GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze - Strona 81 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-18, 14:09   #2401
kaszlak18
Rozeznanie
 
Avatar kaszlak18
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 729
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez sonea8 Pokaż wiadomość
A ja kliknęłam - nawet brązowa kredka akurat się mi skończyła... jakby pode mnie ten boks.
I kurde, znów 5 dych poleciało na głupoty, oj, ciężko być babeczką
oj ciężko kupiłam ten Douglasowy box...
mamuśka mnie namówiła ehh

mam pytanie do kogoś, kto już kupował DB, dostałam potwierdzenie zamówienia na meila, zapłaciłam zwykłym przelewem 53zł (opcji PayU czy coś takiego nie widziałam na stronie?!) i teraz tak... czy dostanę jakąś wiadomość, że odnotowali mój przelew? czy dostane informacje o wysyłce? czy oni to wysyłają pocztą czy kurierem?
__________________
Kobieta musi mieć dwie rzeczy: klasę i bajeczny urok

Coco Chanel
kaszlak18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-18, 14:33   #2402
Myrtille8
Raczkowanie
 
Avatar Myrtille8
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 216
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez kaszlak18 Pokaż wiadomość
oj ciężko kupiłam ten Douglasowy box...
mamuśka mnie namówiła ehh

mam pytanie do kogoś, kto już kupował DB, dostałam potwierdzenie zamówienia na meila, zapłaciłam zwykłym przelewem 53zł (opcji PayU czy coś takiego nie widziałam na stronie?!) i teraz tak... czy dostanę jakąś wiadomość, że odnotowali mój przelew? czy dostane informacje o wysyłce? czy oni to wysyłają pocztą czy kurierem?
Są dwie możliwości zapłaty: przelewem lub kartą kredytową.
Jeśli płaciłaś przelewem to kasa będzie do nich szła koło dwóch dni. A info dostaniesz od nich jak już wyślą boxa. Kurierem wysyłają w końcu to 13,50 za coś biorą, a że paczka idzie z Niemiec to taka cena
Lepiej płacić kartą bo wtedy kasa jest natychmiast u nich na koncie i boxa masz w ciągu dwóch dni
__________________
Zapraszam na mojego bloga klik
Myrtille8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-18, 14:38   #2403
Make_up_Mouse
Zadomowienie
 
Avatar Make_up_Mouse
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 691
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Znowu GB zaliczył wpadkę, wg mnie. Wraz z nagrodą za ostatni konkurs z fb dostałam od GB kupon z kodem rabatowym na box'a - 20%. Niby niewiele, ale zawsze to prawie 10zł taniej. I cóż... już na kuponie przeczytałam "zniżka na twój pierwszy GB". Jako, że jestem subskrybentką od początku, a chciałabym móc skorzystać z przesłanej mi zniżki, napisałam do GB z pytaniem, jak mogę to zrobić. I cóż się okazuje - nie mogę! Przesłali mi kupon zniżkowy, którego nie mogę wykorzystać, ponieważ jestem ich stałą klientką. Brzmi lekko niepoważnie... Zaproponowali mi uraczenie kuponem zniżkowym jakiejś koleżanki. Hmmm... no pewnie, mogę, jeśli znajdzie się ktoś chętny (tu od razu mówię - Dziewczyny, jeśli któraś ma chęć, to zapraszam, odstapię kod), tylko czy tak wiele kosztuje sprawdzenie, czy osoba, która wygrała w konkursie jest klientką GB? Zresztą moje nazwisko już im się chyba zdażyło wryć w pamieć z racji aktywnosci, bycia upierdliwą i dociekliwą klientką z wymaganiami i z racji wygranej w 3 konkursach. Nie wiem po co wysyłać komus w ramach nagrody kupon, z którego nie moze skorzystać. To jakby dać dziecku znikającego lizaka.
Make_up_Mouse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-18, 14:57   #2404
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

to faktycznie średnio fajnie z ich strony... czy masz na kuponie datę ważności może? pytam z ciekawości, bo sama mam kod zniżkowy, ale nie wiem do kiedy jest ważny.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-18, 15:09   #2405
kaszlak18
Rozeznanie
 
Avatar kaszlak18
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 729
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez Myrtille8 Pokaż wiadomość
Są dwie możliwości zapłaty: przelewem lub kartą kredytową.
Jeśli płaciłaś przelewem to kasa będzie do nich szła koło dwóch dni. A info dostaniesz od nich jak już wyślą boxa. Kurierem wysyłają w końcu to 13,50 za coś biorą, a że paczka idzie z Niemiec to taka cena
Lepiej płacić kartą bo wtedy kasa jest natychmiast u nich na koncie i boxa masz w ciągu dwóch dni
Dziękuje Myrtille8 za wyjaśnienie Nie mam karty kredytowej, i zapłaciłam zwykłym przelewem, generalnie, aż tak mi się nie śpieszy, ale już się przyzwyczaiłam, że prawie na każdej stronie są już szybkie płatności PayPal, dlatego, się zastanawiałam, czy nic nie przegapiłam, a trochę się śpieszyłam z tym DB naczytałam się, że ost pudełka były już wykupione w 1szy dzień do godz. 14, a tu musiałam wyjść pozałatwiać sprawy urzędowe i nie chciałam czekać do 15 aż wrócę do domu, dlatego tak jakoś na wariata jak informują o wysyłce to fajnie, pozostaje mi czekanie

Też dostałam kod rabatowy od GB na meila, pewnie wysyłają wszystkim jak leci nie ma tam informacji o dacie ważności, więc rozumiem, że mogę go wykorzystać kiedy chcę, wcześniejsze boxy zamawiałam meilem, więc teoretycznie, nie mając konta na stronie, kod mogę wykorzystać jako nowa klientka... mam nadzieję
__________________
Kobieta musi mieć dwie rzeczy: klasę i bajeczny urok

Coco Chanel
kaszlak18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-18, 15:16   #2406
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez Make_up_Mouse Pokaż wiadomość
Znowu GB zaliczył wpadkę, wg mnie. Wraz z nagrodą za ostatni konkurs z fb dostałam od GB kupon z kodem rabatowym na box'a - 20%. Niby niewiele, ale zawsze to prawie 10zł taniej. I cóż... już na kuponie przeczytałam "zniżka na twój pierwszy GB". Jako, że jestem subskrybentką od początku, a chciałabym móc skorzystać z przesłanej mi zniżki, napisałam do GB z pytaniem, jak mogę to zrobić. I cóż się okazuje - nie mogę! Przesłali mi kupon zniżkowy, którego nie mogę wykorzystać, ponieważ jestem ich stałą klientką. Brzmi lekko niepoważnie... Zaproponowali mi uraczenie kuponem zniżkowym jakiejś koleżanki. Hmmm... no pewnie, mogę, jeśli znajdzie się ktoś chętny (tu od razu mówię - Dziewczyny, jeśli któraś ma chęć, to zapraszam, odstapię kod), tylko czy tak wiele kosztuje sprawdzenie, czy osoba, która wygrała w konkursie jest klientką GB? Zresztą moje nazwisko już im się chyba zdażyło wryć w pamieć z racji aktywnosci, bycia upierdliwą i dociekliwą klientką z wymaganiami i z racji wygranej w 3 konkursach. Nie wiem po co wysyłać komus w ramach nagrody kupon, z którego nie moze skorzystać. To jakby dać dziecku znikającego lizaka.
O losie... Powiem Ci, że ja ostatnio dostałam maila z kodem rabatowym, 20%, na zniżkę na mojego GlossyBoxa Brzmi podobnie?
Tylko że ja jeszcze nigdy nie zamawiałam GB i kod jest bardzo trafiony. Ale nie mam zamiaru subskrybować GB.. Za ten, za przeproszeniem, s h i t? Już wrześniowy S h i n y B o x bardziej przypadł mi do gustu!

Edytowane przez Kayako
Czas edycji: 2012-09-18 o 15:17
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-18, 18:17   #2407
Myrtille8
Raczkowanie
 
Avatar Myrtille8
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 216
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

kaszlak18 nie ma za co Dzisiaj jednak nie trzeba było się tak spieszyć boxy jak patrzę na stronie jeszcze są. W tym miesiącu niestety słabszy box od poprzedniego.
Chyba nie doczekamy się takiego boxa żeby wszyscy stwierdzili wow,to jest to
__________________
Zapraszam na mojego bloga klik
Myrtille8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-18, 19:38   #2408
Make_up_Mouse
Zadomowienie
 
Avatar Make_up_Mouse
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 691
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Na moim kuponie nie ma daty ważności. Ale w sumie wszystko mi jedno, bo i tak nie mogę skorzystać. I podjęłam ostateczną decyzję - kasę na październikowy box mam już na paypalu i nie chce mi się jej cofać, więc zapłacę. Ale jeżeli mnie zawartość nie zadowoli - to już będzie ostatnie pudełko od nich. Nie podoba mi się to, że poziom pudeł jest taki nierówny, raz coś, co mi się przyda, podoba - a potem znowu drogeryjny shit. I mam już dość kremów pod oczy, do twarzy, zeli i balsamów.
Make_up_Mouse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-18, 20:28   #2409
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez Make_up_Mouse Pokaż wiadomość
Znowu GB zaliczył wpadkę, wg mnie. Wraz z nagrodą za ostatni konkurs z fb dostałam od GB kupon z kodem rabatowym na box'a - 20%. Niby niewiele, ale zawsze to prawie 10zł taniej. I cóż... już na kuponie przeczytałam "zniżka na twój pierwszy GB". Jako, że jestem subskrybentką od początku, a chciałabym móc skorzystać z przesłanej mi zniżki, napisałam do GB z pytaniem, jak mogę to zrobić. I cóż się okazuje - nie mogę! Przesłali mi kupon zniżkowy, którego nie mogę wykorzystać, ponieważ jestem ich stałą klientką. Brzmi lekko niepoważnie... Zaproponowali mi uraczenie kuponem zniżkowym jakiejś koleżanki. Hmmm... no pewnie, mogę, jeśli znajdzie się ktoś chętny (tu od razu mówię - Dziewczyny, jeśli któraś ma chęć, to zapraszam, odstapię kod), tylko czy tak wiele kosztuje sprawdzenie, czy osoba, która wygrała w konkursie jest klientką GB? Zresztą moje nazwisko już im się chyba zdażyło wryć w pamieć z racji aktywnosci, bycia upierdliwą i dociekliwą klientką z wymaganiami i z racji wygranej w 3 konkursach. Nie wiem po co wysyłać komus w ramach nagrody kupon, z którego nie moze skorzystać. To jakby dać dziecku znikającego lizaka.
Cytat:
Napisane przez Kayako Pokaż wiadomość
O losie... Powiem Ci, że ja ostatnio dostałam maila z kodem rabatowym, 20%, na zniżkę na mojego GlossyBoxa Brzmi podobnie?
Tylko że ja jeszcze nigdy nie zamawiałam GB i kod jest bardzo trafiony. Ale nie mam zamiaru subskrybować GB.. Za ten, za przeproszeniem, s h i t? Już wrześniowy S h i n y B o x bardziej przypadł mi do gustu!
Tez dostałam taki kupon na maila
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-18, 21:36   #2410
czarownica
Zadomowienie
 
Avatar czarownica
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 177
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez Make_up_Mouse Pokaż wiadomość
Na moim kuponie nie ma daty ważności. Ale w sumie wszystko mi jedno, bo i tak nie mogę skorzystać. I podjęłam ostateczną decyzję - kasę na październikowy box mam już na paypalu i nie chce mi się jej cofać, więc zapłacę. Ale jeżeli mnie zawartość nie zadowoli - to już będzie ostatnie pudełko od nich. Nie podoba mi się to, że poziom pudeł jest taki nierówny, raz coś, co mi się przyda, podoba - a potem znowu drogeryjny shit. I mam już dość kremów pod oczy, do twarzy, zeli i balsamów.
Kiepska sprawa z tym kuponem. Nie powinni sobie pozwalać na takie traktowanie klientek!

Ja zrezygnowałam po wrześniowym pudełku. Bardziej luksusowe miniatury dostaję do zakupów w perfumeriach niż w pudełku. Poza tym też mam kolejkę kremów pod oczy, do twarzy i tych nieszczęsnych żeli i balsamów perfumowanych. Wolę przeznaczyć te pieniądze na produkty które naprawdę chcę przetestować.
__________________
"Wszystko co robimy jest kwestią wyboru.
Czego tu żałować?
Jesteś taką osobą jaką decydujesz się być."
P. Arden

Mój blog: http://spinkowemazidla.blogspot.com/
czarownica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-19, 07:31   #2411
rybkaa90
Zakorzenienie
 
Avatar rybkaa90
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 926
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Dostałam odpowiedź na mojego maila w sprawie śmierdzącego balsamu Napisałam o moich wątpliwościach, zaznaczyłam że wiem jak zachowują się naturalne kosmetyki. Mimo tego faktu zostałam potraktowana jak statystyczna Polka dla której szczytem marzeń są "perfumy" z Avonu Zapytałam również o datę produkcji tego balsamu, wydaje mi się że producent powinien podać takie dane dystrybutorowi Biorą wszystko jak leci, nie znając dat ważności poszczególnych kosmetyków? Patrząc na zawartości boxów tak właśnie to wygląda. Może się nie znam i powinnam być wdzięczna, że kopnął mnie zaszczyt przetestowania śmierdzącego balsamu.... Bez komentarza! Mam podejrzenia, że balsam zwyczajnie jest stary, nikt mi nie wmówi, że to naturalny zapach itp. Tym bardziej, że nie chcą podać daty ważności i nie ma on papierowego opakowania (w zagranicznych GB balsam był zapakowany).
Koniec z tym! Ktoś mi robi łaskę, że wciśnie jakieś badziewie i jeszcze karze słono płacić? To już nie te czasy, gdzie traktowano klienta jak intruza i wciskano mu się ciemnotę.
Jestem rozczarowana podejściem GB do klienta... Takie przepychanki słowne, kto wie lepiej!
__________________
Jaś 20.06.2015



06.09.2014

Edytowane przez rybkaa90
Czas edycji: 2012-09-19 o 07:35
rybkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-19, 08:26   #2412
Marudna
Raczkowanie
 
Avatar Marudna
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 67
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez Make_up_Mouse Pokaż wiadomość
Znowu GB zaliczył wpadkę, wg mnie. Wraz z nagrodą za ostatni konkurs z fb dostałam od GB kupon z kodem rabatowym na box'a - 20%. Niby niewiele, ale zawsze to prawie 10zł taniej. I cóż... już na kuponie przeczytałam "zniżka na twój pierwszy GB". Jako, że jestem subskrybentką od początku, a chciałabym móc skorzystać z przesłanej mi zniżki, napisałam do GB z pytaniem, jak mogę to zrobić. I cóż się okazuje - nie mogę! Przesłali mi kupon zniżkowy, którego nie mogę wykorzystać, ponieważ jestem ich stałą klientką. Brzmi lekko niepoważnie... Zaproponowali mi uraczenie kuponem zniżkowym jakiejś koleżanki. Hmmm... no pewnie, mogę, jeśli znajdzie się ktoś chętny (tu od razu mówię - Dziewczyny, jeśli któraś ma chęć, to zapraszam, odstapię kod), tylko czy tak wiele kosztuje sprawdzenie, czy osoba, która wygrała w konkursie jest klientką GB? Zresztą moje nazwisko już im się chyba zdażyło wryć w pamieć z racji aktywnosci, bycia upierdliwą i dociekliwą klientką z wymaganiami i z racji wygranej w 3 konkursach. Nie wiem po co wysyłać komus w ramach nagrody kupon, z którego nie moze skorzystać. To jakby dać dziecku znikającego lizaka.
Spróbuj zrobić tak: zrezygnuj z subskrypcji (o ile jeszcze tego nie zrobiłaś ) a kiedy będzie dostępne październikowe pudełko uruchom subskrypcję od nowa i spróbuj wtedy wpisać ten kod. Jak nie zadziała to jest jeszcze mozliwość dla płacących kartą VISA - trzeba wpisać kod glossy-visa ale również po wcześniejszej rezygnacji z subskrypcji. Mi tak zadziałało ostatnio chociaż był to niby kod na pierwsze pudełko a ja uzyłam tego kodu przy moim trzecim. Aha, wtedy zniżka to chyba tylko 10%.

Uwielbam walczyć z systemem

Edytowane przez Marudna
Czas edycji: 2012-09-19 o 08:28
Marudna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-19, 12:52   #2413
salopette
Raczkowanie
 
Avatar salopette
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 91
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Dziewczyny,

czy któraś z Was wie czy można z opóźnieniem wypełnić ankietę odnośnie produktów z maja? Wcześniej nie miałam na to czasu, teraz przypomniałam sobie o takiej możliwości ale w dziale ankiety widzę tylko produkty z lipca/sierpnia/września i żadnej możliwości dotarcia do tych wcześniejszych.. h.e.l.p.
salopette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-19, 17:26   #2414
angela_6
Rozeznanie
 
Avatar angela_6
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 745
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez Marudna Pokaż wiadomość
Spróbuj zrobić tak: zrezygnuj z subskrypcji (o ile jeszcze tego nie zrobiłaś ) a kiedy będzie dostępne październikowe pudełko uruchom subskrypcję od nowa i spróbuj wtedy wpisać ten kod. Jak nie zadziała to jest jeszcze mozliwość dla płacących kartą VISA - trzeba wpisać kod glossy-visa ale również po wcześniejszej rezygnacji z subskrypcji. Mi tak zadziałało ostatnio chociaż był to niby kod na pierwsze pudełko a ja uzyłam tego kodu przy moim trzecim. Aha, wtedy zniżka to chyba tylko 10%.

Uwielbam walczyć z systemem
Ew. można można zamówić pudełko na dane koleżanki
angela_6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-19, 18:06   #2415
kaszlak18
Rozeznanie
 
Avatar kaszlak18
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 729
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Pytanie do osób, które zamawiały Douglasowy box dzisiaj 19.09 dostałam informacje o wysyłce, nadane o godz. 18 , lokalizacja Bielefeld, Niemcy, w związku z tym ile taka paczka idzie? Jest możliwość, że dojdzie już jutro? Akurat jutro nie będzie nikogo w domu, wolałabym, aby doszło za 2 dni
__________________
Kobieta musi mieć dwie rzeczy: klasę i bajeczny urok

Coco Chanel
kaszlak18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-19, 18:11   #2416
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

kaszlak, moje zamówienia z Dougiego dochodziły w 2 dni robocze. nie masz tam nigdzie numeru przesyłki? bo pamiętam, że można śledzić na bieżąco.

---------- Dopisano o 19:11 ---------- Poprzedni post napisano o 19:10 ----------

chciałam zamówić DB, ale żaden kod nie działa przy zakupie samego boxa. chciałam odjąć chociaż kawałek opłaty za przesyłkę, ale nie da rady. chyba że ktoś ma działający kod?
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-19, 18:13   #2417
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Do mnie DB idzie 3-4 dni, raz szedł 5.
Ale w linku z Douglasa można sobie śledzic przesyłkę
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-19, 18:34   #2418
Myrtille8
Raczkowanie
 
Avatar Myrtille8
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 216
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez kaszlak18 Pokaż wiadomość
Pytanie do osób, które zamawiały Douglasowy box dzisiaj 19.09 dostałam informacje o wysyłce, nadane o godz. 18 , lokalizacja Bielefeld, Niemcy, w związku z tym ile taka paczka idzie? Jest możliwość, że dojdzie już jutro? Akurat jutro nie będzie nikogo w domu, wolałabym, aby doszło za 2 dni
Jeśli dzisiaj dostałaś info że paczkę wysłali to prawdopodobnie dostaniesz ją za dwa dni czyli w piątek. W tym mailu masz link do śledzenia przesyłki
Ja dostałam wczoraj takie info i mam nadzieję że jutro box będzie u mnie

---------- Dopisano o 19:34 ---------- Poprzedni post napisano o 19:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość

chciałam zamówić DB, ale żaden kod nie działa przy zakupie samego boxa. chciałam odjąć chociaż kawałek opłaty za przesyłkę, ale nie da rady. chyba że ktoś ma działający kod?
Umbra dowiadywałam się jak jest z kodem zniżkowym i niestety na boxa nie można wykorzystać żadnej zniżki, takie info dostałam od Douglasa.
__________________
Zapraszam na mojego bloga klik
Myrtille8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-19, 18:44   #2419
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

dzięki, Myrtille. szkoda.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-19, 18:58   #2420
kaszlak18
Rozeznanie
 
Avatar kaszlak18
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 729
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Dzięki dziewczyny Tak, wiem, że można śledzić paczkę na stronie, ale wolałam się upewnić wcześniej od Was, jak to wygląda w praktyce, zawsze mam farta, że jak mam coś w planach to wtedy jedzie kurier ehh
__________________
Kobieta musi mieć dwie rzeczy: klasę i bajeczny urok

Coco Chanel
kaszlak18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-19, 19:05   #2421
Myrtille8
Raczkowanie
 
Avatar Myrtille8
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 216
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość
dzięki, Myrtille. szkoda.
Nie ma za co Niestety przez tą przesyłkę box wychodzi trochę za drogi. Jedyny co mi przychodzi do głowy to zamówić z koleżanką dwa boxy, wtedy przesyłka rozkłada się na pół.
__________________
Zapraszam na mojego bloga klik
Myrtille8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 15:50   #2422
salopette
Raczkowanie
 
Avatar salopette
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 91
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

http://blog.glossybox.pl/nagradzanie...iczne-pudelka/

Ciekawe czy któras z was się załapie.. ja niestety mam za mało pudełek ale umieram z ciekawości co będzie w takim zagranicznym
salopette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 17:33   #2423
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

skoro boxy zagraniczne są taką gratką- nagrodą, to chyba sami tym przyznają, że nie ma co porównywać zawartości polskich i zagranicznych pudełek.

powodzenia, dziewczyny. ja mam za mało pudełek na koncie.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 21:45   #2424
Make_up_Mouse
Zadomowienie
 
Avatar Make_up_Mouse
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 691
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Ja mam wystraczającą liczbę pudeł na koncie, bo zamawiałam od pierwszego. Ale takich jak ja jest pewnie sporo, wiec na cuda nie liczę...
Make_up_Mouse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-21, 06:45   #2425
small
Raczkowanie
 
Avatar small
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 210
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość
skoro boxy zagraniczne są taką gratką- nagrodą, to chyba sami tym przyznają, że nie ma co porównywać zawartości polskich i zagranicznych pudełek.

powodzenia, dziewczyny. ja mam za mało pudełek na koncie.
Nie zgodze sie z tym, bo w sierpniu byl konkurs w UK, nagroda byly wlasnie zagraniczne pudelka, nie pamietam wszystkich krajow, ale do wygrania byly m.in. pudelka z Niemiec, Wloch i z Polski rowniez
__________________
03.01.2013 10:19 - Oliver
51cm, 3.9kg

Insanity - in progress
small jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-21, 14:51   #2426
myszówka
Przyczajenie
 
Avatar myszówka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 16
Thumbs down Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Następny bubel-box z douglasa haha to chyba jakiś żart dla naiwnych.
Koszt 40zł +13,50 przesyłka razem= 53,50!
Kupiłam dziś taką sama kredkę tylko że czarną- i wiecie za jaką cenę oryginalną: dokładnie 4,90 w sklepie pepco,taka sama!
Wynika z tego że za 4 małe próbki ,które są darmowe,trzeba zapłacić prawie 50zł!
To jakieś kpiny,widzę,że te wszystkie boxy to schodzą już całkiem na psy!!!
myszówka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-22, 14:38   #2427
Mastylla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 142
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

A co myślicie o wrześniowym GB? Ja jestem zachwycona maseczka Nuxe a i peeling szafirowy całkiem całkiem
__________________
http://www.marstrip.pl nasze podróże
Mastylla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-22, 19:59   #2428
kaszlak18
Rozeznanie
 
Avatar kaszlak18
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 729
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Szczerze, jestem zdziwiona troszkę opiniami na fb, mi wrześniowe pudełko bardzo przypasowało, o wiele bardziej niż sierpniowe Balsam do ciała świetny, pięknie pachnie, bardzo fajnie, szybko się wchłania i nawilża. Balsam do ust, na początku byłam sceptyczna, ze względu na zapach, ale świetnie nawilża suche skórki na ustach, na jesień i zimę jak znalazł (na szczęście otrzymałam nie zważony balsam) + fantastyczne opakowanie! Peeling, od początku urzekł mnie zapachem, lubię, uwielbiam testować różnego tego rodzaju produkty pielęgnacyjne do twarzy, ale nie byłam do niego przekonana, ze względu na drobinki, które są mikroskopowe prawie. Nie zauważam po nim jakieś rewelacji, jeśli chodzi o gładkość skóry, ale muszę przyznać, że zniwelował mi pory na nosie, naprawdę się zdziwiłam. Maseczka Nuxe, naczytałam się o zapachu, rzeczywiście dość intensywny, ale dla mnie przyjemny. Maska idealna przed wyjściem, skóra staję się nawilżona i promienna.

Nie wiem, czy nie kupie wszystkich produktów z tego boxa
__________________
Kobieta musi mieć dwie rzeczy: klasę i bajeczny urok

Coco Chanel
kaszlak18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-22, 21:11   #2429
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze



Zamierzam w październiku kupić swój pierwszy Glossy Box, także jeśli ktoś ma na zbyciu tą zniżkę 20% dla nowych klientów to będę bardzo wdzięczna za jej udostępnienie

I teraz tak: jak wygląda z płatnościami? Pierwszy raz płacę przed wysyłką (np. kartą), a później? System zapamiętuje i tego samego dnia co miesiąc ściąga mi kasę z konta czy jak to wygląda? Nie wiem... czy muszę zrobić zlecenie stałe czy po prostu zapewnić na koncie środki (a co w wypadku jak tych środków nie będzie)?

I co to są te ankiety - po co się je wypełnia - czy zależy od tego nst paczka, to coś w stylu Profilu Piękności?
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-23, 09:35   #2430
NioseWamPicie
Zadomowienie
 
Avatar NioseWamPicie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 948
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
I co to są te ankiety - po co się je wypełnia - czy zależy od tego nst paczka, to coś w stylu Profilu Piękności?
Nie, to raczej informacja dla producenta/dystrybutora kosmetyku. Za punkty Glossy mają całkiem niezłe badanie rynku
NioseWamPicie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-20 16:44:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:06.