Zmarszczki mimiczne. WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-12-12, 14:40   #61
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Re: zmarszczki pod oczkami:(

kremu z pseudobotoksem oraz filtrem UV
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-12, 14:42   #62
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Re: zmarszczki pod oczkami:((

ja na przesuszoną skórę w okolicach oczu nakładam nutrilogie2 (nie jest to krem pod oczy)- błyskawicznie poprawia stan skóry.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-15, 01:46   #63
akara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 197
Re: zmarszczki pod oczkami:(

Sprobuj kremow z serii Preventi firmy Dermika, sa przeznaczaone dla mlodych kobiet obawiajacych sie starzenia skory.
Ja jak tylko pojade do Polski zaczne uzywac tych kremow (juz na mnie czekaja u rodzicow). Od ponad miesiaca uzywam kremu przeciw zmarszczkom mimicznym L'Oreal, ale efekt jest mizerny, tym bardziej, ze uzywajac tego kremu trzeba unikac kontaktu z oczami.
Ja mam taki sam usmiech jak Ty (oczy w szparki) i 3 latka wiecej, co zaowocowalo pierwszymi zmarszczkami, ale nie martw sie: takie zmarszczki tylko dodaja uroku, kazdy mi tak mowi .
akara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-21, 10:23   #64
kasiulekk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 402
GG do kasiulekk
zmarszczka mimiczna ?

A jaki kremik mogłybyście kochane polecić na zmarszczki chyba mimiczne, takie podłużne , prostopadłe do linni ust ? Nie mam innych na szczęście, a w tym miejscu skóra mi się " marszczy" ja się śmieję. Czy to się da jakoś uratować, czy mam się pogodzić z faktem, że to miłe złego początki ? Podobno są kremy p/ zmarszczkom mimicznym, ale reklamują je jako przeznaczone dla pysia po 40. A mi jeszcze duuuuużo brakuje. Co myślicie ?
kasiulekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-21, 16:41   #65
kasiseb
Przyczajenie
 
Avatar kasiseb
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 16
GG do kasiseb
Re: zmarszczka mimiczna ?

Wiem o czym mówisz. Na pewno jest to zmarszczka mimiczna , równiez na pewno nie mozna się jej całkowicie pozbyc natomiast polecam ci sztyft z Retinolem z Avonu właśnie stosuje go na zmarszczki mimiczne (a mam tez od usmiechania się przy ustach). Pytałam o zdanie kosmetyczkę i powiedziała,że mogę go juz stosować zeby zapobiegać głebszej zmarszczce.Aha mam 27 lat.Sztyft kosztuje około 50 zł.
Pozdrawiam, Kasia
kasiseb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-23, 10:00   #66
kasiulekk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 402
GG do kasiulekk
Re: zmarszczka mimiczna ?

bardzo Ci dziękuję za odpowiedź. Powiedz mi jeszcze, czy on się jakoś nazywa, czy jest tylko jeden ? Nie wiem jak szukać w katalogu.
kasiulekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-23, 12:29   #67
kasiseb
Przyczajenie
 
Avatar kasiseb
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 16
GG do kasiseb
Re: zmarszczka mimiczna ?

Droga koleznako ten sztyft jest tylko jeden w katalogu jesli masz aktualny 02/2004 strona 40 sztyft przeciwzmarszczkowy z neo-retinolem SPF 15. Na pewno znajdziesz. Cena jak pisałam jest 49,90. Pozdrawiam nie daj sie tej zmarszczce!!!!!
kasiseb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-01-24, 08:37   #68
rozanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 284
zmarszczki....chyba mimiczne

Witam wizazanki....chcialabym prosic o rade,mianowicie mam dopiero 16 lat a juz jakis czas temu na moim czole pojawily sie zmarszczki(czy moze bardziej powinnam nazawac to bruzdami takie kreseczki-wglebienia)podejzewam,ze sa to tak zwane zmarszczki mimiczne...zauwazylam ruch mojej skory na czole np podczas zdziwienia,zdenerwowania itp....no ale co z tym robic,czy powinnam zaczac uzywac jakis kremow przeciwzmarszczkowych czy moze jeszcze cos innego...????z gory dziekuje za rady
__________________
Nie idź na kompromis ,jeśli chodzi o Ciebie samego...
Jesteś wszystkim co masz .

J.Joplin



https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=419726
MOJA WYMIANKA
rozanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-24, 13:55   #69
rozanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 284
Re: zmarszczki....chyba mimiczne

pobijam....pomocy....odpi szcie....
__________________
Nie idź na kompromis ,jeśli chodzi o Ciebie samego...
Jesteś wszystkim co masz .

J.Joplin



https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=419726
MOJA WYMIANKA
rozanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-24, 15:40   #70
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: zmarszczki....chyba mimiczne

Napisz jaką masz skórę: suchą, mieszaną, masz trądzik? jakich kosmetyków, kremów używasz i czy w ogóle? Czym myjesz twarz?
To wszystko ważne, jeśli ktoś ma dobrze doradzić

__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-25, 00:03   #71
Julitka_m
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 86
Re: zmarszczki....chyba mimiczne

Ja mam takie ogolne pytanie na temat kremow przeciw zmarszczkom mimicznym takich jak np D-contraxol Lancome, moze pani Beatka sie wypowie. Wlasciwie pd jakiego wieku mozna je stosowac?? Czy np juz 20-latka moze stosowac prewencyjnie takie kremiki? Czy to za wczesnie?
Julitka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-01-25, 10:48   #72
rozanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 284
Re: zmarszczki....chyba mimiczne

Dziekuje za odzew Mam skore mieszana-drobne wypryski(jak to u nastolatki)na czole brodzie i nosie,ale nie jest to skora tlusta,na policzkach skora poprostu normalna...Aktualnie uzywam kremu Garniera-Synergie Fresh,a twarz myje i pielegnuje nowa linia nivei-YOUNG.Babciu nie wiem czy chodzi ci o kosmetyki kolorowe,ale jesli tak to czasami podklad,puderek lekko brazujacy w kulkach,roz na policzki...tyle jesli chodzi o twarz czekam na odpowiedz pozdrawiam : *
__________________
Nie idź na kompromis ,jeśli chodzi o Ciebie samego...
Jesteś wszystkim co masz .

J.Joplin



https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=419726
MOJA WYMIANKA
rozanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-25, 11:14   #73
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: zmarszczki....chyba mimiczne

Zawsze wydawało mi się że młoda dziewczyna nie powinna stosotwać takich kremów z jakimiś pseudobotoksami itp, ze są one raczej przeznaczone dla dojrzałej cery. Ale czytając ostatnio nieco na ten temat - chyba bedę musiała zmienić zdanie. Nie da się ukryć że większość tych kremów działa doraźnie - nie zmienią stanu skóry na dłuższą metę, choćby nei wiem jakie złote góry obiecywały. W trakcie uzywania mogą trochę wygładzić skórę, po odstawieniu wszystko wróci do normy. Nie wiem czy jest sens żeby 20 latka uzywała takich kremów bo ona jeszcze nie ma tak zniszczonej skóry, żeby widziała efekt działania tych preparatów. Najlepiej ich działanie oceni skóra która tego wygładzenia już wymaga, młoda dziewczyna może być nieco rozczarowana nimi. Testowałam bardzo dużo tych kremów i mam co do nich powazne zastrzeżenia, większość nie chroni przed promieniowaniem słonecznym w stopniu zadowalającym (ba niektóre wcale nei chronią), mają za to kupę silikonów które pięknie wygładzają twarz (doraźnie zresztą, przypominam). Uważam że młode ziewczyny jeśli chcą zapobiec zmarszczkom MUSZĄ przede wszystkim zaopatrzyc się w dobry krem z filtrem co najmiej 15 UVB oraz co wazniejsze UVA, i uzywać go CODZIENNIE. Przestać się opalać na słońcu czy w solarium. Dobry krem nawilzający powieniem zawierać jakieś przeciwutleniacze, substancje hamujące uciekanie wody ze skóry (chyba najlepsza jest tu poczciwa gliceryna) itp. No i powinno się zwracac uwagę czy składniki kremu nei zatykają porów. Oprócz tego nie odtłuszczać skóry mydłem, nie używać toników z alkoholem, regularnie złuszczać skóre i tak dalej, i tak dalej...
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-25, 13:14   #74
katrina
Rozeznanie
 
Avatar katrina
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 707
GG do katrina
Re: zmarszczki....chyba mimiczne

mnie też zastanawia kwestia zmarszczek mimicznych - mam 23 lata, od dobrych paru lat nie opalam się w solarium, jeśli musze przebywac na słońcu to stosuję wysokie filtry (często i wszędzie), codziennie na twarz i szyje nakładam bardzo porządne filtry, oczywiście nie palę, nawilżam , złuszczam, itd. i co? widzę twarze rówieśniczek nie robiących tego wszystkiego, niektórych nawet od paru lat palących (gdzie tu sprawiedliwość? ) - gładsze (przynajmniej jeśli chodzi o zmarszczki) od mojej. mam się przestać śmiać, czy co? mimikę mam faktycznie bogatą, ale przeciez nie mogę nad nią zapanować (próbowałam )
katrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-25, 14:39   #75
benny
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 338
Re: zmarszczki....chyba mimiczne

Katrina, mam to samo. Nigdy nie paliłam (ani nikt w moim otoczeniu), nigdy nie opalałam się w solarium, unikam słońca, a mimo to w wieku 25 lat mam zmarszczki. Geny chyba takie zwichrowane
benny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-25, 16:06   #76
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Re: zmarszczki....chyba mimiczne

mam tak samo
to pewnie w dużym stopniu kwestia genów i bogatej mimiki. z jednym i drugim trudno walczyc.
ja robię swoje (czyli chronię przed UV itd). za jakiś czas myślę, ze to ja bedzę lepiej wyglądać od palaczek i amatorek solarium, mimo, że teraz dokucza mi kilka zmarszczek mimicznych i niestety widoczne pory.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-25, 16:52   #77
systematica
Wtajemniczenie
 
Avatar systematica
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 2 186
Re: zmarszczki....chyba mimiczne

Hej dziewczyny ja też śmieję się całą twarzą, i zaczyna to zostawiać ślady moich policzkach No więc oczywiście zaczęłam zerkać (oczywiście z dużą nieśmiałością ) w kierunku tych kremów botoksopodobnych. Trochę Wam doniosę o rezultatach :

Po pierwsze - zauważcie że te kremy mają tylko jedną wspólną cechę - to reklamowe hasło (dla mnie osobiście, raczej odstraszające niz zachęcające ) W każdym kremiczku "cudowny" czynnik aktywny nazywa sie jakoś inaczej, więc postanowiłam popatrzeć głębiej niz reklamowe hasełka ...

Zużyłam do tej pory po jednym opakowaniu Bosweloxa (cienias, odradzam) i Dermiki Extremale (oczywiście codziennie przez lupę przyglądając sie pyszczkowi, czy aby coś mi nie drętwieje ). Generalnie, Dermika spełnia obietnice (czyli widać złagodzenie zmarszczek o jakieś 30% po ponad 5-ciu tygodniach stosowania, szczególnie bruzdy nosowej i poprzecznych na czole, kurzych łapek to spacjalnie nie mam - tylko dla mnie jest okropnie niemiła w uzyciu, szczególnie na noc - budzę się spuchnięta, ze zmęczona cerą).
Babeczki w perfumerii bardzo mnie namawiają na nowego Matisa Time Reverse, ale poniewaz to inwestycja za prawie 4 stówy, postanowiłam najpierw sprawdzić co w środku. A oto wyniki śledztwa
.... okazuje się, że to samo co w Dermice główny czynnik aktywny to Argireline (to nazwa handlowa - w rzeczywistości związek pod nazwą Acetyl Hexapeptyd-3 , syntetycznie otrzymany kompleks sześciu naturalnych peptydów). Jego działanie w żadnym stopniu nie polega na paraliżowaniu mięśni czy nerwów - stymuluje on odnowę włókien kolagenu i elastyny oraz zapobiega wytwarzaniu się w skórze jakichś substancji, których obecność pobudza mięśnie do częstszych skurczów - a więc zapobiega tworzeniu się zmarszczek mimicznych i pomaga się skórze regenerować. Czyli trzeba używać w każdym wieku,
gdy zachodzi taka potrzeba, ot i wszystko.

Co do Lancoma Resolution to nie miałam czasu jeszcze poszukać informacji, jak naprawdę działa - też sie nad nim zastanawiam bo opinie ma niezłe (początkowo napisałam - świetne, ale to dlaczego że system MakeupAlley sortuje od najlepszych podmieniam linka /
http://www.makeupalley.com/product/s...me/Treatments/

może którejś z Was będzie się chciało przez to przegryźć, bo ja szczerze mówiąc nie mam czasu w najbliższych dniach - oto skład:

Agua, Cyclohexasiloxane, Isohexadecane, Pentaerythrityl Tetrathylhexanoate, Nylon 66, Glycerin, Acrylamide/Sodium Acryloyldimethyltaurate Copolymer, Talc, Wild Yam Root Extract/Diocorea Villosa, Hexyldecanol, C12-13 Pareth 23, C12-13 Pareth 3, Phenyxyethanol, Stearyl Alcohol, Acetyl Trifluoromethylphenyl Valylglycine, Peg-20 Stearate, Peg-100 Stearate, Imidazolindinyl Urea, Triethanolamine, Silica, Polysorbate 80, Polycaprolactone, Xanthan Gum, Manganese Gluconate, Cetyl Alcohol, Methylparaben, Retinyl Palmitate, Divinydimethicone/Dimethicone Copolymer, Glyceryl Stearate, Fragrance/Parfum, B7343/2
__________________
Komp w przebudowie ... czyli urlop od netu
systematica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-26, 21:49   #78
MYSZKAAA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 1
GG do MYSZKAAA
zmarszczki mimiczne

... no wlasnie jak sie ich pozbyc. Mam prawie 25 lat i chyba ze zbyt czestego smiania pojawily mi sie zmarszczki mimiczne ktore ida od nosa w kierunku ust, czy mozna jakos je zlikwidowac stosujac dobry krem? Dziekuje za wszelkie info, bede wdzieczna za kazda porade. Pozdrawiam
MYSZKAAA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-26, 21:52   #79
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Re: zmarszczki mimiczne

o ile mi wiadomo to z takimi zmarszczami radzą sobie tylko wypełniacze,np. wstrzyknięcie kwasu hialuronowego.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-01-26, 22:29   #80
Senorita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 124
Ja też mam takie coś!

Ja mam takie dwie bruzdy,oczywiście widoczne z bliska,ale już wyraźnie wyżłobione,a mam 20 lat i nie wiem czy to normalne że już w moim wieku to widać?Co prawda nawet jak mówię to widać,że ta część twarzy "pracuje",a co mówić kiedy się śmieje i robię rózne miny ( a robię non stop)!Myslicie,że przez jakiś czas mogłabym używać jakiś kremów dla cery dojrzalszej jako kuracji? Np jakieś z pseudobotoksem albo retinolem???Chyba nie..... ;pliz: odpowiedzcie Wizażanki kochane
Senorita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-26, 23:01   #81
Charlotte
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 804
GG do Charlotte
Re: Ja też mam takie coś!

Ja też trochę mam takie zmarszczki, szczególnie, jak się uśmiechnę... ale kto by się tam martwił, życie jest taaaaakie piękne i taaaaaakie krótkie - szkoda czasu na takie zmartwienia!



Charlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-26, 23:03   #82
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Re: Ja też mam takie coś!

ja mam takie bruzdy od pierwszej klasy liceum (czyli już dość długo), nie działają na nie kremy z retinolem. z tego, co się dowiedziałam, to tylko wypełniacze. pseudobotoks jednak być może jest w stanie zahamować ich pogłębianie
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-10, 16:27   #83
AniaGO
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 47
GG do AniaGO
zmarszczki mimiczne

Mam pytanie do Pani Beatki. Mam 26 lat cerę mieszaną, cienką i wrażliwą, niestety na moim czole i pod oczami pojawiły się zmarszczki, które są coraz bardziej widoczne.Wiem, że mam dość bogatą mimikę twarzy i jest to główny powód tych zmarszczek a ja zupełnie nie wiem jakich kremów powinnam używać a jakich się wystrzegać. Czy mogę używać takich typowo przeciwzmarszczkowych? Bardzo proszę o informację na temat kosmetyków tych ze średniej półki, których mogę używać. Zgóry b.dziękuję.
AniaGO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-10, 17:30   #84
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Re: zmarszczki mimiczne

mozesz używac dowolnego kremu z pseudobotoksem (do bardziej obiecujących należy extremale dermiki), kremów z retinolem, witaminą C. i koniecznie codziennie kremu z filtrem przynajmniej spf15
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-11, 16:09   #85
AniaGO
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 47
GG do AniaGO
Re: zmarszczki mimiczne

Dzięki Justy za poradę, kremów z filtrem używam i to nawet z filtrem 60 - jestem uczulona na słońce, ale nie wiem co to znaczy pseudobotoks czy mogłabyś mi to wyjaśnić. Pozdrawiam
AniaGO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-12, 09:11   #86
PAULA27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 88
Zmarszczki mimiczne pod oczami, tzw. kurze łapki

Witam,
chciałam sie poradzić, ponieważ od dłuższego czasu bezskutecznie walczę ze zmarszczkami mimicznymi pod oczami. Ostatnio odkryłam u mojej mamy krem z Avonu Trójwymiarowy korektor zmarszczek. Jest on polecany dla kobiet po 35 roku życia, a ja mam prawie 28 i sama nie wiem , czy sobie na niego pozwolić. Trochę się obawiam, czy nie będzie za silny.
Dodatkowo mam ochotę na krem z retinolem i zastanawiam się, czy odpowiedni będzie Krem przeciwzmarszczkowy z podwójnym retinolem z Avonu, czy poszukać czegoś słabszego.
Z góry bardzo dziękuję za wszelkie wskazówki.
Serdecznie pozdrawiam.
PAULA27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-12, 10:00   #87
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: pytanie do pani Beaty oraz innych wizażanek

ja nie Beatka ale myslę że spokojnie możesz uzywać tego kremu wielokrotnie tu pisano że podział na wiek jest tylko taką umowna kwestią nalezy się kierować potrzebami skóry. Ja jestem mniej więcej w Twoim wieku i aktulanie używam kremu Vichy Myoiknie na zmarszczki mimiczne - mogą go już uzywać dwudziestolatki. Te kremy zmarszczek istniejących nie zlikwidują ale zapobiegna powstawaniu nowych.
A co do retinolu zawartego w kremie Avon to się nie wypowiem bo nie znam kosmetyku. Obietnice producenta trzeba brać trochę z przymrużeniem oka, retinol jest strasznie nietrwały, ciężko go wpakować do kremu i sprawić żeby działał, ja bym te wieści na temat "podwójnej" dawki retinolu nie traktowała poważnie. Myślę że możesz spokojnie uzywać, raczej nei ma ryzyka, że zrobi ci krzywdę. Pod warunkiem oczywiście że nie masz jakies alergii
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-12, 10:14   #88
PAULA27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 88
Re: pytanie do pani Beaty oraz innych wizażanek

Dziękuję za odpowiedź
Taką miałam nadzieję, bo raz już użyłam tego kremiku pod oczy i on tak super nawilża...
PAULA27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-13, 06:53   #89
PAULA27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 88
Re: pytanie do pani Beaty oraz innych wizażanek

Delikatnie podciągam wątek
PAULA27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-03, 11:26   #90
lean
Raczkowanie
 
Avatar lean
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 62
GG do lean
Zmarszczki pod oczami (26 lat) - jaki krem pod oczy?

ja już naprawdę nie wiem co mam robić 26 latek to chyba znowu nie tak dużo a zmarszczki pod oczami fatalne. zaznaczam że krem pod oczy stosuję od lat- teraz to już nawet taki troszkę mocniejszy i zawsze o siebie dbałam żadnego chodzenia spać w makijażu czy tym podobne grzeszki. jak znacie jakiś sposób może jakiś kremik- cudeńko czy coś w tym stylu to dajcie znak, zaznaczam że wolałabym żeby nie kosztowało majątku bo możliwowości finansowe niestety nie te, pozdrowienia i buziaczki
lean jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-12-28 20:03:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:26.