Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X). - Strona 126 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-04-23, 10:42   #3751
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Ojej, a mogę zapytać jak go aplikujesz? Bo chwilowo to dla mnie drugi ulubiony zaraz po YSL (armaniaka nie testowałam jeszcze, więc tutaj nie wiem) i ostatnio, jak trochę skórę pod oczami poprawiłam, to nawet mi w zmarchy nie włazi

Swoją drogą jak noc zakupów w dougim to może tego armaniego wezmę, tylko nie wiem czy ivory czy light sand
pędzelkiem nanoszę na skóre a rozcieram innym pędzelkiem do korektora albo wklepuję palcami - efekt ten sam
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-23, 10:43   #3752
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość

Miałam go kiedyś z jakiejś limitki, w zestawie z brązerem Sculpt. Szczerze mówiąc taki sobie, bez szału.
Ja własnie takiego szukałam i do pary do sculpta. Czekałam tylko az dopadne pro, a pro przyszło do nas, wiec skorzystałam Najpierw miałam wziac Emphasize, ale potem doszłam do wniosku, ze jednak za biały i wolę coś w kolorze kosci słoniowej do rozjaśnienia wystajacych partii twarzy
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-23, 11:08   #3753
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Dla zainteresowanych co Douglas wrzuca jako Niespodzianki
dostałam mini błyszczyk Isadory i podkład Clinique Even Better
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-23, 11:11   #3754
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

[QUOTE=hihi;46137736]Mnie było zawsze szkoda i kupowałam tanioche od Eveline, jakieś loreale czy garniery, ale jak schudło mi się 30kg, to okazało się, że skórze zdecydowanie eveliny i inne takie nie wystarczyły, a po Clarinsie widzę różnicę.
QUOTE]

Boże, jaka utrata wagi... pochwal się jak to zrobiłaś ???...
Ja też walczę, ale narazie nie jem kolacji i słodyczy + zdrowa żywność na parze
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-23, 11:26   #3755
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
ja mam ten korektor Lumi Magique i dla mnie jest tragiczny - nawet nie jestem w stanie rozprowadzić go równomiernie
ten z pacynką przynjamniej rozprowadzę, ale chyba za jasny kolor wzięłam... ale ja mam mega czerwone cienie pod oczami, więc nie słuchajcie mnie na pewno przy takich promocjach warto próbować
Szkoda. U mnie nakłada się jak marzenie. Rozcieram flatem z Eco Tools.

U kogo tramposze kupowalas?

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Ja tez nie polubiłam tego Lumi. Dla mnie słaby i strasznie niewydajny. Nie pamietam żebym tak szybko skończyła nielubiany korektor.
Prawda. Niestety taka natura lekkich i malokryjacych korektorów. Szybko się kończą.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-23, 11:57   #3756
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Teraz jestem na dobrej drodze do kolejnych przynajmniej 15 i chyba zainwestuję też w masażystę, bo się boję co to będzie
Szalona Bo już się prawie napaliłam

W ogóle poleciłybyście mi jakiś róż zimny mocno różowy, który zostaje zimny mocno różowy? Bo ja jestem dość żółta i wszystko mi sie wypomarańczawia na twarzy, a chciałabym czasami być po prostu różowa
Jeszcze planujesz zrzucić? . Ja bym szalała z radości po tych 30 kg. Tak czy inaczej trzymam kciuki (pozostając w podziwie i zazdrości ). A masażysta to dobry pomysł .

Co do mocno różowych różów to przychodzi mi do głowy Chanel Ultra Rose i Dior Rosy Glow. Wprawdzie na mojej chłodnej w odcieniu skórze obydwa się ocieplają, ale paradoksalnie ich różowość bardziej jest widoczna na cerach żółtawych, przynajmniej tak to wygląda na skórze mojej siostry i kuzynki.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja własnie takiego szukałam i do pary do sculpta. Czekałam tylko az dopadne pro, a pro przyszło do nas, wiec skorzystałam Najpierw miałam wziac Emphasize, ale potem doszłam do wniosku, ze jednak za biały i wolę coś w kolorze kosci słoniowej do rozjaśnienia wystajacych partii twarzy
On ładnie rozjaśni, ale typowy rozświetlacz to dla mnie nie jest
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-23, 12:00   #3757
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość

On ładnie rozjaśni, ale typowy rozświetlacz to dla mnie nie jest
Typowych rozświetlaczy to ja mam od groma Ja potrzebowałam produktu pro do rozjasnainia partii na ryjku właśnie a ten pro shaping własnie po to jest więc jak ktoś oczekiwał cudów po nim, jako po typowym rozswietlaczu, to się rozczarował. Ale to nie jest własnie typowy rozświetlacz.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2014-04-23 o 12:09
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-23, 12:10   #3758
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Boże, jaka utrata wagi... pochwal się jak to zrobiłaś ???...
Ja też walczę, ale narazie nie jem kolacji i słodyczy + zdrowa żywność na parze
Tu nie ma się co chwalić, bo miałam przez kilka lat problemy zdrowotne i przeraźliwie przytyłam, tyłam praktycznie dzień w dzień, do tego zatrzymywała mi się woda, puchłam, i wszystko to potęgowało wrażenie tycia, kilka miesięcy temu trafiłam na lekarza, który pozmieniał mi leki i ich dawki i "spadło mi", bo schudnięciem tego nazwać nie można, 20kg w ciągu miesiąca. Teraz nadal spadam z wagi po prostu.
Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Jeszcze planujesz zrzucić? . Ja bym szalała z radości po tych 30 kg. Tak czy inaczej trzymam kciuki (pozostając w podziwie i zazdrości ). A masażysta to dobry pomysł .

Co do mocno różowych różów to przychodzi mi do głowy Chanel Ultra Rose i Dior Rosy Glow. Wprawdzie na mojej chłodnej w odcieniu skórze obydwa się ocieplają, ale paradoksalnie ich różowość bardziej jest widoczna na cerach żółtawych, przynajmniej tak to wygląda na skórze mojej siostry i kuzynki.
Olu, jak pisałam wyżej, zazdrościć i podziwiać to można co najwyżej to, że przez tyle czasu użerania się z lekarzami, lekami i całym tym cyrkiem nie dałam sobie na luz, tylko szukałam dalej i teraz mam efekty. Docelowo chcę osiągnąć wagę/rozmiar sprzed problemów zdrowotnych, ale największym problemem jest właśnie skóra, która nieźle oberwała i walczę z przeraźliwymi pelikanami choćby (resztę regularnymi treningami jakoś opanowuję, ale z pelikanami jest naprawdę kiepsko...).

Haha, czyli jednak muszę kupić tego Rosy Glow, za którym chodzę od jakiegoś czasu Najpierw chyba go pomacam w jakiejś sephorze
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-23, 12:12   #3759
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Typowych rozświetlaczy to ja mam od groma Ja potrzebowałam produktu pro do rozjasnainia partii na ryjku właśnie
To co innego . Ja do tych celów to mam ten jasny Beauty Powder z kolekcji Marilyn Monroe, Ty zresztą też go chyba masz .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-23, 12:15   #3760
LadyMag
Raczkowanie
 
Avatar LadyMag
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Q
Wiadomości: 302
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Dziewczyny, można włożyć teraz do koszyka kilka rzeczy z Douglasa by za nie zapłacić po 19tej, czy system mi je może zabrać?
Będę mieć dostęp do kompa dopiero o 20tej i boję się że zabraknie moich ulubieńców
LadyMag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-23, 12:17   #3761
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Tu nie ma się co chwalić, bo miałam przez kilka lat problemy zdrowotne i przeraźliwie przytyłam, tyłam praktycznie dzień w dzień, do tego zatrzymywała mi się woda, puchłam, i wszystko to potęgowało wrażenie tycia, kilka miesięcy temu trafiłam na lekarza, który pozmieniał mi leki i ich dawki i "spadło mi", bo schudnięciem tego nazwać nie można, 20kg w ciągu miesiąca. Teraz nadal spadam z wagi po prostu.
Olu, jak pisałam wyżej, zazdrościć i podziwiać to można co najwyżej to, że przez tyle czasu użerania się z lekarzami, lekami i całym tym cyrkiem nie dałam sobie na luz, tylko szukałam dalej i teraz mam efekty. Docelowo chcę osiągnąć wagę/rozmiar sprzed problemów zdrowotnych, ale największym problemem jest właśnie skóra, która nieźle oberwała i walczę z przeraźliwymi pelikanami choćby (resztę regularnymi treningami jakoś opanowuję, ale z pelikanami jest naprawdę kiepsko...).

Haha, czyli jednak muszę kupić tego Rosy Glow, za którym chodzę od jakiegoś czasu Najpierw chyba go pomacam w jakiejś sephorze
A to faktycznie co innego. Dobrze, że trafiłaś w końcu na sensownego lekarza. Niemniej dla mnie, wiecznie walczącej z nadwagą, duży spadek wagi jest zawsze powodem do zazdrości, ale takiej pozytywnej .

A Rosy Glow faktycznie najpierw sprawdź przed zakupem, bo z tym jego dopasowywaniem się do skóry różnie może być .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-23, 12:20   #3762
NomadSoul
Rozeznanie
 
Avatar NomadSoul
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 783
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez LadyMag Pokaż wiadomość
Dziewczyny, można włożyć teraz do koszyka kilka rzeczy z Douglasa by za nie zapłacić po 19tej, czy system mi je może zabrać?
Będę mieć dostęp do kompa dopiero o 20tej i boję się że zabraknie moich ulubieńców
Jest prawdopodobieństwo, że znikną Ci z koszyka, ale zawsze możesz spróbować.
__________________
NomadSoul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-23, 12:24   #3763
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
To co innego . Ja do tych celów to mam ten jasny Beauty Powder z kolekcji Marilyn Monroe, Ty zresztą też go chyba masz .
Owszem, ale on jest za mało pro, za bardzo błyszczy, za kredowy jest. Generalnie chyba przyjdzie mi go puscic w swiat

---------- Dopisano o 13:24 ---------- Poprzedni post napisano o 13:23 ----------

Cytat:
Napisane przez LadyMag Pokaż wiadomość
Dziewczyny, można włożyć teraz do koszyka kilka rzeczy z Douglasa by za nie zapłacić po 19tej, czy system mi je może zabrać?
Będę mieć dostęp do kompa dopiero o 20tej i boję się że zabraknie moich ulubieńców
Trzymanie w koszyku produktów nijak nie jest równoznaczne z rezerwacją. Wiec jak produkt się skończy, to zniknie Ci z koszyka.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-23, 12:35   #3764
LadyMag
Raczkowanie
 
Avatar LadyMag
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Q
Wiadomości: 302
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez NomadSoul Pokaż wiadomość
Jest prawdopodobieństwo, że znikną Ci z koszyka, ale zawsze możesz spróbować.
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Trzymanie w koszyku produktów nijak nie jest równoznaczne z rezerwacją. Wiec jak produkt się skończy, to zniknie Ci z koszyka.
Dzięki dziewczyny, spróbuję może się uchowa kilka rzeczy

a tak BTW to wiecie może co zrobić by w drodze wyjątku Sephora z USA przesłała mi swoje mini produkty, które otrzymałam na prezent urodzinowy od nich? Tam nie ma wyboru z przesyłką do Europy... Można do nich napisać? Słyszałyście by kiedyś, coś ,komuś przesłano z Sephory USA do Polski???
LadyMag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-23, 13:16   #3765
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;46139335]Szkoda. U mnie nakłada się jak marzenie. Rozcieram flatem z Eco Tools.

U kogo tramposze kupowalas?



Prawda. Niestety taka natura lekkich i malokryjacych korektorów. Szybko się kończą.[/QUOTE]

jeszcze nie doszły, więc nie wiem czy polecać... chyba, ze chcesz mimo wszystko to zapodam na pw
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-23, 13:25   #3766
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Ja siedze w pracy i dumam czy zamawiać ten Soft Gentle czy jednak odpuścić sobie
bo kupiłabym jeszcze 3 kroki Clinique start set i mój ukochany top coat z revlona
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-23, 13:27   #3767
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
Ja siedze w pracy i dumam czy zamawiać ten Soft Gentle czy jednak odpuścić sobie
bo kupiłabym jeszcze 3 kroki Clinique start set i mój ukochany top coat z revlona
Bierz Ja uwielbiam, nie będziesz żałować Swietnie wygląda szczególnie w delikatnym makijażu
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-23, 13:44   #3768
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Owszem, ale on jest za mało pro, za bardzo błyszczy, za kredowy jest. Generalnie chyba przyjdzie mi go puscic w swiat
A co to znaczy "za mało pro"? . W sensie za mało profesjonalny? .
A serio - u mnie też leży i się kurzy.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-23, 14:14   #3769
Filozofka888
Zadomowienie
 
Avatar Filozofka888
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 665
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Już poszalałam w ross, odwyk jest niemożliwy u mnie ostatnio

---------- Dopisano o 15:09 ---------- Poprzedni post napisano o 15:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
Przegibane:p ja mialam na jesien/zime fazę na kosmetyki, nie bylo tygodnia zebym nie wyszla z czyms z douglasa czy sephory.
Teraz mi sie uspokoilo na wiosnę i wole ciuchy.. I dodatki


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Mam nadzieję, że i na mnie przyjdzie pora. Coś ostatnio mało ciuchowa jestem

---------- Dopisano o 15:11 ---------- Poprzedni post napisano o 15:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
Bardzo ja lubie, nie szkodzi mi tak jak clarisonic u mnie tez bylo spokojnie, ja nie kupuje kolorowki w Rossmannie takze mnie te promocje nie kuszą w ogóle


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Jak się dokładnie nazywa ta szczotka z ross?

---------- Dopisano o 15:14 ---------- Poprzedni post napisano o 15:11 ----------

Cytat:
Napisane przez kraven Pokaż wiadomość
Ja mam CC Bourjois i jestem bardzo zadowolona. Ladnie kryje a jest lekki i wieczorem jak zmywam makijaz to jest na waciku wiec tez utrzymuje sie dobrze. Ja wrocilam z roska z healthy mix i bb bourjois.
Dziewczyny mam pytanie czy da sie gdzies kupic szczoteczke do tuszu bo mi moje prywatne dziecko urwalo szczpteczke od bazy diora.
Ja też wczoraj kupiłam ten krem CC - nie mogłam sie zdecydować na kolor light beige czy rose beige (możliwe ze trochę pomylilam nazwy) i w końcu wzięłam ten light beige
Kupiłam też loreal lumi magique najciemniejszy i czekoladkę Bourjois
Filozofka888 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-23, 14:42   #3770
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Szczoteczka bebeauty 10 zl chyba kosztuje


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-23, 14:55   #3771
Filozofka888
Zadomowienie
 
Avatar Filozofka888
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 665
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
Szczoteczka bebeauty 10 zl chyba kosztuje


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Dzięki

Właściwie miałam coś fajnego do twarzy gąbkę konjac, ale chyba musiałam wbić w nią paznokieć bo pękła

Edytowane przez Filozofka888
Czas edycji: 2014-04-23 o 14:57
Filozofka888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-23, 14:59   #3772
ilussia
Wtajemniczenie
 
Avatar ilussia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 2 624
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Dziewczyny, chciałam zapytać jak to jest jak jest już na cos promocja w D.-przejdzie kod? Bo teoretycznie jest napisane, że nie łączy się z innymi promocjami. Ale może im chodzi o promocje po wpisaniu kodów...?
ilussia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-23, 15:02   #3773
Filozofka888
Zadomowienie
 
Avatar Filozofka888
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 665
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez ilussia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, chciałam zapytać jak to jest jak jest już na cos promocja w D.-przejdzie kod? Bo teoretycznie jest napisane, że nie łączy się z innymi promocjami. Ale może im chodzi o promocje po wpisaniu kodów...?
Często wchodzi kilka kodów, trzeba zatwierdzać po kolei
Filozofka888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-23, 15:13   #3774
Ender
Wtajemniczenie
 
Avatar Ender
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 610
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;4612397 8]Chyba tylko NIESPODZIANKA i GIFT82. No i dołączają się automatycznie gifty jakie są dla konkretnych marek za określone zakupy - widoczne są w zakładce 'twój prezent'.[/QUOTE]

Może ktoś pomoże i uświadomi nieuświadomioną ?
Planuję wieczorowe zakupy,a kupuje pierwszy raz online na Douglasie.
Czy można wpisać więcej niż jeden kod?Jak to zrobić?

---------- Dopisano o 16:13 ---------- Poprzedni post napisano o 16:12 ----------

Aaaa,w czasie mojego pisania ktoś poruszył już ten wątek
Czyli po kolei Będziem próbować
__________________
Zapraszam do wymiany
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1266162
Ender jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-23, 15:18   #3775
Gaggy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 88
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Dziewczyny, do tej pory nie dostałam z Sephory kosmetyczki z pędzlem, dzwoniłam do nich 3 razy i zapewniano mnie, że już ją wysłano. Dziś natomiast dostałam - chyba w ramach rekompensaty - paczkę z miniaturkami kilku produktów Clarins i Lancome. Kosmetyczki brak, ale miło z ich strony, że wysłali mi te rzeczy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20140423_153230_resized.jpg (78,9 KB, 77 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20140423_153039_resized.jpg (94,1 KB, 59 załadowań)
Gaggy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-23, 15:24   #3776
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Gaggy Pokaż wiadomość
Dziewczyny, do tej pory nie dostałam z Sephory kosmetyczki z pędzlem, dzwoniłam do nich 3 razy i zapewniano mnie, że już ją wysłano. Dziś natomiast dostałam - chyba w ramach rekompensaty - paczkę z miniaturkami kilku produktów Clarins i Lancome. Kosmetyczki brak, ale miło z ich strony, że wysłali mi te rzeczy
Fajne
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-23, 15:29   #3777
NomadSoul
Rozeznanie
 
Avatar NomadSoul
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 783
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Gaggy Pokaż wiadomość
Dziewczyny, do tej pory nie dostałam z Sephory kosmetyczki z pędzlem, dzwoniłam do nich 3 razy i zapewniano mnie, że już ją wysłano. Dziś natomiast dostałam - chyba w ramach rekompensaty - paczkę z miniaturkami kilku produktów Clarins i Lancome. Kosmetyczki brak, ale miło z ich strony, że wysłali mi te rzeczy
Myślę, że to fajniejsze jak ten pędzel z kosmetyczką!
__________________
NomadSoul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-23, 15:30   #3778
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Gaggy Pokaż wiadomość
Dziewczyny, do tej pory nie dostałam z Sephory kosmetyczki z pędzlem, dzwoniłam do nich 3 razy i zapewniano mnie, że już ją wysłano. Dziś natomiast dostałam - chyba w ramach rekompensaty - paczkę z miniaturkami kilku produktów Clarins i Lancome. Kosmetyczki brak, ale miło z ich strony, że wysłali mi te rzeczy
extra prezencik serio ja też bym chciała nie dostać tej kosmetyczki a zamiast niej te miniatury ...
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-23, 15:31   #3779
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Nawrzucałam za 1023zł do koszyka idę ochłonąć
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-23, 15:33   #3780
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
Nawrzucałam za 1023zł do koszyka idę ochłonąć
ooo co żeś nawrzucała ??
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-19 17:51:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:06.