Br±zowow³ose farbowane. Cz.II - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2011-08-26, 13:46   #871
ivoncia16
Wtajemniczenie
 
Avatar ivoncia16
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Nowa Sól
Wiadomo¶ci: 2 972
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez zafascynowana1 Poka¿ wiadomo¶æ
I ja siê do Was przy³±czam
Cze¶æ Wam!
Od zawsze by³am szatynk±, pó¼niej trochê brunetk± znów szatynk± i rudzielcem. Teraz chcê powróciæ do br±zu. Ale takiego ciep³ego. W miarê jasnego. Mo¿ecie mi jak±¶ fajn± farbê poleciæ??
Poradzono mi farby Garnier i Joanny. Niestety z Joann± mia³am ju¿ przeprawkê i nie chcê ju¿ jej...

A co my¶licie o Palette?

P.S.: Za³±czam zdjêcie aktualnego koloru w³osów.

ja Kiedys robilam Plette jasnym i ciemnym brazem.
bylam zadowolona ,wloski ladnie blyszcaly i kolor ladnie sie trzymal
po jakims czasie konce zaczely mi sie wysuszac ale widze ze po Joannie mam tak samo
to chyba jest nieuniknione

---------- Dopisano o 14:46 ---------- Poprzedni post napisano o 14:44 ----------

Cytat:
Napisane przez kate25 Poka¿ wiadomo¶æ
Kachula ten Marion Palona Kawa jest boski, widzia³a¶ mo¿e na próbce w³osów, czy to bardzo ciemny kolor wychodzi?

no kolor piekny
ciekawa jestem czy dobra ta farba
boje sie uzywac takich firm
pewnie wogole odrostow by mi nie chwycilo.
ivoncia16 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-26, 13:48   #872
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez ivoncia16 Poka¿ wiadomo¶æ
macie dziewczyny jeszcze pare zdj moze bedzie latwiej
no i utwierdzam sie w swoim przekonaniu,ze dla Ciebie tylko ciemne odcienie.Zero rudych,ciep³ych refleksówco do Palonej Kawy mojej kole¿ance,wychodzi czerñ.:/nie sugerujcie siê zdjêciem na opakowaniu.Tylko ewentualnie próbnikiem.

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2011-08-26 o 13:52
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-26, 13:51   #873
kate25
Raczkowanie
 
Avatar kate25
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 335
GG do kate25
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez ivoncia16 Poka¿ wiadomo¶æ
no kolor piekny
ciekawa jestem czy dobra ta farba
boje sie uzywac takich firm
pewnie wogole odrostow by mi nie chwycilo.
ja te¿ nie znam tej farby, kiedy¶ co¶ s³ysza³am o Marionie, ale chyba to by³ szampon? podobno ³adnie wychodzi³ czekoladowy br±z, ale to by³o laaaaata temu
__________________
"It is true that Pit Bulls grab and hold on.
But, what they most often grab and refuse to let go of is your heart, not your arm."
kate25 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-26, 14:05   #874
ivoncia16
Wtajemniczenie
 
Avatar ivoncia16
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Nowa Sól
Wiadomo¶ci: 2 972
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka¿ wiadomo¶æ
no i utwierdzam sie w swoim przekonaniu,ze dla Ciebie tylko ciemne odcienie.Zero rudych,ciep³ych refleksówco do Palonej Kawy mojej kole¿ance,wychodzi czerñ.:/nie sugerujcie siê zdjêciem na opakowaniu.Tylko ewentualnie próbnikiem.

no a ja ciagle myslalam ze cieple odcienie beda dla mnie super
ale ta palona kawa robi ? czy ta z Joanny ?
a jak myslisz jak by wyszla ta Truffla z Palette ?

---------- Dopisano o 14:55 ---------- Poprzedni post napisano o 14:53 ----------

Cytat:
Napisane przez kate25 Poka¿ wiadomo¶æ
ja te¿ nie znam tej farby, kiedy¶ co¶ s³ysza³am o Marionie, ale chyba to by³ szampon? podobno ³adnie wychodzi³ czekoladowy br±z, ale to by³o laaaaata temu
ja tez nigdy nie robilam niczym z tej firmy
wydaje mi sie ze byla by kiepska bo za taka cene
ale moge sie mylic , nie zawsze to co tanie jest zle

---------- Dopisano o 15:05 ---------- Poprzedni post napisano o 14:55 ----------

Cytat:
Napisane przez AniaAga Poka¿ wiadomo¶æ
Fajny ten Marion! O w³a¶nie, Ivoncia, gdyby Ciê kiedy¶ na rudy podkusi³o, to co¶ w tym stylu, albo kasztan, ale nic z gamy pomarañczu


Rudy nie nie zupelnie mi nie pasuje ;D
chyba nigdy sie nie skusze
ivoncia16 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-26, 14:12   #875
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

kochana ona u¿ywa Palonej Kawy z Joanny,jest zadowolona ale wychodzi jej taka naturalna czerñ,nawet w s³oñcu kolor jest czarny.A trufla nie mam pojêciaale podjerzewam,¿e pewnie co¶ w stylu ciemnej czekolady...?nie u¿ywam Palette,bo strasznie po niej wypadaj± mi w³osy.:/chocia¿ przyznam,¿e kolorki s± fajne.Ale nie ryzykuje.

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2011-08-26 o 14:14
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-26, 14:15   #876
ivoncia16
Wtajemniczenie
 
Avatar ivoncia16
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Nowa Sól
Wiadomo¶ci: 2 972
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

a mi po wszystkim wylatuje ooo jakby ciemna czekoladka wychodzila to bardzo fajnie
musze wkoncu wybrac farbe na dluzej
ivoncia16 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-26, 14:15   #877
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez zafascynowana1 Poka¿ wiadomo¶æ
I ja siê do Was przy³±czam
Cze¶æ Wam!
Od zawsze by³am szatynk±, pó¼niej trochê brunetk± znów szatynk± i rudzielcem. Teraz chcê powróciæ do br±zu. Ale takiego ciep³ego. W miarê jasnego. Mo¿ecie mi jak±¶ fajn± farbê poleciæ??
Poradzono mi farby Garnier i Joanny. Niestety z Joann± mia³am ju¿ przeprawkê i nie chcê ju¿ jej...

A co my¶licie o Palette?

P.S.: Za³±czam zdjêcie aktualnego koloru w³osów.
mo¿e Mleczna Czekolada z Wellatonu?podobno wychodzi fajny ciep³y br±z.Ale na takich rudych w³osach,pewnie zmywa³a by siê na rudo.
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-08-26, 14:22   #878
ivoncia16
Wtajemniczenie
 
Avatar ivoncia16
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Nowa Sól
Wiadomo¶ci: 2 972
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka¿ wiadomo¶æ
mo¿e Mleczna Czekolada z Wellatonu?podobno wychodzi fajny ciep³y br±z.Ale na takich rudych w³osach,pewnie zmywa³a by siê na rudo.

ona wogole na palecie wyglada Rudo zlotawo
ivoncia16 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-26, 14:33   #879
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 1 738
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Ale nie wychodzi rudawo , moja mama kiedy¶ wziê³a przez pomy³kê, zawsze u¿ywa³a Karmelowej Czekolady (stonowany rudy) a raz siê pomyli³a i zrobi³a Mleczn± Czekolad±, wyszed³ jej bardzo ³adny br±z, nie za ciemny.
AniaAga jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-26, 14:38   #880
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez ivoncia16 Poka¿ wiadomo¶æ
ona wogole na palecie wyglada Rudo zlotawo
paletki nie widzia³am,moja mama farbowa³a ostatnio i wyszed³ jej taki piêkny br±zale ja nie mam co farbowaæ,w³osy mam bardzo ciemno br±zowe i mi nie wyjdzie
je
---------- Dopisano o 15:34 ---------- Poprzedni post napisano o 15:33 ----------



---------- Dopisano o 15:38 ---------- Poprzedni post napisano o 15:34 ----------

jest w±tek o mlecznej czekoladzie,i tam jedna z dziewczyn wstawia³a zdjêcie po farbowaniu,ale ona nak³ada³a na platynowy blond tak¿e wyszed³,jej ten kolor ja¶niej i widaæ troszkê rudo¶ci.

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2011-08-26 o 14:38
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-26, 14:39   #881
ivoncia16
Wtajemniczenie
 
Avatar ivoncia16
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Nowa Sól
Wiadomo¶ci: 2 972
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

tez bym chciala jakis piekny ciemno brazowy kolor ale nie wiem czy kiedykolwiek taki znajde niestety ;/
ivoncia16 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-26, 15:39   #882
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez ivoncia16 Poka¿ wiadomo¶æ
tez bym chciala jakis piekny ciemno brazowy kolor ale nie wiem czy kiedykolwiek taki znajde niestety ;/
gorzka czekolada np daje piêkny ciemny odcieñ,ale wyla¿± rude refleksy:/te¿ szukam takiego ciemnego br±zu który nie mia³ by dziwnych refleksów
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-26, 16:03   #883
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 12 688
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Poka¿ wiadomo¶æ
Blond z wiêkszo¶ci robi krótkow³ose :P Tylko jak kto¶ ma swoje zdrowe i mocne w³osy i bardzo dba o nie to jako¶ zyj±.



A mo¿na kilka razy u¿yæ?


Ivoncia, nigdy wiêcej blondu! Jeste¶ strasznie ³adna, ale w ciemnych Ci naprawdê duuuuuuu¿o lepiej!

Ja te¿ têsknie za blondem i chyba machnê sobie k±piel rozja¶niaj±c±.





Fajnie Ci rozja¶ni³o Mog³aby¶ jeszcze raz napisac co i jak zrobi³a¶? I jaki rozja¶niacz?





Soda wymywa kolor?




piêkny

Co do k±pieli to tak:

Kupi³am rozja¶niacz Joanny do ca³ych w³osów (koszt: 8.20)
Jako miarkê potraktowa³am nakrêtkê od od¿ywki Shaumy w sprayu xD
Doda³am po³owê nakrêtki proszku rozja¶niaj±cego, ca³± nakrêtkê oksydantu, prawie ca³± nakrêtkê szamponu i po³owê nakrêtki od¿ywki do w³osów, plus ze 3 krople serum na koñcówki avonu
Powsta³a taka maziaja, na³o¿y³am na w³osy staraj±c omin±æ siê odrosty, co jaki¶ czas masowa³am. Po 10 minutach dozna³am szoku, bo polecia³o mi rozja¶niacza na odrosty i zrobila mi siê w jednym miejscu blond plama, wiêc szybko wszystko zmy³am:P ogólnie rzecz bior±c mog³am jeszcze chwilê potrzymaæ :P
W³osy po zmyciu tej mieszanki by³y okroooooopnie szorstkie, napakowa³am na nie najpierw od¿ywki dodanej do rozja¶niacza, a potem mnóstwo innych
__________________
Czasami trzeba usi±¶æ obok i czyj±¶ d³oñ zamkn±æ w swojej d³oni, wtedy nawet ³zy bêd± smakowaæ jak szczê¶cie.
DontSaySorry jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-26, 16:06   #884
zafascynowana1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 5 184
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Dziêkujê za odpowiedzi
ivoncia16 - niestety po Joannie wyst±pi³a u mnie reakcja alergiczna, w³osy wypada³y gar¶ciami. Kilka ³adnych miesiêcy wizytowa³am siê u dermatologa...

Co¶ czujê, ¿e wybiorê jasny br±z z Palette

Ewentualnie tej Mlecznej Czekoladzie siê przyjrzê w sklepie
__________________
Zapraszam :

blog KOSMETYCZNY : www.independentwoman92.bl ogspot.com

blog KSI¡¯KOWY : www.modliszkakulturalnie. blogspot.com



Edytowane przez zafascynowana1
Czas edycji: 2011-08-26 o 16:08
zafascynowana1 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-26, 16:20   #885
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Poka¿ wiadomo¶æ
Co do k±pieli to tak:

Kupi³am rozja¶niacz Joanny do ca³ych w³osów (koszt: 8.20)
Jako miarkê potraktowa³am nakrêtkê od od¿ywki Shaumy w sprayu xD
Doda³am po³owê nakrêtki proszku rozja¶niaj±cego, ca³± nakrêtkê oksydantu, prawie ca³± nakrêtkê szamponu i po³owê nakrêtki od¿ywki do w³osów, plus ze 3 krople serum na koñcówki avonu
Powsta³a taka maziaja, na³o¿y³am na w³osy staraj±c omin±æ siê odrosty, co jaki¶ czas masowa³am. Po 10 minutach dozna³am szoku, bo polecia³o mi rozja¶niacza na odrosty i zrobila mi siê w jednym miejscu blond plama, wiêc szybko wszystko zmy³am:P ogólnie rzecz bior±c mog³am jeszcze chwilê potrzymaæ :P
W³osy po zmyciu tej mieszanki by³y okroooooopnie szorstkie, napakowa³am na nie najpierw od¿ywki dodanej do rozja¶niacza, a potem mnóstwo innych
nie dodawa³a¶ wody?mi dziewczyny z innego w±tku zaleci³y troche ciep³ej wody.U mnie tez w³osy byly szorstkie ale od¿ywka da³a radê
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-26, 18:12   #886
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 12 688
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka¿ wiadomo¶æ
nie dodawa³a¶ wody?mi dziewczyny z innego w±tku zaleci³y troche ciep³ej wody.U mnie tez w³osy byly szorstkie ale od¿ywka da³a radê
nie dodawa³am ¿adnej wody bo po co? i co taka ilo¶æ ciep³ej wody mog³aby zdzia³aæ?
__________________
Czasami trzeba usi±¶æ obok i czyj±¶ d³oñ zamkn±æ w swojej d³oni, wtedy nawet ³zy bêd± smakowaæ jak szczê¶cie.
DontSaySorry jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-26, 18:29   #887
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Ma³opolska
Wiadomo¶ci: 20 187
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Poka¿ wiadomo¶æ
Co do k±pieli to tak:

Kupi³am rozja¶niacz Joanny do ca³ych w³osów (koszt: 8.20)
Jako miarkê potraktowa³am nakrêtkê od od¿ywki Shaumy w sprayu xD
Doda³am po³owê nakrêtki proszku rozja¶niaj±cego, ca³± nakrêtkê oksydantu, prawie ca³± nakrêtkê szamponu i po³owê nakrêtki od¿ywki do w³osów, plus ze 3 krople serum na koñcówki avonu
Powsta³a taka maziaja, na³o¿y³am na w³osy staraj±c omin±æ siê odrosty, co jaki¶ czas masowa³am. Po 10 minutach dozna³am szoku, bo polecia³o mi rozja¶niacza na odrosty i zrobila mi siê w jednym miejscu blond plama, wiêc szybko wszystko zmy³am:P ogólnie rzecz bior±c mog³am jeszcze chwilê potrzymaæ :P
W³osy po zmyciu tej mieszanki by³y okroooooopnie szorstkie, napakowa³am na nie najpierw od¿ywki dodanej do rozja¶niacza, a potem mnóstwo innych
To muszê fundusze na to uzbieraæ Bo ja nie mam ¿adnych od¿ywek w domu, olejów, masek- nic! Wiêc jak bêdê mia³a kase (w roku szkolnym to spoko ) to kupie pe³no od¿ywek ¿eby w³osy potem od¿ywiaæ. Ale dziêkujê bardzo za informacje

ja chce przej¶æ do blondu jakiego¶ ciemnego.


Cytat:
Napisane przez zafascynowana1 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêkujê za odpowiedzi
ivoncia16 - niestety po Joannie wyst±pi³a u mnie reakcja alergiczna, w³osy wypada³y gar¶ciami. Kilka ³adnych miesiêcy wizytowa³am siê u dermatologa...
Co Ci siê dzia³o? Ja jak zafarbowa³am kiedy¶ joann± blond, to potem przez kilka miesiêcy siê ci±gle dusi³am! Nie mog³am za du¿o mówiæ Po paru miesi±cach stwierdzi³am, ¿e mo¿e to ta farba, odstawi³am i przesta³o..
__________________

Edytowane przez natalkaa7522
Czas edycji: 2011-08-26 o 18:30
natalkaa7522 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-26, 18:50   #888
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Poka¿ wiadomo¶æ
nie dodawa³am ¿adnej wody bo po co? i co taka ilo¶æ ciep³ej wody mog³aby zdzia³aæ?
nie mam pojêcia,tak mi kaza³yja doda³am i w³asnie chyba ¼le bo dzieki temu wszystko zrobilo sie rzadkie i sp³ywa³o,i moze dlatego efekt byl do d***
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-26, 20:32   #889
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez kate25 Poka¿ wiadomo¶æ
Kachula ten Marion Palona Kawa jest boski, widzia³a¶ mo¿e na próbce w³osów, czy to bardzo ciemny kolor wychodzi?
Wiesz nie patrzy³am ale bêdê w poniedzia³ek u babeczki mogê popatrzeæ na odcienie które chcecie

Je¶li chodzi o Marion to po saszetkach kolor jak "na opakowaniu". Równo, bez przebarwieñ. Wydaje mi siê ¿e podsusza³a w³osy saszetka ale teraz wiem ¿e mo¿na dodaæ sobie do mieszanki od¿ywki i jazda na w³osy. Ja mam w planach mied¼. Ale dzi¶ na zakupach z rodzicami i ich portfelem zobaczy³am Joanne Naturie za 4,32z³!!!! Kupi³am jesienny li¶æ... Wiem, wiem ¿e w³osy wypada³y i suche siê sta³y ale kusi³a mnie cena i kolor. Dodam do farby od¿ywki i tyle. Jestem ju¿ zdesperowana na rudy a ok 30-40z³ na dekoloryzator mnie strasznie szkoda. Mo¿e w pa¼dzierniku go kupiê? Powiem tylko ¿e ogólnie kolorki z Mariona Natura styl by³y ¶wietne, a babeczka w budzie u¿ywa g³ównie Venity lub Mariona i ma ³adne zawsze w³osy.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2011-08-26 o 20:42
Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-27, 06:21   #890
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Ivoncia mi siê wydaje, ¿e to kakao mog³oby pasowaæ ale musia³aby¶ zmyæ trochê ten kolorek co masz bo tak to Ci wyjd± czarne (takie moje skromne zdanie)

Je¶li chodzi o sodê to mi wymywa... mo¿e nie po pierwszym myciu, ale stosowana d³u¿ej szybciej wymywa kolor to kiedys przeczyta³am na jakim¶ forum i zaczê³am stosowaæ po przygodzie z Palette i pomog³o
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-27, 08:05   #891
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 1 738
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Kachula, jesienny li¶æ jest piêkny, taki nie ¿arówiasty.

Wymywanie koloru przyspieszaj± te¿ szampony przeciw³upie¿owe, zw³aszcza Head&shoulders i Nizoral i..... szampony z rumiankiem dla blondynek . Wypróbowa³am wszystko, ¿eby usun±æ czerwieñ z w³osów

Tutaj dziewczyna z w±tku rudzielców wstawi³a zdjêcie:

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...1&d=1314208650

Edytowane przez AniaAga
Czas edycji: 2011-08-27 o 08:20
AniaAga jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-27, 08:52   #892
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Ma³opolska
Wiadomo¶ci: 20 187
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

To ja poczekam do po³owy wrze¶nia i zrobie k±piel. Ale musze teraz zafarbowaæ szamponem, wiêc i tak bedê czekaæ miesi±c a¿ siê wyp³uka.
__________________
natalkaa7522 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-27, 09:07   #893
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 1 738
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Przez miesi±c takimi szamponami to na pewno Ci siê sporo wymyje! Teraz jak by³am u fryzjerki to mówi³a mi, ¿e pomaga te¿ szampon oczyszczaj±cy, ma dzia³anie pilinguj±ce, mo¿na go kupiæ w sklepach fryzjerskich.
AniaAga jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-27, 10:13   #894
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomo¶ci: 4 248
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

zauwa¿y³am ¿e w drogeriach pojawi³o siê kilka ch³odnych odcieni br±zów, jednak to nadal nie jest to czego szukam

ostatnio pofarbowa³am siê palette intensive color creme ch³odny ¶redni blond - dla mnie to nie blond tylko co¶ ciemnego, taki stalowy szary kolor nie wiem jak go opisaæ, jest ¶wietny, niestety farba wysusza i niszczy, nie wiem jak zachowuje siê na zdrowych w³osach, natomiast moje suche i spalone doprowadzi³a do jeszcze gorszego stanu

czy jest wogóle jaka¶ farba która, mniej niszczy w³osy? ta ktorej uzy³am mia³a ulteniacz 6%, my¶la³am, ¿e ciemne fraby wogóle nie maj± ulteniaczy, gdybym mia³a siê farbowaæ co 2-3 miesi±ce to w przeci±gu kilku miesiêcy musialabym obci±æ w³osy conajmniej do ramion, nie rozumiem czemu kobiety farbuj± siê co miesi±c i maj± ³adne zdrowe w³osy, a ja farbujê raz na rok i mam mega zniszczone
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

w³osomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie dra¿ni jak brak sk³adów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-27, 10:25   #895
kate25
Raczkowanie
 
Avatar kate25
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 335
GG do kate25
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez Paulinka675 Poka¿ wiadomo¶æ
zauwa¿y³am ¿e w drogeriach pojawi³o siê kilka ch³odnych odcieni br±zów, jednak to nadal nie jest to czego szukam

ostatnio pofarbowa³am siê palette intensive color creme ch³odny ¶redni blond - dla mnie to nie blond tylko co¶ ciemnego, taki stalowy szary kolor nie wiem jak go opisaæ, jest ¶wietny, niestety farba wysusza i niszczy, nie wiem jak zachowuje siê na zdrowych w³osach, natomiast moje suche i spalone doprowadzi³a do jeszcze gorszego stanu

czy jest wogóle jaka¶ farba która, mniej niszczy w³osy? ta ktorej uzy³am mia³a ulteniacz 6%, my¶la³am, ¿e ciemne fraby wogóle nie maj± ulteniaczy, gdybym mia³a siê farbowaæ co 2-3 miesi±ce to w przeci±gu kilku miesiêcy musialabym obci±æ w³osy conajmniej do ramion, nie rozumiem czemu kobiety farbuj± siê co miesi±c i maj± ³adne zdrowe w³osy, a ja farbujê raz na rok i mam mega zniszczone
Paulinko! na jaki kolor nak³ada³a¶ farbê palette intensive color creme ch³odny ¶redni blond? na swoje naturalne w³osy czy ju¿ farbowane?
a wogóle to proszê kochana, dodaj zdjêcie jak Ci wysz³o
__________________
"It is true that Pit Bulls grab and hold on.
But, what they most often grab and refuse to let go of is your heart, not your arm."
kate25 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-27, 10:55   #896
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomo¶ci: 4 248
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez kate25 Poka¿ wiadomo¶æ
Paulinko! na jaki kolor nak³ada³a¶ farbê palette intensive color creme ch³odny ¶redni blond? na swoje naturalne w³osy czy ju¿ farbowane?
a wogóle to proszê kochana, dodaj zdjêcie jak Ci wysz³o
mia³am 8cm naturalnego odrostu w kolorze jasnego br±zu a reszta to jaki¶ sprany blond, kolor wyszed³ równomiernie na ca³ych w³osach, zdjecia moim aparatem nie oddaj± piêkna tego koloru i jego prawdziwego odcienia, ale mo¿e jutro co¶ pokombinujê i wstawiê

btw czy jest wogole jakas farba która siê nie spiera z w³osów?
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

w³osomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie dra¿ni jak brak sk³adów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-27, 10:58   #897
kate25
Raczkowanie
 
Avatar kate25
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 335
GG do kate25
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez Paulinka675 Poka¿ wiadomo¶æ
mia³am 8cm naturalnego odrostu w kolorze jasnego br±zu a reszta to jaki¶ sprany blond, kolor wyszed³ równomiernie na ca³ych w³osach, zdjecia moim aparatem nie oddaj± piêkna tego koloru i jego prawdziwego odcienia, ale mo¿e jutro co¶ pokombinujê i wstawiê

btw czy jest wogole jakas farba która siê nie spiera z w³osów?
rozja¶nione w³osy ciê¿ko ³api± farbê, jedyna farba która nie sp³ukiwa³a mi siê z takich w³osów praktycznie wogóle, to by³a S³odko Gorzka Czekolada Palette Color XXL http://www.palette.pl/nasze-produkty...zka-czekolada/

kolor bardzo mi siê podoba³, by³ g³êboki, w³osy by³y bardzo b³yszcz±ce, jednak dla mojej karnacji by³ troszkê za ciemny
__________________
"It is true that Pit Bulls grab and hold on.
But, what they most often grab and refuse to let go of is your heart, not your arm."
kate25 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-27, 11:06   #898
ewe11
Raczkowanie
 
Avatar ewe11
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 234
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Mo¿e wy mi pomo¿ecie bo schodzê z ciemnego br±zu poprzez odrosty. Odrosty juz maj± ok 5 cm a chcia³abym po³o¿yæ jasny br±z i teraz która farba mi da taki ch³odny jasny br±z? My¶lalam nad garnierem ciemny blonf.
__________________
zapuszczam w³oski Nie prostujê!
Nie suszê!
* skrzypowita
* seboradin
*dro¿d¿e
* wax
*olejek rycynowy
ewe11 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-27, 11:07   #899
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomo¶ci: 4 248
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez kate25 Poka¿ wiadomo¶æ
rozja¶nione w³osy ciê¿ko ³api± farbê, jedyna farba która nie sp³ukiwa³a mi siê z takich w³osów praktycznie wogóle, to by³a S³odko Gorzka Czekolada Palette Color XXL http://www.palette.pl/nasze-produkty...zka-czekolada/

kolor bardzo mi siê podoba³, by³ g³êboki, w³osy by³y bardzo b³yszcz±ce, jednak dla mojej karnacji by³ troszkê za ciemny
z naturalnych wlosów te¿ mi siê spiera:/ ten ch³odny blond jest ¶wietny ale niestety muszê wymysleæ jak±¶ alternatywê, mo¿e sprobujê tych naturalnych farb sanotint, nie wiem sama:/
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

w³osomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie dra¿ni jak brak sk³adów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-27, 12:21   #900
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez Paulinka675 Poka¿ wiadomo¶æ
zauwa¿y³am ¿e w drogeriach pojawi³o siê kilka ch³odnych odcieni br±zów, jednak to nadal nie jest to czego szukam

ostatnio pofarbowa³am siê palette intensive color creme ch³odny ¶redni blond - dla mnie to nie blond tylko co¶ ciemnego, taki stalowy szary kolor nie wiem jak go opisaæ, jest ¶wietny, niestety farba wysusza i niszczy, nie wiem jak zachowuje siê na zdrowych w³osach, natomiast moje suche i spalone doprowadzi³a do jeszcze gorszego stanu
Ja dlatego doda³am do mieszanki ³y¿kê sto³ow± odzywki i nic mi nie wysuszy³o Polecam do farb co nie maj± od¿ywek. Te¿ o tym przeczyta³am na ruskim forum i bêdê pewnie nie raz tak robiæ.


A co do farb powiecie, ¿e jestem ju¿ opêtana rudym, bo dzisiaj w tajemnicy przed mê¿em kupi³am Garnier miedziana czerwieñ (w za³±czniku). Farba ¶wietny ma odcieñ i podobno rozja¶nia nawet naturalne czarne tyle, ¿e do ciemniejszego odcienia ni¿ na opakowaniu. Ale ja takiej ¿arówy nie chcê, tylko ju¿ chcê zej¶æ do rudego. Joannê Naturiê zostawiam na odrosty nastêpnym razem. Szalejê! Nie wiem kiedy zrobiæ w³osy. Ju¿ bym chcia³a ale mo¿e jeszcze poczekam a¿ zmyje siê bardziej palette GK5.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 53756958348b84a62c75a0.jpg (23,0 KB, 11 za³adowañ)
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2011-08-27 o 12:27
Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:14.