Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;) - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-10-10, 11:48   #391
patrycja1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 105
GG do patrycja1984
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

Cytat:
Napisane przez legallybrunette Pokaż wiadomość
a ja ścielam 29 maja, a dzisiaj moje wloski wyglądają tak troche malo widac, ale zawsze coś
wow,zazdroszcze długości-co prawda nie widać twarzy-ale fryzurka sexi!!!
__________________
"Nie szukaj kogoś z kim możesz być, ale Kogoś bez kogo nie możesz żyć..."

kolejne farbowanko:
-palette 219 25.04.2012


patrycja1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-17, 15:18   #392
mg78
Zadomowienie
 
Avatar mg78
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z domu ;P
Wiadomości: 1 944
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

mija miesiąc odkąd używam nisim fast,czy wpłynął na porost znacząco ? chyba nie,ale na kondycję włosów tak są mięciutkie błyszczące,polubiłam ten zestaw i zamówiłam następny już nie maltretuje włosów prostownicą to moje chyba największe osiągniecie
A tak teraz moje kłaczki wyglądają
1 zdjęcie robione dzisiaj
2 zaraz po ścięciu 6 września
co miesiąc chyba będę robiła zdjęcia zmotywuje mnie to do zapuszczania,będę widziała różnicę
__________________


Edytowane przez mg78
Czas edycji: 2009-10-17 o 15:33
mg78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-21, 06:20   #393
sandrunia200
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 52
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

Legally,super kolor ładnie wyszedł na zdjęciu.
sandrunia200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-21, 13:00   #394
laudik
Zakorzenienie
 
Avatar laudik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: skad sie da ;)
Wiadomości: 3 498
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

tutaj tez sie melduje jakby cos
__________________

laudik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-21, 14:53   #395
legallybrunette
Rozeznanie
 
Avatar legallybrunette
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 673
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

laudik tak patrze na twoje zdjęcia i widzę że twoja fryzura ma przynajmniej sens bo moje to rosną jak chcą jedne bardziej inne mniej noż szok a tobie sie ladnie ukladaja
__________________
legallybrunette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-21, 19:19   #396
laudik
Zakorzenienie
 
Avatar laudik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: skad sie da ;)
Wiadomości: 3 498
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

oj wydaje mi sei ze to jakies zludzenie.
choc moze i faktycznie maja troche inny szlif poniewaz byly tym razem sciete inaczej - mozesz sobie zobaczyc albumie.
i w zwiazku z tym tak tez odrastaja - gdzieniegdzie sa troche dluzsze, gdzie indziej krotsze.
i pzrede wszytskim ze wzgledu na to, ze mam na serio bardzo bardzo grube wlosy to byly one bardzo mocno scieniowane wiec teraz odrastaja w takie pazury.
ja wiem, ze mozesz miec wrazenie ze twoje rosna bez sensu - ale taki jest efekt odrastania z zapalki - jesli wszedzie mialas tak samo ogolone to wszedzie beda rowno odrastaly - i po tyle samo
ale uwierz mi - do czasu dopoki sie wszystkie nie poloza na glowie.
z pozytywow powiem ci , ze ty za to masz dluzsze na uszach i w zwiazku z tym szybciej zrobisz kitke
__________________

laudik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-21, 19:38   #397
legallybrunette
Rozeznanie
 
Avatar legallybrunette
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 673
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

jak przeglądniesz ten wątek to zobaczysz jakie mialam, na 1 albo 2 albo 3 stronie jest zdjęcie

ja juz marze o takich http://ikf.com.pl/fryzury-krotkie/fryzura350527.htm
__________________
legallybrunette jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-21, 19:52   #398
laudik
Zakorzenienie
 
Avatar laudik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: skad sie da ;)
Wiadomości: 3 498
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

Cytat:
Napisane przez legallybrunette Pokaż wiadomość
jak przeglądniesz ten wątek to zobaczysz jakie mialam, na 1 albo 2 albo 3 stronie jest zdjęcie

ja juz marze o takich http://ikf.com.pl/fryzury-krotkie/fryzura350527.htm
ja teeeez!!!!

(zwroc uwage ze to jest zapodane jako krotkie fryzury - a dla mnei to juz dlugie)
__________________

laudik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-27, 06:03   #399
sandrunia200
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 52
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

Moje drogie panie.....
Próbuje trzymać się mocno i nie zwracać uwagi chociaż ale po prostu do szału mnie doprowadza własna głupota,mam wrażenie że te 2,5miesiąca nic nie dało,dobra co się będę użalać nad sobą,trzeba być optymistką,pogadamy w grudniu. Pozdrawiam i ślę promyczek nadzieji
sandrunia200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-27, 09:28   #400
laudik
Zakorzenienie
 
Avatar laudik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: skad sie da ;)
Wiadomości: 3 498
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

hej.no ale co sie dzieje?
nie myslisz chyba o ponownym scieciu?
__________________

laudik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-27, 10:20   #401
sandrunia200
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 52
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

No co Ty ścinać nie będę chyba przez 3 lata z tempem wzrostu moich biednych włosów...Katastrofa, myślałam że jest chociaż troche lepiej ale nieee,pomarzyć sobie moge od ścięcia minęły 3 miesiące a moje kłaki urosły 3 cm,cudów nie ma.Nisim nic nie zdziałał.Trudno....będę zapuszczać dwa razy dłużej...Jezuniu będę zapuszczać i nie zetne chyba do 40-stki, już oświadczyłam mojemu M. bo długie włosy też działają odmładzająco. A na razie co mi pozostało.... ;( za 3 miesiące będą dłuższe o kolejne 3 cm...
sandrunia200 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-27, 10:36   #402
legallybrunette
Rozeznanie
 
Avatar legallybrunette
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 673
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

a moje sie ukladaja masakrycznie :/ muszę codziennie gŁowę myć bo po myciu są ok. ale po nocy juz tragedia kazdy w inną stronę i nawet na pianke nie da się uŁożyć . myslę ze jeszcze z 7 miechow bede sie meczyc zanim będą takie do ucha ((((((
__________________
legallybrunette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-27, 12:00   #403
laudik
Zakorzenienie
 
Avatar laudik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: skad sie da ;)
Wiadomości: 3 498
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

nie smiejcie sie, ale ja ostatnio mam taka baje, ze mimo zapuszczania moj wlos jest juz przywyczajony do jednej dlugosci - wiadomo , ze nie dlugiej i w zwiazku z tym jak odrosnie ciut to sie ulamie.
bo serio widze jakis wlsoy w wannie.
w dodatku z jednej strony - na karku w miare rosna, a z drugiej wygladaja jak swiezo po cieniowaniu.
faaaaak!!!
co do porankow -szkoda slow.
o ile w ciagu dnia wszystko uklepie i ugladze, i wyglada to na troche dluzsze to po nocy wszystko jest pieknie podniesione i mam puszysta wersje zapalki

---------- Dopisano o 14:00 ---------- Poprzedni post napisano o 13:20 ----------

http://www.youtube.com/watch?v=9lnJjTegX8M


z dedykacja dla wszystkich scietych na apalke i deseracko zapuszczajacych.
to mi pomaga na chwile zwatpienia
__________________

laudik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-28, 06:41   #404
sandrunia200
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 52
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

haha skąd ja to znam ?
sandrunia200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-28, 11:52   #405
MeryJane
Zadomowienie
 
Avatar MeryJane
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Miasto Utrapienia
Wiadomości: 1 985
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

Ja sama, maszynką w lutym tego roku obcięłam się na 4 mm.I dobrze mi było.Teraz długość zbliżona do tych w awatarze (tylko blond) ale chyba pójdę pod nożyczki kolejny raz.Wygodniej.
__________________
Kadzidła...
Paczule...
Dymy...
przygarnę, adoptuję, kupię

WSZYSTKIE DZIWOLĄGI PRZYGARNĘ


MeryJane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-19, 07:35   #406
sandrunia200
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 52
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

Jak tam moje dobre duszki ? bo u mnie tragicznie , włosy mi się kruszą,na czubku mam jeża i wale głową w mur
sandrunia200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-21, 19:45   #407
oktavvia
Raczkowanie
 
Avatar oktavvia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 36
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

Mam znajomą, która od lat obcina włosy na długość 1 cm
W dodatku non stop wrzuca sobie platynę na włosy i opala się na heban!
Kobieta koszmar! Możecie sobie tylko wyobrazić jak drastycznie wygląda to zestawianie!
oktavvia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-23, 07:37   #408
sandrunia200
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 52
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

hahah plastik fantastik
sandrunia200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-23, 18:25   #409
laudik
Zakorzenienie
 
Avatar laudik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: skad sie da ;)
Wiadomości: 3 498
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

hej.ja z zapalki juz zdecydowanie wyszlam.
i to jest jedyna pozywtywna wiadomosc.
mam jakas koszmarna wersje pazia i zastanawiam sie jak dlugo jeszcze bede czekac na to, az wlosy zaczna przypominac lejace sie fale.
poki co jest wersja "ciepla czapka na zime" - leb jak sklep i mnostwo z nimi roboty.
tesknie do wloskow sterczacych na wsyztskie strony wymagajacych jedynie odrobine wosku co rano
__________________

laudik jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-23, 18:36   #410
mg78
Zadomowienie
 
Avatar mg78
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z domu ;P
Wiadomości: 1 944
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

mi już też odrosły i powoli zaczynają się wywijać, tak w sumie to loki są ok tylko nie przy tej długości włosów oj........chciałabym mieć już takie do ramion i mogą się wtedy kręcić zdjęcia są na moim blogu
__________________


Edytowane przez mg78
Czas edycji: 2009-11-23 o 18:37
mg78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-23, 19:08   #411
laudik
Zakorzenienie
 
Avatar laudik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: skad sie da ;)
Wiadomości: 3 498
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

Cytat:
Napisane przez mg78 Pokaż wiadomość
mi już też odrosły i powoli zaczynają się wywijać, tak w sumie to loki są ok tylko nie przy tej długości włosów oj........chciałabym mieć już takie do ramion i mogą się wtedy kręcić zdjęcia są na moim blogu
ja ogolnie jestem zadowolona z tego co sie dzieje - a wiec z tempa rosniecia.
bo wlasnei dzis mija dokladnie 3 miesiace od ostatneigo ciecia, a ja mam na glowie kompletnie inny fryz.
grzywka dobila do brwi - a na to czekalam.
najbardziej w sumie skupiona jestem na przodzie, bo po pierwsze najslabiej mi rosnie,
dwa - przod byl najbardziej wyciety i wycieniowany, trzy - jesli przod zacznie jakos rozsadnei(i w miare dlugo ) wygladac to i latwiej bedzie zyc i czekac na dlugosc - ostatecznie przewaznie ogladamy sie w lustrze od frontu.
wiec kazdy centymetr przyrostu przy twarzy mnei cieszy, bo z kazdym dodatkowym kawalkiem grzywki coraz lepiej znosze fakt, ze zapuszczam.
mozesz rzucic okiem w album na moje postepy i sie wypowiedziec co o tym myslisz?pozdrawiam
__________________


Edytowane przez laudik
Czas edycji: 2009-11-23 o 19:12 Powód: literowki
laudik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 00:01   #412
mg78
Zadomowienie
 
Avatar mg78
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z domu ;P
Wiadomości: 1 944
Thumbs up Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

Kurcze fajne masz te włosy bardzo dobrze wyglądają nie masz czym się przejmować, i wcale nie są takie kręcone ciekawe a może po zakładzie zostawisz dłuższe włosy kto wie ... trochę szkoda je będzie ciąć szczególnie że tak o nie dbasz. A takie włoski jak miałaś po ścięciu zawsze mi się podobały i ten kolor,masz szczupła buzię więc idealnie do Ciebie pasowały,ja jak ścięłam to wydawało mi się że buzie mam okrągłą jak piłka
A co do moich kłaków to teraz kombinuję z lakierem i suszarką z dyfuzorem -genialna sprawa fajnie unosi włosy na czubku głowy i tak mi się nie wywijają i chyba tak zostanie dotąd aż będę je mogła łapać w kitkę,pozdrawiam
__________________

mg78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 13:01   #413
laudik
Zakorzenienie
 
Avatar laudik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: skad sie da ;)
Wiadomości: 3 498
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

Cytat:
Napisane przez mg78 Pokaż wiadomość
Kurcze fajne masz te włosy bardzo dobrze wyglądają nie masz czym się przejmować, i wcale nie są takie kręcone ciekawe a może po zakładzie zostawisz dłuższe włosy kto wie ... trochę szkoda je będzie ciąć szczególnie że tak o nie dbasz. A takie włoski jak miałaś po ścięciu zawsze mi się podobały i ten kolor,masz szczupła buzię więc idealnie do Ciebie pasowały,ja jak ścięłam to wydawało mi się że buzie mam okrągłą jak piłka
A co do moich kłaków to teraz kombinuję z lakierem i suszarką z dyfuzorem -genialna sprawa fajnie unosi włosy na czubku głowy i tak mi się nie wywijają i chyba tak zostanie dotąd aż będę je mogła łapać w kitkę,pozdrawiam
dzieki za recenzje.
wlosy staram sie w miare mozliwosci prostowac lecz nie prostownica.
wiec duzo odzywki, duzo serum i duuuzo czesania. - na dzien starcza, wieczorem juz normalne zawijasy.
a co do zakladu - jesli go wygram - i tych wlosow nie utne do ustalonego czasu to juz nie wroce do krotkich.
zapuszczanie to pieklo.
poza tym juz jestm w takim wieku, ze czas zaczac sie odmladzac.
a co do twarzy - ja mam wrazenie, ze okragla geba mi sie robi jak zacyznaja rosnac wlsoy - teraz mam wlasnie kryzys szerokiej twarzy.w ogole mam kryzys, bo nie farbuje, nie scinam i dbam - w wiec po trzykroc nie jestem soba.
moze zaloz sobie swoj album dostepny dla przyjaciol i pokaz co tam wymodzilas. chetnie podejrze i podkradne jakies inspiracje ulozeniowe.
kazda bratnia dusza to wiecej motywacji na dluga zapuszczalska zime, nieprawdaz?
pozdrawiam
__________________


Edytowane przez laudik
Czas edycji: 2009-11-24 o 13:03 Powód: literowki
laudik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 15:48   #414
legallybrunette
Rozeznanie
 
Avatar legallybrunette
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 673
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

a ja bylam dzis u fryzjera i znow nie moge zrobic kiteczki wyrównalam tyl razem z tymi wlosami kolo ucha, wiec jest taka "banieczka", górę kazalam zostawic zeby sobie rosla, a grzyweczke ciachnela na ukos. No i w koncu jakoś ludzko to wygląda. Niewiele podciela a wiele lepiej sie ukladają. Jestem zadowolona. Teraz dalsze zapuszczanie !
__________________
legallybrunette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 15:59   #415
laudik
Zakorzenienie
 
Avatar laudik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: skad sie da ;)
Wiadomości: 3 498
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

Cytat:
Napisane przez legallybrunette Pokaż wiadomość
a ja bylam dzis u fryzjera i znow nie moge zrobic kiteczki wyrównalam tyl razem z tymi wlosami kolo ucha, wiec jest taka "banieczka", górę kazalam zostawic zeby sobie rosla, a grzyweczke ciachnela na ukos. No i w koncu jakoś ludzko to wygląda. Niewiele podciela a wiele lepiej sie ukladają. Jestem zadowolona. Teraz dalsze zapuszczanie !

dawaj foty.
ja ciachnac nie moge, ale chetnie popattrze
__________________

laudik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 16:16   #416
alutka0
Raczkowanie
 
Avatar alutka0
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 397
GG do alutka0
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

Legally brawo,tak trzymaj, a tak sie martwiłaś o swoje włoski
__________________
Zapuszczam naturalne włosy.

Sierpień 2009 - ........................

Obecny odrost 20 cm
Cel - 30 cm

Trzymajcie kciuuki.
alutka0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 19:22   #417
legallybrunette
Rozeznanie
 
Avatar legallybrunette
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 673
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

jutro cykne bo dzis nie mam jak, ale za duzej roznicy nie ma. tyle ze mi wycieniowala zeby sie ladnie ukladaly i ladnie rosly, wiec juz nie moge mierzyc bo kazdy jest innej dlugosci teraz mysle co by tu na nie nalozyc.. w sensie kupic bo mam przyplyw gotówki.. a wyczerpalam wszystkie zapasy zostala mi tylko odzywka i szampon...
__________________
legallybrunette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-01, 03:22   #418
niutka1
Wtajemniczenie
 
Avatar niutka1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z poddasza
Wiadomości: 2 904
ooo dopiero teraz odkryłam ten watek

no to też sie melduje, chociaz juz nie mam zapałki, legally, laudik, znamy sie z innych wątków

w sierpniu ściełam na 3 mm, teraz mam juz ponad 5 cm.
mój dziennik zapuszczania w moim podpisie

ja tam sie świetnie czułam jako łysolek, 90 % ludzi mi mówiło, ze bardzo ładnie, a co tam, skromna nie jestem

a teraz spokojnie rosną, nawet sobie postanowiłam, że moze by tak ich przez rok w ogóle nie tknac nozyczkami??? tylko czy mi sie uda
wtedy miałabym naprade długie włoski, bo zawsze jak zapuszczałam, to od góry, czyli dolne równałam, i przez to jest wrażenie , że długo rosna, bo sie czeka, az te górne z czubka dorosna chociazby do ramion, na równo,
a tak to by urosły naturalnie wycieniowane i miałabym te dolne po roku na pewno z 15 cm, jak nie dłuższe, bo te dolne zawsze mi najszybciej rosły, no a po dwóch latach to juz na pewno 30 cm, jak nie więcej, a to juz jest prawie do zapięcia stanika i cieniowac nie trzeba, bo same tak urosną, najwyżej poprawić trochę, tylko najgorzej przetrwac ten okres przejściowy, gdy bbęda miały około 10 cm ... i wygląda się jak niedorobiony limahl łaaa

zanalazłam fajna fotkę fryzurki, która mogłanbym naturalnie zapuścic, bez ścinania, jedynie najwyżej poprawić odrobine, oczywiście móiw o fryzurce, na kolor nie patzrcie
mysle, że do wakacji powinnam taka mieć ???
__________________
Trójkowa mama
zapuszczam włoski od zapałki
13.08.2009 : 3mm,14.09 : 2,5 cm,13.10 : 3,5 cm14.11 : 5 cm,14.12: 6 cm,15.01.2010: 8 cm, 21.12.2010: 20cm ( podcinane troszkę kilka razy)
31.12.2014 : 54cm podcinane wiele razy, CEL: 69cm..
zapuszczam grzywkę 31.12.2014: 21cm.

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2009-12-01 o 11:18
niutka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-01, 14:48   #419
laudik
Zakorzenienie
 
Avatar laudik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: skad sie da ;)
Wiadomości: 3 498
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

Cytat:
Napisane przez niutka1 Pokaż wiadomość
ooo dopiero teraz odkryłam ten watek

no to też sie melduje, chociaz juz nie mam zapałki, legally, laudik, znamy sie z innych wątków

w sierpniu ściełam na 3 mm, teraz mam juz ponad 5 cm.
mój dziennik zapuszczania w moim podpisie

ja tam sie świetnie czułam jako łysolek, 90 % ludzi mi mówiło, ze bardzo ładnie, a co tam, skromna nie jestem

a teraz spokojnie rosną, nawet sobie postanowiłam, że moze by tak ich przez rok w ogóle nie tknac nozyczkami??? tylko czy mi sie uda
wtedy miałabym naprade długie włoski, bo zawsze jak zapuszczałam, to od góry, czyli dolne równałam, i przez to jest wrażenie , że długo rosna, bo sie czeka, az te górne z czubka dorosna chociazby do ramion, na równo,
a tak to by urosły naturalnie wycieniowane i miałabym te dolne po roku na pewno z 15 cm, jak nie dłuższe, bo te dolne zawsze mi najszybciej rosły, no a po dwóch latach to juz na pewno 30 cm, jak nie więcej, a to juz jest prawie do zapięcia stanika i cieniowac nie trzeba, bo same tak urosną, najwyżej poprawić trochę, tylko najgorzej przetrwac ten okres przejściowy, gdy bbęda miały około 10 cm ... i wygląda się jak niedorobiony limahl łaaa

zanalazłam fajna fotkę fryzurki, która mogłanbym naturalnie zapuścic, bez ścinania, jedynie najwyżej poprawić odrobine, oczywiście móiw o fryzurce, na kolor nie patzrcie
mysle, że do wakacji powinnam taka mieć ???
czesc w tym miejscu.

no ja wlasnie nie moge sciac pzrez rok.w sierpiu pzrystapilam do zakladu, ktorego glownym warunkiem jest nie ruszyc ani milimetra do pzryszlego roku, do czerwca.
iel urisna to ja nie wiem.
w pierwszym momencie myslalam, ze bedzie kita.
po 3 miesiecznym okresie dobrego podejscia do sparwy juz tej kity pewna nie jestem.
nadal nic nie ucielam, ale chyba moje wlosy dziwnie rosna, i slabo chyba tez do tego, bo to co mam na lbie pzrypomina jakiegos szalonego pazia bardziej.
mam warzenie ze moje wlody "dolne" czekaja na te "gorne"i sie jakos samoczynnie zrownuja.taka czapka jest w tym momencie na glowie.
ze wzgeldu na brak moziwosci manewru - bo ja chce ten zakald wygrac - nie zawracam sobie glowy wyszukiwaniem fryzur przejsciowych, czekam tak naprawde na mozliwosc zrobienia pierwszej porzadnej kitki (bo byle jaka to juz w sumie moeg zrobic, ale zenujace to jest), i jak juz ua mie sie uformowac to zamiarzam ja nosc tak dlugo az sie nie skonczy moj zaklad.
w sierpniu myslalam ze za rok to bede miec z 20 cm pzryrostu.
teraz natomiast to jestem na etapie nadziei, ze bedzie 12
__________________

laudik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-01, 16:45   #420
kruszyna90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 628
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

dziewczyny to ja legally, dlugo nie wchodzilam na wizaz i zapomnialam hasla, nie moge go odzyskać! więc jakby co to ja



a ja mialam taki odstrzal i zafarbowalam szamponetka wlosy. mowie a co mi tam szamponetka tak nie niszczy a szlam na impreze i chcialam fajnie wygladac. no i juz mija 3 tydzien i mam nadal masakrycznie czarne wlosy i nie mogę zmyc tej szamponetki. ja ************** mam takiego pecha w zyciu ze normalnie ryczec mi sie chce. nie wiem czy ona w ogole zejdzie ;(
kruszyna90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:07.