nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex - Strona 136 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-22, 17:59   #4051
Zeila
Raczkowanie
 
Avatar Zeila
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 458
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Dziewczyny czy któraś może mi polecić odcień Revlona do tłustej który będzie oliwkowy/wpadał w oliwkę ? Generalnie mam ciemną karnację, ale oliwkową dlatego ciężko mi coś dobrać.Dlatego najczęściej jednak wybieram beże, żółcie.Na razie miałam dwa odcienie Revlona więc się z Wami podziele spostrzeżeniami. Pierwszy mój odcień to 240 Medium Beige-jest bardzo ładny, czysty beż,dla mnie za jasny, ale odcień naprawdę śliczny, a drugi to 320 True Beige i ten już nie przypadł mi do gustu-jest jak dla mnie zbyt pomarańczowy, do tego wychwycam w nim trochę różowych tonów, ale jak dla mnie to brzydka pomarańczka.
Gdyby ktoś natknął się na jakąś oliwkę to byłabym wdzięczna za podanie mi numerka
Zeila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-23, 20:53   #4052
paspartu
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 088
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

edelredzia, też się zastanawiam czy nie kupiłam podróbki mogłabyś mi wysłać link lub nick do tego pana z Rybnika?
a co do Twoim zdjęć to wyglądasz nieziemsko po takim czasie po aplikacji..
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
paspartu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-23, 20:59   #4053
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Dzisiaj przyszła mi przesyłka, podkład, puder, no i pigmenty z mac'a.
Doszłam do wniosku, że poprzedni podkład też był oryginalny. Nie różnią się konsystencją, ani niczym.
Więc chyba spanikowałam, bo dużo się naczytałam o tym extra kryciu a w moim przypadku jest ono średnie

ale ogólnie jestem bardzo zadowolona
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 12:45   #4054
LadyElfiee
Raczkowanie
 
Avatar LadyElfiee
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 313
Send a message via Skype™ to LadyElfiee
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez Edeldredzia Pokaż wiadomość
Pierwsze po jakiś 6 godzinach od aplikacji, drugie po jakiś 8 godzinach po aplikacji i trzecie- chwilę po aplikacji


Przy drugim zdjęciu było bardzo zimno i powietrze było dość suche, dlatego po tych ośmiu godzinach wyglądało to ładnie, bo na pierwszym już z dala widać moje przyozdobione oko
JESTEŚ PRZE-ŚLICZ-NA!
__________________
K.
21 X




https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=769664
szybka wymiana podkładowa
LadyElfiee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 13:27   #4055
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Ja tak nie uważam, ale dzięki
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 14:43   #4056
mila1122
Zakorzenienie
 
Avatar mila1122
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 473
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Hej dziewczyny Mam cerę jasną z piegami. Walczę z piegami od dzieciństwa Ale ostatnio stwierdziłam, że to 'walka z wiatrakami' i postanowiłam zainwestować w lepszy fluid a nie non stop wydawać pieniądze na kremy które mają niby wybielać :P

Jeszcze waham się który fluid wybrać. Naczyttałam się dużo o Revlon'ie, o
L'Oreal True Match i o MF Lasting Performance, ale chyba najbardziej przekonał mnie opinie o Colorstay
Do tego myślałam o podkładzie True Match Minerals, myślicie, że to dobry pomysł? Chciałabym mieć skórę bez przebarwień, ale heh no cóż :P

Chciałabym zamówić ten fluid przez internet, bo niestety w moim miasteczku nie ma tego fluidu, więc tutaj moja prośba, może pomożecie mi dobrać odpowiedni kolor? Zastanawiałam się pomiędzy tym Buff a Saigne Beige ( nie wiem czy to dobrze napisalam :P). Chce naturalny kolor, ale jednoczesnie, żeby nie rozjaśniał mi mojej i tak jasnej karnacji :P

Moja cera:
1.http://img806.imageshack.us/i/img3894.jpg/
2.http://img835.imageshack.us/i/img2894f.jpg/
3.http://img840.imageshack.us/i/img4023g.jpg/
4.http://img716.imageshack.us/i/img9243b.jpg/
5.http://img517.imageshack.us/i/img3035b.jpg/

Myślę, że to nakreśli Wam jaki mam odcień karnacji i pomożecie mi

I btw. czy musi byc on koniecznie nakładany pędzelkiem? Źle wygląda nakładany palcem lub gąbeczką?

Edytowane przez mila1122
Czas edycji: 2011-03-24 o 15:38
mila1122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 16:31   #4057
kasiulox
Przyczajenie
 
Avatar kasiulox
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23
GG do kasiulox
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Dziewczyno po co Ci podkład? Masz śliczną buźkę no i na oko młoda jesteś
Ale jak chcesz
Ja mam 150 Buff, czyli 2 z kolei po Ivory.
A co do nakladania go na buźkę.
Jest mega różnica w nakładaniu go paluszkiem a pędzlem. Pędzlem polecam,równomiernie go rozproawdzisz,a paluszek tylko w okolice nosa i oczu.
kasiulox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-24, 16:47   #4058
dziama_
Raczkowanie
 
Avatar dziama_
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: GDYNIA
Wiadomości: 386
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

dokładnie, masz PRZEŚLICZNĄ cerę : ) zazdroszcze Ci
na twoim miejscu bym uzywala jakiegos kremu koloryzujacego, jak te np. z ziaji, albo mega lekkiego podkladu, dla wyrownanie kolorytu

jak dla mnie powinnać miec buff. (ja mam Sand Beige, ale mowie o podkładach do suchej/normalnej, wiec nieco ciemniejsze) i jestem nieco ciemniejsza.
ale jeśli do tłustej/mieszanej to nie wiem, nie doradze Ci, bo nie mialam nawet w ręku te kolorystyki są jasniejsze, wiec wtedy to nie wiem
dziama_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 17:23   #4059
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Ja uwazam ze masz sliczna cere i buzie. Tez mam sporo piegow wiec wiem co/przezywasz. Powiem ci ze mi revlon idealnie je zakryl wiec bedziesz na pewno zadowolona. A co do odcienia to buff jest jasny ale nie za jasny i sadzac po zdjeciach pasowalby ci idealnie.
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 17:42   #4060
Rossi
Zadomowienie
 
Avatar Rossi
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 330
GG do Rossi
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez mila1122 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Mam cerę jasną z piegami. Walczę z piegami od dzieciństwa Ale ostatnio stwierdziłam, że to 'walka z wiatrakami' i postanowiłam zainwestować w lepszy fluid a nie non stop wydawać pieniądze na kremy które mają niby wybielać :P

Jeszcze waham się który fluid wybrać. Naczyttałam się dużo o Revlon'ie, o
L'Oreal True Match i o MF Lasting Performance, ale chyba najbardziej przekonał mnie opinie o Colorstay
Do tego myślałam o podkładzie True Match Minerals, myślicie, że to dobry pomysł? Chciałabym mieć skórę bez przebarwień, ale heh no cóż :P

Chciałabym zamówić ten fluid przez internet, bo niestety w moim miasteczku nie ma tego fluidu, więc tutaj moja prośba, może pomożecie mi dobrać odpowiedni kolor? Zastanawiałam się pomiędzy tym Buff a Saigne Beige ( nie wiem czy to dobrze napisalam :P). Chce naturalny kolor, ale jednoczesnie, żeby nie rozjaśniał mi mojej i tak jasnej karnacji :P

Moja cera:
1.http://img806.imageshack.us/i/img3894.jpg/
2.http://img835.imageshack.us/i/img2894f.jpg/
3.http://img840.imageshack.us/i/img4023g.jpg/
4.http://img716.imageshack.us/i/img9243b.jpg/
5.http://img517.imageshack.us/i/img3035b.jpg/

Myślę, że to nakreśli Wam jaki mam odcień karnacji i pomożecie mi

I btw. czy musi byc on koniecznie nakładany pędzelkiem? Źle wygląda nakładany palcem lub gąbeczką?
Masz śliczną cerę, szkoda zapychać ją podkładami ale jeżeli bardzo chcesz to również i moim zdaniem buff byłby dla Ciebie. Oglądając zdjęcia tak od siebie zaproponowałabym Ci coś delikatniejszego, może rozświetlającego, ziemia egipska na przykład? Moja znajoma piegi usunęła kilkoma zabiegami mikrodermabrazji, cudna cera tylko wydatek 500zł. Podkład rzeczywiście lepiej nakłada się pędzelkiem ale gąbeczka też powinna się sprawdzić

Edytowane przez Rossi
Czas edycji: 2011-03-24 o 17:44
Rossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 17:52   #4061
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Ja do nakladania polecam paluszki
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-24, 18:24   #4062
mila1122
Zakorzenienie
 
Avatar mila1122
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 473
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Jejku, jak miłe jesteście Dziękuję bardzo Tylko, że ja nienawidzę swojej cery przez piegi właśnie Przez to się nie opalam, bo mi ciemnieją wtedy :P

kasiulox- 19 lat mam I Buff Ci pasuje? Myslisz, że dla mnei byłby odppowiedni?

Tylko, że wiecie ja mam ciemne włosy i jasną karnacje, więc jeśli nie użyję fluidu to już w ogóle masakra jest -.-' A mnie irytują dogryzki, że taka biała, że ' byś się opaliła' czy cos.

U mnie jest problem z określeniem skóry Albo mieszana albo normalna ;p Jest lekko przetłuszczona na nosie i czole,ale tylko lekko. Ponadto na czole mam 'skórki' suche takie, więc to komplikuje sprawe ;p Jak myślicie, lepiej zaryzykować mieszana/tłusta czy sucha/ normalna ?


Rossi- ale ile zrobiła sobie tych zabiegów i za każdy 500 zł płaciła? I jaki czas temu to zrobiła? Nadal nic jej nie wyskakuje?

EDIT:
Zastanawiam się, czy ten Buff nie byłby za jasny dla mnie ?
http://3.bp.blogspot.com/_H6irkfYaAB...s/s400/116.JPG znalazłam to zdjęcię w necie i tam dziewczyna napisała 'Face:
Revlon Colorstay in 150 Buff & 180 Sand Beige'
Wydaje mi się, że lepiej kupić do suchej, bo jeśli później chciałabym twarz pokryć musem czy pudrem to byłoby za sucho :P
Tak btw. macie jakiegoś zaufanego sprzedawce na allegro gdzie bedzie 100% pewności że produkt jest oryginalny?
http://gessoscientist.blogspot.com/ <- tutaj jest blog tej dziewczyny, na każdym prawie zdjęciu ma albo Buff albo Sand Beige

Edytowane przez mila1122
Czas edycji: 2011-03-24 o 20:48
mila1122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 21:07   #4063
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Ja używam buff i dla mnie jest ok, a mam raczej jasną karnacje nogi, ręce są wręcz białe, bo się nie opalają
sądzę, ze dla Ciebie też byłby odpowiedni tylko ja mam do cery suchej
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 21:09   #4064
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Kochana, ja uwazam ze to juz indywidulana kwestia odcienia cery. Ja np. uzywalam najjasniejszego z dostepnych - Ivory i wcale nie bylam po nim blada jak sciana A Buff tez mialam i juz byl dla mnie ciut za ciemny.

Poza tym co do tej opalenizny - to olej glupie komentarze, bo BLADE JEST PIEKNE I zacznij doceniac swoja cudna bladosc i piegi tez (na swoj spsob).

Ja swoich zawsze nienawidzilam, ale dopiero gdy poznalam swojego TZta i zobaczyl mnie bez makijazu powiedzial "Jak ja kocham piegi!".
Wtedy zrozumialam, ze wcale nie sa takie zle

Poza tym niewiele osob je ma

A co do tlustej czy suchej hmmm... Z podkladdem do cery tlustej jest taka roznica, ze ten do tlustej raczej Ci nie sciemnieje, a ten do suchej moze Ci troszke sciemniec pod wplywem sebum wydzielanego jak juz napisalas) na czole i nosku No ale to juz sama sie zdecydujesz

Mam nadzieje, ze chociaz troszke Ci pomoglam
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 21:18   #4065
mila1122
Zakorzenienie
 
Avatar mila1122
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 473
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

No nadal przeglądam wątek i tak zastanawiam się 150 czy 180

lasting finish używam kolor 201 mieszam z kremem nivea (krem i lekki podklad w jednym,ciemny dosc) i na to mus dream matte musse 030 kolor bodajże i wszystko jest w porzadku, nie jest w ogole za ciemny.
Na poczatku kupilam ivory z LF no to była masakra, za jasny o wieeele.

Lepiej jest kupić za ciemny i mieszać z jasnym ( został mi ten LF najjasniejszy wiec moglabym z nim mieszac ) czy kupic lepiej jasny ?

No tak, ale boję się, ze jak kupie do tłustej to mi cere wysuszy i skorki na czole beda jeszcze bardziej widoczne

Bardzo mi pomagacie, dziękuuje Ale oczywiście ja musze mieć zawzze 5 milionow pytan
mila1122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 22:29   #4066
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Po to jestesmy zeby sobie nawzajem pomagac

No i zawsze jest lepiej kupic jasniejszy podkald - potem mozna go przyciemnic. A rozjasnic podklad to juz nie tak latwo. Wiec radze Ci lepiej kupic jasniejszy i go przyciemnic niz martwic sie jak bedzie za ciemny
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-25, 07:42   #4067
kasiulox
Przyczajenie
 
Avatar kasiulox
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23
GG do kasiulox
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Piegi dodają uroku Ale jak kto woli.
Tak ja mam 150 Buff do cery tłustej i mieszanej,a cerę mam podobną do twojej kolorytowo.Tylko niby podklad do cery normalnej/suchem jest ciemniejszy od tych do tlustej/mieszanej.
Ja bym wybrała się do Douglasa, tam panie Ci doradzą
kasiulox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-25, 08:20   #4068
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Ja tym Paniom tak do konca nie ufam, bo mi raz dobrala za ciemny podklad i potem sie meczylam zeby skonczyc butelke

Ale to prawda ze te do cery suchej ciemnieja mocniej
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-25, 16:07   #4069
chester1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Niestety zepsuje opinie revlonowi, jakis miesiac temu zakupilam dwa odcienie colorsteya,nigdy wczesniej nie mialam problemow z cera,rowniez kremu uzywam tego co zawsze.Jest to pierwszy podklad ktory tak mocno pozapychal mi pory,zaczely pojawiac sie krostki i przebarwienia,nie jestem histeryczka,tych pryszczy nie da sie nie zauwazyc ogolny stan cery tez nieciekawy,oddalam revlony mamie i poinformowalam co moze sie jej stac,nie polecam dziewczyny przemyslcie zakup ja juz podjelam decyzje i wole miec naturalnie zdrowa skore i lzejszy podklad.
chester1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-25, 19:56   #4070
mila1122
Zakorzenienie
 
Avatar mila1122
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 473
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
Po to jestesmy zeby sobie nawzajem pomagac

No i zawsze jest lepiej kupic jasniejszy podkald - potem mozna go przyciemnic. A rozjasnic podklad to juz nie tak latwo. Wiec radze Ci lepiej kupic jasniejszy i go przyciemnic niz martwic sie jak bedzie za ciemny
Może i macie rację, żeby Buff kupić... Bo po ciemnym mogę wyglądać troche niefajnie. Tym bardziej jak piegi mam to przyciemnią się czy coś i będę wyglądała jakbym brudna była ;p

Tylko tak pomyślałam, słonko teraz wyjdzie trochę opalenizmy się złapie i żeby za jasny nie wyszedł

Jak nie jestem pewna jaką skórę mam, ale raczej suchą bo mam skórki na czole to jaki podkład lepiej wziąć, do suchej?

Zna ktoś może zaufanego sprzedawce? Po czym poznać, że produkt jest oryginalny?
http://allegro.pl/revlon-colorstay-s...504988250.html
Myślicie, że tu można zamówic?
Jutro zamawiam

http://www.da24.republika.pl/revlon/110-220nd.jpg <- czy nie wydaje się Wam, że Buff jest dość 'zółty'?

Edytowane przez mila1122
Czas edycji: 2011-03-25 o 23:33
mila1122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 07:47   #4071
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez mila1122 Pokaż wiadomość
Może i macie rację, żeby Buff kupić... Bo po ciemnym mogę wyglądać troche niefajnie. Tym bardziej jak piegi mam to przyciemnią się czy coś i będę wyglądała jakbym brudna była ;p

Tylko tak pomyślałam, słonko teraz wyjdzie trochę opalenizmy się złapie i żeby za jasny nie wyszedł

Jak nie jestem pewna jaką skórę mam, ale raczej suchą bo mam skórki na czole to jaki podkład lepiej wziąć, do suchej?

Zna ktoś może zaufanego sprzedawce? Po czym poznać, że produkt jest oryginalny?
http://allegro.pl/revlon-colorstay-s...504988250.html
Myślicie, że tu można zamówic?
Jutro zamawiam

http://www.da24.republika.pl/revlon/110-220nd.jpg <- czy nie wydaje się Wam, że Buff jest dość 'zółty'?
Ja zamawiałam u s.kaniszczak i zawsze wszystko było w porządku, byłam bardzo zadowolona i z transakcji i z samego podkładu, więc mogę polecic jako sprawdzonego sprzedawcę
Nie wiem po czym poznac, że jest oryginalny, ale ten który wkleiłaś wydaje się byc jak najbardziej ok.
Buff jest najjaśniejszy z gamy żółtych kolorów. Osobiście go używam, ponieważ mam jasną karnację wpadającą właśnie w żółc. Kolor jest moim zdaniem neutralny, nie jest jakiś bardzo żółty. Zdjęcie buteleczek na tej aukcji na all, którą wkleiłaś dobrze oddaje kolor, na mojej twarzy buff to taki właśnie beż, z odrobiną żółci
Jeśli kolor mimo wszystko okaże się za jasny to zawsze możesz go przyciemnic, np. pudrem brązującym a następnym razem będziesz już wiedziała, żeby zamówic ciemniejszy odcień

Zawsze używam buff ponieważ jestem blada, ale w zeszłym roku latem okazał się nieco za jasny, kiedy złapałam troszkę słoneczka, miałam w domu lirene city matt, który jest dla mnie dużo za ciemny, więc zmieszałam trochę buff i lirene, tak żeby wyszedł odpowiedni odcień Nie zmieniło to właściwości Revlona, podkład dalej super krył i matowił, miał tylko nieco ciemniejszy odcień więc może mieszanie podkładów to też jest jakiś sposób

Poza tym powtórze to co powiedziały Ci już dziewczyny. Masz bardzo ładną cerę, wogóle jesteś śliczna w życiu nie dałabym Ci 19 lat więc zastanów się czy warto używac tak ciężkiego podkładu tylko po to aby zakryc piegi. Przecież są urocze
Ale widzę, że Cię nie przekonamy...
__________________
naturalna pielęgnacja.

Edytowane przez sensualitat
Czas edycji: 2011-03-26 o 07:53
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 08:18   #4072
mila1122
Zakorzenienie
 
Avatar mila1122
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 473
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez sensualitat Pokaż wiadomość
Ja zamawiałam u s.kaniszczak i zawsze wszystko było w porządku, byłam bardzo zadowolona i z transakcji i z samego podkładu, więc mogę polecic jako sprawdzonego sprzedawcę
Nie wiem po czym poznac, że jest oryginalny, ale ten który wkleiłaś wydaje się byc jak najbardziej ok.
Buff jest najjaśniejszy z gamy żółtych kolorów. Osobiście go używam, ponieważ mam jasną karnację wpadającą właśnie w żółc. Kolor jest moim zdaniem neutralny, nie jest jakiś bardzo żółty. Zdjęcie buteleczek na tej aukcji na all, którą wkleiłaś dobrze oddaje kolor, na mojej twarzy buff to taki właśnie beż, z odrobiną żółci
Jeśli kolor mimo wszystko okaże się za jasny to zawsze możesz go przyciemnic, np. pudrem brązującym a następnym razem będziesz już wiedziała, żeby zamówic ciemniejszy odcień

Zawsze używam buff ponieważ jestem blada, ale w zeszłym roku latem okazał się nieco za jasny, kiedy złapałam troszkę słoneczka, miałam w domu lirene city matt, który jest dla mnie dużo za ciemny, więc zmieszałam trochę buff i lirene, tak żeby wyszedł odpowiedni odcień Nie zmieniło to właściwości Revlona, podkład dalej super krył i matowił, miał tylko nieco ciemniejszy odcień więc może mieszanie podkładów to też jest jakiś sposób

Poza tym powtórze to co powiedziały Ci już dziewczyny. Masz bardzo ładną cerę, wogóle jesteś śliczna w życiu nie dałabym Ci 19 lat więc zastanów się czy warto używac tak ciężkiego podkładu tylko po to aby zakryc piegi. Przecież są urocze
Ale widzę, że Cię nie przekonamy...
Nie wiedzę tego użytkownika na allegro;/ ale no cóż, to zamówię od tego gdzie jest dużo zamówień

No właśnie a ja mam karnacje jasną, ale taką bardziej beżową. Nie chce pozniej mieć zółtej cery ;p
Z lasting Finish mam 2 odcienie Ivory (http://www.semichem.co.uk/images/PRODUCT/large/2123.jpg) i Classic Beige( http://4.bp.blogspot.com/_c22k0qwqPZ...2599cie889.jpg) i zdecydowanie Classic Beige jest lepszy dla mnei, bo nadaje kolor taki ciepły, a przy Ivory wyglądam strasznieee żółto, jasno i niezdrowo więc od razu odstawiłam ten kolor. Czy ten Ivory jest podobny odcieniem do Buff? Ma ktoraś z Was takie rozeznanie?

No właśnie co do tego mieszania to zawsze staralam się dodawać albo Nivea 'be beautiful'(http://2.bp.blogspot.com/_WVhl95Afj_...0/100_5257.JPG) jest dość ciemny dlatego służy mi wyłącznie do mieszania, oraz Under twenty (http://4.bp.blogspot.com/_5VtjfpdgGd...1600/blog1.jpg) on z kolei jest baaardzo żółty ;/ Wyglądam w nim masakrycznie zółto i nieładnie więc również go mieszam z innymi.
Dodatkowo mam do mieszania fresh matte bodajże z maybelline któy jest za pomarańczowy i za ciemny i Ivory własnie z Rimmela.

Więc mówicie, że lepiej mieszać jasny Revlon z ciemniejszym niż ciemniejszy Revlon z czymś jaśniejszym?
A bardzo różnią się te kolory Buff i Saigne Beige?

I dziękuuuje bardzo To co, czy ja wyglądam na 14 lat ?
Nie, niestety piegów nie lubie :p
Dziękuję za odpowiedź
mila1122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 08:39   #4073
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez mila1122 Pokaż wiadomość
Nie wiedzę tego użytkownika na allegro;/ ale no cóż, to zamówię od tego gdzie jest dużo zamówień

No właśnie a ja mam karnacje jasną, ale taką bardziej beżową. Nie chce pozniej mieć zółtej cery ;p
Z lasting Finish mam 2 odcienie Ivory (http://www.semichem.co.uk/images/PRODUCT/large/2123.jpg) i Classic Beige( http://4.bp.blogspot.com/_c22k0qwqPZ...2599cie889.jpg) i zdecydowanie Classic Beige jest lepszy dla mnei, bo nadaje kolor taki ciepły, a przy Ivory wyglądam strasznieee żółto, jasno i niezdrowo więc od razu odstawiłam ten kolor. Czy ten Ivory jest podobny odcieniem do Buff? Ma ktoraś z Was takie rozeznanie?

No właśnie co do tego mieszania to zawsze staralam się dodawać albo Nivea 'be beautiful'(http://2.bp.blogspot.com/_WVhl95Afj_...0/100_5257.JPG) jest dość ciemny dlatego służy mi wyłącznie do mieszania, oraz Under twenty (http://4.bp.blogspot.com/_5VtjfpdgGd...1600/blog1.jpg) on z kolei jest baaardzo żółty ;/ Wyglądam w nim masakrycznie zółto i nieładnie więc również go mieszam z innymi.
Dodatkowo mam do mieszania fresh matte bodajże z maybelline któy jest za pomarańczowy i za ciemny i Ivory własnie z Rimmela.

Więc mówicie, że lepiej mieszać jasny Revlon z ciemniejszym niż ciemniejszy Revlon z czymś jaśniejszym?
A bardzo różnią się te kolory Buff i Saigne Beige?

I dziękuuuje bardzo To co, czy ja wyglądam na 14 lat ?
Nie, niestety piegów nie lubie :p
Dziękuję za odpowiedź
s. kaniszczak jest na pewno, bo kilka dni temu sprawdzałam skoro Ivory Rimmela jest dla Ciebie za jasny to Buff też będzie moim zdaniem za jasny. Może jednak powinnaś wziąc Sand Beige, on jest taki właśnie ciut ciemniejszy od buff, zdecydowanie cieplejszy, leciutko opalony. Więc chyba będzie dla Ciebie lepszy. Może spróbuj poszukac w internecie swatchy tych dwóch kolorów to trochę Ci się rozjaśni w tym wątku też na pewno były wklejane.

Dla mnie zazwyczaj ivory rimmela był ciut za ciemny, a buff idealny, więc myślę, że dla ciebie będzie stanowczo za jasny, bo masz taką ciepłą, nieco opaloną karnację, przynajmniej takie wrażenie sprawia na zdjęciach
Myślę, żę Sand beige będzie dla Ciebie lepszy
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 09:17   #4074
mila1122
Zakorzenienie
 
Avatar mila1122
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 473
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez sensualitat Pokaż wiadomość
s. kaniszczak jest na pewno, bo kilka dni temu sprawdzałam skoro Ivory Rimmela jest dla Ciebie za jasny to Buff też będzie moim zdaniem za jasny. Może jednak powinnaś wziąc Sand Beige, on jest taki właśnie ciut ciemniejszy od buff, zdecydowanie cieplejszy, leciutko opalony. Więc chyba będzie dla Ciebie lepszy. Może spróbuj poszukac w internecie swatchy tych dwóch kolorów to trochę Ci się rozjaśni w tym wątku też na pewno były wklejane.

Dla mnie zazwyczaj ivory rimmela był ciut za ciemny, a buff idealny, więc myślę, że dla ciebie będzie stanowczo za jasny, bo masz taką ciepłą, nieco opaloną karnację, przynajmniej takie wrażenie sprawia na zdjęciach
Myślę, żę Sand beige będzie dla Ciebie lepszy
A mogę wiedzieć, czy masz do cery tłustej czy suchej?
Ivory, był stanowczo za jasny. Cieszę się, że mi o tym powiedziałaś bo bym Buff zamówiła .Dziękuje

Zamówię i na pewno zdam relacje

A tej sprzedawczyni nie moge znaleźć Wpisuję w allegro znajdź użytkownika i mi wyskakuje że takiego nie ma :P
mila1122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 09:22   #4075
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez mila1122 Pokaż wiadomość
A mogę wiedzieć, czy masz do cery tłustej czy suchej?
Ivory, był stanowczo za jasny. Cieszę się, że mi o tym powiedziałaś bo bym Buff zamówiła .Dziękuje

Zamówię i na pewno zdam relacje

A tej sprzedawczyni nie moge znaleźć Wpisuję w allegro znajdź użytkownika i mi wyskakuje że takiego nie ma :P
Mam do tłustej. http://allegro.pl/revlon-colorstay-s...513505045.html
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 09:29   #4076
mila1122
Zakorzenienie
 
Avatar mila1122
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 473
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez sensualitat Pokaż wiadomość

Ja bede potrzebowała do cery suchej, ponoc te są ciemniejsze, ale co tam, zaryzykuje, najwyżej będę mieszać :P

A macie może propozycje z jakim musem/ pudrem dobrze by się ten fluid komponował? Myslalam o True Match tym pudrze mineralnym albo o Dream Matte Musse, który juz miałam tylko za jasny
mila1122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 09:31   #4077
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Miala któraś z was ten puder mineralny color stay?
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 10:20   #4078
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez mila1122 Pokaż wiadomość
Może i macie rację, żeby Buff kupić... Bo po ciemnym mogę wyglądać troche niefajnie. Tym bardziej jak piegi mam to przyciemnią się czy coś i będę wyglądała jakbym brudna była ;p

Tylko tak pomyślałam, słonko teraz wyjdzie trochę opalenizmy się złapie i żeby za jasny nie wyszedł

Jak nie jestem pewna jaką skórę mam, ale raczej suchą bo mam skórki na czole to jaki podkład lepiej wziąć, do suchej?

Zna ktoś może zaufanego sprzedawce? Po czym poznać, że produkt jest oryginalny?
http://allegro.pl/revlon-colorstay-s...504988250.html
Myślicie, że tu można zamówic?
Jutro zamawiam

http://www.da24.republika.pl/revlon/110-220nd.jpg <- czy nie wydaje się Wam, że Buff jest dość 'zółty'?
Pewnie ze Buff Jak Ci wyjdzie za jasny to go przyciemnisz i po sprawie
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 10:36   #4079
mila1122
Zakorzenienie
 
Avatar mila1122
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 473
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
Pewnie ze Buff Jak Ci wyjdzie za jasny to go przyciemnisz i po sprawie

Immolation- luknij an dalsze wiadomości Zdecydowałam sie jednak na 180 Saigne Beige Koleżanka sensualitat pwoiedziała, ze używa Buff a Rimmela Ivory jest dla niej za ciemny, to dla mnie ten odcien jest o wiele za jasny, dlatego się zdecydowałam na 180. Ponadto Buff ma ponoc bardziej żółty odcien. Zbliża się lato, trochę słonka się złapie Poza tym, poczekam z zakupem musu/ pudru jak będzie za ciemny to wezmę jaśniejszy puder/mus
mila1122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 11:13   #4080
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

No to gratuluje wyboru Daj znac jak podklad dojdzie i jak sie kolorek spisuje
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-17 08:33:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:37.