Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-08, 22:34   #91
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: dot. Akryli

Cytat:
Napisane przez Albertyna
Spoko Paula, kolejne 8.08 w przyszłym roku, a potem nastepny w 2008, to dopiero będzie data- 08.08.08!!!! i to jeszcze dzien Pauli!!!!!

A we wrzesniu nie waz mi sie zajechac do Wawy i do mnie nie zajrzeć!!!!!

No i powodzenia na mistrzostwach!!!
Planuje zajrzeć tak na 3 dni do Ciebie
Hehehe ale na Mistrzostwa to tylko w charakterze widza No proszę Cię ! "Wyzej jajec nie podskoczysz"


A wiecie co to bedzie za data? 8.08.08 ? Ten zapowiadany przez Nostradamusa koniec swiata
Wszystkie przepiłowane paznokcie wyjdą z zaświatów i będą straszyć "rzezniczki"
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-08, 22:39   #92
Malattia_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Skarżysko Kamienna
Wiadomości: 539
Dot.: dot. Akryli

Hahah, nic nie mów

Im wszystkim to trzeba by było porządnie tyłek przetrzepać, a nie przepiłowańcami straszyć
Malattia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-08, 23:43   #93
Mrs.Lara
Raczkowanie
 
Avatar Mrs.Lara
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 185
Dot.: dot. Akryli

Nie chce nic mowic ale mam wrazenie ze ktos zakladajac ten wątek poprostu jaja sobie z innych robil Ten caly tekst sie kupy d..py nie trzyma.
Mrs.Lara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-09, 00:53   #94
(:Weroniczka:)
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar (:Weroniczka:)
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 331
Dot.: dot. Akryli

....O co Ci chodzi coś CI nie pasuje nie chcesz to tutaj nie pisz !...
yyyyy...ej Siostro nie tak Ostro...po co odrazu taki bulwers...emmmm do proszku dolej kropelki to sie akryl zrobi...emm
(:Weroniczka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-17, 15:22   #95
zaakrecona
Zakorzenienie
 
Avatar zaakrecona
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 227
Dot.: dot. Akryli

A ja uwazam, ze chamskie jestescie. Bo jezeli nie chce ktoras z was odpowiedziec, bo to taka wielka tajemnica tylko dla stylistek, to nie musi pisac. Ja uwazam, ze za bardzo sie boicie o swoja ... . Bo skoro laska chce sobie robic to niech robi, bedzie zadowolona, wyjdzie jej ok. Nic wam sie nie statnie jak do was nie pojdzie. A robic komus i tak za pewne nie bedzie bo przeciez to jest takie trudne i sama sie nie nauczy zeby komus pozniej robic.
__________________
BLOG
zaakrecona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-17, 17:05   #96
villemcia
Wtajemniczenie
 
Avatar villemcia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: WAWA
Wiadomości: 2 106
GG do villemcia
Dot.: dot. Akryli

Cytat:
Napisane przez zaakrecona
A robic komus i tak za pewne nie bedzie bo przeciez to jest takie trudne i sama sie nie nauczy zeby komus pozniej robic.
oj zebys sie kiedys nie zdziwila jak trafisz do takiej panienki co miala tylko sobie robic, a jakos tak wyszlo ze i innym trzaska...
__________________
stylizacja pazurków to moja pasja
villemcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-17, 20:21   #97
Malattia_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Skarżysko Kamienna
Wiadomości: 539
Dot.: dot. Akryli

Cytat:
Napisane przez zaakrecona
A ja uwazam, ze chamskie jestescie. Bo jezeli nie chce ktoras z was odpowiedziec, bo to taka wielka tajemnica tylko dla stylistek, to nie musi pisac. Ja uwazam, ze za bardzo sie boicie o swoja ... . Bo skoro laska chce sobie robic to niech robi, bedzie zadowolona, wyjdzie jej ok. Nic wam sie nie statnie jak do was nie pojdzie. A robic komus i tak za pewne nie bedzie bo przeciez to jest takie trudne i sama sie nie nauczy zeby komus pozniej robic.
O czym ta mowa w ogóle...
Malattia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-17, 21:29   #98
zaakrecona
Zakorzenienie
 
Avatar zaakrecona
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 227
Dot.: dot. Akryli

Dla mnie to jest proste. Chcesz miec dobrze zrobione to idziesz do salonu. A jezeli w salonie przyjmuja laski, ktore nie maja ukonczonego zadnego kursu no to juz inna sprawa. Choc watpie zeby ktos tak zatrudnial, chociaz u nas... wszystko jest mozliwe. Jezeli bym miala isc do dziewczyny z ogloszenia to na pewno nie poszlabym do 1 lepszej, o ktorej nic nie wiem.
Czasem czytajac "wasze" teksty zastanawiam sie po co wogole jest to forum? Mam wrazenie ze temat paznokci jest tylko dla ekspertow- stylistek. Ciekawi mnie fakt czy owe panie wypowiadaja sie tylko na forum tym czy rowniez na innych z zakresu ktorego nie sa ekspertami.
Jezeli ja nie moge sie wypowiedziec na dany temat to to mija sie z celem tego forum. Wiec dajcie sobie troche na luz, bo przez zlosc sie szybciej zestarzejecie.

pozdrawiam wszystkie zlosnice
__________________
BLOG
zaakrecona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-17, 21:46   #99
Mrs.Lara
Raczkowanie
 
Avatar Mrs.Lara
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 185
Dot.: dot. Akryli

Nie mozna wszystkiego w paru zdaniach ujac bo to jest gadania i przede wszystkim cwiczen na min pare godzin. Wiec nie zloscie sie ze nikomu nie chce sie rozpisywac. Poza tym sa jeszcze inne powody.
Mrs.Lara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-17, 22:47   #100
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: dot. Akryli

Cytat:
A ja uwazam, ze chamskie jestescie. Bo jezeli nie chce ktoras z was odpowiedziec, bo to taka wielka tajemnica tylko dla stylistek, to nie musi pisac. Ja uwazam, ze za bardzo sie boicie o swoja ... . Bo skoro laska chce sobie robic to niech robi, bedzie zadowolona, wyjdzie jej ok. Nic wam sie nie statnie jak do was nie pojdzie. A robic komus i tak za pewne nie bedzie bo przeciez to jest takie trudne i sama sie nie nauczy zeby komus pozniej robic.
Oj, zakręcona, problem w tym, że czesto dziewczyny ryzykuja nie tylko uroda i zdrowiem SWOICH paznokci, ale biora sie za cudze!

Dzis u nas w salonie była klientka, takiej chyba bez kursu - miała źle przyklejone tipsy, na niektórych paznokciach za małe, na malutkiej płytce frenchowe, co ja dodatkowo skracało, paznokietki żelowe były nieprawidłowo zbudowane, przez co juz PIERWSZEGO dnia złamały się dziewczynie dwa, na pozostałych pozalewane skórki itp... krótko mówiąc MASAKRA!!!!
Gdzie dziewczyna była wczesniej tego nie wiem, ale bardzo jej wspólczuje.
Gdy zobaczyła frencha Kasi na sablonie, tylko jej sie oczka zaświeciły! Widac było róznice az nadto....


Drugi przykład moja kochana klientka- trafiła do mnie w kwietniu ze zmasakrowanymi paznokciami- przepiłowana płytka paznokcia niemal do krwi, na jednym paznokci pionowa bruzda, częściwo poodklejanie tipsy z marnym resztkami akrylu.. Smutny widok...
Ta dziewczyna przychodzi do mnie teraz mniej więcej raz na dwa tygonie. Ma rzczywiście BARDZO delikatna skóre i paznokcie, ale ja jej nigdy nic nie przepiłowałam!!! Po odratowaniu tamtej masakry robie jej tipsy, pedicure itp... Wiem, ze jest delikatna, dzis zdejmowałysmy zel i zmieniałysm na akryl (kobiecy kaprys- spróbujmy czegos nowego ) i ze smutniem zobaczyłam, że na końcach paznocki wyraźnie odcina sie zaczerwienione miejsce- pamiatka po tamtej pani...

Więcej przykładów? Bo te sa z ostatnich dwóch dni.

Dlatego, jestem byłam i bede przeciwniczka uczenia na forum publicznym robienia tipsów!
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-18, 11:32   #101
villemcia
Wtajemniczenie
 
Avatar villemcia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: WAWA
Wiadomości: 2 106
GG do villemcia
Dot.: dot. Akryli

Cytat:
Napisane przez zaakrecona
Dla mnie to jest proste. Chcesz miec dobrze zrobione to idziesz do salonu. A jezeli w salonie przyjmuja laski, ktore nie maja ukonczonego zadnego kursu no to juz inna sprawa. Choc watpie zeby ktos tak zatrudnial, chociaz u nas... wszystko jest mozliwe.
niestety to ze idziesz do salonu, to ci to nie daje pewnosci ze trafisz do osoby po kursach...

do mnie ostatnio trafila klientka, ktora poszla do salonu- gdzie jak twierdzily inne osoby- pani "stylistka" swietnie robi tipsy...
jak zobaczylam to co jej zrobila to sama mialam ochote ta stylistke pobic...

nie dosc ze pilowala dziewczynie plytke do krwi- bo twierdzila ze inaczej tips sie trzymac nie bedzie...
poranila jej wszystkie mozliwe skorki!!
a do tego walnela tekst do klientki- co sie Pani tak krzywi i nazeka ze boli- tak trzeba!
juz nie wspomne ze jak klientka chciala wtopic kruszona muszle w akryl to stylistka kompletnie sobie nie umiala z tym poradzic i zadala pytanie klientce- jak ona ma to zrobic!
no masakra na maksa!!
oczywiscie paznokcie sie nie trzymaly bo juz po tygodniu 3 na raz odpadly sobie...
co lepsze bo tydzien po tym jak przyjela moja klientke- zamknela zaklad- chyba inni dali juz jej popalic za tak "swietne' tipsy...

dziewczyna trafila do mnie przerazona i z prosba by zdejmowanie tipsow i robienie nowych nie bolalo tak jak poprzednie...
ze zdziwieniem patrzyla jak bezbolesnie mozna zdjac stare tipsy i zrobic nowe i ze wtapianie ozdob to tez nic trudnego jak ktos wie co robi...
od tamtego zajscia dziewczyna byla juz u mnie 2 raz..zawsze wychodzi usmiechnieta i mowi ze teraz wie co to znaczy przyjemnosc z tipsow
__________________
stylizacja pazurków to moja pasja
villemcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-18, 12:27   #102
eldrin83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 442
Dot.: dot. Akryli

fakt faktem ale kazdy idziena wlasna odpowiedzialnosc jak ktos chce zrobic pazkocie tanio i idzie to znajomej ktora cos tam cwiczyla i wie o tym to jej przeciez nikt tam na sile nie posadzil, tak samo jest w wielu innych dziedzinach nie tylko paznokci...przebicie pepka, ucha czy tez wlosow.....napewno nie ma na tyle naiwnych ze pojdzie do dziewczyny z ogloszenia ktora nie mma kursow i zdeyduje si ena paznokcie a jak juz sa coz na wlasne zyczenie...tak czy tak nie jest to powod do kpienia sobie z czlowieka jak dzieczyna chce sama siebie okaleczyc, oszpecic czy co to juz jej sprawa
eldrin83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-18, 12:43   #103
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: dot. Akryli

eldrin, problem w tym, ze wiele z tych dziewczyn ogłasza sie np na Allegro, jako "Profesjonalistki", a w galeriach swoich zdjęć wstawiaja nie swoje prace (juz nie raz zgłaszałam do Allegro sprawę kradzieży moich zdjęc ).

Ktos potem szuka tanio tipsów i trafia do takiej... Po "zrobieniu" tipsów, juz nigdy nie będzie ktos taki chciał ich miec, bo płytke paznokcia bedzie leczyła przez kilka nastepnych miesięcy, a tipsy odpadna po tygodniu.....
Jak czesto sie to zdarza widać nawet tu- po wizazu- ileż jest watków i jaka ciesza sie popularnościa "Mam zniszczone paznokcie po tipsach, co robic?".

Ja nosze i zdejmuje sobie tipsy od ok 5 lat i moje paznokcie sie normalne!!!! Nic im nie jest!!! sa ZDROWE!!!! ale ja kazdorazowow wiem jak je zdejmowac i nakładac nowe -robie to FACHOWO!!!
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-18, 13:00   #104
eldrin83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 442
Dot.: dot. Akryli

sposobem na tego typu sprawy jest zapytanie o dyplom..ja przebijalam pepek u kosmetyczki co wiem jest niedozwolone ale szlam na wlasna odpowiedzialnosc i jest ok, tak wiec ktos idacy do manic. bez dyplomu tez na wlasna odpowiedzialnosc mysle a jak chce kogos doswiadczonego to pytam o dyplom...sama cena powinna wzbudzic podejrzenia i pytanie ; czemu tak tanio;

ja tam specjalistka nie jstem w sprawach paznokci czy nawet makijarzu...ale w dziedzinach w ktorych mysle mam doswiadczenie dosc dobre poprostu zycze takim powodzenia bez naskakiwania na te osoby..mi tu nie chodzi o obrone tylko o sposob potraktowania ...bo jakby nie patrzyl dziewczyna jest takim samym czlowiekiem jak my....moze nie ma dyplomu z kursów manic. ale to nie znaczy zeby ja atakowac...wystarzcyloby moze wytlumaczyc poludzku
eldrin83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-18, 13:15   #105
Malattia_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Skarżysko Kamienna
Wiadomości: 539
Dot.: dot. Akryli

Cytat:
Napisane przez eldrin83
wystarzcyloby moze wytlumaczyc poludzku
Ile razy można tłumaczyć? No ILE? Gdyby wszyscy brali się za dziedziny o których nie mają zielonego pojęcia na prawde nie było by dobrze. Skoro dziewczyna nie wie nawet co zrobić z materiałem do przedłużania paznokci to JAK ma zamiar to zrobić? Dobre chęci nie zawsze wystarczą.
Malattia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-18, 17:29   #106
zaakrecona
Zakorzenienie
 
Avatar zaakrecona
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 227
Dot.: dot. Akryli

Bawi mnie to ze sie tak strasznie przejmujecie. Ktos zalozy jakis watek ( glupi czy nie- jego sprawa) a panie specjalistki od razu z siekiera sie rzucaja. Matko! Czy dana osoba zakladajac ten czy inny watek zwrocila sie do kogos konkretnie- nie. Wiec po co strzepic jezyk czy pazury. No ale jezeli ktos lubi jak mu cisnienie skacze to czemu nie. powodzenia zycze

villemcia- zgadza sie. Same mowicie ze tylko nieliczne z was to specjalistki. Ale niestety tak jest ze wszystkim. Czasem da sie wybadac czy ktos jest dobry, ale czasem niestety nie. Czlowiek w koncu uczy sie na wlasnych bledach. I jezeli ja bym poszla do "pani" ktora nie pracuje w salonie albo jest do dupy, to raczej bym gadala zle na ta pania a nie na produkt( zel, akryl....)Skoro kolezanki maja i jest ok to chyba ekspert nie byl ekspertem. Moge miec pretensje do siebie ze sie dalam nabrac, lub probowalam zaoszczedzic. Wiem jakie sa ceny - to ze ktos robi taniej i w domu to mam swiadomosc ze moge wyjsc niezadowolona. Chyba ze ktos jest naiwny.

Malattia_ - chyba zbedne gadanie. O ile sie orientuje tu jeszcze nikt nie tlumaczyl jak sie robi tipsy, akryle czy zele. A za to wszyscy mowia: MUSISZ MIEC KURS!!!!!!!!! To akurat wam sie chce 1000 razy powtarzac. Mi tam rybka gadajcie co chcecie ale strasznie nudno sie was czyta bo w kolo macieja to samo. Dla mnie wygladacie jak stado bab rzucajacych sie z pazurami do oczu. Makabra!!!!
__________________
BLOG
zaakrecona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-18, 18:47   #107
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: dot. Akryli

Cytat:
Napisane przez zaakrecona

Malattia_ - chyba zbedne gadanie. O ile sie orientuje tu jeszcze nikt nie tlumaczyl jak sie robi tipsy, akryle czy zele. A za to wszyscy mowia: MUSISZ MIEC KURS!!!!!!!!! To akurat wam sie chce 1000 razy powtarzac. Mi tam rybka gadajcie co chcecie ale strasznie nudno sie was czyta bo w kolo macieja to samo. Dla mnie wygladacie jak stado bab rzucajacych sie z pazurami do oczu. Makabra!!!!
otóz mylisz się i to bardzo
jestem troche dluzej na forum i sama widzialam kilkanascie watkow gdzie bylo napisane jak zakladac zele/akryle z pominieciem 50 rzeczy po drodze, a potem dziewczyny pisaly,ze im zel odchodzi albo "boli ich plytka i dlaczego" albo tipsy odpadaj i dlaczego albo "czy ja naprawde musze kupic ta lampe UV do zeli, nie moge suszyc np.suszarka"-autentyczne zdanie, kiedys taki byl watek, czy mozna lampe uv czyms zastapic) -nawet watek, gdzie dziewczyna wkleiła instrukcję jak zrobic zele.akryle byl tutaj najdalej miesiac temu. Ale jak sie okazuje trudno tak z opisu sobie coś zrobic, jak sie nigdy nie widzialo, nie mialo sie instruktora, ktory by wszystko zademonstrowal, wytlumaczyl i pozniej rodza się pytania w stylu:dlaczego klej wycieka mi spod tips, ile mam go nakladac,nie umiem uformowac tipsa - takich watkow bylo tu mnostwo

i nikt tu nikomu sie nie rzuca do oczu, poczytaj wszystkie fora i wiele watkow a na pewno zmienisz zdanie, bo jestes nowa na forum i z pewnościa nie przejrzalas jeszcze wszystkich wątkow, gdzie dziewczyny wielokrotnie sluzyly pomoca w pazurkowych sprawach

edit - zakręcona, skoro jesteś tu nowa to chyba powinnaś zapoznac się z tym wątkiem i wtedy możesz pisać oskarżenia na temat,dlaczego dziewczyny nie chca pisac jak założyć samemu tipsy: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=73595
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-18, 21:42   #108
Malattia_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Skarżysko Kamienna
Wiadomości: 539
Dot.: dot. Akryli

Święta racja Kalex, właśnie miałam sięgać po ten link

Cytat:
Napisane przez zaakrecona
Bawi mnie to ze sie tak strasznie przejmujecie. Ktos zalozy jakis watek ( glupi czy nie- jego sprawa) a panie specjalistki od razu z siekiera sie rzucaja. Matko! Czy dana osoba zakladajac ten czy inny watek zwrocila sie do kogos konkretnie- nie.
Forum powstało aby kożystać z jego zasobów informacji i wymieniać się poglądami, a nie po to, aby przeglądać 70 tysięcy razy wątki, których treść jest powielana.

Cytat:
Napisane przez zaakrecona
Moge miec pretensje do siebie ze sie dalam nabrac, lub probowalam zaoszczedzic. Wiem jakie sa ceny - to ze ktos robi taniej i w domu to mam swiadomosc ze moge wyjsc niezadowolona. Chyba ze ktos jest naiwny.
Taniej, nie zawsze znaczy gorzej.

Cytat:
Napisane przez zaakrecona
Malattia_ - chyba zbedne gadanie. O ile sie orientuje tu jeszcze nikt nie tlumaczyl jak sie robi tipsy, akryle czy zele. A za to wszyscy mowia: MUSISZ MIEC KURS!!!!!!!!! To akurat wam sie chce 1000 razy powtarzac.
Takie pytania nie powinny mieć miejsca po przeczytaniu wątku, do którego link wrzucila Kalex.

Cytat:
Napisane przez zaakrecona
Dla mnie wygladacie jak stado bab rzucajacych sie z pazurami do oczu. Makabra!!!!
Bardzo dziękuje za komplement.
Malattia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-18, 21:59   #109
aisne
Zadomowienie
 
Avatar aisne
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Gniezno
Wiadomości: 1 322
Dot.: dot. Akryli

Ja też uważam, ze przesadzacie :/...


...Bo jak się dziewczyna przez was naprawde zniechęci to nie zrobi sobie tych paznokci i nie założy potem wątku: "Ratunku, paznokcie spłonęły mi żywym ogniem!" lub "Zamiast paznokci mam teraz tylko mięcho, pomóżcie!" i nie będzie można sie pośmiać drugi raz
aisne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-18, 22:02   #110
Malattia_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Skarżysko Kamienna
Wiadomości: 539
Dot.: dot. Akryli

Cytat:
Napisane przez aisne
Ja też uważam, ze przesadzacie :/...


...Bo jak się dziewczyna przez was naprawde zniechęci to nie zrobi sobie tych paznokci i nie założy potem wątku: "Ratunku, paznokcie spłonęły mi żywym ogniem!" lub "Zamiast paznokci mam teraz tylko mięcho, pomóżcie!" i nie będzie można sie pośmiać drugi raz
Aisne mnie to przestaje śmieszyć Ale następnym razem wezme to pod uwagę, nie pomyślałam
Malattia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-19, 00:27   #111
zaakrecona
Zakorzenienie
 
Avatar zaakrecona
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 227
No tak jest tak jak myslalam. Uderz w stol a nozyce sie odezwa.
Ja nie mam zamiaru robic sobie sama! Nigdy tego nie powiedzialam.
KObiety!! Przeczytajcie 1 moja wypowiedz na tym watku.
Wlasnie denerwujace jest to wasze maglowanie tego samego w kolo, ktos zacznie jakis temat a wy naciagacie na swoje ( moze nie we wszystkich watkach nie wiem po paru mi sie odechcialo czytac ) i znowu czytam blebeleble..... Temat rzeka.

Malattia_ -a nie lepiej byloby nie komentowac takich glupich dla was watkow. Mysle ze wtedy nikt by nie musial czytac w kolo tego samego bo nic by na tym watku nie bylo oprocz wypowiedzi osoby ktora ten watek zaczela. (Bo ja jak widze w wyszukanych watkach ze na jakis temat jest duzo stron to mysle: acha pewnie cos ciekawego i dotyczacego tematu. Wchodze i tak jak mowisz czytam 100 razy te same zdania i wypowiedzi.) I problem z glowy.
"taniej nie znaczy gorzej"- czyzbys robila w domu .
tylko sie nie denerwuj to taki maly zarcik z mojej strony
A i juz za wczasu wytlumacze jak ja rozumiem slowo taniej.( w salonie robia przykladowo akrylowe pazury za 70 zl a ktos w domu za 40-50 zl . To cos podejrzane nie?)

Kalex- "nawet watek, gdzie dziewczyna wkleiła instrukcję jak zrobic zele"- czytalam. Przeczytalam ok 10 dotyczacych pazurow i szczerze Ci powiem ze sie zrazilam do tego czytania bo w kazdym byly ataki. Rozumiem ze wy wiecie lepiej i w ogole ale nie rozumiem ze tak atakujecie. MOze podasz mi jakis watek, w ktorym nie bylo ataku ze strony ekspertek? Wtedy moze zmienie zdanie

Watek o pazurach oczywiscie
__________________
BLOG

Edytowane przez frauhelga
Czas edycji: 2010-03-16 o 19:03
zaakrecona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-19, 01:23   #112
Malattia_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Skarżysko Kamienna
Wiadomości: 539
Dot.: dot. Akryli

Cytat:
Napisane przez zaakrecona
"taniej nie znaczy gorzej"- czyzbys robila w domu .
Nie robie w domu, w salonie, na dworze ani nigdzie, bo nie jestem stylistką.

Najpierw mówisz, ze jesteśmy chamskie, później, że lepiej się w ogóle nie odzywać. Nic juz nie rozumiem, więc nie będe niczego komentować. Skończyłam.
Malattia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-19, 04:28   #113
Mrs.Lara
Raczkowanie
 
Avatar Mrs.Lara
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 185
Dot.: dot. Akryli

Wnioski: Nie zkaladac tego samegooo tematu.
Suma sumarum: Samemu nie warto robic sobie protez bo mozna sie skrzywdzic.
Mrs.Lara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-19, 08:13   #114
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: dot. Akryli

Cytat:
taniej nie znaczy gorzej"- czyzbys robila w domu .
tylko sie nie denerwuj to taki maly zarcik z mojej strony
A i juz za wczasu wytlumacze jak ja rozumiem slowo taniej.( w salonie robia przykladowo akrylowe pazury za 70 zl a ktos w domu za 40-50 zl . To cos podejrzane nie?)
Robiłam w domu prze wiele lat i zaznaczam- w domu nie znaczy taniej i gorzej!
Ceny zawsze miałam dośc wysokie- zaczynałam od 90zł za naturalne, co jest więcej niz w niektórych Warszawskich nawet salonach...
Teraz mam salon i ceny wcale nie poszły jakoś expresowo w górę kiedys było 90zł, teraz jest 110zł.....
I znam salony, w których za 140-150zł tak zjada paznokcie, że to makabra- przykład mojej klientki, która leczy swoje od kwietnia!
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-19, 10:08   #115
zaczarovana
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: bielsko b.
Wiadomości: 2 838
GG do zaczarovana
Dot.: dot. Akryli

zaakrecona 'pomocne' wątki to te w których nie zadaje się bzdurnych pytań.
Chyba zgłoszę temat i będzie po sprawie...i skończy się piszanie po 1000 razy to samo!
Przeczytałaś 10 wątków dotyczących pazurów? A ja 1000 i sporadycznie spotkalam się z TĘPIENIEM GŁUPOTY. Jeśli ktoś się bierze za pisanie na forum to niech najpierw przeczyta posty OD REDAKCJI i reulamin, a potem skorzysta z wyszukiwarki...
__________________
.+.=..
zaczarovana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-19, 10:54   #116
zaakrecona
Zakorzenienie
 
Avatar zaakrecona
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 227
Dot.: dot. Akryli

Cytat:
Napisane przez zaczarovana
zaakrecona 'pomocne' wątki to te w których nie zadaje się bzdurnych pytań.

No to podaj jakis ciekawy. Bardzo chetnie przeczytam.
Ja na prawde chcialabym zmienic zdanie. Ale poki co to zdania nie zmienie

Przeczytałaś 10 wątków dotyczących pazurów? A ja 1000 i sporadycznie spotkalam się z TĘPIENIEM GŁUPOTY. Jeśli ktoś się bierze za pisanie na forum to niech najpierw przeczyta posty OD REDAKCJI i reulamin, a potem skorzysta z wyszukiwarki...
Zawsze bylas taka madra? Bo mi sie wydaje ze chyba nie. Czlowiek musi sie uczyc na wlasnych bledach. Rozumiem ze uzywa sie wyszukiwarki. Tylko ze ja NOWA jak widze ze dany watek ma 1 strone to nie wchodze, a jak widze ze ma tych stron 100 to czytam blebleble wiadomo) I dlatego denerwujace jest to ze ja chcialabym poczytac cos ciekawego a nie to samo w kolo, bo troche to 100 stron mnie zmylilo i weszlam.


Malattia_ -"Najpierw mówisz, ze jesteśmy chamskie, później, że lepiej się w ogóle nie odzywać." ??? Caly czas mowie ze po co sie odzywac. Cos zle zrozumialas.

Czekam na jakies fajne forum, ktore zmieni moje zdanie. Moze mi ktoras poda? Z gory dziekuje.

P.s nic juz nie powiem.
__________________
BLOG
zaakrecona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-19, 14:24   #117
kosmetyczka21
Raczkowanie
 
Avatar kosmetyczka21
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: łódz
Wiadomości: 54
Nie zel mozna zakładac tez na zwykłe paznokcie.Cechą charakterystyczną żelu jest jego niezbyt silne spojenie z paznokciem. Jest to zarówno plusem, jak i minusem tej metody. Żel daje się dość łatwo (można by rzecz - nazbyt łatwo) usunąć z płytki paznokcia, dlatego nie należy paznokci żelowych skubać, drapać czy też podważać Osoby, które ponadprzeciętnie lubią bawić się paznokciami powinny natychmiast o tej metodzie zapomnieć.

A próbowałyscie nowej metody jaką jest porcelana? Cechuje go duża wytrzymałość i doskonała przyczepności do paznokci, dlatego metoda ta polecana jest osobom, dla których akryl jest za słaby, albo miały częste problemy z podchodzącym powietrzem. Polecam spróbujcie

Edytowane przez frauhelga
Czas edycji: 2010-03-16 o 19:10
kosmetyczka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-19, 16:17   #118
Malattia_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Skarżysko Kamienna
Wiadomości: 539
Dot.: dot. Akryli

Cytat:
Napisane przez zaczarovana
obrażasz mnie i Mallatie pożegnałaś..
Coś mi umknęło zaczarovana, czy obrobiono mi tyłek na zewnętrznej?
Malattia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-20, 11:31   #119
zgaga78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 6
Dot.: dot. Akryli

Cytat:
Napisane przez sandra667
Polecam wątek : http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=73595 - zanim zadasz kolejne pytanie na które nie dostaniesz odpowiedzi Jak sie nie ma o czymś pojęcia to sie nie zaczyna tego robić...
Droga Sandro.Poleciłas przeczytanie następującego wątku:
INFORMACJA DLA NOWYCH UZYTKOWNICZEK

To forum nie jest kursem przedluzania paznokci.
Podstawowych wiadomosci o przedluzaniu paznokci mozna dowiedziec sie na odpowiednich kursach, szkoleniach, w szkole kosmetycznej.
Po takim kursie, ktory traktuje sie jako baze, fundament do wykonywania tego zawodu na powaznie - dla osiagniecia sukcesu w tym co sie robi potrzebne sa: praktyka, czas, cierpliwosc, zapal, zaangazowanie...

Jestem zdania (jak i wiele innych forumowiczek) , ze udzielanie odpowiedzi na pytania typu "Jak krok po kroku zalozyc tipsy" - tylko szkodzi.

Szkodzi:
- pazurkom przede wszystkim,
- rozpowszechnianiu nieprawdziwej opinii, ze zel czy akryl szkodzi paznokciom tu oslawiona fraza, ze: "Zel (akryl) zniszczyl mi paznokcie" ,
- szkodzi stylistkom paznokci, ktore profesjonalnie zajmuja sie przedluzaniem paznokci.

Jesli chcecie przedluzac paznokcie tylko sobie, na wlasna odpowiedzialnosc - prosze bardzo.
Jednak forum internetowe nie moze i nie powinno zastapic realnego kursu, przeszkolenia.
Tak wiec podsumowujac - nie zdziwcie sie, jesli nie otrzymacie odpowiedzi na pytanie o skladniki primera - to nie ten adres dla takiego pytania.


A co z osobami które np chciałyby miec ładne i zadbane paznokcie,ale nie stac ich na płacenie manikiurzystce kwot od 140 zł w zwyz???????Maja ich nie mieć tylko dlatego ze sa biedne????????
I to za co taką kasę sobie liczą manikiurzystki?Większa część tej kwoty to usługa,bo jak same wiecie akryl i akcesoria wcale nie sa aż takie drogie.Zwracaja się po 4-5 zrobionych tipsach.Wchodziłam na wiele stronek i sprawdzałam.
Poza tym szydzenie że ktoś nie wie o tym że akryl jest w proszku tez jest poniżej pasa.Taka osoba nie musi tego wiedziec jesli nie jest w temacie.

Pozdrawiam,zgaga78
__________________
zgaga78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-20, 12:00   #120
zaczarovana
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: bielsko b.
Wiadomości: 2 838
GG do zaczarovana
Dot.: dot. Akryli

zgaga78 no niestety paznokcie to wydatek ale nie taki jak napisałaś, bo ja np. miałam pazurki robione za 60 zł u znajomej i trzymały sie rok
wielokrotnie było pisane na tym form że 'na start' trzeba wydać conajmniej 1000 zł no i oczywiscie zrobić kurs, więc nie wiem co wychodzi taniej

A pytanie o akryl nie śmieszy ale śmieszy to, że zadaje sie je po raz tysięczny i w takim momencie można tylko rozłożyć ręce...
__________________
.+.=..
zaczarovana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-22 01:07:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:18.