Inglot - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-04-04, 13:10   #1
9ae544c8ed618748ef1b3bf710ce6405c703bba9_5d8e948b3a8b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 720
Smile

Inglot


Przeszukałam wszystkie wątki o kosmetykach Inglot i nie znalazłam takiego także zakładam. Mam nadzieję, że się przyjmie. Są już wątki o kolorówkach wielu firm, chciałabym żeby ten o Inglot sie rozbudował, gdyż uważam, że ma bardzo dobre kosmetyki. Zachęcam do wklejania fotek swoich zbiorów kosmetycznych tej firmy. Ja gdy tylko będę miała kabel od aparatu (poprzedni się gdzieś zapodział) wkleję swoje. Chciałabym, aby wątek się rozrastał.
9ae544c8ed618748ef1b3bf710ce6405c703bba9_5d8e948b3a8b4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-08, 10:22   #2
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: Inglot

Ciekawe,dlaczego ten watek gdzies zniknal...Chyba wieksza popularnoscia cieszy sie ten o paletach Inglota Ja z inglota mialam juz troszke kosmetykow:lakierow nie lubie,cienie sa swietne i w przystepnej cenie,blyszczyk mialam 1 i jest ok (ale bez rewelacji).Najbarziej lubie wlasnie cienie i ich pedzle do makijazu
moren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-08, 11:35   #3
NATALENKA100
Raczkowanie
 
Avatar NATALENKA100
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 413
GG do NATALENKA100
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
Ciekawe,dlaczego ten watek gdzies zniknal...Chyba wieksza popularnoscia cieszy sie ten o paletach Inglota Ja z inglota mialam juz troszke kosmetykow:lakierow nie lubie,cienie sa swietne i w przystepnej cenie,blyszczyk mialam 1 i jest ok (ale bez rewelacji).Najbarziej lubie wlasnie cienie i ich pedzle do makijazu
bogata gama kolorystyczna ale trwałośc cieni Inglota nie jest najlepsza
NATALENKA100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-08, 11:42   #4
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez NATALENKA100 Pokaż wiadomość
bogata gama kolorystyczna ale trwałośc cieni Inglota nie jest najlepsza
Mi odpowiada Nie mialam z nimi nigdy zadnego problemu Na moih oczkach trzymaja sie twardo przez wiele godzin i to te z tych tanszych serii
moren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-08, 12:31   #5
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Inglot

na trwałosc cieni nie narzekam, uważam ze ich jakośc poprawiła się ostatnio
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-08, 14:14   #6
9ae544c8ed618748ef1b3bf710ce6405c703bba9_5d8e948b3a8b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 720
Dot.: Inglot

Ja mam jedne potrójne cienie i jeden pigment. Oprócz tego posiadam dwa lakiery do ozdabiania i dwa normalne. Mi bardzo odpowiadają. Bardzo dużo kolorów zarówno cieni jak i lakierów. Mam jeszcze dwa błyszczyki z serii Fruity czy jakoś tak. Ogólnie bardzo lubię Inglot, mają tanie kosmetyki, dobrej jakości. Wolę je od Maybelline, Rimmel czy Astor. Ceny mniej więcej są te same, czasami tańsze, czasami droższe, ale jakościowo moim zdaniem o niebo lepsze. Kusi mnie już od jakiegoś czasu żeby zrobić sobie paletkę z 3, może 5 cieni.

Co do wątku, jak widać założyłam go dość dawno. Nikt go nie zauważył albo nie był zainteresowany i gdzieś tam sobie zniknął. Ale dobrze, że w końcu ktoś coś zaczął na nim pisać.
9ae544c8ed618748ef1b3bf710ce6405c703bba9_5d8e948b3a8b4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-08, 14:56   #7
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: Inglot

[1=9ae544c8ed618748ef1b3bf 710ce6405c703bba9_5d8e948 b3a8b4;7812016]Ja mam jedne potrójne cienie i jeden pigment. Oprócz tego posiadam dwa lakiery do ozdabiania i dwa normalne. Mi bardzo odpowiadają. Bardzo dużo kolorów zarówno cieni jak i lakierów. Mam jeszcze dwa błyszczyki z serii Fruity czy jakoś tak. Ogólnie bardzo lubię Inglot, mają tanie kosmetyki, dobrej jakości. Wolę je od Maybelline, Rimmel czy Astor. Ceny mniej więcej są te same, czasami tańsze, czasami droższe, ale jakościowo moim zdaniem o niebo lepsze. Kusi mnie już od jakiegoś czasu żeby zrobić sobie paletkę z 3, może 5 cieni.

Co do wątku, jak widać założyłam go dość dawno. Nikt go nie zauważył albo nie był zainteresowany i gdzieś tam sobie zniknął. Ale dobrze, że w końcu ktoś coś zaczął na nim pisać. [/QUOTE]

Ja go znalazlam po tym,jak wrzucilas linka do innego watku rowniez poswieconemu Inglotowi I stwierdzilam,ze warto go rozwinac,bo Inglot jest chyba najlepsza polska firma produkujaca kolorowke Szkoda tylko,ze ich ceny troche ida w gore,ale jak dla mnie i tak warto
moren jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-08, 15:08   #8
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Inglot

Inglot ma tak duży wybór kolorów że chyba każdy znajdzie coś dla siebie.
Pigmenty są nasycone, szalone, barwne, Ja tą firmę porównuję do amerykańskiej MAC.

Tylko że jak na polską firmę Inglot zrobił się dość drogi
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-08, 15:12   #9
9ae544c8ed618748ef1b3bf710ce6405c703bba9_5d8e948b3a8b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 720
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
Ja go znalazlam po tym,jak wrzucilas linka do innego watku rowniez poswieconemu Inglotowi I stwierdzilam,ze warto go rozwinac,bo Inglot jest chyba najlepsza polska firma produkujaca kolorowke Szkoda tylko,ze ich ceny troche ida w gore,ale jak dla mnie i tak warto
Wrzuciłam, bo uważam tak samo jak Ty, że warto go rozwijać. I niewątpliwie to najlepsza polska firma. Nie jestem teraz u siebie, ale jak już będę to w chwili wolnego czasu wkleję mój zbiór inglotowy.
9ae544c8ed618748ef1b3bf710ce6405c703bba9_5d8e948b3a8b4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-08, 15:14   #10
9ae544c8ed618748ef1b3bf710ce6405c703bba9_5d8e948b3a8b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 720
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
Ja go znalazlam po tym,jak wrzucilas linka do innego watku rowniez poswieconemu Inglotowi I stwierdzilam,ze warto go rozwinac,bo Inglot jest chyba najlepsza polska firma produkujaca kolorowke Szkoda tylko,ze ich ceny troche ida w gore,ale jak dla mnie i tak warto
Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Inglot ma tak duży wybór kolorów że chyba każdy znajdzie coś dla siebie.
Pigmenty są nasycone, szalone, barwne, Ja tą firmę porównuję do amerykańskiej MAC.

Tylko że jak na polską firmę Inglot zrobił się dość drogi
Niektóre rzeczy rzeczywiście podrożały, ale nie wszystkie. A za tą jakość warto zapłacić nawet troszkę więcej.
9ae544c8ed618748ef1b3bf710ce6405c703bba9_5d8e948b3a8b4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-08, 17:47   #11
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Inglot

Super że powstał taki wątek Ja inglota bardzo lubię, szczególnie za cienie, pędzelki i ostatnio- liner w żelu. Bossski jest!
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-17, 08:12   #12
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Inglot

Dobry wątek
Chyba większość z nas ma i używa popularnego Inglota

Dziewczyny w sobotę wypatrzyłam ołówki do brwi i takie barwione żele w różnych odcieniach (też do brwi) - czy któraś używała (pewnie Aga tak ) ?? Bardzo interesująco wyglądają, jak pisałam sporo kolorów do wyboru, ceny niestety nie znam
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-17, 09:21   #13
jovitka21
Raczkowanie
 
Avatar jovitka21
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 108
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez NATALENKA100 Pokaż wiadomość
bogata gama kolorystyczna ale trwałośc cieni Inglota nie jest najlepsza
Bo najwazniejsze jest aby cera była dobrze przygotowana.. jesli ktoś dba o cere ..mleczko tonik krem...a przedwszytskim baza od makijaz plus dobrze zmatwoione oko przed nałozeniem cieni to praktycznie wszytsko bedzie trzymac sie bardzo dobrze

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=260229
ten makijaż zorbiłam własnie Inglotem! pozdrawiam
jovitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-17, 09:40   #14
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Inglot

ja mam ten wosk do brwi- jest cudny, mięciutki i błyszczy a nie zasycha na matowo jak większość chociaz czasami moje brwi nie chcą go słuchać, niedługo dokupię kojeny wkład do paletki bo mi się kończy
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-17, 09:47   #15
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Inglot ma tak duży wybór kolorów że chyba każdy znajdzie coś dla siebie.
Pigmenty są nasycone, szalone, barwne, Ja tą firmę porównuję do amerykańskiej MAC.

Tylko że jak na polską firmę Inglot zrobił się dość drogi
o tak, ja też porównuję Inglota do MAC'a

uwielbiam Inglota. moim zdaniem, mają bardzo dobre kosmetyki w przystępnych cenach. ogrom kolorów powala, a i jakość poszła bardzo w górę. Inglot ma w swojej ofercie jedyne cienie, które bardzo dobrze trzymają się u mnie bez bazy, a normalnie mam z tym problem.

miałam już wiele cieni, błyszczyków, róży. teraz mam właśnie cienie i korektor w tubce - świetny, kryje bardzo dobrze i trzyma się w nienaruszonym stanie przez kilka godzin.

w najbliższym czasie planuję róż, liner w żelu, bazę pod cienie i paletkę PRO 3 albo 5, może jeszcze wosk do brwi.

dziewczyny, wklejajcie fotki swoich zbiorów!
ja obiecuję zrobić to, kiedy tylko znajdę więcej czasu.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-17, 09:48   #16
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Inglot

mam puder sypki z Inglota. najlepszy puder transparenty jaki do tej pory miałam. Pojemność zabójcza, używam codzienie a pudełko ciągle pełne. Oceniam go wyżej niż Clinique i Estee Lauder.

Lakiery - tych mam całą kolekcję. Ostatnio, wraz ze wzrostem ceny znacząco poprawiła się ich jakość.

Aha, teraz dokupiłam jeszcze bronzer (taki w paseczki), dobierała mi go mikijażystka Inglota i uważam ten zakup za trafiony w 100%.

Ogólnie - jestem jak najbardzej na tak dla Inglota. Nie mam y się czego wstydzić. Australijki rozpływają się w zachwytach nad Inglotem, a Amerykanki na MUA zazdroszczą nam ich lakierów do pazurków.

EDIT: mam przecież jeszcze paletę cieni - tą największą. Darzę ją dozgonną miłością, mam wszystkie swoje ukochane kolory w jedny mijescu i zupełnie nie kuszą mnei czwórki Chanelek!

Kusza mnie pędzle Inglota, zwłaszcza ten do różu, ich pigmenty, matowe lakiery do paznokci i liner.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-17, 09:54   #17
giancarla
Raczkowanie
 
Avatar giancarla
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 436
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
Super że powstał taki wątek Ja inglota bardzo lubię, szczególnie za cienie, pędzelki i ostatnio- liner w żelu. Bossski jest!
Mogłabyś napisać, czy jest trwały? I czy dobrze się nakłada?
giancarla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-17, 10:34   #18
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
mam puder sypki z Inglota. najlepszy puder transparenty jaki do tej pory miałam. Pojemność zabójcza, używam codzienie a pudełko ciągle pełne. Oceniam go wyżej niż Clinique i Estee Lauder.

Lakiery - tych mam całą kolekcję. Ostatnio, wraz ze wzrostem ceny znacząco poprawiła się ich jakość.

Aha, teraz dokupiłam jeszcze bronzer (taki w paseczki), dobierała mi go mikijażystka Inglota i uważam ten zakup za trafiony w 100%.

Ogólnie - jestem jak najbardzej na tak dla Inglota. Nie mam y się czego wstydzić. Australijki rozpływają się w zachwytach nad Inglotem, a Amerykanki na MUA zazdroszczą nam ich lakierów do pazurków.

EDIT: mam przecież jeszcze paletę cieni - tą największą. Darzę ją dozgonną miłością, mam wszystkie swoje ukochane kolory w jedny mijescu i zupełnie nie kuszą mnei czwórki Chanelek!

Kusza mnie pędzle Inglota, zwłaszcza ten do różu, ich pigmenty, matowe lakiery do paznokci i liner.
mogłabyś zrobić zdjęcie temu brązerowi w paski? jaką ma cenę i gramaturę?
kiedyś bardzo mnie kusił. byłabym wdzięczna, gdybyś napisała o nim coś więcej.

właśnie weszłam na forum australijskiego Vouge'a i faktycznie, dziewczyny są zachwycone i oczarowane Inglotem.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-17, 10:38   #19
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Inglot

u was tez jest promocja na pojedyncze cienie prasowane- 9 zł? Bo na tabliczce pisze 'idzie nowe' czy jakoś tak, mam nadzieję, że zmienią też opakowanie bo mnie wkurzają te wielkie krążki jak hokejowe
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-17, 10:43   #20
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Inglot

dzisiaj sprawdzę, bo akurat będę w pobliżu 2 Inglotów.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-17, 11:34   #21
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Inglot

Fuksja, jak tlyko przyjadę do domu, zrobię fotę bronzera
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-17, 14:04   #22
santos
Zakorzenienie
 
Avatar santos
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: skad wracali Litwini ?
Wiadomości: 4 631
GG do santos
Dot.: Inglot

Bardzo, baaaardzo lubie INGLOTa. Moim zdaniem sa to kosmetyki naprawde dobrej jakosci. Mam: cien w kamieniu matowy, jeden polyskujacy, 3 sypkie w sloiczkach i jeden w malym sloiczku takie biale opalizujace drobinki na cialo i na oczy. Wszystkie cienie swietnie sie trzymaja na moich oczach, nawet gdy je na szybko naloze na pokremowana buzie. Do tego do sypkich mam plyn do nakladania na mokro - REWELACJA!!! Bardzo lubie tez lakiery - chwilowo mam jeden. Lubie je, bo sie bardzo dobrze trzymaja, sa w duzch sloiczkach, ale nigdy nie zasychaja i maja ladne kolory. Oprocz tego mam szminke i kontorowke - tu musze powiedziec juz bez jakis rewelacji. Ma fajna konsystencje i piekny kolor, ale trwalosc bym ocenila na srednia. Mimo wszysko jestem i ztego zadowolona. Szminka nie byla zbyt droga. Jak na ta cene to jakosc jest spoko. Nigdy natomiast nie mialam kredek i/lub blyszczykow, tuszow inglot.
Slowem - inglot zajmuje kluczowe miejsce w mojej kosmetyczce

EDIT:/ mam tez ten bronzujacy puder w paseczki wspomniany przez L_V. Jestem zadowolona - mimo, ze jestem blada to moge nim ladnie wymodelowac twarz. Mozna go uzywac i do modelowania-cieniowania i do "opalenia" calej twarzy - udany zakup
santos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-18, 20:53   #23
Anula123
Zakorzenienie
 
Avatar Anula123
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brwinów
Wiadomości: 8 556
GG do Anula123
Dot.: Inglot

Też bardzo lubię Inglota. Zaczęłam od lakierów do paznokci (to taka moja mania) i stopniowo dokupowałam inne kosmetyki. Lubię eksperymentować z makijażem, a Inglot z takim wyborem kolorów mi na to pozwala.
__________________
"In running, it doesn't matter whether you come in first, in the middle of the pack, or last. You can say, 'I have finished.' There is a lot of satisfaction in that."
-Fred Lebow, New York City Marathon co-founder
Anula123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-18, 21:57   #24
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
ja mam ten wosk do brwi- jest cudny, mięciutki i błyszczy a nie zasycha na matowo jak większość chociaz czasami moje brwi nie chcą go słuchać, niedługo dokupię kojeny wkład do paletki bo mi się kończy
super! Musze go kupić tylko po wypłacie czy pamiętasz ile ten wosk kosztował??
Rety wreszcie coś co być może zapanuje nad moimi brwiami Paletka Sephory kusi ale Inglot jeszcze bardziej

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
u was tez jest promocja na pojedyncze cienie prasowane- 9 zł? Bo na tabliczce pisze 'idzie nowe' czy jakoś tak, mam nadzieję, że zmienią też opakowanie bo mnie wkurzają te wielkie krążki jak hokejowe
Jest W Katowicach na stoisku Inglota w Geancie koleżanka w zeszłą sobotę kupiła 2 (duże) pojedyncze cienie do powiek po 9 zł szt.

Dziewczyny również zachęcam do wklejania zdjęć Infgotowych zbiorów! To się przyda

Mam jeszcze pytanie odnośnie komponowania własnych zestawów kolorystycznych. Inglot oferuje magnetyczne kasetki (takie chyba jak Art Deco) w kilku rozmiarach. Ile toto kosztuje?? Myślę sobie, że to fajna sprawa
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-18, 22:44   #25
arrachnee
Zakorzenienie
 
Avatar arrachnee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 4 843
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Mam jeszcze pytanie odnośnie komponowania własnych zestawów kolorystycznych. Inglot oferuje magnetyczne kasetki (takie chyba jak Art Deco) w kilku rozmiarach. Ile toto kosztuje?? Myślę sobie, że to fajna sprawa
O paletach inglota jest osobny wątek
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=80670
arrachnee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-18, 23:45   #26
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Inglot

Paletkę Sephory do brwi posiadam i własnie z tego wosku nie jestem zadowolona, ale cienie jak najbardziej polecam z tej paletki wkład wosku/cienia do brwi kosztuje tyle co cienie do paletki .

Dowiedziałam się dziś, że baza pod cienie jest w promocji także do wkładów do paletek
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-19, 13:44   #27
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: Inglot

Kusicie tymi linerami w zelu.Mnie eyeliner Inglota uczulil,wiec sie boje kupic tego zelowego

L_V a skad wiesz o Australijkach i Amerykankach? I skad one znaja naszego Inglota?

Ostatnio widzialam w Inglocie cudne lakiery:granaty i filety.No piekne po prostu,a najlepiej wygladaly wszystkie razem Nie lubie ich lakierow,ale pewnie sie skusze

Wklejam moja skromna kolekcje
moren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-19, 13:58   #28
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
Kusicie tymi linerami w zelu.Mnie eyeliner Inglota uczulil,wiec sie boje kupic tego zelowego

L_V a skad wiesz o Australijkach i Amerykankach? I skad one znaja naszego Inglota?

Ostatnio widzialam w Inglocie cudne lakiery:granaty i filety.No piekne po prostu,a najlepiej wygladaly wszystkie razem Nie lubie ich lakierow,ale pewnie sie skusze

Wklejam moja skromna kolekcje
Skąd wiem? O Amerykankach - recenzują i wklejają zdjęcia na swoich forach, podobnie Kanadyjki. A Australijki mają nawet świetną stronę intenrnetowa. Można tez o nim poczytać na stronie Australijskiego Vogue.

W którymś In Stylu tez o tym pisali.

http://forums.vogue.com.au/showthread.php?t=248722

No i ich stronka dla Australisjkich klientek:

http://www.inglot.com.au/index.php

Za to powinni dostać baty - strona dla Polek jest pożal się boże.

Robimy zmasowany atak i wysyłamy im maile, co na ten temat sądzimy?
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-19, 14:55   #29
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Skąd wiem? O Amerykankach - recenzują i wklejają zdjęcia na swoich forach, podobnie Kanadyjki. A Australijki mają nawet świetną stronę intenrnetowa. Można tez o nim poczytać na stronie Australijskiego Vogue.

W którymś In Stylu tez o tym pisali.

http://forums.vogue.com.au/showthread.php?t=248722

No i ich stronka dla Australisjkich klientek:

http://www.inglot.com.au/index.php

Za to powinni dostać baty - strona dla Polek jest pożal się boże.

Robimy zmasowany atak i wysyłamy im maile, co na ten temat sądzimy?

Ta stronka dla Australijek jest super Fakt,nie to,co nasza
Czytam sobie rowniez to forum.I faktycznie,laskom Inglot sie podoba
Dzieki za linki
moren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-19, 22:54   #30
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez giancarla Pokaż wiadomość
Mogłabyś napisać, czy jest trwały? I czy dobrze się nakłada?
Liner jest bardzo trwały, kreska jest wręcz wodoodporna a micel biodermy ma problemy z demakijażem- lepiej w tej roli sprawuje się tłusta dwufazowa Ziajka.
Nakłada się bardzo dobrze, zarówno płaskim pędzelkiem, jak takim klasycznym- do linera.
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:58.