ok.
Serum genifique nie robi nic.

Calkiem fajny jest Miel en mousse - zel do mycia twarzy.
Narva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-13, 15:18   #13
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: kosmetyki Lancome

Uwielbiam kredki do oczu i tusze do rzęs Lancome... ale z kremami jużâ˜☠gorzej. Próbowałam Absolue Night i Renergie, ale efektu nie było właściwie żadnego. Moim zdaniem porównanie do L'Oreal jest na miejscu, tyle że Lancome jest droższe, ładniej pachnie i ma lepsze opakowania. Ale za takie ceny można kupić o wiele bardziej skuteczne kremy.
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0

Edytowane przez ruda_beksa
Czas edycji: 2017-09-13 o 15:20
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-22, 11:55   #14
simbami
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 113
Dot.: kosmetyki Lancome

podkład bardzo dobry
simbami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-04, 07:48   #15
Zzziajana
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 194
Dot.: kosmetyki Lancome

To oni mają coś poza perfumami? :O To mnie zaskoczyłyście A może jakieś dobre, kryjące pudry mają?
Zzziajana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-04 08:48:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:30.