Efekty olejowania paznokci - Strona 127 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-02-22, 13:33   #3781
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Używałam: migdałowego, BD, teraz olejku z drzewa herb. + BD + olejek łopianowy z GP, ogólnie używam każdego olejku jaki mam. Ale zauważyłam że znowu robią mi się czerwone "paski", nie wiem czemu -> na serdecznym to widać.

karolcia198506, pytałaś czy ktoś używa łopianowego ja używam A napisałam że nie
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-22, 13:52   #3782
orange_sky
Raczkowanie
 
Avatar orange_sky
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 384
Dot.: Efekty olejowania paznokci

a miałam też pytać - ten olejek z drzewa herbacianego działa tylko, jak coś niedobrego się dzieje z przyrostem czy ogólnie, nawet przy zdrowych paznokciach?
__________________
http://anukah.tumblr.com
orange_sky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-22, 14:10   #3783
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Nie mam pojęcia ale moje 2 paznokcie często sprawiają wrażenie jakby miały mieć onycholize () więc dla mnie lepiej że go używam.
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-23, 10:04   #3784
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Hej.
wiem, że kiedyś mówiłyście o rękawiczkach z biedronki, które stosujecie do mycia naczyń. czy macie na myśli takie zielone? Mam daleko B., wczoraj specjalnie poszłam, ale srednio się tam odnajdowałam i znalazłam tylko takie zielone pakowane po 10 szt.
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-23, 12:45   #3785
sufocate
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 59
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Ja obgryzałam więc łącze się w bólu.


Kurcze, mój serdeczny zawsze rozszerza się tak jakby i mnie boli jak mi wrasta w skórki wokół paznokci Ooo i zrobiłam dla Was aktualizacje, jak moje rosną znowu i żeby pokazać Wam moje szalejące pazury Ta taka linia pomiędzy białą częścią paznokcia a różową to część która się wydłużyła i jak podniose paznokcia pod światło to widać tam że biała część zaczyna się jakby poza palcem
Super paznokcie, fajny kształt i te skórki, chciałabym, żeby moje tak wyglądały...

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
Hej.
wiem, że kiedyś mówiłyście o rękawiczkach z biedronki, które stosujecie do mycia naczyń. czy macie na myśli takie zielone? Mam daleko B., wczoraj specjalnie poszłam, ale srednio się tam odnajdowałam i znalazłam tylko takie zielone pakowane po 10 szt.
Te pakowane po 10 szt, są takie cieniutkie, wydaje mi się że nie zdadzą egzaminu jeśli chodzi o mycie naczyń. W biedronce są również grubsze, tez zielone i nadają się i do mycia naczyń, czy do sprzątania
sufocate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-23, 13:46   #3786
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez sufocate Pokaż wiadomość
Super paznokcie, fajny kształt i te skórki, chciałabym, żeby moje tak wyglądały...
Jakbyś widziała moje sprzed olejowania to.. Okropne były.
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-23, 15:41   #3787
iwonia59
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 169
Send a message via Skype™ to iwonia59
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez rita morgan Pokaż wiadomość
czemu mi się ciągle rozdwajają chciałabym już je móc pomalować nooo
Mnie dawniej też się rozdwajały, zmieniłam lakier (nie kolor tylko producenta) i po problemie...

---------- Dopisano o 16:00 ---------- Poprzedni post napisano o 15:57 ----------

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
Hej.
wiem, że kiedyś mówiłyście o rękawiczkach z biedronki, które stosujecie do mycia naczyń. czy macie na myśli takie zielone? Mam daleko B., wczoraj specjalnie poszłam, ale srednio się tam odnajdowałam i znalazłam tylko takie zielone pakowane po 10 szt.
Twoje motto - dla mnie bomba, ale uwierz mi wiele osób nie potrafi tego odczytać...

---------- Dopisano o 16:07 ---------- Poprzedni post napisano o 16:00 ----------

Cytat:
Napisane przez kalima Pokaż wiadomość
Ja też notorycznie przycinam sobie paznokieć (lewa ręka, palec wskazujący) nożem - nie jesteś sama
A dziś wieczorkiem moje pazurki pójdą na rzeź, tzn pod pilnik - bez najmniejszego szwanku wytrzymały mycie ścian, gruntowanie, malowanie, zdzieranie starej wykładziny i kładzenie paneli ale skręcanie mebli z Ikei je przerosło Połupały mi się końcówki strasznie (w sumie nic dziwnego, jak się próbuje metalowe śruby pazurem wygrzebywać...). Na szczęście koniec remontowo-meblowego szaleństwa już bliski. I gdyby nie olejowanie, to już pewnie paznokci bym wcale nie miała, po tych atrakcjach jakie im zafundowałam.
Nie dziwi mnie to, że zniszczyłaś sobie paznokcie na skręcaniu mebli, ale dziwi, że nie pomagałaś sobie śubokrętem...[COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 16:14 ---------- Poprzedni post napisano o 16:08 ----------

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Nie mam pojęcia ale moje 2 paznokcie często sprawiają wrażenie jakby miały mieć onycholize () więc dla mnie lepiej że go używam.
Hmm, a cóz to takiego ta onycholiza?

---------- Dopisano o 16:19 ---------- Poprzedni post napisano o 16:14 ----------

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Nie mam pojęcia ale moje 2 paznokcie często sprawiają wrażenie jakby miały mieć onycholize () więc dla mnie lepiej że go używam.
Już znam odpowiedź natalkoo...


---------- Dopisano o 16:41 ---------- Poprzedni post napisano o 16:19 ----------

Cytat:
Napisane przez karolcia198506 Pokaż wiadomość
Babie nie dogodzisz ja marzę o dłuższej płytce i dłuższych palcach ale to już niewykonalne

Witam dziewczyny pozwolicie, że się przyłączę
Zamierzam zacząć regularnie olejować bo jak na razie ciężko mi z systematycznością.
Ma razie moczę paznokcie w oleju winogronowym bo muszę wykończyć opakowanie a potem kupię oliwą muszę pomyśleć co jeszcze włączyć do pielęgnacji zależy mi na przyroście.
Używałyście oleju lnianego?
Nie narzekaj na swoje paznokcie, widziałam na Twoim blogu...

Edytowane przez iwonia59
Czas edycji: 2014-02-23 o 15:12 Powód: dwa razy ten sam post mi się dodał
iwonia59 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-23, 15:49   #3788
gabi1234
Zakorzenienie
 
Avatar gabi1234
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 19 733
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Justyna0827 Pokaż wiadomość
To i ja się chwalę.
Jeśli chodzi o olejki nie mam jakiegoś specjalnie ulubionego, i codziennie używam inny:P
Raz jest to olej kokosowy a raz migdałowy. Kupiłam też jakąś gotową mieszkankę z Essie, która ma cudowny zapach i świetnie nawilża mi skórki oraz szybko się wchłania.

Pierwsze zdjęcie z 28 grudnia a drugie z wczoraj. Tylko jakieś podłużne bruzdy mi się robią;/ Najpierw były tylko na jednym palcu a teraz są już na trzech;/

Załącznik 5587276

Załącznik 5587277
ale różnica!!!!!!!!!!!!!!!!! szok!!!! jakie teraz są piękne!!
__________________
happy mum
gabi1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-23, 16:30   #3789
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez sufocate Pokaż wiadomość
Super paznokcie, fajny kształt i te skórki, chciałabym, żeby moje tak wyglądały...



Te pakowane po 10 szt, są takie cieniutkie, wydaje mi się że nie zdadzą egzaminu jeśli chodzi o mycie naczyń. W biedronce są również grubsze, tez zielone i nadają się i do mycia naczyń, czy do sprzątania

Ja używam tych cienkich do mycia naczyń też xd
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-23, 17:18   #3790
sufocate
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 59
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Jakbyś widziała moje sprzed olejowania to.. Okropne były.
Tym bardziej szacun Moje nie są niby złe, ale nigdy gołych nie nosiłam, a teraz odkąd olejuję, bez problemu mogę nosić, tylko te złamania... Nic, trzeba działać bardziej mam problemy ze skórkami, bo do tej pory je wycinałam... Teraz chcę tego zaprzestać, no zobaczymy.

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Ja używam tych cienkich do mycia naczyń też xd
Długo wytrzymywały?
sufocate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-23, 17:40   #3791
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Efekty olejowania paznokci

[QUOTE=sufocate;45290938
Te pakowane po 10 szt, są takie cieniutkie, wydaje mi się że nie zdadzą egzaminu jeśli chodzi o mycie naczyń. W biedronce są również grubsze, tez zielone i nadają się i do mycia naczyń, czy do sprzątania [/QUOTE]
A te grubsze, to po ile pakowane i w jakiej cenie, wiesz może?

Cytat:
Napisane przez iwonia59 Pokaż wiadomość

Twoje motto - dla mnie bomba, ale uwierz mi wiele osób nie potrafi tego odczytać...
Wydawało mi się, ze to będzie zrozumiałe dla wszystkich
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-23, 17:44   #3792
kalima
Raczkowanie
 
Avatar kalima
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Starr School, Mt.
Wiadomości: 416
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez iwonia59 Pokaż wiadomość




Nie dziwi mnie to, że zniszczyłaś sobie paznokcie na skręcaniu mebli, ale dziwi, że nie pomagałaś sobie śubokrętem...[COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 16:14 ---------- Poprzedni post napisano o 16:08 ----------


heheheh - i to są właśnie efekty olejowania wystarczą paznokcie do wkręcania śrubek
__________________




kalima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-23, 18:19   #3793
sufocate
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 59
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
A te grubsze, to po ile pakowane i w jakiej cenie, wiesz może?
Są pakowane pojedynczo, są z tej samej firmy co te cieńsze (Spark?) i tak samo zielone. Cena bodajże dochodzi do 5zł, ale mogę się mylić, chociaż droższe raczej nie są
sufocate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-23, 18:23   #3794
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez sufocate Pokaż wiadomość
Są pakowane pojedynczo, są z tej samej firmy co te cieńsze (Spark?) i tak samo zielone. Cena bodajże dochodzi do 5zł, ale mogę się mylić, chociaż droższe raczej nie są
dzieki, przy nast.okazji poszukam ich
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-23, 19:17   #3795
Syla_2604
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 43
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Wrzucam swoje golaski do porównania
Efekty po 8 miesiącach oceńcie same
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00725.jpg (65,5 KB, 155 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00729.jpg (61,5 KB, 108 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02109.jpg (57,9 KB, 153 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02262.jpg (69,1 KB, 157 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02268.jpg (60,1 KB, 157 załadowań)
__________________
Zapraszam: http://sylarecenzuje.blogspot.com/
Syla_2604 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-23, 19:48   #3796
karolcia198506
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia198506
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Królewskie miasto S-rz
Wiadomości: 5 373
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
karolcia198506, pytałaś czy ktoś używa łopianowego ja używam A napisałam że nie
Pytałam o lniany, ale mówisz że łopianowy się nadaje, super bo mam 1/3 butelki a na włosy mi nie pasuje więc do paznokci spróbuję

Cytat:
Napisane przez iwonia59 Pokaż wiadomość
Nie narzekaj na swoje paznokcie, widziałam na Twoim blogu...
Na skórki i ogólną kondycję nie narzekam, ale przyrost by się przydał bo jak byłam mała miałam jakąś manię grzebania pod paznokciami

Wiem że to wątek o olejowaniu, ale co myślicie o nałożeniu na paznokcie miodu? stoi przede mną słoik miodu i tak mnie natchnęło
__________________
karolcia198506 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-23, 19:52   #3797
Syla_2604
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 43
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez karolcia198506 Pokaż wiadomość
Pytałam o lniany, ale mówisz że łopianowy się nadaje, super bo mam 1/3 butelki a na włosy mi nie pasuje więc do paznokci spróbuję


Na skórki i ogólną kondycję nie narzekam, ale przyrost by się przydał bo jak byłam mała miałam jakąś manię grzebania pod paznokciami

Wiem że to wątek o olejowaniu, ale co myślicie o nałożeniu na paznokcie miodu? stoi przede mną słoik miodu i tak mnie natchnęło
Hmmmmm natchnęłaś mnie mam trochę miodu to se nałożę ciekawe jakie efekty to da ;p
__________________
Zapraszam: http://sylarecenzuje.blogspot.com/
Syla_2604 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-23, 20:03   #3798
kalima
Raczkowanie
 
Avatar kalima
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Starr School, Mt.
Wiadomości: 416
Dot.: Efekty olejowania paznokci

miód - oczywiście taki naturalny, od pszczółek - działa cuda na spierzchnięte usta, więc pazurkom też nie zaszkodzi - a kto wie...może okaże się jeszcze większym hiciorem niż oleje ;-) trzeba by tylko systematycznie przez jakiś miesiąc przynajmniej aplikować, żeby stwierdzić, czy i jak działa.
__________________




kalima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-23, 20:50   #3799
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Hej . Porównanie moich paznokci z października i dzisiejszych. Stwierdzam, że na przyrost działa głównie nieskracanie paznokci na zero (wcześniej tak robiłam) i niegrzebanie pod nimi. Nie olejowałam ostatnio zbyt regularnie, a przyrost się rozwija .

Zdjęcia są z początku października i z mniej więcej połowy . A porównawcze dzisiejsze.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_4101 2.jpg (38,6 KB, 170 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_4100 2.jpg (33,7 KB, 179 załadowań)

Edytowane przez zetuzetia
Czas edycji: 2014-02-23 o 20:52
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-23, 21:00   #3800
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Jakie piękne
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-24, 08:19   #3801
patrysienka
Zadomowienie
 
Avatar patrysienka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 743
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Mam pytanko. Jakiej firmy używałyście olejku arganowego? Kiedyś zamówiłam olej arganowy, migdałowy, jojoba z ZSK - i wydaje mi się, że mi wysuszał włosy.. Na pewno lepiej działały zwykłe ze sklepu, czy też z zielarskiego. Tak samo używałam ten arganowy na paznokcie i strasznie mi się zniszczyła płytka - paznokcie stały się suche. Zastanawiam się czy te produkty z ZSK są dla mnie za mocne i wysuszają, w końcu nie są one z niczym mieszane.
patrysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-24, 10:33   #3802
201701191223
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 693
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Syla_2604 Pokaż wiadomość
Wrzucam swoje golaski do porównania
Efekty po 8 miesiącach oceńcie same
pieknie urosły
201701191223 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-24, 13:11   #3803
sufocate
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 59
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
Hej . Porównanie moich paznokci z października i dzisiejszych. Stwierdzam, że na przyrost działa głównie nieskracanie paznokci na zero (wcześniej tak robiłam) i niegrzebanie pod nimi. Nie olejowałam ostatnio zbyt regularnie, a przyrost się rozwija .

Zdjęcia są z początku października i z mniej więcej połowy . A porównawcze dzisiejsze.
Piękne, teraźniejszy kształt płytek wydaje się smuklejszy, czy mi się wydaje? Czy to efekt spiłowania? Mam chyba podobny kształt do Twoich z października, taki "łopatowaty", dlatego pytam czy to można jakoś zmienić w razie czego
sufocate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-24, 15:21   #3804
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez sufocate Pokaż wiadomość
Piękne, teraźniejszy kształt płytek wydaje się smuklejszy, czy mi się wydaje? Czy to efekt spiłowania? Mam chyba podobny kształt do Twoich z października, taki "łopatowaty", dlatego pytam czy to można jakoś zmienić w razie czego
Dziękuję . Też mi się wydaje, że teraz są smuklejsze. To najprawdopodobniej kwestia podpiłowania boczków . Chociaż muszę przyznać, że średnio mi idzie piłowanie na okrągło, mam jakąś dysfunkcję oczu, nie potrafię zrobić tego prosto
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-24, 20:40   #3805
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Długo wytrzymywały?[/QUOTE]



Dają radę na plus
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-24, 20:43   #3806
rysz4rd
Raczkowanie
 
Avatar rysz4rd
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 100
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
Dziękuję . Też mi się wydaje, że teraz są smuklejsze. To najprawdopodobniej kwestia podpiłowania boczków . Chociaż muszę przyznać, że średnio mi idzie piłowanie na okrągło, mam jakąś dysfunkcję oczu, nie potrafię zrobić tego prosto

Heh, tez mam problem z równym opiłowaniem. Zawsze jak piluje wydaje mi sie że jest dobrze, a za dwa dni jak sie przyglądam to widzę ze jednak niezbyt równo wyszło i muszę jeszcze podpilowac


Wysłane z mojego iPhone za pomocą Tapatalk Pro
rysz4rd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-24, 21:19   #3807
kokila
Raczkowanie
 
Avatar kokila
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 282
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Super efekty dziewczyny.

Też tak mam z tym piłowaniem... Zawsze mi się wydaje, że gdzieś coś nierówno, ale nie poprawiam, bo bym chyba bez paznokci została...

Ja ostatnio nie maluję nawet odżywką, bo codziennie smaruję je Regenerum. Do tego zrobiłam dziś mieszankę na wyjazd: Alterra, listek witaminy A+E, trochę oliwki nawilżającej Sally Hansen i rybka GAL... Ciekawe jaka będzie reakcja. Na razie po samej Alterze i Regenerum są super twarde i zaczynają nieśmiało przyrastać.
__________________
Where are we?
Far away.
From what?
Yesterday.
kokila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-24, 21:51   #3808
Blue sky
Zakorzenienie
 
Avatar Blue sky
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: zduńska wola
Wiadomości: 6 742
GG do Blue sky
Dot.: Efekty olejowania paznokci

stosowała któraś produkty Babra Pro?
Serum z mirrą Barbra Pro
__________________
Gdy człowiek przestaje marzyć umiera...
Blue sky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 06:55   #3809
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Blue sky Pokaż wiadomość
stosowała któraś produkty Babra Pro?
Serum z mirrą Barbra Pro
Ja.
Nie lubiłam, nie robiło nic spektakularnego, a zażółcało skórki i rozpuszczało lakier.
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 09:37   #3810
201701191223
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 693
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Alterra stoi przy balsamach, bo widzialam olejek do kąpieli Alterra przy płynach do kąpieli, olejek mógłby być?
201701191223 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-30 20:54:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:32.